جمعه ۰۹ آبانساعت ۱۷:۴۸Oct 2020 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بوئینگ»

جام جم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۸:۳۶    
شرکت ویرجین اوربیت امیدوار است موشک ماهواره بر خود را با استفاده از هواپیمای بوئینگ 747 تغییریافته اش به مدار زمین ارسال کند تا زمان و هزینه ارسال ماهواره به مدار را کاهش دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۲:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
شرکت هواپیمایی بوئینگ آمریکا از کاهش فروش، درآمد و ارزش سهام این شرکت خبر داد و گفت: مجبور است تا پایان سال آینده 130 هزار شغل را حذف کند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۹:۳۵    
شرکت بوئینگ اعلام کرد که بنا دارد هزاران نفر را در پی ضررهای واردشده از سوی پاندمی کرونا اخراج کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۶:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
شرکت هواپیمایی بوئینگ از حذف 7000 فرصت شغلی دیگر تا پایان سال 2021 خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۶:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- شرکت هواپیماسازی بوئینگ اعلام کرد به دلیل زیان های ناشی از بحران کرونا و کاهش درآمدهایش، 7 هزار نفر از کارکنان خود را طی ماه های آینده تعدیل می کند.
آنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۱:۵۲    
سوفیا نام یک هواپیمای بوئینگ است که ناسا از آن به عنوان رصدخانه سیار برای اکتشاف در کیهان استفاده می کند. سوفیا در استراتوسفر پرواز می کند و با استفاده از ابزارهای مخصوص جهان را با چشمانی مجهز به فروسرخ رصد می کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۹:۵۰    
پنتاگون روز دوشنبه اعلام کرد: وزارت امور خارجه آمریکا فروش بالقوه 100 سیستم دفاع ساحلی ساخت بوئینگ به تایوان را در تفاهمی که دارای ارزش بالقوه 2.37 میلیارد دلار است، تأیید کرده است.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۶:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، وزارت خارجه آمریکا اقدام چین در تحریم شرکت های پیمانکار صنایع جنگ افزاری به دلیل فروش سلاح به تایوان را محکوم کرد. سخنگوی وزارت خارجه چین روز دوشنبه اعلام کرد پکن شرکت های آمریکایی لاکهید مارتین ، بوئینگ و ریتیون را تحریم کرده است. ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۵:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از فارس، وزارت خارجه آمریکا اقدام چین در تحریم شرکت های پیمانکار صنایع جنگ افزاری به دلیل فروش سلاح به تایوان را محکوم کرد. سخنگوی وزارت خارجه چین روز دوشنبه اعلام کرد پکن شرکت های آمریکایی لاکهید مارتین ، بوئینگ و ریتیون را تحریم کرده است. ...
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۵:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
وزارت خارجه آمریکا با فروش سامانه های پدافند ساحلی به ارزش 2.37 میلیارد دلار به تایوان موافقت کرد. به گزارش شیعه پرس به نقل از الجزیره، درست یک روز پس از آنکه چین از احتمال تحریم شرکت های آمریکایی صادرکننده تسلیحات به تایوان خبر داد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۲:۰۱    
پنتاگون روز دوشنبه اعلام کرد وزارت امور خارجه آمریکا با فروش احتمالی 100 سامانه دفاعی ساحلی "هارپون" Harpoon ساخت بوئینگ به تایوان موافقت کرده است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۰:۲۵    
دنیای اقتصاد : زمین گیری طولانی مدت هواپیمای 737 مکس، این وضعیت بد را برای شرکت بوئینگ بدتر می کند.
برترین ها / رجا نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۸:۱۰   + ۱۷ سایت دیگر  
ایرنا: وزارت خارجه چین روز دوشنبه اعلام کرد که این کشور تحریم هایی را علیه 4 شرکت آمریکایی "بوئینگ"، "لاکهید"، "مارین" و "ریتون" اعمال می کند. به گزارش روزنامه "خلق چین"، وزارت خارجه این کشور امروز با اعلام این خبر، فروش تسلیحات از سوی این شرکت ها به تایوان را علت اصلی اعمال این تحریم ها خواند ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۲:۰۷   + ۱۶ سایت دیگر  
وزارت خارجه چین امروز دوشنبه از تحریم شرکت بوئینگ و چند شرکت دیگر آمریکایی به دلیل فروش سلاح به تایوان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه چین اعلام کرد پکن تحریم هایی را علیه شرکت های بزرگ هوافضا و نظامی آمریکایی مانند بوئینگ و لاکهید مارتین که در فروش تسلیحات به تایوان مشارکت داشته اند، اعمال خواهد کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۱:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه چین اعلام کرد پکن تحریم هایی را علیه شرکت های بزرگ هوافضا و نظامی آمریکایی مانند بوئینگ و لاکهید مارتین که در فروش تسلیحات به تایوان مشارکت داشته اند، اعمال خواهد کرد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۱:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، ژائو لیجیان سخنگوی وزارت خارجه چین اعلام کرد پکن تحریم هایی را علیه نهادهای آمریکا یی که در فروش تسلیحات به تایوان مشارکت داشته اند، اعمال خواهد کرد. ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۰:۲۵    
دنیای اقتصاد : بوئینگ 737 مکس، چهارمین نسل از هواپیماهای سری 737 بوئینگ است که برای نخستین مرتبه در سال 2011 میلادی رونمایی شد. دو حادثه هوایی این هواپیما که در آن خلبان ها تلاش می کردند هواپیما را کنترل کنند، اما موفق نشدند، منجر به مرگ 346 نفر شد ...
دیجیاتو   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
جنرال اتمیکس و بوئینگ در پی توسعه سلاح لیزری با انرژی بالا (HEL) و مقیاس پذیر در محدوده 100 تا 250 کیلووات هستند که قابلیت بکارگیری در ادوات نظامی زمینی، هوایی و دریایی را خواهد داشت. ...
جام جم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۸:۰۷    
بوئینگ پتنت مربوط به نیروی میدانی را به نام خود ثبت کرد. شاید از خود بپرسید که نیروی میدانی چیست؟ نیروی میدانی کمانی الکترومغناطیس است که با وارد کردن شوک تضعیف کننده، نیروی انواع اشیا نفوذی و موج انفجار را دفع می کند.
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۱:۲۵   + ۳۶ سایت دیگر  
ایران در پایان دور دوم مذاکرات با اوکراین قول داد که به کی یف تاییدیه مستند بازداشت شش فرد مظنون در سقوط هواپیما بوئینگ اوکراینی در ماه ژانویه و همچنین یکی از شواهد مادی در پرونده را بدهد.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۴۵   + ۱۵ سایت دیگر  
یک فروند جنگنده نیروی دریایی آمریکا بامداد چهارشنبه در کالیفرنیا سقوط کرد. نیروی دریایی آمریکا علت حادثه را "بدشانسی" در انجام مانور روزانه توصیف کرد. بوئینگ اف/ای 18 سوپر هورنت یک جنگنده مافوق صوت و چندمنظوره است.
جام جم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۹:۴۰    
این پهپاد ساخت کمپانی بوئینگ بوده و زیر بال های آن دو غلاف سوخت رسان به روش بسکت نصب شده است.
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۷:۲۷    
دادستان کل اوکراین: از مقامات ایرانی مجوز انجام تحقیقات مشترک برای بررسی سقوط بوئینگ اوکراینی که توسط پدافند ایران سرنگون شده بود را درخواست کرده ایم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۱۴    
چهار مقام ارشد اندونزیایی اعلام کردند، اندونزی امسال پیشنهاد واشنگتن را برای آنکه اجازه دهد هواپیماهای شناسایی بوئینگ پی-8 پوسایدون آمریکا در این کشور فرود آیند و سوخت گیری مجدد انجام دهند، رد کرد.
انجمن شرکتهای هواپیمایی ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۷:۱۲    
مطالعه جدیدی که توسط وزارت دفاع آمریکا انجام شده ، خطر بسیار پایین انتقال ویروس در هواپیما را تأیید کرده است. وزارت دفاع با همکاری هواپیمایی یونایتد و با استفاده از هواپیماهای بوئینگ 777 و 767 این شرکت 300 آزمایش را طی شش ماه انجام داد. آنها دریافتند که خطر انتقال هنگام استفاده از ماسک 0 ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۵:۲۸   + ۱۳ سایت دیگر  
یک فروند بوئینگ 747 باری متعلق به ناوگان هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران پس از دو ماه تعمیرات اساسی (اورهال)، توسط متخصصان داخلی هُما و در آشیانه شماره یک ایران ایر در فرودگاه مهرآباد آماده شد تا پرواز خود را آغاز کند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
شرکت هواپیمایی "امریکن ایرلاینز" قصد دارد تا پایان سال جاری میلادی پروازهای هواپیمای مسافربری بوئینگ مکس 737 را برای اولین بار از زمان زمین گیر شدن این هواپیما در مارس 2019 از سر بگیرد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۰۵   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار اقتصادی تازه ترین ها چند روز پیش هواپیمای باری بوئینگ 747 شرکت هواپیمایی ایران ایر که به تازگی از تعمیرات اساسی بیرون آمده بود، به دلیل بروز نقص فنی در موتور مجبور به فرود اضطراری در فرودگاه امام خمینی (ره) شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۳۶    
شرکت هواپیمایی بوئینگ در بیانیه ای از احتمال تایید بازگشت هواپیماهای مدل 737 مکس به ناوگان هوایی آمریکا در آینده ای نزدیک خبر داد.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۲۷   + ۴۱ سایت دیگر  
برترین ها: به دنبال انتشار فیلمی از فرودگاه امام در شبکه های اجتماعی، اعلام شد: هواپیمای باری 747 هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) که با محموله دام زنده از کشور ترکیه عازم یکی از کشور های حاشیه خلیج فارس بود، به دلیل نقص فنی در قسمت موتور مجبور به فرود اضطراری در فرودگاه امام خمینی (ره) شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۳:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
آژانس ایمنی هواپیمایی اتحادیه اروپا اعلام کرد که هواپیمای بوئینگ مکس 737 برای پرواز ایمن است و اعلام کرد که این هواپیمای زمینگیر شده می تواند قبل از پایان سال 2020 به آسمان این منطقه بازگردد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۰:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
تهران ( پانا) - رگولاتور ایمنی هوانوردی اروپا قرار است موافقت با پرواز هواپیمای مسافری 737 مکس شرکت بوئینگ را تا پایان سال اعلام کند. به گزارش ایسنا ...
دستگاه نظارت اروپا اعلام کرد ایمنی هواپیمای بویینگ 737 مکس برای پرواز مجدد به تایید این سازمان رسیده است.
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۹:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
رگولاتور هواپیمایی اروپا می گوید که بوئینگ مکس 737 با مشکل ایمنی دیگری برای پرواز دوباره روبرو نیست، اما اداره هواپیمایی فدرال ایالات متحده مانع تصمیم گیری می شود.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۳:۰۹    
سه ماه و نیم بعد از نخستین هواپیماربایی در تاریخ ایران؛ حسن تهرانی، محمد ماهودی و فردی به نام علیرضا که نام خانوادگی اش مشخص نیست با ربودن یک فروند هواپیمای بوئینگ 727 تهدید به انفجار آن کردند.
جماران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۷:۱۹    
به گزارش جماران به نقل از سی ان ان، واکنش سریع کنگره به شیوع کرونا در بهار گذشته میلیون ها آمریکایی را در پی از دست دادن کارشان، از فقر نجات داد ولی بعد از آن که بسته کمک مالی به پایان رسید، میانگین فقر در این کشور در ماه های اخیر افزایش یافت. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۴:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - شرکت هواپیمایی آمریکایی بوئینگ، پس از تجربه سقوط های جنجالی مدل مکس 737 این شرکت و رکود بازار مسافرت های هوایی در اثر همه گیری کرونا، اعلام کرد که در ماه سپتامبر گذشته (شهریور- مهر) حتی یک هواپیما هم نفروخته است.
ساعت24   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۲۳:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
ساعت 24 - وضعیت بحرانی غول هواپیماسازی آمریکا مدام وخیم تر می شود. بخشی از معضلات این شرکت ناشی از پاندمی کرونا است. توقف پرواز بوئینگ های 737 مکس پس از دو سانحه نیز ضربه دیگری است که زیان هنگفتی به شرکت وارد کرد.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۹:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
اتحادیه اروپا با صدور رای سازمان تجارت جهانی، حق اعمال تعرفه بر واردات 4 میلیارد دلار از کالاهای ایالات متحده را به تلافی اعطای یارانه دولتی به شرکت بوئینگ به دست آورد؛ رخدادی که سه هفته مانده به برگزاری انتخابات آمریکا می تواند به افزایش دامنه جنگ تجاری میان دو طرف دامن بزند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۵:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
شرکت هواپیماسازی بوئینگ در ماه سپتامبر سه سفارش دیگر برای هواپیمای 737 مکس خود را از دست داد و در مجموع 11 فروند هواپیما را به مشتریان خود تحویل داد که این رقم کمتر از نصف تعداد هواپیماهای تحویل داده شده طی ماه سپتامبر سال گذشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۴:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
سازمان تجارت جهانی در موضوع شکایت از اتحادیه اروپا به خاطر کمک دولت آمریکا به بوئینگ به نفع اتحادیه اروپا حکم داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۴:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
بوئینگ اعلام کرد ماه سپتامبر سه سفارش دیگر خرید هواپیما های 737 مکس این شرکت لغو شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
سازمان تجارت جهانی حکم کرد که اتحادیه اروپا می تواند به تلافی یارانه های دولتی که به هواپیماسازی بوئینگ داده می شود به 4 میلیارد دلار از واردات آمریکا تعرفه وضع کند.
ایران جیب   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۱:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
یک سال پس از آن که سازمان تجارت جهانی به دولت واشنگتن مجوز داد اتحادیه اروپا را به دلیل حمایت مالی از ایرباس مجازات کند، این سازمان روز ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۰:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : رئیس تجارت اتحادیه اروپا از ایالات متحده می خواهد تعرفه ها را در راستای حل اختلافات بین ایرباس - بوئینگ کاهش دهد. به گزارش ایبِنا به نقل از رویترز ...
راهبردنامه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۸:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
رامین آذری اعلام کرد: پرواز تبریز – مشهد به شماره 4357 و مشهد – تبریز به شماره 4356 به صورت روزانه با هواپیمایی بوئینگ 737 شرکت هواپیمایی سپهران انجام خواهد شد . وی خاطرنشان کرد: در زمان حاضر در مسیر تبریز – مشهد و بالعکس در طول هفته 18 پرواز توسط شرکت های هواپیمایی ایرتور [...]
ایستنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۱:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
شرکت بوئینگ و نیروی فضایی ارتش آمریکا از همکاری با یکدیگر برای تولید اولین نسل از ماهواره های ارتباطی نظامی خبر داده اند. به نقل از نیواطلس، اولین ماهواره نظامی نیروی فضایی ارتش آمریکا با همکاری شرکت بوئینگ، وزارت دفاع ملی کانادا و وزارت دفاع استرالیا تولید می شود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
نیروی فضایی ارتش آمریکا با همکاری شرکت بوئینگ اولین مرحله از طراحی مهندسی نسل جدیدی از ماهواره های ارتباطی نظامی را به پایان رسانده اند.