جمعه ۰۹ آبانساعت ۰۳:۱۷Oct 2020 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ترافیک»

ایتنا   ۶ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
ایتنا - نایب رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس: از زمان استقرار CDN های تلگرام در کشور، می بایست ترافیک استفاده از این پیام رسان با نرخ داخلی برای کاربران محاسبه می شده درحالیکه با نرخ بین الملل و چندبرابری نسبت به ترافیک داخلی مورد محاسبه قرار گرفته است.
با وجود محدودیت های کرونایی برای تردد در بهشت زهرا (س)، امروز شاهد ترافیک سنگین در خروجی این آرامستان بودیم.
ایرنا   ۷ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - رییس پلیس راه البرز وضعیت ترافیک در راه های این استان را در برخی مناطق سنگین اعلام کرد.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان البرز گفت: ترافیک در آزادراه تهران – کرج و محور چالوس سنگین است.
خبرگزاری مهر   ۹ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
ری- بهشت زهرا(س) در حالی پنجشنبه ای شلوغ و پر ترافیک را پشت سر گذاشت، که مدیرعامل این آرامستان از باز بودن درب ها فقط برای تدفین اموات خبر داده بود.
ایمنا   ۹ ساعت پیش    
فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک شهری در روان سازی گره های ترافیکی در مناطق پرتردد شهری، مدیریت بحران و همچنین نظارت بهتر و بیشتر بر خدمات شهری، راه اندازی شده است.
گروه استان ها- شهردار کرمان از افتتاح مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک شهری در این شهر خبرداد و گفت: 20 دستگاه اتوبوس جدید به ناوگان حمل و نقل کرمان اضافه شد.
ایمنا   ۹ ساعت پیش    
رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و منابع پایدار شورای اسلامی شهر کرمان گفت: راه اندازی مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک شهری کرمان اقدام خوبی درجهت کاهش حضور پلیس و هوشمندسازی حوزه حمل ونقل است.
در هجدهمین هفته از پویش افتتاح شهرداری کرمان و با شعار هر هفته یک افتتاح مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک شهری کرمان به بهره برداری رسید.
فرماندار اندیمشک گفت: نقاط حادثه خیز شهرستان باید ساماندهی شوند و اجرای طرح ترافیک به رفع حوادث در جاده کمک می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۴:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج گفت: دوربین زیرگذر مهرویلا به کد ثبت تخلف معاینه فنی مجهز و خودروهای فاقد معاینه فنی را جریمه می کند.
اول فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۳:۵۵    
بسته های ماهانه دارای رزرو خودکار می باشند به طوری که هر بسته رزرو خودش می باشد. این بسته ها در دو صورت به پایان می رسند: با پایان یافتن بسته یکی از حالت های زیر اتفاق خواهد افتاد: ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۳:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون حمل ونقل و ترافیک شورای شهر رشت گفت: افراد به بدترین شکل ممکن، بدون ماسک و رعایت بهداشت در محدوده خیابان مطهری حضور دارند.
اتحادیه فرودگاه های اروپا، هشدار داد اگر در ماه های آینده ترافیک مسافران از شوک ویروس کرونا ریکاوری نشود 193 فرودگاه اروپا دچار اعسار (ناتوانی در پرداخت دیون) خواهند شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مهندس رحمتی معاون امور زیربنایی و ترافیک شهرداری ملارد با اشاره به اولویت کنترل و تسهیل بار ترافیک شهری، از انجام اقدامات متنوع در حوزه ترافیک به منظور ایمن سازی و افزایش بهره وری معابر شهری توسط اداره ترافیک معاونت امور زیربنایی و ترافیک شهرداری ملارد خبر داد.
شهر بیست   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۳:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
شهر بیست/ شهردار منطقه هفت قم با اشاره به حساسیت های هسته مرکزی شهر، اولویت نخست شهرداری را ساماندهی فضاهای پیرامون حرم و آرام سازی ترافیکی دانست.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۳:۱۲    
تهران- ایرنا- جانشین پلیس ترافیک شهری پلیس راهور با اعلام افزایش ثبت تخلف پارک دوبله با استفاده از خودروهای مکانیزه پلیس گفت: توقف دوبله خودروها با حضور راننده یا بدون حضور او و سرنشین، مشمول اعمال قانون می شود و با تخلف توقف در محل پارک ممنوع حتما برخورد می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک شهری و سامانه مکانیزه ثبت تخلفات رانندگی با مرکزیت راهنمایی و رانندگی در استان کرمان راه اندازی شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۳:۰۷    
عالم زاده استفاده از حمل و نقل عمومی را در کاهش ترافیک مهم عنوان کرد و افزود: 20 دستگاه از اتوبوس ها تعویض ساختار و نوسازی و همچنین 20 دستگاه اتوبوس جدید خریداری و به ناوگان شهری اضافه خواهد شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان استاندار گیلان گفت: معضل پسماند و ترافیک از مشکلاتی است که مردم رشت از آن رنج می برند.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۲:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار دفتر منطقه ای خبرگزاری فارس، ایست های بازرسی در مرزهای ترکمنستان با ایران و قزاقستان برای تردد کامیون ها باز است. به منظور افزایش پتانسیل صادرات و واردات کشور و مطابق با قوانین حمل و نقل بین المللی باری ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۲:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای فارس، با اشاره به اینکه تاکنون 114 دسترسی غیرمجاز و غیر استاندارد به کمربندی شیراز با 45 میلیارد ریال اعتبار بسته شده گفت: عملیات حذف کامل و ساماندهی این دسترسی ها با هدف ساماندهی ترافیک و کاهش حوادث در این محور ادامه خواهد داشت.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۲:۳۵    
مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک شهری و سامانه مکانیزه ثبت تخلفات رانندگی با حضور جمعی از مسئولین در کرمان افتتاح شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۲:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها گفت: تردد موتورسیکلت از ساعت 12 امروز پنجشنبه هشتم آبان تا ساعت 6 روز شنبه 10 آبان، در محور کندوان، جاده هراز و محور فیروزکوه همچنین محور تهران - سمنان - مشهد و بالعکس ممنوع است.
ربیع   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۲:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، علی نیک با اشاره به این مطلب اظهار کرد: به منظور نظم بخشی و تسهیل در تردد شهروندانخیابانهای اصلی و مهم شهر در دستور کار سازمان قرار گرفته و در حال خط کشی این خیابانها براساس اولویت هستیم. ...
بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۱:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: نهاد تجاری فرودگاه های اروپا هشدار داده است که به دلیل کاهش شدید تعداد سفرهای هوایی ، نزدیک به 200 فرودگاه در سراسر اروپا در معرض خطر ورشکستگی قرار دارند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۱:۳۵    
نماینده عالی دولت در گیلان رفع مشکلاتی ازجمله زباله سراوان، ترافیک، وضعیت رودخانه ها و غیره را بسیار حائز اهمیت دانست و گفت: امیدوارم با تعامل سازنده مابین شورا و شهرداری رشت شاهد تحقق اهداف والایی باشیم.
خبرگزاری فارس: مدیر کل برنامه ریزی و توسعه شهری معاونت حمل ونقل ترافیک، از شروع اجرای طرح خیابان کامل در مناطق مختلف شهرداری با تأیید طراحی آن در کمیته شبکه معابر خبر داد. ...
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
به منظور افزایش سیر روان قطارها، سهولت در برنامه ریزی ترافیک و رفع گلوگاه چادرملو، پروژه عملیات فاز یک کمربندی در ایستگاه مذکور اجرا و مورد بهره برداری قرار گرفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۱:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
در این گزارش از آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه های کشور در هشتم آبان ماه سال 99 مطلع شوید.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۱:۰۶    
مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از ترافیک سنگین در آزادراه قزوین_کرج_تهران خبر داد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۰:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
فارس نوشت: جانشین پلیس راه از ترافیک نیمه سنگین در ورودی پایتخت خبر داد. سرهنگ ایوب شرافتی جانشین پلیس راه در خصوص آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور اظهار داشت: در حال حاضر ترافیک در آزادراه های قزوین- کرج- تهران حدفاصل پل فردیس تا پل حصارک نیمه سنگین است. ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۰:۴۶    
رئیس پلیس راهور خراسان رضوی گفت : همه تلاش من و همکارانم همیشه بر این بوده که با همراهی با رسانه ها بخصوص قدس آنلاین که در این زمینه بسیار پیگیر است و فعالیتهای قابل توجهی هم داشته است در رساندن اخبار مرتبط با ترافیک در هر لحظه با مخاطبان و همشهریان همراه باشیم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۰:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
ورودی پایتخت با ترافیک نیمه سنگین رو به رو است اما سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار هستند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۰:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
جانشین پلیس راه گفت: تردد در محورهای شمالی کشور اعم از چالوس، هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران-شمال و آزادراه قزوین-رشت عادی و روان گزارش شده است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۰:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد، گفت: پروژه بازپیرایی ضلع جنوبی و بهسازی مسیر پیاده بولوار ملک آباد به طول 2/5 کیلومتر و عرض 5 تا 8 متر از میدان فلسطین تا میدان آزادی با اعتباری بیش از 120 میلیارد ریال برای تسهیل عبور و مرور شهروندان ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۰:۲۷    
ترافیک در آزادراه قزوین-کرج-تهران حدفاصل پل فردیس تا پل کلاک نیمه سنگین است.
میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۰:۲۰   + ۱۹ سایت دیگر  
علی اکبر آشوری در گفت وگو با میزان درباره آخرین وضعیت محور های شمالی گفت: در حال حاضر تردد در محور های هراز، فیروزکوه، چالوس، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت در مسیر رفت و برگشت روان گزارش شده است. ...
پانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۰:۰۵    
تهران (پانا) - مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از تردد روان در محورهای شمالی کشور خبر داد. مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا اعلام کرد: تردد روان در محورهای هراز، فیروزکوه، چالوس، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت (رفت و برگشت) گزارش شده است. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۰۹:۵۸    
مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از ترافیک سنگین در آزادراه قزوین_کرج_تهران خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۰۹:۵۰   + ۱۳ سایت دیگر  
فارس : جانشین پلیس راه از ترافیک نیمه سنگین در ورودی پایتخت خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۰۹:۳۲    
رئیس پلیس راه استان زنجان گفت: در حال حاضر ترافیک در آزادراه های زنجان_قزوین، زنجان_تبریز و محور زنجان_خرمدره نیمه سنگین گزارش شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۰۹:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
زنجان-رئیس پلیس راه استان زنجان، از حاکم شدن ترافیک نیمه سنگین در جاده های استان زنجان خبر داد.
برترین ها / انتخاب   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۰۸:۱۶   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: یک هواپیمای غیرمجاز که بر فراز گردهمایی انتخاباتی ترامپ پرواز می کرد، با شلیک هشدار و اسکورت جنگنده آمریکایی از منطقه خارج شد. به گزارش تارنمای میلیتری ...
فانوس زاگرس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۰۷:۴۵   + ۱۶ سایت دیگر  
گروه جامعه:جانشین پلیس راه کشور از ترافیک نیمه سنگین در محور هراز و چند آزادراه دیگر خبر داد.سرهنگ ایوب شرافتی درباره وضعیت ترافیکی جاده های کشور گفت: برابر گزارش های دریافتی در حال حاضر شاهد ترافیک نیمه سنگین در هر دو مسیر محور هراز در محدوده لاسم هستیم ...
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۰۴:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
یاتا پیش بینی کرد ترافیک هوایی در سال 2020 به میزان 66 درصد کمتر از سطح سال 2019 خواهد بود و در دسامبر 68 درصد کاهش سالانه پیدا می کند.
برترین ها / مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۲:۱۶   + ۵۳ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رییس اداره تصادفات پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ بزرگراه های آزادگان، امام علی (ع) و فتح را مرگبارترین بزرگراه های پایتخت در حوزه ترافیک اعلام کرد. ...
شهرخوان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۰۲:۱۵    
رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر اردبیل گفت: پلیس راهور در استان اردبیل با یک مدیریت شایسته فرهنگ ترافیک و ایمنی ترددها را نهادینه کرده است.