شنبه ۱۱ آذرساعت ۰۰:۱۸Dec 2023 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «طرح ترافیک»

افکار نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۰۴:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
طرح ترافیک روزهای پنجشنبه وجود ندارد اما طرح آلودگی هوا روز پنجشنبه در ساعاتی اعلام شده است.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۱:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
در این ویدئو می بینید که رانندگان متخلف آلمانی برای ورود به طرح ترافیک - مثل برادران ایرانی خود - به شیوه های مختلف پلاک خودروشان را از دید دوربین های شهری پنهان می کنند .
همشهری   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۰۸:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
فیلمی در فضای مجازی منتشر شده که نشان می دهد رانندگان متخلف آلمانی برای ورود به طرح ترافیک به شیوه های مختلف پلاک خود را از دید دوربین های شهری پنهان می کنند.
تیتر کوتاه   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۰۵:۵۶    
بحث پوشاندن پلاک خودروها برای فرار از پرداخت جریمه، برای ایرانی ها مسئله ای عادی است، اما گویا در کشور آلمان نیز این موضوع رواج یافته است.
سلام نو / رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۲۱:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
امروزه تمامی دوربین های طرح ترافیک و دوربین های کنترل سرعت دارای قابلیت پلاک خوانی هستند، آلمانی ها هم برای فرار از جریمه شدن پلاک های خود را می پوشانند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۰۹:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
شهردار کاشان از آمادگی شهرداری برای تدوین و ارائه طرح زیرگذر میدان جهاد خبر داد و گفت: در صورت اجرای این طرح ترافیک تا حد زیادی کاهش پیدا می کند و نیازی به پیاده سازی طرح روگذر از سمت بلوار شهید باهنر نیست.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۰:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
حوادث رکنا: در جلسه کمیته طرح ترافیک زمستانی سردار هادیانفر از شروع طرح زمستانه راه صحبت کرد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۲۳:۰۹    
متأسفانه پوشاندن پلاک خودرو و موتورسیکلت در سطح تهران زیاد است. از زمان نصب دوربین های کنترل ترافیک در ورودی های مناطق طرح ترافیک و کنترل آلودگی هوا، رانندگان اقدام به پوشاندن پلاک خودرو با پارچه، چسب و مواردی از این دست می کنند و بعد از عبور از دوربین ...
همشهری   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۰:۲۳   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: طرح ترافیکی که درحال حاضر در شهر اجرا می شود باعث شب مردگی در مناطق مسکونی حاضر در محدوده شده و می خواهیم با طرح جدید ترافیک این معضل را رفع کنیم.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۰۹:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/البرز عضو شورای اسلامی شهر کرج گفت: اصلاح مدیریت ترافیک در شهر کرج نیازمند اجرای طرح دائمی ترافیک در هسته مرکزی شهر است که در این زمینه باید سریعتر اقدامات لازم انجام شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۲۳:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر زنجان با تاکید بر تایید طرح ترافیکی مصوب در شورای ترافیک استان و ابلاغ آن برای اجرا به شهرداری زنجان گفت: دو طرفه شدن برخی از مسیرها، یک طرفه شدن برخی دیگر از مسیرها ...
موج   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۲۲:۰۲    
در این مطلب به بررسی جزییات جدید محدوده طرح ترافیک و عوارض ورود به طرح ترافیک می پردازیم.
رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران در ارتباط با تغییرات طرح ترافیک جدید و زمان اجرای آن توضیح داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۰۹:۰۹   + ۹ سایت دیگر  
شهردار اردبیل با اشاره به اجرای طرح زوج و فرد کنترل ترافیک اردبیل گفت: سال جاری 22 میلیارد تومان اعتبار جهت تجهیز مرکز کنترل ترافیک تخصیص داده شده است.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۰۸:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
در این مطلب از صفحه اقتصاد درباره ساعت اجرای طرح ترافیک تهران امروز چهارشنبه 1 آذر 1402 مطلبی را برایتان آماده کرده ایم که در زیر از نظرتان می گذرد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۱۳:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
معاون نظارت و امور مناطق سازمان تاکسیرانی تهران اگر تاکسیرانان دوبار اخطار پیامکی عدم پرداخت کرایه بصورت الکترونیکی دریافت کند، مجوز طرح ترافیک و سپس سهمیه کارت سوخت آنان حذف خواهد شد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۰۹:۳۴   + ۲۹ سایت دیگر  
معاون نظارت و امور مناطق سازمان تاکسیرانی تهران اگر تاکسیرانان دوبار اخطار پیامکی عدم پرداخت کرایه بصورت الکترونیکی دریافت کند، مجوز طرح ترافیک و سپس سهمیه کارت سوخت آنان حذف خواهد شد.
شعار سال   ۱۴۰۲/۰۸/۲۶ - ۱۴:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه تحلیلی خبری شعار سال بعنوان یکی از معدود رسانه های نقد کننده طرح سر تا به پا مسئله دار و کم خاصیت ترافیک است که سال های سال در این عرصه نقد و نظر ارایه داده و در عین حال بسیار هم متاسف از محافظه کاری عموما منفعت اندیشانه جماعت بالایی از همکاران رسانه ای خود و وکلای محترم است ...
سلامت نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۰۹:۳۹   + ۱۵ سایت دیگر  
عادی انگاری طرح ترافیک از سوی مدیران شهر و غفلت 7 روزه دولت نسبت به بحران هوا باعث اوج گیری آلودگی شده است.
شفا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۰۸:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
تهرانی ها هفته آلوده ای را پشت سر گذاشتند، اما مدارس تنها برای روز چهارشنبه غیرحضوری شد. در کارگروه آلودگی هوا، ادامه ممنوعیت مصرف نفت کوره و مازوت در تمام واحدهای نیروگاهی، صنعتی، تولیدی، معدنی و خدماتی استان مصوب شد. فروش مجوز ورود به محدوده طرح ترافیک نیز ممنوع شد ...
سلام نو / ایلنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۱۴:۵۸   + ۳۴ سایت دیگر  
مدیرکل محیط زیست استان تهران گفت: مجوزهای روزانه طرح ترافیک در روز چهارشنبه توسط شهرداری صادر نمی شود.
اقتصاد آنلاین / پانا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۱۳:۳۱   + ۷۳ سایت دیگر  
بر اساس تصمیم کارگروه مواقع اضطرار آلودگی هوای تهران، یک سوم از کارکنان کلیه دستگاه های اجرایی با اولویت افراد دارای بیماری های قلبی و عروقی ، بیماری های زمینه ای ، تنفسی و خود ایمنی و خانم های باردار و مادرانی که فرزند زیر 7 سال دارند در روز چهارشنبه از دورکاری استفاده کنند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۰۰:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران و حمل ونقل شورای شهر تهران گفت: تدوین نسخه جدید طرح ترافیک به امسال نخواهد رسید. به گزارش شهر ، سیدجعفر تشکری هاشمی با بیان اینکه طرح ترافیک فعلی در سال 1359 در دولت موقت به تصویب رسیده است، تصریح کرد: بیش از 40 سال گذشته و شرایط امروز به هیچ عنوان شباهتی با آن سال ها ندارد ...
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۰۰:۲۳    
اجرای طرح ترافیک جدید در سال جاری امکان پذیر نیست. به گفته رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران نسخه ای که برای طرح ترافیک در سال 1359 نوشته اند برای سال 1402 کارآیی لازم را ندارد ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۰۰:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران از ایجاد طرح جدید ترافیک و عدم اجرای آن طی سال جاری خبر داد.
میزان   ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۱۶:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - سیدجعفر تشکری هاشمی در نشست خبری که امروز 22 آبان 1402 برگزار شد با بیان اینکه ما در برنامه چهارم شورا سعی کردیم که رویکردهای انسان محورانه و توسعه پایدار را مبتنی بر حل مهم ترین دغدغه های مردم جلو ببریم گفت ...
رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران در نشست خبری خود به موضوعات مختلفی از جمله جزئیات جدید احداث تراموا در پایتخت و زمان اجرای آن، پارک حاشیه ای و طرح ترافیک جدید پایتخت پرداخت.
پانا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۱۲:۳۲   + ۲۵ سایت دیگر  
داده های حوزه آب و هوا محرمانه نیستند/ 60 درصد از جرائم رانندگی باید به شهرداری پرداخت شود/ فقط 8 رام قطار از چین وارد خواهد شد
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۱۱:۰۶    
تهران بزرگ - ایرنا - رییس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران گفت: در طرح ترافیک جدید موضوع ایجاد تراموا مطرح شده اما این نکته باید ابتدا بررسی دقیق شده سپس در شورای عالی ترافیک و شورای شهر تصویب شود.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۸/۲۱ - ۰۹:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
گزارش کامل از گزیده خبرهای امروز تابناک با تو را با کلیک بر تیتر آن بخوانید. موزه ای که باعث حالت تهوع در بازدیدکنندگانش می شود خداحافظی با طرح ترافیک 40 ساله تهران؟ کپی کاری جدید واتساپ از تلگرام اتفاق تلخ و شوک آور برای 3 خانم در تهران ...
عصر خبر   ۱۴۰۲/۰۸/۲۰ - ۱۶:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
طرح ترافیک فعلی برای 40 سال پیش است و قرار است تغییراتی در آن رخ دهد. شهرداری تهران مشاورینی برای این امر در نظر گرفته تا بتواند ترافیک و آلودگی هوا را در محدوده مرکزی شهر کنترل کنند.
بازتاب   ۱۴۰۲/۰۸/۲۰ - ۱۵:۱۷   + ۱۹ سایت دیگر  
اگر رانندگان تاکسی در زمان بارش به شهروندان خدمات حمل و نقلی ارائه ندهند، جریمه غیر نقد خواهند شد، در گام نخست، مجوز ورود به محدوده های طرح ترافیک و آلودگی هوا و در گام دوم، کارت سوخت تاکسی های غیر فعال، لغو می شود. ...
کاماپرس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۰ - ۱۳:۰۶    
با هدف کنترل ترافیک و آلودگی هوا، احتمالا طرح ترافیک تهران تا سال آینده تغییر می کند. به گزارش کاماپرس، محسن هرمزی معاون شهردار تهران با بیان اینکه طرح ترافیک تغییر می کند، گفت: گام های اولیه برای بهبود و مهار ترافیک آغاز شده که این طرح نقطه آغاز تحول در حمل و نقل عمومی است. ...
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۰ - ۱۱:۱۷    
طرح ترافیک فعلی شهر تهران برای 40 سال پیش است. قرار است بر اساس برنامه چهار ساله چهارم طرح ترافیک مورد بازنگری قرار گیرد. در صورتی که طرح جدید در سال جاری تصویب شد از سال آینده اجرایی خواهد شد.
55آنلاین   ۱۴۰۲/۰۸/۲۰ - ۱۰:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
فال شمع امروز شنبه 20 آبان 1402 را مطالعه کرده و از اتفاقات در مسیر راهتان مطلع شوید.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۰ - ۱۰:۰۱   + ۵۸ سایت دیگر  
طرح ترافیک فعلی شهر تهران برای 40 سال پیش است. قرار است بر اساس برنامه چهار ساله چهارم طرح ترافیک مورد بازنگری قرار گیرد. در صورتی که طرح جدید در سال جاری تصویب شد از سال آینده اجرایی خواهد شد.
کاماپرس   ۱۴۰۲/۰۸/۱۷ - ۰۶:۴۹    
اقدسیه، یکی از محله های شمال شرقی تهران است که در منطقه 1 شهرداری تهران واقع شده است. این محله از شمال به بزرگراه ارتش و آجودانیه، از جنوب به بزرگراه صدر، از شرق به بزرگراه امام علی و از غرب به فرمانیه منتهی می شود ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۱۵ - ۰۸:۰۰   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه پیشنهاداتی برای ایجاد طرح ترافیک جدید داده ایم، گفت: طرح را مکتوب و برای انجام مطالعات کارشناسی به شهرداری ارسال می کنیم.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۱۴ - ۱۱:۱۵   + ۱۶ سایت دیگر  
پرویز سروری صبح امروز در یکصدوهشتادونهمین جلسه شورای شهر تهران ضمن گرامیداشت روز 13 آبان اظهار کرد: تسخیر لانه جاسوسی و اقدامات پس از آن باعث شد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا یک دوره ای شود؛ مردم ما روز گذشته در کل کشور برای قدردانی از کسانی که 13 آبان را رقم زدند، حضور پیدا کردند. ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۴ - ۱۰:۲۳   + ۲۰ سایت دیگر  
پیرهادی گفت:ورود خودروهایی با شماره پلاک شهرستان که در شهرستانهای خود ثبت نشده اند، از دلایل ترافیک تهران هستند و عوارض طرح ترافیک برای آن ها در نظر گرفته نمی شود، و همین مسئله باعث تشدید ترافیک پایتخت می شود، شهرداری تهران و شورای ترافیک باید در این زمینه برنامه ریزی کند.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۱۲ - ۱۰:۵۳    
پایتخت نشینان همواره از ترافیک سرسام آور و آلودگی هوا به ویژه در نیمه دوم سال گلایه دارند و از این 2 مشکل به عنوان دغدغه اصلی خود در نظرسنجی ها و نظرخواهی های مختلف نام می برند اما جالب است بدانیم که موضوع ساماندهی ترافیک مربوط به امروز و دیروز نیست و سابقه ای به بلندای پایتخت شدن تهران دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۰۹ - ۱۵:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
طرح آزمایشی سه ماهه یک طرفه کردن خیابان اصلی شهرآستانه اشرفیه در اسفندماه سال گذشته با مصوبه شورای ترافیک اجرایی و علیرغم ایرادات مردمی، همچنان بعد از هشت ماه بلاتکلیف مانده و یک طرح آزمایشی دیگر جایگزین طرح قبلی شده است.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۸/۰۷ - ۰۰:۰۵    
با توجه به حجم بسیار بالای خودرو در شهر تهران و موانعی همچون طرح ترافیک نه تنها باعث رفع معضل آلودگی هوا نشد، بلکه ترافیک را هم ساماندهی نکرد.
زاگرس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۸/۰۵ - ۱۲:۳۹    
معاون بهره برداری از سیستم های حمل و نقل و محدوده های ترافیکی شهرداری تهران جزئیات اجرای طرح ترافیک 1402 را تشریح کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۸/۰۳ - ۱۴:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
اراک- معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان مرکزی گفت: اجرای طرح ترافیک در هسته مرکزی شهر اراک ضروری است چرا که پیاده مداری شهر موجب افزایش نشاط اجتماعی شهروندان می شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۰۲ - ۱۱:۲۹    
تهران بزرگ - ایرنا - رییس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه هنوز طرح ترافیک جدید به صحن شورا نیامده است، پیشنهاد داد: روزانه 2 شماره پلاک خودرو بنابر عدد، فقط در معابر پایتخت تردد کنند تا شاهد حضور تنها 600 هزار خودرو هر روز در معابر باشیم.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۸/۰۱ - ۰۸:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
در این مطلب از صفحه اقتصاد درباره ساعت اجرای طرح ترافیک تهران امروز سه شنبه 2 آبان 1402 مطلبی را برایتان آماده کرده ایم که در زیر از نظرتان می گذرد.
ملیت   ۱۴۰۲/۰۷/۳۰ - ۰۸:۳۵   + ۴۳ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران از ارائه طرح جدید شهرداری برای تغییر طرح ترافیک خبر داد و گفت: در صورت تصویب، طرح ترافیک تغییر می کند.