سه شنبه ۰۴ آذرساعت ۱۹:۰۴Nov 2020 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کرایه تاکسی»

ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان با توجه به اینکه شاهد اجرای محدودیت های تردد در روزهای کرونایی هستیم و خودروهای شخصی اجازه تردد به همدان را ندارند با کمال تأسف باید گفت شاهد افزایش قیمت کرایه تاکسی ها از همدان به کبودراهنگ و بالعکس به مبلغ 15 هزار تومان هستیم.
صبحانه انلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۸:۳۴    
سارقی با دمپایی و لباس خانگی و دو زورگیر خشن در پایتخت دستگیر شده اند. دزدانی که هر کدام به روش های مختلف دست به سرقت خودرو و لوازم آن زده اند. یکی از دزدان وقتی با دمپایی و لباس راحتی از خودرو همسایه اش سرقت می کرد، لو رفت. دو سارق دیگر نیز با کرایه تاکسی اینترنتی دست به سرقت زدند ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۶:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد گفت: با توجه به شرایط خاص تردد شبانه خودروهای شخصی، تاکسی هایی که در زیرمجموعه ما قرار دارد، به هیچ وجه اجازه ندارند نرخ کرایه را افزایش دهند.
عصر بانک   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۲:۳۲   + ۱۹ سایت دیگر  
با یکپارچه شدن کیو.آر پرداخت کرایه تاکسی توسط شهرداری تهران، شهروندان در چندین پایانه مهم تاکسیرانی می توانند با اپلیکیشن آپ بدون نیاز به استفاده و تماس با کارت یا پول نقد، کرایه بپردازند. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۹:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ارومیه گفت: با هماهنگی های صورت گرفته طرح الکترونیکی کردن تاکسی ها بصورت آزمایشی در یک نقطه از شهر ارومیه صورت می گیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۵:۳۱    
شهردار دوگنبدان از آغاز اجرای طرح پرداخت الکترونیکی کرایه تاکسی خطوط حمل و نقل درون شهری در این شهر خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۲۰:۰۴    
ایسنا/مرکزی نایب رییس شورای شهر اراک با تاکید بر اینکه شهردار باید بر مدار قانون حرکت کند، گفت: چگونه موضوع افزایش قیمت کرایه تاکسی و نامه نگاری شهرداری بدون مصوبه شورای شهر و به صورت علی الراس انجام شده است؟
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۱:۳۶    
گروه استان ها- بعد از افزایش کرایه تاکسی ها و تعطیلی ناوگان حمل و نقل عمومی این روزها بیشتر شاهد درگیری های لفظی میان مسافران و رانندگان تاکسی به دلیل نبود پول خرد هستیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۳:۵۱    
طرح کیف پول الکترونیک به منظور پرداخت الکترونیکی کرایه تاکسی تا پایان آبان ماه در کرج اجرا می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۲:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/البرز رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کرج گفت: فاز اول طرح پرداخت الکترونیک کرایه تاکسی ها در 1500 تاکسی اجرایی می شود.
بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۲۱:۳۲    
ریٔیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران: شورای شهر درباره نرخ کرایه تاکسی های اینترنتی دخالت ندارد
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۱۳:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران: شورای شهر درباره نرخ کرایه تاکسی های اینترنتی دخالت ندارد.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۱۰:۴۵    
علیرضا قنادان، مدیرعامل تاکسیرانی تهران خبر داده که سازمان تحت مسئولیتش در همکاری با سازمان فناوری و اطلاعات شهرداری تهران سامانه آنلاین بارکد یکپارچه پرداخت الکترونیکی را طراحی کرده اند
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۷:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس شورای اسلامی شهر قم گفت: شورای اسلامی شهر قم، ظرفیت سازی بودجه سال 99 شهرداری را از طریق کمیسیون های تخصصی پیگیری می کند.
شهر بیست   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۷:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
شهر بیست/ رئیس شورای شهر قم درباره پیشنهاد اصلاح نرخ کرایه تاکسی و وَن در قم گفت: صدور مجوز اصلاح قیمت، به معنای افزایش نرخ حمل و نقل عمومی نیست، بلکه این تصمیم در شرایط خاص و برای جبران کاهش تعداد مسافران تاکسی و ون شهری گرفته شده است.
موج   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۶:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر قم از افزایش 22 درصدی کرایه تاکسی در قم خبرداد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۱:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
قم - ایرنا - در جلسه شورای اسلامی شهر قم با تصویب لایحه اخذ مجوز اصلاح قیمت کرایه انواع خودروهای حمل و نقل فعال در حوزه مسافر درون شهری، نرخ کرایه تاکسی های معمولی و همچنین تاکسی وَن قم به صورت میانگین 21.5 درصد افزایش یافت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۲:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
سامانه بارکد یکپارچه پرداخت الکترونیکی به زودی راه اندازی می شود. این سامانه به منظور پرداخت کرایه تاکسی ها به صورت آنلاین، طراحی شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی رئیس سازمان حمل ونقل بار و مسافر شهرداری ارومیه گفت: هرگونه افزایش کرایه تاکسی و اتوبوس غیر قانونی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
شورای اسلامی شهر اهواز با افزایش نرخ کرایه تاکسی تاکسی های خطی، بی سیم، راه آهن و فرودگاه در این کلانشهر مخالفت کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۴:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان در جلسه امروز شورای شهر اهواز، اصلاحیه لایحه نرخ کرایه تاکسی های خطی، بی سیم، راه آهن و فرودگاه در سال 99 مطرح شد که پس از اظهار نظر اعضای شورا، در نهایت رد شد.
موج   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۰:۱۸   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان اتوبوس رانی و سرپرست سازمان تاکسیرانی شهرداری قم از بررسی لایحه تقسیم کرایه تاکسی نفر چهارم در شورای اسلامی شهر خبرداد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۶:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها-رانندگان تاکسی های اینترنتی در شهر ارومیه معتقد هستند که باید کرایه تاکسی ها با توجه به این همه گرانی و تورم، افزایش یافته و مالیات ها نیز کاهش یابد و به واقع فکری اساسی به حال آنان شود.
فرارو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۰:۱۸    
فرارو- کرونا با همه دردسر هایی که برایمان درسته کرده، چند مزیت به همراه داشته است. مثلا چه کسی فکرش را می کرد بتوانیم بدون چک و چانه کرایه تاکسی را به صورت اینترنتی پرداخت کنیم؟ این بیماری توانسته آرزوی دیرینه ای به نام ثبت نام غیرحضوری در بورس را محقق کند ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۲۲   + ۲۳ سایت دیگر  
اعضای شورای شهر تهران افزایش نرخ کرایه حمل و نقل عمومی را برای جبران کسری موجود شهرداری راهکار مناسبی ندانستند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۸:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
گنبدکاووس - ایرنا - افزایش 20 درصدی کرایه تاکسی درون شهری گنبدکاووس برای بار دوم از ابتدای سال جاری تاکنون که بدون اطلاع رسانی از سوی شورای اسلامی این شهر تصویب و به تایید استانداری گلستان رسیده، گله مندی شماری از شهروندان را به همراه داشت.
فرتاک نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۰۳    
نشست خبری سازمان "فاوا" فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری کرمانشاه امروز ( 28 مهرماه 99) با اصحاب رسانه برگزار شد. به گزارش فرتاک نیوز ؛ دکتر محمدرضا لطفی مدیر عامل سازمان فاوا در جمع خبرنگاران اظهار داشت ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه مدیرعامل سازمان فاوا(فناوری اطلاعات و ارتباطات) شهرداری کرمانشاه از پیگیری برای الکترونیکی کردن پرداخت کرایه تاکسی و اتوبوس خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهردای کرمانشاه گفت: مقدمات انجام هوشمند سازی کرایه های تاکسی ها و اتوبوس ها در شهر کرمانشاه تهیه و آماده برون سپاری است.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۲:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
احسان عبدالملکی امروزه سایت های فروش محصولات دیجیتالی ، سایت های اعلام آگهی خرید و فروش محصولات مختلف و اپلیکیشن های کرایه تاکسی چنان مشتری دارند که عموم فعالان بازار به این فکر افتاده اند که در کنار فروشگاه های خویش در فضای مجازی هم حضور داشته باشند ...
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۹:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای کهگیلویه و بویراحمد گفت: با توجه به شرایط کنونی بیماری کرونا به منظور پیشگیری از شیوع این ویروس، هر دستگاه تاکسی فقط می تواند حداکثر سه نفر مسافر را سوار کند که در این زمینه نرخ کرایه های جدید تاکسی های زرد برون شهری مشخص شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۱:۰۹    
فرماندار شهرستان اراک افزایش نرخ کرایه تاکسی قبل از مصوبه ستاد مدیریت بیماری کرونا را تخلف عنوان کرد.
عضو هیات مدیره اتحادیه و انجمن صنفی کسب و کارهای مجازی گفت: قیمت ها نسبت به سال گذشته 15 تا 20 درصد افزایش یافته است.
راه پرداخت   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۶:۵۳    
مدتی بود که وقتی سوار تاکسی می شدیم، کیوآرکدهای آویزان از پشت صندلی یا نصب شده روی داشبورد تاکسی را می دیدیم که با هدف پرداخت راحت تر کرایه تاکسی و پایان دادن به بحث های همیشگی پول خرد ندارم از طریق کیف پول ها انجام شده بود ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۹:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست سازمان حمل و نقل بارو مسافر شهرداری کرج گفت: طرح سامانه پرداخت الکترونیک ، از ابتدای آبان در 1500 تاکسی کرج به صورت پایلوت اجرا می شود.
زومیت   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۹:۰۰    
سازمان فناوری اطلاعات شهرداری از همکاری اتحادیه ی تاکسیرانی شهری کشور و بانک عامل برای ارائه ی بارکد واحد برای پرداخت آنلاین کرایه تاکسی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان با اشاره به عدم نظارت و شفافیت نرخ کرایه تاکسی در شهر خرم آباد، تاکید کرد: نانوایی ها ملزم به استفاده از ترازوی دیجیتال هستند.
یافته   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۳:۴۷    
در گفتگوی یافته با مدیرعامل سازمان حمل ونقل بار و مسافر شهرداری خرم آباد مطرح شد: چرایی گرانی ناگهانی کرایه در مرکز استان چاپ ایمیل بعد از گرانی نان در هفته گذشته، از امروز هم نرخ کرایه تاکسی در خرم آباد افزایش یافت. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۲:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/البرز سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کرج گفت: توزیع برچسب افزایش کرایه ها در بین تاکسی های گردشی توسط گشت های تاکسیرانی در حال انجام است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۰:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
نرخ کرایه تاکسی در خرم آباد طبق مصوبه شورای شهر خرم آباد و تایید فرمانداری افزایش یافت.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۲۲:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
احمدرضا رضایی فر امروزه سایت های فروش محصولات دیجیتالی ، سایت های اعلام آگهی خرید و فروش محصولات مختلف و اپلیکیشن های کرایه تاکسی چنان مشتری دارند که عموم فعالان بازار به این فکر افتاده اند که در کنار فروشگاه های خویش در فضای مجازی هم حضور داشته باشند ...
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات شهرداری از اجرایی شدن طرح بارکد واحد برای پرداخت اینترنتی کرایه تاکسی خبر داد. *** پرداخت اینترنتی کرایه تاکسی به گزارش خبرگزاری صنایع ، محمد فرجود با اعلام این مطلب، اظهار داشت: ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۰:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
کرایه تاکسی های برون شهری شهرستان بوئین زهرا 25 درصد افزایش قیمت خواهد داشت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۰:۱۲   + ۲۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل فاوای شهرداری گفت: با همکاری تاکسیرانی و بانک عامل، ارائه بارکد واحد برای پرداخت آنلاین کرایه تاکسی اجرایی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۰۹:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون فنی شورای آمل گفت: کرایه تاکسی در مسیر های عادی این شهر افزایش نمی یابد.
فرارو   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۳:۲۵    
فرارو- خرید ماشین کار ساده ای نیست، ولی احتمالا نگهداری از آن سخت تر باشد. محاسبات ما نشان می دهد یک پراید معمولی که این روز ها قیمت آن در بازار بین 100 تا 110 میلیون تومان است و انواع دست دوم آن بین 60 تا 90 میلیون تومان قیمت دارد، ممکن است سالانه خرج 9 یا 10 میلیون تومانی برایتان داشته باشد ...
اوشیدا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۸:۰۶    
در شهرهای مختلف سیستان بعد از گران شدن بنزین نرخ کرایه تاکسی ها به زابل دوبرابر شد که این امر موجب نارضایتی برخی از شهروندان شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۰:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کرج گفت: برچسب افزایش 25 درصدی کرایه های تاکسی در اختیار نمایندگان تمام خطوط قرار گرفته است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۲:۵۹    
افزایش نامناسب نرخ کرایه تاکسی ها وعدم خدمات رسانی مناسب آن همواره باعث نارضایتی مردم چرداول شده است.