سه شنبه ۰۱ خردادساعت ۱۳:۴۸May 2024 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کرایه تاکسی»

جام جم   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۳:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
جام جم آنلاین - خوزستان، امیر صفی خانی با بیان اینکه یکی از دغدغه های شهروندان جهت پرداخت کرایه تاکسی همراه داشتن پول نقد و برای رانندگان پس دادن مابقی کرایه می باشد، اظهار کرد: شهرداری اهواز با ارائه برنامه اهواز من ...
اقتصاد آنلاین / ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۲۲:۴۳   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل مسافر شهرداری شیراز از تصویب و ابلاغ نرخ کرایه تاکسی درون شهری شیراز برای سال 1403 با کرایه کورسی 6 هزار خبر داد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۰۸:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
صد و بیست و سومین جلسه علنی شورای اسلامی شهر بندرعباس با تذکر عضو شورای شهر به هیئت رئیسه آغاز شد. تذکر عضو شورای شهر پیرامون اهمال در اجرای پروژه تقاطع مهرگان و وضعیت تیم شهرداری داری بندرعباس بود. در ادامه دستور کار بررسی نرخ پیشنهادی کرایه تاکسی در نیم سال اول سال جاری قرائت شد ...
صدای میناب   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۰۱:۱۲    
براساس اعلام روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر میناب نرخنامه کرایه تاکسی درون شهری میناب 50 درصد افزایش یافته است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ؛ بحث کرایه تاکسی های اینترنتی این روز ها به سوژه داغی تبدیل شده که عموما اعتراض رانندگان را به علت کم بودن کرایه به دنبال داشته اما آیا از دید مسافران هم اینگونه است؟ ...
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۱:۴۷   + ۱۹ سایت دیگر  
سرپرست سازمان تاکسیرانی شهر تهران در گفت و گو با رادیو ایران گفت: بر اساس مصوبه امسال میانگین افزایش نرخ کرایه ها 45 درصد است. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، شادی مالکی در گفت و گو با نمودار گفت: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه مغایرت در خصوص نرخ کرایه تاکسی ها به سامانه 137 پلاس گزارش دهند. ...
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان حمل ونقل بار و مسافر شهرداری کرمان از هوشمندسازی پرداخت کرایه تاکسی در شهر کرمان از طریق نصب دستگاه کارت خوان خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۳:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: با توجه به شرایط نرخ کرایه تاکسی و آژانس و شرایط تورمی سال گذشته و سال جاری پیشنهاد 34 درصد افزایش با قید شروط و تاکیداتی که خدمت رسانی هوشمند و مناسب به خانواده و دانش آموزان اتفاق بیفتد و نیازهای رانندگان سرویس مدنظر باشد، با رأی مثبت همکاران به تصویب رسید.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۷:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
برخی از رانندگان اسنپ این روزها به علت پایین بودن کرایه ها در سال جدید مسافرگیری نمی کنند در مقابل بسیاری از مسافران تاکید دارند که به علت افزایش سرسام اور کرایه تاکسی اینترنتی دیگر حقوق شان هم کفاف نمی دهد
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۰۸:۳۷    
معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری تهران از الکترونیکی شدن فرآیند تعیین کرایه تاکسی در تهران از طریق طراحی سامانه هوشمند و پویا از سوی شهرداری تهران خبر داد. سعید بشیری در تشریح سامانه پویا و هوشمند کرایه تاکسی در تهران گفت: طبق بررسی های صورت گرفته در سراسر کشور به ویژه کلانشهرها با توجه [...]
معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری تهران از الکترونیکی شدن فرآیند تعیین کرایه تاکسی در تهران از طریق طراحی سامانه هوشمند و پویا از سوی شهرداری تهران خبر داد.
تیتر کوتاه   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۰۹:۳۱    
معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری تهران از الکترونیکی شدن فرآیند تعیین کرایه تاکسی در تهران از طریق طراحی سامانه هوشمند و پویا از سوی شهرداری تهران خبر داد.
شما نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۲۲:۵۷    
به گفته سرپرست شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه سرویس دهی حداکثری این ناوگان در روزهای برگزاری نمایشگاه کتاب میشود.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۰۹:۳۸    
سرویس ایلام - نرخ کرایه تاکسی های داخل شهری بویژه در شهرستان دهلران باعث نارضایتی و گلایه های مردم در این خصوص شده است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۲۱:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - نرخ کرایه تاکسی در سال 1403، با رای اعضای شورای شهر اهواز، 35 درصد افزایش یافت.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۳:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری اهواز با اشاره به پیشنهاد افزایش 35 تا 40 درصدی نرخ کرایه تاکسی، بر لزوم تصویب سریع نرخ جدید کرایه تاکسی ها تاکید کرد.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۰:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
مسافران حمل و نقل عمومی اظهار بر افزایش چشمگیر جمعیت مسافران وسایل حمل و نقل عمومی (مترو و اتوبوس) داشته اند.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۴ - ۱۲:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
شورای اسلامی شهر نقده کرایه های مصوب سال 1403 برای تاکسی های درون شهری را ابلاغ کرد.
هانا خبر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۲۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
همچنین کرایه تاکسی به کلیه تالارهای سطح شهر30 هزار تومان خواهد بود
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۴:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- رییس سازمان مدیریت حمل و نقل و ترافیک شهری شهرداری مهاباد گفت: کرایه تاکسی های گردشی و خطی درون شهری تا 50 درصد پس از موافقت شورای اسلامی شهر و تایید فرمانداری شهرستان افزایش یافته است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۱:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه رییس سازمان حمل و نقل مسافر شهرداری کرمانشاه از اعلام نرخ های جدید کرایه تاکسی و اتوبوس خبر داد و افزود: نرخ های جدید از امروز ( یازدهم اردیبهشت) اعمال می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
گشت های مشترک نظارتی سمنان ، صحت اعمال نرخ جدید کرایه تاکسی ها و اتوبوس های شهری را بررسی کردند.
تین نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۱۶:۰۲    
تعیین تعرفه تاکسی های اینترنتی به عهده شهرداری هاست یا اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی و یا شورای رقابت؟
جماران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۵:۵۷   + ۹۰ سایت دیگر  
در ماه فروردین در بخش خدمات، شاخص اقلام و گروه هایی نظیر کرایه تاکسی در داخل شهر برابر 8.9درصد ، خدمات دندان پزشکی 1.9 درصد، ویزیت پزشک 4.3 درصد و خدمات آرایشی 3.1 درصد افزایش داشت. پفک و اسنک نیز در مجموعه تولیدات صنعتی کشور، 18.0 درصد رشد قیمت نشان داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۲:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
سمنان-مسئولان تائید کرده اند که کرایه تاکسی و حمل و نقل درون شهری استان سمنان بین 40 تا 45 درصد گران تر می شود و مردم گلایه دارند که خودروها و کیفیت ارائه خدمات، همانی است که دو دهه قبل بود.
یافته   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۲۲:۰۳    
چاپ ایمیل توضیحات بخش: اخبار مجموعه : سایر اخبار سازمان حمل ونقل مسافر و بار شهرداری خرم آباد با صدور اطلاعیه ای نرخ کرایه تاکسی های عمومی این شهر را ابلاغ کرد. ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۷ - ۱۱:۵۹    
ایسنا/زنجان مدیرعامل سازمان حمل ونقل و ترافیک شهرداری ابهر گفت: هرگونه افزایش کرایه تاکسی در ابهر تا تعیین تکلیف نرخ مصوب ممنوع است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۳/۰۲/۰۷ - ۱۱:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
سمنان- ماجرای افزایش قیمت کرایه تاکسی ها در شهرهای استان سمنان این روزها مطرح است موضوعی که مسئولان استانی هم آن را تائید کرده اند.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۲۰:۱۱    
عضو شورای شهر قزوین گفت: این روزها شاهد گلایه شهروندان از افزایش بالای نرخ کرایه تاکسی ها در سطح شهر هستیم و به همین خاطر باید برای رانندگان تاکسی یارانه حمایتی در نظر بگیریم و درصدی از کرایه تاکسی را کاهش دهیم.
مدیرعامل سازمان حمل و نقل شهرداری خرم آباد گفت: نرخ جدید کرایه تاکسی های درون شهری مصوب و برای تایید نهایی به فرمانداری ابلاغ شده و تا قبل از اعلام نهایی، دریافت هرگونه مبلغ بیشتر از مسافران، تخلف است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۱۲:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
سازمان تاکسیرانی شهر تهران با افزایش نرخ کرایه تاکسی ها بیش از نرخ مصوب قانونی در برخی خطوط برخورد کرد.
قم پرس   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۱۰:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس، قاسم طالبی با اشاره به ابلاغ نرخ کرایه تاکسی در سال 1403 اظهار داشت : با توجه به ابلاغ نرخ کرایه سال 1403، کلیه رانندگان ملزم به دریافت کرایه طبق نرخ ابلاغی هستند. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۰۹:۴۱    
رئیس شورای اسلامی شهر محمدیه گفت: نرخ کرایه تاکسی های خطوط چندگانه محمدیه و مهرگان در سال جدید در شورای اسلامی بررسی و تصویب شد.
آناج   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۰۲:۴۲    
اخیرا افزایش کرایه ها انتقادات شهروندان را در پی داشت، هرچند که عده ای نیز معتقد بودند که این افزایش منطقی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۹:۱۲   + ۱۳ سایت دیگر  
اینکه درصد افزایش کرایه تاکسی و تعرفه پزشکی، جریمه رانندگی و هزینه اینترنت بیش از رشد حقوق کارگران باشد باعث کاهش انگیزه می شود.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۶:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری پارس آباد گفت:لایحه تعیین کرایه تاکسی ها پس از بررسی کارشناسی و پیشنهاد هیأت مدیره، در شورای اسلامی شهر پارس آباد به تصویب رسید و ضمن تایید کمیته تطبیق فرمانداری شهرستان، برچسب های افزایش قیمت در بین رانندگان توزیع می شود.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۳:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/فارس فرماندار شیراز با اشاره به تصویب نرخ کرایه تاکسی کورسی 6 هزار تومان در شورای اسلامی این کلان شهر گفت: این نرخ هنوز در هیات تطبیق مصوب نشده است، پس هنوز قابلیت اجرایی ندارد.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۲۰:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
با توجه به افزایش کرایه تاکسی و همچنین قطع سهمیه بنزین رانندگان اسنپ و تپسی باید منتظر ماند و دید که آیا شاهد افزایش کرایه تاکسی های اینترنتی هم خواهیم بود یا خیر؟
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۶:۰۷   + ۴۰ سایت دیگر  
تاکسی ها می توانند کمبود اتوبوس و مترو را تا حدی جبران کنند و کمک حال شهر باشند، اما بی سروسامانی و خدمت رسانی پرعیب و ایرادشان، سبب شده است آن ها به جای اینکه باری از دوش حمل و نقل عمومی بردارند، خود تبدیل به یک معضل جدی شوند؛ برخی رانندگان تاکسی به جای مسافرکشی از پلاکی که در اختیارشان است ...
خلخالیم   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۴:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
به اطلاع شهروندان گرامی می رساند کرایه تاکسی های درون شهری و تاکسی تلفنی ها به استناد مجوز شماره 133 فوق العاده شورای شهر به شرح ذیل اعلام می گردد. به گزارش خلخالیم، حق تعیین مسیر با اولین مسافر بوده و رانندگان تاکسی حق تعیین مسیر را نداشته و موظف می باشند مسافرین مسیر را سوار نمایند. ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۳:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
تهران بزرگ - ایرنا - رییس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر گفت: مصوبات شورا برای افزایش نرخ کرایه حمل و نقل عمومی و موارد مشابه، نباید بیشتر از نرخ تورم اعلامی از سوی دولت باشد.
پایگاه خبری تحلیلی گرو   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۰۷:۵۲    
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو ، نرخ کرایه تاکسی های شهر نهاوند مصوب شورای اسلامی شهر در سال 1403 برای هر تاکسی(4نفر) اعلام شد. در صورت مشاهده هر گونه تخلف از موارد درج شده در نرخنامه موارد را به شماره 33264087 و یا سامانه 124 گزارش نماید. روابط عمومی شهرداری نهاوند
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
شیراز -ایرنا-تعیین نرخ کرایه تاکسی در شیراز در اسفندماه 1402به ازای هر کورس 70 هزار ریال در شورای شهر شیراز مصوب شد اما با واکنش منفی فعالین شهری قرار گرفت که فرمانداری نیز آن را تایید نکرد و مجددا برای تصمیم گیری به شورای شهر بازگشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۰۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
در یکصد و پنجامین جلسه شورای اسلامی شهر شیراز نرخ کرایه تاکسی در شهر شیراز تعیین شد و طرح همسان سازی شارژ کارت رفاهی پرسنل به تصویب رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۰۷:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
شهروند خبرنگار ما با ارسال پیامی از افزایش بی سابقه و غیر قانونی کرایه تاکسی ونک به کرج گلایه کرده و خواستار نظارت مسئولین به افزایش کرایه ها شده است.
ایران اکونا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۰۰:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
- اخبار استانها - به گزارش ایران اکونا به نقل از خبرگزاری تسنیم از قزوین، محمدرضا وثوق نیا، اظهار داشت: 3500 دستگاه تاکسی در قزوین به مردم خدمت رسانی می کنند، اما 70 درصد به عبارتی 2200 دستگاه تاکسی ناوگان تاکسیرانی قزوین فرسوده هستند ...