دوشنبه ۲۷ اردیبهشتساعت ۰۵:۱۲May 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کرایه تاکسی»

خبرگزاری تسنیم   ۶ ساعت پیش    
گروه استان ها- مدیرکل دفتر شهری استانداری قزوین در اولین جلسه کمیته حمل ونقل و سوخت استان قزوین مجوز افزایش و گران کردن نرخ کرایه تاکسی در شهرستان البرز را صادر کرد.
شیرازه   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۱:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
باباخانی از راه اندازی سیستم پرداخت الکترونیکی پرداخت کرایه تاکسی TMS خبرداد و خاطرنشان کرد: اگر پرداخت الکترونیکی انجام شود، شاهد این خواهیم بود که پول خورد حذف و پرداختی مسافر بر اساس پیمایش خواهد بود.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۸:۴۹    
رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل همگانی شهرداری مشگین شهر از افزایش نرخ کرایه تاکسی در این شهر خبر داد.
بانکداری الکترونیک   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۴:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، در گذشته ای نه چندان دور، همراه داشتن پول نقد امری ضروری بود؛ تا جایی که ممکن نبود شخصی با جیب خالی بتواند ساعتی را در بیرون از منزل دوام بیاورد. یعنی انجام همه کارهای روزمره تنها از طریق تبادل وجه نقد امکان پذیر بود ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۲۲:۱۷    
رئیس سازمان حمل ونقل بار و مسافرشهرداری شهرکرد ضمن غیرقانونی دانستن افزایش کرایه تاکسی ها در سطح شهرکرد، گفت: در پی ثبت این سوژه در فارس من، مجدد بازرسی ها انجام و تاکسی های خاطی توقیف می شوند.
رادیو ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۸:۰۷    
به گزارش شبکه رادیویی ایران، مرتضی ضامنی مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی در برنامه "سلام صبح بخیر" رادیو ایران درباره وضعیت نرخ کرایه تاکسی گفت: کرایه تاکسی همانند سایر مشاغل مراحل اصلاح آن در پایان هر سال طبق فرایندی که در قانون تعریف شده است انجام می شود و پس از پایان مراحل نهایی ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۰:۴۶    
معاون سازمان حمل ونقل بار و مسافر شهرداری ارومیه گفت: نرخ کرایه های تاکسی و اتوبوس های شهری، میانگین 35 درصد افزایش یافته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۱:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- رییس اداره نظارت بر تاکسیرانی، حمل و نقل و کالای شهرداری ارومیه گفت: نرخ کرایه تاکسی در این شهر طبق مصوبه شورای اسلامی شهر، 35 درصد افزایش یافته و این امر نیز اعمال شده است.
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۰:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: مدیر عامل سازمان حمل و نقل مسافر شهر کرمانشاه گفت: تا هنگامی که نرخ جدید کرایه تاکسی به تصویب شورای اسلامی شهر و تایید فرمانداری نرسیده کماکان نرخ های قبلی ملاک عمل است و دریافت هرگونه اضافه وجهی خلاف مقررات است.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۷:۴۴    
سید حجت موسوی اجاق رئیس کمیسیون اقتصادی شورای اسلامی شهر کرمانشاه در این جلسه اظهار داشت: بر اساس جلسات انجام گرفته با حضور نمایندگانی از تاکسیرانی، آژانس ها و تاکسی های مستقر در فرودگاه با افزایش میانگین 35 درصدی نرخ کرایه تاکسی موافقت شد. ...
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۱:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو؛ مرتضی ضامنی، مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی در گفتگوی تلفنی با برنامه گفتگوی اجتماعی در مورد افزایش نرخ تاکسی ها گفت: امسال نرخ تورمی که از سوی بانک مرکزی اعلام شد، نزدیک 40 درصد بود و امسال بطور میانگین، نرخ کرایه های تاکسی 25 تا 35 درصد افزایش یافته است. ...
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۹:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو؛ صفر مشهدی فراهانی، معاون برنامه ریزی و توسعه سازمان تاکسیرانی با حضور در برنامه گفتگوی اجتماعی در مورد افزایش نرخ تاکسی ها گفت ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۴:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
مراغه - ایرنا - سرپرست شهرداری مراغه به اجرای طرح پرداخت سریع کرایه تاکسی با عنوان نیترو پِی اشاره کرد و گفت: با اجرای این طرح تاکنون 40 درصد از تاکسی های شهری به سامانه هوشمند پرداخت مجهز شده است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۳:۳۲    
مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سمنان از آغاز فرآیند نصب برچسب های افزایش نرخ و کرایه های جدید سال 1400 داخل تاکسی ها خبر داد.
دولت ونزوئلا در جدیدترین تصمیم خود حداقل دستمزد این کشور را با افزایش 300درصدی به 5/ 2دلار رساند.
عصر اترک   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۴:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
چند سالی است که افزایش کرایه تاکسی های درون شهری شیروان به یکی از معضلات این شهر برای تاکسی داران و مردم تبدیل شده است.
دنیای خودرو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۱:۵۹    
در قیمت گذاری خدمات تاکسی های اینترنتی، عوامل و فاکتورهای مختلفی همچون نرخ بنزین، قیمت خدمات اینترنت، تعداد رانندگان در مبدا، میزان ترافیک و مواردی از این دست تاثیرگذار هستند
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۵:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
بیش از 10000 تاکسی در انگلیس با همکاری دو پلتفرم راهکارهای پرداخت، قادر به دریافت ارزهای دیجیتال خواهند بود. این روش پرداخت با بلاک چین اتریوم آغاز می شود و سپس به دیگر بلاک چین های قرارداد هوشمند گسترش خواهد یافت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۴:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مدیر تاکسیرانی همدان گفت: کرایه تاکسی ها پس از تصویب در شورای شهر از امروز /شنبه/ به میزان 30 درصد افزایش یافت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۶:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرمعاونت سازمان تاکسیرانی شهرداری همدان از افزایش کرایه تاکسی در همدان طی هفته آینده خبر داد و گفت: در صورت مشاهده افزایش خودسرانه کرایه با متخلفان برخورد می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۰۸:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- رییس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر همدان گفت: مصوبه افزایش نرخ کرایه تاکسی ها به فرمانداری ارجاع شده و کمیته انطباق باید آن را ابلاغ کند اما تا زمان اجرایی شدن مصوبه، افزایش خودسرانه کرایه ها غیرقانونی است.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۲:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
دریافت فایل به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو، مرتضی ضامنی، مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور با برنامه صبح و گفتگو درمورد مبنای افزایش نرخ کرایه تاکسی در شهرهای مختلف گفتگوی تلفنی کرد. ...
تین نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۳:۵۳    
یک راننده فعال در فرودگاه امام از تفاوت 100 هزار تومانی بین کرایه خودروهای پلاک ت و پلاک ع مسیر فرودگاه امام به فرودگاه مهرآباد خبر داد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۰:۲۸    
مدیر معاونت تاکسیرانی شهرداری همدان از اعلام نرخ جدید کرایه های تاکسی در همدان تا پایان هفته خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۶:۱۴    
در این بسته خبری از تعیین نرخ کرایه تاکسی های درون شهری فردیس تا سیر صعودی تولید زباله در اسلام شهر و پیوستن منوجان و جیرفت به شبکه شهرهای خلاق را بخوانید.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۵:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
12 اسفند سال گذشته بود که اعضای شورای شهر تهران با تعیین مصوبه ای به شهرداری تهران اجازه دادند تا سقف 35 درصد نسبت به سال99 نرخ کرایه های تاکسی را افزایش دهند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۳:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/همدان مدیر معاونت تاکسیرانی سازمان شهرداری همدان گفت: مقرر شده است فرمانداری همدان تا پایان هفته جاری نرخ های جدید کرایه تاکسی را اعلام و اعمال کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۲:۵۹    
گروه استان ها- گران کردن نرخ کرایه تاکسی در قزوین که در شورای شهر مصوب شد، به زودی اجرا شده و به نظر می رسد باز هم هزینه گرانی لوازم یدکی تاکسیرانان که به خاطر سوءمدیریت دولت رخ داده، باید از جیب محرومان پرداخت شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۲:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- کرایه تاکسی های بجنورد در کمتر از 5 ماه حدود 55 درصد افزایش داشته است این در حالی است که باید تاکسی ها با 3 مسافر جابه جا شوند اما این اتفاق نیز رقم نمی خورد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مجید کاشی از افزایش 30الی 35 درصدی میانگین نرخ کرایه تاکسی در سال جدید خبرداد و گفت: نرخ های جدید به تصویب شورای اسلامی شهر سمنان و تائید فرمانداری رسیده و مقدمات نصب در تاکسی ها جهت مشاهده و اطلاع مسافرین انجام شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۰۸:۳۱   + ۱۸ سایت دیگر  
به گفته رییس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کرج، 1500 دستگاه تاکسی در کرج به سامانه پرداخت الکترونیک مجهز می شود.
عصر شرق   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۲۳:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
شهردار رودهن از پیشنهاد افزایش 35 درصدی کرایه تاکسی و جهت تصویب ارسال به شورای شهر خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۰:۱۲    
ایسنا/زنجان معاون امور زیربنایی و حمل و نقل شهری شهرداری زنجان، از تهیه لایحه افزایش قیمت کرایه تاکسی و اتوبوس خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۰۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری زنجان با اشاره به اینکه افزایش نرخ تاکسی و اتوبوس مراحل قانونی را طی کرده است، گفت: هیچ راننده ای اعم از آژانس، اتوبوس، وون های درون شهری قبل از مصوب شدن افزایش کرایه مجاز به دریافت کرایه اضافی از مسافران نخواهند بود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۲۰:۱۷    
ایسنا/خراسان شمالی رییس سازمان حمل بار و مسافر شهرداری بجنورد گفت: نرخ کرایه تاکسی در این شهر 30 درصد افزایش یافت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۷:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- رییس سازمان حمل بار و مسافر شهرداری بجنورد گفت: نرخ کرایه تاکسی خطی و تلفنی در مرکز استان امسال نسبت به سال گذشته 30 درصد افزایش یافته و از اول اردیبهشت ماه اعمال شده است.
ایران آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۶:۱۷   + ۵۰ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی شهری کشور اعلام کرد که میانگین افزایش کرایه تاکسی 25 تا 35 درصد در کشور است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۱:۵۹    
گروه استان ها- رئیس سازمان حمل بار و مسافر شهرداری بجنورد گفت: نرخ مصوب کرایه تاکسی ها در بجنورد 30 درصد افزایش یافت که به دلیل رعایت پروتکل ها و کاهش تعداد مسافرین 25 درصد هم به این نرخ افزوده می شود.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۲:۲۹   + ۲۱ سایت دیگر  
ایرنا: مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی شهری کشور گفت: میانگین افزایش کرایه تاکسی در شهرهای کشور در سال جاری بین 25 تا 35 درصد است که در شهرهای مختلف این میزان بستگی به مصوبات مربوط به شوراهای اسلامی شهر دارد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۳ - ۰۷:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها_ پیشنهاد نرخ کرایه تاکسی در شهر یاسوج برای سال جدید به شورای شهر ارسال شده، اما تاکنون نتیجه ای وصول نشده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۳:۵۴    
استاندار کهگیلویه و بویراحمد از شورای شهر یاسوج خواست تا نرخ جدید کرایه تاکسی ها اعلام شود.
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۰:۵۰   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرخودرو،رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس گفت: با تصویب شورای شهر، کرایه تاکسی ها 25 درصد افزایش یافت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۹:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
اردبیل-رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر اردبیل گفت: با بررسی لایحه پیشنهادی شهرداری در مورد افزایش نرخ کرایه حمل و نقل عمومی، افزایش 35 تا 50 درصدی نرخ کرایه مصوب شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۰:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران از آغاز فرآیند نصب برچسب های افزایش نرخ و کرایه های جدید سال 1400 داخل تاکسی ها از دیروز(اول اردیبهشت ماه) خبرداد و گفت: کرایه دریافتی از مسافران براساس مصوبات ابلاغی حداکثر تا 35 درصد افزایش و متناسب با نرخ مندرج در برچسب کرایه دریافت خواهد شد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۲۰:۱۱    
افزایش نرخ کرایه تاکسی ها در شهر یاسوج خودسرانه و غیرقانونی دانست.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۸:۲۰    
مدیر عامل تاکسیرانی از افزایش 35 درصدی کرایه تاکسی ها خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۸:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- رییس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس از افزایش 25 درصدی کرایه تاکسی در این شهر در سالجاری خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۶:۱۶    
در این بسته خبری از تکذیب افزایش کرایه تاکسی در ساری تا راه اندازی سامانه هوشمند شهروند سپاری شاهین شهر و آرای کمیسیون ماده 100 نجف آباد در سال 99 را بخوانید.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۲:۵۶   + ۸۰ سایت دیگر  
روشنی گفت: کرایه دریافتی از مسافران براساس مصوبات ابلاغی حداکثر تا 35 درصد افزایش و متناسب با نرخ مندرج در برچسب کرایه دریافت خواهد شد.
مازند اصناف   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۲:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
شهرداری ساری هرگونه افزایش نرخ کرایه تاکسی در این شهر را تکذیب کرد و از شهروندان خواست تا رانندگان متخلف را به سازمان حمل و نقل بار و مسافر این نهاد معرفی کنند.