جمعه ۰۸ بهمنساعت ۰۹:۳۹Jan 2022 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس شورای اسلامی»

نایب رئیس شورای اسلامی شهر یزد: تا زمان لغو مصوبه ستاد استانی کرونا، تردد به آرامستان خلدبرین همچنان با محدودیت مواجه است.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۷:۵۴    
تور رسانه ای و بازدید خبرنگاران از پروژه های عمرانی در دست اقدام شهرداری به همراه سعید فتوحی شهردار مرکز استان، رضا بیرانوند رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد و حجت الله احمدی پور رئیس کمیسیون عمرانی شورای اسلامی شهر به همت روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری خرم آباد برگزار شد .
عصر کاسپین   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۵:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر رشت گفت: تغییر مداوم برخی از ردیفهای بودجه سال 1400 شهرداری رشت پذیرفتنی نیست. عصر کاسپین/ محمد حسین واثق کارگرنیا در جلسه کمیسیون فرهنگی شورا با اشاره به اینکه اخیرا شاهد ارسال لوایح متعدد پیرامون یک موضوع تکراری توسط شهرداری رشت به شورا هستیم اظهار کرد ...
موج رسا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۵:۳۷    
رئیس شورای اسلامی شهر زنجان با تاکید بر همت و تلاش مسئولان شهری برای آسایش و آرامش مردم گفت: اگر قرار است انسان به تعالی برسد و جامعه متعالی شود باید سختی ها را بپذیریم و چشم به هدف نهایی بدوزیم چون دستور خداوند، مقاومت و ایستادگی و صبر است.
ندای گیلان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۱:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر رشت با بیان اینکه حل مشکل پسماند سراوان رشت از مطالبات شهرستان رشت از هیئت دولت است گفت: حل معضل سراوان نیازمند نگاه ویژه دولت و تامین اعتبارات ویژه جهت راه اندازی و توسعه زباله سوز است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۱:۱۰    
ایسنا/زنجان رئیس شورای اسلامی شهر زنجان گفت: همه ما دغدغه مسئولیت را پذیرفته ایم و کسانی که در مراحل سخت مسئولیت می پذیرند باید دشواری ها را نیز پذیرا باشند.
رکنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۰۷:۱۷    
رکنا: نایب رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد گفت: این ادعا که اعضای شورا در انتصابات از شهردار سهم خواهی می کنند منصفانه نیست، گزینه های توانمندی که گاها اعضای شورا به شهردار معرفی می کنند سهم خواهی نیست.
شهرخوان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۲۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل از الحاق متمم و اصلاح و افزایش بودجه سال 1400 خبر داد و گفت: بودجه شهرداری اردبیل از 855 میلیارد تومان به 950 میلیارد تومان افزایش یافت.
شهرخوان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۲۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
نائب رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل گفت: شهرداری ملزم به اجرایی نمودن تمامی مصوبات شورا می باشد و هیچ بهانه ای در بایکوت مصوبات قابل قبول نیست.
رکنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۹:۴۰    
رکنا: نایب رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد فرآیند انتخاب شهردار خرم آباد را توضیح داد و گفت: با توجه به شعار مبارزه با فساد، سلامت اخلاقی، مالی و همچنین توانمندی و تخصص در حوزه های عمرانی از مهمترین ملاک های انتخاب شهردار خرم آباد بوده است.
رکنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۸:۲۱    
رکنا: نایب رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد گفت: اعتماد سازی و روش های نوین پرداخت در راستای آسایش مردم، مهم ترین راهکار برای تشویق شهروندان جهت پرداخت عوارض به شهرداری است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۳:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
نایب رئیس شورای اسلامی شهر کرج با تاکید بر اهمیت احیای بافت فرسوده، گفت: به منظور تحقق این مهم، مدیریت شهری کرج اعطای تسهیلات ویژه صدور پروانه در بافت فرسوده را در دستور کار خود قرار داده است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۱:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر کرج گفت: با حضور دو بانوی در جمع اعضای شورای شهر و اهتمام و اصرار آنها به حمایت از بانوان در این دوره شاهد رویکردی متفاوت نسبت به حوزه زنان در شهر کرج و مدیریت شهری خواهیم بود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۰:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به وصول طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت اظهار کرد: این طرح اکنون در مرحله بررسی است و اگر تصویب شود مشوق خوبی برای حمایت از بنیان خانواده و فرزندآوری خواهد بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۰:۳۱    
گروه استان ها- نایب رئیس شورای اسلامی شهر یزد با اشاره به ارائه لایحه بودجه 1401 به شورای شهر گفت: تحقق کمک به اقشار کم درآمد در بودجه 1401 اولویت جدی شورا است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۰۹:۴۹    
رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به ضرورت استفاده از ظرفیت دانشگاهی و مشارکت صاحبان ایده و اندیشه برای بررسی بودجه 1401 شهرداری، گفت: درحال حاضر بودجه در شورای شهر در حال بررسی است و هنوز فرصت اصلاح و تغییر وجود دارد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۰۹:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر قزوین گفت: از هفته آتی بررسی بودجه پیشنهادی سال آینده شهرداری توسط شورای اسلامی شهر قزوین در دستور کار قرار خواهد گرفت.
ایمنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۰۸:۵۹    
رئیس شورای اسلامی شهر قزوین گفت: بودجه 1401 شهرداری قزوین با رشد 59 درصدی نسبت به سال گذشته توسط مهدی صباغی، شهردار قزوین تقدیم شورا شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۰۸:۳۹    
گروه استان ها - رئیس شورای اسلامی شهر یزد با اشاره به بی عدالتی هایی که در توزیع امکانات و خدمات در برخی نقاط شهر یزد وجود دارد گفت: تاکید شورای شهر یزد در بررسی بودجه 1401 عدالت محوری است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۰۷:۱۹    
رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: فعالیت باشگاه شهراندیشان صوری و فرمایشی نیست و ظهور و بروز عملی دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۲۱:۱۸    
قزوین – رئیس شورای اسلامی شهر قزوین پروژه های نیمه تمام شهری و بدهی های شهرداری را مهمترین دغدغه اعضای شورای اسلامی شهر و مدیران شهری دانست.
بافق فردا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۴:۱۹    
رئیس شورای اسلامی شهر بافق بر لزوم دستیابی این شهر به برند ویژه دست بافته های نخل و جایگاه پرورش نخل و محصولات آن در کشور تاکید کرد. علی اصغر رنجبر در پنجمین شورای راهبردی انتخاب شهرها و روستاهای ملی که با حضور معاون وزیر، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی،مدیر کل میراث فرهنگی ...
بافق فردا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۴:۱۹    
فرماندار شهرستان بافق در نشست مشترکی که با حضور معاون وزیر، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد، شهردار، رئیس شورای اسلامی شهر بافق و رئیس اداره میراث فرهنگی ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۳:۵۹    
رئیس شورای اسلامی شهر بروجرد گفت: مدیریت شهری در نظر دارد مکان مناسبی را برای کارتن خواب ها که به بلای خانمان سوز اعتیاد دچار هستند، فراهم کند تا این معضل در شهر بروجرد حل شود.
ایمنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۳:۴۸    
رئیس شورای اسلامی شهر ساری گفت: روزانه یکصد میلیون تومان هزینه انتقال زباله شهر ساری می شود.
پایگاه اطلاع رسانی سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۳:۱۰    
رئیس شورای اسلامی شمیرانات در برنامه صبحگاهی شبکه پنج سیما از مشکلات این شهرستان و راه های مرتفع کردن آن گفت.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۲:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: سالانه هزینه زیادی برای آبیاری درختان با تانکر انجام می شود و رقم آن بیشتر از 200 میلیارد تومان است که هزینه زیادی است.
دیار جنوب   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۱:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر از آمادگی جهت احداث قطعه ایثارگران در آرامستان وادی الرحمه این شهر خبر داد. به گزارش دیارجنوب ، در نشست مشترک جعفر پورکبگانی رئیس شورای اسلامی و خدیجه گرشاسبی رئیس کمیسیون فرهنگی با حجت الاسلام تشکری مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر بر تکریم هر چه بیشتر ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۰:۵۸    
رئیس شورای اسلامی شهر خوانسار گفت: با رای اکثریت آرای اعضای شورای اسلامی شهر مهدی احمدی به عنوان شهردار خوانسار انتخاب شد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۸:۵۸    
رئیس شورای اسلامی شهر بندرانزلی گفت: بانوان شاغل در شهرداری این شهر جایگاه ویژه ای دارند و در پست های کلیدی مشغول به کار هستند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۶:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان با تاکید بر اینکه مازوت سوزی در نیروگاه اصفهان هر چه زودتر باید متوقف شود، خاطرنشان کرد: هر چند مسئولان اعلام کردند، مازوت سوزی تا سه روز آینده با توجه به برودت هوا ادامه خواهد داشت و پس از آن متوقف می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۱:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
خرم آباد- نایب رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد از انعقاد تفاهم نامه همکاری بین شهرداری خرم آباد و فنی و حرفه ای لرستان در راستای ارائه آموزش های لازم به پرسنل شهرداری و مردم خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۲۳:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - رئیس شورای اسلامی کلانشهر اراک گفت: 14 صنعت آلاینده میزان عوارض و سهم خود را به شهرداری پرداخت می کنند که شامل 12 کوره آجرپزی، یک واحد کشتارگاه صنعتی و یک شرکت صنعتی است و این مهم باید مورد واکاوی شود که چرا مابقی صنایع سهم آلایندگی خود را پرداخت نمی کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۲۲:۲۲    
رئیس شورای اسلامی شهر اراک از رفع موانع حقوقی سرمایه گذاری در پارک شهید باهنر خبر داد .
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۲۰:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- رئیس شورای اسلامی شهر اهواز انعقاد خواهرخواندگی بین کشورها را نشانه ای خوب برای تداوم همکاری و ارتباطات دیپلماتیک عنوان کرد و گفت: مدیریت شهری اهواز آمادگی انعقاد خواهرخواندگی با یکی از شهرهای کشور ژاپن را دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر اراک از رفع موانع حقوقی سرمایه گذاری در پارک شهید باهنر خبر داد .
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۸:۰۷   + ۳۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مهدی چمران رئیس شورای اسلامی شهر تهران، که در روزهای گذشته در بیمارستان بستری بود، از بیمارستان مرخص شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۶:۱۱    
رئیس شورای اسلامی استان البرز با بیان اینکه شورای عالی استان ها می تواند بستر مناسبی برای انتقال خواسته ها و مطالبات استان در سطح ملی باشد گفت: قانون ظرفیت خوبی را در این بخش دیده و باید از این فرصت در جهت حل مشکلات استان بهره گرفت.
ایمنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۵:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر گز گفت: لایحه پیشنهادی بودجه 1401 شهرداری با 50 درصد افزایش نسبت به بودجه سال جاری به شورا تقدیم شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۵:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: در صورتی که پزشکان اجازه دهند احتمالا تا عصر امروز از بیمارستان ترخیص خواهم شد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۳:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی استان چهارمحال و بختیاری، گفت: نبود اینترنت در روستاهای این استان مردم را با مشکلات عدیده مواجه کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
گناوه - ایرنا - رئیس شورای اسلامی شهرستان دیلم استان بوشهر گفت: این شهرستان، ظرفیت های گردشگری، بافت های قدیمی و جلوه های فرهنگی و سنتی بسیار پر جاذبه ای دارد که باید بیشتر و جدی تر مورد توجه قرار گیرد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۳:۲۵    
نایب رئیس شورای اسلامی استان چهارمحال و بختیاری گفت: موضوع تأمین خطوط تلفن ثابت ساکنان برخی از مناطق استان از جمله روستای دزک شهرستان کیار با توجه به تکمیل 30 واحد مسکن مهر این روستا از جمله مشکلات مهم است که باید مورد بررسی قرار گیرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۰:۱۳    
رئیس شورای اسلامی روستای رباط پشت بادام از آغاز به کار خانه احسان در این روستای استان یزد خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۰:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: شورای شهر به نمایندگی از مردم اصفهان از هر گونه همراهی و مساعدت به خیرین مضایقه نمی کند.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۰۹:۳۹    
رئیس شورای اسلامی شهر گفت: شهر زاهدان نیاز به 800 دستگاه اتوبوس و 8000 دستگاه تاکسی دارد در حالی که تنها 109 اتوبوس و 2600 تاکسی فعال در سطح شهر وجود دارد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۰۸:۴۲    
رئیس شورای اسلامی بخش خاوران گفت: راههای روستایی بخش خاوران مشکلات زیادی دارد.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۰۱:۰۰    
مراسم تجلیل از بانوان شاغل در شهرداری بمناسبت فرا رسیدن میلاد با سعادت حضرت زهرا (س) دخت نبی اکرم (ص) با حضور رضا بیرانوند رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد، سعید فتوحی شهردار مرکز استان و حجت الاسلام و المسلمین سعید بیرانوند در سالن جلسات شهرداری مرکزی برگزار شد.