شنبه ۱۲ اسفندساعت ۲۱:۰۳Mar 2024 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس شورای اسلامی»

عزیزالله سیفی رئیس شورای اسلامی شهر یزد طی پیامی ضمن قدردانی از حضور پرشور مردم یزد در انتخابات، به آقای دکتر محمد صالح جوکار نامزد منتخب مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی تبریک گفت.
شورای عالی / شورای عالی رئیس شورای اسلامی خراسان رضوی گفت: حضور حداکثری مردم در شعب اخذ رای علی رغم شرایط آب و هوایی استان و وجود برف و یخبندان که تردد را با مشکل رو به رو کرده بود، منجر به شکست و ناکامی دشمن شد.
خبر گوهر دشت   ۹ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرگوهردشت؛ آیین بهره برداری از ورودی دوم ایستگاه شهید دادمان و آغاز عملیات اجرایی پروژه توسعه شمال غربی خط 7 متروی تهران در قالب صد و چهارمین پویش امید و افتخار صبح امروز، شنبه، با حضور پرویز سروری؛ نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران، آقامیری؛ رئیس کمیته عمران شورا ...
به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر، به گزارش پایگاه خبری کرج امروز؛ مسعود محمدی به صورت سرزده از ساختمان اداری منطقه واقلام و مایحتاج تهیه شده برای ستادپشتیبانی انتخابات مستقر در این منطقه و از روند برگزاری انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی وششمین دوره مجلس خبرگان رهبری بازدید کرد ...
نگاه کرج   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۹:۵۳    
بازدید رئیس شورای اسلامی از ستادهای پشتیبانی و نظارت بر انتخابات مناطق 10 گانه شهر کرج و دیدار و گفتگو با اعضای هیئت اجرایی و نمایندگان شورای نگهبان رئیس شورای اسلامی شهر کرج امروز یازدهم اسفند از ستادهای انتخاباتی سطح مناطق 10 گانه شهر کرج، بازدید و با اعضای هیئت اجرایی انتخابات و نمایندگان شورای
به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر ، به گزارش خبرنگار شهر، پرویز سروری نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران صبح امروز- جمعه 11 اسفندماه 1402- با حضور در برج میلاد، در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری شرکت کرد ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۰۸:۵۳   + ۲۱ سایت دیگر  
مهدی چمران امروز جمعه 11 اسفند در دقایق اول رای گیری انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری با حضور در مسجد حضرت رسول اکرم (ص) واقع در خیابان گیلان، رای خود را به صندوق انداخت.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۲۰:۲۸    
رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد با اشاره بر ضرورت ناامید سازی دشمن توسط مردم گفت: حضور باشکوه مردم در انتخابات باعث قوی تر شدن ایران در جنگ های مختلف اقتصادی و سیاسی که دشمن به راه انداخته است، می شود.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۷:۵۲    
رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه یکی از نشانه های اقتدار نظام ها، تسلط نظامی و تجهیزات نظامی است و نشانه دیگر حضور مردم در تمام صحنه ها است، گفت: پیام حضور مردم در انتخابات پشتیبانی از نظام است.
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۵:۱۲    
از دختران متولد در ایام ولادت حضرت زهرا سلام الله علیها که نامشان از نام ها و القاب مبارک حضرت فاطمه الزهرا س بود در محل شهرداری نظرآباد تجلیل بعمل آمد. ...
سبلان ما   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۳:۴۲    
رئیس شورای اسلامی استان اردبیل به انتخابات 11 اسفند اشاره کرد و گفت: حضور پرشور مردم در ستادهای انتخاباتی نویدبخش انتخاباتی پرشور است و این برای دشمنان انقلاب ناگوار است.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۱:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر همدان گفت: حضور مردم در انتخابات در سرنوشت مردم، کشور و جامعه، بسیار اثرگذار خواهد بود و سرنوشت آن ها را رقم می زند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۰۹:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهرکرد گفت: مشارکت حداکثری مردم در پای صندوق های رأی، همواره تامین کننده اقتدار، امنیت و منافع ملی ایران اسلامی بوده است.
استانداری تهران   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۰۸:۱۷    
رئیس شورای اسلامی شهر قدس ضمن اشاره به برگزاری جلسه رسمی این شورا با حضور نمایندگان مردم و شهردار، از برپایی بازارچه های محلی جهت ساماندهی دستفروشان و بساط گستران در روزهای پایانی سال با هدف جلوگیری از ایجاد سد معبر و ترافیک شهری در معابر اصلی شهر خبر داد.
عصر کاسپین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۲۲:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر رشت با اشاره به لایحه کمک مالی به جهت آزادی تعدادی از زندانیان گفت: اعضای شورا با این لایحه جهت آزادی تعدادی از زندانیان طبق مصوبه کارگروه کاهش جمعیت کیفری به مبلغ پانصد میلیون تومان موافقت کردند. ...
شبستان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
یک بانوی مسلمان به عنوان رئیس شورای اسلامی در بلژیک انتخاب شد، این نهاد بر تعیین ائمه جماعت و مدیریت مدرسان آموزش اسلامی نظارت دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۴:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهرکرد گفت: حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رأی در جمعه 11 اسفند ماه به شکست نقشه های شوم دشمنان این مرز و بوم می انجامد.
به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر ، به گزارش پایگاه خبری کرج امروز مسعود محمدی رئیس شورای اسلامی شهر کرج در آئین رونمایی از تجهیزات و ناوگان آتش نشانی با بیان اینکه تجهیز ناوگان آتش نشانی دغدغه شورای اسلامی شهر کرج است افزود: شورای شهر هم در بحث معیشت پرسنل سازمان آتش نشانی و هم در بحث [...]
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۳:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر یزد گفت: بارندگی زیاد در روزهای گذشته با توجهبه اصلاح کامل تعداد زیادی از میادین و نقاط مختلف شهر و برنامه ریزی شورای ششم در ماه های گذشته شاهد آبگرفتگی کمتری در معابر شهری بودیم.
مرصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۰:۵۲    
رئیس شورای اسلامی شهر کنگاور گفت: انتخابات از ارکان مهم شکل گیری ساختار سیاسی در نظام های دموکراتیک به شمار می رود و در برگیرنده چرخش مسالمت آمیز قدرت، گسترش نظارت مردم، مشارکت لایه های مختلف و رشد نهادهای جامعه مدنی است.
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۰:۳۳    
در آستانه انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری، لطفی شهردار طالقان، مقیمی رئیس شورا و قاضی میرسعید نایب رئیس شورای اسلامی شهر در دیداری صمیمی با پرسنل شهرداری به گفتگو نشستند. ...
تین نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۸:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: شهروندان اگر تا آخر سال عوارض را پرداخت کنند، مشمول تخفیف 9 درصدی خواهند بود و اگر به سال آینده موکول کنند، مشمول جریمه خواهند شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۷:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: انتخابات در کشور نقش پیشگیری از هرگونه توطئه دشمنان را ایفا می کند و مشارکت حداکثری مردم در این حماسه ملی با ناامیدی دشمنان جمهوری اسلامی همراه است.
رکنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۲۲:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
رکنا: رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: فارغ از اینکه مردم به چه افرادی رأی می دهند، پشتوانه قوی مردمی مجلس مهم است، زیرا مجلس قوی کارایی بالاتری دارد.
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۷:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
پایگاه خبری صدای ری نوشت: آیین آغاز عملیات این بیمارستان عصر روز یکشنبه با حضور تولیت و خادمان آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) و جمعی از مسئولان کشوری و لشکری از جمله حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی خاموشی نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۲:۵۶    
ایسنا/خراسان رضوی نائب رئیس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: اولین نگاه کلانی که ما داریم این است که مجلس و دولت نباید مدیریت شهرها را رقیب خود بداند و نباید این تفکر باشد که اگر ظرفیتی را در اختیار مدیریت شهری برای تسهیل زندگی مردم در شهر قرار می دهند، به نوعی رقابتی بین مجلس و شوراهای شهر فراهم می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر تهران، با یادآوری بزرگترین رویداد سیاسی کشور در 11 اسفند ماه اظهار کرد: امیدواریم مردم ایران با حضور گسترده در انتخابات، باز هم یک حماسه دیگر در سپهر سیاسی کشور را رقم بزنند؛ چرا که هرگونه تغییر و اصلاح، با انتخاب های درست صورت خواهد پذیرفت.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۱:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: فارغ از اینکه مردم به چه افرادی رأی می دهند، پشتوانه قوی مردمی مجلس، بسیار حائز اهمیت است، زیرا مجلس قوی، کارایی بالاتری دارد.
موج رسا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۱:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر زنجان با بیان اینکه پیام های مقام معظم رهبری از ابتدای سال برای شرکت پرشور در انتخابات بوده است، گفت: حضور در انتخابات و پای صندوق های رأی یک وظیفه ملی است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۱:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر تهران اعلام کرد: امیدواریم مردم ایران با حضور گسترده در انتخابات 11 اسفند باز هم یک حماسه دیگر در سپهر سیاسی کشور را رقم بزنند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۱:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: مردم باید با شناخت کامل و بررسی سوابق کاری و توانمندی نامزدهای مورد نظر خود در رفع مشکلات، همچنین میزان سواد و تعهد آن ها نسبت به آرمان های انقلاب در انتخابات یازدهم اسفند حضوری پررنگ داشته باشند و رأی دهند.
اقتصاد آنلاین / تهران پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۰:۱۱   + ۳۰ سایت دیگر  
رییس شورای شهر تهران اعلام کرد که شهروندان با پرداخت عوارض خود تا پایان سال جاری مشمول 9 درصد تخفیف خواهند شد.
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۰:۱۸    
نشست مشورتی دهیاران بخش آسارا به ریاست بخشدار و با حضور رئیس شورای اسلامی بخش و دهیاران برگزار شد. سجاد خدری در این نشست با اشاره به مدت زمان باقی مانده تا روز انتخابات بر ضرورت تامین زیر ساخت های لازم شعب اخذ رای تاکید کرد و افزود همه دهیاران موظف به ایجاد بسترهای مشارکت افزایی و برگزاری ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۰:۰۱   + ۱۳ سایت دیگر  
استاندار گیلان و رئیس شورای اسلامی در راستای بازدید میدانی از فعالیت ها و اقدام های شهرداری برای مقابله با بحران برف در محل شهرداری مرکزی رشت حضور پیدا کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۹:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر گفت: ازدحام بیماران در اورژانس بیمارستان سلمان فارسی سازمان تامین اجتماعی در کنار کمبود تخت در بخش های اورژانس و عمومی، یکی از عمده گلایه های این روزهای شهروندان بوشهری است که باید مورد جواب مسئولان ذیربط قرار گیرد.
صدای زرند   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۹:۱۳    
مهندس علی ضیاء الدینی شهردار زرند و حاج عباس ایرانمنش رئیس شورای اسلامی شهر به مناسبت هفتم اسفند، سالروز استقلال کانون وکلا دادگستری و روز وکیل مدافع پیامی را منتشر کردند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۵:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر رشت با بیان اینکه پاک سازی برف معابر اصلی شهر انجام شده و تردد به آسانی در جریان است، گفت: هم زمان با بارش برف و برودت هوا از عصر یکشنبه جاری تاکنون، حدود 60 نفر از افراد بی سرپناه در سامانکده شهرداری اسکان و پذیرایی شدند.
موج رسا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۲:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر ابهر گفت: تبلیغات کاغذی علاوه بر اینکه چهره زشتی به شهر بخشیده و آلودگی بصری را در پی دارند موجب چندین برابر شدن زحمت پاکبانان می شوند و متأسفانه برخی کاندیدها رعایت نمی کنند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۹:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی کلانشهر اراک گفت: مردم با حضور در انتخابات 11 اسفند حماسه ای سیاسی را خلق خواهند کرد و این مشارکت در تعیین آینده کشور تاثیرگذار است.
پویشگران گیل   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۵:۴۳   + ۱۶ سایت دیگر  
دکتر محمدحسین واثق کارگرنیا رئیس شورای اسلامی شهر رشت با حضور در مرکز کنترل ترافیک شهرداری رشت، وضعیت مسیرهای درون شهری رشت و نحوه خدمات رسانی شهرداری در ساعات بارش برف را بررسی نمود.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۴:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: حوزه حقوقی از حساس ترین حوزه ها و محل تلاقی تشخیص حقوق مردم، شهر و سازمان است و اولویت نخست در انجام این تکلیف، حفظ حقوق شهروندان و شهر است.
فرامرزان نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۴:۱۲    
رئیس شورای اسلامی شهر لمزان ،کار غیر اخلاقی رسانه بستکیه در انتشار اخبار کذب را محکوم کرد
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۱:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت:موضوع ارائه خدمات توریست سلامت با توجه به نزدیکی محل احداث بیمارستان حضرت عبدالعظیم (ع) به فرودگاه بین المللی امام خمینی مطرح شده است، علاوه بر خدماتی که به مردم کشورهای دیگر ارائه می شود، باید مردم شهرری در کانون توجه قرار گیرند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۱:۲۵   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: نیمی از بودجه سال آینده به حمل و نقل و ترافیک اختصاص یافته است که امیدواریم عقب ماندگی سال های اخیر جبران شود.
شهروند البرز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۱:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی کمالشهر از مظلومیت کمالشهر سخن گفت و افزود:کار دستگاه هایی را انجام می دهیم که به خوبی به وظایف خود عمل نمی کنند.
آنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۰:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: در بحث هزینه های جاری در بودجه سال 1403 شهرداری تهران کار ویژه ای انجام شده و توانسته ایم هزینه های جاری در مجموعه شهرداری بکاهیم و به اعتبارات عمرانی بیفزاییم و در واقع درصد هزینه های جاری در بودجه سال آینده نسبت به سال 1402 کمتر است.
رئیس شورای اسلامی شهر کرج گفت: با بازگشایی مسیر اتصال خیابان شبنم 7 باغستان غربی به بیمارستان تامین اجتماعی البرز شاهد تردد راحت تر شهروندان کرجی به سمت بیمارستان خواهیم بود. ...
هرمز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۰۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر میناب گفت: حضور پرشور در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری وظیفه همگانی است.