سه شنبه ۱۱ آذرساعت ۲۲:۳۴Dec 2020 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس شورای اسلامی»

تهران نیوز   ۲ ساعت پیش    
رئیس شورای اسلامی باقرشهر به افتتاح نخستین پارکینگ طبقاتی باقرشهر تا اوایل سال آینده اشاره کرد و گفت: این پارکینگ عمومی در زمینی به مساحت هزار و 100 متر و زیربنای هفت تا هشت هزار متری با 60 درصد پیشرفت فیزیکی همراه بوده و در اوایل سال آینده افتتاح می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۳ ساعت پیش    
گروه استان ها- رئیس شورای اسلامی شهرستان رشت از برگزاری زودهنگام انتخاب هیئت رئیسه شورای شهرستان رشت در روزهای آتی خبر داد و گفت: دانش آموزان برخی بخش های تابعه شهرستان به خاطر نداشتن گوشی یا اینترنت از ادامه تحصیل محروم شدند.
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رشت – ایرنا – رئیس شورای اسلامی شهرستان رشت با اشاره به نقش پارلمان های محلی و اعضای آنها به عنوان منتخبان مردم گفت: بهره مندی از ظرفیت های پارلمان محلی راهگشای مشکلات مردم است لذا باید از توانمندی آنان استفاده شود.
رئیس شورای اسلامی شهرستان رشت با بیان اینکه برخی از افراد در مرز دو روستا ساکن هستند و از بابت تعیین تکلیف کاربری با مشکلات فراوانی مواجه شده اند، گفت ...
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس شورای اسلامی نسیم شهر از توابع شهرستان بهارستان با بیان اینکه فاز 2 بوستان نهج البلاغه، بوستان نبوت، فاز 3 بوستان خلیج فارس افتتاح شده است، گفت: با احداث این بوستان ها سرانه های فضای سبز این شهر از 9 به 11 متر افزیش یافته است.
میزان   ۶ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - محسن هاشمی رئیس شورای اسلامی شهر تهران ظهر امروز در حاشیه جلسه شورای شهر تهران با حضور در جمع خبرنگاران، گفت: امروز جلسه شورای شهر به صورت ترکیبی حضوری – مجازی با حضور 19 عضو برگزار شد. ...
ایلنا   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نائب رئیس شورای اسلامی شهر کرج گفت: مدیریت شهری اعم از شورا و شهرداری کرج به جای رویکرد فرهنگی اجتماعی رویکرد و نگاه فنی را به کار بسته است.
ایمنا   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: نیازی نداریم که بار توسعه شهر را بر دوش مردم انداخته و شهر را با برخی تصمیمات گران کنیم زیرا ظرفیت های درآمدی شهر بسیار زیاد است و احتیاجی نیست صرفا از طریق ساخت وساز بودجه شهرداری را محقق کنیم.
ایرنا   ۹ ساعت پیش    
تهران-ایرنا- رئیس شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه موضوع تراکم فروشی به سازمان تامین اجتماعی و زیرمجموعه های آن در تهران مطرح نیست، گفت: شهرداری تهران با تهاتر بدهی تامین اجتماعی را پرداخت می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۹:۲۰    
رئیس شورای اسلامی شهر کرمانشاه می گوید بر اساس مصوبات جدید شورای شهر کرمانشاه قرار است 190 میلیارد تومان به قطار شهری کرمانشاه اعتبار تزریق شود
قم نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۲۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
قم نیوز: رئیس شورای اسلامی شهر قم گفت: تورم نیز همچون کرونا، سلامت مردم را به خطر انداخته است، ازاین رو باید ستاد ملی مقابله با تورم و مهار گرانی تشکیل شود و باید تجمعات و صف های خرید مرغ و روغن را نیز با درایت در تأمین مایحتاج مردم تعطیل کرد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۹:۳۱    
رئیس شورای اسلامی شهر شاهرود با اشاره به اینکه لازم است تا مسئولان در توسعه استان شاخص گرا باشند، گفت: شاهرود زیر ساخت ها و ظرفیت های ویژه دارد که باید به آن توجه ویژه شود.
یزد آوا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۹:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
"سیدمحمود میرابوالقاسمی" رئیس شورای اسلامی استان یزد در پیامی شهادت "شهید محسن فخری زاده" رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع را تسلیت گفت.
موج   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۸:۰۲    
رئیس شورای اسلامی شهر کرج: امیدواریم دوره کنونی مجلس با اعتماد مردم و تلاش نمایندگان در جهت تحقق مدیریت یکپارچه شهری گام های خوبی بردارد.
روزنامه راه مردم   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۷:۲۷    
الهام فخاری رئیس شورای اسلامی استان تهران در پیامی روز مجلس را به رئیس مجمع نمایندگان شهرستان های استان تهران در مجلس شورای اسلامی تبریک گفت. به گزارش راه مردم آنلاین به نقل از معاونت ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر تهران پیام الهام فخاری ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۵:۴۲    
ایسنا/خراسان رضوی به گفته رئیس شورای اسلامی شهر گناباد، مهران حسین زاده شهردار گناباد به دلیل عدم پیگیری پروژه های پیشنهادی شورا در موعد مقرر، در جلسه استیضاح، با رأی قاطع اعضاء شورای اسلامی برکنار شد و علی اکبر بهزادیان به عنوان سرپرست شهرداری گناباد انتخاب شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۲:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
قم - ایرنا - رئیس شورای اسلامی شهر قم توجه به مرمت و بازسازی بافت های فرسوده قم را ضروری دانست و گفت: در موضوع منابع و اعتبارات ستاد باز آفرینی شهری قم شفاف سازی شود.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۱:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد گفت: شیوع کرونا حدود یک سال است که به شدت بر درآمدهای شهرداری اثر گذاشته و باعث کاهش آن ها در حوزه های مختلف شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۰:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر قم با بیان این که تورم افسارگسیخته نیز مانند کرونا، سلامت هموطنان را به خطر انداخته است پیشنهاد تشکیل ستاد ملی مبارزه با تورم و مهار آن را مطرح کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۸:۴۱    
تهران- ایرنا- رئیس شورای اسلامی شهر پردیس گفت: ساماندهی عمرانی فاز 7 صنعتی پردیس با صرف اعتباری معادل 10 میلیارد تومان در سال مالی 98 منتهی به سال 99 در حال اجراست.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی مشهد گفت: یادمان نرود که وضعیت مشهد همچنان قرمز است و رعایت پروتکل ها و محدودیت ها اجتناب ناپذیر.
عصر شهروند   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۲۲:۴۸   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به ارسال نامه به رئیس کل بانک مرکزی درباره اوراق مشارکت گفت: وقتی ماده 62 مطرح است و وقتی بر اساس مصوبات مجلس دولت 50 درصد بازپرداخت اوراق مشارکت را تضمین می کند دیگر تضمین خواستن از شهرداری خطاست و این کار یعنی بی اعتبار کردن دولت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۷:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - رئیس شورای اسلامی مهاباد اردستان از اعلام یک روز عزای عمومی در این شهر به مناسبت شهادت شهید فخری زاده خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۶:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس شورای اسلامی شهر پردیس گفت: ساماندهی عمرانی فاز 7 صنعتی پردیس با صرف اعتباری معادل 10 میلیارد تومان در سال مالی 98 منتهی به سال 99 در حال اجراست.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۵:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا اعضای شورای اسلامی شهر تهران آن روز یکشنبه دویست و پنجاه و یکمین جلسه خود را به صورت ترکیبی و با حضور 13 عضو شورا در صحن و حضور 6 عضو به صورت مجازی آغاز کردند. در ابتدای این جلسه محسن هاشمی رئیس شورای اسلامی شهر تهران [...]
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۵:۲۸    
رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: منطقه کمتر برخوردار 9 در سال های اخیر با انجام اقدامات شایسته ابتدا جزء مناطق متوسط تعریف شد و در حال حاضر به یکی از مناطق خوب شهر تبدیل شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۴:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/فارس رئیس شورای اسلامی شهر شیراز با اشاره به تکلیف شهرداری برای راه اندازی 22 بازارچه عرضه مستقیم کالا در شیراز، بر لزوم سرعت بخشیدن به روند اجرایی این تکلیف تاکید و خاطرنشان کرد که این بازارها، دست دلالان را از جیب مردم کوتاه خواهد کرد و همین دلالان به مانعی برای این اقدام بدل شده اند.
اقتصاد آنلاین / همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۲:۳۹   + ۲۹ سایت دیگر  
رییس شورای شهر تهران گفت: دولت با عدم حمایت از حمل و نقل عمومی ظلم و خطا می کنند و شهرداری باید در کمیسیون اصل 90 از دولت شکایت کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۳:۰۳    
رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: هر دو دانشگاه مطالعات را انجام داده اند و دانشگاه صنعتی مطالعات را تحویل داده و دانشگاه اصفهان در همین هفته کارهای پایانی را انجام می دهد؛ جا داشت معاونت برنامه ریزی این اطلاعات را به شورا می رساندند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۲:۵۹    
تهران- ایرنا- رئیس شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه در خصوص اوراق مشارکت حمل و نقل به شریعتمداری ، وزیر کار و همتی رییس بانک مرکزی پیام فرستاده و صحبت کرده است، گفت: اینکه بگویند شهرداری اعتبار دارد و دولت اعتبار ندارد، صحیح نیست و زیر سوال بردن دولت است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۲:۵۱    
رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: پیشنهاد معاون حمل ونقل شهردار این بود که سهم مردم در بلیط مترو توسط دولت و شهرداری پرداخت شود و این امر به معنای افزایش نرخ بلیط مترو نبوده و نیست.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۳:۰۶   + ۳۵ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: پیشنهاد معاون حمل و نقل شهردار این بود که سهم مردم در بلیط مترو توسط دولت و شهرداری پرداخت شود و این امر به معنای افزایش قیمت بلیط مترو نبوده و نیست. ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: فضای سیاسی حاکم بر جامعه به اندازه خود سخت است و نباید با سیاستگذاری خود سختی ها را بیشتر کرده و مردم احساس کنند در این شرایط به حال خود رها شده اند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۱:۳۵    
ایسنا/اصفهان انتقاد رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان در هفته گذشته از ارائه نشدن نتایج دو پژوهش و مطالعه دانشگاه اصفهان و صنعتی اصفهان با عنوان منشأیابی ذرات معلق و سیاهه انتشار آلاینده ها که منجر به واکنش این دانشگاه ها شد ...
قم نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۱:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
قم نیوز: رئیس شورای اسلامی شهر قم با اشاره به افتتاح باغ پرندگان و بوستان طبقاتی شهید زین الدین، گفت: تا پایان سال 99 درمجموع یک هزار میلیارد تومان پروژه عمرانی در شهر قم به بهره برداری می رسد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۰:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: نتایج مطالعات منشأیابی آلودگی های زیست محیطی اصفهان باید در جهت تامین منافع مردم در اختیار قرار گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۰:۴۱    
رئیس شورای اسلامی شهر نوبران ساوه، تأمین زیرساخت های مورد نیاز شهرک صنعتی این منطقه را یک ضرورت برای توسعه واحدهای تولیدی و صنعتی دانست.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۰:۴۱   + ۳۴ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رئیس شورای شهر تهران با اشاره به شهادت دکتر فخری زاده اعلام کرد: انتظار افکار عمومی از دولت، مجلس، قوه قضاییه و نیروهای مسلح در این شرایط، وحدت و انسجام و همگرایی در پیگیری حقوقی و تعقیب کیفری عاملان ترور، شناسایی و مسدود کردن مجاری نفوذ و عملیات موساد در کشور است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۸:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان – رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: معاونت برنامه ریزی شهرداری نتایج پژوهش های سنجش آلاینده های جوی را بدون هیچ ملاحظه ای منتشر کند تا مردم از شرایط واقعی آگاه باشند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر پل دختر گفت: ستاد مدیریت بحران استان اعتبار لازم برای تکمیل کانال سنگی کوی بسیجیان و بازسازی پل بلوار شهدای خلیچ فارس این شهر را پیگیری کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۲۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - رئیس شورای اسلامی شهرکرد گفت: به دلیل شیوع ویروس کرونا به مدت یک هفته جلسات شورا تعطیل و ساعات کار بخش اداری کاهش یافته است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۹:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
کرج - رئیس شورای اسلامی شهر کرج گفت: مدیریت شهری کرج نام پرآوازه شهید فخری زاده را بر پیشانی یکی از پروژه های عمرانی بنشاند.
شورا آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۵:۰۳    
به گزارش شوراآنلاین، سید ابراهیم امینی نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران طی پیامی ضمن تسلیت شهادت دکتر محسن فخری زاده دانشمند برجسته هسته ای کشورمان، بر لزوم پیگیرد حقوقی مسببان و عاملان این جنایت در مجامع بین المللی تاکید کرد. متن این پیام به شرح زیر است: بسم الرب الشهدا و الصدیقین ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۴:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- رئیس شورای اسلامی استان تهران در پی شهادت دکتر فخری زاده رییس مرکز پژوهش های وزارت دفاع گفت: شهادت ایشان شاهدی خونین از مظلومیت ملتی است که همواره آماج بدخواهان و دشمنان بوده و هست.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۹:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی مهریز گفت: انتقال پاسگاه ایست و بازرسی شهید مدنی مهمترین مطالبه مردم و مدیریت شهری این شهرستان از مسئولان ارشد استان یزد است.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۹:۰۳   + ۳۱ سایت دیگر  
فارس: اعضای شورای اسلامی شهر تهران در پیام های جداگانه ای شهادت رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع و دانشمند ایرانی محسن فخری زاده را تسلیت گفتند. شهادت هنر مردان خداست محسن هاشمی رفسنجانی رئیس شورای اسلامی شهر تهران در پیامی شهادت دکتر فخری زاده را تسلیت گفت. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۷:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی بخش چلوی اندیکا از مسدود شدن راه ارتباطی بیش از 30 روستای این بخش به دلیل جاری شدن سیلاب و طغیان رودخانه خبر داد.
گیل خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۶:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
گیل خبر/ طی حکمی از سوی احمد رمضانپور، رئیس شورای اسلامی شهر رشت، آرش شادمان به عنوان مشاور عالی شورا در امور فناوری اطلاعات و ارتباطات منصوب گردید. ...
موج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۲۳:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر کرج اظهار داشت: تفکیک زباله از مبداء موجب صرفه جویی ارزی و کاهش استفاده از آب و برق و قطع کمتر درختان خواهد شد لذا باید همت و مشارکت همگانی برای تحقق آن شکل بگیرد.