شنبه ۰۱ اردیبهشتساعت ۱۳:۵۰Apr 2024 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «منافقان»

انتخاب   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۲۳:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
خاطرات هاشمی رفسنجانی: در رسانه های خارجی، حمله موشکی وسیع ایران به شش پایگاه منافقان [= سازمان مجاهدین خلق] در عراق، به تلافی خمپاره اندازی آنها، انعکاس وسیعی دارد. درگیری های مرزی بین بنگلادش و هند، بعد از چند روز متوقف شده است.
اطلاع با ما   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۲۲:۴۱    
تعرض دامنه دارِ دشمنان بیرونی به سرزمین شیرخیزِ آبایی و تعریض مشکل سازِ منافقان نفوذی به اندرونیِ ایران اسلامی ، آنهم طی 45 سال گذار از مقاطع مختلف انقلاب مردمی، جمهوریت مبتنی بر نظام عاشورایی و پیروزی تحسین برانگیز ایرانیان مقابل سلطه گرانِ اروپایی، شیاطین آمریکایی و حاکمان بی سر و پا ...
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۱:۱۶    
علی(ع) دو طبقه را سخت دفع کرده است، اول منافقان زیرک و دوم زاهدان احمق. همین دو درس برای مدعیان تشیع او کافی است که چشم باز کنند و فریب منافقان را نخورند، تیزبین باشند و ظاهربینی را رها نمایند، که جامعه تشیع در حال حاضر سخت به این دو درد مبتلاست. [استاد شهید مطهری، کتاب جاذبه و دافعه علی(ع) صفحه160]
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۱:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان دادستان کرمان با اشاره به عملیات موفقیت آمیز و غرورآفرین نیروهای مسلح کشور علیه رژیم غاصب صهیونیستی گفت: عده قلیلی افراد فریب خورده همصدا با رسانه های معاند و منافقان خارج از کشور در فضای مجازی به دنبال کمرنگ جلوه دادن این پیروزی بزرگ هستند.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۰۸:۳۵    
سخنگو و عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه در عملیات وعده صادق رژیم صهیونیستی با واقعیت گوشه ای از توانمندی های دفاعی ایران آشنا شد و موازنه قدرت در فضای بین الملل تغییر کرد، گفت: اجازه ندهیم فعالان و مزدوران رژیم صهیونیستی و منافقان این اتفاق بزرگ را تحریف کنند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۰۷:۴۷    
همدان- ایرنا- سردار شهید محمدرضا مازویی دلاور مرد همدانی، راه های روشنی را برای جوانان و نسل های آینده ایران زمین ترسیم کرده، تخریب چی حماسه ساز و فرمانده شجاعی که منافقان برای سرش جایزه تعیین کرده بودند.
قم فردا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۰۲:۰۳    
در وصیت نامه شهید محمدمهدی مجدی زاده می خوانید: مثل همیشه جلوی این منافقان کوردل را بگیرید تا جرئت زبان درازی و خیانت و جنایت نکنند و در برابر امت و امام عزیزمان ایستادگی نکنند.
دیار آفتاب   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۰۰:۰۸    
در بخشی از وصیت نامه شهید علی اکبر بیدگلی آمده است: برادران و خواهران این جنگ آزمایشی است تا بندگان خاص خداوند از منافقان و مفسدان تشخیص داده شوند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۵:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
شهید صیاد شیرازی یک الگوی تمام عیار یک فرمانده نظامی بود که به دست منافقان کوردل به شهادت رسید.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۲۰:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان گیلان با بیان اینکه نیروهای مسلح ایران حافظان ارزش های اسلامی و منافع ملی امت اسلامی و ایران اسلامی هستند، گفت: خداوند به ملت، جوانان و نیروهای مسلح ایران یاری رساند و به آنان عزت بخشید اما منافقان کوردل امروز آواره کشورها هستند و خوار و ذلیل شدند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۵:۲۲    
خواهر شهید صیاد شیرازی گفت: منافقان کوردل بدانند که هرگز به مقاصد خود نمی رسند، چون در حال حاضر آنقدر صیاد های زیادی هستند که جانشین او بوده و در مسیر شهید صیاد شیرازی گام بردارند.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۱:۳۶    
شهید سردار سپهبد صیاد شیرازی از فرماندهان نمونه و ممتاز نظامی است که در مقام یک فرمانده همواره به گفته دشمنان نقشه های آنها را بر باد می داد و دست منافقان را با نبوغ و طراحی خود در عملیات های مختلف از کشور کوتاه کرده بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۰:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در بیانیه ای با گرامیداشت سالروز شهادت سپهبد علی صیاد شیرازی، جنایت منافقین در ترور این فرمانده را موجب تقویت وحدت و همدلی نیروهای مسلح دانست.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۲۲:۵۷    
25 سال پیش در چنین روزی، برابر 21 فروردین 1378 خورشیدی، سپهبد علی صیاد شیرازی، از فرماندهان ارشد ارتش در جنگ تحمیلی ایران و عراق، مقابل خانه اش هدف سوء قصد قرار گرفت و به شهادت رسید ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۴:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
مشاور نظامی فرمانده کل قوا گفت: منافقان می خواستند در عملیات "فروغ جاویدان" نظام را در سه روز ساقط کنند اما شهید صیاد با عملیات راهبردی پاسگاه متحرک هوایی در هشت ساعت منافقان را شکست داد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۱۲:۳۷    
خداوند متعال در سوره مبارکه منافقون خطاب به حضرت محمد(ص) در مواجهه ایشان با منافقین می فرماید: هر گاه به آنها گویند بیایید تا رسول خدا برای شما از حق آمرزش طلبد، سر بپیچند و بنگری که با تکبر و نخوت روی می گرداند، ای رسول بر آنان آمرزش بخواهی یا نخواهی به حالشان یکسان است، خدا هرگز آنها را نمی بخشد
شبستان   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۰:۱۹   + ۱۳ سایت دیگر  
آیت الله فلاحتی با بیان اینکه شهید کریمی خودش را وقف انقلاب و نظام کرد و مورد هدف منافقان پلید قرار گرفت گفت: شهید کریمی شهیدِ آگاهی و بصیرت و راه حق بود هنوز نام و یادش، زنده و ماندگار است ولی منافقان آواره، سردرگم و بیچاره شدند.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۲ - ۱۷:۵۲    
در جامعه اسلامی شایسته و مطلوب است که زن و مرد مؤمن چون از منافقان بهتان و دروغ شنیدند، حسن ظنشان به یکدیگر تقویت شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۱/۱۲ - ۰۱:۲۷    
شهید خسرو فریورجو در فرازی از وصیت نامه خود، خطاب به همه کسانی که در راه او قرار دارند، توصیه کرده است: همیشه باید در زندگی خطی را انتخاب کنید که آخرش به صراط المستقیم باشد. این گفته را باید همیشه درنظر داشته باشید.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۳/۰۱/۱۲ - ۰۰:۵۲    
همیشه منافقان بی دین، مقدسان احمق را علیه مصالح اسلامی برمی انگیزند؛ اینها شمشیری می گردند در دست آنها و تیری در کمان آنها.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۲ - ۱۵:۳۵    
خداوند در آیه 85 سوره توبه می فرماید: وَلَا تُعْجِبْکَ أَمْوَالُهُمْ وَأَوْلَادُهُمْ ۚ إِنَّمَا یُرِیدُ اللَّهُ أَنْ یُعَذِّبَهُمْ بِهَا فِی الدُّنْیَا وَتَزْهَقَ أَنْفُسُهُمْ وَهُمْ کَافِرُونَ؛ و بسیاری اموال و اولاد آن منافقان تو را به شگفت نیارد ...
آناج   ۱۴۰۳/۰۱/۰۱ - ۰۳:۱۲    
سعی کنید منافقان را از هر مقام و پستی که دارند، کنار بزنید. چرا که این انقلاب مانند دریای پاک و مقدس است و هر کسی که نتواند در آن باقی بماند، غرق گرفته یا به ساحل فرستاده خواهد شد.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۱۸ - ۱۰:۴۷   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: برخی از کسانی که همه اعتبار و حیثیت آنها از این نظام است در انتخابات اخیر کاهلی کردند و گاهی اوقات به گونه ای عمل کردند که انگار با تجزیه طلبان و با منافقان و سلطنت طلبان خارج از کشور هم نوا هستند.
مرصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۱۶ - ۰۰:۳۰    
شهید محمدمهدی مجدی زاده در فرازی از وصیت نامه خود نوشته است: مثل همیشه جلوی این منافقان کوردل را بگیرید تا جرئت زبان درازی و خیانت و جنایت نکنند و در برابر امت و امام عزیزمان ایستادگی نکنند.
هرمز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۶ - ۰۰:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
شهید موسی بشیری شمیلی یکی از شهیدان دفاع مقدس هرمزگان در وصیت نامه اش توصیه کرده است: کسانی که در پشت جبهه هستند با منافقان مبارزه کنند.
سبلان ما   ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۰۷:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
شهید سیدجلال حسینی در وصیت نامه خود نوشته است: با رفتن به نماز جمعه ها و با رفتن به نماز جماعت ها و به تشییع جنازه ها از دین خودتان دفاع کنید و نگذارید منافقان ضربه به جمهوری اسلامی ایران وارد آورند
سبلان ما   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۰۸:۳۴    
علامه طباطبایی هدف عمدهٔ سورهٔ بقره را اعلام این مسئله می داند که انسان باید به همه آنچه خدا به وسیله پیامبرانش نازل کرده است، ایمان بیاورد و تفاوتی میان رسولان او قائل نشود. انتقاد از کافران و منافقان و سرزنش اهل کتاب به جهت بدعت هایشان از دیگر مطالب مهم سوره بقره است.
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۱:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
انصاف نیوز: خاطرات روزنوشت آیت الله اکبر هاشمی در 11 اسفند سال 1379 را در ادامه می خوانید: پنج شنبه 11 اسفند 1379 | 5 ذیحجه 1421 1 مارس 2001 صبح زود، گزارش ها را خواندم ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۰۹:۳۷   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس مرکز توسعه حل اختلاف کشور گفت: به نظر می رسد که ویژگی مهم این دوره از انتخابات این است که فتنه دشمنان خارجی را خنثی خواهد کرد و مردم با شور و نشاط و آمدن پای صندوق های رأی پاسخ نتانیاهو به عنوان رژیم اشغالگر قدس و یاوه گویی های او و منافقان را خواهند داد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۰۲:۴۵    
شهید علی امانی در وصیت نامه اش آورده است: در مقابل کوردلان و منافقان بایستید و ذرّه ای تنزلزل به خود راه ندهید همچنین با حضور مداوم و فعال در صحنه های ایثار و مقاومت، مشت محکمی بر دهان منافقین و معاندین بزنید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۰:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
یکی از نشانه های نفاق آن است که فرد یا افرادی عهد خدا را نقض و اتصال خود با اهل بیت علیهم السلام را قطع کند؛ در این صورت زمینۀ افتادن آنها در ورطۀ فسادآفرینی در زمین فراهم می شود.
صراط نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۸:۲۷   + ۱۳ سایت دیگر  
سردار جوانی، معاون سیاسی سپاه پاسداران گفت: استکبار به دنبال تصاویرسازی غلط از جبهه انقلاب است و اگر تصویرسازی غلط شود، به جای محبت، تنفر شکل می گیرد و زمانی که تنفر شکل بگیرد، تصویر مثبت از آمریکا، رضا پهلوی و منافقان بزک می شود.
هرمز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۰۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
شهید شیرو داوری یکی از شهیدان دفاع مقدس استان هرمزگان در وصیت نامه اش پیروی از راه امام خمینی(ره) را راه اسلام دانسته و آورده است: تا نابودی کفر جهانی و منافقان مرگ بر آمریکا فراموش نشود.
رییس ستادکل نیروهای مسلح خاطرنشان کرد: صهیونیست ها شکستی خوردند که قابل جبران نیست اما با کشتار مردم بی دفاع می خواهند این شکست را جبران کنند که قطعا امکان پذیر نیست.
میزان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۰۷:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه بزرگ ترین جریان جهاد تبیین امروز در قالب طرح های مختلف در آموزش و پرورش در حال اجرا است، گفت: برگزاری دادگاه منافقین بهترین فرصت است که جنایت های منافقان برای دانش آموزان بیان شود.
سبلان ما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۰۷:۲۵    
منافقان با انتخاب راه نفاق چنین می پنداشتند که می توانند در همه حال موقعیت خویش را حفظ کنند و از هر خطر احتمالی مصون بمانند، از منافعی که به دو طرف می رسد، استفاده کرده و هر دسته غالب شوند آنها را از خود بدانند اگر مؤمنان پیروز شوند در صف مؤمنان و اگر غلبه با کافران باشد با آنها باشند.
کیهان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۲۰:۰۳    
عبدالله ابن ابی رئیس قبیله خزرج و رهبر منافقان در مدینه بود، با وجود این زمانی که از دنیا رفت، اطرافیان او از پیامبر(ص) خواستند که پیراهن خود را در اختیار آنان قرار دهد تا عبدالله ابن ابی را با آن کفن کنند تا شاید بدان سبب مورد رحمت خدا قرار گیرد ...
حوزه   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۳:۳۴    
حوزه/ حجت الاسلام پردل گفت: حضور به یاد ماندنی و به موقع ملت شریف ایران اسلامی در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن امسال نقشه ها، توطئه ها و دسیسه های دشمنان، مخالفان، منافقان و بدخواهان نظام مقدس جمهوری اسلامی را خنثی کرد و از بین برد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۱۵:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
می خواستند زیبایی های رشت عزیزمان را به گونه ای دیگر نشان دهند اما مردم ولایتمدار و انقلابی رشت امروز در 22 بهمن 1402 بار دیگر با حضوری مثال زدنی، رشت و زیبایی هایش را به رُخ دنیا کشیدند.
تهران نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۱۴:۵۳    
رئیس عقیدتی سیاسی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: حضور اقشار مردم در جشن چهل و پنجمین بهار انقلاب مشت محکمی بر دهان یاوه گویان، دشمنان، جریان منافقان و سلطنت طلبان است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۲:۲۶    
محمود ابراهیمی از انقلابیون قمی درباره مرزبانی چهره های حوزوی از مسیر انقلاب اسلامی گفت: مسائل انقلاب خط فکری خود را از حضرات آیات مشکینی، یزدی، خزعلی و انصاری شیرازی می گرفتیم که اگر با آن ها در ارتباط نبودیم ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۱۳:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
مشاور عملیات سپاه با بیان اینکه معنای دموکراسی غربی در حوادث غزه هویداست بر مشارکت در انتخابات تاکید کرد و گفت: عده ای با فریب می خواهند وارد مجلس شوند، اما باید حواسمان به خطر منافقان باشد.
یکی از همرزمان سردار سلیمانی در دوران دفاع مقدس گفت: در جنگ ترکش به شکم حاج قاسم اصابت کرد، پزشک او از منافقان بود و می خواست حاج قاسم را به شهادت برساند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۱۶:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
تسنیم : معاون رئیس جمهور اظهار داشت: دشمنان و منافقان کوردل باید بدانند ملت ایران پای نظام و رهبری ایستاده اند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۱۳:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
سمنان - ایرنا - امام جمعه موقت سمنان گفت: حفظ وحدت و همدلی و حضور حداکثری پای صندوق رای بر اقتدار کشور می افزاید و افرادی که هدفشان مشارکت قوی در انتخابات نیست منافق هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۲۳:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
قم- نماینده ولی فقیه در استان سمنان با بیان اینکه معاندان انقلاب اسلامی با آمریکا متحد هستند، گفت: امروز منافقان و سلطنت طلب ها، دشمنان نظام جمهوری اسلامی با محوریت آمریکا، با هم متحد هستند.
حوزه   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۲۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ روحانیت و طلاب ما در تمام صحنه ها از دوران مبارزه تا پیروزی و دفاع مقدس و جریان دفاع از سلامت مردم و مقاومت در مقابل تروریست و منافقان در همه عرصه ها پیشتاز بوده اند، این یعنی رسالت اصلی روحانیون.
میزان   ۱۴۰۲/۱۱/۰۸ - ۰۸:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل خانه کتاب و ادبیات ایران حمایت از کتاب هایی که به سوژه منافقین تالیف شده را مهم خواند و برگزاری نشست و تحلیل آثاری که به جنایت های این گروهک تروریست می پردازد را در دستور کار دانست.