شنبه ۰۲ تیرساعت ۰۷:۱۸Jun 2024 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «منافقین»

پارسینه   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه و به نقل از میزان؛ اول تا هفتم تیرماه، به مناسبت سالروز شهادت مظلومانه آیت الله سیدمحمد بهشتی؛ رئیس قوه قضاییه ایران و 72 نفر از یارانش بر اثر توسط منافقین در تاریخ هفتم تیرماه سال 1360، جهت ارج نهادن به مقام والای قضا و قضاوت، تحت عنوان هفته قوه قضاییه نامیده شده است. ...
ایبنا   ۱۰ ساعت پیش    
برشی از نشست بررسی پروژه تطهیر منافقین با نگاهی به کتاب های تهران تا تیرانا و رونوشت برابر اصل را مشاهده می کنید.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۰۱ - ۱۶:۴۶   + ۴۵ سایت دیگر  
به گزارش آسیانیوز، خسروی بنجار، درباره شایعه وقوع انفجار در فرودگاه زاهدان از مردم استان خواست به این گونه شایعه ها توجه نکنند و تاکید کرد که این خبر اساساً کذب محض است. وی ادامه داد: منافقین و معاندان با توجه به شرایط کشور به دنبال جوسازی و جریان سازی اند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - ۱۸:۵۶    
در دادگاه ویژه جنایات منافقین، دو فیلم از مریم رجوی پخش شد که می گوید کسانی که می گویند ما با داعش دارای مبانی مشترک هستیم، درست می گویند!
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - ۱۴:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
نماینده دادستان در دادگاه منافقین گفت: امیدواریم حکم دادگاه یک سند قضایی محکم مبتنی بر قوانین داخلی ما و قوانین غربی برای تروریستی دانستن اقدامات منافقین باشد.
پایگاه خبری فراق   ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - ۱۲:۰۲    
وظیفه یگان مالی-اجتماعی فرقه رجوی که بزرگ ترین بخش این گروه را تشکیل می دهد، تامین بخشی از هزینه های منافقین و مشغول سازی اعضا با تکدی گری در قالب موسسات خیریه از شهروندان اروپایی است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
برخی اعضای جدا شده از گروهک تروریستی منافقین از حال وخیم مریم رجوی سرکرده این گروهک خبر می دهند.
روند بازار   ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - ۰۹:۲۱   + ۲۲ سایت دیگر  
کانادا که خود یکی از حامیان اصلی گروه های تروریستی و پناهگاه آنها محسوب می شود، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را گروه تروریستی اعلام کرد. به گزارش روند بازار ، دولت تروریستی کانادا که خود یکی از حامیان اصلی گروه های تروریستی و پناهگاه منافقین و اختلاسگران محسوب می شود ...
میزان   ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - ۰۹:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
گروهک تروریستی منافقین در حالی ادعاهایی درباره ماهیت خود مطرح می کند که با نگاهی به پرونده فعالیت هایش، موضوع اعلام جنگ مسلحانه علیه کشور و مردم ایران برجسته از دیگر جنایت هایش به چشم می آید.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۲۳:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس مسائل بین الملل گفت: آزادی حمید نوری به پیکره منافقین ضربه شدیدی وارد کرد؛ چنان که در ایام پس از آزادی وی رسانه های حامی منافقین بجز توهین به مقامات غربی عکس العمل و اقدام قابل توجهی دیگری نتوانستند انجام دهند.
میزان   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۲۳:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
نماینده دادستان در دادگاه منافقین با اشاره به اینکه حمله پلیس آلبانی و فرانسه به مقر گروهک منافقین درپی اقدامات قانونی انجام گرفته است، گفت: کشور های غربی برای این سازمان شخصیت حقوقی قائل هستند، چون به این گروهک به چشم یک پیمانکار نگاه می کردند.
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۱۸:۰۶    
از نیمه ی دوم سال 1362 شروع شد که خودمان ضد انقلاب و منافقین خارج از کشور را دنبال کنیم و این را به عنوان یک خط کاری برای خودمان ترسیم کردیم. خودم به پاکستان رفتم. بچه های دیگر جا های دیگر رفتند. در واقع شروعش با پاکستان بود ...
شبستان   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۱۴:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
سی ام خرداد سال 1373، عاشورایی در حرم مطهر امام رضا(ع) به راه افتاد و منافقین کوردل زائران رضوی را به خاک و خون کشیدند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۱۲:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مشاور حقوقی خانواده حمید نوری گفت: منافقین کسانی بودند که در کنار صدام علیه مردم خودشان جنگیدند و منطقی است که اروپایی ها هم هرگز به آنها اعتماد نمی کنند، بنابراین اقتدار جمهوری اسلامی ایران در آزادی نوری، آنها را در بهت فرو برد.
روز پلاس   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۱۲:۱۰    
سفیر پیشین ایران در لبنان گفت: فرایند تبادل زندانیان کار یچیده ای است و آزادی حمید نوری تجربه و الگوی خوبی برای هماهنگی دستگاه های مختلف بود
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۱۱:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
گمان می رود با آن چه در ایران، فرانسه، آلبانی و دیگر نقاط دنیا در حال انجام است، دیگر هیچ کجا برای منافقین امن نیست و تروریست ها به روز های تلخ پایان خود نزدیک شده اند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۱۱:۲۰    
بعد از ظهر سی ام خرداد 1372 ش برابر با عاشورای سال 1415 ق، در حالی که مردم عزادار در اوج برگزاری مراسم بزرگداشتِ قیام تاریخی امام حسین (ع) بودند، توسط منافقین کوردل بمبی داخل حرم مطهر و در نزدیکی ضریح منور امام رضا (ع) در مشهد منفجر شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۰۹:۴۵    
منافقین با خیال خام براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، به دنبال فاز سیاسی خود که با فتنه، آشوب و نیرنگ همراه بود، فاز نظامی خود را نیز در سه مرحله اجرا کردند.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۲۰:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
نامزد انتخابات چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: کجای دنیا شاخص حکمران و مدیر را فرهنگ و اخلاق گذاشته اند. فرهنگ نقطه قدرت اسلام و انقلاب ما در عرصه جهانی و هم آوردی است. در فرهنگ زنان و مردان بازیگر اصلی هستند.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۲۰:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
کاندیدای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: به نیروهای توانمند خوشفکر و دلبسته به ایران را نیاز داریم و حل مسائل اعتماد ملی و اجتماعی می خواهد.
صاحب نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۹:۵۷    
در سال 60 جهت دفع حمله اشرار و منافقین به کردستان اعزام شد و به مدت یک سال خدمت کرد. به سبب لیاقت و شایستگی در امور نظامی مدت 3 سال از طرف سپاه در پادگان 15 خرداد در اعزام نیرو به جبهه می کوشید. او با بیان رشادت ها و روایات اسلامی در باب جهاد و شهادت جوانان را برای رفتن به جبهه تشویق می کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۹:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: کف خیابان جای احترام و انضباط اجتماعی است و جای بگیر و ببند نیست.
تیتر کوتاه   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۹:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
گروهک منافقین با ادبیات هتاکانه و توهین آمیز خطاب به نامزد های طیف سیاسی دیگر، سعی در نفرت پراکنی و مستند سازی علیه جریان انقلابی می کنند تا به این ترتیب فضای بی اخلاقی و دوقطبی سازی کاذب را گسترش می دهند.
اقتصاد آنلاین / بهداشت نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۴:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
حمید نوری بعد از تحمل 1680 روز اسارت در زندان سوئد دیروز به ایران بازگشت؛ موضوعی که اتفاق مهمی در عرصه دیپلماسی به شمار می رود و بسیاری از تحلیلگران عرصه بین الملل را نسبت به اقدام سوئد حیرت زده کرد؛ حال آنکه به نظر می رسد که این بازگشت ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۰:۳۶    
منافقین پس از صدور حکم نهایی و ناعادلانه دادگاه علیه حمید نوری ، این حکم را به مثابه یک پیروزی بزرگ قلمداد کردند؛ اما آزادی وی، گروهک منافقین را به شدت بهت زده و البته خشمگین کرد.
شبکه اطلاع رسانی دانا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۰۹:۱۲   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی نیکزاد در ابتدای جلسه علنی امروز سه شنبه مجلس شورای اسلامی گفت: از تلاش های دستگاه دیپلماسی برای آزادی حمید نوری تشکر می کنم که به مدت پنج سال بدون هیچ استدلال موجه حقوقی در کشور سوئد زندانی بود. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۰۹:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
نیکزاد گفت: آزادی حمید نوری از یک سو حاکی از اقتدار ایران و دیپلماسی عزتمندانه کشور و از سوی دیگر حاکی از سرشکستگی و شکست بزرگ برای منافقین و صهیونیست ها به شمار می آید.
تیتر برتر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۰۸:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، گفت: آزادی حمید نوری از یک سو حاکی از اقتدار ایران و دیپلماسی کشورمان بود و از دیگر سو سرشکستگی و شکست بزرگ برای منافقین و صهیونیست ها به ارمغان آورد. ...
میزان   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۰۸:۳۱   + ۴۰ سایت دیگر  
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی آزادی حمید نوری را حاکی از اقتدار ایران و دیپلماسی عزت کشور دانست و گفت: بار دیگر حجت ثابت شد و سیلی دیگری بر گوش منافقین خورد.
شمال نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۰۸:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
حمید نوری در سال 1398 در جریان سفر شخصی اش به سوئد با تلاش منافقین بازداشت شد و تحت شرایط سخت قرار گرفت و از حقوق اولیه ی انسانی و یک زندانی محروم بود. با تلاش دستگاه دیپلماسی و هم چنین سایر نهادها 26 خردادماه امسال آزاد و به کشورمان بازگشت.
میزان   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۰۸:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
حمید نوری، شهروند ایرانی که بیش از 4 سال پیش در سوئد با اتهامات واهی بازداشت شده بود، به تازگی آزاد و به ایران بازگشت.
میزان   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۰۷:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
یک تاریخ نگار برگزاری دادگاه برای محکومیت جنایات منافقین را مهم خواند وآنان را دشمنان واقعی جمهوری اسلامی و مدعیان دروغین اسلام در سال های دهه 60 دانست.
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۰۶:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، روزنامه جوان در ستون اخبار ویژه خود نوشت: روز شنبه که خبر آزادی حمید نوری آمد، ملتی در ایران همراه با خانواده حمید نوری شاد شدند و در فضای مجازی این شادی از مطالب و هشتک ها عیان بود ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۰۱:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، مهدی بختیاری طی یادداشتی در روزنامه وطن امروز نوشت: سیاست جدید دولت فرانسه در قبال گروهک تروریست منافقین و برخورد پلیس این کشور با این گروهک و حمله به یکی از مراکز آنها در شهر پاریس که به بازداشت چند نفر از اعضای آنها و کشف مقادیری سلاح انجامید، اقدامی بی سابقه در چند دهه اخیر بود ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۰۰:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
اولین مناظره انتخاباتی نامزدهای ریاست جمهوری با موضوع اقتصاد، ماجراجویی اسرائیل در لبنان، بحران اقتصادی در اقتصاد اول اروپا!، انحلال کابینه جنگ، گل به خودی نتانیاهو، یارانه پنهان واقعا به چه کسانی می رسد؟ ...
کیهان   ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۲۲:۱۱   + ۳۰ سایت دیگر  
سرپرست ریاست جمهوری اظهار کرد: شهیدان خدمت آیت الله رئیسی و دکتر امیرعبداللهیان پیگیری های بسیاری برای آزادی شما از زندان های سوئد داشتند و دستگاه دیپلماسی و نهادهای امنیتی با تکیه بر دیپلماسی عزتمندانه و مقتدرانه، توانستند کینه جویی بدخواهان نظام ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۲۰:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
در حالی که آزادی حمید نوری منجر به عصبانیت گروهک منافقین شده، این موضوع بار دیگر ثابت کرد دادگاه سوئد در حمایت چه جانیانی تشکیل شده است و سوئدی ها چقدر دیر متوجه اشتباه خود شده اند.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۱۲:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
آزادی برادر عزیز آقای حمید نوری را که با طراحی رژیم صهیونیستی و عاملیت گروهک تروریستی منافقین گرفتار شده بود به خانواده ایشان و ملت شریف ایران تبریک می گویم.
حامیان ولایت   ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۱۱:۴۰   + ۳۳ سایت دیگر  
غریب آبادی با اشاره به اقدام دولت فرانسه علیه مقر گروهک تروریستی و آزادی حمید نوری، گفت: آزادی آقای نوری شکستی دیگر برای گروهک تروریستی منافقین بود.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۱۱:۳۷    
تلاش های دولت سیزدهم و دیپلماسی اقتدار مردان سیاست در میدان عمل ثابت کرد، هم راستایی این دو دستاورد های شگرفی به دنبال دارد، آن هم در رابطه با فردی که با تلاش منافقین و پرونده سازی آن ها در کشوری بیگانه گرفتار شده بود.
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۰۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، کانال تلگرامی پارسینTV ، ویدئویی از عصبانیت شدید "کنث لوئیس"، وکیل منافقین از آزاد شدن حمید نوری منتشر کرد: واقعا متعجبیم و متأسفیم از این تصمیم؛ اصلا نمی فهمیم که چه شد؟! واقعا شوکه کننده و خیلی عجیب است!
جهان نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۲۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
حمید نوری آزاده قهرمان که روز گذشته از چنگال منافقین آزاد شده بود امروز در مراسم دعای عرفۀ هیئت حاج منصور ارضی حاضر شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۲۱:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، تقوی نیا، تحلیلگر در مطلبی پیرامون آزادی حمید نوری در کانال خود در ایتا نوشت: دولت سوئد روز 26 خرداد 1403 در نهایت مجبور شد حمید نوری شهروند ایران که به دلایل واهی بازداشت و به حبس ابد محکوم کرده بود را آزاد کند. ...
رسا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۲۱:۰۷   + ۱۶ سایت دیگر  
گروهک منافقین باتوجه به خط ابلاغی از سوی رژیم صهیونیستی و آمریکا ذیل کیس "دولت ضعیف" تمام ظرفیت خود را برای اختلاف افکنی و ایجاد دو قطبی کاذب و نفرت پراکنی بکار گرفته اند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۶:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
دستیار سیاسی و رسانه ای رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: آزادی ⁧حمید نوری⁩ از چنگال غرب و منافقین مرهون تلاش های وزارت خارجه انقلابی شهید امیرعبداللهیان است.