چهارشنبه ۰۲ فروردینساعت ۰۵:۱۱Mar 2023 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «منافقین»

ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۷:۰۱    
او که شیفته شخصیت های بزرگ دین بود و خود را پیرو راه آنان می داست، تصمیم گرفت نامش را از میترا به زینب تغییر دهد تا زینب وار به ترویج مکتب حسینی بپردازد، اما این فعالیت های او به مذاق اعضای گروه منافقین خوش نیامد.
مرآت   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۱:۳۳    
شهید اسماعیل برهانی در نامه ای خطاب به مردم می نویسد: برادران عزیز! در برخوردتان با منافقین بی تفاوت نباشید و آن قدر با آن ها مبارزه کنید تا پیروزی نهایی برای اسلام باشد.
جهت پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۲۳:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
فرآیند پول رسانی به مرتبطین فریب خورده منافقین در ازای عملیات ایذایی در داخل کشور باعث شد تا این گروهک اقدام به تأسیس چند شرکت پوششی نماید.
مشاورفرمانده کل قوا در امور ارتش: امیر سرتیپ امیر حاتمی گفت: در اغتشاشات اخیر شاهد بودیم که نظام سلطه از هر ترفندی برای خدشه دار ساختن استقلال و وحدت ملی بهره برد تا آنجا که از سر عجز و استیصال ...
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۵:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
روزنامه ابتکار نوشت: چند وقتی است پس از اعتراضات بی سابقه به قانون حجاب اجباری و تبعیض علیه زنان، زمزمه لغو این قانون و تساهل در این امور شنیده می شود. ...
رسا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۶:۱۸   + ۱۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی با اشاره به سفر رئیس جمهور به چین و توافق با عربستان گفت: این توافق بیشترین خسارت را به آمریکا و منافقین زد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
نام کومله را باید مترادف با داعش دانست؛ گروهکی تجزیه طلب و ضدایرانی که اعضایش در آدم کشی، تجاوز، همجنس بازی و جنایتکاری چیزی کمتر از داعشی ها و منافقین نداشته و ندارند.
شهدای ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۰:۱۰    
پایگاه مرکز اسناد انقلاب اسلامی؛ در خلال جنگ دوم خلیج فارس و یورش عراق به کویت، مجاهدین خلق در منطقه ای به نام نوژول [1] مستقر شدند. این منطقه پیش از حضور دارودسته رجوی، محل زندگی کردها بوده است اما هنگام واگذاری به عوامل رجوی خالی از سکنه شده بود ...
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۰:۰۶    
ویژه نامه الکترونیکی نمازجمعه خونین در سالروز انفجار بمب در نمازجمعه تهران توسط منافقین و شهادت تعداد زیادی از نمازگزاران منتشر شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۷:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
شهید احمد سبزی از شهدای لرستان است که به پدر و مادرش وصیت کرده است: اگر من شهید شدم مبادا پیش منافقین برای من گریه کنید زیرا این گریه شما باعث خوشحالی منافقین می شود، نمی گویم گریه نکنید، گریه کنید زیرا برای شهید گریه کردن ثواب دارد اما آهسته آهسته که کسی نشنود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۲۳:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
به مناسبت فرارسیدن سالروز انفجار بمب در بین نمازگزاران در نمازجمعه تهران توسط منافقین و شهادت تعداد زیادی از حاضران در این عمل عبادی سیاسی، ویژه نامه الکترونیکی نمازجمعه خونین منتشر شد.
پایگاه خبری نما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۱:۲۰   + ۱۳ سایت دیگر  
تروریست هایی که در حمایت از دیکتاتوری صدام دست به کشتار کردهای عراقی زده بودند، دست دوستی به سمت گروه های کرد تجزیه طلب ایران می دهند؛ گروههایی که خود در جنایت علیه ملت ایران کارنامه سیاهی دارند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۹:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
24 اسفندماه، سالروز انفجار بمب دست ساز در نماز جمعه تهران است؛ انفجاری که در سال 1363 به دست منافقین کوردل با هدف جلوگیری از حضور مردم در نمازجمعه انجام شد ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۷:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
برخی از فرماندهان رده بالای مجاهدین دستور می دادند که کرد هایی را که در عملیات مروارید به اسارت گرفته می شدند ابتدا به طرز وحشیانه ای زیر شکنجه قرار داده و سپس به استخبارات صدام تحویل می دادند.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۶:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
گروهک منافقین برای جا نماندن از رقابت منشوری با دیگر گروهک های ضدانقلاب در خارج از کشور، در حال تهیه یک منشور با واسطه گری اردشیر امیرارجمند است تا این منشور به نام میرحسین موسوی اعلام شود.
تلنگر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۵:۴۲    
امیر محمدی: زبان از گفتن این همه انحراف از اصل قاصر است ؛ چگونه می شود کسانی برای ناموس بجنگند و وارثانشان ناموس را مسموم کنند که جامعه برای بدحجابان ناامن شود!
جماران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۲۰:۳۹   + ۱۰۹ سایت دیگر  
وزارت اطلاعات با صدور اطلاعیه ای از کشف شبکه ها و تجهیزات خرابکاری برای عملیات در شب چهارشنبه آخر سال (چهارشنبه سوری) خبر داد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۸:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مریم رجوی از حضور هیئت گروهک تروریستی حزب منحله دمکرات کردستان ایران در کنفرانس منافقین قدردانی کرد!
رسا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۷:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
پیش نویس اولیه جزوه تجزیه ایران توسط عمار ملکی فرزند محمد ملکی از عناصر گروهک تروریستی منافقین به نگارش درآمده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۵:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
رسانه های وابسته به جریان ضد انقلاب و گروهک منافقین از طراحی برای انجام اقدامات خرابکارانه در ایام چهارشنبه سوری خبر داده اند.
رویداد ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۱:۲۵    
مصطفی میرسلیم که فرزندش به دلیل ارتباط با منافقین به حبس محکوم شده بود از دلیل آزادی او قبل از به پایان رساندن دوره محکومیتش اظهار بی اطلاعی کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۱:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
نویسنده کتاب خط سازش گفت: نهضت آزادی گروهی است که میزان و شدت نفاق آن از تمام گروه ها عمیق تر و بیشتر است یعنی منافقین تعلیم دیدگان مکتب نفاق بازرگان هستند .
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۰:۲۸    
عضو جداشده از گروهک تروریستی منافقین و مدیرعامل انجمن نجات ایران گفت: منافقین با ارایه خوراک فکری مسموم در فضای مجازی و بازی با ذهن قشر های مختلف جامعه و به خصوص جوانان به دنبال پیشبرد اهداف شوم خود و توطئه در ایران هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
سرکرده سازمان تروریستی منافقین از حزب دمکرات کردستان برای حضور در کنفرانس واشنگتن تشکر کرد.
مرآت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۲۱:۳۷    
نشست جهاد تبیین با حضور اعضای انجمن نجات در فرهنگسرای کومش شهرستان سمنان برگزار شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۱:۲۸   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: معاون رئیس جمهور پیشین آمریکا مدعی شد که احیای توافق هسته ای با ایران راه را برای دستیابی این کشور به سلاح هسته ای هموار می کند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۱:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
پنس با حضور در محفل منافقین و جمعی دیگر از عناصر ضدانقلاب، به یاوه گویی علیه ایران پرداخت و گفت: ما خواستار یک حکومت جمهوری سکولار و بدون دانش هسته ای در ایران هستیم.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۹:۴۷    
معاون رئیس جمهوری سابق آمریکا در جمع گروهک تروریستی منافقین مدعی شد که تلاش های دولت بایدن برای پیوستن مجدد به توافق هسته ای بحث برانگیز 2015 می تواند راه را برای دستیابی ایران به سلاح هسته ای هموار کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۳:۳۵   + ۲۹ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور سابق آمریکا با درخواست برای محاکمه رئیس جمهور اسلامی ایران، گفت که باید یک رژیم سکولار و بدون دانش هسته ای در این کشور مستقر شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۲۲:۴۸   + ۱۳ سایت دیگر  
برای نخستین بار اعترافات دانشجویان دانشگاه شریف که قصد عملیات تروریستی داشتند را در این فیلم مشاهده می کنید.
جهت پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۲۲:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
برنامه ریزی 2 دانشجوی دانشگاه شریف برای ساخت خمپاره های دست ساز با کمک یکی از اعضای منافقین که در دهه 60 عفو خورده و آزاد شده بود!
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۲۱:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
دسته ای از منافقان در جوامع بشری تعریف می شوند که در واقع یک نفاق جریانی هستند. مثل وضعیت امروز دولت های غربی و آمریکا. این ها یک جور حرف می زنند و جور دیگر عمل می کنند، مثلاً حرف از حقوق بشر می زنند ولی در عمل نسل کشی می کنند.
رویداد 24   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۲۰:۴۵   + ۳۳ سایت دیگر  
مهدی سعادتی، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از دستگیری تعدادی از عوامل مسمومیت در مدارس خبر داد و گفت: دستگیرشدگان اعتراف کردند از طریق فضای مجازی از خارج کشور هدایت می شدند. ردپای رژیم صهیونیستی، سرویس های جاسوسی، منافقین و سلطنت طلبان این جریان، کاملا مشهود است.
ایثار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۶:۴۲    
به مناسبت 22 اسفند بزرگداشت روز شهید،نمایشگاه عکس شهدای ترور و جنایات منافقین به همت بنیادشهید و امور ایثارگران شهرستان برگزار شد.
دیار آفتاب   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۱:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه اراک بابیان اینکه بسیاری از مسائل در فتنه های اخیر مشخص شد، تصریح کرد: شبکه های تلویزیونی که یک نوع افراط گر هستند در فتنه های اخیر ماهیت خود را نشان دادند و افرادی همچون پهلوی، علینژاد و منافقین نیز نشان دادند که چگونه در مورد درخواست ها و ایده های خود افراطی هستند.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۶:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
برخی چقدر احمقانه می گویند کار خودشان است! رهبری جلو افراطی گری افراطیون را می گیرند دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در خصوص مسمومیت دانش آموزان دختر می گوید: نمی دانم چه کسی انجام داده است. نمی توانم نفی کنم، امکان دارد از هر تیپ کسی را بگذارند. ...
گلستان ما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۴:۵۷    
مادر شهید عباسپور نقل می کند: به علت چسباندن عکس امام خمینی، منافقین به او حمله ور شده و صورتش را زخمی کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام گفت: در 19 اسفندماه سال 1363 با ردپای منافقین، عملیات بدر لغو و به دنبال آن موج حملات هوایی هواپیماهای سوپراتاندارد و میراژ آغاز شد.
فرهیختگان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۰:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
ایران اینترنشنال رسانه ای است که از ابتدای آشوب ها هر ابزار و گفتمانی را علیه ایران فعال کرد. تریبون خود را در اختیار تجزیه طلبان و منافقین قرار داد و یک باره در رویکردی کاسبکارانه به حامی رضا پهلوی تبدیل شد ...
شعار سال   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۸:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
معصومه ابتکار معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده در دولت دوازدهم در برنامه حضور در حسینیه جماران گفت: اتفاقاً حادثه اسیدپاشی اصفهان یکی از آن موضوعاتی است که به مبانی عدالت در نظام خدشه وارد می کند و امام روی این موضوعات بسیار حساس بود ولی این پرونده رسیدگی نشد ...
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۷:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
حوزه / امام جمعه کاشان گفت: کسانی را داریم که لانه جاسوسی را خودشان فتح کردند و اسناد مهم را به دست ما رساندند، ولی در طول زمان به خاطر دنیا طلبی و هم نشینی با منافقین در 13 آبان چند سال قبل به مردم گفتند شعار مرگ بر آمریکا سر ندهید.
صراط نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۳:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
جمهوری اسلامی حتی در جنگ تحمیلی با رژیم بعث عراق، و حتی آن زمان که با بمب های شیمیایی مورد حمله قرار گرفت، باز هم به کثافت کاری های این چنینی دست نزد و با دشمن خبیثتش هم مردانه جنگید، به عوض، همین منافقین که الآن جزو گروه های اصلی اپوزیسیون هستند، با صدام، نه تن ها در حمله شیمیایی به ایرانیان ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۰۹:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
حامد اسماعیلیون از چهره های ضدانقلاب خارج از کشور با انتشار ویدیو و بیانیه ای اعلام کرد که از دبیری و سخنگویی انجمن جانباختگان هواپیمای اوکراینی استعفا داده است.
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۴:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
محمد مقیمی رئیس دانشگاه تهران گفت: نمونه تلاش برای جابجا شدن ارزش ها و ضدارزش ها این است که امروز برخی جرأت می کنند با استفاده از تبلیغات انحرافی و در سایه سلطه رسانه ای ...
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۲:۵۰   + ۱۲ سایت دیگر  
محمد مقیمی رئیس دانشگاه تهران گفت: نمونه تلاش برای جابجا شدن ارزش ها و ضدارزش ها این است که امروز برخی جرأت می کنند با استفاده از تبلیغات انحرافی و در سایه سلطه رسانه ای ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۰:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
کاردار ایران در لندن با اشاره به دیدار نماینده پارلمان انگلیس با سرکردگان گروهک تروریستی منافقین در آلبانی گفت: مردم ایران هرگز حامیان این سازمان تروریستی را نمی بخشند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۰۷:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
کاردار سفارت جمهوری اسلامی ایران در لندن خطاب به آن دسته از نمایندگان پارلمان انگلیس که طرفدار گروهک تروریستی منافقین هستند هشدار داد که همسویی با دشمنان ایران، به سان خصومت با ملت ایران است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۰۷:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
کاردار ایران در انگلیس در هشداری خطاب به نمایندگان پارلمان انگلیس تاکید کرد همسویی با دشمنان ملت ایران خصومت با ملت ایران محسوب می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۰۷:۰۴    
پدارم کریمی نویسنده فیلم اتاقک گلی گفت: روزهای اول که با تهیه کننده صحبت می کردیم، تاکید داشتیم که یک کارگاه قالیبافی در فیلم باشد و مفهوم گره ها را در اتحاد برساند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۲۰:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
نمایشگاه تبیینی روایت میدان با محوریت روایت پشت پرده اغتشاشات اخیر و اقدامات صورت گرفته توسط وزارت اطلاعات در مقابله با توطئه های دشمنان و سرویس های اطلاعاتی بیگانه آغاز به کار کرد.