پنجشنبه ۱۴ اسفندساعت ۱۲:۵۶Mar 2021 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تروریسم»

میزان   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - پس از حمله به پایگاه نیرو های آمریکایی در اربیل عراق، با دستور جو بایدن ، رییس جمهور آمریکا، مواضع و پایگاه های نیرو های حشدالشعبی در مرز عراق و سوریه بمباران شد؛ شاید رییس جمهور آمریکا تصور می کرد با این ضرب شست کار تمام است. ...
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۲۳:۲۳    
وزیر محیط زیست اسرائیل ایران را به تروریسم زیست محیطی متهم کرده و آنرا مسئول نشت نفت در ساحل دریای مدیترانه اسرائیل خواند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۲۰:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
دستگاه مبارزه با تروریسم در اقلیم کردستان دو تن از عاملان حمله راکتی به فرودگاه اربیل را دستگیر کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۶:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
رئیس اف بی آی در جلسه مجلس سنای آمریکا گفت حمله ششم ژانویه به ساختمان کنگره مصداق تروریسم داخلی بوده و الهام بخش افراط گرایان تروریست در داخل و خارج از این کشور شده است.
تازه نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۵:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
این اظهارات نماینده مجلس در حالی از رادیو پخش شد که اساساً اف ای تی اف(FATF) یک گروه بین المللی برای نظارت بر شفافیت مالی، ازجمله مبارزه با تامین مالی تروریسم و جرایم بزرگ دیگر است و معلوم نیست چرا نماینده ارشد مجلس فکر می کند مسوولیت مبارزه با تروریسم یا اطلاعات ترور شخصیت ها باید نزد یک سازوکار ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۵:۲۷   + ۱۸ سایت دیگر  
نمایندگان مردم در مجلس وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح را مکلف کردند با هماهنگی وزارت بهداشت اقدام لازم جهت ارزیابی مواد اولیه، فرآورده ها، محصولات و کالاهای غذایی، آشامیدنی، داروئی ...
ایران اکونومیست   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۴:۰۰   + ۲۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بانک صنعت و معدن، در بخشی از حکم دکتر حسین مهری مدیرعامل بانک صنعت و معدن خطاب به کاملی آمده است: ...
فکر اقتصادی   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۳:۵۸    
به گزارش پایگاه خبری فکر اقتصادی ،دکتر حسین مهری مدیرعامل بانک صنعت و معدن در حکمی، امید کاملی را به سمت سرپرست مدیریت تطبیق و مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم بانک صنعت و معدن منصوب کرد.
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۳:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
دست اندرکاران کتاب رئیس جمهور نظامی معتقدند با توجه به وضع اقتصاد و سیاست در ایران و زندگی و معیشت مردم ضرورت حضور شخصیتی مقتدر، متین و نظامی در قامت رئیس جمهور احساس می شود تا قطار نظام اسلامی را بار دیگر در مسیر درست هدایت نماید. *** پیامی روشن برای تروریسم جهانی ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
اسلام آباد-ایرنا- روزنامه "اکسپرس تریبیون" پاکستان، رژیم صهیونیستی را از عوامل اصلی تامین مالی تروریسم در منطقه دانست و با اشاره به فرافکنی اخیر نتانیاهو علیه ایران نوشت:این اتهام سنگ اندازی نتانیاهو در مسیر تلاش های بایدن برای بازگشت به برجام است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۰:۵۱    
مدیر دفتر تحقیقات فدرال آمریکا اف.بی.آی به سناتورهای این کشور هشدار داد که تروریسم داخلی "در حال متاستاز در سراسر این کشور" است و بر تهدید افراطگران دارای انگیزه نژادپرستی تاکید کرد در حالی که همزمان از پاسخ به هر گونه سوال سختی درباره اقدامات سازمانش قبل از حمله چند وقت پیش به کنگره طفره رفت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۰:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: CFT و کنوانسیون پالرمو دستپخت حامیان تروریسم است و همگان باید بدانند که عضویت ما در این دو کنوانسیون جز افزایش مشکلات و سخت تر شدن شرایط نتیجه دیگری برای کشور نخواهد شد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۹:۵۱    
حملات مکرر نیروهای تروریست آمریکا به مواضع نیروهای مقاومت در سوریه و عراق این روزها سرخط اصلی خبرهای بین المللی است. این حملات به طورمشخص تضعیف جایگاه دولت در عراق، تداوم بحران تروریسم داعشی و خلع سلاح مقاومت و مردم آزادی خواه این کشور را هدف گرفته است ...
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۹:۲۹    
شفقنا- ر ئیس اف بی آی هشدار داد: تروریسم داخلی خشونت بار در ایالات متحده در حال رشد است. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از آسوشیتدپرس، کریستوفر وری، آشوب ماه ژانویه در پایتخت ایالات متحده را تروریسم داخلی دانست و نسبت به تهدید به سرعت در حال رشد افراط گرایی خشونت بار در داخل کشور هشدار داد. ...
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۹:۱۰    
FATF یا گروه ویژه اقدامات مالی ظاهرا یک سازمان غیردولتی است که سیاست ها و استانداردهای مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم را وضع کرده و ارتقا می دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۸:۵۶   + ۱۲ سایت دیگر  
نماینده مسیحیان ارمنی شمال ایران در مجلس گفت: سردمداران FATF خود از حامیان اصلی تروریسم هستند و حمایت های آشکار و پنهانی از گروه های تروریستی بویژه در منطقه غرب آسیا داشته اند.
پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۸:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
پیروی از مقررات گروه اقدام مالی بین المللی به عنوان نهادی که دارای 37 عضو شامل کشورهای توسعه یافته و پیشرفته است در حالی بیش از همیشه ضرورت پیدا کرده است که 180 کشور جهان از جمله نزدیک ترین کشورهای دوست جمهوری اسلامی ایران هم از قوانین آن پیروی می کنند. ...
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
FATF یا گروه ویژه اقدامات مالی ظاهرا یک سازمان غیردولتی است که سیاست ها و استانداردهای مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم را وضع کرده و ارتقا می دهد.
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۷:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
مردم نیوز : به نقل از شبکه تلویزیونی الجزیره، مدیر اف بی آی امروز سه شنبه اعلام کرد: یورش تظاهرات کنندگان به کنگره، هجومی تروریستی قلمداد می شود که هواداران برتری سفیدپوستان آن را انجام دادند. ...
همشهری   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۰:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
علیرضا سلطانی- روزنامه نگار و کارشناس اقتصاد سیاسی بیش از یک سال از بازگشت ایران به فهرست سیاه گروه ویژه اقدام مالی موسوم به FATF می گذرد. بهمن ماه سال98 درپی معطلی بیش از یک ساله 2لایحه CFT و پالرمو در مجمع تشخیص مصلحت نظام ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۹:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس فدرال آمریکا حمله هوداران رئیس جمهور سابق این کشور به کنگره را تروریسم داخلی توصیف کرد.
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۹:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- یکی از سخنران همایش بین المللی جاودانگی نفس در اسلام و مسیحیت گفت: پروفسور کامپانینی اسلام شناس و فیلسوف فقید ایتالیایی معتقد بود که جامعه غربی بر اساس ریا و دروغین برپا شده و غربی ها ظاهرِ صلح دارند و دائما در حال جنگجویی و جنگ هستند و ریشه تروریسم و اسلام هراسی را در آنجا باید پیدا کرد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۶:۴۵    
جنگ سوریه بخشی از توطئه های غرب و پروژه آمریکا برای تولد خاورمیانه جدید بود که با وجود حمایت های فراوان واشنگتن از تروریسم، اجرای این سناریو به لطف مقاومت ناکام ماند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۶:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
قم - ایرنا- همایش بین المللی قره باغ 17 ربیع، گفتمان برتر روز دوشنبه هفته جاری با حضور شخصیت های برجسته ای از برخی کشورهای منطقه، در قم برگزار و ضمن تاکید بر آزادسازی کامل قره باغ و برشمردن مشترکان عمیق میان دو ملت ایران و جمهوری آذربایجان، از خطر حضور جریان های تکفیری در منطقه ابراز نگرانی شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۵:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
یک عضو پارمان اروپا تاکید کرد که اعمال تحریم های غیرقانونی علیه کشورها، ازجمله ایران، تروریسم اقتصادی است که زندگی انسان ها را از بین می برد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۵:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
ابوعزرائیل با بیان اینکه برای تفرقه ایران و عراق نقشه ها دارند گفت: پیروزی جبهه مقاومت بر داعش، پیروزی کل مسلمین بر تروریسم است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۵:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم تبریز در مجلس گفت: FATF که به دنبال مبارزه با تروریسم و تأمین مالی آن است موضعش در قبال عربستان که عضو هیأت امنای این تشکیلات است و از گروهک تروریستی داعش حمایت کرده و می کند چیست؟
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۴:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
یک قانون گذار پارلمان اروپا با بیان اینکه آمریکا از ابزار تحریم به عنوان سلاحی علیه کشورهایی استفاده می کند که در برابر آن تسلیم نمی شوند، گفت این تحریم ها بدون تایید سازمان ملل، تروریسم اقتصادی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۴:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
طبق گزارش شاخص تروریسم جهانی (GTI) نیجریه جزء سه کشور دارای بیشترین حملات تروریستی است؛ رتبه ای که محصول ناکارآمدی دولت مستبد این کشور، استعمارگری نوین انگلیس و تلاش عربستان سعودی برای گسترش وهابیت در نیجریه است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۳:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
یکی از نمایندگان پارلمان اروپا با غیر قانونی خواندن تحریم های اعمال شده علیه ایران، سوریه، ونزوئلا و .. از سوی کشور های غربی، آمریکا و اتحادیه اروپا را به راه اندازی امپریالیسم مالی متهم کرد.
در اصلاحیه آیین نامه اجرایی قانون مبارزه با پولشویی قید شده است که ارائه خدمات پایه به ارباب رجوع به صورت غیر حضوری با رعایت دستورالعمل امنیتی مصوب شورای مقابله و پیشگیری از جرایم پولشویی و تامین مالی تروریسم صورت پذیرد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۹:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
جنبش مقاومت اسلامی فلسطین(حماس) تأکید کرد که تروریسم صهیونیستی و تجاوزگری های اسرائیل تنها نیازمند رویارویی همه جانبه با آن توسط ارکان امت اسلامی است.
دنیای معدن   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
محمدرضا باهنر، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: ▫️در ماجرای FATF بحث این است که منافع ملی و منافع جهانی کجا با هم در مغایر است و کجا با هم سو و هم جهت هستند. ...
برترین ها / خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۸:۱۲   + ۵۶ سایت دیگر  
خبرگزاری برنا: محمدرضا باهنر، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: اف ای تی اف به احتمال زیاد تصویب می شود ولی حق تفحص ها باید در کنار این بررسی شود که امروز هم فقط حق تفحض ها مورد بررسی است. ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۲۲:۰۵    
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری دانشجو، وزارت خارجه سوریه در نامه ای به دبیر کل سازمان ملل و رئیس شورای امنیت تاکید کرد که سوریه بار ها و بار ها از شورای امنیت خواسته است ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۲۰:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
وزارت خارجه سوریه گفت که وقتی جامعه بین الملل توجیهات آمریکا و اسرائیل درباره تجاوزگری آنها به سوریه را می پذیرد، معنایش این است که دنیا به جنگلی تبدیل شده که در آن قوانین بین المللی و امنیت و صلح جهانی هیچ اعتباری ندارد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۸:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهوری عراق بر حمایت کشورش از هماهنگی بین المللی و منطقه ای برای مقابله با چالش های مختلف جهانی تاکید کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۷:۵۹   + ۱۳ سایت دیگر  
ایرنا : سردار سرتیپ پاسدار علی عبداللهی معاون هماهنگ کننده ستاد کل نیروهای مسلح، با اشاره به اهمیت مقابله با تروریسم در منطقه، افزود: ترور دو قهرمان ملی ایران و عراق شهید سپهبد قاسم سلیمانی و شهید ابومهدی المهندس به عنوان جنایتی غیرقابل گذشت است که توسط رژیم آمریکا صورت گرفت.
ایران پرس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۷:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
ایران پرس: آمریکا پس از حملات سپتامبر 2001 به بهانه مبارزه با تروریسم و هم دستی طالبان با القاعده به افغانستان حمله و آن را اشغال کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۷:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
قم – ایرنا – رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه یکی از خطرات جدی علیه ایران و جمهوری آذربایجان نفوذ جریان تکفیری و تروریستی در منطقه است، ادامه داد: با بصیرتی دینی میان مردم دو کشور جایی برای تروریسم تکفیری وجود نخواهد داشت.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۷:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
فارس: به دنبال اعزام یک فروند ناو روسی به یکی از بنادر راهبردی سودان، آمریکا روز دوشنبه یک ناوشکن به منطقه اعزام کرد. به گزارش خبرگزاری فرانسه ورود ناوشکن موشک انداز هدایت شونده یواس اس وینستون چرچیل به سودان در پی حذف خارطوم از حامیان تروریسم در فهرست سیاه وزارت خارجه آمریکا صورت گرفت ...
تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۳:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
در ماه های گذشته از سوی سازمان ملل، گروه های حقوق بشری و کشورهای عمدتاً غربی فشار بی امانی به چین در این مورد وارد شده و چین تلاش می کند با رفتار تهاجمی این حرکت را خنثی کند ...
رسا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۲:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
عضو فراکسیون روحانیت مجلس گفت: سردمداران کنوانسیون ها حامیان اصلی گروه های تروریستی هستند و به هیچ وجه هدف آنها مبارزه با تروریسم و گروه های تروریستی نیست.
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۲:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
سعید داغینه طی یادداشتی نوشت: ماموریت اف ای تی اف، ایجاد استانداردهای مالی در حوزه مبارزه با پول شویی و تامین مالی اشاعه تسلیحات کشتارجمعی قرار داده شد و بعد از حادثه 11سپتامبر، این گروه مبارزه با تامین مالی تروریسم را به ماموریت های خود اضافه کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۱:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - با وجود گذشت 20 روز از وقوع فاجعه زیست محیطی در سواحل فلسطین اشغالی و بی توجهی رژیم صهیونیستی به آن ، آلودگی اکنون به سواحل لبنان هم سرایت کرده است .
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۰:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیر حوزه های علمیه کشور آزادسازی قره باغ را زمینه ساز وحدت عمیق تر و مبارزه با تروریسم ساخته غرب دانست و گفت: به همان اندازه که سرزمین های فلسطین از قداست برخوردار است حمایت از قره باغ تا دیگر مناطقی که به اشغال متجاوزان درآمده برای ما اهمیت دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
نخست وزیر تشکیلات خودگردان فلسطین در سخنانی خواستار خارج کردن نام سازمان آزادیبخش از لیست تروریسم توسط رئیس جمهور آمریکا شد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۶:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون) پنجشنبه گذشته اعلام کرده بود که مواضع گروه های مقاومت در منطقه بوکمال سوریه در مرز عراق را بمباران کرده است. الحشد الشعبی در بیانیه ای همچنین یادآورشد که برخلاف ادعای آمریکا ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۳:۳۰    
دولت جو بایدن که در پشت تناقض ها و شعارهای تو خالی پنهان شده است، پشت به پشت رژیم صهیونیستی به دنبال احیای مجدد داعش در عراق و سوریه است تا به بهانه مبارزه با تروریسم حضور نیروهای نظامی خود را در منطقه غرب آسیا تثبیت کند.