دوشنبه ۰۷ آذرساعت ۰۴:۰۷Nov 2022 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزیر دفاع»

ایسنا   ۴ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
وزیر دفاع ترکیه روز یکشنبه به همراه فرماندهان ارتش از واحدهای خط مرزی عراق بازدید کرد.
افق نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۵:۰۳    
قضیه از این هم بدتر است. از روی میزش کاغذی را برداشت و گفت من این را از اتاق وزیر دفاع آورده ام و سندی است که نشان می دهد ما چگونه قرار است که هفت کشور را در پنج سال تسخیر کنیم و اولین کشور هم عراق خواهد بود. بعد سوریه، لبنان، سومالی و سودان و در نهایت هم ایران.
جهان نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۰۹:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
قضیه از این هم بدتر است. از روی میزش کاغذی را برداشت و گفت من این را از اتاق وزیر دفاع آورده ام و سندی است که نشان می دهد ما چگونه قرار است که هفت کشور را در پنج سال تسخیر کنیم و اولین کشور هم عراق خواهد بود. بعد سوریه، لبنان، سومالی و سودان و در نهایت هم ایران.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۸:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
در پی توافق برای واگذاری وزارت امنیت داخلی اسرائیل به نماینده ایتمار بن غفیر ، چهره های امنیتی اسرائیلی و فلسطینی به شدت از این تصمیم انتقاد کردند. در پی اعلام خبر توافق بنیامین نتانیاهو با ایتمار بن غفیر ، چهره راست افراطی صهیونیست، برای واگذاری منصب وزارت امنیت داخلی به وی، بنی گانتس ...
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۶:۱۱    
شفقنا- رسانه های ترکیه امروز(شنبه) فاش کردند که عملیات زمینی نیروهای ترکیه در سوریه در نزدیکترین زمان ممکن آغاز خواهد شد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از آرتی، روزنامه ینی شفق به نقل از گزارش وزیر دفاع ترکیه در یک جلسه پشت درهای بسته نوشت که این عملیات در سریعترین زمان ممکن اجرا خواهد شد ...
سلام نو / انتخاب   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۶:۳۶   + ۱۸ سایت دیگر  
وزیر دفاع ترکیه در گزارشی در نشست غیرعلنی حزب حاکم اعلام کرد که عملیات زمینی در سریع ترین زمان ممکن اجرایی خواهد شد.
آنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۴:۴۷    
وزیر دفاع ترکیه از قریب الوقوع بودن آغاز عملیات نظامی در شمال سوریه خبر داد و آمریکا را به اتخاذ رویکرد های متناقض در قبال دغدغه های امنیتی آنکارا متهم کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۰:۱۲    
معاون توسعه و برنامه ریزی راهبردی و امور مجلس وزیر دفاع گفت: بسیج در بحران ها حضور گره گشایی داشته و همراه، همدرد و التیام بخش آسیب دیده ها بوده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۱:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
مهر : رئیس شبه جزیره کریمه ادعاهای دبیر وزیر دفاع اوکراین درباره اینکه مدرسان نظامی ایرانی حین آموزش نیروهای روسیه برای هدایت پهپاد، کشته شده اند را رد کرد و آن را خیال بافی کی یف خواند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۲۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- بن والاس وزیر دفاع انگلیس از اوکراین خواست تا در ماه های زمستان به حملات خود علیه نیروهای روسی ادامه دهد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۹:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
وزیر دفاع انگلیس از اوکراین خواست تا در ماه های آتی به تحت فشار گذاشتن نیروهای روسیه ادامه دهد زیرا به ادعای وی، کی یف برای جنگ در یخبندان مهیا است!
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۵:۲۱    
شفقنا- وزیر دفاع ترکیه تاکید کرد که عملیات نظامی کشورش علیه شبه نظامیان کُرد در شمال سوریه و عراق ادامه دارد و در جریان آن نیز تاکنون بیش از 300 نفر کشته شدند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۲:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
وزیر دفاع ترکیه با تکذیب گزارش ها از حمله توپخانه ای ارتش این کشور به یک موضع نظامیان آمریکایی در شمال سوریه، گفت فقط گروه های تروریستی را هدف قرار می دهند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۱:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
وزیر دفاع ترکیه ضمن تکذیب حمله به مواضع نیروهای آمریکایی در شمال سوریه، گفت که عملیات پنجه شمشیر ادامه خواهد داشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۰۷:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
وزیر دفاع ترکیه گفت اولویت ما، دفع دائمی تهدیدات تروریستی و ضرورت پایبندی به توافقات سابق در این باره است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۹:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
وزیر دفاع ترکیه اعلام کرد که اولویت این کشور مبارزه با تهدیدات تروریستی از شمال سوریه و عراق است.
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۲۰:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
وزیر دفاع ترکیه در گفت و گو با همتای روس خود گفت، اولویت آنکارا در شمال سوریه خنثی کردن تهدیدهای تروریستی است.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۴:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
خواجه آصف، وزیر دفاع پس از اعلام منیر به عنوان رئیس جدید به خبرنگاران گفت: این بر اساس شایستگی، قانون و مطابق قانون اساسی است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۲:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - به دنبال اصابت موشک به خاک لهستان و نگرانی ها از گسترش احتمالی جنگ اوکراین، وزیر دفاع لهستان از آلمان خواست تا سامانه های پدافند هوایی در مرز غربی اوکراین مستقر کند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۰۲:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا-خلوصی آکار وزیر دفاع ترکیه چهارشنبه شب گفت که از ابتدای حملات هوایی و زمینی آنکارا در قالب عملیات "پنجه-شمشیر" [در شمال عراق و سوریه]، 254 تن که از آنها به "تروریسم" تعبیر کرد، کشته شدند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۰۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- ژنرال وئی فنگئه وزیر دفاع چین ضمن درخواست همبستگی کشورها برای مقابله با چالش ها بر تعهد کشورش به صلح جهانی تاکید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۲۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
همدان - ایرنا - معاون وزیر دفاع گفت: وزارت دفاع با استفاده از فناوری های جدید توانایی ساخت برج های 11 طبقه با 66 واحد مسکونی را طی 6 ماه دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۲۱:۵۹   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزیر دفاع آمریکا در سفری به ابوظبی با معاون رئیس ستاد مشترک ارتش امارات دیدار کرد.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۲۱:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
رئیس رژیم صهیونیستی از الهام علی اف رئیس جمهور آذربایجان بابت افتتاح سفارت باکو در فلسطین اشغالی تشکر کرد و باکو را دوست مهم این رژیم خواند. به نوشته روزنامه جروزالم پست ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۹:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
وزیر دفاع انگلیس در ادامه تنش آفرینی های این کشور امروز از ارسال بالگردهای سی کینگ به اوکراین برای اولین بار خبر داد.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۷:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
وزارت دفاع انگلیس اعلام کرد که برای نخستین بار از آغاز جنگ اوکراین و روسیه، این کشور به اوکراین بالگرد می فرستد. به گزارش ایسنا، به نقل از وب سایت روزنامه دیلی میل، بن والاس، وزیر دفاع انگلیس گفت، این نخستین باری است که در جنگ اوکراین و روسیه، به اوکراین بالگرد ارسال می شود. ...
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۴:۰۱    
شفقنا- خلوصی آکار ، وزیر دفاع ترکیه اعلام کرد: از زمان آغاز عملیات پنجه-شمشیر در شمال سوریه و عراق 254 تروریست کشته شده و 471 موضع تروریست ها مورد هدف قرار گرفته است. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۳:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
وزیر دفاع ترکیه با تاکید بر ادامه داشتن عملیات "پنجه-شمشیر" اعلام کرد که در این عملیات در شمال سوریه و عراق 254 "تروریست" خنثی و 471 هدف بمباران شدند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۳:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
تصویری عجیب از امیر سرتیپ آشتیانی، وزیر دفاع در جلسه هئیت دولت مشاهده می کنید.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۳:۱۹    
وزیر دفاع ترکیه اعلان کرد که سامانه دفاع موشکی اس-400 آماده به کارگیری سریع در این کشور است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۲:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
وزیر دفاع ترکیه با ارائه آماری از حملات هوایی به شبه نظامیان کُرد در شمال سوریه، گفت ارتش این کشور فقط محل اختفای تروریست ها را هدف قرار می دهد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۲:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
وزیر دفاع ترکیه با بیان اینکه شبه نظامیان کُرد سوری شاخه ای از گروهک تروریستی پ.ک.ک هستند، از آمریکا و دیگر متحدان آنکارا خواست که حمایت نظامی از آنها را پایان دهند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۰:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا - در نخستین دیدار رسمی وزرای دفاع چین و آمریکا پس از سفر مناقشه برانگیز نانسی پلوسی به تایوان ژنرال وئی فنگئه وزیر دفاع چین بار دیگر خطوط قرمز تایوان برای کشورش را برای لوید آستین همتای آمریکایی خود ترسیم کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهوری کرواسی در پاسخ به درخواست وزیر دفاع این کشور برای آموزش نیروهای اوکراین در خاک این کشور تحت برنامه اتحادیه اروپا، آن را مغایر با قانون اساسی کرواسی دانست و رد کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۰:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
وزیر دفاع ترکیه با بیان اینکه شبه نظامیان کُرد سوری شاخه ای از گروهک تروریستی پ.ک.ک هستند، از آمریکا و دیگر متحدان آنکارا خواست که حمایت نظامی از آنها را پایان دهند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۰۹:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
وزیر دفاع ترکیه اعلام کرد، سامانه دفاع موشکی اس-400 خریداری شده از روسیه برای استفاده آماده است و اگر ترکیه تهدید شود، این پدافند مورد استفاده قرار خواهد گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۰۸:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
وزیر دفاع ترکیه گفت، سامانه پدافند موشکی اس-400 در این کشور آماده برای استفاده علیه تهدیدات است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۰۲:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- گروهی 16 نفره از سناتورهای جمهوری خواه و دموکرات آمریکا در نامه ای به وزیر دفاع این کشور خواستار ارسال پهپادهای تهاجمی پیشرفته به اوکراین شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۲۲:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر دفاع آمریکا در دیدار با وزیر دفاع چین نگرانی ایالات متحده را در مورد آنچه که پرواز خطرناک جنگنده های چین در منطقه خواند، ابراز کرد.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۲۱:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
شفقنا- خلوصی آکار ،وزیر دفاع ترکیه تاکید کرد سامانه پدافند هوایی S-400 روسیه در اماکن مشخص شده نصب شده و آماده بکارگیری است. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از آرتی عربی، آکار تصریح کرد در صورتی که ترکیه مورد تهدید قرار گیرد، سامانه S-400 مورد استفاده قرار خواهد گرفت. ...
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۷:۰۳    
شفقنا- وزارت دفاع ترکیه اعلام کرد که طی 24 ساعت گذشته در قالب عملیات چنگال- شمشیر 184 شبه نظامی کُرد سوریه را درشمار عراق و سوریه کشته شده اند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا ...
سلام نو / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۲۰:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
وزیر دفاع آمریکا اقدامات هواپیماهای چین در شرق آسیا را مورد انتقاد قرار داد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۵:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: وزیر دفاع چین در دیدار با همتای آمریکایی، ضمن توصیف تایوان به عنوان خط قرمزی غیرقابل عبور برای کشورهای خارجی، گفت این جزیره در مرکزیت منافع اصلی پکن قرار دارد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۵:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
وزیر دفاع ترکیه اعلام کرد که عملیات کشورش در شمال سوریه و عراق گسترده ترین و کارآمدترین عملیات علیه تروریست ها است.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۴:۳۱    
شفقنا- خلوصی آکار وزیر دفاع ترکیه امروز(سه شنبه) گفت که کشور از سال 2015 میلادی تاکنون بیش از سی و شش هزار عنصر تروریستی را در مرزهای سوریه و عراق به هلاکت رسیده است . ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۴:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
وزیر دفاع چین در جریان دیدار با همتای آمریکایی خود، گفت که واشنگتن سیاست چین واحد را مخدوش کرده و با عرضه سلاح به تایوان، به تشدید تنش در این تنگه دامن زده است.
اکو فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۳:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
وزیر دفاع چین بر سیاست رسمی پکن در قبال جزیره تایوان تاکید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۳:۲۰    
وزیر دفاع ملی ترکیه می گوید 184 تن از تروریست های پ ک ک و گروه ی پ گ در عملیات هوایی ارتش ترکیه در شمال عراق و سوریه از پا در آمدند.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۲:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
ترکیه آمار خود از عملیات نظامی دو روز گذشته در شمال سوریه و عراق را اعلام کرد. در همین ارتباط نیز، خلوصی آکار ، وزیر دفاع ترکیه...
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۲:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
وزرای دفاع آمریکا و اندونزی از نشست روز دوشنبه خود ظاهرا با درک متفاوتی از همسویی نظامی دو کشور خارج شدند. به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری راشاتودی، لوید آستین ...