یکشنبه ۰۴ مهرساعت ۱۰:۴۹Sep 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بیروت»

دو شهروند لبنانی بازداشت شده در امارات که به اتهام ارتباط با حزب الله به ده سال حبس محکوم شده بودند، بامداد امروز، در فرودگاه بیروت مورد استقبال گرم خانواده هایشان قرار گرفتند.
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
تهران – ایرنا – دو نفر از 9 لبنانی زندانی در امارات عربی متحده آزاد شدند و به فرودگاه بین المللی بیروت رسیدند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۲۱:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
نخست وزیر لبنان و وزیر انگلیس در امور خاورمیانه و شمال آفریقا امروز ضمن دیدار با یکدیگر، به بررسی نقش انگلیس در حمایت از بیروت پرداختند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۸:۳۶   + ۴۲ سایت دیگر  
نیویورک – ایرنا – سعید خطیب زاده سخنگوی وزارت خارجه اعلام کرد دکتر حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه در اولین فرصت به بیروت سفر خواهد کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۰:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – برخی منابع خبری لبنان اعلام کردند که حسین امیرعبداللهیان ، وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران به زودی به دمشق و بیروت سفر می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۰:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
یک وب سایت لبنانی درباره سفر نزدیک وزیر خارجه ایران به لبنان نوشت، وی در سفر خود به سوریه و لبنان ماحصل دیدارهای ماراتونی در نیویورک را به همراه خواهد داشت و اینها منعکس کننده فضای مثبت آینده در منطقه خواهد بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۰۸:۵۵    
انجمن علمای مسلمان لبنان به سفیر آمریکا در بیروت به دلیل مداخلات آن در امور داخلی لبنانی ها هشدار داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۲۱:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا - میشل عون رییس جمهوری لبنان جمعه شب در سخنرانی مجمع عمومی سازمان ملل با توجه به بحران اقتصادی این کشور خواستار حمایت بیشتر جامعه بین المللی از بیروت شد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۸:۵۱    
رئیس جمهور فرانسه با اشاره به اینکه پاریس به حمایت از بیروت ادامه می دهد، امروز از لبنان خواست اقدامات فوری اصلاحاتی را انجام داده و مذاکرات با صندوق بین المللی پول را ادامه دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۶:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور فرانسه طی نشست خبری با نخست وزیر لبنان ضمن تحکم کردن به بیروت برای انجام دادن اصلاحات دولتی، مدعی شد تا زمانی که اصلاحات توسط دولت لبنان تصویب نشود جامعه بین المللی از این کشور حمایت نمی کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
بازگشایی مدارس ایرانیان خارج از کشور، دیدار های امیر عبداللهیان در نیویورک، حضور ناوگان پنجم آمریکا در بندر بیروت، از مهم ترین اخبار غرب آسیا در 24 ساعت گذشته بود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۰:۳۵   + ۱۷ سایت دیگر  
منابع لبنانی اعلام کردند که وزیر خارجه کشورمان به لبنان و سوریه سفر خواهد کرد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۰۹:۵۵    
شفقنا- رئیس مجلس نمایندگان لبنان گفت: من معتقدم که دولت برای ارائه دستاوردهایش، فقط سه ماه یعنی تا آخر سال فرصت دارد زیرا پس از آن انتخابات پارلمانی فرا می رسد و کسی نمی تواند در آن زمان کاری کند. ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۰۹:۲۸    
شفقنا- روزنامه الجمهوریه لبنان به نقل از یک منبع دیپلماتیک لبنانی اعلام کرد که وزیر امور خارجه ایران به زودی به بیروت سفر می کند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا، این روزنامه افزود: حسین امیر عبداللهیان پس از پایان فعالیت های مجمع عمومی سازمان ملل به لبنان سفر خواهد کرد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۳:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
کشتی آمریکایی "USNS Choctaw County" از ناوگان پنجم آمریکا در اقدامی تاریخی که اولین بار در تاریخ ناوگان پنجم است، در بندر بیروت به عنوان بخشی از آموزش های ناوگان آمریکایی لنگر انداخت.
اقتصاد آنلاین / فرارو   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۰:۰۲   + ۳۲ سایت دیگر  
نرخ تورم قطرمجددا در محدوده کاهشی قرار گرفت.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۰۸:۰۱    
به گزارش مشرق، علیرضا تقوی نیا، تحلیلگر مسائل سیاسی در کانال تلگرامی خود نوشت: 22 سپتامبر 2006، جشن تاریخی پیروزی حزب الله بر اسرائیل در جنگ 33 روزه در بیروت برگزار شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۰۱:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
ناوگان پنجم نیروی دریایی آمریکا از حضور شماری از نیروهای خود در لبنان و استقرار در یک پایگاه دریایی این کشور با اهداف خاص خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۴:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور لبنان به اقدام اخیر رژیم صهیونیستی مبنی بر بستن قرارداد با یک شرکت آمریکایی برای حفاری در مناطق مورد منازعه دو طرف در دریا اعتراض کرد و در ادامه گفت، بیروت برای ازسرگیری مذاکرات ترسیم مرزی آماده است.
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۳:۲۵    
منابع رسانه ای در بیروت از تصمیم وزارت انرژی لبنان در خصوص افزایش قیمت بنزین برای دومین بار در هفته اخیر خبر داده اند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
رسانه های لبنانی از بازگشت برق به منطقه ضاحیه جنوبی بیروت همزمان با رسیدن مازوت ایرانی خبر دادند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- در حالی که اوضاع نسبتا بحرانی لبنان با رسیدن محموله های سوخت از ایران و استقرار دولت در این کشور، فرماندهی ارتش لبنان از شناسایی و متلاشی کردن یک هسته وابسته به گروه تروریستی داعش در شهر طرابلس واقع در شمال بیروت خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
نخست وزیر جدید لبنان طی روزهای آینده در سفر به فرانسه موضوع کمک های بین المللی به لبنان را مورد بررسی قرار خواهد داد.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۸:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
ارشا اقدسی بدلکار سینما و تلویزیون که روز ششم مردادماه هنگام بدلکاری در شهر بیروت دار فانی را وداع گفت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۱:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
بازپرس دادگستری در پرونده انفجار بندر بیروت جلسات بازجویی از نمایندگان (وزیران سابق) لبنان را مشخص کرد و احضاریه مربوطه را به دبیرخانه پارلمان فرستاد.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۹:۲۸    
محمدجوادمهدی زاده شنبه 16 فوریه 1980 (27 بهمن 1358) پا به عرصه وجود گذاشت. خردسالی بیشتر نبود که فوت پدر مجبورش کرد همراه مادر و خانواده از شهر بعلبک ، محل عبور کاروان اهل بیت(ع) و دفن دختر ...
کیهان   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۹:۲۸    
موسسه جبل عامل در لبنان مخصوص پسر ها و مدینهًْ الزهرا مخصوص دختر های یتیم شیعه بود، از چند ساله تا 16 - 17 ساله. مجتمعی بود فرهنگی که هم مدرسه بود و هم خوابگاه. دکتر چمران محبوبیّت خاصی در بین آنها داشت. یک بار با بی سیم خبر دادند که دکتر دارد برای دیدنتان با ماشین به مدینهًْ الزهرا می آید ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۰:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
یک روزنامه لبنانی در گزارشی به بررسی دولت جدید لبنان به نخست وزیری نجیب میقاتی پرداخت و تلاش برای باز کردن درهای عربستان سعودی را اولین آزمون سخت این دولت توصیف کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۰:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
نماینده پارلمان لبنان با اشاره به واردات سوخت به این کشور از سوی جمهوری اسلامی ایران، گفت: واردات سوخت از ایران توطئه ها علیه بیروت را نقش بر آب کرد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۸:۵۹   + ۲۱ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: مراسم چهلم زنده یاد ارشا اقدسی در قعطه هنرمندان برگزار می شود. مراسم چهلم زنده یاد ارشا اقدسی امروز سه شنبه 30 شهریورماه ساعت 16 در محل مزار این هنرمند ( قطعه هنرمندان) برگزار و به صورت زنده پخش خواهد شد. ...
لبنان از سال 2019 درگیر یکی از فاجعه بارترین بحران های اقتصادی و انسانی 170سال اخیر جهان شده و بحران سوخت در این کشور به صحنه ای برای نبرد سیاسی و دیپلماتیک میان نیروهای مختلف تبدیل شده است.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۲۰:۵۶    
شفقنا- طارق البیطار بازپرس پرونده انفجار بندر بیروت ، چهارم اکتبر آینده را به عنوان زمان جدید بازجویی از حسان دیاب نخست وزیر سابق لبنان در این پرونده تعیین کرد. ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۸:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا به نقل از رسانه های لبنان، جلسه یاد شده قرار بود امروز (دوشنبه) در ساعت 11 صبح به وقت محلی آغاز شود اما به دلیل قطعی برق و خاموش شدن چراغ های سالن با یک ساعت تاخیر شروع شد. در این جلسه که در کاخ یونسکو در بیروت برگزار می شود، [...]
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۸:۰۸   + ۱۱ سایت دیگر  
راوی: روزنامه ساندی تایمز اعلام کرد که رندا البنا، همسر اول و سابق محمد بن راشد آل مکتوم، حاکم دوبی معتقد است که دخترش شاهدخت لطیفه علی رغم اجازه خروج از امارات اما آزاد نیست ...
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۷:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
ایران در حالی که جاده ترانزیتی تهران- بغداد- دمشق- بیروت را تا کنار دریای مدیترانه امتداد داده، می تواند شمال و شرق آسیا (از چین و هند و روسیه تا تاجیکستان و ازبکستان و پاکستان) را به غرب آسیا متصل کند و امکان کم نظیری از مبادلات تجاری را در این مسیر چهارضلعی شمال تا جنوب و شرق تا غرب فراهم سازد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۴:۲۹    
تهران-ایرنا- قاضی طارق بیطار بازپرس پرونده انفجار مهیب بندر بیروت روز 4 اکتبر (12 مهرماه ) را به عنوان جلسه بازجویی از حسان دیاب نخست وزیر سابق لبنان تعیین کرد.
برترین ها / انتخاب   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۱:۵۳   + ۵۱ سایت دیگر  
ایسنا: وزارت خارجه آمریکا در واکنش به خرید سوخت لبنان از ایران مدعی شد که این اقدام لبنان را در معرض خطر قرار می دهد. به نقل از شبکه lbci، جرالدین گریفث ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۱:۰۲    
شفقنا- پس از توقیف بیست تن نیترات آمونیوم در یک کامیون حامل این ماده در شهرستان بدنایل در استان البقاع واقع در شرق لبنان، غسان سعود روزنامه نگار لبنانی در گفتگو با المیادین فاش کرد که مواد توقیف شده شبیه همان ماده ای است که در بندر بیروت منفجر شد. ...
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
عکسی از بدل ارشا اقدسی بدلکار جوان ایرانی که در 6 مرداد ماه سال 1400 در فیلم برداری صحنه بدلکاری در بیروت دچارحادثه شد و درگذشت را مشاهده می کنید.
دنیای خودرو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۰:۳۵    
همه چیز با انفجار بی سابقه یک انبار مملو از نیترات آمونیوم در یکی از بنادرِ بیروت، پایتخت لبنان شروع شد. تقریبا یک سال پیش رسانه های جهان پر بودند از تصاویر یکی از بزرگ ترین انفجارهای غیرهسته ای در جهان که یک زلزله سیاسی و اقتصادی هم در لبنان ایجاد کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۵:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا : بیروت بارها نیروهای رژیم صهیونیستی را به نقض مرزهای هوایی و زمینی این کشور و زیر پا گذاشتن قطعنامه 1701 سال 2006 شورای امنیت متهم کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۴:۲۰    
ناظران قرارداد اکتشاف نفت و گاز در مناطق مورد نزاع با لبنان را گامی برای اعمال فشار تل آویو و واشنگتن بر بیروت دانستند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
بازخوانی واکنش ها به ورود دومین کاروان حامل سوخت ایران به لبنان.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۲:۱۵   + ۳۹ سایت دیگر  
فکرشهر: سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران امروز به اظهارات نخست وزیر لبنان در خصوص ارسال سوخت ایران به این کشور واکنش نشان داد. به گزارش فکرشهر از انتخاب ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۰:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
اخبار درزیافته درباره توقیف 20 تن نیترات آمونیوم که روز گذشته در لبنان صورت گرفت حاکی از وجود ردپای اعضای جریان 14 مارس و به ویژه سمیرجعجع در ذخیره مواد منفجره و احتمالا انفجار بندر بیروت است.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۰:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
سیدهادی سیدافقهی در رابطه با ورود محموله سوخت ایران به لبنان به برنامه رویداد گفت: از زمان ترامپ تحریم و محاصره اقتصادی و تخریب زیر ساخت های اقتصادی و بانکی لبنان شروع شد و سرآغاز این قضیه از انفجار مشکوک و راز آلود بندر مهم بیروت بود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۹:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
هنوز زمان زیادی از افشای احتکار سوخت توسط یکی از رهبران حزب القوات اللبنانیه در لبنان نگذشته که اخباری مبنی بر نگهداری نیترات آمونیوم توسط این فرد منتشر شده و گفته می شود شبیه همان ماده منفجر شده در بندر بیروت است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۲۰:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
تهران – ایرنا- درگیری مسلحانه شنبه شب جنبش فتح و گروه جندالشام، بار دیگر آرامش اردوگاه فلسطینی عین الحلوه در جنوب بیروت را بر هم زد.