پنجشنبه ۰۶ آبانساعت ۱۶:۱۲Oct 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مناطق شمالی»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۹:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی گفت: به دنبال بارش های پراکنده باران در مناطق شمالی خراسان رضوی سطح جاده های این مناطق لغزنده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۹:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - نخستین برف پاییزی مناطق شمالی آذربایجان شرقی را سفیدپوش کرد. به گزارش هواشناسی استان، در شهرستان های کلیبر ، ورزقان ، هوراند و اهر بارش برف گزارش شده است.
تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۶:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش تابا به نقل از اداره کل هواشناسی خوزستان در این اطلاعیه آمده است: با استقرار این سامانه رگبار، رعد و برق، وزش تندباد لحظه ای و احتمال وقوع گرد و غبار همرفتی برای مناطقی از خوزستان پیش بینی می شود که تا اواخر روز شنبه ادامه دارد. ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۴:۳۶    
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: تا اواخر هفته استقرار جوی نسبتاً پایدار بر سطح استان برقرار است، از روز چهارشنبه تا پنجشنبه دما در مناطق شمالی استان کاهش می یابد، در مناطق غربی استان بارش های پراکنده، ریزش برف خفیف در ارتفاعات دور از انتظار نیست.
موج   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۲:۵۳   + ۱۱ سایت دیگر  
کارشناس پیش بین اداره کل هواشناسی خراسان رضوی بیان کرد: در خراسان رضوی پدیده ابرناکی و بارش های پراکنده به ویژه در مناطق شمالی پیش بینی می شود که این سامانه عصر پنجشنبه به تدریج از استان خارج می شود.
روزنامه سپید   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۰:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
با گسترش شیوع کروناویروس به 11 استان چین، مقامات این کشور از اعمال محدودیت های جدید و قرنطینه خبر دادند. به گزارش سپید، مقامات مناطق شمالی چین از اعمال قرنطینه و دیگر اقدامات پیشگیرانه برای مهار شیوع کروناویروس خبر دادند و مسئولان سلامت این کشور پس از ثبت بیش از 100 مورد ابتلا در 11 استان طی هفته ...
نواندیش   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۳:۲۹    
همواره خرید زمین در مناطق دارای آب و هوای خوب به خصوص مناطق شمالی کشور، بازار پر رونقی دارد و اولین مسئله ای که برای خرید یک ملک یا زمین باید به آن دقت شود، توجه کامل به مدارک آن زمین است. ...
خبر فوری   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۸:۳۷   + ۲۹ سایت دیگر  
مصطفی قلی خسروی با اشاره به قیمتهای پیشنهادی که در مناطق شمالی تهران ارایه می شود گفت: متوسط قیمت هر متر خانه در منطقه یک بین 60 تا 70 میلیون تومان است. لذا قیمتهای بالای 100 میلیون تومان فقط در ظاهر است و با این نرخها خرید و فروش بسیار به ندرت انجام می شود ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: امروز جوی نسبتاً ناپایدار بر سطح استان برقرار است، بارش های پراکنده و خفیف در نیمه شمالی و غربی استان دور از انتظار نیست.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۳:۵۹    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری مدیرکل هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: در ساعات اولیه صبح روز یکشنبه با عبور یک موج احتمال افزایش ابر به ویژه در ارتفاعات مناطق شمالی استان وجود دارد، همچنین وقوع رگبار خفیف و پراکنده نیز در ارتفاعات شهرستان کوهرنگ پیش بینی می شود.
اقتصاد آنلاین / نواندیش   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۳:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
در شمال شهر تهران خانه های نقلی و حتی سوئیت زیر یک میلیارد تومان، وجود ندارد. البته باید گفت که تعداد خانه های ریزقواره شمال پایتخت بسیار کم است و به سختی می توان به آگهی خانه های کوچک متراژ دست پیدا کرد.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۶:۲۷   + ۱۵ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی لهستان از وزش باد شدید و وقوع طوفان طی عصر روز جمعه در مناطق شمالی این کشور خبر داده است.
فرادید   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۱:۰۹   + ۲۸ سایت دیگر  
با توجه به هشدار های سازمان هواشناسی ایران، امروز 29 مهرماه در اغلب مناطق شمالی کشور سامانه بارشی فعال خواهد بود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۸:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا-ارومیه-ایرنا- رییس اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی گفت: مناطق شمالی استان همچنان تا پایان روز پنجشنبه بارانی است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۳:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی کردستان گفت: احتمال بارش های پراکنده و رگباری برای امروز و روزهای جمعه و شنبه در مناطق شمالی استان وجود دارد که مقدار آن قابل ملاحظه نیست و در حد سه تا چهار میلی متر پیش بینی می شود.
دانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۱:۳۳   + ۱۲ سایت دیگر  
علی ملاشاهی با اشاره به صدور هشدار سطح نارانجی هواشناسی گفت: از پنجشنبه وزش بادهای شمالی در استان تشدید شده و در برخی مناطق شمالی طوفان گردوخاک روی می دهد که شعاع دید افقی به کمتر از هزار متر می رسد.
فرادید   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۰:۳۴   + ۳۸ سایت دیگر  
با توجه به هشدارهای سازمان هواشناسی ایران امروز 28 مردادماه در مناطق شمالی کشور ابرناکی، بارش پراکنده و کاهش نسبی دما پیش بینی می شود.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۲۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
بارش ها در برخی مناطق هند همچنان ادامه دارد و سیلاب مناطق شمالی این کشور را فرا گرفته است.
آذرمغان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۲۰:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
سیاوش محمدی در گفت وگو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، به تشریح آخرین وضعیت نقشه های هواشناسی در استان اردبیل پرداخت و اظهار کرد: بر اساس نقشه های هواشناسی و پیرو هشدار صادره، از امروز تا عصر پنجشنبه شرایط جوی در سطح استان ناپایدار پیش بینی می شود ...
جماران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۳:۲۷    
محرک هایی که ساماندهی بازار اجاره به آنها نیاز دارد: بازار اجاره در انتظار تحرک؛ مدتهاست بازار اجاره مسکن همچون سایر بخش های این حوزه، شرایط مناسبی ندارد و تامین مسکن اقشارمختلف جامعه را با مشکل مواجه کرده است ...
باریش نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۱:۲۴    
در 48 ساعت آینده در مناطق شمالی و مرکزی سامانه بارشی خواهیم داشت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۱:۱۸    
بیرجند - ایرنا - رییس گروه پیش بینی و صدور پیش آگاهی های جوی اداره کل هواشناسی خراسان جنوبی گفت: با توجه به الگوی نقشه های پیش یابی هواشناختی از روز پنجشنبه سرما و یخبندان شبانه در این استان به ویژه در مناطق شمالی و مستعد فراگیر می شود.
فرادید   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۲:۱۴   + ۴۲ سایت دیگر  
بر اساس تحلیل نقشه های سازمان هواشناسی ایران، امروز 26 مهرماه در برخی از مناطق شمالی کشور وزش باد و کاهش نسبی دما انتظار می رود همچنین طی این مدت وزش باد و کاهش دما در شمال غرب قابل توجه است.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۲۳:۰۰   + ۱۶ سایت دیگر  
یک کلاهبردار معروف به جیمز که خود را به یکی از سفارتخانه ها منتسب کرده بود، از سوی پایتخت دستگیر شد. این کلاهبردار 32 ساله با اغفال طعمه های خود 5 میلیارد تومان کلاهبرداری کرد. ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۲۰:۰۳    
مجرم سابقه داری که با تسلط به دو زبان انگلیسی و عربی خود را سفیر کشورهای خارجی جا می زد و در مدت کوتاه آزادی از زندان 150 نفر از بانوان را در مناطق شمالی تهران اغفال و حدود 5 میلیارد تومان اموالشان را به سرقت برده است!
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۹:۱۵    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
فرادید   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۰:۳۴   + ۳۰ سایت دیگر  
بر اساس هشدار های سازمان هواشناسی ایران، امروز 25 مهرماه در برخی مناطق شمالی کشور بارش باران و وزش باد پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: طبق پیش بینی ها با بارش های رگباری به ویژه در مناطق شمالی استان در روزهای پایانی هفته، میانگین دمای هوای استان، به صورت محسوسی کاهش خواهد یافت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- اداره کل هواشناسی استان تهران اعلام کرد: آسمان استان امروز (شنبه) صاف تا قسمتی ابری همراه با وزش باد و بعدازظهر در مناطق شمالی افزایش ابر و در ارتفاعات احتمال بارش پراکنده پیش بینی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
بر اساس اطلاعات اداره کل هواشناسی استان تهران، امروز بعدازظهر(24 مهرماه) در مناطق شمالی استان افزایش ابر و در ارتفاعات احتمال بارش پراکنده مورد انتظار است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۸:۵۱   + ۴۷ سایت دیگر  
امروز و فردا در بخش هایی از گیلان، مازندران، اردبیل، شمال استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و ارتفاعات البرز ابرناکی و بارش خفیف باران پیش بینی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۲۱:۱۵   + ۱۳ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت: در روز های شنبه و یکشنبه در برخی نقاط استان های ساحلی دریای خزر، اردبیل و شمال آذربایجان شرقی و ارتفاعات البرز مرکزی بارش پراکنده رخ خواهد داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
با سردتر شدن هوا در مناطق شمالی خوزستان نگرانی ها برای زلزله زدگان اندیکا افزایش یافته است .
پانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۹:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - اولین گروه های پرندگان مهاجر از سیبری و مناطق شمالی اروپا به تالاب های گیلان و مازندران رسیده اند. بسیاری از این میهمانان زیبا و بی زیان، شاید دیگر زادگاه خود را نبینند و ایران ایستگاه آخر پروازشان باشد ...
فرادید   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۰:۵۱   + ۴۴ سایت دیگر  
با توجه به هشدار های سازمان هواشناسی ایران، امروز 18 مهرماه برای برخی مناطق شمالی کشور بارش پراکنده پیش بینی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۰۹:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
مریم سلاجقه با اشاره به ادامه داشتن روند کاهشی دما تا پایان هفته، گفت: احتمال خسارت سرمازدگی در مناطق شمال و غرب استان کرمان وجود دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۳:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی طی اطلاعیه ای نسبت به افزایش ارتفاع موج دریا همراه با بارش باران و وزش باد در مناطق شمالی و جنوبی کشور اخطار داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۰۷:۰۶   + ۲۶ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: پیش بینی می شود وزش باد شدید و گردوخاک حداقل تا سه شنبه هفته آینده در مناطق شمالی استان ادامه یابد و بادهای 120 روزه سیستان دوباره تشدید شود
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۳:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
در پی کاهش سطح آب، خرابی سیستم های پمپاژ آب و ظرفیت پایین نیروگاه های آبی همه مردم در سراسر مناطق شمالی سوریه نمی توانند به آب کافی و ایمن دسترسی داشته باشند.
برترین ها / همشهری   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۲۱:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
همشهری: گرچه چندماه پیش برخی از اعضای شورای شهر نسبت به آفرودسواری در سوهانک هشدار داده بودند، اما در سوی دیگر ارتفاعات شمال تهران، جاده معدن، بالاتر از سعادت آباد و کوی فراز، پاتوق آفرودسواران غیرحرفه ای شده است که سوانح مرگبار متعددی را در پی داشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۰۹:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
دمای هوا از اوایل هفته آینده 2 تا 3 درجه در مناطق شمالی استان فارس کاهش می یابد.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۰۸:۲۳    
سازمان هواشناسی برای مناطق شمالی و شمال غرب کشور بارش باران و کاهش تدریجی دما پیش بینی کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۱:۳۸    
ایسنا/خراسان رضوی یک تحلیلگر مسائل بین الملل با اشاره به برگزاری رزمایش فاتحان خیبر از طرف ایران در مرزهای شمال غربی گفت: رزمایش فاتحان خیبر نشان داد که ایران برای هر پاسخی آماده است و کیفیت و کمیت تجهیرات به کار گرفته شده در رزمایش فاتحان خیبر ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۶:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
فعالیت چرخند حاره ای شاهین و تقویت آن به طوفان سیکلونی شدید سبب شد دامنه ابرناکی آن به هزار و 200 کیلومتر برسد و زاهدان و حتی مناطق شمالی تر را نیز دربرگرفته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۴:۴۸   + ۱۰ سایت دیگر  
گروه استان ها - مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: فعالیت چرخند حاره ای شاهین و تقویت آن به طوفان سیکلونی شدید سبب شد تا دامنه ابرناکی طوفان به 1200 کیلومتر برسد به طوری که اکنون زاهدان و حتی مناطق شمالی تر را نیز در بر گرفته است.
دانا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۳:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
سطح زیر کشت گردو در استان سمنان سه هزار و 552 هکتار است و 52 درصد این وسعت در شهمیرزاد قرار گرفته است، یک هزار و 800 هکتار از باغ های گردوی استان سمنان در مناطق شمالی شهرستان مهدیشهر با محوریت شهمیرزاد و مناطق اطراف نظیر پُشته، سرچشمه، لوهورد و لَزَر قرار دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- طی روزهای گذشته مرزهای شمال غربی ایران شاهد نقل و انتقالات گسترده برای انجام رزمایش بزرگ فاتحین خیبر بود که این رزمایش هم انجام گرفت؛ رزمایشی که هدف اصلی آن حفظ ثبات مرزها در مناطق شمالی کشور بود.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۰۸:۳۰   + ۱۵ سایت دیگر  
- آنچه آمریکا، رژیم صهیونیستی، دولت های ترکیه و آذربایجان و به طور کلی غرب در مناطق شمالی ایران دنبال می کند، اولاً واکنش به توفیقات بزرگ جمهوری اسلامی و جبهه مقاومت می باشد.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۹ - ۲۲:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی با بیان اینکه امروز (جمعه) در استان های گیلان، مازندران، اردبیل، گلستان و آذربایجان های شرقی و غربی بارش باران گاهی همراه با رعدوبرق و وزش باد شدید رخ خواهد داد، گفت: بارش ها در شمال کشور تا اواسط هفته آتی با شدت و ضعف ادامه دارد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۰۹ - ۲۱:۳۶    
در روز های گذشته مرز های شمال غربی ایران شاهد نقل و انتقالات گسترده برای انجام رزمایش بزرگ فاتحین خیبر بوده است؛ رزمایشی که هدف اصلی آن حفظ ثبات مرز ها در مناطق شمالی کشورمان است ...