پنجشنبه ۰۹ تیرساعت ۰۲:۲۳Jun 2022 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پروانه ساخت»

جام جم   ۳ ساعت پیش    
حمیدی افزود: باهدف نوسازی و بهسازی بافت های فرسوده در راستای تشویق شهروندان ساکن شهرک امام حسین علیه السلام، به جهت تخریب و نوسازی ساختمان های فرسوده و ناایمن، طرح تشویقی تخفیف 90 درصدی عوارض صدور پروانه ساخت برای ساکنین این شهرک در دستور کار این منطقه از شهرداری اسلامشهر قرار گرفت. ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۴:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر مشهد گفت: در ساختمان هایی که بدون مجوز و پروانه ساخت احداث می شود، دستگاه های نظارتی و مسئول باید علاوه بر جلوگیری از ادامه فعالیت غیرمجاز، مالک را برای برخوردهای قانونی به مراجع مربوط معرفی کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۴:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
با توجه به مصوبه سران قوا برای رعایت سقف افزایش 25 درصدی اجاره مسکن، اجاره نامه ها به صورت خودکار تمدید می شود به جز مواردی که صاحب خانه قصد فروش، سکونت و یا پروانه ساخت داشته باشد.
سلام نو / ایلنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۲:۴۰   + ۲۷ سایت دیگر  
فیلمنامه آینه به کارگردانی و نویسندگی محمود کلاری از سوی شورای صدور پروانه ساخت سینمایی مورد موافقت قرار گرفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
امانی گفت: قرار بود تا اواخر خرداد زمان صدور پروانه ساخت به دوماه کاهش پیدا کند اما این اتفاق نیفتاد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۰:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران گفت: شهرداری تهران وعده صدور 2 ماهه پروانه ساخت و ساز را داد اما هنوز به وعده خود عمل نکرده است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۴:۴۰   + ۱۲ سایت دیگر  
شورای صدور پروانه ساخت آثار غیر سینمایی با ساخت دو عنوان فیلم داستانی بلند و داستانی کوتاه موافقت کرد.
پانا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۴:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
تغییر دولت ها همیشه روی سیاست گذاری های فرهنگی و هنری مؤثر است. دولت سیزدهم نزدیک به یک سال است که سکان امور سینمایی و فرهنگی را در دست دارد و کوشیده از پس بحران های مختلف در حوزه فرهنگ به ویژه سینما برآید. ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۲:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
پس از مدت ها سامانه صدور محوزهای سازمان سینمایی نصف و نیمه آغاز به کار کرده و درخواست بیش از 15 کارگردان در چند وقت اخیر برای ساخت فیلم ثبت شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۰:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
عضو شورای شهر با تشریح وضعیت حساس بافت خاک در تهران به دلیل وجود گسل ها، قنات ها و مشکلات فرونشست گفت: حذف آزمایش خاک برای کاهش زمان صدور پروانه ساخت اشتباه است.
مردم فردا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۲۱:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
در شرایطی که این روزها از وزارت ارشاد اخبار مختلف توقیف و ندادن پروانه ساخت به گوش می رسد، مخاطبان اکران بهار نسبت به سال 98 یک سوم شده و صدور پروانه های ساخت نسبت به سال گذشته به یک پنجم کاهش یافته یک بازیگر سینما پایان کار سینما در دو سال آینده را پیش بینی کرد
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۴:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رییس شورای اسلامی شهرکرد: پروانه ساخت در مناطق فرسوده شهری رایگان است.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
در این مقاله به هر آنچه که لازم است در مورد شکایت از شهرداری برای عدم صدور جواز ساخت بدانید، خواهیم پرداخت
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۰:۵۱   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر تهران با تأکید بر اینکه کاهش زمان صدور پروانه همکاری دستگاه های متعددی را می طلبد، گفت: هنوز در این زمینه به نقطه مناسب نرسیده ایم.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۰:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون شهرسازی شورای شهر تهران در مورد شائبه حذف ارجاع طرح های دستگاه های دولتی و عمومی به نظام مهندسی توضیحاتی را ارائه کرد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۷:۵۴    
حجت الاسلام محمدیان با بیان اینکه عدم وضع قانون درست سبب می شود مسئولین ما به فساد کشیده شوند گفت: زمین های نسقی و عدم صدور پروانه ساخت مشکلی است که مردم بخاطر آن در رنجند و مجمع نمایندگان برای آن چاره اندیشی کنند.
آقای خبر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۹:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ، یک بام و دو هوا، حکایت حال شورای صدور پروانه ساخت و پروانه نمایش است. مجوزی را صادر می کنند، اما خودشان آن را قبول ندارند و نتیجه این تناقض ها دامن فیلم ها را می گیرد یکی از فیلم هایی که درگیر این ماجرا شده، شیشلیک به کارگردانی محمد حسین مهدویان است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۵:۵۵    
الکترونیکی شدن ارائه خدمات، یکی از راهکار های نوین برای حل مشکلات و پایداری شهری و در راستای ایجاد شهر هوشمند است.
کاشف اسرار   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۴:۵۷    
کاشف اسرار – چند روز قبل بود یک عضو شورای اسلامی شهر رشت با انتشار یک استوری در صفحه اینستاگرام خودش مدعی عدم صدور پروانه ساختمان برای ساختمان مرکزی دادگستری استان گیلان را به اطلاع مخاطبین رساند. ...
شهرخوان   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۵:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
نائب رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل گفت: پروانه ساختمان در اردبیل از دو ماه دیگر به صورت الکترونیکی صادر می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۰۹:۵۰    
در دومین نشست شورای مسکن استان بر توسعه متوازن مناطق شهری در طرح نهضت ملی مسکن و هم افزایی بیشتر شهرداری ها برای سرعت بخشیدن به صدور پروانه تاکید شد.
کاشف اسرار   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۳:۵۷    
کاشف اسرار – شهردار رشت به استوری یک عضو شورای اسلامی شهر رشت مبنی بر عدم داشتن پروانه ساخت ساختمان مرکزی دادگستری استان گیلان واکنش نشان داد. سید امیر حسین علوی امندانی ” امروز طی گفتگویی با خبرنگار کاشف اسرار در واکنش به استوری : ” رضا عاشری ” ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۰۹:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
بجنورد- استاندار خراسان شمالی با تاکید بر اینکه شهرداری ها برای صدور پروانه ساخت نباید تعلل کنند، گفت: شهرداران برای تسریع در پروژه ها، همکاری های لازم را با اداره راه و شهرسازی داشته باشند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۱۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به آغاز فرآیند صدور الکترونیکی و غیرحضوری پروانه ساخت در اصفهان، گفت: قول داده شده بود که پروانه الکترونیکی از اول تیر به صورت غیرحضوری صادر می شود، طبق اعلام صورت گرفته بستر برای اجرای این طرح فراهم شده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۱۰:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- ساخت یک ویلای مجلل با وسعت زیاد آن هم در میان باغ مرکبات در روستای سالدوزکلا استان مازندران بسیار خبر ساز شد. پیگیری ها نشان داد که پروانه ساخت این ویلا بدون استناد به طرح هادی روستا صادر شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۱۴:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
جلسه بررسی ابعاد کاهش مدت زمان صدور پروانه به ریاست علیرضا زاکانی و با حضور تعدادی از مدیران شهری برگزار شد.
روز پلاس   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۲۰:۱۰    
شانزدهم آبان ماه سال 1400، محمد خزاعی طی حکمی، اعضای جدید پروانه ساخت را معرفی می کند. اعضایی که یک روز پس از دریافت این حکم، در نخستین جلسه خود، چند خروجی را برای پروانه ساخت اعلام می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۱۹:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
استاندار به همه دست اندرکاران ساخت مسکن استان یک هفته مهلت داد، تکلیف صدور پروانه ساخت واحد های نهضت ملی مسکن را مشخص کنند.
جماران   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۱۱:۱۰    
یکی از مشخصه هایی که در تیم سینمایی دولت سیزدهم به چشم می خورد، کاهش قابل توجه پروانه ساخت بوده است؛ اتفاقی که در ماه های نخست روی کارآمدن تیم سازمان سینمایی جدید، برای مدتی رسانه ای و سبب بروز برخی حواشی نیز شد ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۱۲:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر زرین شهر گفت: با توجه به عزم مدیریت شهری برای تشویق اصناف به ساخت وساز در شهرک مشاغل کارگاهی تخفیف هایی در نظر گرفته شده برای دریافت پروانه ساخت با پیشنهاد مجدد شهرداری و تصویب شورای اسلامی شهر تا پایان تیرماه تمدید شد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۱۱:۵۲    
شهردار زرین شهر گفت: با توجه به لزوم ساماندهی مشاغل مزاحم شهری، شهرداری زرین شهر طراحی شهرک مشاغل کارگاهی را سال 1390 انجام داد و سال 1392 براساس طرح تفکیکی شهرداری به 624 واحد دارای پروانه کسب، زمین واگذار شد؛ از این تعداد 255 واحد صنفی اقدام به اخذ پروانه ساخت کردند.
شعار سال   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۱۷:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
ابراهیم کاظمی مالک مجتمع در رابطه با وضعیت ساختمان به لحاظ ایمنی گفت: یک پارکینگ در کنار مجتمع وجود دارد که از آنجایی که بین آن ها فاصله وجود دارد از این فاصله برداشت بد شده است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۱۰:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران گفت: ساختمان هایی در تهران ساخته می شوند که فاقد پروانه ساخت هستند.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۰۹:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
آمارها نشان می دهد صدور پروانه ساخت در شمال ایران از تهران پیشی گرفته است. اما خرید ملک و ویلا در شمال کشور در چه وضعیتی قرار دارد و به عنوان سرمایه گذاری تا چه اندازه می تواند سودآور باشد؟
بانک و صنعت   ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ - ۱۳:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره ارزیابی خطر و آلاینده های غذایی سازمان غذا و دارو با تأکید بر اینکه مردم فرآورده و مواد غذایی را از فروشگاه های معتبر و موجّه خریداری کنند گفت: افراد در هنگام خرید، حتماً شماره پروانه ساخت محصول را چک کنند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۹ - ۲۲:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل شهردار اردبیل گفت: در هشت مسئولیت خود در شهرداری اردبیل حتی یک نفر نیرو را نیز اخراج نکرده و کنار نگذاشتیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۱۹ - ۱۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
با توافق آستان قدس رضوی و مسئولان استان قزوین، مشکل صدور پروانه ساخت و ساز در زیاران، حل شد.
سفیر لرستان   ۱۴۰۱/۰۳/۱۷ - ۲۳:۵۵    
شهردار پلدختر گفت: مناسب سازی از الزامات صدور پروانه ساخت و پایان کار برای اماکن عمومی است. به گزارش روز سه شنبه خبرنگار پایگاه خبری سفیر لرستان صدیقه میری در جلسه کمیته مناسب سازی پلدختر اظهار کرد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۱۷ - ۱۴:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران گفت: در دهه 80 تخفیفی را برای ساخت و ساز در بافت فرسوده در نظر گرفتیم و بیش از 20 درصد پروانه ها در آن زمان به بافت فرسوده اختصاص داشت ولی امروز صدور پروانه این املاک به هزار مورد رسیده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۳/۱۷ - ۱۲:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران از صدور 5 هزار و 235 پروانه ساخت در بافت فرسوده در برنامه سال جاری شهرداری تهران خبر داد.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۳/۱۶ - ۱۵:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
فرزانه طهرانی سازه غیراستاندارد متروپل با حضور شریکی که قرار بوده ناظر کیفی باشد؛ تا سطح غیراستانداردی افت کیفیت پیدا می کند. همراهی منافع شهرداری با منافع سازنده باعث می شود سه طبقه اضافه به صورت قانونی بر ساختمان بار شود. ...
سینما خانه   ۱۴۰۱/۰۳/۱۶ - ۱۱:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
محسن شایانفر از کلیدخوردن فیلم سینمایی سکه شانس به تهیه کنندگی خودش و کارگردانی سام قریبیان خبر داد. محسن شایانفر تهیه کننده سینما و تلویزوین درباره زمان شروع فیلمبرداری فیلم سینمایی سکه شانس گفت ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۱۲ - ۲۳:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
حالا که امروز اولین روز بدون فوتی کرونا را درایران تجربه کردیم خوب است یادی کنیم از پروژه بسیار مهم عشق جامه گان که فیلمی است درباره کرونا و فداکاری پرستاران ...امیدوارم که این فیلم که به تازگی پروانه ساخت گرفته با حمایت مسئولان به زودی فیلمبرداری آن شروع شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۱۲ - ۱۳:۲۵    
معاون استاندار سمنان از ابلاغ دستورالعمل شناسایی ساختمان های نا ایمن به مراجع صدور پروانه ساخت در این استان خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۳/۱۲ - ۱۲:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
شهردار شیروان گفت: عوارض پروانه ساخت محلات هدف یعنی بافت های فرسوده شیروان رایگان است.
عصر اترک   ۱۴۰۱/۰۳/۱۲ - ۰۹:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
محمد هاشمی گفت: اگر کسی بی ادبی و بی دقتی کرده و در اثری به ظاهر هنری که به نوعی توهین به امام رضا (ع)است، نقش آفرینی می کند، به طور قطع از جامعه هنری ایرانی دور است زیرا جامعه هنری ایرانی، ادب، ارادت و باور و عشقش را به این امام همام ثابت کرده است.
آنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۱ - ۱۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
تله فیلم کلوخ به کارگردانی یاسر نیکخواه آزاد و تهیه کنندگی رضا دانش پژوه به زودی پس از اخذ پروانه ساخت وارد مرحله پیش تولید خواهد شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۱ - ۱۶:۵۳   + ۳۳ سایت دیگر  
شورای صدور پروانه ساخت در جلسه اخیر خود، با ساخت یک فیلم نامه سینمایی و 2 فیلم نامه داستانی غیرسینمایی موافقت کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۳/۱۱ - ۱۶:۲۳    
گروه استان ها - نماینده حوزه انتخابیه غرب هرمزگان گفت: باید فکری اساسی برای نظارت بر ساخت و ارائه پروانه ساخت و پایان کار در نبود سازمان نظام مهندسی در کیش کرد.