دوشنبه ۱۰ آذرساعت ۲۱:۳۲Nov 2020 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سند مالکیت»

ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۶:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - رییس امور منابع آب سقز گفت: سند مالکیت رودخانه این شهر با مساحت 57 هزار هکتار به نام دولت و به نمایندگی شرکت آب منطقه ای کردستان صادر شده است.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۴:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
فارس: بررسی صورت های مالی منتهی به 29 اسفند 97 در شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور در مورد وضعیت دارایی های ثابت مشهود مورد استفاده شرکت ساخت حاکی از عدم وجود سند مالکیت 15 دستگاه ساختمان، 23 قطعه زمین، تعداد 7 دستگاه وسیله نقلیه سبک و 36 دستگاه ماشین آلات و تجهیزات و خودروهای سنگین است ...
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
شهردار اطاقور با بیان اینکه شهروندان منتظر ابلاغ طرح جامع هستند، گفت: 95 درصد املاک شهری اطاقور فاقد سند مالکیت هستند و دغدغه اصلی مردم شهر اطاقور اخذ سند است.
یزد آوا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۰:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
زارع رئیس پلیس راهور استان یزد از ترخیص موتور سیکلت های توفیقی با دادن تعهد و ارائه سند مالکیت در استان یزد خبرداد.
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۶:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
شرکت پشتیبانی امور دام کشور طی اعلامیه ای مفقود شدن سند مالکیت اموال منقول یا غیر منقول این شرکت را تکذیب کرد. *** گم شدن اسناد ده ها ساختمان و زمین در شرکت پشتیبانی امور دام ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۰۴:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
در صورت نیاز و تحت شرایطی خاص برای باطل کردن سند مالکیت می توان از راه های قانونی وارد عمل شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۵:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
طی ماه های اخیر، مجدداً پیگیری های مستمری از سوی شرکت تعاونی پارک آبی جهت دریافت سند مالکیت زمین موصوف صورت گرفته و شرکت عمران صدرا هم انتقال سند را منوط به اجرای پروژه به ویژه در بخش مربوط به ورزش های آبی نموده است که هنوز با شرکت تعاونی پارک آبی به جمع بندی و توافق نرسیده و پروژه کماکان متوقف است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۲۰:۵۲    
عملکرد استان زنجان در صدور سند مالکیت واحدهای روستایی بالاتر از میانگین کشوری است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۶:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
جانشین پلیس راهور ناجا با اشاره به اینکه برای ثبت سند خودرو الزامی به حضور در دفاتر ثبت اسناد رسمی نیست، گفت: برگ سبز سند مالکیت خودرو مورد تایید و قانونی است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۹:۱۶    
. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش وپرورش شهر تهران؛ موسی الرضا نامور؛ رئیس اداره حقوقی؛ املاک و حمایت قضایی آموزش وپرورش تهران از انتقال سند مالکیت ملک گروه های آموزشی خبر داد. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۳:۱۶    
غلامی، از صدور 87 فقره سند مالکیت از ابتدای امسال برای واحدهای مسکونی در این شهرستان خبر داد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۶:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روز جمعه روابط عمومی شرکت آب منطقه ای تهران، حسن زحمتکش اظهار داشت: تثبیت بخش وسیعی از بستر رودخانه شور موجب جلوگیری از هر گونه دخل و تصرف سودجویان به حریم و بستر رودخانه ها می شود. وی با بیان اینکه درخواست صدور سند مالکیت بستر رودخانه شور با همکاری اداره ثبت [...]
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۰:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری اشتهارد گفت: برای اراضی ملی در شهرستان اشتهارد سند مالکیت تک برگ صادر شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۰۹:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
خواجه ای با بیان اینکه میزان صدور سند برای واحدهای مسکونی روستایی در استان، بالاتر از میانگین کشوری است، گفت: صدور سند برای واحدهای مسکونی، باعث افزایش مشارکت و فعالیت در روستاها شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۵:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
مسئول حقوقی و املاک اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان شمالی از صدور سند مالکیت تک برگی برای 106 قطعه از اراضی و املاک در راستای حراست از آثار تاریخی و پروژه های گردشگری موجود در استان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر منابع آب دیواندره گفت:پنجمین سند مالکیت اراضی حریم و بستر رودخانه قزل اوزن در شهرستان دیواندره بنام شرکت آب منطقه ای استان کردستان صادر شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - پلب یک واحد مرغ فروشی متخلف در مریوان و صدور پنجمین سند مالکیت اراضی حریم و بستر رودخانه قزل اوزن در دیواندره از جمله اخبار کوتاه استان کردستان در روز سه شنبه 27 آبان است.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۰۰:۱۵    
مدیر امور منابع آب فیروزکوه از اخذ یک فقره سند شش دانگ تک برگی بستر رودخانه حبله رود منطقه محمودآباد خبر داد .
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۳:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- رییس اداره ممیزی و حدنگاری اراضی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان همدان گفت: دریافت سند تک برگی برای 200 هزار هکتار از اراضی ملی این استان در سال جاری هدفگذاری شده و تاکنون 95 درصد از عرصه های منابع طبیعی همدان دارای سند مالکیت شدند.
آژانس خبری ریحان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۶:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
.معاون اوقافی، حقوقی و ثبتی اوقاف و امور خیریه گیلان از اخذ سند مالکیت موقوفه ناصر قلی خان امجدالدوله در قریه سه سار صومعه سرا خبر داد و گفت: مساحت اراضی موقوفه یاد شده پنج میلیون و 131 هزار و 375 مترمربع به ارزش، بیش از یک هزار میلیارد تومان است.
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۳:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان معاون اوقافی، حقوقی و ثبتی اوقاف و امور خیریه گیلان از اخذ سند مالکیت موقوفه ناصر قلی خان امجدالدوله در قریه سه سار صومعه سرا خبر داد و گفت: مساحت اراضی موقوفه یاد شده پنج میلیون و 131 هزار و 375 مترمربع به ارزش، بیش از یک هزار میلیارد تومان است. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۰:۱۸   + ۱۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام کریمی گفت: اداره اوقاف گیلان موفق به دریافت سند مالکیت موقوفه ناصر قلی خان امجدالدوله در قریه سه سار صومعه سرا شده است.
موج   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۲:۴۳    
مدیرکل بازرسی استان البرز گفت: در راستای جلوگیری از زمین خواری خواستار صدور سند مالکیت برای املاک قولنامه ای شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۰:۳۷   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل بازرسی استان البرز خواستار اهتمام بیشتر دستگاه های استان در جهت تعیین تکلیف هزاران پلاک قولنامه ای شد وگفت: با صدور سند مالکیت برای آنها می توان با زمین خواری و تصرف های غیرقانونی مقابله کرد .
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۲:۳۴    
راستی، عضو کمیسیون کشاورزی مجلس یازدهم با بیان اینکه امروز بزرگترین دغدغه کشاورزان سند مالکیت زمین های کشاورزی آنها است، اظهار داشت: متاسفانه تا به امروز تنها 10 درصد از سند زمین های کشاورزی به کشاورزان سراسر کشور داده شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۰۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت اسناد و املاک فارس به صدور نزدیک به 146 هزار سند مالکیت کاداستری از ابتدای امسال تا کنون در ادارات تابعه ثبتی این استان خبر داد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۲۲:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
هر از چندگاهی از گوشه و کنار این مرز و بوم خبر هایی از تعرض به آثار باستانی و تاریخی از سوی برخی سازمان ها و ارگان ها به بهانه های مختلف از جمله داشتن سند مالکیت و یا اشتغال و تولید ملی به گوش می رسد که همه این تعرض ها بدون استعلام از میراث فرهنگی و یا بی توجهی به پاسخ استعلام انجام می شوند ...
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۶:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان سنقروکلیایی گفت : سند مالکیت 837 هکتار از اراضی موقوفات شهرستان سنقر پس از گذشت 93 سال به صورت شش دانگ صادر شد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۰:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیر امور منابع آب پاکدشت گفت: با اخذ 5 فقره سند مالکیت بستر رودخانه جاجرود حدود 335 هکتار از بستر این رودخانه رفع تصرف شد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۰۸:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
ذوق زدگی مسئولان برای افتتاح کارخانه نقض قوانین را توجیه نمی کند مدت هاست تعرض به حریم میراث ملی و جهانی به بهانه های مختلف رایج شده است. یکی به بهانه اشتغال و تولید ملی و دیگری به بهانه دراختیار داشتن سند مالکیت و... به عرصه و حریم میراث تعرض می کند ...
خودرو تک   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۰۹:۳۸    
در بحث خرید خودرو، در زمان خرید لیزینگی، مبلغی از قیمت را پرداخت می کنیم و مابقی را از شرکت های لیزینگی وام گرفته و در بازه های مشخص شده به صورت اقساط پرداخت می کنیم، پس از تسویه حساب، سند مالکیت خودرو به نام می شود ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۷:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - ذبیح الله خداییان رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در نشست با مدیران استانی سازمان اوقاف که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، گفت: شرعا و قانونا موظف به حفظ منابع طبیعی و ملی به ویژه اراضی و املاک موقوفه هستیم. ...
الف   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۰:۲۷   + ۳۳ سایت دیگر  
لیزینگ اقدامی برای تحریک بازار خودرو است که در گذشته از آن استفاده می شد. در بحث خرید خودرو در زمان خرید لیزینگی، مبلغی از قیمت را پرداخت می کنیم و مابقی را از شرکت های لیزینگی وام گرفته و در بازه های مشخص شده به صورت اقساط پرداخت می کنیم، پس از تسویه حساب، سند مالکیت خودرو به نام می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۴:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
شاهرود - ایرنا - رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری میامی گفت: به دنبال اجرای طرح کاداستر ، تاکنون سند مالکیت برای 184 هزار هکتار از اراضی ملی این شهرستان صادر شد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۶:۰۰    
سید مهدی هاشمی، مدیرکل ثبت فارس در گفت وگو با میزان با اشاره به صدور 138 هزار و 809 سند مالکیت کاداستری در ادارات تابعه ثبتی استان فارس از ابتدای سال جاری تاکنون از رشد بالغ بر 15 درصدی در این زمینه خبر داد و بر تداوم این روند و صدور اسناد مالکیت کاداستری در اسرع وقت جهت سهولت بخشی به امور متقاضیان ...
رهیاب   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۸:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
حبیب آقاجری گفت:به زودی مشکل زمین هایی که در اختیار صنایع پتروشیمی است رفع خواهد شد و سند ملکی(رسمی) به اهالی شهر شهید چمران تعلق می گیرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۸:۱۷    
اراک - ایرنا - مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان مرکزی گفت: یکهزار و 729 جلد سند مالکیت روستایی امسال برای روستاها و شهرهای زیر 25 هزار نفر جمعیت این استان صادر شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۳:۳۰    
حجت الاسلام جوانبخت مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان غربی گفت:این استان رتبه نخست اخذ سند مالکیت موقوفات را در کشور به دست آورد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست مدیریت بافت فرسوده و تاریخی شهرداری بندرعباس، از ارائه تخفیفات ویژه برای متقاضیان دریافت سند مالکیت در کوی آیت ا... غفاری خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۶:۳۱   + ۴۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون فنی و بهره برداری سازمان تاکسیرانی شهر تهران اعلام کرد: مشمولین طرح نوسازی تاکسی های فرسوده برای ثبت درخواست خود به همراه سند مالکیت خودرو و پروانه تاکسیرانی به دفاتر هماهنگی امور اداری مراجعه و ثبت نام کنند تا فرآیند تشکیل پرونده آنها آغاز شود.
آژانس خبری ریحان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۸:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
رشت – آژانس خبری ریحان – مدیرکل اوقاف و امور خیریه گیلان گفت: طی یک سال اخیر با پیگیری های انجام شده توسط کارشناسان حقوقی و ثبتی این اداره کل سند مالکیت 100 موقوفه استان اخذ شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۸:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
11سند مالکیت موقوفه از آغاز امسال تا کنون در گلوگاه صادر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۵:۳۹    
رئیس اداره اوقاف سقز گفت: 90 درصد از موقوفات شهرستان سقز سنددار هستند و 10 درصد دیگر هم زمین هایی در مقیاس کوچک هستند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۹:۳۴    
مشایخی با بیان اینکه امسال 18 سند مالکیت توسط اداره ثبت برای موقوفات صادر شد، گفت: 98سند اجاره تنظیم و منجر به انعقاد قرارداد اجاره شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۲۶    
خوانسار- رئیس اداره اوقاف و امور خیریه خوانسار گفت: گفت: امسال در خوانسار 500 متر مربع زمین موقوفه ای با پیگیری حقوقی و قضایی رفع تصرف و سند مالکیت آن صادر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل اسناد و ثبت سازمان اوقاف از تفاهم نامه این سازمان با 5 دستگاه و نهاد برای رفع موانع ثبت سند مالکیت موقوفات خبر داد و گفت: در بحث شناسایی موقوفات مجهول در سال گذشته 640 موقوفه را شناسایی کردیم.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۱:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان همدان از سند دار شدن 90 درصد از مسکن های روستایی این استان خبر داد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۶:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
اهواز-معاون امور املاک و کاداستر سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: طبق قانون حدنگار(کاداس) در هیچ نقطه ای از کشور وجود ندارد که برای آن سند مالکیت صادر نشود.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان شاهین شهر و میمه گفت: از ابتدای سال تاکنون 16 سند مالکیت برای بقاع متبرکه، مساجد و موقوفات شهرستان صادر شده و پنج رأی برای وصول مطالبات اوقاف گرفته شده است، همچنین از ابتدای سال تاکنون 88 سند اجاره در شهرستان تنظیم شده که 64 مورد از موقوفات تصرفی بوده است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد و بازرسی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور می گوید عدم صدور سند مالکیت برای اراضی واقع در حریم شهرها، خطر زمین خواری را افزایش می دهد.