شنبه ۰۹ بهمنساعت ۱۴:۰۹Jan 2022 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خانه دار»

ایلنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
با افزایش قیمت های سرسام آور مسکن ، رویای خانه دار شدن برای کارگران آذربایجان غربی به کابوس تبدیل شده است.
ایسنا   ۳ ساعت پیش    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری مدیرکل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری گفت: افرادی که دارای زمین برای ساخت مسکن هستند، می توانند از تسهیلات طرح نهضت ملی مسکن استفاده کنند، باتوجه به بازپرداخت 20 ساله این مسئله یک فرصت مناسب برای خانه دار شدن افراد فاقد مسکن است.
دانا   ۴ ساعت پیش    
حسینعلی مقصودی گفت: در شهرهای کوچک و حتی شهرهای بزرگ امکانی در طرح نهضت ملی به نام خودمالکی فراهم شده است، تعدادی از متقاضیان مسکن، زمین دارند اما می خواهند از تسهیلات طرح نهضت ملی استفاده کنند، که به این دست از افراد خودمالک گفته می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۷ ساعت پیش    
زن خانه داری که در خانه خود مورد حمله سگ های ولگرد قرار گرفته بود جانش را از دست داد.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۱۴:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
خلیج فارس:امروزه تغییر سبک زندگی مردم در شهرهای بزرگ و وجود مشکلات اقتصادی موجب شده تا بیشتر زنان نیز پابه پای مردان در خارج از منزل مشغول به کار و فعالیت باشند. این دسته از بانوان مثل زنان خانه دار فرصت کافی برای پخت غذاهای مختلف و زمان بر ندارند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۰۷:۴۴    
گروه استان ها- حل مشکل مسکن یکی از دغدغه های دولت و نمایندگان مجلس است و تصویب قانون جهش تولید در حوزه مسکن نشانه این مهم و گامی برای خانه دار شدن مردم جامعه است، اما این مشکل با حرف و وعده برطرف نمی شود.
سلام نو / رویداد ایران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۹:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
امیر سرتیپ خلبان حمید واحدی فرمانده نیروی هوایی ارتش، از ساخت 2 هزار و 200 واحد مسکونی برای کارکنان نیروی هوایی ارتش در پایگاه شهید دوران خبر داد.
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۰۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره انجمن انبوه سازان استان تهران گفت: به دلیل استمرار گرانی وشرایط سخت اقتصادی متقاضیان واقعی مسکن قید خرید را زده اند و خانه دار شدن را در حد و اندازه خود نمی دانند. همین موضوع رکود در بازار مسکن را به بحران جدی تبدیل کرده است.
تجارت گردان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۶:۲۷   + ۳۲ سایت دیگر  
معین محمدی پور، رییس اداره مطالعات اقتصادی بورس کالای ایران در نشست ارزیابی الگوهای تامین مالی ساخت مسکن از طریق بازار سرمایه گفت: در خصوص ابزارهای بورس کالای ایران در حوزه املاک به پنج ابزار می توان اشاره کرد ...
مکران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش صبح مکران: 110 خانوار بندرخمیری که در کش و قوس یک دعوای حقوقی 27 ساله، همه امید خود برای خانه دار شدن را از دست داده بودند با خبر خوش مجتبی قهرمانی رییس کل دادگستری هرمزگان، امید در دل شان زنده شد. پس از انتشار گزارش ...
شیرازه   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۰:۳۰    
ایمانیه در خصوص برخی از مشکلات ایثارگران پیشنهاداتی از قبیل رسیدگی به وضعیت مسکن، تمهید امکاناتی نظیر آمبولانس های مناسب، اتمام ساماندهی گلزارهای شهدا و غیره را مطرح کرد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۰:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
یک کارشناس ارشد و فعال حوزه مسکن و مستغلات، راه اندازی بورس مسکن را، اقدامی عجیب و غریب خواند و گفت: این تفکر با هدف خانه دار کردن مردم نه تنها اشتباه است بلکه به نظر می رسد بدون فکر هم بوده است.
اروم نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۰۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
ساخت مسکن برای جوانان و همه اقشار جامعه، سالها در تمام دولت ها به موضوع مهم مدیران دغدغه مند تبدیل شده است، با آغاز دولت آیت الله رئیسی در دولت سیزدهم نیز بار دیگر در راستای حمایت از تامین مسکن برای افراد واجد شرایط و در قالب طرح نهضت ملی مسکن آغاز شده است.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۰۹:۲۷    
با امضای تفاهم نامه ای بین رئیس بنیاد مستضعفان و وزیر کار، با تأمین اعتبار 550 میلیارد تومانی بنیاد مستضعفان، 4 هزار خانواده تحت پوشش بهزیستی و دارای 2 معلول و بیشتر، خانه دار می شوند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۰۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
2 هزار و 200 عضو تعاونی مسکن کانون جانبازان استان قزوین 18 سال است رویای خانه دار شدن در سر می پرورانند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۹:۲۸   + ۱۱ سایت دیگر  
به دنبال امضای تفاهم نامه ای میان رییس بنیاد مستضعفان و وزیر کار، با تامین اعتبار 550 میلیارد تومانی بنیاد مستضعفان، 4 هزار خانواده تحت پوشش بهزیستی و دارای 2 معلول و بیشتر، خانه دار می شوند.
روز پلاس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۸:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
یک زن جوان بر اثر برق گرفتگی توسط ماشین لباسشویی جانش را از دست داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۷:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
چهار هزار خانواده تحت پوشش بهزیستی و دارای دو معلول و بیشتر، به دنبال امضای تفاهم نامه ای میان رئیس بنیاد مستضعفان و وزیر کار، با تامین اعتبار 550 میلیارد تومانی بنیاد مستضعفان، خانه دار می شوند.
به دنبال امضای تفاهم نامه ای میان رئیس بنیاد مستضعفان و وزیر کار، با تامین اعتبار 550 میلیارد تومانی بنیاد مستضعفان، 4 هزار خانواده تحت پوشش بهزیستی و دارای 2 معلول و بیشتر، خانه دار می شوند.
افق تهران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۴:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
رئیس مجلس بیان کرد: بیمه زنان سرپرست خانوار و بیمه زنان خانه دار از جمله موضوعات مهمی است که واقعا به آن بی توجهی شده و در لایحه بودجه 1401 و برنامه هفتم که در دستور کار قرار دارد باید به این موضوع توجه شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۱:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
تاکنون 82 هزار مازندرانی برای خانه دار شدن از مسیر اجرای طرح نهضت ملی مسکن ثبت نام کردند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۱:۰۸   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی بر ضرورت بیمه زنان سرپرست خانوار و زنان خانه دار تأکید کرد و گفت: دولت مطابق ماده 80 برنامه ششم توسعه در حوزه توانمندسازی لایحه ارائه دهد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۰:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان این که موضوع زنان و خانواده تاثیر مستقیمی بر پویایی و پیشرفت کشور دارد، گفت که بیمه زنان سرپرست خانوار و بیمه زنان خانه دار موضوعی است که به آن کم توجهی شده و باید در لایحه بودجه سال 1401 و برنامه هفتم مورد توجه قرار گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۰:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: از سال 87 بیمه زنان خانه دار ذیل بیمه صاحبان مشاغل آزاد در سازمان تامین اجتماعی برنامه ریزی و اجرا شده است و تا به امروز حدود 400 هزار بانوی ایرانی در آن شرکت کرده اند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته زنان و خانواده کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: تامین امنیت اقتصادی زنان بستر آرامش و تعالی خانواده را در جامعه فراهم می کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
بنیان گذار بانک سامان گفت: آنچه مانع اعطای وام و استقبال نظام بانکی از اعطای وام به بخش مسکن در شرایط فعلی می شود، کاهش قدرت خرید مردم و عدم توانایی در بازپرداخت قسط های سنگین است.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۲۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام قنبرعلی احمدی امام جمعه شهرستان نور گفت: متاسفانه جایگاه حقیقی مادر یعنی خانه داری، تربیت انسان و کدبانو بودن در محیط خانواده مایه تحقیر برخی از اندیشه های انحرافی و غرب شده است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۲۰:۳۱    
انجمن خیرین مسکن ساز از جمله نهاد های غیر دولتی است که توانسته است با مشارکت خیران گام های مهمی در امر خانه دار کردن نیازمندان فاقد مسکن بردارد.
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۴:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
بسیج سازندگی یزد زمینه ایجاد شغل های خانگی به ویژه اشتغال بانوان را تسهیل کرده است. به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، دغدغه اشتغال که داشته باشیم همتی از جنس بسیج و بسیجیان به میان می آید تا اندازه ای که حتی بانوان خانه دار هم می توانند توانمندی های خود را به عرصه حضور درآورند ...
راک نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۴:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش راک نیوز؛طرح مسکن مهر سال ها پیش برای خانه دار شدن افراد کم درآمد و قشر ضعیف جامعه پایه ریزی شد و بسیاری از خانوارها را نسبت به سرپناه شدن امیدوار کرد.
برترین ها / جماران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۰:۴۹   + ۱۴ سایت دیگر  
دیده بان ایران: حجت الاسلام قنبرعلی احمدی امام جمعه شهرستان نور در مراسم گرامیداشت میلاد دخت نبی مکرم اسلام حضرت فاطمه زهرا(س)، روز زن و مادر، که در مصلی الغدیر برگزار شد اظهار کرد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۷:۳۶    
امام جمعه ساوه با بیان اینکه پرداخت مبالغ سنگین در توان قشر کارگری نیست، خواستار مساعدت دولت در افزایش وام و کاهش آورده مردم در طرح مسکن ملی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۶:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
کارگاه خیاطی حرم امام رئوف میعادگاه مادران و زنانی است که پست و مقام های دنیایی را بیرون در گذاشته و پزشک و خانه دار مشغول دوخت ودوز برای کودکان بی پرپرست هستند.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۵:۲۱    
حجت الاسلام عالیشاه گفت: کمک به رفع مشکل مددجویان تحت پوشش کمیته امداد در تامین خانه و مسکن مطمئن از جمله کارهای نیک و خداپسندانه در جامعه اسلامی است که می طلبد خیرین مسکن ساز برای خانه دار شدن 2500مددجوی فاقد مسکن در استان پای کار بیایند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۴:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کارگاه قالی بافی شهید سلیمانی بافق گفت: هدف از تاسیس این کارگاه اشتغال زایی برای خانم های خانه دار و بی بضاعت است تا کمکی برای آنها باشد.
جهان نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۴:۲۵    
انتخاب لوازم پخت و پز با کیفیت و سالم، دغدغه ی همه خانم های خانه دار و افرادی است که به آشپزی علاقه دارند. با توجه به بحث مهم خطرناک بودن ظروف تفلون برای استفاده طولانی مدت، اخیراً سایر جنس ها از جمله گرانیت و سرامیک هم در حال اضافه شدن به دایره انتخاب و خرید ما هستند. ...
ساوه نار   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ساوه نار , حجت الاسلام محمد سبزی شامگاه پنجشنبه 30 دیماه در جلسه ای با متقاضیان مسکن ملی در ساوه با بیان اینکه دولت قبل اقدامی برای خانه دار شدن مردم نکرده بود گفت ...
سلام نو / رویداد 24   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۱:۲۲   + ۲۸ سایت دیگر  
خودکشی محمد 11 ساله بوشهری، سازناز 13 ساله در دیشموک و آناهیتای 18 ساله در یاسوج گرفته تا خودکشی حاجیان، کارگر پارس جنوبی در عسلویه؛ اینها تنها بخشی از خودکشی های اخیر است که رسانه ای شده.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۰۸:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
شیخی با اشاره به روز مادر و ولادت حضرت فاطمه (س) گفت: مادر که باشی جنس تمام دغدغه هایت مادرانه می شود. حالا چه خانه دار باشی، چه معلم، چه استاد دانشگاه، کارمند، پزشک حتی نماینده مجلس.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۰۰:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
بلدی گفت:در هفت ماه گذشته 600 خانواده محروم قمی با ارائه تسهیلات کم بهره و بلاعوض خانه دار شده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۶:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
قزوین - مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: در حال حاضر سه هزار و 800 خانواده تحت حمایت این نهاد در سطح استان فاقد مسکن هستند که خانه دار کردن آنها نیازمند کار جمعی و همگانی است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۵:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
لکه روغن ماشین روی لباس و سطوح یکی از معضلات خانم های خانه دار است درحالی که برخی ترفند ها و تکنیک ها به پاک کردن کامل این لکه کمک بسزایی می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۱:۵۰    
در کاریکاتوری با عنوان عنوان بن سلمان؛ بین تخریب عربستان و ساختن خارج به منظور بهبود وجهه خود، وی سرگرم تخریب خانه ها در جده و ساخت چهار هزار واحد مسکونی در تونس است.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۵:۲۵   + ۱۵ سایت دیگر  
براساس آخرین اعلام سازمان تامین اجتماعی، همه زنان 18 تا 50 ساله سراسر کشور می توانند از حمایت های قانون بیمه صاحبان حرف و مشاغل آزاد بهره مند شوند، اما چگونه؟
55آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۲۲:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
شهره لرستانی نویسنده، بازیگر و کارگردان سینما، تئاتر و تلویزیون نمایش موزیکال میراندولینا با نام دیگر دختر زیبای مهمان خانه دار را کارگردانی می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۲۲:۲۵    
معلولان گیلانی که از انتظار چندین ساله برای خانه دار شدند خسته شده اند، از مسئولان استان درخواست دارند تا موانع موجود برطرف شود.
دیار آفتاب   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۲۰:۰۲    
مخلص الائمه طرح جهش تولید مسکن را از طرحهای شاخص دولت سیزدهم عنوان کردو آنرا راهی مناسب برای خانه دار شدن زوجهای جوان و اقشار کم درآمد جامعه دانست.
رسا   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۶:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
دبیر چهلمین جشنواره فیلم فجر می گوید که پیشنهاد احداث خانه جشنواره فیلم ایران را به عنوان پروژه ای ملی به ریاست سازمان سینمایی داده است.
پارسینه   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۴:۳۶    
جیمز مارتین (James Martin) سرآشپز و شخصیت تلویزیونی معروف بریتانیایی است. او در اینجا نکاتی در زمینه آشپزی در اختیار شما عزیزان قرار می دهد. جیمز مارتین (James Martin) سرآشپز و شخصیت تلویزیونی معروف بریتانیایی است. او در اینجا نکاتی در زمینه آشپزی در اختیار شما عزیزان قرار می دهد. ...