دوشنبه ۰۵ آبانساعت ۲۲:۳۴Oct 2020 26

جدیدترین‌های «حق بیمه»

دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی علاوه بر پرداخت شهریه پایه و متغیر در هر نیم سال، در بدو ورود به دانشگاه و فقط در نیمسال اول 1730000 ریال به عنوان هزینه خدمات آموزشی و 50000 ریال به عنوان حق بیمه حوادث دانشجویی می پردازند.
شما نیوز   ۵ ساعت پیش    
بیمه آسیا در نیمه نخست سال جاری سه هزار 754 میلیارد تومان حق بیمه تولید کرد و همچنین 341 میلیارد تومان سود خالص شناسایی کرد و به هر سهم 1482 ریال سود اختصاص داد .
تامین اجتماعی   ۵ ساعت پیش    
معاون بیمه ای سازمان تامین اجتماعی گفت: به منظور ارائه خدمات بهنگام و افزایش رضایتمندی مخاطبین و در راستای اصلاح فرایندها و رویه های جاری، واحدهای اجرایی این سازمان مکلفند پس از احراز شرایط قانون بازنشستگی و دریافت استعلام ترک کار بیمه شده ...
تازه ترین ها   ۵ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار قضایی خبرگزاری فارس، بر اساس مقررات موجود سازمان تامین اجتماعی مجاز است که ضمن بررسی سوابق بیمه شدگان در یک مهلت شش ماهه، در صورت مشاهده موارد خلاف، با لحاظ تشریفات قانونی نسبت به حذف سوابق مربوطه و با کاهش مدت اشتغال یا دستمزد مربوط اقدام کند ...
گروه استان ها-نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: پرداخت حق بیمه سلامت افراد براساس ارزیابی وسع مالی در واقع به معنای برقراری عدالت در سلامت است.
بسیج پرس   ۶ ساعت پیش   + ۲۶ سایت دیگر  
به گزارش بسیج پرس پرس، براساس مقررات موجود سازمان تأمین اجتماعی مجاز است که ضمن بررسی سوابق بیمه شدگان در یک مهلت شش ماهه، در صورت مشاهده موارد خلاف، با لحاظ تشریفات قانونی نسبت به حذف سوابق مربوطه و با کاهش مدت اشتغال یا دستمزد مربوط اقدام نماید ...
پول نیوز   ۶ ساعت پیش    
مدیرعامل سابق بیمه کوثر و حافظ اظهار کرد: بیمه مرکزی کمک بسیاری به دارندگان موتور سیکلت کرده است و آن هم این است که طرح بخشودگی جرایم را اجرایی کرده که از این طریق بسیاری از دارندگان موتور سیکلت بتوانند حق بیمه خود را پرداخت کنند.
ایسنا   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/یزد رئیس انجمن موسیقی استان یزد از پرداخت نشدن هیچ نوع تسهیلاتی به هنرمندان گلایه کرد و از حمایت نکردن دولت در پرداخت حق بیمه هنرمندان خبر داد.
رئیس کانون هماهنگی شورای اسلامی کار کشور گفت: درآمد تامین اجتماعی از طریق منابع حاصل از حق بیمه کارگران است و به این سازمان به عنوان یک سازمان بیمه گر اجتماعی نگاه شود.
تهران نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۶:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
ابوالحسن قورچیان، سرپرست سازمان بیمه تامین اجتماعی البر با اشاره به تفاوت بین حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی گفت: حق بیمه بعضی از بازنشستگان در دو سال آخر توسط بعضی کارفرما ها به صورت حداقل دستمزد پرداخت می شود
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۹:۳۵    
معاون شهردار گرگان در صحن شورای شهر گرگان به مصوبه وزارت کشور برای پرداخت 50 درصد حق بیمه از سوی شهروندان اشاره کرد و گفت: هنوز سازوکار مناسبی برای اجرای بیمه شهروندان و حوادث در گرگان از سوی وزارت کشور ارائه نشده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۸:۰۵    
تعیین میزان حق بیمه سلامت براساس آزمون وسع افراد انجام می شود .
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۵:۵۴   + ۴۵ سایت دیگر  
علی ربیعی . سخنگوی دولت . 15 مهرماه از موافقت هیات دولت و ستاد مقابله با کرونا با پرداخت تسهیلات جدید به بخش گردشگری با توجه به آسیب گسترده آن خبر داد. مقرر بود بازپرداخت تسهیلات بانکی که قبلا دریافت شده است تا پایان سال 1399 امهال شود ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۵:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر اتومبیل شرکت بیمه تعاون، اظهار کرد که افزایش چشمگیر قیمت قطعات و هزینه های بازسازی خودرو و حق بیمه های رقابتی ضریب خسارت بیمه بدنه را بالا برده است.
پیام فوری   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
بیمه ما در شش ماه نخست سال جاری 241 میلیارد تومان سود خالص شناسایی کرد که در مقایسه با نیمه نخست سال گذشته با رشد 281 روبرو شد و در مقایسه با 12 ماه سال گذشته بیش از 208 درصد رشد داشته است . ...
ساوالان خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس گفت: یکی از مشکلات این قشرعدم پرداخت مطالبه بیمه عشایر است که در این زمینه نیز باید هر چه سریع تر خسارات مربوطه توسط صندوق بیمه محصولات کشاورزی پرداخته شود. ”
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
فدراسیون پزشکی ورزشی بر خلاف اعلام قبلی خود که افزایش نرخ در سال 99 نخواهد داشت یک شبه 50٪ حق بیمه ای را افزایش داد.
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۱۳   + ۱۲ سایت دیگر  
بیمه آسیا در نیمه نخست سال جاری سه هزار 754 میلیارد تومان حق بیمه تولید کرد و همچنین 341 میلیارد تومان سود خالص شناسایی کرد و به هر سهم 1482 ریال سود اختصاص داد . به گزارش بانکداری ایرانی ، شرکت بیمه آسیا صورت های مالی شش ماهه منتهی به پایان شهریور ماه سال 99 (حسابرسی نشده) را منتشر کرد . ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۰:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
بررسی های دنیای اقتصاد بررسی صورت های مالی 6 ماهه امسال 12 شرکت خدمات بیمه حکایت از این دارد که شاخص نسبت خسارت اغلب این بنگاه های مالی به رغم شیوع کرونا، نسبت به مدت مشابه سال قبل به میزان چشمگیری کاهش یافته است ...
پانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۳:۴۹    
تهران (پانا) - مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، گفت 6600 میلیارد تومان مستمری ماهیانه ای که سال گذشته به بازنشستگان پرداخت می شد، در سال جاری به بیش از 10 هزار میلیارد تومان رسیده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر سنندج گفت: در حالیکه شهرداری برای حقوق و حق بیمه پاکبان ها مشکل دارد، دو میلیارد تومان از بودجه شهرداری توسط 6 عضو شورا برای کمک به تیم راه یاب ملل مریوان می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۰:۳۱    
سرپرست بیمه تأمین اجتماعی البرز قانون تعیین تکلیف اشخاصی که 10 سال و کمتر حق بیمه پرداخت کرده اند را تشریح کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۴۴   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس صندوق بیمه روستائیان و عشایر گفت: از امروز قالیبافانی که تحت پوشش هیچ پوشش بیمه ای نبودند تحت پوشش بیمه صندوق اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر قرار می گیرند.
سرپرست صندوق بیمه اجتماعی خراسان جنوبی گفت: افرادی که در سنوات قبل بیمه بودند اما درچند سال گذشته نتوانستند حق بیمه خود را پرداخت و به اصطلاح انفصال بیمه ای هستند میتوانند پرداخت حق بیمه خود را ادامه دهند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
بیمه دانا یکی از شرکت هایی است که در زمینه فروش انواع محصولات بیمه ای فعالیت می کند و در سال 97 حدود 7 درصد از حق بیمه های تولیدی در بازار بیمه را به خود اختصاص داده است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
بیش از 80 نفر از کارگران خدمات شهری لردگان نسبت به پرداخت نشدن حق بیمه و عدم پرداخت چهارماه حقوق و مزایای خود به مسئولین شهرستانی و استانی معترض هستند.
پیام فوری   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۳۰   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیر عامل بیمه تجارت نو 29 مهر، در همایش “لایو اینستاگرامی شبکه فروش” به تشریح توانمندی های مالی شرکت پرداخته و تاکید داشت: امروز مجموعه جوان تجارت نو برند شناخته شده ای است که در شاخص های مهم مالی رتبه یک را کسب کرده و این جایگاه را حفظ خواهد کرد. ...
ستاره صبح   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۰:۴۳   + ۵۰ سایت دیگر  
اشاره: دفتر امور اقتصاد کلان سازمان برنامه وبودجه کشور مطالعه ای باهدف تحلیل تغییرات رفاه خانوار انجام داده است و در آن به بررسی نوسانات رفاه مادی خانوارها پرداخته است ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۵:۱۳    
عضو مجمع نمایندگان استان اردبیل در مجلس از واریز شدن حق بیمه کشاورزان در آینده نزدیک خبر داد.
اقتصاد تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۳:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
اقتصادتهران: شرکت بیمه پاسارگاد صورت های مالی میاندوره ای شش ماه منتهی به پایان شهریور ماه سال جاری (حسابرسی نشده) را منتشرکرد. به گزارش اقتصادتهران، شرکت بیمه پاسارگاد صورت های مالی میاندوره ای شش ماه منتهی به پایان شهریور ماه سال جاری (حسابرسی نشده) را منتشرکرد. ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۲۱   + ۲۹ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و نوآوری شرکت بیمه ملت، از افزایش 23 درصدی تولید حق بیمه در شش ماهه اول سال جاری نسبت به سال گذشته خبر داد.
پیام فوری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۴۰   + ۲۹ سایت دیگر  
جهش در تولید حق بیمه، استراتژی مداری، ارایه محصولات بیمه ای و نیز ارزشی بودن خدمات و عملکرد شرکت بیمه کوثر از ویژگی های برتر آن است. به گزارش پیام فوری، غلامرضا سلیمانی، رییس کل بیمه مرکزی در دیدار با مدیرعامل، معاونان ...
اقتصاد آنلاین / کاماپرس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
در چند هفته گذشته کمبود آرد موجب گلایه برخی شهروندان در نقاط مختلف کشور از طولانی شدن صف های خرید و کمبود عرضه نان شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۷:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
تدوین بسته معافیت های بیمه ای در قراردادهای دانش بنیان، یکی از مطالبات مهم شرکت های دانش بنیان محسوب می شود که در همین راستا 850 شرکت دانش بنیان از معافیت های بیمه ای بهره مند شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
امیری گفت: اگر دولت بخشی از حق بیمه تکمیلی بازنشستگان تامین اجتماعی را پرداخت نکند، دیگر آنها را بیمه تکمیلی نمی کنیم.
55آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۳۸    
بیمه زندگی قراردادی است میان شرکت بیمه و بیمه شده که در آن، بیمه شده تا زمانی معین -بسته به نوع قرارداد- متعهد به پرداخت حق بیمه (مبلغ تعیین شده در قرارداد و غالبا در اقساط بلندمدت) می شود و با بروز وقایعی چون مرگ، ابتلا به بیماری لاعلاج یا احتیاج شخص به مراقبت های ویژه پزشکی یا در طول حیات ...
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۵۴   + ۱۶ سایت دیگر  
سازمان تامین اجتماعی به منظور بیمه کارکنان ایرانی دارای گواهینامه شغلی که در ارتباط با اجرای قراردادهای صدور خدمات فنی و مهندسی به خارج از کشور اعزام می شوند، حق بیمه قراردادها را بر اساس صورت مزد یا حقوق ماهیانه کارکنان محاسبه و مفاصاحساب قرارداد و یا پیمان را صادر می کند.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۳۴    
مدیر کل تامین اجتماعی کردستان به منظور تقویت تعاملات و ارتباطات، بررسی مسائل و مشکلات فی مابین، هماهنگی در خصوص افزایش همکاری و تعامل دستگاه های اجرایی، با فرماندار و شهردار شهرستان بیجار دیدار و گفتگو کرد.
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۲:۳۵   + ۶۷ سایت دیگر  
بانک رفاه کارگران، به عنوان بانکی غیردولتی و اجتماعی که سرمایه آن از محل حق بیمه کارگران عزیز کشور تامین شده، در طول 60 سال فعالیت خود، همواره حامی اقشار آسیب پذیر جامعه بوده است.
روز پلاس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۸:۴۷   + ۳۳ سایت دیگر  
برقراری مستمری بازنشستگی آن دسته از بیمه شدگان اجباری که فاصله یک تا دو ماه بین زمان ترک کار بیمه شده تا تاریخ ارسال آخرین لیست پرداخت حق بیمه از سوی کارفرما، ایجاد می شود، به صورت پیش نویس صادر می شود.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۱:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز:برقراری مستمری بازنشستگی آن دسته از بیمه شدگان اجباری که فاصله یک تا دو ماه بین زمان ترک کار بیمه شده تا تاریخ ارسال آخرین لیست پرداخت حق بیمه از سوی کارفرما، ایجاد می شود، به صورت پیش نویس صادر می شود.
رهیاب   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۹:۲۵   + ۱۶ سایت دیگر  
زینب پارسافخر: از مزایای این طرح؛ یک سال و نیم بخشودگی حق بیمه برای زنان عشایری و افرادی که دارای 18 تا 50 سال هستند را برشمرد که می توانند خود را بیمه نمایند و با پرداخت 15 سال حق بیمه از مزایای بیمه بازنشستگی به شرط 65 سالگی بهره مند شوند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۵:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
صفری گفت: تفکیک حساب بیمه های زندگی از غیر زندگی به این منظور است که ما بتوانیم منابع مالی حاصل از حق بیمه های زندگی را از سایر حساب ها جدا کرده و آن منابع مالی را در جای دیگری سرمایه گذاری کنیم.
یزدی نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۲۰:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان یزد گفت: طی شش ماهه نخست سال جاری بیش از پنج هزار مددجوی تحت حمایت از خدمات این نهاد در قالب بیمه مکمل، تغذیه کودکان کمتر از پنج سال مبتلا به سوءتغذیه و امنیت غذایی مادران باردار و شیرده و همچنین حق بیمه تأمین اجتماعی برخوردار شدند.
اقتصادگردان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۹:۱۹   + ۲۷ سایت دیگر  
گزارش های آماری حاکی از رشد 23 درصدی حق بیمه صادره بیمه ملت درشش ماهه ابتدایی امسال در مقایسه با مدت مشابه سال قبل است که روند رو به رشد عملکرد بیمه ملت را نشان می دهد.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۶:۰۹    
فروش بیمه نامه های الکترونیک بیمه کوثر با استقبال مشتریان از خدمات آنلاین، در کمتر از چهار ماه از مرز 11 هزار بیمه نامه گذشت و حق بیمه تولیدی آن به 80 میلیارد ریال رسید.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۳۷   + ۳۸ سایت دیگر  
به گزارش بسیج پرس پرس، معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش در راستای اجرای نظام رفاهی و تسهیلات حمایتی برای معلمان و با توجه به ضرورت بیمه ای تمامی نوآموزان، دانش آموزان و کارکنان وزارت آموزش وپرورش، دستورالعمل اجرایی بیمه حوادث و مازاد درمان دانش آموزان را به استان ها ابلاغ کرد ...
به منظور بررسی و کاهش حق بیمه سلامت اعضای صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر کارگروه ویژه خواهد شد .