چهارشنبه ۱۳ مردادساعت ۰۴:۱۰Aug 2021 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حق بیمه»

گیلان صدر   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس آخرین بیلان صادره در تامین اجتماعی گیلان ، لغایت اسفندماه سال 1399 ، بیش از 40 هزار کارفرمای استان دارای دیون معوق و بدهی های جاری بیمه ای هستند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۲:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
در سال جدید و با افزایش ناگهانی قیمت ها تا چندبرابر، دستمزدهای کارگری و حق بیمه و سایر هزینه های تولید موجب شده تا نانوایان نسبت به قیمت های فعلی نان معترض باشند و درخواست گرانی نان بدهند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۰:۰۳    
مرحله دوم پرداخت حق بیمه مرحله دوم پرداخت حق بیمه تأمین اجتماعی و سرانه درمان فصل بهار با واریز حق بیمه و سرانه درمان فصل بهار با وایز حق بیمه و سرانه درمان (سهم عضو) اردیبهشت 1400 بیمه شدگان صندوق اعتباری هنر انجام شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۱:۴۲    
حق بیمه تأمین اجتماعی و سرانه درمان فصل بهار با واریز حق بیمه و سرانه درمان (سهم عضو) اردیبهشت 1400 بیمه شدگان صندوق اعتباری هنر انجام شد.
نقدینه   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۵:۳۲   + ۳۷ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، با گذشت بیش از 2 سال از اجرایی شدن طرح کشوری و موفق “مهردانا” که برای اقشار متوسط و آسیب پذیر جامعه ارائه و در آن بیمه گذاران محترم از تسهیلات قرض الحسنه برای خرید بیمه نامه های مورد نیاز خویش بهره مند می شوند، اینک در مرحله دوم ...
تجارت گردان   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۳:۵۱   + ۱۵ سایت دیگر  
شرکت بیمه پاسارگاد در راستای سهولت دسترسی و خدمات رسانی بهینه در روزهای پاندمی ویروس کرونا برای بیمه گذاران بیمه نامه های عمر و تأمین آتیه شرایطی را فراهم نموده است که این عزیزان می توانند نسبت به پرداخت اقساط حق بیمه عمر و تأمین آتیه خود بدون درج شناسه های قبض و پرداخت اقدام نمایند.
مرحله دوم پرداخت حق بیمه تأمین اجتماعی و سرانه درمان فصل بهار با واریز حق بیمه و سرانه درمان (سهم عضو) اردیبهشت 1400 بیمه شدگان صندوق اعتباری هنر انجام شد.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۸:۲۱    
شرکت بیمه معلم گزارش عملکرد یک ماهه منتهی به 1400/04/31را منتشر کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۰:۱۱   + ۱۴ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد: صادرات پوشاک ایران به عراق، سوریه، افغانستان و بخشی هم روسیه انجام می شود. رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک تهران با بیان مطلب فوق و با اشاره به کاهش واردات پوشاک قاچاق، گفت: مشکلات تولید همچنان باقی است و عدم دسترسی به مواد اولیه تولید پوشاک در کنار موانع مالیاتی ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۸:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
"مهرنوش نجابتی" مدیر بیمه های مسئولیت شرکت بیمه پاسارگاد گفت: ممکن است که هزینه های ایجاد ایمنی و بهداشت محیط کار اینقدر بالا باشد که برخی کارفرمایان حاضر باشند حق بیمه بیشتری پرداخت کنند اما افزایش حق بیمه کمکی به افزایش ایمنی کارگاه ها نمی کند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
"مهران صادقی"، معاون آتش سوزی اداره کل بیمه های اموال شرکت بیمه ایران، گفت : درحال حاضر بیمه های آتش سوزی جایگاه ششم را دربین16 رشته صنعت بیمه دارد که از نظر آمار و ارقام جایگاه مناسبی نیست ...
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۸:۰۸    
شرکت بیمه معلم از کسب درآمد 1774 میلیارد تومانی از محل حق بیمه طی 4 ماه اخیر خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۶:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
شیوع بیماری کرونا، آثار و عواقب اقتصادی و اجتماعی فراوانی داشته است و تعطیلی کارگاه ها و صنوف مختلف در کشور، یکی از مهمترین اثرات اقتصادی آن است که سازمان تامین اجتماعی را از حیث منابع و مصارف و حجم خدمات قابل ارائه متأثر ساخته است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۶:۱۸    
بیمه البرز در تیر ماه، 610میلیارد تومان حق بیمه جدید صادر کرد و خسارت پرداختی این شرکت به 230میلیارد تومان رسید.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۳:۳۲    
نرخ و ترتیب پرداخت حق بیمه مشمولان قانون تشکیل صندوق حمایت وکلا و کارگشایان دادگستری از سوی دولت تعیین و توسط معاون اول رئیس جمهوری، ابلاع شد.
نقدینه   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۱:۴۳   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، سال آماری99 گذشت اما کنکاشی در صورتهای مالی نه ماهه و ده ماهه 99 که تاکنون در دسترس است خالی از لطف نیست . سالی که با کرونا طی شد اما در نیمه اول سودهای سرشار بورسی را نصیب بیمه گران کرد اما کماکان ریسک عدم وصول مطالبات پابرجاست ...
صبا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۱:۰۴    
نایب رئیس هیئت مدیره شرکت مادر تخصصی ساتکاب با بیان اینکه ساتکاب به نمایندگی از وزارت نیرو فراخوان مدیریت تجمیع بیمه ها را بر عهده گرفت، گفت: حق بیمه پیشنهادی بیمه گر در سال گذشته اگر بر اساس همان توافقات قدیمی استمرار می یافت، هزینه هنگفتی را به مجموعه همکاران ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۰۰:۱۱   + ۲۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : مجمع عمومی عادی سالانه شرکت بیمه سامان، با حضور بیش از 80درصد صاحبان سهام برگزار شد و صورت های مالی منتهی به 30 اسفند سال 1399 با اکثریت آرا به تصویب رسید ...
ارانیکو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۲۰:۵۷   + ۳۴ سایت دیگر  
رئیس کل بیمه مرکزی، تنوع بخشی محصولات و توسعه پوشش های جدید بیمه ای را از برنامه های مهم صنعت بیمه اعلام کرد و گفت: پیش بینی می شود که رقم حق بیمه تولیدی صنعت بیمه در سال جاری به بیش از110 هزار میلیارد تومان افزایش یابد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۹:۱۸   + ۶۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس کل بیمه مرکزی، تنوع بخشی محصولات و توسعه پوشش های جدید بیمه ای را از برنامه های مهم صنعت بیمه اعلام کرد و گفت: پیش بینی می شود که رقم حق بیمه تولیدی صنعت بیمه در سال جاری به بیش از110 هزار میلیارد تومان افزایش یابد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۳:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون اول رییس جمهوری تصویب نامه مربوط به موافقتنامه دوجانبه میان ایران و عمان در زمینه کمک متقابل اداری در امور گمرکی و همچنین اصلاحیه آیین نامه اجرایی تعیین نرخ و ترتیب پرداخت حق بیمه مشمولان قانون تشکیل صندوق حمایت وکلا و کارگشایان دادگستری را ابلاغ کرد.
جماران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۱:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
جی پلاس؛ مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان زنجان از افزایش 25 درصدی مستمری بازنشستگان این صندوق خبر داد. علی عباسی گفت: این افزایش از ابتدای سال جاری به حساب مستمری بگیران واریز شده است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۱:۳۲   + ۱۴ سایت دیگر  
شیراز - ایرنا- مدیرعامل شرکت گاز فارس گفت: تمام مشترکین خانگی شهری، روستایی، سکونتگاهی عشایری و تجاری در این استان با پرداخت حق بیمه بر روی صورتحساب خود، در حوادث ناشی از مصرف گاز طبیعی بیمه شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۷:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس انجمن صنفی کامیون داران اصفهان و حومه گفت: رانندگان هزینه بیمه تکمیلی خود را به صورت کامل به شرکت حمل و نقل پرداخت می کنند، اما آن ها به تمام مفاد قرارداد بیمه عمل نمی کنند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۳:۲۴   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق اعتباری هنر اعلام کرد حق بیمه سهم اعضا برای ماه فرورین را در تیر واریز کردیم و امروز حق بیمه اردیبهشت نیز واریز خواهد شد.
تامین اجتماعی   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۰:۴۰   + ۲۷ سایت دیگر  
خرید خدمت سربازی، ارتباطی به ماموریت و مسئولیت های سازمان تامین اجتماعی به عنوان یک نهاد بیمه گر اجتماعی ندارد و اخبار و اطلاعات متناقضی که در روزهای اخیر به نقل از یکی از مدیران این سازمان در برخی رسانه ها و شبکه های اجتماعی در مورد خرید خدمت سربازی مطرح شده ...
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۰:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
نایب رئیس هیئت مدیره شرکت مادر تخصصی ساتکاب با بیان اینکه ساتکاب به نمایندگی از وزارت نیرو فراخوان مدیریت تجمیع بیمه ها را بر عهده گرفت، گفت: حق بیمه پیشنهادی بیمه گر در سال گذشته اگر بر اساس همان توافقات قدیمی استمرار می یافت، هزینه هنگفتی را به مجموعه همکاران ...
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۰:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
مرکز پژوهشهای مجلس شورای اسلامی اخیراً گزارشی تحت عنوان "آسیب شناسی نحوه وصول حق بیمه توسط سازمان تامین اجتماعی با رویکرد رفع موانع تولید" (شماره مسلسل 17582 تیرماه 1400) انتشار داده است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۲۲:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه گتوند حق بیمه در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر خوزستان را مناسب دانست و بر همکاری مسئولین شهرستان در شناسایی خانوارهای فاقد بیمه تاکید کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
"محمدرضا عربی مزرعه شاهی"، عضو هیات مدیره شرکت بیمه آسیا گفت: هرصنعتی از تکنولوژی عقب بماند از بین خواهد رفت و صنعت بیمه هم از این قاعده مستثنی نیست. درآینده خودروهای خودران تاثیرزیادی بر رشته های بیمه خودرو خواهند گذاشت و صنعت بیمه براساس داده ای که از این خودروها می گیرد مدیریت بهتری روی خسارت ها ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۲:۱۷   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر به نقل از وزارت نفت، علی جعفرزاده عنوان کرد: صادرات نفت از جاسک مزیت های زیادی به همراه دارد از جمله آنکه نه تنها برای مشتریان ارزان تر از خارک است، بلکه دسترسی به این خط لوله حق بیمه کشتی ها را نیز کاهش خواهد داد. ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
رکنا:مدیر صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر آذربایجان غربی روستاییان و افراد ساکن شهرهای زیر 20 هزار نفر با پرداخت 15 سال حق بیمه و پس از رسیدن به سن 65 سالگی بازنشسته محسوب می شوند و هر ماه از مستمری برخوردار برخوردارند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۱:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- بیماران خاص تحت پوشش تامین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد با وجود پرداخت حق بیمه این روزها از کمبود دارو رنج می برند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
رییس اداره بهزیستی کاشان گفت: طی یکسال گذشته و در راستای توانمندسازی مددجویان زیر پوشش، بهزیستی کاشان افزون بر 10 میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی و حق بیمه به جامعه ی هدف خود پرداخت نموده است.
آفتاب ایلام   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۸:۰۸   + ۱۳ سایت دیگر  
شکوری درباره نحوه پرداخت حق بیمه کسری از ماه توضیحاتی داد.
پول نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۲:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل نظارت بر شرکت های بیمه گفت: بیمه، یک دوره انتظار دارد. به این معنی که به محض دریافت بیمه نامه و پرداخت اولین قسط حق بیمه، بیمه شده مشمول دریافت خسارت نخواهد بود و وی باید چند ماهی همچنان حق بیمه را پرداخت کرده و منتظر بماند
اقتصاد آنلاین / سلام نو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۹:۰۱   + ۶۸ سایت دیگر  
درپی انتشار خبری به نقل از یکی از مدیران ارشد تامین اجتماعی در مورد خرید خدمت سربازی، رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیروهای مسلح با تاکید بر اینکه مرجع انتشار اخبار حوزه سربازی سازمان وظیفه عمومی ناجا و ستادکل نیروهای مسلح است ...
پولی مالی   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۷:۲۹   + ۲۳ سایت دیگر  
اخبار پولی مالی- شرکت بیمه تجارت نو با همکاری بانک قرض الحسنه مهر ایران و در جهت تسهیل خرید بیمه نامه معادل حق بیمه برای افراد وام قرض الحسنه پرداخت می نماید.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۲:۰۴    
مهلت ارسال لیست و پرداخت بیمه و ثبت درخواست بخشودگی جرایم تا 4 مرداد تمدید شد. ( منبع )
سازمان تامین اجتماعی از تمدید مهلت ارسال لیست و پرداخت حق بیمه و ثبت درخواست بخشودگی جرایم خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۱:۰۴    
زنجان- نجفی، رئیس اتحادیه فرش بافان زنجان با بیان اینکه تامین اجتماعی استان در حق بیمه قالی بافان ظلم کرده است، گفت: متاسفانه قالی بافان تمایلی هم به بیمه عشایری و روستایی ندارند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
کارفرمایانی که مددجویان بهزیستی را در ازای پرداخت حقوق، بیمه و مزایا در چارچوب قرارداد قانون کار به کار بگیرند، می توانند علاوه بر دریافت حق بیمه کارفرمایی، به ازای هر مددجو از تسهیلات قرض الحسنه با سود چهار درصد بهره مند شوند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۰۸:۰۷    
اقتصادنیوز : آذر ماه سال 1387 هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی مصوبه ای را صادر کرد و بر اساس آن، زنان خانه دار مشمول بیمه صاحبان حرف و مشاغل آزاد شدند و این گروه از زنان نیز توانستند خود را بیمه و از امکانات آن برخوردار شوند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۳:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
دستورانی گفت: با بیان اینکه اولیاء دانش آموزان هیچ هزینه ای پرداخت نکنند، گفت: در سه مورد حق بیمه حوادث، هزینه سنجش سلامت و کتب درسی فقط از والدین هزینه دریافت می شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۴:۱۰   + ۳۰ سایت دیگر  
میزان حق بیمه تابعی از نرخ تورم نیست و صنعت بیمه بیش از سودآوری به کاهش فشار اقتصادی مردم و تامین رضایت حداکثری بیمه گذاران تاکید دارد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۶:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
سمنان (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش سمنان با بیان اینکه اولیاء دانش آموزان در هنگام ثبت نام، هیچ هزینه ای نباید پرداخت کنند، گفت در سه مورد حق بیمه حوادث، هزینه سنجش سلامت و کتب درسی فقط از والدین هزینه دریافت می شود. ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۲:۵۱   + ۴۴ سایت دیگر  
کارفرمایان برای استفاده از بخشودگی جرائم بیمه ای تامین اجتماعی در استانهای تهران و البرز تا دوشنبه 4 مرداد و در سایر استانها تا شنبه 2 مرداد فرصت دارند.
مدیرکل بهزیستی استان زنجان گفت: کارفرمایانی که مددجویان بهزیستی را در ازای پرداخت حقوق، بیمه و مزایا در چارچوب قرارداد قانون کار به کار بگیرند، می توانند علاوه بر دریافت حق بیمه کارفرمایی، به ازای هر مددجو از تسهیلات قرض الحسنه با سود چهار درصد بهره مند شوند.
اقتصاد آنلاین / خارگ نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۱:۱۸   + ۳۰ سایت دیگر  
شکوری در رابطه با شرایط احتساب و خرید سابقه خدمت سربازی توضیحاتی ارائه داد.
عصر خبر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۴:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
صادقی تاکید می کند: نگاه ما به مقوله ی صندوق ها باید سه مولفه اساسی را دربربگیرد؛ یک، تعهد حاکمیت نسبت به جامعه ی هدف که اینجا افراد تحت پوشش صندوق های بازنشستگی هستند؛ دو، نگاه دولت برای حل بحران در جهت مصون نگه داشتن حاکمیت از مضرات پیش آمده و سوم ...