چهارشنبه ۰۹ اسفندساعت ۱۶:۰۵Feb 2024 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بیمه دانا»

نبض بورس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۰:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
در پایان معاملات امروز نماد معاملاتی شرکت های بیمه ملت ملت، بیمه دانا متوقف خواهند شد.
اخبار بانک   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۶:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
شرکت بیمه دانا در مدت 11 ماهه منتهی به بهمن حدود 30.534 میلیارد تومان درآمد از فروش محصولات خود به دست آورد.
نبض بورس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۰۹:۲۲    
نماد معاملاتی شرکت های بیمه دانا ، لوله و ماشین سازی ایران فلوله، باما کاما، همکاران سیستم ، گروه بهمن خبهمن آماده انجام معامله می باشند.
نبض بورس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۰۸:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
نماد معاملاتی شرکت بیمه دانا با توجه به افشای اطلاعات با اهمیت گروه ب، متوقف گردید.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۶:۴۳   + ۲۰ سایت دیگر  
مجمع عمومی فوق العاده شرکت بیمه دانا رأس ساعت 10:00 صبح روز شنبه مورخ 1402/12/12 در ساختمان سعدی این شرکت برگزار می گردد.
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۰۸:۵۷    
بیمه دانا یکی دوسالی است که توانسته جایگاه دومین شرکت بیمه خصوصی را به خود اختصاص دهد و بزرگ ترین شرکت بیمه خصوصی ایران شود . به گزارش بانکداری ایرانی ...
پول پرس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۲:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
خسارت های پرداخت نشده که برخی بعد از گذشت سال ها نخ نما شده اند، پرونده های بازی هستند که به عنوان یکی از معضلات اصلی صنعت بیمه اعتماد به این قسم از مثلث مالی را با چالش روبرو کرده و اعتماد را به بازی باخت تبدیل می کند.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۲۳:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
مراسم تقدیر از نمایندگان برتر جشنواره پاییزه فروش بیمه های عمر و پس انداز بیمه دانا روز چهارشنبه بیستم دی ماه جاری در محل مدیریت بیمه های زندگی (انفرادی) برگزار و به نمایندگان حائز رتبه های نخست تا دهم کشور، جوایز نقدی و غیر نقدی اهداء شد.
شادا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۳:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل بیمه دانا گفت: مهم ترین دستاورد بیمه دانا این بود که ما با توجه به راهبرد توسعه بازار که در راستای برنامه استراتژیک شرکت تدوین کردیم؛ توانستیم میزان در زمینه سهم بازار این شرکت از 7.7 درصد در قبل از دولت سیزدهم امروز به 14 درصد دست یابیم.
نقدینه   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۲:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
نقدینه- شرکت بیمه دانا درباره معامله زمین علی آباد اطلاعیه جدیدی را روی سامانه کدال قرار داد. به گزارش پایگاه خبری نقدینه، شرکت بیمه دانا که با نماد دانا در بازار سرمایه فعال است و سال ها است بر سر زمین علی آباد با نهادهای نظامی اختلاف دارد، در اطلاعیه ای با موضوع شفاف سازی در خصوص شایعه ...
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۱:۳۷    
دکتر رضا جعفری، مدیرعامل بیمه دانا در پیامی فرارسیدن سال روز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی را تبریک گفت.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۰:۴۳   + ۹ سایت دیگر  
شرکت بیمه دانا با پرداخت غرامت فوت به خانواده قربانیان حادثه تروریستی کرمان و پوشش کامل بیمه درمان مجروحان این حادثه، به تعهدات بیمه ای خود عمل کرده است.
نبض بورس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۱۴:۳۲    
در این مطلب قصد داریم تا به بررسی رزومه تحصیلی و شغلی آقای رضا جعفری، یکی از مدیران حوزه بیمه بپردازیم. ایشان چه ارتباطی با بیمه دانا دارند؟ دکتر رضا جعفری کیست؟
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۱۲:۲۱    
دکتر رضا جعفری، مدیرعامل و نایب رئیس هیئت مدیره بیمه دانا طی پیامی فرا رسیدن مبعث حضرت رسول اکرم(ص) را تبریک گفت.
پول پرس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۲:۴۲   + ۲۴ سایت دیگر  
مدیرعامل و نایب رئیس هیئت مدیره بیمه دانا، هوشمند سازیِ عملیات بیمه ای را عامل اصلیِ بقاء و دوام این شرکت در صنعت بیمه خواند.
اقتصاد تهران   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۰۹:۴۳    
اقتصادتهران: یکی از اهداف و اصولی که بیمه دانا در مدت مدیریت فعلی خود بدان اهمیت ویژه ای داده، مقوله مدیریت ریسک بوده به طوری که این شرکت با اتکا بر همین سیاست توانسته است پله های موفقیت را یکی پس از دیگری پیموده و اکنون به بزرگ ترین شرکت بیمه کشور از نظر حق بیمه صادره در 10 ماه دست یابد. ...
نبض بازار   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۱۶:۱۳   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرعامل و نایب رئیس هیات مدیره بیمه دانا، توسعه فروش بیمه نامه های خرد به ویژه آتش سوزی و ضابطه مند شدن بازدید های سلامت و دوره ای را از ضرورت های فعالیت های بیمه گری عنوان کرد.
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۰۶:۴۸    
بیمه دانا توانست در 10 ماه ابتدایی امسال تولید حق بیمه را نسبت به مدت مشابه در سال قبل دو برابر افزایش بدهد. به گزارش روابط عمومی بیمه دانا، آمارهای شاخص عملکرد صنعت بیمه نشان می دهد شرکت بیمه دانا 14 درصد از سهم بازار بیمه کشور را دارا است. ...
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۱۳:۳۷   + ۱۵ سایت دیگر  
قائم مقام بیمه دانا، بیمه درمان تکمیلی را یک نوع خدمت استراتژیک در صنعت بیمه دانست و تداوم آن را موجب حفظ و تقویت بنیه مالی بیمه شدگان و افزایش آرامش و اطمینان خاطر آن ها در جامعه عنوان کرد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۱۲:۵۷    
رئیس اداره رفاه و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: باتوجه به لزوم بیمه کردن اماکن دولتی تفاهم نامه ای تحت عنوان بیمه سرقت و آتش سوزی با شرکت بیمه دانا منعقد شد.
پول پرس   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۱۲:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
در گرماگرم شروع تابستان 1401، وزارت آموزش و پروش پس از ارزیابی چندین شرکت بیمه ای، با توجه به توانمندی و سابقه درخشان بیمه دانا در عمل به تعهدات، بیمه درمان تکمیلی فرهنگیان را به دلیل نارضایتی فرهنگیان از شکل صندوق خارج و به روش بیمه گری به این شرکت سپرد.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۱۰:۳۸   + ۱۸ سایت دیگر  
همایش مشترک مدیران و رؤسای ادارات کل رفاه و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش استان های بوشهر، فارس، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه وبویراحمد و خوزستان با بیمه دانا در شهر بوشهر برگزار شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۱۱/۰۵ - ۱۸:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان بوشهر مدیر کل آموزش و پرورش بوشهر در گردهمایی روسای تعاون ادارات کل آموزش و پرورش قطب و مسئولان بیمه دانا از استانهای خوزستان، کهگیلویه و بویراحمد، فارس، چهارمحال و بختیاری و بوشهر گفت: معلمان شایسته دریافت بهترین نوع از خدمات بیمه ای ...
پانا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۵ - ۱۳:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
همایش مسئولان ادارات رفاه و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش و بیمه دانا در بوشهر برگزار شد .
صدای بورس   ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۱۹:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
شرکت بیمه دانا در 10 ماهه اول سال 1402 در شاخص تولید حق بیمه، نسبت به مدت مشابه سال 1400 حدود 235 درصد رشد به ثبت رسانده است.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۱۹:۲۷    
دکتر رضا جعفری، مدیرعامل و نایب رئیس هیئت مدیره بیمه دانا در پیامی فرارسیدن سال روز ولادت حضرت امام علی(ع) و روز پدر را تبریک گفت.
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۲۰:۴۶   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرعامل بیمه دانا در نشست مشترک با مدیرکل و مسئولان آموزش وپرورش استان کرمان و نیز بازدید از مجروحان و خانواده شهدای دانش آموز حادثه تروریستی کرمان از پرداخت خسارت و پوشش کامل هزینه های درمان حادثه دیدگان و مجروحان فرهنگی و دانش آموزِ عملیات تروریستی کرمان خبر داد.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۱۱:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
نشست مشترک مدیران و مسوولان بیمه دانا با صندوق بازنشستگی فولاد استان گیلان به منظور توسعه روابط دوجانبه، بررسی و رفع دغدغه های بیمه ای این بیمه گذار، در شهر رودبار برگزار شد.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۱۰/۲۸ - ۱۴:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
از ابتدای فروردین ماه امسال تا پایان آذرماه درآمد اعلام شده بیمه دانا از فروش حق بیمه مربوط به رشته درمان با بیش از 15 هزار میلیارد تومان بوده است.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۱۰/۲۸ - ۱۱:۳۲    
درآمد های بیمه دانا از محل فروش حق بیمه در نهمین ماه از سال 1402 به بیش از 2 هزار میلیار تومان رسیده است.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۱۰/۲۸ - ۰۲:۲۹   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرعامل و نایب رئیس هیئت مدیره بیمه دانا، از رشد 200 درصدی این شرکت در شاخص تولید حق بیمه خبر داد و اعلام کرد: پرتفوی بیمه دانا طی 10 ماهه امسال به بیش از 30 هزار میلیارد تومان رسیده است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۱۰/۲۶ - ۰۱:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
مدیر عامل بیمه دانا در دیدار با مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: تمامی هزینه های درمانی دانش آموزان مجروح حادثه تروریستی گلزار شهدای کرمان توسط بیمه دانا پرداخت می شود.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۰/۱۹ - ۱۴:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
شعبه بجنورد بیمه دانا، از همکاری و همراهی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان خراسان شمالی در حوزه فعالیت های بیمه ای تقدیر و تشکر کرد.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۰/۱۷ - ۱۱:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
مدیر آموزش و پرورش شهرستان رامیان در استان گلستان، از خدمت رسانی مطلوب بیمه دانا به فرهنگیان این شهرستان تقدیر و تشکر کرد.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۰/۱۵ - ۱۳:۴۷    
یکی از شرکت های نمایندگی بیمه دانا موفق به دریافت مدال طلا و نقره در مسابقات پاورلیفتینگ استان تهران شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۱۰/۱۳ - ۱۹:۰۹    
به مناسبت میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س)و گرامیداشت روز زن و مقام مادر ،رئیس و کارکنان اداره رفاه و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان به همراه رئیس شعبه بیمه دانا یاسوج از کارکنان زن این اداره کل با اهداء گل تجلیل شد. ...
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۰/۱۳ - ۱۱:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
دکتر رضا جعفری، مدیرعامل و نایب رئیس هیئت مدیره بیمه دانا در پیامی فرارسیدن سال روز ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن را تبریک گفت.
اقتصاد تهران   ۱۴۰۲/۱۰/۱۲ - ۱۲:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادتهران: بیمه دانا رکورددار بیشترین حق بیمه صادره طی 9 ماه در میان سایر شرکت های بیمه ای قرار دارد. به گزارش اقتصادتهران، شرکت بیمه دانا در دوره جدید مدیریتی خود و از ابتدای امسال ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۱۰/۱۲ - ۰۸:۴۱    
رئیس شعبه بیمه دانا یاسوج گفت:با انعقاد قراردادهای جدید با مراکز درمانی در نقاط مختلف استان کهگیلویه و بویراحمد،میزان رضایتمندی جامعه بزرگ فرهنگیان و خانواده های آنان ارتقاء یافت. ...
صدای بورس   ۱۴۰۲/۱۰/۰۹ - ۱۶:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
شرکت بیمه دانا درعملکرد یک ماهه منتهی به 1402/09/30 از محل فروش حق بیمه مبلغ 21,367,747 میلیون ریال درآمد دارد؛ که نسبت به عملکرد 1 ماهه مشابه سال قبل 79 درصد افزایش داشته است.
اطلاع با ما   ۱۴۰۲/۱۰/۰۷ - ۱۰:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
قائم مقام بیمه دانا با توجه به فراگیر شدن پوشش های بیمه ای و نقش آن در حوزه های مختلف سیاسی، اجتماعی و فرهنگی، اثرات اقتصادی بیمه در زندگی امروز مردم را به عنوان بخش لاینفکی از زندگی جوامع امروز بشری دانست.
شما نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۰۴ - ۱۳:۴۲   + ۱۳ سایت دیگر  
بیمه دانا حامی آموزش و پرورش در خدمت به فرهنگیان استمدیرکل و جمعی از مسوولان آموزش و پرورش استان خراسان شمالی، با حضور در شعبه بجنورد بیمه دانا، از خدمات این شرکت به فرهنگیان استان تقدیر کردند.
شما نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۲۹ - ۱۲:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
رونمایی از طرح سفیران فرهنگی با هدف ارتقاء ضریب نفوذ بیمه در کشوربه مناسبت پنجاهمین سالگرد تأسیس شرکت بیمه دانا از طرح تازه این شرکت با عنوان طرح سفیران فرهنگی که با مشارکت وزارت آموزش و پرورش اجرا می شود نیز رونمایی شد.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۹/۲۹ - ۱۱:۲۷   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیران ارشد صنعت بیمه کشور در مراسم گرامیداشت پنجاهمین سال روز تأسیس این شرکت در تهران حضور یافتند.
نقدینه   ۱۴۰۲/۰۹/۲۹ - ۰۹:۳۷   + ۱۹ سایت دیگر  
نقدنیه - دکتر بنیادی در این مراسم عدم آشنایی مردم با مزایای بیمه را از عوامل پایین بودن ضریب نفوذ بیمه اعلام کرد. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، دکتر علی بنیادی نائینی ضمن تبریک به مدیرعامل بیمه دانا برای کسب رتبه نخست تولید حق بیمه در میان شرکت های خصوصی گفت ...
جهانی پرس   ۱۴۰۲/۰۹/۲۸ - ۲۰:۵۱   + ۱۹ سایت دیگر  
با پیشنهاد و پیگیری صندوق اعتباری هنر، حنجره و صدای مصطفی راغب، خواننده موسیقی پاپ از سوی بیمه دانا، بیمه شد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۲۸ - ۱۷:۴۱    
وقتی در زمانه ای زندگی می کنیم که بسیاری از ارزش های انسانی و رفتاری مردم این سرزمین ، دستخوش تغییر و تحولات نشات گرفته از معادله ها و مولفه های اقتصادی و مالی شده است و روز به روز نیز این نمادها ،