سه شنبه ۱۸ بهمنساعت ۲۲:۰۱Feb 2023 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «عدالت آموزشی»

خبرگزاری برنا   ۴۶ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش وپرورش گفت: توسعه عدالت آموزشی یکی از اولویت های مهم وزارت آموزش وپرورش است اما عدالت آموزشی صرف دسترسی به آموزش نیست بلکه باید کیفیت آموزش را تضمین کنیم ...
آنا / ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۰۸:۵۰   + ۳۵ سایت دیگر  
جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی آغاز شد و بررسی عملکرد منابع و مصارف هدفمندسازی یارانه ها قانون بودجه سال 1401 کل کشور در دستورک ار قرار گرفت.
اقتصاد ایران: نمایندگان مجلس شورای اسلامی با اصلاح ایرادات شورای نگهبان به برخی از مواد طرح اصلاح قانون برقراری عدالت آموزشی در پذیرش دانشجو در دوره های تحصیلات تکمیلی و تخصصی موافقت کردند.
یکتا پرس   ۹ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با اصلاح ایرادات شورای نگهبان به برخی از مواد طرح اصلاح قانون برقراری عدالت آموزشی در پذیرش دانشجو در دوره های تحصیلات تکمیلی و تخصصی موافقت کردند.
نمایندگان مجلس شورای اسلامی، مدت تعهد مشمولان رشته های تخصصی پزشکی که قبل از اصلاح قانون برقراری عدالت آموزشی در پذیرش دانشجو در دوره های تحصیلات تکمیلی فارغ التحصیل شده اند، به میزان دو برابر دوره تحصیلی مصوب بدون اعمال ضریب منطقه ای لحاظ کردند.
استانداری گلستان   ۹ ساعت پیش    
در راستای توسعه جغرافیای عدالت آموزشی مراکز آموزش فنی و حرفه ای در سطح استان و با توجه به فقدان مرکز ثابت آموزش مهارتی دولتی در شهر سرخنکلاته در بخش بهاران گرگان و با توجه به ظرفیت نیروی انسانی جوان و فعال متناسب با زیر ساختهای مناسب در این مناطق ...
بویر نیوز   ۹ ساعت پیش    
پایگاه خبری تحلیلی بویرنیوز: کورش دلشاد مدیر آموزش و پرورش شهرستان بویراحمد با بیان اینکه خدمات نظام در زمینه عدالت آموزشی پس از انقلاب اسلامی با پیش از انقلاب به هیچ وجه قابل مقایسه نیست ...
خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با اصلاح ایرادات شورای نگهبان به برخی از مواد طرح اصلاح قانون برقراری عدالت آموزشی در پذیرش دانشجو در دوره های تحصیلات تکمیلی و تخصصی موافقت کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل - معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: در راستای تحقق عدالت آموزشی پوستر نخستین جشنواره معلم خلاق ایل در اردبیل رونمایی شد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۲:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو مجمع نمایندگان سیستان و بلوچستان در مجلس، با یادآوری اینکه هدف از تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان این استان رفع مشکل کمبود نیرو و جذب نیروهای بومی بوده است، از تبعیض آشکار در نحوه اجرای این مهم در شمال و جنوب این استان انتقاد کرد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۱:۰۲    
محل مانی فرماندار رامیان در مراسم جشن انقلاب مدرسه بلوچ آباد گرمایش از توابع بخش فندرسک شهرستان شرکت نمود. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فرماندار در حاشیه این جشن ضمن بازدید از فضای آموزشی گفت ...
پانا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۰:۵۱    
تهران (پانا) - معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش، گسترش عدالت آموزشی و تربیتی را ازجمله از دستاوردهای آموزش و پرورش درتاریخ 44 ساله انقلاب اسلامی برشمرد. ...
سفیر افلاک   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۰۷:۲۳    
پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران شرایط برای توسعه عدالت آموزشی فراهم شد و طی این سال ها شاهد شکوفایی استعدادهای زیادی از دانش آموزان بوده ایم.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۱:۵۰    
در راستای توسعه جغرافیای عدالت آموزشی مراکز آموزش فنی و حرفه ای در سطح استان و با توجه به فقدان مرکز ثابت آموزش مهارتی دولتی...
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: ساخت اذهان اهمیت زیادی دارد و احداث مدرسه مقدمه ای برای ساخت اذهان و برقراری عدالت آموزشی است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۶:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی وزیر آموزش وپرورش؛ علی تیرگیر مال خلیفه به عنوان سرپرست دفتر توسعه عدالت آموزشی و آموزش عشایر منصوب شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۵:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: در راستای گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی و توسعه عدالت آموزشی و پرورشی 26 هزار 640 اقلام ورزشی و بهداشتی به مدارس محروم مناطق شهری و روستایی استان اهدا شد.
معاون عمرانی وزیر آموزش و پرورش گفت: دستگاه نوسازی باید با تمام قوا پیشران عدالت آموزشی در همه حوزه ها باشد.
رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور گفت: رسالت مهم ما در این مجموعه بسترسازی برای تحقق عدالت آموزشی در کشور است. بر همین اساس نیز مبنای کیفیت و عدالت آموزشی در این مجموعه شکل می گیرد.
پانا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۱:۳۰   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران (پانا) - طی حکمی از سوی وزیر آموزش وپرورش؛ علی تیرگیر مال خلیفه به عنوان سرپرست دفتر توسعه عدالت آموزشی و آموزش عشایر منصوب شد. به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش، متن حکم یوسف نوری به شرح زیر است: جناب آقای علی تیرگیر مال خلیفه ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۱:۰۶    
مسئول دارالقرآن بسیج خراسان جنوبی با اشاره به ضعف در عدالت آموزشی و آموزش های تخصصی در استان های محروم، گفت: متأسفانه به دلیل محروم بودن از اساتید تراز اول کشور به دلیل بُعد مسافت ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۰:۱۲    
مسئول دارالقرآن بسیج خراسان جنوبی با اشاره به ضعف در عدالت آموزشی و آموزش های تخصصی در استان های محروم، گفت: متأسفانه به دلیل محروم بودن از اساتید تراز اول کشور به دلیل بُعد مسافت ...
آنا / دولت   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۲:۵۳   + ۱۸ سایت دیگر  
1100 مدرسه و پروژه آموزشی و پرورشی در سراسر کشور با حضور رئیس جمهور در شهرستان ری افتتاح شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۵:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
نماینده سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی گفت: 67 مدرسه کانکسی این شهرستان ها در راستای عدالت آموزشی و بهره مندی دانش آموزان روستا های محروم از امکانات، برچیده می شود.
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: با ادغام، رشد آموزش و پژوهش در سراسر کشور به خصوص در مناطق محروم گسترش یافت و گام های بلندی در مسیر عدالت آموزشی برداشته شد.
پانا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
با حضور معاون ، کارشناسان و سرگروه های آموزشی مقطع ابتدایی شهرستان شادگان از روند اجرای طرح جهش کیفیت و عدالت آموزشی در مدارس ابتدایی شهرستان بهبهان بازدید شد.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۷:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
ابراهیم سحرخیز گفت: اشکالی که در بودجه آموزش و پرورش هر سال به چشم می خورد این است که بودجه مصوب با بودجه عملکردیتفاوت دارد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۶:۲۳    
ایسنا/خوزستان معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش خوزستان از برگزاری دومین مرحله توانمندسازی دبیران متوسطه اول و دوم نظری در قالب طرح جهش کیفیت و عدالت آموزشی خبر داد.
طاهره رهایی مسئول کتابخانه عمومی شهید شهروی لاسجرد از اجرای طرح آموزش هنر برای همه در کتابخانه عمومی شهید شهروی با هدف تحقق عدالت آموزشی فرهنگی و هنری خبر داد.
عطنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۸:۵۳    
عطنا - نشست کمک به حل مسائل کشور در تاریخ 2 بھمن ماه 1401 از ساعت 14 الی 17 تحت عنوان عدالت آموزشی در آموزش عالی ایران: فرصتھا، چالشھا، و راھکارھا با حضور خانم دکتر معصومه استاجی به عنوان دبیر نشست ، آقای دکتر رضامراد صحرائی، دکتر علی خورسندی طاسکوه، ھیئت رئیسه دانشکده ادبیات فارسی و زبانھای خارجی ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۵:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
کم و کسری ها در بودجه 1402 آموزش و پرورش بیشترین نگرانی را برای مناطق محروم در پی داشته است که این امر، نادیده گرفته شدن هرچه بیشتر عدالت آموزشی را در پی خواهد داشت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۰۷:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
قائم مقام و دبیر ستاد راهبری اجرای نقشه جامع علمی کشور، درباره هدف اصلی مصوبه کنکوری شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: هدف اصلی از تصویب این مصوبه، ایجاد عدالت آموزش نبود بلکه هدف ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۷:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
معاون آموزش متوسطه در آیین انعقاد تفاهم نامه با دانشگاه فرهنگیان گفت: تعامل با دانشگاه فرهنگیان باعث بهبود در فرآیندهای یاددهی، یادگیری، ارتقای کیفیت آموزشی و افزایش عدالت آموزشی در مدرسه خواهد شد.
آنا / باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۱:۴۰   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر علوم گفت: مهارت محوری کردن رشته ها و دروس عزم فرابخشی می خواهد و همانطور که در رشته پزشکی دانشجویان در حین تحصیل در بیمارستان ها فعالیت می کنند و مهارت های لازم را فرا می گیرند.
آنا / دولت   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۰:۲۷   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری در مراسم امضای تفاهم نامه با سازمان نوسازی مداری از کمبود متوسط 715 مدرسه در مناطق حاشیه نشین شهر ها خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۹:۰۱    
در طی مسیر رسیدن به عدالت آموزشی در طی این 40 سال؛ اگر چه در همه مناطق لوله کشی گاز و بیمارستان و خدمات و.. وجود نداشته باشد، اما آموزش و پرورش افتخار این را دارد که اکنون در دورترین روستا های کشور، معلم و حتی مدارس عشایری داشته باشد و در این امر خدمت و عدالت، نسبت به ارگان های دیگر پیشران است.
پانا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۰۹:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - بازماندگان از تحصیل در کشور با راه اندازی سامانه شهید محمودوند رصد می شوند و با توجه به تشکیل قرارگاه عدالت آموزشی و تربیتی و همچنین پیگیری های وزارت آموزش و پرورش، امکان ادامه تحصیل این قشر در زیست بوم جدید فراهم شده و این نقطه پایانی برای بازماندگی از تحصیل است . ...
سلامت نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۳:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
عدالت آموزشی به رؤیای دست نیافتنی وزارت آموزش و پرورش تبدیل شده است. از یک سو مسئولان در تریبون های مختلف صحبت از برابری آموزشی می کنند و در سوی دیگر در اتاق های مدیریتشان طرح ها و برنامه هایی ارائه می دهند که طبقاتی شدن آموزش را بیشتر و بیشتر می کند.
سلام نو / فرارو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۳:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
محمدعلی زلفی گل وزیر علوم، بخاطر قطع اینترنت در زمان برگزاری کنکور از مردم عذرخواهی کرد و گفت: دلیل قطع اینترنت اجرای عدالت آموزشی بود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۰۹:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
یکی از شرایط اجرای عدالت آموزشی برای همه داوطلبان آزمون سراسری ورود به دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی، مقابله جدی با هر نوع تخلف و تقلب در فرایند برگزاری آزمون است و برای این منظور ...
شارا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۰۱:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
قصه پرغصه کنکور و حواشی بی پایانش، امسال بهانه ای شد تا همان اینترنت محدود و مملو از اختلالات متعدد هم عملا قطع شود و به این ترتیب آخر هفته تلخی برای مردم رقم بخورد ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۰۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد: قصه پرغصه کنکور و حواشی بی پایانش، امسال بهانه ای شد تا همان اینترنت محدود و مملو از اختلالات متعدد هم عملا قطع شود و به این ترتیب آخر هفته تلخی برای مردم رقم بخورد ...
مرور نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۹:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری ضمن عذرخواهی از مردم به خاطر قطع شدن اینترنت هنگام برگزاری کنکور گفت: این محدویت به خاطر این است که عدالت آموزشی حکم فرما شود و از اتفاقات و تخلفاتی که ممکن بود به وجود بیاید پیشگیری کنیم.
برترین ها / بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۳:۳۰   + ۳۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان سنجش آموزش کشور تصریح کرد: تاکنون هیچ برگشت پاسخی به حوزه های امتحانی در کنکور امسال اتفاق نیفتاده است.
آنا / باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۲:۵۸   + ۲۴ سایت دیگر  
محمدعلی زلفی گل با بیان اینکه در بیش از 90 درصد از رشته های دانشگاهی بر اساس سوابق تحصیلی داوطلبان می توانند رشته های مورد علاقه خود را انتخاب کنند، تصریح کرد: دو نوبت شدن برگزاری کنکور بار استرس را از داوطلبان و خانواده ها کم کرده است.
آنا / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۷:۰۵   + ۳۶ سایت دیگر  
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: به خاطر قطعی اینترنت از مردم عذرخواهی می کنیم، این مصوبه شورای امنیت بود و باید اجرا می شد
زلفی گل وزیر علوم از مردم بابت قطعی اینترنت در زمان برگزاری کنکور 1401 عذرخواهی کرد.
شفا آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۸:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
یکی از علل عدم ماندگاری پزشکان در مناطق محروم این است که محل خدمت زوجین از هم جدا می افتد و در این طرح اصلاحی این موارد به خوبی دیده شده چراکه کاملا مغایر قانون جوانی جمعیت و حمایت از خانواده نیز است.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۳:۳۷   + ۱۴ سایت دیگر  
در حالی که گفته شده امسال نیز علی رغم قطع اینترنت، سوالات کنکور لو رفت، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری درباره قطع اینترنت در حوزه های برگزاری کنکور مدعی شد: به دلیل آسودگی خاطر داوطلبان و این که بدانند مبحث عدالت آموزشی در کانون توجه قرار دارد اینترنت را در مدت زمان برگزاری کنکور قطع کردیم.