پنجشنبه ۰۱ مهرساعت ۰۷:۰۰Sep 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تبعیض»

وزیر امور خارجه بر اراده جمهوری اسلامی ایران برای نابودی کامل تمامی اشکال تبعیض نژادی از جمله آپارتاید و صهیونیسم تأکید کرد.
خبر آنلاین   ۷ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه کشورمان در پنل عالیرتبه بزرگداشت بیستمین سالگرد بیانیه و اقدام عمل دوربان در حاشیه هفتاد و ششمین اجلاس مجمع عمومی ملل متحد با تاکید بر اینکه ایران بر نابودی کامل تمامی اشکال تبعیض نژادی از جمله آپارتاید و صهیونیسم متمرکز است ...
باشگاه خبرنگاران   ۸ ساعت پیش    
خبرگزاری آمریکایی بلومبرگ در گزارشی اعلام کرد آمار بیکاری در شهر های آمریکایی نمایانگر افزایش تبعیض نژادی در این زمینه است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۸:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام شاهرخی گفت: راه شهدا راه مبارزه با تبعیض، بی عدالتی و مقابله با هرگونه فساد است که خوشبختانه جزء مهم ترین برنامه های دولت سیزدهم است و این مبارزه با فساد و بی عدالتی تمام شدنی نیست و مورد نیاز جامعه است.
سخنگوی وزارت امور خارجه برخوردهای نامناسب و تبعیض آمیز نیروهای مرزبانی گرجستان با هموطنان ایرانی مقیم این کشور را به هیچ وجه قابل قبول ندانست و گفت که این موضوع در دست پیگیری است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۷:۱۳   + ۵۵ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه برخوردهای نامناسب و تبعیض آمیز نیروهای مرزبانی گرجستان با هموطنان ایرانی مقیم این کشور را به هیچ وجه قابل قبول ندانست و گفت که این موضوع در دست پیگیری است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۵:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در لرستان بیان کرد: موفقیت ها و رشادت های هشت سال دفاع مقدس را باید ترسیم و نقشه راه قرار داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۵:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
هیات نظارت فیس بوک خواهان توضیحاتی از فیس بوک درباره یکی از سیستم های داخلی شرکت است که به کاربران رده بالا اجازه می دهد محتوای مخرب را پست کنند و مجازات نشوند.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۴:۲۰    
خدائیان، سخنگوی قوه قضاییه گفت: بحث مرخصی زندانیان اختصاص به یک فرد خاص ندارد؛ چه آنهایی که وابستگی به افراد خاص یا مسئولین یا گروههای خاص دارند و چه افراد عادی همه مشمول قانون هستند. ما سعی می کنیم بدون تبعیض نسبت به اعطای مرخصی به همه زندانیان اقدام کنیم.
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۴:۱۵    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی در همین زمینه: آخرین وضعیت پرونده شرکت آبفا خوزستان از زبان سخنگو قوه قضاییه
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۳:۱۹    
کارگران شهرداری رودبار زیتون از واریز علی الحساب بخشی از معوقات مزدی چهار ماهه خود به صورت حداقلی خبر دادند.
میثم فراهانی، رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در تونس، با خانم لطیفه التاجوری ، رئیس بخش مبارزه با همه اشکال تبعیض و [ایجاد] فرصت های برابر وزارت امور زنان تونس، دیدار و در خصوص همکاری های دوجانبه و مسائل مورد علاقه طرفین بحث و تبادل نظر نمود. ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۴۰    
زنان مسلمان در فرانسه قوانین فدراسیون فوتبال در این کشور را تبعیض آمیز دانسته و خواستار اصلاح آن شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۱۶    
گروه استان ها امام جمعه قزوین گفت: فساد و تبعیض 2 عامل اصلی آسیب رساندن به اعتماد مردم به نظام هستند که حوزه علمیه برای مقابله با این 2 منکر باید ورودی جدی داشته باشد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۰:۲۲    
شفقنا- رئیس پژوهشکده نظام های اسلامی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی معتقد است: نخبگان به جهت مقبولیت بالای اجتماعی وظیفه نظریه پردازی، آگاهی بخشی توده مردم و مطالبه گری از کارگزاران در زمینه عدالت را دارند. ...
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۸:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کانون بازنشستگان شهر تهران، گفت: بعد از متناسب سازی حقوق بازنشستگان کشوری، فاصله زیادی بین حقوق بازنشستگان کشوری و لشکری با بازنشستگان تامین اجتماعی ایجاد شد و بازنشستگان تامین اجتماعی نسبت به تبعیض ایجاد شده اعتراض کردند به همین دلیل در دو مرحله متناسب سازی برای بازنشستگان تامین اجتماعی اجرا ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۹:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
مسؤول دفتر رهبر انقلاب در قم گفت: سازمان های مستقل مردم نهاد می توانند به معنای واقعی کلمه مقابل تبعیض و نقض حقوق بشر ایستادگی کنند و به ایجاد جهانی از صلح و عدالت یاری رسانند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۹:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان قزوین گفت: احصاء آسیب های اجتماعی و تلاش برای رفع آن ها از رسالت های جدّی حوزه است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۷:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
نیویورک- ایرنا- رهبران جهان صبح امروز سه شنبه به وقت محلی زیر سایه محدودیت ها و تبعیض های کرونایی بصورت حضوری و مجازی در نیویورک گرد هم آمده اند تا در اجلاس سران هفتاد و ششمین مجمع عمومی سازمان ملل شرکت کنند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۴:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در لرستان با اشاره به اینکه عدالت اجتماعی از مسیر نفی تبعیض می گذرد، گفت: قوانینی که به فساد دامن می زنند حذف و در مقابل قوانین ضد فساد وضع شوند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۳:۰۷    
رئیس کمیسیون اداری شورای صنفی کارمندان آموزش عالی کشور با اشاره به جلسات خود با مسئولان وزارت علوم گفت: نگاه تبعیض آمیز نسبت به کارکنان آموزش عالی پایان یابد.
دومین همایش مطالعات چین، در دو روز دوشنبه و سه شنبه 29 و 30 شهریور1400 در دانشکده مطالعات جهان دانشگاه تهران در حال برگزاری است.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۲۱:۵۸    
جوایز تلویزیونی امی که یکشنبه شب برگزار شد، نتوانست از زمینه های نامزدی تاریخی و متنوع خود استفاده کند، زیرا همه جایزه های اصلی بازیگری به هنرپیشه های سفیدپوست تعلق گرفت. ...
عقیق   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۲۱:۳۲    
هفته ای که گذشت اعتراض های زیادی به سوء مدیریت و تبعیض ها درخصوص سفر پیاده روی اربعین عنوان شد که البته تاکنون پاسخ درخور و مناسبی از سوی مسؤولین امر داده نشده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۲۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی کشورمان اعلام کرد که جمهوری اسلامی ایران از آژانس بین المللی انرژی اتمی خواسته است که طبق آنچه در متن قوانین این نهاد قید شده است، متعهد به تشویق و شتاب توسعه فناوری هسته ای در همه کشورها باشد و از تبعیض بپرهیزد.
عقیق   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۲۱:۰۲    
این روزها مشکلات فراوان بر سر راه زائرین اربعین که ناشی از تبعیض ها و سوء مدیریت هاست، باعث شده بسیاری از مردم امکان حضور در پیاده روی اربعین را نداشته باشند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۲۰:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
رفتارهای تبعیض آمیز در حوزه حقوق پرداختی کارمندان به اندازه ای است که این کارمندان قدرت چانه زنی وزارت خانه متبوعشان عامل معیار پرداختی ها دانسته و خواهان اجرای عدالت در رویه پرداخت ها شده اند.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۲۰:۲۰   + ۳۱ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: محمد اسلامی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی که به منظور شرکت در شصت و پنجمین کنفرانس عمومی آژانس بین المللی انرژی اتمی در وین به سر می برد ...
جهت پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۶:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
نشریه وال استریت ژورنال مدعی شده فیس بوک به نفع چهره های مشهور فعال در این شبکه اجتماعی تبعیض و استثنا قائل می شود و برخی یا همه قوانین خود را در مورد این افراد اعمال نمی کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۳:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تبریز گفت: یکی از اصلی ترین حجم مراجعات به شورای شهر، تبعیض در قراردادها و نوع قراردادهاست. اکنون نزدیک به 17 نوع قرارداد از قبیل تامین نیرو، کار معین، کار مشخص، حجمی، فضای سبز و.... داریم که کارآمدی و بهره وری نیروی انسانی را زیرسوال برده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۲:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
در حالی که اعلام جوایز امی 2021 یک شب بد برای برندگان بازیگری بود، زنان بر بخش های خلاق مسلط بودند و اولین بار بود که 2 زن برنده کارگردانی کمدی و درام شدند.
گام خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۱:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
گام خبر: پنجشنبه ظهر بود که خبر عزل سید سعید لواسانی را از جایگاه امامت جمعه لواسان شنیدیم. شیخ، معروف به مبارزه با اشرافی گری و تبعیض در لواسان بود. سوال اول؛ چرا؟ سوال دوم؛ توسط چه نهاد یا فردی؟
موج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۹:۵۶    
فعال سیاسی اصولگرا گفت: رئیسی در شرایط گرانی ها، بی تدبیری ها ، نابسامانی مدیریت های مختلف اعم از بهداشت و درمان، تبعیض ها و ...دولت را تحویل گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۷:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
نیویورک- ایرنا- رهبران جهان صبح سه شنبه به وقت محلی زیر سایه محدودیت ها و تبعیض های کرونایی بصورت حضوری و مجازی در نیویورک گرد هم می آیند تا در اجلاس سران هفتاد و ششمین مجمع عمومی سازمان ملل شرکت کنند.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۷:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: زن با خنده می گوید ما اینجا هیچ مشکلی نداریم و همه چیز عالی است. سرتاسر خیابان نور پردازی شده و حتی بچه هایمان گیج می شوند که کدام فضای سبز را برای بازی انتخاب کنند.. اما می دانیم که تمام گفته هایش دردهایی بودند که از سر تبعیض سیستماتیک باید تجربه می کردند ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۲۲:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
معاون والی طالبان برای هرات با اظهار اینکه در سال های گذشته خارجی ها برای تفرقه بین شیعه و سنی تلاش بسیار کردند، گفت که دست خارجی ها و تفرقه افکنان از افغانستان قطع خواهد شد. ...
عقیق   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۲۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مجری برنامه تهران بیست به سیاست های دوگانه و سختگیری های عجیب در موضوع اربعین اعتراض کرد و از مسؤولین خواست پاسخگوی این مسئله باشند.
عقیق   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۲۰:۱۲   + ۱۲ سایت دیگر  
حاج منصور ارضی سحرگاه جمعه در مراسم دعای کمیل در مسجد ارک، با انتقاد از سوء مدیریت ها و تبعیض ها در موضوع اربعین گفت: هر کسی که راهی شد برای همه ما دعا کند ولی من مثل سال گذشته در کنار هیئتی ها و سینه زن ها می مانم تا وقتی که راه کربلا برای همه مردم باز شد، ان شاءالله با هم برویم.
موج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
دارنده مدال نقره مسابقات پارالمپیک توکیو، از تبعیض قائل شدن مسئولان بین ورزشکاران المپیکی و پارالمپیکی گلایه کرد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۲:۲۵    
مصطفی اقلیما گفت: از آنجا که در اجرای قوانین بین افراد مختلف جامعه تبعیض قائل می شوند، همین امر موجب نقض قانون از سوی افراد جامعه و نابه سامانی می گردد.
هشدار نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۲:۰۳    
: جهانگیر الماسی بازیگر و کارگردان سینما در خصوص ویژگی های رئیس سازمان سینمایی گفت: متأسفانه امروزه تبعیض و بی عدالتی در سینما بیداد می کند و از این رو ما نیاز به مدیری متخصص و متعهد داریم که تمام توان و قوای خود را برای از بین بردن این بی عدالتی ها به کار ببرد چرا که بی عدالتی زیبنده جامعه اسلامی ...
صبح الوند   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۹:۵۸    
رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر همدان هم با اشاره به مشکلات حوزه کنترل و نظارت در شهرداری، گفت: تبعیض در اعمال قانون برای ساخت وسازهای غیرمجاز در کاربری فضای سبز یکی از معضلات شهری است که عدم توانایی اداره پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری همدان را نشان می دهد ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۷:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
رکنا: اسماعیل حسین زهی در مورد وضعیت بازگشایی ورزشگاه ها با توجه به تسریع واکسیناسیون کرونا و همچنین احتمال حضور بانوان در استادیوم های فوتبال را تشریح کرد ...
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۵:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
در حال حاضر پرچم سفید طالبان بر فراز در ورودی ساختمان وزارت زنان در اهتزاز است که نشانه جدیدی برای فروشگاه های ترکیه ای و رستوران های اطراف آن محسوب می شود.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۲:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
جمعی از معلمان استان کهگیلویه و بویراحمد در آستانه بازگشایی مدارس جلوی آموزش و پرورش این استان تجمع کردند و خواستار حق و حقوق شان شدند.
مرآت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۳:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه کالپوش بابیان اینکه ترمیم فاصله بین مسئولان و مردم و گسترش عدالت باید در رأس امور باشد، گفت: جبران عقب ماندگی رنج آور دولت قبلی، از مسیر رفع تبعیض می گذرد.
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۳:۴۱   + ۱۵ سایت دیگر  
انتخاب: رئیس قوه قضاییه گفت: قرار های بازداشت موقت تا حد امکان صادر نشود. رئیس دستگاه قضا به بیان اعلام دستوراتی خطاب به دادیاران و بازپرس ها و قضات پرداخت و از آن ها خواست که در گام اول در مواجهه با مراجعان خود قرار متناسب صادر کنند و تا آنجا که مقدور است و لازم نیست از صدور قرار بازداشت موقت ...