سه شنبه ۱۲ اسفندساعت ۲۱:۱۷Mar 2021 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نظام پرستاری»

ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۸:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/همدان رئیس سازمان نظام پرستاری همدان گفت: در حال حاضر زمان مناسبی برای اجرای طرح نسخه الکترونیک تأمین اجتماعی نبود، چراکه هنوز بسترها مهیا نشده و این مسئله باعث افزایش هزینه های بیمار می شود.
اتحاد خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۹:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
اتحادخبر: معاون توسعه و مدیریت منابع سازمان نظام پرستاری ضمن اشاره به انتقاداتی که نسبت به بخشنامه تعیین مصداق شهدای مدافع سلامت وجود دارد، گفت: در شرایطی که 80 درصد جامعه پرستاری کشور را بانوان تشکیل می دهند تقاضا داریم تا برای پرستاران باردار مانند سایر کارمندان کشور شرایط دورکاری در نظر گرفته ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۵:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: معاون توسعه و مدیریت منابع سازمان نظام پرستاری ضمن اشاره به انتقاداتی که نسبت به بخشنامه تعیین مصداق شهدای مدافع سلامت وجود دارد، گفت: در شرایطی که 80 درصد جامعه پرستاری کشور را بانوان تشکیل می دهند تقاضا داریم تا برای پرستاران باردار مانند سایر کارمندان کشور شرایط دورکاری در نظر ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۱:۰۹   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس شورای عالی نظام پرستاری با تاکید بر اینکه تمام پرستاران جان باخته بر اثر کرونا باید شهید محسوب می شوند، نسبت به مهاجرت پرستارانِ نخبه در روزهای کرونایی هشدار داد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۵:۵۱   + ۱۲ سایت دیگر  
در مراسم بزرگداشت مقام شهدای سلامت و یکصد شهید پرستار با تأکید بر لزوم حل مشکلات پرستاران اختلافات آماری شهدای پرستار و تعداد مبتلایان از نظر وزارت بهداشت و سازمان نظام پرستاری مطرح شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۴:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس کل سازمان نظام پرستاری گفت: 110 پرستار در یکسال گذشته در نظام سلامت در بخش های دولتی و خصوصی به علت کرونا جان باختند اما به پرونده آنها به کندی رسیدگی می شود، این روند منصفانه نیست به همین علت در سازمان نظام پرستاری واحد پیگیری امور شهدای خدمت ایجاد خواهد شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۴:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
رییس کل سازمان نظام پرستاری با انتقاد از روند رسیدگی به پرونده پرستاران شهید مدافع سلامت، در عین حال بر لزوم لحاظ مزایا برای پرستاران آسیب دیده در دوران کرونا تاکید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
سازمان نظام پرستاری از یوسف سلامی، خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما به علت تلاش در ترویج ایثار کادر درمان و انعکاس اخبار کرونا قدردانی کرد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
رییس سازمان نظام پرستاری کشور از ایجاد واحد پیگیری امور رسیدگی به شهدای سلامت خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۱:۴۵    
رئیس سازمان نظام پرستاری کشور گفت: واحدی را ویژه رسیدگی به امور شهدا و ایثارگران پرستار برای سهولت امور آنان تشکیل داده ایم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۰:۴۲   + ۲۸ سایت دیگر  
رییس شورای عالی نظام پرستاری ضمن تاکید بر لزوم تسریع در بررسی پرونده شهدای مدافع سلامت، در عین حال ممانعت از بکارگیری پرستاران باردار و بیمار در بخش های کووید را خواستار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۰:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
رئیس شورای عالی سازمان نظام پرستاری ضمن تأکید بر لزوم تسریع بررسی پرونده شهدای مدافع سلامت جامعه پرستاری، خواستار حمایت بیشتر از پرستاران شاغل در بخش های کرونا شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۲۰:۵۳   + ۲۰ سایت دیگر  
عضو شورای عالی نظام پرستاری گفت: بین تعداد پرستارانی که به عنوان شهدای سلامت اعلام شده اند و تعدادی که پرونده هایشان بررسی شده است اختلاف وجود دارد. شایسته نیست در موضوع شهادت مدافعان سلامت سختگیرانه عمل شود؛ زیرا این عزیزان با ویروسی در حال مبارزه هستند که هر روز قوی تر می شود.
الف   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره نظام پرستاری گفت: پس از فوت این پرستار باردار که در بخش کرونا مشغول به کار بود، وزارت بهداشت و درمان بار دیگر دستورالعمل خود را به تمامی بیمارستان ها اعم از خصوصی، دولتی و... ابلاغ کرد.
طلا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۵:۱۸   + ۴۹ سایت دیگر  
سازمان نظام پرستاری اعلام کرد که پرستار باردار دیگری که جز کادر درمان بیماران کونایی بوده است به دلیل ابتلا به بیماری کرونا جان خود را از دست داد. این سازمان شهادت فرانک داودی پرستار باردار کادر درمان را در طی پیامی تسلیت گفت.
جهان نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۵۶   + ۱۲ سایت دیگر  
با گذشت 10 روز از فوت پرستار باردار بیمارستان لقمان، سازمان نظام پرستاری از فوت یک پرستار باردار دیگر بر اثر کرونا در کرج خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
سازمان نظام پرستاری در پیامی شهادت پرستار باردار "فرانک داودی" به دلیل ابتلا به کرونا را تسلیت گفت.
سازمان نظام پزشکی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۸:۵۳    
جلسه مشترک سازمان نظام پزشکی و نظام پرستاری در جهت همکاری بیشتر دو سازمان و هماهنگی در حوزه امور انتظامی پرستاری تشکیل شد.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۸:۱۱    
نصف جهان: رئیس نظام پرستاری استان همدان اعلام کرد: از تابستان سال جاری تاکنون 40 نفر از پرستاران استان همدان برای مهاجرت درخواست دادند که هشت نفر توانستند به کشورهای استرالیا، انگلستان، دانمارک، عمان و امارات مهاجرت کنند.
بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۷:۵۶    
عضو شورای عالی سازمان نظام پرستاری بر ضرورت تسریع بررسی پرونده پرستاران جانباخته کرونا تاکید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۱:۵۵   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - عضو شورای عالی نظام پرستاری گفت: پرستاران جان باخته در بحران کرونا هیچ فرقی با شهدای دفاع مقدس ندارند. آنها هم مثل شهدای هشت سال دفاع مقدس جان خود را برای حفظ مردم گذاشتند، فقط موقعیت مکانی و نحوه شهادت آنها متفاوت است، خانواده این شهدا نیز باید حمایت شوند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۱:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/همدان رئیس نظام پرستاری استان همدان اعلام کرد: از تابستان سال جاری تاکنون 40 نفر از پرستاران استان همدان برای مهاجرت درخواست دادند که هشت نفر توانستند به کشورهای استرالیا، انگلستان، دانمارک، عمان و امارات مهاجرت کنند.
سلام نو   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۶:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
رییس شورایعالی نظام پرستاری کشور گفت: پس از حادثه تلخ برای یکی از پرستاران باردار، فعالیت این پرستاران در بخش کرونایی ممنوع شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۵:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - عضو شورای عالی سازمان نظام پرستاری با بیان اینکه تاکنون از حدود 100 پرستار جان باخته در کرونا فقط به پرونده 13 نفر رسیدگی شده، خواستار تسریع در این موضوع شد تا موجب آزردگی خاطر خانواده آنان نشود.
میزان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۰:۳۵   + ۳۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- مهشید گودرز پرستار بارداری که در بخش کرونای مرکز پزشکی، آموزشی و درمانی لقمان حکیم مشغول به کار بود روز گذشته (25 بهمن ماه) بر اثر ابتلا به کرونا درگذشت. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۱:۱۶    
گروه استان ها-رئیس نظام پرستاری استان همدان گفت: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون یک هزار و 900 پرستار در استان به ویروس کرونا مبتلا شدند که متاسفانه 2 نفر از آن ها در راه خدمات رسانی به بیماران جان خود را از دست دادند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۰۹:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
عضو شورای عالی نظام پرستاری گفت: کمبود نیروی پرستاری معضل مزمنی است که سالها وجود داشته و سبب شده سیستم درمانی کشور دچار مشکلات زیادی بشود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۰۹:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان معاون پارلمانی وبرنامه ریزی سازمان نظام پرستاری کشور و رئیس نظام پرستاری بم گفت: یکی از مواردی که تهدیدی برای این عزیزان است خستگی مفرط و فرسودگی شغلی است که برخی از علائم هشدار دهنده فرسودگی شغلی در پرسنل بهداشت و درمان نمایان شده است که نیازمند برنامه ریزی و آماده سازی دقیق برای ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۰۸:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
جشنواره شعار کوتاه که به همت روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش، دبیرستان شاهد متوسطه اول و نظام پرستاری شهرستان علی آباد کتول برگزار شده بود، با معرفی برندگان به ایستگاه پایانی رسید. ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۰۹:۱۶    
فربیا عمادی، رئیس هئیت مدیره نظام پرستاری، مسلم زارع، مسئول حراست شبکه بهداشت و درمان و امیر شعبانی، مسئول اورژانس شهرستان مرودشت با حضور در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با اهداء تندیس از عبدالصمد سلیمانی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مرودشت و هنرمندان انجمن های این اداره به پاس برنامه ریزی و حمایت ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۲۱:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان معاون پارلمانی و برنامه ریزی نظام پرستاری کشور گفت: انتظار است دولت تدبیر وامید در آخرین سال خدمت طبق بند 9 اصل سه قانون اساسی، تبعیضات ناروا را رفع کند.
روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۰:۱۹   + ۱۰ سایت دیگر  
ارائه خدمات پرستاری در منزل بویژه برای بیماری های مزمن موضوعی است که چندسالی است رونق گرفته؛ مقوله ای که مانند هر خدمت جدید دیگری در حوزه سلامت مشکلات و اما و اگرهایی پیش روی آن قرار دارد. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۰۷:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری تهران گفت: میزان حقوق دریافتی پرستاران فعال در بخش کرونا به هیچ وجه با میزان زحمات آن ها و سختی کارشان مطابقت ندارد.
روزنامه نوآوران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۹:۱۵    
بانک کارآفرین با امضاء تفاهم نامه هایی با سازمان نظام پرستاری کرمان و سازمان نظام پزشکی تبریز ، به کادر درمان دو استان کرمان و تبریز تسهیلات می دهد.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۰:۴۹   + ۲۴ سایت دیگر  
بانک کارآفرین با امضاء تفاهم نامه هایی با سازمان نظام پرستاری کرمان و سازمان نظام پزشکی تبریز ، به کادر درمان دو استان کرمان و تبریز تسهیلات می دهد. بر اساس این تفاهم نامه ها اعضای سازمان نظام پرستاری کرمان و نظام پزشکی تبریز می توانند با افتتاح حساب در بانک کارآفرین استان خود از طرح های جاری ...
کاماپرس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۷:۱۸    
با امضای تفاهم نامه های بانک کارآفرین با سازمان نظام پرستاری کرمان و تبریز مقرر شد، تا اعضای این مجموعه ها، به مدت یک سال از طرح های جاری این بانک، تسهیلات دریافت کنند. ...
وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۹:۴۵    
رییس کل سازمان نظام پرستاری کشور با تقدیر از خدمات معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت تاکید کرد: کادر بهداشت و درمان کشور خدمات و تلاش های صورت گرفته را هرگز فراموش نمی کنند و اعتقاد داریم، در نهایت ثمره و نتیجه این تلاش ها، برای مردم و حوزه سلامت به یادگار می ماند.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۸:۳۳   + ۲۰ سایت دیگر  
احمد امیرآبادی فراهانی نماینده قم در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس با اشاره به نشست امروز کمیسیون تلفیق بودجه سال 1400 گفت: با مصوبه امروز اعضای کمیسیون 1500 میلیارد تومان اعتبار از محل درآمدهای اختصاصی بیمارستان ها برای تعرفه گذاری نظام پرستاری تخصیص یافت. ...
فکر اقتصادی   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۸:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری فکر اقتصادی ، بانک کارآفرین با امضاء تفاهم نامه هایی با سازمان نظام پرستاری کرمان و تبریز ، به کادر درمان دو استان کرمان و تبریز تسهیلات می دهد. ...
روزنامه نوآوران   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۴:۵۵   + ۱۵ سایت دیگر  
بانک کارآفرین با امضاء تفاهم نامه هایی با سازمان نظام پرستاری کرمان و تبریز ، به کادر درمان دو استان کرمان و تبریز تسهیلات می دهد.
پول نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۳:۱۲   + ۴۵ سایت دیگر  
بانک کارآفرین با امضاء تفاهم نامه هایی با سازمان نظام پرستاری کرمان و تبریز ، به کادر درمان دو استان کرمان و تبریز تسهیلات می دهد.
روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۰:۱۰   + ۵۶ سایت دیگر  
به گزارش سپید به نقل از وبدا، سیدکامل تقوی نژاد در دیدار با رییس کل و اعضای هیات مدیره نظام پرستاری کشور گفت: اعتقاد دارم باید توجه ویژه ای به نیروی انسانی در وزارت بهداشت و دانشگاه های عوم پزشکی شود و اگر آن ها دغدغه های معیشتی کمتری داشته باشند؛ اولین بازخورد و نتایج خوب آن، متوجه مردم می شود. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۰:۵۷   + ۶۶ سایت دیگر  
سازمان نظام پرستاری در بیانیه ای اعلام کرد که بیش از 10 هزار پرستار با امضای پویش سپاس رهبرم حمایت خود را از مواضع حکیمانه، مقتدرانه و افتخار آفرین رهبر معظم انقلاب در مورد واکسن کرونا و نیز مسائل زیربنایی حوزه مراقبت های پرستاری اعلام کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۰۲:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره سازمان نظام پرستاری گفت: با وجود شرایط حساس شیوع ویروس کرونا در کشور میزان سهمیه طرح ترافیک با تعداد پرستاران هم خوانی ندارد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۳:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری تهران با اشاره به استخدام و تبدیل وضعیت 30 هزار پرستار به تشریح این اقدامات پرداخت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۱:۵۵    
معاون توسعه و مدیریت منابع سازمان نظام پرستاری گفت: وعده هایی که مسئولان در روز پرستار برای افزایش نیرو و تزریق آن ها در مراکز درمانی داده بودند، عملی نشد.
جلسه اجرای قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری با حضور معاون پرستاری و نمایندگان معاونت درمان، توسعه و حقوقی وزارت بهداشت، نماینده سازمان نظام پرستاری و نمایندگان سازمان های بیمه گر برگزار شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۰۸:۵۴   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس شورای عالی نظام پرستاری گفت: امیدواریم طبق قول هایی که مسئولان داده اند، مزایایی مشابه ایثارگران برای پرستاران آسیب دیده از کرونا لحاظ شود.
اقتصاد تهران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۰۱:۳۰   + ۳۱ سایت دیگر  
اقتصادتهران: رئیس کل سازمان نظام پرستاری گفت: اختصاص سهمیه اندک استخدامی برای پرستاران از ظرفیت 30 هزار نفری استخدام در دانشگاههای علوم پزشکی قابل قبول نیست و عواقب و تبعات ناشی از کار زیاد، فشارهای روحی و روانی، فرسودگی و خستگی شدید پرستاران بخصوص در دوران کرونا به مردم و بیماران وارد می شود. ...