چهارشنبه ۰۶ بهمنساعت ۱۲:۱۸Jan 2022 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نظام پرستاری»

پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۲۳:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
دکتر محمد میرزابیگی روز سه شنبه در همایش مشترک مدیران پرستاری دانشگاه های علوم پزشکی و هیئت مدیره های نظام پرستاری سراسر کشور در جمع خبرنگاران افزود: اجرای قانون تعرفه گذاری هیچ ربطی به حقوق، اضافه کار و سایر مزایای رفاهی پرستاران ندارد و فقط به ساماندهی کارانه و افزایش آن منجر می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۵:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
تهران _ایرنا_ رییس کل سازمان نظام پرستاری با بیان اینکه با اجرای قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری تحول بزرگی در کیفیت خدمات مراقبتی رخ می دهد، گفت: خدمات پرستاران با مهر خودشان ثبت می شود و در کتاب ارزشهای نسبی خدمات سلامت وارد می شود.
رییس کل سازمان نظام پرستاری اعلام کرد: با اجرای قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری به طور میانگین حدود سه میلیون تومان به کارانه پرستاران اضافه می شود و از ابتدای دی ماه کارانه پرستاران بر اساس این قانون محاسبه و پرداخت می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۱:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان نظام پرستاری گفت: از اول دی ماه هر گونه کارانه ای که پرستاران دریافت می کنند مبتنی بر تعرفه گذاری خدمات پرستاری است و به اضافه کاری، حقوق و پرداختی های رفاهی سیستم های دیگر ربطی ندارد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۱:۴۰    
میرزابیگی گفت: مدل مراقبت های پرستاری جامعه نگر با رویکرد پسا کرونا تدوین شده است و پیگیر پوشش بیمه ای خدمات مراقبت در منزل هستیم. اضافه کار و کارانه تفکیک شده و اجرای طرح پرداختی قاصدک دیگر اجرا نخواهد شد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۱:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کل سازمان نظام پرستاری کشور گفت: برای تبدیل وضعیت گروه های حوزه سلامت در سال آینده حدود 12 هزار میلیارد تومان بودجه در نظر گرفته شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۲۲:۵۲    
رئیس نظام پرستاری آمل با اشاره به افتتاح دفتر این نظام با حضور مسؤولان، گفت: بیش از یک هزار و 200 پرسنل جامعه پرستاری در نظام پرستاری آمل فعالیت دارند.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۰:۴۸    
مدیرکل کمیته امداد آذربایجان شرقی به تشریح جزئیات انعقاد تفاهم نامه فیمابین این نهاد حمایتی و نظام پرستاری استان پرداخت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۰۸:۳۵   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس کل نظام پرستاری کشور با اشاره به اینکه طرح تعرفه گذاری پرستاران به صورت پایلوت در چند بیمارستان در حال انجام است گفت: نظام پرستاری، فوق العاده خاص و طرح سامانبخشی پرستاران هم در حال پیگیری است.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۳:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو؛ مهدی پازوکی، دبیر هیئت مدیره نظام پرستاری شهر تهران با حضور در برنامه گفتگوی اجتماعی در مورد بررسی علت مهاجرت و راهکارهای برگشت نخبگان با اشاره به افزایش آمار مهاجرت پرستاران گفت: پرستاران مطالبه ای جز رفع موانع خدمتی و اجرای قوانینی که تصویب شده ندارند ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۰۹:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری فسا گفت: جامعه پرستاری درباره روش اجرای قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری ابهام و سوالات زیادی دارد و لازم است در این مورد شفاف سازی و اطلاع رسانی بیشتری انجام شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۲۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان نظام پرستاری اهواز : هنوز شرایط اجرای طرح تعرفه گذاری پرستاری در استان فراهم نشده است .
ایلنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۲:۰۳    
عضو شورای عالی نظام پرستاری گفت: مهمترین دستاورد اجرای قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری، اقتدار این حرفه و برخورداری از هویت مستقل است و با اجرای این قانون سهم پرستارا در سرانه خدمات سلامت مشخص می شود.
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۶:۳۷   + ۳۶ سایت دیگر  
رییس کل سازمان نظام پرستاری، گفت: کارانه پرستاران از اول دی بر اساس قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری محاسبه و پرداخت می شود و حتما افزایش خواهد داشت. استخدام نیرو نیز با اولویت تبدیل وضعیت پرستاران پیگیری می شود و حتما برای اجرای فوق العاده خاص راهی پیدا می کنیم.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۰۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
حمیدرضا عزیزی، معاون توسعه و مدیریت منابع سازمان نظام پرستاری با تاکید بر لزوم ترویج و گسترش فرهنگ استفاده از خدمات پرستاری در منزل، گفت: توقع داریم دولتمردان و مجموعه نظام سلامت همت کنند تا این ظرفیت جدید که دنیا به سمتش رفته و ما هم در کشور خود داریم ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۰۴:۴۷   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون توسعه و مدیریت منابع سازمان نظام پرستاری با تاکید بر لزوم ترویج و گسترش فرهنگ استفاده از خدمات پرستاری در منزل، گفت: توقع داریم دولتمردان و مجموعه نظام سلامت همت کنند تا این ظرفیت جدید که دنیا به سمتش رفته و ما هم در کشور خود داریم ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کل سازمان نظام پرستاری اعلام کرد: موضوع فوق العاده خاص و تغییر وضعیت نیروهای پرستار شرکتی و قراردادی تا حصول نتیجه پیگیری می شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۰:۲۷    
تعرفه گذاری خدمات نظام پرستاری وارد مرحله اجرایی شده و از این پس محاسبه کارانه پرستاران براساس تعرفه های خودشان است و مبدأ پرداخت کارانه های تعرفه گذاری شده یکم دی ماه خواهد بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۹:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان نظام پرستاری جزئیات اجرای قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری را اعلام کرد .
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۴:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کل سازمان نظام پرستاری گفت: زیرساخت های لازم برای اجرای قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری فراهم شده و بزودی پرستاران شاهد تغییرات عمده ای خواهند بود.
وزارت بهداشت اعلام کرد: تعرفه گذاری خدمات نظام پرستاری وارد مرحله اجرایی شده و از این پس محاسبه کارانه پرستاران براساس تعرفه های خودشان است و مبدأ پرداخت کارانه های تعرفه گذاری شده یکم دی ماه خواهد بود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۰:۵۲   + ۱۲ سایت دیگر  
روابط عمومی سازمان نظام پرستاری از برپایی پویش سپاس رهبرم به پاس قدردانی از مواضع حکیمانه رهبر معظم انقلاب و توجه دادن مسئولان اجرایی برای رسیدگی به مطالبات پرستاران و تقویت جامعه پرستاری، خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۷ - ۰۸:۱۳    
رئیس هیات مدیره نظام پرستاری تهران گفت: درحال حاضر درخواست برای مهاجرت پرستاران بسیار کاهش پیدا کرده است چرا که تسهیلات و فوق العاده ویژه هایی را برای پرستاران قائل شدند و امیدی به پرستاران داده شده است همچنین مقام معظم رهبری به تعرفه گذاری خدمات پرستاری تأکید کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۶:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
برگزیدگان جشنواره عکس پرستار و کرونا با حضور در سازمان نظام پرستاری جمهوری اسلامی تجلیل شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۱۰ - ۱۳:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
پیگیری بیمه مسئولیت دانشجویان پرستاری و تدوین مجدد برنامه آموزش پرستاری در جلسه شورای صنفی مرکزی دانشجویان وزارت بهداشت با سازمان نظام پرستاری و معاونت پرستاری وزیر بهداشت مطرح شد.
تیتر ۱   ۱۴۰۰/۱۰/۱۰ - ۰۲:۵۱    
با همکاری نظام پرستاری استان البرز دوره های آموزشی فوریتهای پزشکی در قاسم آباد بزرگ برگزار شد. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
برترین ها / شفا آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۷ - ۱۴:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
روزنامه همشهری: آمارهای غیررسمی از وجود 8هزار پرستار با قرارداد 89روزه در مراکز درمانی دانشگاه های علوم پزشکی و تامین اجتماعی حکایت دارد؛ پرستارانی که با فروکش کردن تب کرونا و پایان یافتن قراردادهایشان باید به ناچار ترک خدمت کنند و دوباره رنج بیکاری را به جان بخرند و همانند کارگران فصلی منتظر ...
الف   ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ - ۱۱:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
بخش های مهمی از دیدار 21 آذرماه رهبر انقلاب با پرستاران به مرور مطالبات صنفی جامعه پرستاری اختصاص یافت. پایگاه KHAMENEI.IR برای بررسی جزئی تر وضعیت بدنه پرستاری به گفت وگو با آقای دکتر محمد میرزابیگی، رئیس کل سازمان نظام پرستاری ایران پرداخته است.
اقتصاد آنلاین / میزان   ۱۴۰۰/۱۰/۰۴ - ۱۶:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
عضو شورای عالی سازمان نظام پرستاری گفت: اجرای قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری که با تاکید مجدد رهبر معظم انقلاب در شرف اجراست، نه تنها هویت بخش حرفه پرستاری است بلکه حقوق و درآمد پرستاران را نیز افزایش می دهد.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ - ۱۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو؛ دکتر آرمین زارعیان، رئیس هئیت مدیره نظام پرستاری تهران بزرگ با حضور در برنامه گفتگوی اجتماعی در مورد بررسی علت مهاجرت از ایران گفت ...
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۱۰/۰۲ - ۰۹:۲۲    
سرپرست کمیته امداد آذربایجان شرقی از رئیس نظام پرستاری استان به جهت حمایت جامعه پرستاری استان از فرزندان ایتام و محسنین تجلیل کرد.
رییس کل سازمان نظام پرستاری با تشریح فرآیند اجرای قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری گفت: هیچ نگرانی برای تامین بودجه این قانون وجود ندارد، 1200 میلیارد تومان برای اجرا در سه ماه پایانی امسال و پنج هزار میلیارد تومان برای اجرا در سال آینده پیش بینی شده و نهادهای غیر دولتی نیز از منابع خودشان اعتبار آن ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۸ - ۰۷:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
حسین یاوری، پرستار و قاری ممتاز قرآن اظهار کرد: متأسفانه در مسابقات قرآن نظام پرستاری در استان ها تعداد شرکت کننده ها بسیار کم است و تعداد آنها به 10 نفر نیز نمی رسد و این ناشی از ضعف اطلاع رسانی برنامه های قرآنی و عدم تمایل مدیران به برگزاری مسابقات است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۲۷ - ۱۰:۴۴    
گروه استان ها- رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری استان هرمزگان گفت: پایین بودن نسبت پرستار به تخت در کشور و استان جدی است و در حالی که نسبت پرستار به تخت در کشورهای دیگر 2.5 است در کشور ما این نسبت 0.8 و در استان هرمزگان 0.7 است.
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۹/۲۶ - ۱۴:۴۱   + ۱۸ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان اصفهان از وزارت علوم خواست تا نسبت به اختصاص رشته های دانشگاهی کارآمد و متناسب با موقعیت بانوان اقدام شود. به گزارش بازارکاربه نقل از پایگاه اطلاع رسانی امام جمعه اصفهان ...
اقتصاد آنلاین / عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۹/۲۶ - ۰۱:۲۰   + ۴۵ سایت دیگر  
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: تعرفه گذاری خدمات پرستاری به صورت موقت برای همه پرستاران کشور تا پایان سال جاری اجرا و عملیاتی می شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۲۳ - ۲۲:۳۳    
آیین تجلیل از پرستاران آستارایی، به همت سازمان نظام پرستاری در این شهرستان برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۳ - ۱۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - 77 پرستار برگزیده دانشگاهی، سه پرستار بازنشسته، هفت پرستار نمونه کشوری و 10 پرستار برگزیده نظام پرستاری شهرستان های آبادان، خرمشهر و شادگان روز سه شنبه با حضور رییس دانشگاه علوم پزشکی آبادان و جمعی از مسوولان محلی تقدیر شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۳ - ۱۰:۳۵   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - هیأت رئیسه، اعضای شورای عالی و روسای هیأت مدیره های نظام پرستاری در نامه ای از رهنمودهای راهگشای رهبر معظم انقلاب در حوزه مراقبت های پرستاری قدردانی کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۲۳ - ۱۰:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
قم- رئیس سازمان نظام پرستاری قم با بیان اینکه در ایام شیوع کرونا استان قم 10 شهید کرونایی پرستار تقدیم کرده است، گفت: امنیت شغلی نگرانی آزاردهنده پرستاران است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۳ - ۱۰:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کل سازمان نظام پرستاری گفت: پرستار 89 روزه نباید داشته باشیم؛ همه همکاران باید استخدام شوند.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۹/۲۳ - ۰۴:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان نظام پرستاری گفت: انتظار داریم از ابتدای ماه آینده تعرفه گذاری خدمات پرستاری اجرا شود چرا که زیرساخت ها آماده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۲ - ۱۵:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- رییس سازمان نظام پرستاری استان یزد گفت: طی 2 سال اخیر افزون بر 1300 نفر از پرستاران مراکز درمانی این استان به کرونا مبتلا شدند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۲ - ۱۴:۲۴    
ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس سازمان نظام پرستاری تبریز گفت: پرستاران صادقانه در راه مقابله با کرونا خدمت کرده و کرامت خودشان را نشان دادند و دیگر نیازی به امتحانات استخدامی برای این افراد وجود ندارد؛ از این رو نباید قانون جذب پرستاری، درگیر پیچ و خم های اداری شود.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۹/۲۲ - ۱۲:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان نظام پرستاری با انتقاد از نبود تعرفه برای پرستاران، خواستار ساماندهی منابع موجود و تعیین قیمت برای خدماتی شد که پرستاران به مردم ارائه می دهند.
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۲۲ - ۱۱:۲۱    
برچسب ها آزمون استخدامی رفع خلاء کمبود نیرو انسانی کمبود شدید پرستار نظام سلامت برچسب ها
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۹/۲۲ - ۰۹:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان نظام پرستاری گفت: بین 5 تا 9 درصد درآمد بیمارستان ها به پرستاران می رسد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۲ - ۰۹:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس سازمان نظام پرستاری ضمن تاکید بر لزوم اجرایی شدن قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری از ماه آینده، گفت: امروز نباید دستگاه هایی که تمام کارشان در شبانه روز قابل قیاس با یک ساعت کار پرستاری نیست، از فوق العاده خاص برخوردار شوند، امامدافعین سلامت نه .
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۲۲ - ۰۹:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون پرستاری وزارت بهداشت گفت: از گذشته تا کنون نظام سلامت گران اداره می شود و باید این رویکرد تغییر کند.
تابناک آذربایجان غربی   ۱۴۰۰/۰۹/۲۱ - ۲۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
متعارفی رئیس نظام پرستاری خوی گفت : عدم اخذ مالیات از کارانه خواسته عمومی پرستاران کشور است .