یکشنبه ۲۶ اردیبهشتساعت ۰۱:۵۶May 2021 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نظام پرستاری»

رئیس سازمان نظام پرستاری گفت: سال گذشته دنبال مجوز جذب 52 هزار و 200 نفر پرستار رفتیم و امسال نیز دنبال مجوز جذب 30 هزار نفر هستیم .
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۰۹:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان نظام پرستاری با اشاره به مرخصی اجباری برای پرستاران از ماه ششم بارداری گفت: دولت در این زمینه باید پیگیر تخلف بیمارستان ها باشد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
پرستارانی که گاه حقوقشان تناسبی با زحماتشان ندارد و به گفته رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری تهران به همین دلیل، ماهانه 500 پرستار به خارج از کشور مهاجرت می کنند. اما آن ها که می مانند خسته از اوج و فرود کرونا در کشور به امید آینده و سرنگونی همیشگی این ویروس و به امید همراهی و رعایت کردن مردم، می جنگند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۰۶    
ایسنا/اصفهان عضو شورای عالی نظام پرستاری کشور و دبیر هیات مدیره نظام پرستاری اصفهان گفت: پدیده مهاجرت پرستاران ایرانی به کشورهای دیگر از قبل وجود داشته ولی با بروز پاندمی کرونا، شکافی که بین وضعیت کار و رفاه پرستاران در داخل و خارج از کشور وجود دارد ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۹:۰۵   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون توسعه و مدیریت منابع سازمان نظام پرستاری با تاکید بر اینکه مشکل کمبود نیرو اصلی تربن مشکل پرستاری کشور است ، در عین حال به سایر مشکلات اشاره کرد و گفت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۲:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
میرزابیگی گفت: هرپرستاری که واکسن کرونا نزده است، می تواند به سایت نظام پرستاری مراجعه کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۲:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس کل سازمان نظام پرستاری گفت: بیش از 100 هزار پرستار به عنوان مدافعان سلامت در مبارزه با کرونا به بیماری مبتلا شدند. از این تعداد 120 نفر جان باختند. مشکل اصلی کمبود پرستار است و با وجود 53 هزار مجوز استخدامی فقط سه هزار پرستار استخدام شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۲:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان نظام پرستاری گفت: از مجوز های جذب 53 هزار نفری وزارت بهداشت و باوجود برگزاری آزمون های استخدامی فقط 2 تا3هزار پرستار قرار است جذب شوند که هنوز انجام نشده است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کل سازمان نظام پرستاری کشور گفت: قبل از انقلاب تنها یک دانشگاه پرستاری به نام فیروزگر را داشتیم، اما الان به 195 دانشگاه با حضور 60هزار دانشجو از مقطع کارشناسی تا دکتری رسیده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۱:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
رییس کل سازمان نظام پرستاری با اشاره به جانفشانی پرستاران در بحران کرونا و مبتلایان و شهدای پرستار در این دوران، گفت: باید قانونی در مجلس شورای اسلامی داشته باشیم که موضوع شهدای پرستاری و سلامت پیگیری شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۱:۱۴   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس کل سازمان نظام پرستاری از شهادت 120پرستار و ابتلای 100هزار پرستار به کرونا خبر داد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۶:۴۸   + ۲۵ سایت دیگر  
نایب رئیس شورای عالی نظام پرستاری گفت: همچنان هزاران پرستار در کشور موفق نشده اند واکسن کرونا را دریافت کنند.
بهداشت نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۰۹:۵۱    
نایب رئیس شورای عالی نظام پرستاری گفت: با وجود پیگیری های مداوم سازمان نظام پرستاری و تهیه آمار از پرستارانی که تاکنون واکسن کرونا نزده اند همچنان هزاران پرستار در کشور موفق نشدند در قبال بیماری کرونا واکسینه شوند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۳:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
آرمین زارعیان در گفت وگو با میزان در خصوص وضعیت واکسیناسیون پرستاران گفت: با توجه به جمعیت جامعه پرستاری و اهمیت این قشر باید میزان واکسیناسیون پرستاران بسیار بیشتر از آنچه که در حال حاضر است، باشد و شاید هم اکنون در بهترین شرایط40 درصد از پرستاران واکسینه شده اند. ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۰۵:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رئیس سازمان نظام پرستاری از آمادگی این سازمان برای تسریع در روند واکسیناسیون کرونا برای عموم مردم کشور خبر داد.
رییس کل سازمان نظام پرستاری آمادگی این سازمان را برای تسریع در روند واکسیناسیون کرونا برای عموم مردم کشور اعلام کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۳:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس، انتقاد سازمان نظام پرستاری از پرداخت مابه التفاوت بهره مندی از مزایای مشاغل سخت برای پرستاران را بی اساس خواند و افزود: پرداخت این مبلغ مبنای قانونی داشته و باید توسط کارفرمایان صورت بگیرد.
بازار نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۳:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه و مدیریت منابع سازمان نظام پرستاری گفت: با توجه به تصویب قانون بهره وری کارکنان نظام سلامت درخواست مالی تامین اجتماعی برای اجرایی کردن بازنشستگی پیش از موعد پرستاران، غیرحرفه ای است.
روزنامه سپید   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۰۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون نظام پرستاری به سپید می گوید امیدوار است تا دو هفته آینده، قراردادهای 89 روزه پرستاران به یک ساله تبدیل شوند امین جلالوند خبرهای جسته و گریخته نشان می دهد که دوباره با افزایش شیوع کرونا، بازار قراردادهای کاری 89 روزه با پرستاران هم داغ شده است ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۰۵:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
آرمین زارعیان در گفت وگو با میزان در خصوص افزایش خشونت علیه پرستاران به ویژه در زمان شیوع ویروس کرونا گفت: بحث خشونت علیه پرستاران سال ها است که مطرح شده و متاسفانه طی این دوران با افزایش چشمگیری همراه بوده است چرا که طی سال های اخیر با توجه به شرایط جامعه آشفتگی ذهنی و اضطراب افزایش پیدا کرده و ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۰:۴۰   + ۱۲ سایت دیگر  
سازمان نظام پرستاری اعلام کرد که سازمان تامین اجتماعی دراین روزهای سخت کرونایی بر خلاف قوانین مصوب مجلس و توافقات انجام شده در جلسه چند جانبه ای که با حضور وزیر کار، معاونان، هیئت ریسه تأمین اجتماعی و این سازمان،برگزار شد، عمل می کند.
روزنامه سپید   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۰۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان نظام پرستاری گفت: رفتاری که با پرستاران که این روزها جان و همت خود را برای مردم گذاشته اند تا آنها را نجات دهند، درست نیست. به گزارش سپید ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۷:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
رییس سازمان نظام پرستاری : متأسفانه سازمان تأمین اجتماعی از اجرای قانون مشاغل سخت و زیان آور پرستاران و رفع موانع استخدامی آنها سر باز زده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۰۸:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان نظام پرستاری تهران گفت: مبلغ فوق العاده ویژه پرستاران تا کنون تنها به پرستاران بیمارستان های دولتی پرداخت شده است و سایر پرستارها از این مبلغ بهره مند نشده اند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۱:۵۷    
رئیس هیات مدیره نظام پرستاری تهران با اشاره به دیدار با امیر سرتیپ حاتمی وزیر دفاع اظهار کرد: در دیدار با وزیر دفاع پیرامون مشکلات پرستاران مخصوصا پرستاران نیرو های مسلح بحث و گفتگو شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۳:۲۴   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس کل سازمان نظام پرستاری گفت: پرستاران فعال در بخش غیردولتی و مراکز مراقبت در منزل که تاکنون واکسن نزده اند، واکسن کرونا دریافت می کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۰:۰۸   + ۱۵ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس هیأت مدیره نظام پرستاری اهواز با بیان اینکه بزرگ ترین مشکل پرستاران کمبود نیروی انسانی است، گفت: در حال حاضر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی اهواز، نسبت پرستار به تخت 0.7 است در حالی که استاندارد آن در کشور 1.5 است و ما در این خصوص، نصف استاندارد کشوری هستیم.
برترین ها / میزان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۸:۳۷   + ۱۳ سایت دیگر  
میزان: آرمین زارعیان، رییس هیئت مدیره نظام پرستاری تهران می گوید: در صورتی که قرار باشد مجددا با پرستاران قرارداد 89 روزه منعقد شود، هیچ ضمانتی در خصوص ماندگار بودن آن ها وجود ندارد و ممکن است این پرستاران باتوجه به نیاز جدی که شیوع کرونا به ویژه در کشور های اروپایی به وجود آورده است، مهاجرت کنند ...
روزنامه خبر شمال   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۵:۰۹    
/هومن حکیمی اشاره: آرمین زارعیان؛ رییس هیأت مدیره نظام پرستاری تهران، از مهاجرت ماهانه 500 پرستار ایرانی به خارج از کشور خبر داد؛ چه ربطی به مازندران دارد؟ عرض می کنم... 1 ...
برترین ها / ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۲:۴۳   + ۲۳ سایت دیگر  
ایلنا: دبیر شورای عالی نظام پرستاری کشور گفت: میزان مهاجرت پرستاران در سال گذشته ماهانه حدود 100 الی 120 نفر بوده است، یعنی در سال گذشته بیش از هزار پرستار از کشور مهاجرت کرده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۹:۰۳   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون توسعه سازمان نظام پرستاری از ایجاد کمیته تخصصی بررسی مشکلات پرستاران شاغل در مراکز درمانی نیروهای مسلح خبر داد و گفت: در سه ماه نخست سال جاری اتفاقات خوبی برای این پرستاران خواهد افتاد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۲۲:۱۶   + ۱۹ سایت دیگر  
در دیدار رئیس سازمان برنامه و بودجه با اعضای هیئت رئیسه سازمان نظام پرستاری مقرر شد پرستاران 89 روزه به صورت قراردادی یکساله جذب شوند.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۷:۴۶   + ۲۹ سایت دیگر  
سازمان نظام پرستاری با صدور اطلاعیه ای سامانه ثبت نام تزریق واکسن کرونا برای پرستاران را معرفی کرد.
پایگاه اطلاع رسانی خانه پرستار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۷:۵۱    
علی اشرف رحمان پناه دبیر خانه پرستار کردستان طی یاداشتی به پایگاه اطلاع رسانی خانه پرستار اوضاع این روزهای پرستاری وعملکرد سازمان نظام پرستاری کشور را اینگونه بیان می دارد:ضمن عرض سلام و تبریک ماه مبارک رمضان خدمت جامعه فرهیخته و زحمت کش پرستاری ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس نظام پرستاری همدان گفت: پرستاران جدیدی که جذب شدند باید زودتر به بیمارستان ها اضافه شوند اما هنوز در گیرودار بروکراسی اداری وزارت بهداشت است.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۶:۳۱    
نصف جهان: رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری تهران از مهاجرت ماهانه 500 پرستار به کشور های آمریکایی و اروپایی خبر داد. آرمین زارعیان تصریح کرد: اغلب پرستاران ایرانی به کشور های آمریکای شمالی مثل کانادا و سوئد در اروپا و همچنین برخی از کشور های حوزه خلیج فارس مهاجرت می کنند ...
فراز: آرمین زارعیان، رییس هیات مدیره نظام پرستاری تهران به خبرگزاری آنا گفته است که هر ماه چیزی حدود 500 پرستار از ایران مهاجرت می کنند و همچنین به وضعیت کادر درمان و پرستاران پرداخته است و ادامه داده است که در کادر پرستاری بیمارستان ها در این هشت ماهی که با کرونا مبارزه کرده اند به سمت فرسایشی شدن ...
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۹:۰۷    
رئیس کل سازمان نظام پرستاری با بیان این که وزرای بهداشت، ارتباطات، کشور و گردشگری باید پاسخگوی مسافرت 15 هزار بیمار کرونایی باشند، گفت: در کشور به شدت با کمبود پرستار مواجه هستیم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۷:۵۱    
ایسنا/خراسان رضوی رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری مشهد در خصوص واکسیناسیون اعضای نظام پرستاری در مشهد گفت: اکثر پرسنل شاغل در مراکز درمانی دولتی تقریبا واکسینه شده اند، البته نمی توان گفت تکمیل شده ولی فرآیند آن در دست اقدام است، اما هنوز یک واکسن به سازمان نظام پرستاری داده نشده است.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۲۲:۵۶    
گل بود و به چمن نیز آراسته شد. رئیس هیأت مدیره نظام پرستاری تهران، از مهاجرت ماهانه 500 پرستار ایرانی به خارج از کشور خبر داد. اغلب پرستاران ایرانی به کشور های آمریکای شمالی مثل کانادا و سوئد در اروپا و همچنین برخی از کشور های حوزه خلیج فارس مهاجرت می کنند ...
خبرگزاری دانشجو: رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری تهران از مهاجرت ماهانه 500 پرستار به کشور های آمریکایی و اروپایی خبر داد. آرمین زارعیان رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری تهران از مهاجرت ماهانه 500 پرستار ایرانی به خارج از کشور خبر داد. ...
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۶:۲۷    
نصف جهان: محمد میرزابیگی، رئیس کل سازمان نظام پرستاری کشور اعلام کرده آمار مهاجرت پرستاران نسبت به سال های قبل، روند صعودی داشته و به صورت میانگین، ماهیانه 100 نفر مهاجرت می کنند و کشور های دیگر به شدت از پرستاران ایرانی، استقبال می کنند.
توریسم آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۵:۰۳    
رئیس کل سازمان نظام پرستاری گفت: افزایش آمار مبتلایان در موج چهارم به دلیل سفر های نوروزی، فشار کاری پرستاران را چند برابر کرده است.
بهداشت نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۵:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان نظام پرستاری گفت: در 14 ماه گذشته حدود 80 هزار پرستار به کرونا مبتلا شده اند و بالغ بر 8 هزار نفر نیز به دلایل مختلفی اعم از بستری، قرنطینه و مسائل مربوط به آن از خدمت منفک شدند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۳:۰۱   + ۸۴ سایت دیگر  
رئیس کل سازمان نظام پرستاری گفت: مسافرت 15هزار بیمار مبتلا به ویروس کرونا در ایام نوروز به افزایش بار کاری پرستاران دامن زد.
روزنامه سپید   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۳:۴۷   + ۲۲ سایت دیگر  
به گزارش سپید، محمد میرزابیگی اظهار کرد: یکی از رهنمود های اساسی مقام معظم رهبری امسال در روز پرستار به مسئولان این بود که قانون تعرفه گذاری را اجرایی کنند. اما چیزی که به نظر می رسد این است که دارد وقت کشی می شود و این نوع رفتاری که با پرستاران می شود، انگیزه افزا نیست. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۰۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای عالی نظام پرستاری گفت: از وضعیت پیشرفت واکسیناسیون کادر بهداشت و درمان به خصوص پرستاران راضی نیستیم و باید خیلی سریع تر از این تزریق واکسن کرونا پیش می رفت.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۹:۲۵    
زارعیان اظهار کرد: با توجه به آغاز واکسیناسیون در کشور متاسفانه به اندازه کافی کادر درمان واکسینه نشدند و انتظار می رود با توجه به اوج گیری کرونا در کشور اولویت وزارت بهداشت واکسینه کردن تمامی کادر درمان باشد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۴:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- رییس هیات مدیره نظام پرستاری شیراز و شهرستان های تابعه، با اشاره به سفر هفته گذشته معاون پرستاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به فارس گفت: در این سفر، بحث تبدیل وضعیت پرستاران مورد بررسی قرار گرفت.