سه شنبه ۲۸ فروردینساعت ۰۹:۰۱Apr 2024 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون پرستاری»

معاون پرستاری وزارت بهداشت از ابلاغ تعرفه خدمات پرستاری در سال 1403 خبر داد و گفت: تعرفه ترجیحی خدمات پرستاری برای نخستین بار برای مناطق کمتر برخوردار تصویب شد.
معاون پرستاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با هدف بررسی تاثیر خدمات واحدهای آموزش و پیگیری بیمار بر پیامدهای گیرندگان این خدمات، تفاهم نامه همکاری با مرکز ملی تحقیقات بیمه سلامت را امضا کرد.
معاون پرستاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با هدف بررسی تاثیر خدمات واحدهای آموزش و پیگیری بیمار بر پیامدهای گیرندگان این خدمات، تفاهم نامه همکاری با مرکز ملی تحقیقات بیمه سلامت را امضا کرد.
سازمان نظام پرستاری کشور   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۲۲:۲۶    
نشست محمد تقی جهان پور رییس کل سازمان نظام پرستاری و مسئولان این سازمان، با دکتر عباس عبادی معاون پرستاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگذار شد. به گزارش روابط عمومی سازمان نظامپرستاری، رییس کل سازمان نظام پرستاری با معاون پرستاری وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی دیدار کرد. ...
سازمان نظام پرستاری کشور   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۸:۵۶    
معاون پرستاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با معاون و مدیران معاونت فرهنگی دانشجویی سازمان نظام پرستاری دیدار کرد . به گزارش روابط عمومی سازمان نظام پرستاری ...
هرمزگان امروز   ۱۴۰۳/۰۱/۰۲ - ۰۰:۱۲    
دکتر رضا علی نژاد مشاور معاون پرستاری وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی در واپسین لحظات سال 1402 هجری شمسی ضمن بازدید از بخش های مختلف بیمارستان فاطمه الزهرا (س)شهرستان حاجی آباد در ضیافت سحری در کنار پرستاران این بیمارستان شرکت کرد. خبرنگار : مهدیه حاج ملک
معاون پرستاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در اولین ساعات سال جدید با حضور در بیمارستان امام سجاد(ع) شهریار، ضمن بازدید از بخش های مختلف بیمارستان، فرا رسیدن سال نو را به پرستاران و پرسنل حاضر در شیفت تبریک گفت.
معاون پرستاری وزارت بهداشت با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری در خصوص جایگاه پرستاران، گفت: تدوین پیش نویس لایحه حمایت از حقوق مادی و معنوی پرستاران در دست تدوین است.
در آئینی با حضور معاون پرستاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، رئیس جدید دانشگاه علوم پزشکی نیشابور معرفی و از خدمات رئیس پیشین تقدیر شد. در این مراسم، بر لزوم حرکت دانشگاه علوم پزشکی نیشابور به سمت دانشگاه های نسل چهارم، یعنی دانشگاه های حکمت آفرین و تمدن ساز تأکید شد.
معاون پرستاری وزارت بهداشت در نشست صمیمی شورای هماهنگی نظام پرستاری نیشابور، پرستاران را ویترین نظام سلامت دانست و گفت: دولت سیزدهم اهتمام ویژه ای به رفع مشکلات جامعه پرستاری دارد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ - ۲۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی معاون پرستاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: دانشگاه علوم پزشکی نیشابور باید در مسیر ارتقا به دانشگاه حکمت آفرین و دانشگاه تمدن ساز حرکت کند.
معاون پرستاری وزارت بهداشت در جلسه شورای عالی نظام پرستاری، ظرفیت سازمان نظام پرستاری را یک شبکه بزرگ اجتماعی توصیف کرد که دارای 159 هیأت مدیره در سراسر کشور است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۹:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست و بنابر اعلام روابط عمومی سازمان نظام پرستاری، جلسه شورای عالی نظام پرستاری با حضور دکتر بهرام عین اللهی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دکتر عباس عبادی، معاون پرستاری وزارت بهداشت، دکتر وحید زمان زاده، رییس شورای عالی نظام پرستاری ...
روزنامه سپید   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۱:۰۱   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش سپیدآنلاین ، جلسه شورای عالی نظام پرستاری با حضور بهرام عین اللهی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، عباس عبادی، معاون پرستاری وزارت بهداشت، وحید زمان زاده، رییس شورای عالی نظام پرستاری و اعضای شورای عالی نظام پرستاری صبح امروز یکشنبه (13 اسفند) در سازمان نظام پرستاری برگزار شد. ...
محمد شریفی مقدم، دبیرکل خانه پرستار، در گفت وگو با خبرنگار نجواخبر در واکنش به اظهارات دکتر عبادی معاون پرستاری وزارت بهداشت مبنی بر افزایش بسته های تعرفه های پرستاری در سال آینده گفت ...
معاون پرستاری وزیر بهداشت در پیامی شهادت مظلومانه رییس دانشکده پرستاری دانشگاه اسلامی غزه و خانواده اش را در پی بمباران وحشیانه خانه اش توسط اشغالگران صهیونیست، تسلیت گفت و این اقدام را به شدت محکوم کرد.
در نشست مشترکی که با حضور دکتر عباس عبادی، معاون پرستاری وزارت بهداشت و دکتر قاسمی، مدیر شبکه سلامت سیما برگزار شد، بر ضرورت تولیدات رسانه ای سلامت محور با موضوع پرستاری تأکید شد.
آیت الله اعرافی، عضو شورای نگهبان و شورای عالی انقلاب فرهنگی با معاون پرستاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و مدیران سازمان نظام پرستاری کشور و دانشگاه های علوم پزشکی سطح تهران دیدار کرد.
معاون پرستاری وزارت بهداشت گفت: خوشبختانه در تولید علم، رشته پرستاری در منطقه رتبه اول را دارد، حتی بزرگتر از کشورهای غرب آسیا است و پار را فراتر گذاشتیم، به طوری که بالغ بر 35 دوره تخصصی علمی در گروه پرستاری داریم که همه این ها مرهون زحمات همکاران ماست. ...
سینا رسانه   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۲۱:۴۸    
با هدف رفع مشکلات کمبود نیروی پرستاری و احصا درآمد در نشستی صمیمی دکتر عباس عبادی معاون پرستاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با حضور دکتر رضا شروین بدو رئیس و اعضای هیئت رئیسه بیمارستان مرکز طبی کودکان دیدار و گفتگو کرد.
رکنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۰:۴۹    
رکنا: معاون پرستاری وزارت بهداشت گفت: دلایل مهاجرت پرستاران در دست مطالع است و برای جذب و نگهداشت پرستاران بسته های حمایتی از جذب تا ارتقاء شرایط شغلی و تامین مسکن را در دست اجرا داریم.
پایگاه خبری نگاه ایرانیان نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۰۸:۳۸    
بنابر اعلام معاون پرستاری وزارت بهداشت،فرمول محاسبه اضافه کاری پرستاران اصلاح خواهد شد.
معاون پرستاری وزارت بهداشت نسبت به فعالیت افراد غیرمتخصص و غیرپرستار در حوزه خدمات پرستاری در منزل و سخت بودن امکان شناسایی آنها در صورت بروز تخلف، هشدار داد و تاکید کرد که مردم خدمات پرستاری در منزل را تنها از وبگاه های معتبر دانشگاه های علوم پزشکی دریافت کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۰۷:۰۱   + ۲۵ سایت دیگر  
معاون پرستاری وزارت بهداشت، از اصلاح فرمول محاسبه اضافه کاری پرستاران خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۰ - ۰۹:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون پرستاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی درباره اضافه کار اجباری پرستاران و دریافت مبالغ اندک گفت: در ماه های گذشته در وزارت بهداشت تلاش های بسیاری صورت گرفته است تا فرمول اضافه کاری اصلاح شود و در همین زمینه نیز دو الی سه مدل پیشنهاد شده است و امیدواریم سازمان امور استخدامی در این خصوص با ...
یکتا پرس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۰۷:۴۲   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون پرستاری وزارت بهداشت گفت: پرستار وکیل مدافع مردم برای حفظ حقوق سلامت است که بیشترین مواجهه را با مردم دارد و باید به وظیفه خود عمل کند.
خبر روز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۰۰:۳۲    
در سفر وزیر بهداشت به استان خوزستان همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر و با حضور معاون پرستاری وزارت بهداشت، مرکز مراقبت و درمان بیماری های خاص مسجد سلیمان افتتاح شد.
در سفر وزیر بهداشت به استان خوزستان همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر و با حضور معاون پرستاری وزارت بهداشت، مرکز مراقبت و درمان بیماری های خاص مسجد سلیمان افتتاح شد.
معاون پرستاری وزیر بهداشت میزان افزایش حقوق نیروهای نظام سلامت در قالب فوق العاده خاص را اعلام کرد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۰:۴۹    
معاون پرستاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: نگرانی من در خصوص استفاده از هوش مصنوعی در حوزه سلامت، بیشتر مربوط به چالش های اخلاقی است، چراکه هوش مصنوعی براساس داده ها، فرآیند ها را پیش بینی می کند و براساس آن به انسان کمک می کند.
وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۰۸:۵۸    
معاون پرستاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از تدوین قانون جامع پرستاری در قالب برنامه هفتم توسعه خبر داد و گفت: مراکز آموزش عالی پرستاری از 30 مرکز در قبل از انقلاب به 212 مرکز در 67 دانشگاه علوم پزشکی کشور افزایش یافته است.
کیهان   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۲۱:۰۳    
معاون پرستاری وزیر بهداشت درخصوص وضعیت تربیت پرستار گفت: سال 1390 حدود سه هزار نفر و امسال 10 هزار و 500 نفر، یعنی حدود 350 درصد یا سه و نیم برابر در تربیت پرستار رشد داشته ایم.
کاوک نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۴:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش کاوک نیوز عباس عبادی معاون پرستاری وزارت بهداشت در نشست خبری گفت: اکنون پرستاران در 212 مرکز آموزش عالی در 67 دانشگاه و دانشکده در مقاطع مختلف تربیت می شوند و الان سالیانه بالغ بر 16 هزار نفر در مقاطع گوناگون پذیرش می شوند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۳:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
معاون پرستاری وزارت بهداشت، پیش بینی کرد در سال آینده، اتفاقات خوبی برای گروه پرستاری رقم بخورد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۳:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
معاون پرستاری وزیر بهداشت از تدوین بسته ماندگاری پرستاری خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۳:۰۰    
معاون پرستاری وزارت بهداشت گفت: پرستاران در حوزه های پیشگیری، درمان و توانبخشی نقش کلیدی دارند به همین دلیل جذب این نیرو ها و کیفیت کار آنها اهمیت فراوانی دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۲:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
معاون پرستاری وزارت بهداشت از تدوین بسته ماندگاری پرستاران خبر داد و گفت: در صورت تصویب افزایش 46 درصد تعرفه های خدمات تشخیصی و درمانی در سازمان برنامه و هیئت دولت، تعرفه های پرستاران نیز مشمول این افزایش خواهد بود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون پرستاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: از مجموعه مجوزهای استخدامی که از سال 98 آغاز شده 48 درصد از مجوزها به گروه پرستاری اختصاص داده شده که با توجه به ظرفیت تخت های بیمارستانی نیاز به ترمیم دارد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۲:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون پرستاری وزارت بهداشت گفت: در برنامه هفتم توسعه بیمه ها مکلف به پوشش خدمات پرستاری در منزل شدند تا بتوانیم پیشگیری و پوشش خدمات پرستاری را افزایش دهیم.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۲:۱۰   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون پرستاری وزارت بهداشت با تاکید بر اهمیت تربیت و همچنین نگهداشت نیروی انسانی پرستاری، از اقدامات در دست انجام برای تدوین بسته ماندگاری پرستاری خبر داد و گفت: در این بسته همزمان بر معیشت و کرامت پرستاران تمرکز شده و پیشنهاداتی از جمله درباره فرمول محاسبه اضافه کار پرستاران مطرح شده است.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۲:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون پرستاری وزارت بهداشت گفت: بعد از انقلاب اسلامی با توجه به توسعه مراکز آموزش عالی مرکز آموزش پرستاری از 30 مرکز به 215 مرکز آموزشی رسیده است.
نشست هم اندیشی مدیران پرستاری بیمارستانهای روانپزشکی کشور با معاون پرستاری وزارت بهداشت و مدیران این معاونت در ستاد وزارت بهداشت برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۰۷:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون پرستاری وزارت بهداشت گفت: با توجه به این که تعرفه گذاری خدمات پرستاری جزء سرانه قرار گرفته، پرداختی به پرستاران بر اساس عملکردها خواهد بود.
جلسه معاونین وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اعضای هیات رئیسه دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان، باحضور معاون پارلمانی، معاون بهداشت، معاون درمان، معاون تحقیقات و فناوری، معاون آموزشی، معاون پرستاری وزارت بهداشت ...
مکران   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۲۰:۵۲    
دکتر عباس عبادی ظهر امروز در آیین افتتاح دانشکده پرستاری کهنوج ضمن تبریک اعیاد ماه رجب و دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی اظهار داشت: اگر شاخصه های امروز حوزه سلامت را با قبل از انقلاب مقایسه کنیم یا پزشک نداشتیم و یا پزشک خارجی داشتیم ...
نشست هم اندیشی مدیران پرستاری بیمارستانهای روانپزشکی کشور با حضور دکتر عباس عبادی معاون پرستاری وزیر بهداشت، دکتر عباس عباس زاده مدیرکل دفتر توانمندسازی معاونت پرستاری و جمعی از مدیران پرستاری در محل وزارت بهداشت برگزار شد.
دکتر عباس عبادی، معاون پرستاری وزارت بهداشت، در دومین روز از ایام الله دهه فجر و در حاشیه حضور در میز ارتباطات مردمی سفر هیات دولت به استان هرمزگان از بیمارستان امام علی (ع) شهرستان رودان در شرق استان هرمزگان و بیمارستان 12 فروردین شهرستان کهنوج و امام حسین(ع) در شهرستان منوجان در جنوب استان کرمان ...
در دومین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی، دانشکده پرستاری و پیراپزشکی کهنوج با حضور دکتر عباس عبادی، معاون پرستاری وزارت بهداشت، افتتاح شد.
رکنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۱۴:۳۱   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون پرستاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از بهبود روند اجرای قانون تعرفه گذاری و افزایش رضایتمندی پرستاران در سال 1402 خبر داد و گفت: با افزایش بسته های خدمتی قانون تعرفه گذاری در سال آینده منابع مالی این قانون افزایش می یابد.
هرمزگان امروز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۱۱:۰۳    
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان میز ارتباطات مردمی با حضور نمایندگان تام الاختیار وزارت بهداشت ومعاونین دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در دانشکده پیراپزشکی واقع در بلوار رسالت جنوبی بندر عباس دایر است ...