جمعه ۱۵ اسفندساعت ۱۷:۴۰Mar 2021 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون پرستاری»

معاون پرستاری وزارت بهداشت در جلسه هیات رییسه دانشگاه علوم پزشکی لرستان با محوریت رسیدگی به مطالبات، نحوه ی جذب، پرداخت ها و تعرفه گذاری پرستاری شرکت کرد.
معاون پرستاری وزارت بهداشت بر توسعه خدمات پرستاری در جامعه تاکید کرد و گفت: این موضوع به عنوان یک سیاست جدی در معاونت پرستاری دنبال می شود.
هه وال موکریان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۵:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش هه وال موکریان ، در مراسمی که به پاس زحمات چندین ساله دکتر امیلیا عبداللهی، پزشک متعهد و کارآفرین برتر غرب کشور که با حضور دکتر مریم حضرتی معاون پرستاری وزارت بهداشت و دکتر شاهرضایی مدیر کل دفتر الگوسازی و تکریم نخبگان کشور در ایلام برگزار شد ...
معاون پرستاری وزارت بهداشت در جریان سفر به استان لرستان با حضور در شهرستان های کوهدشت و چگینی از بیمارستان این دو شهر بازدید کرد.
معاون پرستاری وزارت بهداشت با بیان اینکه انسانیت مرزی ندارد و هر جایی که خدمتی ارائه می شود، آن خدمت ارزنده خواهد بود، گفت: خدمات دکتر امیلیا در ایلام ستودنی است.
معاون پرستاری وزیر بهداشت با ابراز نگرانی از شیوع موج چهارم کرونا و تاکید بر رعایت پروتکل های بهداشتی، گفت: سال سختی برای مردم و به ویژه کادر درمان را پشت سر گذاشتیم و اگر رعایت نکنیم سال سختی را را پیش رو خواهیم داشت.
معاون پرستاری وزیر بهداشت برای بررسی نحوه مدیریت بیماری کووید-19 و بررسی وضعیت پرستاری دانشگاه علوم پزشکی ایلام به این استان سفر کرد.
استانداری ایلام   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۳:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست استانداری ایلام: ⭕️ نخبگان مولد واقعی تولید ثروت و قدرت در جامعه هستند/جامعه ای که به نخبگان خود اهمیت بدهد توسعه خواهد یافت به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداردی ایلام، دکتر محمد نوذری امروز سه شنبه 12 اسفند ماه در مراسمی که به پاس زحمات چندین ساله دکتر امیلیا عبدالهی ...
کیهان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۲۲:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون پرستاری وزارت بهداشت، گفت: در طول یک سال مقابله و مدیریت بیماری کووید19 بیش از 60 هزار نفر از پرستاران به کرونا مبتلا شده اند وجامعه پرستاری در این مدت بیش از 100 شهید و جانباخته تقدیم کرده است.
شبکه تصویر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۸:۳۸    
اولین مراسم یادواره شهدای سلامت صبح روز شنبه 9 اسفند ماه با حضور دکتر میرزابیگی رئیس سازمان نظام پرستاری،مریم حضرتی معاون پرستاری وزارت بهداشت،امیر حسین قاضی زاده هاشمی نائب رئیس اول مجلس شورای اسلامی، ایرج حریرچی معاون کل وزیر بهداشت در سالن همایش های ایوان شمس برگزار شد ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۴:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: معاون پرستاری وزارت بهداشت با اشاره شهادت 100 پرستار مدافع سلامت، گفت: بیش از 62 هزار پرستار کشور در یک سال گذشته درگیر کرونا شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۴:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون پرستاری وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: تاکنون بیش از 62 هزار پرستار به کرونا مبتلا شده و حدود 100 پرستار نیز در این مسیر به شهادت رسیده اند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۱۵    
اقتصاد ایران: معاون پرستاری وزارت بهداشت با اشاره شهادت 100 پرستار مدافع سلامت، گفت: بیش از 62 هزار پرستار کشور در یک سال گذشته درگیر کرونا شدند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۱۴   + ۳۵ سایت دیگر  
معاون پرستاری وزارت بهداشت با اشاره به بیش از 100 پرستار شهید مدافع سلامت طی یکسال گذشته در کشور، گفت: پرونده این پرستاران در کمیته مربوطه در حال بررسی است.
معاون پرستاری وزارت بهداشت، گفت: از همان آغاز شیوع کرونا در کشور طی ابلاغی از دانشگاههای علوم پزشکی خواسته شد تا پرستاران آسیب پذیر از بخش های کرونایی خارج شوند.
معاون پرستاری وزارت بهداشت گفت: با بررسی گزارش های ارسالی از دانشکده ها و مدیریت پرستاری دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی کشور و جست و جو در پایگاه اسکوپوس، مشخص شد که بیشترین تعداد مقالات منتشر شده در زمینه مراقبت حمایتی تسکینی به ویژه در بیماران مبتلا به سرطان، متعلق به پرستاران ایران است.
میزان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۰۰:۳۵    
خبرگزاری میزان - از زمان شیوع ویروس کرونا تا کنون بیشترین آسیب چه از لحاظ روحی و چه از لحاظ جسمی به کادر درمان به ویژه پرستاران وارد شده است و این در حالی است که بسیاری از پرستاران نسبت به کمبود مبلغ کارانه و میزان حقوق دریافتی با توجه سختی کارشان به ویژه در این دوران معترض هستند. ...
معاون پرستاری وزارت بهداشت در کنگره بین المللی سلامت همراه، کاربرد سلامت دیجیتال در ارائه مراقبت های پرستاری را تشریح کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۰۰:۲۶    
ایسنا نوشت : مریم حضرتی، معاون پرستاری وزارت بهداشت با اعلام مرخصی تشویقی اجباری برای پرستاران فعال در بخش کرونا گفت: اکنون که بار بیمارستان ها کاهش یافته، دستورالعملی برای بیمارستان ها تهیه شده است که پرستاران را به مرخصی تشویقی اجباری بفرستند تا با ازای هر یک ماه کار در بخش کرونا ...
معاون پرستاری وزارت بهداشت با بیان اینکه نیروهای شرکتی 89 روزه در بسیاری از دانشگاه ها به طرق مختلف جذب شدند و این افراد باید برای تبدیل وضعیت امتحان دهند، گفت: این یک قانون است و به هر حال تبدیل وضعیت آنها از طریق برگزاری آزمون خواهد بود.
معاون پرستاری وزارت بهداشت با بیان اینکه فوق العاده ویژه کارکنان نظام سلامت به همت معاونت توسعه وزارتخانه اجرایی شد، از جذب حدود 24 هزار پرستار در سال 98-99 خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۲:۴۶    
معاون پرستاری وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی گفت: جذب 24 هزار پرستار در سال 98 و 99 تحول بسیار عظیمی در تاریخ پرستاری کشور محسوب می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۱:۵۴   + ۳۹ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون پرستاری وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: از ابتدای شیوع کرونا در کشور (اسفند 98) تاکنون 100 پرستار جان خود را بر اثر این بیماری از دست دادند، 55 پرونده از این تعداد در حال بررسی است و 32 نفر آنها به عنوان شهید خدمت تایید شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۱:۵۴   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون پرستاری وزیر بهداشت با بیان اینکه 17 هزار و 500 پرستار تا اسفند ماه جذب می شوند، گفت: مرخصی تشویقی اجباری برای پرستاران در نظر گرفته شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۱:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون پرستاری وزارت بهداشت، ضمن اشاره به دستاوردهای حرفه پرستاری در کشور، در خصوص اجرا نشدن قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری، توضیحاتی ارائه داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۱:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون پرستاری وزارت بهداشت، ضمن اشاره به دستاوردهای حرفه پرستاری در کشور، در خصوص اجرا نشدن قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری، توضیحاتی ارائه داد.
روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۰۰:۴۹    
تدوین دوباره بسته های خدمتی پرستاران، راه را برای اجرای قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری، هموار خواهد کرد امین جلالوند حدود هشت سال پیش بود که بعد از برگزاری جلسات متعدد کارشناسی، بالاخره بسته های خدمات پرستاری تدوین شد ...
معاون پرستاری وزارت بهداشت گفت: یکی از زیر ساخت های لازم جهت اجرای تعرفه گذاری خدمات پرستاری، استاندارد سازی خدمات پرستاری و تدوین بسته های خدمتی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۰۹:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر بهداشت، معاون حقوقی، مجلس و امور استان ها را به سمت مدیر هماهنگی و نظارت بر راهکارهای اجرایی قانون تعرفه گذاری و معاون پرستاری را به سمت مدیریت فنی و تخصصی راهکارهای اجرایی قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری منصوب کرد.
وزیر بهداشت در حکمی دکتر مریم حضرتی را به مدیریت فنی و تخصصی راهکارهای اجرایی قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری منصوب کرد.
وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۴:۲۵    
معاون پرستاری وزارت بهداشت به عنوان ناظر عالی وزیر بهداشت در اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی از روند اجرای این طرح در کاشان و آران و بیدگل بازدید کرد و بر رعایت فاصله گذاری اجتماعی به عنوان یک اصل در پیشگیری از خیز چهارم کرونا تاکید کرد.
معاون پرستاری وزارت بهداشت به عنوان ناظر عالی وزیر بهداشت در اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی از روند اجرای این طرح در کاشان و آران و بیدگل بازدید کرد و بر رعایت فاصله گذاری اجتماعی به عنوان یک اصل در پیشگیری از خیز چهارم کرونا تاکید کرد.
معاون پرستاری وزارت بهداشت از ابلاغ آیین نامه تأسیس مراکز ارائه خدمات مراقبتی طولانی مدت خبر داد.
جلسه اجرای قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری با حضور معاون پرستاری و نمایندگان معاونت درمان، توسعه و حقوقی وزارت بهداشت، نماینده سازمان نظام پرستاری و نمایندگان سازمان های بیمه گر برگزار شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۲۱:۴۴    
اقتصاد ایران: معاون پرستاری وزارت بهداشت با بیان اینکه مصمم به اجرایی کردن تعرفه گذاری خدمات پرستاری هستیم، گفت: به دنبال فرمایشات مقام معظم رهبری اراده در وزارت بهداشت و خارج از آن برای اجرای این قانون قوی تر شده است.
معاون پرستاری وزارت بهداشت با بیان اینکه مصمم به اجرایی کردن تعرفه گذاری خدمات پرستاری هستیم، گفت: به دنبال فرمایشات مقام معظم رهبری اراده در وزارت بهداشت و خارج از آن برای اجرای این قانون قوی تر شده است.
روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۰۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون پرستاری وزارت بهداشت گفت: اصلاح سبک زندگی می تواند مانع بسیاری از بیماری های غیر واگیر و مرگ و میرهای زودرس شود و حتی ابتلا به بیماری های عفونی را کاهش دهد و برای اصلاح آن در جامعه، می توان از پرستاران در حوزه آموزش به مردم بهره گرفت. ...
معاون پرستاری وزارت بهداشت گفت: اصلاح سبک زندگی می تواند مانع بسیاری از بیماری های غیر واگیر و مرگ و میرهای زودرس شود و حتی ابتلا به بیماری های عفونی را کاهش دهد و برای اصلاح آن در جامعه، می توان از پرستاران در حوزه آموزش به مردم بهره گرفت.
معاون پرستاری وزارت بهداشت از دانشگاه علوم پزشکی یزد و دیگر بخش های درمانی این استان به عنوان "ناظر در اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی بازدید کرد.
رادیو جوان   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۳:۵۹    
در این برنامه به قانون تعرفه گذاری پرستاران و نواقص و علت انجام نشدن این قانون در این سال ها پرداخته شد. مهمانانی که در برنامه حضور داشتند: دکتر ضرغام صادقی، بازرس کل بهداشت و درمان سازمان بازرسی کل کشور دکتر مریم حضرتی، معاون پرستاری وزارت بهداشت محمد شریفی مقدم، دبیر کل خانه پرستاران ...
معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به مناسبت روز پرستار با معاون پرستاری وزیر بهداشت دیدار و از جامعه پرستاری تقدیر کرد.
وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۰۹:۲۰    
آیین بزرگداشت مقام اساتید و پیشکسوتان پرستاری و آغاز فعالیت بنیاد علمی فرهنگی پرستاری مداح و تقدیر از تلاش های 70 ساله دکتر سادات سیدباقر مداح، مادر پرستاری نوین ایران دوشنبه اول دی ماه 99 با حضور معاون پرستاری وزارت بهداشت در دانشکده پرستاری و مامایی تهران برگزار شد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۲۰:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا از میراث آریا، پویا محمودیان روز دوشنبه (یکم دی ماه 99 ) در جلسه مشترک با مریم حضرتی معاون پرستاری وزارت بهداشت، درمان و آموزشی پزشکی ...
معاون امور حقوقی، مجلس و امور استان ها و معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت به مناسبت روز پرستار در دفتر معاونت پرستاری حضور یافتند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۶:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
معاون پرستاری وزارت بهداشت گفت: پوشش بیمه ای برای خدمات بیماران مراقبت در منزل را باید مد نظر قرار داد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ - ۲۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی با اشاره به برنامه های هفته جاری این فراکسیون به مناسبت روز پرستار گفت: مسائل و مشکلات زنان پرستار با حضور جمعی از پرستاران و معاون پرستاری وزارت بهداشت در نشست فردای فراکسیون بررسی خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ - ۱۶:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- معاون پرستاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: مطالبات قانونی پرستاران به طور جدی در حال پیگیری است.
معاون پرستاری وزارت بهداشت در مراسم تجدید میثاق جامعه پرستاری با آرمان های امام راحل، گفت: پرستاران به دفعات در مواجهه با بحران های مختلف، حضور معنادار خود در کنار سایر ارائه دهندگان مراقبت و مردم را به اثبات رسانده و همواره در عرصه ارائه خدمت به بیماران و مردم خوش درخشیده اند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ - ۰۸:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون پرستاری وزارت بهداشت گفت: همان زمان که کووید 19 شیوع پیدا کرد ابلاغ کردیم که پرستاران پر ریسک که بیماری زمینه ای دارند یا داروی سرکوب کننده مصرف می کنند در بخش ها و بیمارستان های غیر کووید 19 فعالیت کنند.