چهارشنبه ۳۰ مهرساعت ۱۴:۵۴Oct 2020 21

جدیدترین‌های «معاون پرستاری»

معاون پرستاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، از ابلاغ استاندارد ارائه خدمت فتوتراپی در نوزادان مبتلا به زردی در منزل داد.
روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۰:۱۴    
معاون پرستاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در جلسه ویدیو کنفرانس با مدیران پرستاری سراسر کشور، ضمن تشکر از تلاش های 9 ماهه برای مدیریت و مقابله با بیماری کووید19 از مدیران سابق پرستاری در دانشگاه های علوم پزشکی تقدیر و انتصاب مدیران جدید را تبریک گفت. ...
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۵:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
در سال 98 از 10 هزار مجوز جذب در وزارت بهداشت بیش از چهار هزار نفر به گروه پرستاری تعلق گرفت که جذب آنان انجام شد و در سال 99 نیز مجوز جذب سه هزار نیروی پیمانی اخذ شد که بیش از دو هزار نفر به پرستاری اختصاص داده شد و درحال جذب هستند. ...
مهر نوشت: معاون پرستاری وزارت بهداشت، با اشاره به روند پرداخت کارانه های پرستاری، گفت: ممکن است در برخی دانشگاه ها پرداخت اضافه کار پرستاران با تاخیر طولانی انجام شود. ...
زندگی آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۴:۳۱    
معاون پرستاری وزارت بهداشت گفت: این سند در چهارمین جلسه شورای سیاستگذاری پرستاری کشور، در بهمن ماه سال 1398 با حضور وزیر بهداشت از آن رونمایی و به دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی کشور ابلاغ شد.
دکتر مریم حضرتی، معاون پرستاری وزارت بهداشت در دیدار با خانواده شهید کامران بیات از شهدای مدافع سلامت افزود: با توجه به 25 سال خدمت و تعهد والای این مدافع سلامت، جامعه پزشکی کشور سرمایه گرانبهایی را از دست داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۲۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
حضرتی معاون پرستاری وزارت بهداشت در نامه ای به سعید نمکی، نسبت به اظهارات وزیر بهداشت واکنش نشان داد.
معاون پرستاری وزارت بهداشت از برگزاری موفق نخستین آزمون صلاحیت حرفه ای پرستاران با شرکت بیش از 11 هزار داوطلب در 33 حوزه امتحانی بطور همزمان در دانشگاههای علوم پزشکی کشور خبرداد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۰:۵۷    
معاون پرستاری وزارت بهداشت از شرکت 11 هزار و 447 نفر از پرستاران در نخستین آزمون صلاحیت حرفه ای پرستاری خبر داد.
معاون پرستاری وزارت بهداشت در نامه ای کتاب "پرستاری ایران در یک نگاه" را به دانشگاهها و دانشکده های علوم پزشکی کشور ابلاغ کرد.
معاون پرستاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، از ابلاغ بسته های استاندارد خدمات در منزل برای بیماران مبتلا به نارسایی مزمن قلبی (CHF) و بیماران مبتلا به نارسایی مزمن انسداد ریه (COPD) خبر داد.
هفتمین اجلاس شورای عالی نظام پرستاری امروز در باغ موزه دفاع مقدس برگزار شد. به گزارش روابط عمومی سازمان نظام پرستاری، این اجلاس امروز ( چهارشنبه 26شهریور 99) در دو نوبت صبح و عصر با حضور اعضای شورای عالی نظام پرستاری، رئیس کل این سازمان، مریم حضرتی، معاون پرستاری وزارت بهداشت و سید محمد پاک مهر ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۱:۵۳   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون پرستاری وزیر بهداشت گفت: مجوز استخدام 7000 نیروی جدید را اخذ کردیم و منتظر تأمین اعتبار لازم هستیم تا مراحل جذب را انجام دهیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۱:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- معاون پرستاری وزیر بهداشت گفت: با آغاز ماه مهر احتمال شیوع همزمان کرونا و آنفلونزا وجود دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۰:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون پرستاری وزیر بهداشت گفت: جذب هفت هزار نیروی جدید پرستاری بعد از تامین اعتبارات لازم از سوی دولت انجام خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون پرستاری وزیر بهداشت از احتمال ادامه شیوع ابتلا به بیماری کرونا در فصل پاییز همزمان با شیوع بیماری آنفلو آنزا خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۰۹:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
اردبیل- ایرنا- معاون پرستاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از احتمال ادامه بیماری کرونا در فصل پاییز خبر داد و گفت: همه مراکز درمانی، مردم و کارکنان و مدیران بخش بهداشت بهداشت و سلامت باید آماده همزمانی شیوع کووید.19 با آنفلوآنزا باشند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۲۱:۱۰   + ۱۵ سایت دیگر  
اردبیل- ایرنا- معاون پرستاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: از سال 98 تاکنون بیش از هفت هزار پرستار جذب شده و جذب هفت هزار نیروی جدید پرستاری نیز بعد از تامین اعتبارات لازم انجام خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۵:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - معاون پرستاری وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: فرایند افزایش میانگین سن جمعیت در ایران بسیار بالاست به طوری که کشور ما در 30 سال آینده با سونامی سالمندی مواجه خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۵:۳۳    
گروه استان ها - معاون پرستاری وزارت بهداشت گفت: تدوین برنامه های اساسی برای سالخوردگی بانوان در سال های آینده حیاتی است چرا که تا سال های آینده پیری جامعه یک تهدید جدی به شمار خواهد رفت.
سبلانه   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۳:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون پرستاری وزارت بهداشت گفت:طی 30 سال آینده نرخ سالمندی کشور به 25 درصد افزایش خواهد یافت و در واقع با یک سونامی پیرسالی مواجه خواهیم شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۲:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
اردبیل معاون پرستاری وزیر بهداشت رشد جمعیت سالمندی در ایران را بسیار بالا دانست و گفت: افزایش نرخ سالمندی کشور از 9درصد به 25 درصد در 30سال آینده بسیار نگران کننده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون پرستاری وزارت بهداشت گفت: سالخوردگی بانوان در طول 30 سال آتی، کشورمان را به شکل جدی تهدید می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۱:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل - کنگره ملی سیمای سلامت خانواده با حضور معاون پرستاری وزیر بهداشت در اردبیل آغاز به کار کرد.
معاون پرستاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در پیامی درگذشت دکتر طوبی کرمانی دبیر کل اتحادیه جهانی زنان مسلمان را تسلیت گفت.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۱:۲۴    
معاون پرستاری وزارت بهداشت گفت: در شرایط فعلی با بکارگیری پرستاران 89 روزه در بیمارستان ها، مخالفیم، چون آنها تکلیف و بیمه معینی ندارند. به گزارش حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، مریم حضرتی معاون پرستاری وزارت بهداشت به تشریح نشست معاون توسعه مدیریت ...
اقتصاد تهران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۷:۳۳   + ۱۳ سایت دیگر  
اقتصادتهران: معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: اوایل هفته آینده، حداقل سه ماه کارانه کادر درمان را پرداخت می کنیم و در تلاش هستیم تا پرداخت کارانه در حد امکان به روز شود. ...
معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت از اخذ مجوز 7هزار استخدام جدید خبر داد و گفت: تلاش بر آن است تا طی دو - سه ماه آینده، معوقات کارانه کارکنان را به صفر برسانیم.
معاون پرستاری وزارت بهداشت گفت: سال گذشته 7 هزار و 786 نیروی پرستاری جذب شدند که یک افتخار بزرگ و کار بسیار ارزشمندی است اگرچه نسبت به حدود 40 هزار تخت بیمارستانی جدید در دولت های یازدهم و دوازدهم، به نیروهای بیشتری نیاز داریم.
معاون پرستاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از برگزاری نخستین آزمون صلاحیت حرفه ای پرستاران در سوم مهر ماه خبر داد.
روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۱۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
برخی کارشناسان نظام سلامت هشدار می دهند که قوانین و مقررات فعلی برای ممانعت از تعرض کلامی و فیزیکی به جامعه پزشکی، بازدارنده نیست امین جلالوند هرساله با چندین حادثه دلخراش از تعرض فیزیکی به کادر درمان روبرو هستیم؛ طوری که به گفته معاون پرستاری وزارت بهداشت ...
معاون پرستاری وزارت بهداشت همراه با نمایندگان معاونت های توسعه، بهداشت و درمان وزارت بهداشت با حضور در دانشگاه علوم پزشکی زابل، ضمن بازدید از مراکز درمانی، به بررسی مسائل و مشکلات این دانشگاه پرداختند .
وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۰:۰۵    
در سفر معاون پرستاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به استان سیستان بلوچستان، دو کلینیک آموزش سلامت در دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر افتتاح شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۲۱:۳۲    
ایسنا/سیستان و بلوچستان در چهارمین روز از گرامی داشت هفته دولت و با حضور دکتر حضرتی معاون پرستاری وزارت بهداشت و درمان، رییس دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر، اعضای هیات رییسه و مدیران ارشد دانشگاه ...
با ابلاغ وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، معاون پرستاری وزارت بهداشت با همراهی نمایندگان معاونت های درمان، توسعه، پرستاری و بهداشت با هدف بررسی وضعیت بهداشت و درمان و نیروی انسانی به استان سیستان بلوچستان سفر کرد.
وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۹:۳۵    
امروز و در چهارمین روز هفته دولت با حضور دکترمریم حضرتی معاون پرستاری وزارت بهداشت، درمان، و آموزش پزشکی، رییس دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر،اعضای هیات رییسه و مدیران ارشد دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر، ساختمان ستاد معاونت درمان این دانشگاه افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.
وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی   ۱۳۹۹/۰۵/۳۱ - ۲۰:۵۲    
معاون پرستاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در پیامی به مناسبت فرا رسیدن یکم شهریور ماه، روز پزشک را به جامعه پزشکی کشور تبریک گفت.
دکتر حضرتی معاون پرستاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در پیامی درگذشت "مهشید سادات حسینی" از همکاران این معاونت را تسلیت گفت.
معاون پرستاری وزارت بهداشت با اشاره به ابلاغ سند "نقشه جامع پرستاری ایران در افق 1404" در چهار فصل "چارچوب مفهومی و بینش بنیادین"، "سیاست ها در افق 1404"، "اقدامات پرستاری در افق 1404" و "متولی نقشه و نظام ارزیابی" ،گفت: این سند در چهارمین جلسه شورای سیاستگذاری پرستاری کشور ...
معاون پرستاری وزارت بهداشت از فعالیت 912 دانشجوی پرستاری در بحران کووید 19، خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۲۱:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
معاون پرستاری وزارت بهداشت گفت: شهریورماه جاری حدود 10 هزار دانشجوی پرستاری فارغ التحصیل می شوند.
55آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۲:۰۵    
معاون پرستاری وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: پرستارانی که در شرایط سخت کنونی در بیمارستان ها و مراکز درمانی مشغول فعالیت هستند، در اولویت استخدام قرار خواهند داشت.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۱۲:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیر پرستاری دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: تلاش مسوولان دانشگاه بر این است که با رایزنی با وزارت بهداشت سهمیه مناسبی برای جذب نیروی پرستار در این منطقه در نظر بگیرند تا کمبود این بخش جبران شود. ...
اقتصاد آنلاین / میزان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ - ۱۸:۲۶   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون پرستاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: مجوز جذب 2238 نیروی قراردادی در حوزه پرستاری دریافت شده که در دست اقدام است و نوع تقسیم بندی ها هم متناسب با نیاز استان ها خواهد بود تا مشکل کمبود پرستار تا حدودی برطرف شود.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۷ - ۰۸:۳۷   + ۱۵ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: معاون پرستاری وزارت بهداشت گفت: مجوز جذب 2238 نیروی قراردادی در حوزه پرستاری دریافت شده که در دست اقدام است و نوع تقسیم بندی ها هم متناسب با نیاز استان ها خواهد بود تا مشکل کمبود پرستار تا حدودی برطرف شود. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ - ۲۲:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- معاون پرستاری وزیر بهداشت، درمان و آموزش پرشکی گفت: مشهد به خاطر وجود بارگاه منور حضرت امام رضا (ع) شرایط ویژه ای دارد و نگرانی از نظر افزایش مبتلایان به ویروس کرونا در این کلانشهر، نگرانی کل کشور است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ - ۱۷:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون پرستاری وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه مشهد از نظر تعداد بیماران مبتلا بستری و سرپایی در شرایط قرمز قرار دارد از مردم خواست با رعایت دستورالعمل های بهداشتی، در کنترل زنجیره کرونا با خادمان سلامت همکاری داشته باشند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ - ۱۴:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- معاون پرستاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: در حال حاضر وضعیت افزایش بیماران کووید 19 در همه جای ایران نگران کننده است و باید کنترل شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۱:۲۱   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون پرستاری وزیر بهداشت از اجرای مرحله ششم صدور پروانه صلاحیت حرفه ای برای احراز پست مدیریتی پرستاری خبرداد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۲:۳۳    
معاون پرستاری وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی با انتشار تصویری در فضای مجازی، از همه هموطنان خواست به پویش من ماسک میزنم بپیوندند.