دوشنبه ۰۶ بهمنساعت ۲۱:۳۱Jan 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پرستاران»

اقتصاد ایران: شیراز- پرستاران بیمارستان مرکزی شیراز (MRI) خواستار رسیدگی به مطالباتشان و پرداخت حقوق طبق بخشنامه اداره کار شدند.
به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، مرتضی حکمتی رئیس خانه پرستار استان هرمزگان بیان کرد: با توجه به اینکه 35 روز از حکم حکومتی مقام معظم رهبری( مد ظله العالی) در روز پرستار ...
ایکنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
دبیرکل خانه پرستار با اشاره به تأخیر در اجرای دغدغه های رهبری در مورد مسائل پرستاری به تبیین ریشه های نارضایتی این گروه از مدافعان سلامت به ویژه در روزهای اخیر پرداخت و گفت ...
ربیع   ۱۰ ساعت پیش    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، دکتر پرهام معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی قم در این جلسه گفت: در روزهای اولی که کرونا در قم کشف شد، بسیاری از اقشار مختلف فرار کردند، اما این خط اول درمان بودند که با خودگذشتگی در راستای کمک به جامعه کوشیده و تلاش کردند. ...
بازار نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۰:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
جامعه پرستاری کشور که همواره در خط مقدم مراقبت از بیماران قرار دارد و در این یک سال کرونایی نیز بر تلاش خود افزوده است، اما در تحقق وعده هایی که می شنوند، بی انگیزه شده اند.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۰:۰۷    
کالاها با کاهش نرخ دلار ارزان نشد، واکاوی دیدگاه های موافق و مخالف حذف اجباری غربالگری، سربازها پولدار می شوند، تجمع اعتراضی پرستاران بیمارستان میلاد، تب بیت کویین در ایران، جهانگیری: بهار خوبی پیش رو خواهیم داشت از عناوین روزنامه هاست.
رویداد 24   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۰۹:۴۶    
شواهد و متغیر هایی که تاکنون در بیماری کرونا خود را نشان داده است بازی کرونا در میدان مرگ و زندگی را به همه ثابت کرد. در تصاویر روز عکس هایی از وضعیت نامساعد بیماران کرونایی و اوضاع نفس گیر پرستاران را در بیمارستان های کرونایی را ببینید.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۰۹:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
کد محتوا: 38730 || تاریخ: 06 بهمن 1399 20 اسفندماه سال گذشته، درست 17 روز بعد از اینکه ورود کرونا به ایران تأیید شد و اولین قربانیانش را از میان کادر درمان و پرستاران انتخاب کرد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۲۰:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
قم - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: از زحمات و خدمات ارزشمند مجموعه پرستاری استان قدردانی می کنیم که در طول یک سال گذشته مقابل بحران کرونا، سنگ تمام گذاشتند.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۸:۰۴    
مدیر پرستاری دانشگاه علوم پزشکی مشهد از درگیر شدن همه پرستاران در یک نوبت به کووید 19 در استان خبرداد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۷:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
دو نفر از پرستاران مراکز درمانی در بیمارستان کنگان بوشهر و در مانگاه روستای صید نظری علیا ایلام به ترتیب بر اثر ابتلا به کرونا و ایست قلبی جان باختند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۰۷:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری تهران گفت: میزان حقوق دریافتی پرستاران فعال در بخش کرونا به هیچ وجه با میزان زحمات آن ها و سختی کارشان مطابقت ندارد.
گیتی آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۰۱:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
گیتی آنلاین- کرمانشاه - درحالی که کارگران خدماتی جزء ضروری و همیشگی کادر درمان بوده اند و هستند. ولی مسائل مرتبط با آن ها همچون مسئله پرستاران و پزشکان، عمومی نشده و در رسانه ها مطرح نشده است.
روزنامه نوآوران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۹:۱۵    
بانک کارآفرین با امضاء تفاهم نامه هایی با سازمان نظام پرستاری کرمان و سازمان نظام پزشکی تبریز ، به کادر درمان دو استان کرمان و تبریز تسهیلات می دهد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۳:۴۹    
ایسنا/زنجان رئیس بیمارستان بوعلی سینای خرم دره از ابتلای 65 نفر از پرستاران این بیمارستان به کرونا خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۰:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی از اعطای تسهیلات خرید خانه به پرستاران خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۸:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
اگرچه مسئولان وزارت بهداشت کشور در طول 13 سال گذشته با بهانه های مختلفی مثل تامین نبودن منابع مالی مسوکت نگه داشته اند اما اینک قرار شده تعرفه خدمات پزشکی 8 درصد افزایش یابد.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
بانک کارآفرین با امضاء تفاهم نامه هایی با سازمان نظام پرستاری کرمان و سازمان نظام پزشکی تبریز ، به کادر درمان دو استان کرمان و تبریز تسهیلات می دهد. بر اساس این تفاهم نامه ها اعضای سازمان نظام پرستاری کرمان و نظام پزشکی تبریز می توانند با افتتاح حساب در بانک کارآفرین استان خود از طرح های جاری ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۲۱:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، فریدون همتی ظهر پنجشنبه در نشست ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا در هرمزگان که با حضور دکتر سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار شد، با قدردانی از تلاش، کوشش، ایثار و فداکاری تمامی پزشکان ...
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۶:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
پس از انقلاب اسلامی در ایران، در سال 1361 مجموعه دانشگاهی به نام دانشگاه آزاد اسلامی تاسیس شد؛ که اکنون در بسیاری از نقاط ایران و چهار کشور جهان واحد آموزشی دارد به طوری که آن را به عنوان بزرگترین مرکز آموزشی و پژوهشی در ایران و ششمین مرکز بزرگ آموزشی و پژوهشی در جهان میشمارند.
رکنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۷:۳۴    
رکنا: سعید نمکی - وزیر بهداشت -امروز اعلام کرد که قبل از 22 بهمن واکسیناسیون کرونا در ایران برای گروه های خاص که پرستاران و پزشکان در رده نخست هستند آغاز خواهد شد.
کاماپرس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۷:۱۸    
با امضای تفاهم نامه های بانک کارآفرین با سازمان نظام پرستاری کرمان و تبریز مقرر شد، تا اعضای این مجموعه ها، به مدت یک سال از طرح های جاری این بانک، تسهیلات دریافت کنند. ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۶:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
آمدیم بیمارستان خصوصی تا رفتار ها و رسیدگی ها محترمانه و دقیق باشد، اما اینجا هم مثل یک بیمارستان دولتی، کار ها را روی دوش همراه بیمار می گذارند. مدام می روند و می آیند که این کار را بکن و این کار را نکن. سوند را هم باید خودمان تخلیه کنیم.
نقدینه   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۵:۴۲   + ۱۶ سایت دیگر  
نقدینه- حسینعلی سخندان مدیر امور بیمارستان و دانشکده پرستاری طی حکمی از سوی مدیر عامل به عنوان مسئول دبیرخانه سلامت بانک منصوب شد. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ...
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۵:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
به گفته دبیر کل خانه پرستار، افزایش حقوق 50 درصدی دی فقط به پرستارانی که استخدام رسمی هستند تعلق گرفت و 40 هزار پرستار قراردادی مشمول افزایش حقوق نشدند. همچنین کارانه پرستاران در امسال نسبت به سال 93 حدود 80 درصد کاهش یافته است.
اخبار ملکان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۱:۴۸    
مدیر شبکه بهداشت و درمان ملکان گفت: یکی از پرستاران ملکانی بعنوان پرستار نمونه کشوری و سه تن دیگر نمونه استانی در سال 99 شناخته شدند.
وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۹:۴۵    
رییس کل سازمان نظام پرستاری کشور با تقدیر از خدمات معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت تاکید کرد: کادر بهداشت و درمان کشور خدمات و تلاش های صورت گرفته را هرگز فراموش نمی کنند و اعتقاد داریم، در نهایت ثمره و نتیجه این تلاش ها، برای مردم و حوزه سلامت به یادگار می ماند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۷:۴۰    
پرستاران بیمارستان الزهرای اصفهان که در خط مقدم مقابله با کرونا قرار داشتند از مبلغ اندک آخرین واریزی کارانه خود گلایه دارند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۷:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
حقوق پرستاران باید بر مبنای دلار سال 92 ارزیابی و با این روزها مقایسه شود. واضح و روشن است که قدرت خرید همه اقشار جامعه کم شده است. مسئولان افزایش درآمد را گزارش می کنند اما افزایش نرخ تورم را نادیده می گیرند.
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۶:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- رئیس جمهور منتخب جو بایدن پس از ورود به واشنگتن برای ادای مراسم تحلیف در مراسم یادبودی برای قرابانیان کرونا به آنها ادای احترام کرد.در این مراسم به احترام 400 هزار قربانی کرونا در آمریکا 400 چراغ نورانی روشن شد. ...
فکر اقتصادی   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۸:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری فکر اقتصادی ، بانک کارآفرین با امضاء تفاهم نامه هایی با سازمان نظام پرستاری کرمان و تبریز ، به کادر درمان دو استان کرمان و تبریز تسهیلات می دهد. ...
جهان اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۶:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
اکنون که از روزهای نفس گیر شیوع کرونا گذر نموده ایم، نقش این فرشتگان سلامت در درمان بیماران کرونایی و گذر از بحران بسیار گسترده را نباید فراموش کنیم و قدردان یکایک زحمات آنها باشیم. در این راستا افزایش 50 درصدی حقوق شکل گرفت که شامل حال پرستاران هم شد ...
انتخاب   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۶:۲۵    
این روزها بیشتر شاهد پدربزرگ و مادربزرگ هایی هستیم که روز را با نوه های خود سپری می کنند تا فرزند و همسرش از محل کار بازگردند، برای همین لازم است که این پرستاران دلسوز نکاتی برای تربیت نوه خود بدانند.
سلامت نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۵:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
سلامت نیوز :این روزها بیشتر شاهد پدربزرگ و مادربزرگ هایی هستیم که روز را با نوه های خود سپری می کنند تا فرزند و همسرش از محل کار بازگردند، برای همین لازم است که این پرستاران دلسوز نکاتی برای تربیت نوه خود بدانند. ...
روزنامه نوآوران   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۴:۵۵   + ۱۵ سایت دیگر  
بانک کارآفرین با امضاء تفاهم نامه هایی با سازمان نظام پرستاری کرمان و تبریز ، به کادر درمان دو استان کرمان و تبریز تسهیلات می دهد.
پول نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۳:۱۲   + ۴۴ سایت دیگر  
بانک کارآفرین با امضاء تفاهم نامه هایی با سازمان نظام پرستاری کرمان و تبریز ، به کادر درمان دو استان کرمان و تبریز تسهیلات می دهد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۰۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، کانال تلگرامی هاون مدیا نوشت: جین ماری نیسر یکی از هزاران پرستار آمریکایی است که اعتمادی به واکسن آمریکایی ندارند و میگویند که این واکسن را تزریق نخواهند کرد چون از عوارض جانبی آن اطلاعی ندارند و فایزر اعتراف کرده که مطالعات کاملی در مورد آن صورت نگرفته ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۰۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مستند بلند آنجا سپیده دم به کارگردانی محسن جهانی و هاشم مسعودی در سی و نهمین جشنواره فیلم فجر حضور پیدا کرده است.
به گزارش ایلنا، متن توضیحات کیانوش جهانپور، به این شرح است: در پاسخ به مطلب مندرج در تاریخ 13 دی ماه 99 با عنوان پایان کار پرستاران 89 روزه خوزستان/ کرونا فروکش کرد، دیگر به ما نیازی ندارند پاسخ مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت جهت درج در آن خبرگزاری ارسال می شود. ...
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۰:۰۲    
مراسم گرامیداشت روز پرستار و تجلیل از پرستاران نمونه مدیریت درمان تامین اجتماعی استان کردستان برگزار شد.
شفاف نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۰۸:۲۵    
صدها تن از پرستاران ایالت پنسیلوانیا آمریکا به دلیل کمبود کادر درمان در بیمارستان ها دست از کار کشیدند و اعتصاب کردند.
رویداد 24   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۰۹:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
در ادامه برگزاری گاه و بیگاه اجتماعات اعتراضی پرستاران به ویژه در دوران شیوع ویروس کرونا، پرستاران و سایر پرسنل درمان بیمارستان میلاد نیز تجمعی اعتراضی برگزار کردند، رویداد 24 در این گزارش به مشکلات پرستاران بیمارستان میلاد و تبعات نارضایتی این گروه از شرایط کاری و مالی خود پرداخته است.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۷:۰۴    
به منظور پاسداشت از زحمات کادر درمان در راه مبازه با ویروس کرونا، مراسم تجلیل از والیبالیست های کادر درمان توسط هیات والیبال استان بوشهر صورت گرفت. در این مراسم پرستاران و کادر درمان از دانشگاه علوم پزشکی و همچنین مدیریت درمان تامین اجتماعی حضور داشتند.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۵:۵۴    
دولت آلمان برای اولین بار در تاریخ کشور، متعهد شده است حمایت مالی آموزش پرستاران مراکز مراقبت از کودکان در دوسلدورف، مرکز ایالت نوردراین وستفالن را به عهده بگیرد.
میزان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۴:۵۰    
خبرگزاری میزان - بیمارستان های آمریکا گزارش داده اند که بیشتر کارکنان بخش مراقبت های بهداشتی و آنهایی که می توانند واکسن کووید-19 دریافت کنند، بلافاصله برای دریافت آن ثبت نام نمی کنند. ...