یکشنبه ۰۴ مهرساعت ۰۱:۰۷Sep 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پرستاران»

حسین مدرس خیابانی روز شنبه در ستاد استانی مدیریت و مقابله با کرونا اظهارداشت: اطلاع رسانی و استفاده از فضای رسانه در موضوع مقابله با کرونا 2 خاصیت دارد یکی موضوع آگاهی بخشی و دیگری امیدآفرینی است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۷ ساعت پیش    
پرستاران و امدادگران اصفهان در دوران دفاع مقدس، الگوی زن مسلمان و انقلابی را به نمایش گذاشتند.
معاون دفتر توانمندسازی و بهبود سرمایه های انسانی معاونت پرستاری گفت: کادر بهداشت و درمان و بویژه پرستاران و تربیت یافتگان مکتب عاشورایی امروز حماسه دیگری خلق کردند و با سلاح علم و دانش و تاسی از فرهنگ زیبای ایثار و شهادت، در میدان مبارزه با ویروس هزار چهره و ناشناخته کرونا تا پای جان ایستاده اند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۲:۴۵    
عضو شورای عالی سازمان نظام پرستاری گفت: پرستاران با وجود جانفشانی، فداکاری و ایثارگری های شبانه روزی در همه دوره ها و بحران های مختلف از جمله دفاع مقدس و دوران کرونا، سنگ تمام گذاشتند اما هنوز از نظر معیشتی و حقوق مادی وضعیت خوبی ندارند ...
میرملاس نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۰:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین سیدمحسن موسوی، در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: مدافعان سلامت، پزشکان، پرستاران و کادر درمان در بیمارستان پلدختر با سعه صدر و بزرگی، آنچه در توان دارند در خدمت رسانی به بیماران کوتاهی نمی کنند ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۰۸:۱۲    
در آن سال ها رنگ سرخ شهادت برای بسیاری از جوانان رنگ سال و تاریخ هشت سال دفاع مقدس شناخته می شد و اما با شیوع ویروس کرونا لباس های آبی و سفید پرستاران و کادر درمان رنگ سال شده تا دفاع همچنان ادامه داشته باشد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۲۳:۱۶    
روز های دفاع مقدس را که تورق می کنیم به نقش زنان در جنگ می رسیم. یکی از این نقش های بسیار ارزشمند، نقش امدادگران و پرستاران در جنگ تحمیلی است. نسرین صبور متولد 1343 یکی از امدادگران روز های جهاد و مقاومت کشور در دوران دفاع مقدس است.
معاون دفتر توانمندسازی و بهبود سرمایه های انسانی معاونت پرستاری گفت: کادر بهداشت و درمان و بویژه پرستاران و تربیت یافتگان مکتب عاشورایی امروز حماسه دیگری خلق کردند و با سلاح علم و دانش و تاسی از فرهنگ زیبای ایثار و شهادت، در میدان مبارزه با ویروس هزار چهره و ناشناخته کرونا تا پای جان ایستاده اند.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۰:۳۵    
سرهنگ پاسدار علیرضا مهدی گفت: پزشکان، پرستاران و سایر کادر درمان در شرایط بحرانی کرونایی همانند رزمندگان و فرماندهان دفاع مقدس در خط مقدم دفاع از سلامت مردم قرار دارند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۰۸:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
دبیرکل خانه پرستاران معتقد است، نحوه جذب 89 روزه پرستاران اوج بهره کشی از این گروه شغلی به حساب می آید و جذب نیرو باید در دستور کار قرار گیرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۰۷:۳۹    
همایون سامه یح نجف آبادی درباره بی مسئولیتی های برخی از پرستاران در بخش های مختلف درمانی گفت: در هر شغل و صنفی افرادی پیدا می شوند که آن چنان دغدغه کاری ندارند و مقداری مسائل موجود را سخت تر می گیرند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۰۱:۴۸    
پرستاران کوهدشتی با ایثار ، از خود گذشتگی و الگو گرفتن از جوانان انقلابی و شهدا ،سلامتی را به همنوعان خود هدیه می کنند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس در توئیتی به آزمون های تئوری استخدامی پرستاران برای تبدیل وضعیت شغلی اشاره کرد.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
پلاک اقتدار با نگاهی به زوایای مختلف جنگ تحمیلی و پاسداشت یاد و خاطره رزمندگان و شهدای دوران دفاع مقدس روی آنتن سیمای شبکه آفتاب می رود. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، این مجموعه به تهیه کنندگی حامد شیدایی از سه شنبه 30 شهریور همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۹:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
دزفول- ایرنا- فاطمه جمشیدی قلعه یکی از پرستاران باردار بیمارستان بزرگ دزفول در اقدامی تحسین برانگیز و ایثارگرانه تا آخرین لحظه قبل از زایمان در بخش حاد تنفسی خدمت کرد و سلامت شهروندان برایش در اولویت بود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۸:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- کادر بهداشت و درمان شامل پزشکان، پرستاران و پرسنل دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد طی هشت سال دوران دفاع مقدس، خاطرات ماندگاری از خود بر جا گذاشتند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۸:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
در اتاق کوچک انتهای بیمارستان گلستان اهواز قطعه ای از تاریخ هشت سال دفاع مقدس با جزئیاتش هنوز زنده است، کافی است دفتر پذیرش در سال 65 را باز کنید و تاریخ بستری های عملیات کربلای 4 و 5 را ببینید تا صدای آژیر آمبولانس ها، قدم های تند پزشکان و پرستاران و ناله های مجروحان را بشنوید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۷:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
تبدیل وضعیت پرستاران شرکتی و 89 روزه و همچنین مساله فوق العاده ویژه، از مسائلی است که همچنان حل نشده باقی مانده است.
میرملاس نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۱:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی میرملاس به نقل از خبرگزاری مهر، حسین بازوند پرستار بیمارستان شهید رحیمی خرم آباد نیز به خیل شهدای مدافع سلامت پیوست. حسین بازوند از پرستاران جوان بخش آی سی یو این بیمارستان بود که بر اثر ابتلاء به بیماری کرونا به جمع شهدای سلامت استان لرستان و کشور پیوست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۱:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
صفری گفت: استخدام پرستاران به صورت 89 روزه در بحران کرونا اوج بد سلیقگی و ناعدالتی مسئولان است.
برترین ها / کندو نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۷:۱۵   + ۱۳ سایت دیگر  
شرق: دست تلویزیون خالی است؛ جمله ای آشنا که معمولا درباره مجموعه های نمایشی اش بیشتر عیان می شود. مجموعه های نمایشی که عمده ترین وظیفه شان سرگرمی مخاطبانی است که در میان برنامه های پر تعداد و گاه تکراری آنتن تلویزیون به دنبال مجموعه ای قابل اعتنا می گردند ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۸:۲۴    
اصفهان- ایرنا- مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: بزودی بخشی از مطالبات معوقه پزشکان و پرستاران شاغل در بیمارستان های دولتی با قول مساعد داده شده و تلاش سازمان های بیمه گر پرداخت خواهد شد و انتظار می رود این روند در ماه های آینده نیز ادامه یابد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با اشاره به چالش های کمبود کادر پرستاری در کشور بر ضرورت استخدام نیروهای شرکتی که بیش از 10 سال مشغول به فعالیت هستند، تاکید کرد. ...
روزنامه شهروند   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۲۳:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
به ناز مقدسی| در دوران COVID-19 ، کارکنان بهداشت و درمان در خط مقدم برای جلوگیری از شیوع همه گیری نقش بسیار مهمی را در جهان ایفا کردند. اما در کنار پزشکان و پرستاران نمی توان نقش داروسازان سراسر جهان را نادیده گرفت. داروسازان جامعه در دسترس ترین پزشکان ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۲۰:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/البرز نماینده کرج، فردیس و اشتهارد با حضور در مجتمع آموزشی درمانی امام علی (ع) کرج از بخش کرونایی بازدید و نحوه خدمت رسانی به این بیماران را بررسی کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۸:۵۸    
وام ازدواج فرزندان بازنشستگان کشوری ، مدارس تهرانی در ماه مهر فقط آموزش غیرحضوری دارند،ایمنی زایی واکسن کرونا اسپایکوژن بیش از 80 درصد است،مصلی تهران وارد مدار ارائه خدمات واکسیناسیون کرونا شد،مرگ و میر پرستاران بعد از واکسیناسیون کرونا به صفر رسید،والیبال ایران در رده دهم جهان و....
عصر خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۷:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کل سازمان نظام پرستاری، گفت: بعد از واکسیناسیون کرونا برای پرستاران تاکنون حتی یک مورد فوت ناشی از کرونا در پرستارانی که هر 2 دز واکسن را زده اند، نداشته ایم و مرگ و میر پرستاران بر اثر این بیماری در کشور به صفر رسیده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۷:۱۱    
علی عاشقیان،یکی از پرستاران بخش کرونا بیمارستان مسیح دانشوری با تلاش و پی گیری رادیو اربعین و همچنین ریاست کمیته بهداشت و درمان ستاد مرکزی اربعین به آرزوی خود مبنی بر شرکت در مراسم راهپیمایی اربعین حسینی رسید.
اعتدال   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۴:۳۲   + ۲۲ سایت دیگر  
حدود 8 هزار و 200 نفر پرستار نیز به دلیل کرونا از گردونه خدمت خارج و می توان گفت جانباز دفاع مقدس دوران کرونا شدند و نتوانستند کار پرستاری را ادامه دهند.
رییس کل سازمان نظام پرستاری اعلام کرد: بعد از واکسیناسیون کرونا برای پرستاران تاکنون حتی یک مورد فوت ناشی از کرونا در پرستارانی که هر دو دُز واکسن را تزریق کرده اند، نداشته ایم و مرگ و میر پرستاران بر اثر این بیماری در کشور به صفر رسیده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۱:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس گفت: در دیدار با وزیر کار مسائل ملی و منطقه ای در حوزه های ماموریت این وزارتخانه در 20 محور مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۹:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - یک کارشناس گفت: نتایج طرح واکاوی چالش های اهدای عضو از نگاه پرستاران نشان داد که فقط 25 درصد این قشر به نقش خود به عنوان مهمترین گروه تاثیرگذار بر فرایند اهدای عضو اشراف دارند.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۶:۵۶   + ۵۰ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان هدفمندسازی یارانه ها از پرداخت بیش از 4400 میلیارد تومان از معوقات کادر بهداشت و درمان خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۲:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون بهداشت مجلس با بیان اینکه 35 درصد پرستاران نیروی شرکتی هستند، گفت: در حالی که با کمبود شدید نیرو مواجه هستیم و نیاز به جذب نیرو داریم ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۲:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز آموزشی درمانی 17 شهریور رشت گفت: خون گیری های شریانی طبق دستورالعمل توسط پزشک یا پرستاران تحت نظر پزشک انجام می شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۱:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
پرستاران در دوران کرونا به علت سختی مضاعف کار، فوت بیماران و دوری از خانواده، بیش از پیش در معرض خطر آسیب های روانی قرار دارند.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۶:۳۰    
کارگاه هموویژلانس با هدف توانمندسازی دوره ای پرستاران و کارشناسان آزمایشگاه در بیمارستان امام حسین علیه السلام کنارک برگزار شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۴:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
پرستاران مراکز درمانی تامین اجتماعی از سرپرست جدید این سازمان خواستند که برابر استفساریه تبصره (2) الحاقی ماده 76 قانون تامین اجتماعی عمل کند تا آن ها بتوانند مانند کارگران شاغل در بخش خصوصی از مزایای بازنشستگی در مشاغل سخت و زیان آور بهره مند شوند.
معاون پرستاری وزارت بهداشت از برگزاری موفقیت آمیز دومین آزمون صلاحیت حرفه ای پرستاران با شرکت قریب به 12 هزار داوطلب در 33 حوزه امتحانی به طور همزمان در دانشگاه های علوم پزشکی کشور خبرداد.
میگنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۲:۴۵    
پزشکان با مسائل و مشکلات زیادی در حرفه خود در شرایط معمولی روبرو هستند و هم اکنون با توجه به بیماری کرونا و حجم بیش از حد کار و شیفتهای طولانی و خسته کننده در بیمارستانها، لازم است تاب آوری پزشکان و پرستاران وکادر درمان بطور کلی مورد توجه بیش از پیش واقع شود.
میگنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۲:۲۵    
پزشکان با مسائل و مشکلات زیادی در حرفه خود در شرایط معمولی روبرو هستند و هم اکنون با توجه به بیماری کرونا و حجم بیش از حد کار و شیفتهای طولانی و خسته کننده در بیمارستانها، لازم است تاب آوری پزشکان و پرستاران وکادر درمان بطور کلی مورد توجه بیش از پیش واقع شود.
صبح قزوین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
وهب نصیری گفت: اکنون مهمترین دغدغه ما کمبود نیرو است که همین امر سبب می شود تا جامعه پرستاران نتوانند خدمات درخوری را به بیماران ارائه نمایند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۰:۴۲    
ایسنا/همدان رئیس نظام پرستاری شهرستان ملایر درباره آمار و نتایج یک پژوهش مبنی بر افزایش افکار خودکشی و افسردگی در بین پرستاران شهرستان ملایر، گفت: افزایش افکار خودکشی و افسردگی در بین پرستاران شهرستان ملایر صحت ندارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۰:۲۳    
گروه استان ها- رئیس نظام پرستاری استان همدان گفت: کمبود پرستار در بیمارستان های استان سبب سنگین تر شدن بار کاری پرستاران در روزهای سخت کرونایی شده است.
برترین ها / راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۶:۲۰   + ۴۷ سایت دیگر  
ایسنا: ملیکا زارعی از ابتلای خود به کرونا خبرداد و بیان کرد: با وجود رعایت پروتکل ها ناباورانه مبتلا شدم، در دنیای عجیب و پر از ترس کرونا رفتم! قادر نیستم در جملات توصیف کنم چقدر سخت بود اما سعی میکنم با قدرت عبور کنم. ...
اقتصاد آنلاین / دنیای بانک   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۷:۰۵   + ۲۲ سایت دیگر  
بیمه آسیا به منظور حمایت از کادر درمان در همه گیری ویروس کرونا، پوشش جدید مسئولیت ارائه خدمات پرستاری در منازل را ارائه می کند.
اقتصاد آنلاین / همشهری   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۰:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
افزایش بستری و مرگ های کرونا در پیک های متعدد، نگرانی از ابتلای مجدد و مرگ خود و همکاران، تنش های شغلی، واکنش خانواده ها به مرگ عزیزان، خستگی مفرط، اضطراب و استرس از شیفت های طولانی و مواجهه دائمی با ویروس ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۲۲:۳۶    
رئیس مجمع نمایندگان استان همدان درباره تبدیل وضعیت پرستاران شرکتی همدان گفت: این افراد با سلامت مردم در ارتباط هستند و امروز که فرهنگ ایثار و شهادت در علوم پزشکی است امیدواریم قدمی برای تبدیل وضعیت آنها اتفاق بیفتد.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۹:۱۹   + ۴۰ سایت دیگر  
ایرنا: نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر برخورد با واکسن هراسی در استان، گفت: هفته آینده لایحه صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی در مجلس آغاز می شود و برخورد با نکات این چنینی در آن قانون پیش بینی شده است. ...
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۷:۰۵    
مجوز رسمی افزایش مرخصی زایمان پس از 8 سال از تصویب آن، اخیرا از سوی هیئت دولت صادر شد؛ این موضوع در حوزه پرستاری از آن رو مهم است که بسیاری از پرستاران شرکتی بوده و شرکت ها زیر بار این قوانین نمی روند و بارداری را تبدیل به تهدیدی علیه ادامه کار وی کرده اند.