سه شنبه ۱۸ بهمنساعت ۱۱:۵۹Feb 2023 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پرستاران»

شهرآٰرا نیوز   ۳ دقیقه پیش    
رئیس سازمان برنامه و بودجه در خصوص منابع مصرف بودجه گفت: امسال کار هایی انجام شد از جمله رتبه بندی معلمان، پاداش بازنشستگان و ترمیم حقوق ها و پرداخت حقوق پرستاران و هیچ گونه از تنخواه بانک مرکزی برای این موارد و مصارف کشور استفاده نکردیم.
معاون فرهنگی سازمان نظام پرستاری با اشاره به اینکه مجوز جذب 20 هزار پرستار صادر شده، گفت: ما خواهان جذب پرستاران دوران کرونا بدون آزمون هستیم.
جام جم   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
او به امیدبخش بودن مضمون کاپیتان و مرتبط بودن آن با پرستاران و بچه ها اشاره کرده است. حضور این تهیه کننده در جشنواره فیلم فجر بهانه ای برای گفت وگو با او می شود که از نظر می گذرانید. اگر بخواهید کاپیتان را در چند جمله به مخاطب به شیوه ای معرفی کنید که برایش کنجکاوی ایجاد کند، چه می گویید؟ ...
فرار مغزهای پزشکی چه از نوع پزشک باشد و چه از نوع گروه های پیراپزشکی مخصوصا پرستار تبعات زیادی به همراه دارد اما آمار مهاجرت پرستاران دقیق و شفاف نیست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۸ ساعت پیش    
پرستاران و رانندگان آمبولانس در سراسر انگلیس در اعتصاب به سر می برند.
آنا / خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۲۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
انگلیس امروز هم شاهد برگزاری اعتصاب پرستاران و خدمه آمبولانس ها بود.
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۷:۳۶    
اعتصابی که از روز دوشنبه در انگلیس آغاز شده، بزرگترین اعتصاب بخش بهداشتی در تاریخ 75 ساله سازمان بهداشت ملی این کشور است. خبرگزاری میزان – کارکنان بخش بهداشتی انگلیس بزرگترین اعتصاب خود را از روز دوشنبه آغاز کردند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۷:۲۱    
مراقبت هایی که در ICU از بیمار می شود و مواردی که پرستاران و پزشکان مدام در این بخش بررسی می کنند در این ویدئو آمده است.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۴:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
بیمارستان ها در ایران از کمبود پرستار رنج می برند. در همین حال مقامات بهداشتی از موج مهاجرت پرستاران از کشور می گویند. پیمایش ها نشان می دهد عوامل اقتصادی و شغلی-رفاهی از جمله دلایلی است که کادر درمان از جمله پرستاران را مصمم به مهاجرت می کند.
سازمان نظام پرستاری کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۱:۵۲    
پرستار بیمارستان کودکان مفید گفت: ازجمله چالش نیروهای طرحی، موضوع شیفت های سنگینی است که متحمل می شوند و این چالش با مدیریت مترون ها قابل رفع است. بی عدالتی در تعداد شیفت ها جزو مسائلی است که نیروهای طرحی را آزرده خاطر می کند. ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۰:۵۶   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس امور سلامت و رفاه اجتماعی سازمان برنامه و بودجه به تشریح جزئیات بودجه سلامت در لایحه بودجه سال 1402 و وضعیت اعتبارات طرح دارویار و واردات دارو پرداخت.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۰:۲۳    
پرستاران به اعتبار ناچیز تعرفه گذاری در لایحه بودجه سال آینده انتقاد دارند.
کاماپرس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۹:۲۱    
همه گیری کرونا بیش از پیش نیاز نظام بهداشت و سلامت آلمان به نیروی کار ماهر مشخص کرد و این کشور در برنامه های مهاجرپذیری خود توجه زیادی به جذب پزشک و پرستار دارد. از این رو در سال های اخیر مهاجرت پزشک و پرستاران ایرانی به آلمان شدت بیشتری گرفته است. ...
فرمانداری آران و بیدگل   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۵:۳۱    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ دکترعلی اکبر رضایی فرماندار به همراه امام جمعه و جمعی از مسئولان شهرستان در پنجمین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی با حضور در بیمارستان های سیدالشهداء و ثامن الحجج علیه السلام ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۵:۱۲    
با رشد استفاده ی روزمره از ابزار و تجهیزات پزشکی برای تشخیص و درمان بیماری ها توسط پزشکان و پرستاران و کادر درمانی، برخورداری از تجهزات پزشکی با کیفیت برای جلب رضایت بیمار و راحتی پزشکان و پرستاران، اهمیت بسیاری پیدا کرده است.
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۳:۰۷    
پیش بینی می شود که بزرگترین اعتصاب سازمان خدمات بهداشت ملی انگلیس در تاریخ این اتحادیه انجام شود. خبرگزاری میزان – رئیس بزرگترین اتحادیه پرستاران انگلیس از ریشی سوناک ، نخست وزیر این کشور خواسته است که برای جلوگیری از ادامه اعتصابات برنامه ریزی شده هفته آینده در انگلیس، پیشنهاد جدیدی ارائه دهد ...
هنر صدا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۱:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
سرگذشت پرستاران به مناسبت وفات حضرت زینب (س) شنیدنی می شود ویژه برنامه سرگذشت به مناسبت سالروز وفات حضرت زینب (س) با موضوع تأثیر کرونا بر زندگی پرستاران زن راهی آنتن می شود. ...
آنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون پرستاری وزارت بهداشت گفت: میل به مهاجرت در میان پرستاران بعد از فروکش کردن کرونا کمتر شده است و برخی از کشورها، پرستاران مهاجر را کمتر پذیرش می کنند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۹:۳۹   + ۱۱ سایت دیگر  
تسنیم : بهرام عین اللهی در جمع خبرنگاران در سمنان اظهار داشت: مجوز استخدام 20 هزار پرستار جدید در کشور با توجه به کمبود نیروی پرستار در کشور اخذ شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۸:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
سمنان- وزیر بهداشت بابیان اینکه به کار گیری پرستاران در دستور کار قرار دارد، گفت: سه هزار و 500 پرستار در اورژانس و فوریت های پزشکی جذب می شوند.
بهرام عین اللهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در سمنان، از استخدام 20 هزار پرستار خبر داد و گفت: این امتیاز جذب به منظور تقدیر از زحمات پرستاران است.
آنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
بررسی ها نشان می دهد که تعداد پزشکان و پرستاران مهاجری که در کشور های OECD، مشغول به فعالیت هستند از سال 2010 تا 2020 بیش از 60 درصد افزایش یافته است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۲۳:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون پرستاری وزارت بهداشت گفت: امیدواریم با حمایت بیمه ها و تحت پوشش قرار دادن خدمات پرستاری، مردم بتوانند از خدمات پرستاری و مراقبت های تسکینی استفاده کنند.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۷:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان دستور پرداخت معوقات کادر بهداشت و درمان هرمزگان را صادر کرد. به گزارش صبح ساحل و به نوشته ایسنا، دکتر غلامعلی جاودان در دستوری به معاونت توسعه دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان ، افزود: در راستای تکریم کارکنان زحمت کش دانشگاه، معوقات کادر بهداشت و درمان اعم از پزشکان ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۳:۲۱    
مجموعه پرستار تهران با ارائه انواع خدمات پرستاری از سالمند، بیمار و کودک مرکزی است متشکل از پرستاران منظم و آموزش دیده که در تلاش اند تا متناسب با شرایط خانواده ها و نیازشان، پرستاری آموزش دیده را به منزل اعزام کند تا از نگرانی خانواده ها بکاهد و آسایش بیماران ...
آنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۰۸:۳۱    
سازمان خدمات بهداشتی انگلیس به دنبال اعتصابات گسترده پرستاران و کمبود 10 درصدی پرستاران در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان های این کشور (NHS) به دنبال استفاده از ربات ها برای کاهش بار سنگین کار بر روی کارکنان خود است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۷:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون پرستاری وزارت بهداشت آخرین تصمیمات برای جذب پرستاران از طریق آزمن استخدامی را تشریح کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۵:۰۵   + ۳۶ سایت دیگر  
معاون پرستاری وزارت بهداشت با اشاره به ابلاغ آیین نامه پرستار پیگیر گفت: به این ترتیب بیمار پس از ترخیص رها نمی شود و باید تا 30 روز بعد از ترخیص پیگیری شود. این روندی است که در نهایت باید به شبکه بهداشتی برسد و سبب می شود بازگشت بیمار به بیمارستان کاهش یابد.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۱:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش تیتربرتر؛ محمد حسام آزادبخت در طی یادداشتی نوشت: بسم الله الرحمن الرحیم قُلْ إِنَّ صَلَاتِی وَنُسُکِی وَمَحْیَایَ وَمَمَاتِی لِلَّهِ رَبِّ الْعَالَمِینَ بگو همانا نماز و طاعت و تمام اعمال من و حیات و ممات من همه برای خداست که پروردگار جهانیان است . ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۰:۴۵    
یک پرستار شرکتی گفت: انتظار داریم یکشنبه آینده طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت مصوب شود.
رئیس شورای عالی نظام پرستاری با انتقاد از اختلاف در پرداخت فوق العاده ویژه پرستاران تأمین اجتماعی و وزارت بهداشت، گفت: فوق العاده ویژه پرستاران با تأخیر یک ساله در تأمین اجتماعی پرداخت شد.
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۰۹:۴۶   + ۳۰ سایت دیگر  
معاون پرستاری وزارت بهداشت با تاکید بر اینکه باید میان پرستارانی که در زمان سخت کرونا کنار مردم بودند با کسانی که طرح خود را آغاز نکردند و یا ترک طرح کردند تفاوت باشد، درعین حال از احتمال استخدام 20 هزار پرستار در سال آتی خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۰:۱۷    
کمبود پرستار در کشور دکتر شمس الدین شمسی، رئیس شورای عالی سازمان نظام پرستاری، در اجلاسیه مشترک اعضای شورای عالی نظام پرستاری و روسای هیات مدیره سراسر کشور گفت: تخت های زیادی به کشور اضافه شده و تعدادی از پرستاران نیز بازنشسته شده اند و نیاز است برای جذب نیرو ...
کیشوند   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۸:۴۲    
رئیس بیمارستان کیش گفت: در تلاشیم و باید شرایطی را فراهم کنیم تا پزشکان، پرستاران و سایر کادر درمان به جای مهاجرت به کشورهای حاشیه خلیج فارس و سایر کشورها به کیش بعنوان مقصد بعدی خدمت فکر کنند.
معاون پرستاری وزارت بهداشت، گفت: تصور برخی مردم این است که پرستاران، دریافتی و حقوق و مزایای بالایی دارند؛ در حالی که بسیاری از مطالبات محقق نشده و تصویر اشتباهی نیز در ذهن مردم ایجاد شده است.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۶:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
مهاجرت کادر درمان در یک سال اخیر بیش از گروه های دیگر خبرساز شده است. دبیرکل خانه پرستاری کشور با اشاره به این که سالانه حداقل 2500 پرستار از ایران مهاجرت می کنند، می گوید: حقوق پرستاران در مقاصد مهاجرتی حداقل چهار هزار دلار است، در حالی که در ایران حدود 300 دلار پرداخت می کنند.
رئیس شورای عالی سازمان نظام پرستاری گفت: تخت های زیادی به کشور اضافه شده و تعدادی از پرستاران نیز بازنشسته شده اند و نیاز است تا برای جذب نیرو، روی موضوع استاندارد نیروی انسانی به ازای هر تخت بیمارستانی توافق حاصل شود ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۰۷:۵۲   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، بر ضرورت جذب نیروی انسانی مورد نیاز در پروژه های آماده بهره برداری این وزارتخانه تاکید کرد.
سازمان نظام پرستاری کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۴:۰۲    
رئیس شورای عالی سازمان نظام پرستاری گفت: درخصوص جذب پرستاران نیز همه مسئولین اعم از رئیس جمهور و وزیر بهداشت بر استخدام پرستاران تأکید دارند، اما مشخص نیست که مشکل کجاست و چرا مجوزهای استخدام پرستاران در دوران کرونا توسط سازمان امور اداری و استخدامی صادر نمی شود. ...
سازمان نظام پرستاری کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۲۲:۰۲    
در نشست وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اعضای شورای عالی نظام پرستاری کشور احیای جایگاه پرستاری در سازمان تامین اجتماعی و نیز پیگیری بحث بازنشستگی پیش از موعد پرستاران مورد تأکید قرار گرفت.
در نشست وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اعضای شورای عالی نظام پرستاری کشور احیای جایگاه پرستاری در سازمان تامین اجتماعی و نیز پیگیری بحث بازنشستگی پیش از موعد پرستاران مورد تأکید قرار گرفت.
نصر نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۷:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
نصر: عضو شورای عالی سازمان نظام پرستاری گفت: پرستارانی که در ایام کرونا با خدمات رسانی مطلوب، امتحان خود را پس داده اند دیگر نیازی به آزمون استخدامی ندارند و انتظار ما از مسئولان بکارگیری و استخدام بدون آزمون این پرستاران است.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۶:۴۹   + ۱۴ سایت دیگر  
نماینده مردم شازند در مجلس گفت: استخدام پرستاران طرحی که در دوران کرونا جانفشانی و به بیماران خدمات رسانی می کردند باید در اولویت برنامه کاری نمایندگان و وزارتخانه باشد و در شرایط فعلی مخالف استیضاح وزیر بهداشت هستم.
معاون پرستاری وزارت بهداشت در دیدار با معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران بر تشکیل کارگروه ایثارگری پرستاران آسیب دیده در کرونا تفاهم کردند.
سازمان نظام پرستاری کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۳:۰۲    
پرستاری یکی از بیمارستان های تهران گفت: یکی از مشکلات دیگر پرستاران بحث تبدیل وضعیت آنها است. در دوران کووید برخی از همکاران تحت عنوان 89 روزه به کار گرفته شدند ولی بعد از این که کرونا کنترل شد این افراد تعدیل شدند. ...
عضو شورای عالی سازمان نظام پرستاری با بیان اینکه پرستارانی که در ایام کرونا خدمت رسانی کرده اند، امتحان خود را پس داده اند و نیازی نیست که آزمون بدهند، گفت: انتظار ما از مسئولان این است که این پرستاران بدون آزمون استخدام و بکارگیری شوند.
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۵:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
معاون پرستاری وزارت بهداشت گفت: در نظام سلامت نقش بی بدیل نیروی انسانی و به خصوص همکاران پرستار در ارائه خدمت با کیفیت و ایمنی بسیار اساسی است. خبرگزاری میزان – به گزارش پایگاه خبری وزارت بهداشت ...
فاش نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۶:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
فاش نیوز - یکی از گروه هایی که دفاع مقدس برای آنها تمام نشده، گروه پزشکان و پرستاران هستند. پزشکان و پرستاران متعهد، از اولین روز شروع مبارزات انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی(ره)، تاکنون در کنار کسانی هستند که برای برپایی حکومت اسلامی جسم و جان خود را سپر گلوله های دشمن کردند. ...
صبح خرد   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۶:۳۲    
به نظر میرسد که مسئولان وزارت بهداشت (نظام سلامت) هیچ توجهی به خواسته های پرستاران نداشته اند.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۸:۵۹    
بنا به گفته مسوولان وزارت بهداشت و درمان تعرفه گذاری خدمات پرستاری در سرانه درمان گنجانده شده و به این ترتیب این بیمه ها هستند که باید نسبت به میزان کاری که پرستاران انجام می دهند، مبلغی را در آنها پرداخت کنند.