یکشنبه ۱۳ آذرساعت ۱۱:۵۹Dec 2022 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مشکلات معیشتی»

ایران پرس   ۱۷ دقیقه پیش    
تهران- ایران پرس: عضو هیئت رئیسه مجلس در خصوص سومین جلسه غیرعلنی مشترک میان دولت و مجلس گفت: با تاکید رئیس جمهور، مجلس و دولت برای رفع مشکلات معیشتی مردم بیش از پیش تلاش می کنند.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۸:۰۶    
شفقنا- رییس قوه قضاییه موضوع معیشت و اقتصاد مردم را یکی از مسائل بسیار مهم و اولویت دار کشور عنوان کرد و گفت: چنانچه نتوانیم در زمینه حل مشکلات مربوط به معیشت و اقتصاد مردم موفق عمل کنیم، فردا نخواهیم توانست پاسخ تاریخ، شهدا و خداوند را بدهیم. ...
عصر امروز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۴:۳۳    
به گزارش سرویس فرهنگ و جامعه عصر امروز علائم رو به موت بازار سرمایه حکایت از این دارد که ظاهرا مسئولان بانک مرکزی محو جام جهانی شده اند و بازار ارز و سکه را به حال خود رها کرده اند!؟ ...
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۰:۵۹    
اعتراضات، سفر رئیسی به کردستان و گرانی و مشکلات معیشتی مردم از عناوین مهم روزنامه های امروز هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۴:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه سنندج با بیان اینکه توسعه استان کردستان دغدغه آیت الله رئیسی است، گفت: مشکلات معیشتی مردم و اشتغال جوانان کردستانی را به رئیس جمهور منعکس کردم.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۳:۴۶   + ۳۴ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، افزایش توانمندی معلولان با آموزش های فنی و حرفه ای، توجه به اشتغال معلولان و بخش های تولیدی و خدماتی و اداری، فعال سازی ظرفیت های مردمی و بسیج همگانی در راستای مسئولیت اجتماعی آنها برای جذب مشارکت و خدمات مطلوب و توجه به حل مشکلات معیشتی و اشتغال و مسکن جامعه معلولان ...
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۸:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام هاشمی، با اشاره به اینکه مردم فریب توطئه دشمنان را نمی خورند، گفت: با وجود مشکلات معیشتی و اقتصادی ملت ایران همواره پای انقلاب و آرمان های شهدا ایستاده اند و راه شهدا ادامه دارد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۶:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون توانبخشی اداره کل بهزیستی اصفهان گفت: 70 درصد خانواده معلولان استان جزو دهک های پایین و بین یک تا سه جامعه هستند. سید کمال صدیقی افزود: با توجه به مشکلات معیشتی معلولان، لازم است دولت یارانه آنها را افزایش دهد. ...
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۶:۴۴    
مشکلات معیشتی وجود دارد، اما امروز یک دولت مردمی روی کار آمده تا مشکلات را بکاهد
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
عبدالرضا مصری، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امروز موضوع اقتصاد و حل مشکلات معیشتی مردم باید در اولویت کاری مسئولان باشد گفت: هیچکس با اعتراض به حق مردم مشکلی ندارد اما دشمن به دنبال این است که اغتشاش را اعتراض جلوه دهد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۰:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت دغدغه معیشت و رفاه پرستاران را به صورت بسیار جدی دنبال می کند، گفت: قانون تعرفه گذاری خدمات پزشکی ویژه کادر درمان به تنهایی نمی تواند مشکلات معیشتی و رفاهی این قشر زحمت کش و مظلوم را حل کند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۲۲:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امروز موضوع اقتصاد و حل مشکلات معیشتی مردم باید در اولویت کاری مسئولان باشد گفت: هیچکس با اعتراض به حق مردم مشکلی ندارد اما دشمن به دنبال این است که اغتشاش را اعتراض جلوه دهد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۸:۱۹    
معاون پارلمانی رئیس جمهور با تاکید بر اینکه حضور میان مردم برای مسئولان حرکت مثبتی است، گفت: با این روحیه وزرا، مردم مانعی میان خود و دولت نمی بینند و دولت همه تلاش خود را می کند تا با افزایش درآمد کشور ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۶:۳۱   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون پارلمانی رئیس جمهور با تاکید بر اینکه حضور میان مردم برای مسئولان حرکت مثبتی است، گفت: با این روحیه وزرا، مردم مانعی میان خود و دولت نمی بینند و دولت همه تلاش خود را می کند تا با افزایش درآمد کشور ...
هفته نامه شما   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۲:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
اگر کسانی امنیت جامعه را تهدید کنند و کسب وکارها را دچار اختلال و به تبع، نه تنها گرهی از مشکلات را باز نمی کنند بلکه موجب بیکاری و تشدید مشکلات معیشتی عده ای بشوند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۸:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
مشاور دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور در امور مجلس، در خصوص اهداف اصلاح قانون تأسیس نهاد، گفت: در گام نخست هدف این بوده که با رفع نواقص و کاستی های موجود در قانون فعلی، زمینه ترویج و توسعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی بیش از پیش مهیا شود و در گام دوم ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۰۹:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
استاندار لرستان با بیان اینکه دانشگاه تراز انقلاب اسلامی، دانشگاهی است که برنامه ها و اهدافش براساس بیانیه گام دوم انقلاب تعریف و اجرا شوند، گفت: کشور ظرفیت ها و توانمندی های بسیار بالایی در زمینه های گوناگون دارد که از این ظرفیت ها باید برای رفع مشکلات از جمله مشکلات معیشتی و اقتصادی استفاده شود.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۲۲:۳۵    
نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری وامام جمعه شهرکرد گفت: در شرایط کنونی به هیچ عنوان نباید انفعال در جامعه ایجاد شود و رسانه ها و فضای مجازی باید اُمیدآفرینی همراه با واقعیت رابر اساس دارایی ها و توانمندی های موجود در کشور به جامعه تزریق کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۹:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
کارگران خطوط راه آهن اتریش از برگزاری اعتصاب کاری یک روزه خود به دلیل بروز مشکلات معیشتی خبر دادند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۰۹:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی گفت: هفته گذشته نمایندگان مجلس با اقشار مختلف جامعه از جمله دانش آموزان، دانشجویان، جوانان دیدار و گفتگو کرده و نقطه نظرات آنان را شنیدند.
مرصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۰۹:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
مرصاد نیوز:به منظور جبران بخشی از مشکلات معیشتی مردم اجرای طرح توزیع کالا برگ الکترونیکی از طرح های مدنظر دولت بود که همچنان عملیاتی نشده است با این حال رییس جمهور از فراهم آوری زیرساختهای آن خبر داده است.
فکر شهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۹:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
فکرشهر: سخنگوی ارشد نیروهای مسلح گفت: در برابر منافقین کوتاه نمی آییم و مرصاد دیگری رقم خواهیم زد و تا پای جان برای این آب و خاک خواهیم ایستاد. به گزارش فکرشهر به نقل از روابط عمومی سپاه روح الله استان مرکزی ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۸:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
نماینده مردم بجنورد در مجلس گفت: اشتغال، مسکن، تورم و سایر مطالبات مردم باید حل شوند چراکه بسیاری از اعتراضات به خاطر وضع معیشتی، مشکلات جوانان در امرار معاش و موضوعات اقتصادی کشور است.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۴:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
حجت الاسلام حسینی نسب، مردمداری، تلاش برای رفع مشکلات آنها و ارتباط با مردم را از شاخصه های مسئول تراز انقلاب اسلامی دانست و افزود: راه مقابله با جنگ ترکیبی دشمن، دفاع ترکیبی از جمله اتحاد و رفع مشکلات معیشتی مردم است.
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۰۰:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
مردم داری و مردم یاری راهبردهای اصلی بسیج بوده و بسیج این ادعا را در همه عرصه ها، بحران هایی مانند سیل، زلزله و غیره، مشکلات معیشتی مردم، رفع محرومیت و ... به منصه ظهور رسانده است.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۰۰:۲۵    
مردم داری و مردم یاری راهبردهای اصلی بسیج بوده و بسیج این ادعا را در همه عرصه ها، بحران هایی مانند سیل، زلزله و غیره، مشکلات معیشتی مردم، رفع محرومیت و ... به منصه ظهور رسانده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۷:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان اصفهان در بیانیه ای به مناسبت سالروز تشکیل بسیج دانشجویی و طلاب آمده است: بسیج دانشجو و طلبه نماد بصیرت و زمان شناسی و پشتیبانی از ولایت در تمامی عرصه ها است، دلاورانی که نشان داده اند در جای جای عرصه های مورد نیاز میهن عزیزمان در صحنه خواهند بود
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۵:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
مشهد اعضای هیئت علمی دانشگاه علوم اسلامی رضوی با صدور بیانیه ای در واکنش به اغتشاشات و حوادث اخیر حل مشکلات معیشتی مردم و نیز مدیریت عالمانه فضای مجازی را خواستار شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۴:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
بیرجند _ معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان جنوبی گفت: با وجود همه تلاش های دشمن، مردم خراسان جنوبی هرچند گرفتار مشکلات معیشتی هستند اما دست از پشتیبانی نظام بر نمی دارند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۲:۴۹    
معاون اجتماعی و پیشگیری از تخلفات سازمان تعزیرات با اشاره به ضرورت اصلاحات اقتصادی برای حل مشکلات معیشتی پس از کاهش نسبی دامنه اعتراضات و اغتشاشات گفت ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۰:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیات رییسه کمیسیون اجتماعی مجلس، در تشریح دلایلی که به گرانی افسارگسیخته کالاهای اساسی منتهی شده است تاکید کرد که کوتاهی دولت در کنترل بازار و اجرای مصوباتی که مجلس در حوزه بهبود معیشت دارد باعث بروز مشکلات معیشتی برای مردم شده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۲:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
صبح امروز کارگران پتروشیمی مسجدسلیمان در اعتراض به عدم طبقه بندی مشاغل و مشکلات معیشتی اعتصاب کردند.
سینما پرس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۱:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
سینماپرس: فریده دریامج بازیگر سینما و تلویزیون در خصوص نقش مغفول مانده سازمان سینمایی در رونق کسب و کار سینماگران گفت: همه ما را از یاد برده اند! گویا ما اهالی سینما برای کسی مهم نیستیم و جزو فراموش شدگانیم! نه از وزارت ارشاد و نه از سازمان سینمایی هیچ کسی احوال پرس ما نیست ...
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۴:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
محمد علی کریمی عضو هیئت مدیره انجمن رادیولوژی ایران، از افزایش فروش کلیه به دلیل مشکلات معیشتی خبر داد.
برترین ها / خبر فوری   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۰:۲۱   + ۱۹ سایت دیگر  
رجایی گفت: آقای رئیسی اگر دلسوز کشور است و می خواهد خدمتی به کشور کند، پایان کار دولت خود را اعلام و از مسئولیت ریاست جمهوری استعفا دهد تا دولت جدیدی که از پس اداره کشور برمی آید مسئولیت را به دست گیرد.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۲۰:۳۸    
در شرایط که از مجلس شورای اسلامی انتظار می رود تا با نظارت بر وضعیت نابسامان کشور و ناکارآمدی بخش های مختلف دولت که منجر به افزایش مشکلات معیشتی و اجتماعی مردم شده است،تمرکز خود را بر بهبود این وضعیت بگذارد ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۶:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - مسئولان و نمایندگان اتاق اصناف کرمان همزمان با مطالبه امنیت از مسئولان متولی در هنگام ناآرامی ها تاکید کردند که پایین کشیدن کرکره بازار دردی از این قشر دوا نمی کند زیرا این مساله خواسته اصناف نیست و بسته بودن مغازه ها نیز مشکلات معیشتی این قشر را زیادتر می کند.
شرکت فرودگاههای کشور   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۱:۴۱    
جمعی از بازنشستگان شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در دیدار با معاون وزیر، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل این شرکت، خواستار حمایت بیشتر در جهت رفع مشکلات معیشتی شدند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۰:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور از قول مساعد دولت برای پیگیری مشکلات معیشتی کتابداران خبر داد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۸:۰۲   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس، حل مشکلات معیشتی مردم را اولویت کار دولت دانست و گفت: برخی خواص که باید امروز وارد صحنه شوند و نسبت به مسائل روشنگری کنند به خاطر پست و جایگاه سیاسی از حرف زدن و روشنگری کردن ممانعت می کنند تا مبادا به منافع و جایگاهشان در اینده لطمه وارد شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۶:۵۶    
کرج – ایرنا – سرپرست اداره کل ترویج کتابخوانی و امور فرهنگی نهاد کتابخانه های عمومی کشور به حضور رییس جمهور در جشن هفته کتاب نهاد کتابخانه های عمومی کشور در روز گذشته اشاره کرد و گفت ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۴:۴۴   + ۷۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس جمهور با بیان اینکه امروز زنان سهم بالایی از افتخارات کشور در عرصه های مختلف دارند، گفت: مدال آوری و قهرمانی بانوان ورزشکار ایرانی در میادین منطقه ای و جهانی بسیار ارزشمند، تحسین برانگیز و امیدآفرین است و این مسیر پرافتخار باید استمرار یابد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۷:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
قم- تعدادی از اساتید حوزه در دیدار معاون اول رئیس جمهور بر تلاش و توجه ویژه دولت و مسئولان اقتصادی برای رفع گرانی و مشکلات معیشتی تأکید کردند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۵:۵۸   + ۴۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور از ریاست جمهوری درخواست کرد تا با رسیدگی به مشکلات معیشتی کتابداران برای حل آن ها اقدام کند.
آنا / تقریب   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۳:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
اولین کارت عضویت سراسری کتابخانه های عمومی نیز به آیت الله رئیسی، رئیس جمهوری اسلامی ایران اهدا شد و در 3 بخش مجزا از برگزیدگان آئین ملی بزرگداشت روز کتاب، کتاب خوانی و کتابدار تقدیر شد.
مهدی رمضانی، دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور در مراسم گرامیداشت روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار از ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور درخواست کرد تا با دستوری ویژه ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۰۹:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
به گفته مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان، زنجان در حوزه احداث مسکن در طرح نهضت ملی مسکن جزو پیشران ها است و توجه به این مهم در راستای تکمیل پروژه های طراحی شده از مسئولیت های مهم ما است.
الف   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۲۰:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
هر روز اخبار فراوانی در رسانه ها منتشر می شود که دنبال کردن آن ها حتی برای آنانی که اهل مطالعه اخبار هستند کار دشواری است. بسته خبری تحلیلی الف، با رصد اخبار و رویدادهای مهم، همچنین تحلیل های صورت گرفته در این زمینه، مخاطبان خود را از مهم ترین وقایع روز آگاه می کند.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۱۸:۴۰   + ۷۷ سایت دیگر  
محسنی اژه ای گفت: در جریان حضور در دانشگاه بیرجند، چند تن از دانشجویان دانشگاه های مختلف، در نهایت ادب و نزاکت و بدون لکنت زبان، مسائل، خواسته ها، نقدها و پیشنهادات و اعتراض خود را مطرح کردند و از جمله از مبارزه مجدانه با مفاسد در ساحت های گوناگون، مرزبندی با اغتشاشاگران ...