یکشنبه ۱۰ اسفندساعت ۱۰:۰۶Feb 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مشکلات معیشتی»

دانا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
جوکار گفت: وقتی صراحتا اعلام می کنند که قیمت ارز را خودشان افزایش داده اند، یعنی این گرانی ها و مشکلات حوزه معیشت را هم خودشان برای مردم ایجاد کرده اند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۲۰:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی فراکسیون مرز نشینان مجلس شورای اسلامی اظهار داشت:حل مشکلات معیشتی مرز نشینان بهبود وضعیت مناطق مرزی در این زمینه دغدغه اصلی فراکسیون واعضای آن است.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
سماکچی با بیان اینکه در کشورمان نیمی از افراد و بازنشستگان کارگر و تابع صندوق تامین اجتماعی هستند گفت: کارگران و بازنشستگان تامین اجتماعی در وانفسای تورم و مشکلات معیشتی رها شده و کسی به فکرشان نیست.
سینما پرس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
سینماپرس: حسین زندباف تدوین گر، کارگردان و تهیه کننده پیشکسوت سینما در خصوص مشکلات معیشتی و رفاهی سینماگران در آستانه سال نو گفت: انقلاب ما انقلابی فرهنگی بود اما امروزه بخش اعظمی از اهالی فرهنگ به حال خود رها شده اند و حفظ و حراست نمی شوند ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۹:۱۷    
استاد حوزه علمیه ضمن برشماری برکات و ثمرات معنوی اعتکاف اظهار کرد: این عبادت روحیه انسان را آماده می کند تا به عرفانی برسد که محضر الهی را درک کند و خود را موظف به مراقبت های دینی و ایمانی کند.
تقریب   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۴:۵۷   + ۲۳ سایت دیگر  
آیت الله سبحانی از مراجع تقلید در دیدار وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با وی، بر رسیدگی به وضعیت معیشتی و اقتصادی کادر درمان و پرستاران تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۴:۲۱    
امام جمعه گرمه گفت: مسئولان باید برای مشکلات معیشتی و فشار اقتصادی مردم راه حل داشته باشند تا از درد و رنج مردم کاسته شود.
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۳:۲۱   + ۴۴ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: با برخوردهای سیاسی و جناحی و عدم شناخت واقعیت های اقتصادی، نمی توان مشکلات معیشتی مردم را حل کرد.
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۲۳:۰۹   + ۱۲ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه قدرت خرید 1000تومان امروز به 150تومان سال92 افول کرده و پول بی جان شده است تاکید کرد که طی این سال ها همه چیز جز یارانه، 10برابر شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۱:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
قم-ایرنا- آیت الله جعفر سبحانی از مراجع تقلید در دیدار وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با وی، بر رسیدگی به وضعیت معیشتی و اقتصادی کادر درمان و پرستاران تاکید کرد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۹:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
نائیب رئیس کمیسیون امنیت ملی گفت: اعتراض به مشکلات معیشتی و اقتصادی حق مردم است و تصمیم گیران باید آن را از صف اغتشاشات دشمن ساز جدا کنند. شهریار حیدری درباره حوادث و اتفاقات رخ داده در سراوان بلوچستان و اعتراضات معیشتی که در این شهرستان رخ داده است ...
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۵:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
بابک مجیدی، انصاف نیوز: سیدمحمود حسینی استاندار پیشین سیستان و بلوچستان در سال های 76 تا 81 می گوید مشکلات معیشتی و اقتصادی باعث می شود مشاغلی مانند سوختبری در این منطقه شکل بگیرد و اگر نیروهای نظامی و امنیتی با دستگاه های استانداری و فرمانداری هماهنگ باشند حوادثی مانند حادثه سراوان کمتر اتفاق ...
سینما پرس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
سینماپرس: علیرضا زرین دست فیلمبردار پیشکسوت سینما در خصوص مشکلات معیشتی و رفاهی سینماگران در آستانه سال نو گفت: مسئولان دولت بهانه کرونا و تحریم را کنار بگذارند و دغدغه مندانه معضلات مردم و سینماگران را حل کنند ...
سینما پرس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۱۹    
سینماپرس: مهدی امینی خواه بازیگر سینما و تلویزیون در خصوص مشکلات معیشتی و رفاهی سینماگران در آستانه سال نو گفت: هنرمندان امروزه در بدترین وضعیت معیشتی به سر می برند و هیچ یک از مدیران و مسئولان به فکر آن ها نیستند ...
گذار نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
به موازات روزهای عمر مجلس یازدهم،طرح و ایده های عجیب و غریب علیه نهاد وکالت ومرتبط با عدلیه و حقوق قضایی ملت انشاء یا مطرح شده است.گویی راه برون رفت از مشکلات ملت اعم از مشکلات معیشتی و...افزایش نرخ مالیاتی وکلا و افزایش تعداد وکلاست!!
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۳:۳۷   + ۹۹ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: مجلس خبرگان رهبری در پایان هشتمین اجلاس رسمی خود در دور پنجم، در بیانیه ای بر حل مشکلات معیشتی مردم تأکید کرد. متن کامل بیانیه مجلس خبرگان رهبری بدین شرح است: ...
شهدای ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۹:۳۲    
به گزارش سرویس سیاسی پایگاه خبری شهدای ایران ؛ روزنامه اعتماد در گزارشی با عنوان فشار گرانی بر طبقات کم درآمد نوشت: رکورد بیشترین میزان تورم در طول سال 99 در حالی در بهمن ماه به ثبت رسید که بخش بزرگی از تورم به دهک های کم درآمد فشار آورده ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۶:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون پایش، پیگیری و نظارت شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: پس از گذشت سال های زیادی از دفاع مقدس گرد پیری بر سر و روی مردان دفاع مقدس نشسته است و آنها را در جبهه ای جدید یعنی تأمین نیازهای معیشتی خانواده قرار داده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۵:۵۱    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری رئیس کانون وکلای چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه 65 درصد از وکلای چهارمحال و بختیاری بیکار هستند، گفت: مشکلات معیشتی در میان وکلا وجود دارد، وکیل بیکار، بیمه بیکاری ندارد و کانون نمی تواند حمایتی از آنان کند.
نامه نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
رستم قاسمی در مصاحبه ای درباره انتخابات 1400 گفت: هنوز فضای انتخابات شکل نگرفته است، باید به زمان انتخابات نزدیک تر شویم. ولی به هر حال امروز مردم ما مشکلات معیشتی و اقتصادی دارند و قطعا به دنبال چهره های کارآمد اقتصادی هستند که بتوانند نیازها و مشکلات کشور را حل کنند.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
علیرضا ایزدپور بابیان اینکه 48 مرکز توان بخشی بهزیستی در استان سمنان فعال هستند، گفت: این مراکز به 12هزار و 825 توان خواه خدمات لازم را ارائه می دهند.
سینما پرس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۱:۴۳    
سینماپرس: آنتونیا شرکا منتقد سینما و مدرس دانشگاه در خصوص جایگاه پدر در سینمای ایران گفت: تغییرات وضعیت اقتصادی و به دنبال آن مشکلات معیشتی که در سال های اخیر ایجاد شده طبیعتا خانواده ها را از شکل سنتی و آشنای خود دور کرده است ...
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۰:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- حضرت علی(ع) خطاب به کارگزاران فرمودند: مبادا چون خودت در نعمت، خوشی و آسایش هستی، نسبت به طبقات فرودست بی تفاوت شوید، معذور نیستی حتی یک کار و حق کوچکی از مردم خود را با این عذر و بهانه که کارهای مهم تری انجام می دهی، ضایع و تباه کنی. ...
افق تهران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۰:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کانون عالی بازنشستگان تأمین اجتماعی بیان کرد: با توجه به مشکلات معیشتی بازنشستگان، عدم همسان سازی حقوق و عدم تخصیص بودجه، خواستار رفع این مشکلات از سوی مقام معظم رهبری هستیم.
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۱:۴۱   + ۲۰ سایت دیگر  
مردم نیوز : محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام که برای سخنرانی در یادواره شهدای یزدانشهر در این شهر حضور یافته، شامگاه جمعه اول اسفند 1399 در نشست هم اندیشی با جمعی از طلاب جهادگر یزدانشهر حضور یافت و به دغدغه های فرهنگی طلاب ...
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۱:۳۹    
حوزه/ تشکل های سیاسی اصفهان با حمایت از مواضع آیت الله مهدوی از مسئولان خواستند با پرهیز از برخوردهای دوگانه و به دور از حاشیه سازی ها، به دغدغه های دینی و مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم اهتمام نموده و لحظه ای از خدمت خالصانه به این مردم نجیب و رنج کشیده غافل نشوند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی می گوید راه حل اساسی مشکلات معیشتی مردم در اصلاح ساختار بودجه نهفته است و غیر از آن دیگر راه ها تنها یک مسکن است، او معتقد است دولت های مختلف هرگز مفهوم تنظیم بازار را نفهمیدند و درک شان از آن تنها در حد نرخ گذاری دستوری بوده است.
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۲:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
در روزهایی که مشکلات معیشتی و معضل کرونا دست به گریبان اکثر مردم کشور است، یک زلزله نسبتاً شدید می تواند ترس و دلهره بیشتری را مهمان دل ها کند. ساعات پایانی چهارشنبه 29 بهمن بود که زلزله ای نسبتاً شدید شهر یاسوج ...
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۱:۳۰    
حوزه/ مسئول گروه جهادی "فدائیان عدالت" گفت: در راستای حل مشکلات مردم به خصوص در عرصه های اقتصادی و معیشتی باید هر چه بیشتر و بهتر از ظرفیت گروه های جهادی کشور استفاده شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۶:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
امام جمعه بجنورد، عدم برقراری عدالت اقتصادی و مشکلات معیشتی را از عقب ماندگی های نظام خواند و گفت: مسئولان همت کنند عدالت اقتصادی در حد توان فراهم شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۵:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
قزوین- امام جمعه قزوین با بیان اینکه دولت همان سرعت عمل در رسیدگی به توهین ها را در حوزه حل مشکلات معیشتی مردم اعمال کند، گفت: استقلال ملت ایران زیر بار ذلت مذاکره دوباره با آمریکا نمیرود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۵:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
پردیس- امام جمعه پردیس گفت: فریاد مردم از مشکلات معیشتی و فساد است.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۴:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
نماز عبادی سیاسی جمعه در سراسر خراسان رضوی برگزار شد و در خطبه های نماز جمعه این هفته خراسان رضوی بر رفع مشکلات معیشتی مردم و دل نبستن به وعده های دروغین دشمن تاکید شد.
افق تهران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۰:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون شوراهای مجلس بیان کرد: مردم امروز با مشکلات معیشتی و اقتصادی مواجه هستند و بهبود این وضعیت با حضور پرشور در انتخابات و انتخاب فرد اصلح محقق می شود.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۰:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح چهارشنبه در ارتباط تصویری با شماری از مردم تبریز، قیام تاریخی و فراموش نشدنی 29بهمن1356 را فقط گوشه ای از افتخارات فراوان مردم این خطه خواندند و با اشاره به استمرار دشمنی سلطه گران به علت مخالفت ملت ایران با هنجارهای نظام سلطه ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۲۲:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
وزیر پیشین نفت ایران با بیان این که رفع مشکلات معیشتی مردم باید در اولویت باشد گفت: فقر در جامعه به گرسنگی و نداشتن پول غذا تبدیل شده است.
کیهان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۲۱:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح دیروز (چهارشنبه) در ارتباط تصویری با شماری از مردم تبریز، قیام تاریخی و فراموش نشدنی 29 بهمن 1356 را فقط گوشه ای از افتخارات فراوان مردم این خطه خواندند و با اشاره به استمرار دشمنی سلطه گران به علت مخالفت ملت ایران با هنجارهای نظام سلطه افزودند ...
جام جم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۳:۵۱   + ۹۴ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (چهارشنبه) در ارتباط تصویری با شماری از مردم تبریز، قیام تاریخی و فراموش نشدنی 29 بهمن 1356 را فقط گوشه ای از افتخارات فراوان مردم این خطه خواندند و با اشاره به استمرار دشمنی سلطه گران به علت مخالفت ملت ایران با هنجارهای نظام سلطه افزودند ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۲:۴۱   + ۸۰ سایت دیگر  
دبیر شورای نگهبان گفت: به دلیل حضور مردم در تمامی صحنه های انقلاب خداوند هم عنایت کرده و نعمت امنیت را به ما ارزانی داشته است که امیدواریم مسئولان نیز قدر حضور مردم را بدانند و مشکلات و مسائل اقتصادی و معیشتی آن ها را حل کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۹:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
کرج - معاون کمیته امداد البرز گفت:مرکز نیکوکاری آتشگاه کرج بانام نبی اکرم (ص) و باهدف رفع مشکلات معیشتی نیازمندان و استفاده از ظرفیت های خیر و احسان نیکوکاران افتتاح شد.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه کربلا گفت: اینکه بگوییم مشکلات معیشتی با مذاکره حل میشود، یک نوع تحریف است چرا که در واقعیت با برجام مشکل آب خوردن مردم، مساله محیط زیست و اشتغال جوانان هم با برجام حل نشد بلکه تورم، گرانی، بیکاری، مشکلات معیشتی در پسابرجام بیشتر شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله نوری همدانی، حل مشکلات معیشتی مردم و رفع موانع پیش روی ازدواج جوانان را نیازمند چاره اندیشی و اقدامات کاربردی در این زمینه بیان کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۲:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
نماینده نقده و اشنویه با انتقاد از افزایش قیمت مواد غذایی گفت که از سال گذشته تاکنون قیمت مواد غذایی به خصوص مرغ و گوشت 60 درصد افزایش پیدا کرده است. مردم گرفتار هستند و مشکلات معیشتی دارند.
خبرهای فوری   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۹:۳۰    
به گزارش بخش اقتصادی سایت خبرمهم ، هر چه تورم و مشکلات معیشتی در کشور افزایش پیدا می کند سبد خانوار جامعه نیز کوچکتر می شود و بسیاری از مردم به خرید قسطی اقلام ضروری شان روی می آورند، اقلامی که شاید تا چند سال پیش، اصلا هزینه ای محسوب نمی شد ...
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۰:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : سخنرانی حسن روحانی رئیس جمهوری در روز 22 بهمن ماه امسال، نشان از آن داشت که برخلاف برخی ادعاها، روحانی نه تنها از مشکلات معیشتی مردم باخبر است، که از آنان طلب عفو نیز می کند ...
همدان پرس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۹:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
آیت الله نوری همدانی بر لزوم چاره اندیشی مسئولان و نمایندگان مجلس در حل مشکلات معیشتی مردم و رفع موانع ازدواج جوانان تأکید کرد | در مجلس طرحی با عنوان جوانی جمعیت نهایی شده است که موارد بسیاری در مورد نهاد خانواده در آن لحاظ شده است | مردم همدان همیشه در خط اسلام و انقلاب بوده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۸:۵۰    
دولت سودان از تشکیل سه کارگروه وزارتی برای حل و فصل مشکلات معیشتی در کشور خبر داد.
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۳:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
وحدتی گفت: دولتمردان می توانند با رشد و توسعه اقتصادی به صورت عملی، باعث زمینه کاهش توهین به رئیس جمهور شوند.
صبح قزوین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قزوین گفت: طرح قرارگاه شهید سلیمانی به کمک افراد درگیر با کرونا شتافته که بتواند در این روزها با همدلی و همکاری مشکلات معیشتی موجود را برطرف کند.