سه شنبه ۱۸ بهمنساعت ۱۰:۵۹Feb 2023 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مولوی عبدالحمید»

ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۷:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش دفتر منطقه ای ایران اکونومیست ، سخنان هفته گذشته مولوی عبدالحمید، امام جماعت مسجد مکی زاهدان در نماز جمعه این شهر، مبنی بر درخواست صلح با رژیم اشغالگر صهیونیستی، واکنش های مستقیم و غیرمستقیمی را در میان شخصیت های مذهبی و سیاسی به دنبال داشته است. ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۰۹:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
مولوی شهنوازی، امام جمعه اهل سنت خاش در انتقادی تند علیه اظهارات مولوی عبدالحمید پیرامون به رسمیت شناختن اسرائیل تأکید کرد: این اظهارات نزد اهل سنت محکوم است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۰۱:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
امام جمعه اهل سنت خاش گفت: به کسانی که علیه مسلمانان مظلوم فلسطین، وحدت شیعه و سنی و انقلاب اسلامی یاوه گویی می کنند، می گویم، اظهارات شما نزد اهل سنت محکوم است.
برترین ها / رویداد 24   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۷:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
مولوی عبدالحمید اسماعیل زهی امام جمعه اهل سنت زاهدان در نماز جمعه مسجد مکی گفته بزرگترین مشکل نظام است است که درهای انتقاد بسته شده است. این در حالی است که بهترین نظام در دنیا نظامی است که در آن آزادی بیان باشد.
برترین ها / ملت بیدار آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۶:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
مولوی عبدالحمید، امام جمعه اهل سنت زاهدان، در صفحه توییتری خود درباره مرگ یک زن در صف دریافت نفت نوشت.
هم اندیشی   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۱:۲۲    
آیت الله محسن حیدری، نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره سخنان اخیر مولوی عبدالحمید مبنی بر اینکه مردم ایران 2 دولت اسرائیل و فلسطین را در کنار هم ببینند، گفت: این رژیم غاصب هفتاد سال است که شبانه روز به کشتار زنان و کودکان فلسطینی می پردازد و قبله اول مسلمانان و قدس را اشغال کرده ...
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۰۸:۵۲   + ۲۵ سایت دیگر  
تنها مدرک رسمی که نام پریسا روی آن ثبت شده کارت واکسن است.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۲۰:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
در جریان نماز جمعه امروز زاهدان، جمعی از مردم به کمپین من وکالت می دهم رضا پهلوی واکنش نشان دادند. هفته گذشته فیلمی از رضا پهلوی فرزند محمدرضا شاه پهلوی منتشر شد که در آن گفته بود در آینده ایران افراد مختلف نقش دارند ...
رسا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۶:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی رسمیت بخشیدن به رژیم صهیونیستی را به معنای مبارزه با اسلام دانست و گفت: علمای اهل سنت پاسخ مولوی عبدالحمید را بدهند.
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۴:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
یهودی ها بنیانگذار تروریسم هستند. آنها بسیاری از پیامبران را ترور کرده اند. اکنون نیز رژیم صهیونیستی منشأ تروریسم است. اسرائیل سرزمین فلسطین را اشغال کرده و به آنها ظلم می کند. بنده برای این سخن خود دلیل دارم .
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
دبیر جامعه اسلامی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان از درخواست تشکل های دانشجویی استان سیستان و بلوچستان درباره حضور مولوی عبدالحمید برای برگزاری جلسه پرسش و پاسخ با دانشجویان خبر داد.
بهار نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۹:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
گروه سیاسی: مولوی عبدالمجید مرادزهی مشاور و از نزدیکان مولوی عبدالحمید امام جماعت مسجد مکی زاهدان بازداشت شد. مسجد مکی زاهدان هم با انتشار اطلاعیه ای در کانال تلگرامی خود بازداشت این روحانی اهل سنت را تایید کرد. ...
تازه نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۷:۴۳   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش تازه نیوز، یک منبع آگاه گفت: عبدالمجید م ایرنا نوشت: یک منبع آگاه گفت: عبدالمجید مرادزهی مشاور و از نزدیکان عبدالحمید امام جماعت مسجد مکی زاهدان بازداشت شد.وی اظهارداشت: این فرد توسط دستگاه امنیتی و با حکم قصایی بازداشت شده است. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۶:۰۱   + ۴۴ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: حسین شریعتمداری فعال سیاسی حامی ابراهیم رئیسی در یادداشتی به مولوی عبدالحمید امام جمعه اهل سنت زاهدان حمله کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۱:۱۱    
تسنیم نوشت: مولوی عبدالمجید مرادزهی مشاور و از نزدیکان مولوی عبدالحمید امام جمعه اهل سنت مسجد مکی زاهدان بازداشت شد. نامه هشدار علاءالدین بروجردی به مولوی عبدالحمید / از فرجام آیت الله منتظری، عبرت بگیرید / چرا درباره جنایات عربستان سکوت می کنید؟ ...
روز پلاس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۲۱:۵۲   + ۱۴ سایت دیگر  
عبدالمجید مرادزهی، مشاور و از نزدیکان مولوی عبدالحمید، امام جمعه اهل سنت مسجد مکی زاهدان عصر امروز توسط نیروهای امنیتی در زاهدان بازداشت شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۲۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
نوع ورود عبدالحمید به مسأله فلسطین با آن ادبیات خاص، ریشه در یک مسأله دارد. امام جمعه اهل سنت زاهدان، کاملاً به این موضوع بصورت سکولار نگاه کرده و از طیف علمای سکولار اهل سنت به حساب می آید.
خبر فوری   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۲۱:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
مولوی عبدالمجید مرادزهی، مشاور و از اعضای دفتر مولوی عبدالحمید، امام جمعه اهل سنت زاهدان، روز دوشنبه 10 بهمن از سوی نیروهای امنیتی بازداشت شد.
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۲۱:۲۲   + ۸۱ سایت دیگر  
خبرگزاری رسمی دولت (ایرنا) به نقل از یک منبع آگاه خبر داد که عبدالمجید مرادزهی مشاور و از نزدیکان عبدالحمید امام جماعت مسجد مکی زاهدان بازداشت شد.
شهدای ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۳:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش شهدای ایران ، عبدالحمید اسماعیل زهی، امام جمعه اهل سنت زاهدان خواست مردم ایران را وجود دو دولت اسرائیل و فلسطین در کنار هم دانست. صرف نظر از اینکه او از کدام جایگاه به نمایندگی از مردم ایران صحبت می کند، این موضع را می توان به رسمیت شناختن دولت جعلی صهیونیست ها توسط او دانست ...
گلستان ما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۰۸:۵۲    
افاضات هفتگی مولوی عبدالحمید امام جمعه اهل سنت زاهدان مصداق عینی هر دم از این بام بری می رسد شده است!
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۰۶:۳۳   + ۲۵ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: کیهان در خبرهای ویژه خود مجددا به مولوی عبدالحمید حمله کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۲۰:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
مولوی عبدالحمید اخیرا گفته است: مردم ایران در فلسطین خواهان صلح هستند و معتقدند حکومت اسرائیل و مردم فلسطین باید صلح کنند! یک کاربر در این باره در صفحه شخصی اش نوشت:آقای مولوی عبدالحمید! کاش حداقل تاریخ را درست خوانده بودید.
شهدای ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۵:۲۱   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش شهدای ایران ، جمعی از تشکل های دانشجویی استان سیستان و بلوچستان 26 دی ماه با صدور بیانیه ای ضمن نقد مواضع اخیر مولوی عبدالحمید خواستار حضور وی در جلسه پرسش و پاسخ با نمایندگان تشکل های دانشجویی استان شدند. ...
پارسینه   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۵:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه، مولوی عبدالحمید اسماعیل زهی طی اظهارات اخیر خود در حالی سخن از دولت اسرائیل و حمایت از آن و لزوم صلح با فلسطین به میان آورده که سابقا این رژیم را بنیانگذار تروریسم، دشمن محارب، دولت اشغالگر، رژیم نامشروع و رژیم غاصب دانسته بود! ...
برترین ها / اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۱:۰۱   + ۱۶ سایت دیگر  
در همین روزها که جوانان نسل جدید فلسطینی با خون خود، شهادتنامه عدم پذیرش دولت اشغالگر را امضا می کنند در کمال تعجب، مولوی عبدالحمید، امام جمعه اهل سنت شهر زاهدان ...
رویداد ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۱:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام مجتبی لطفی در جواب آقای بروجردی که مولوی عبدالحمید را تهدید به سرنوشت آیت الله منتظری کرده نامه خصوصی ایشان به امام در دهه 60 را منتشر کرده است:
شیعه نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۱:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
روزنامه جمهوری اسلامی نوشت: زلمی خلیلزاد نماینده ویژه سابق آمریکا در امور افغانستان در اقدامی هدفمند، از طالبان خواست مولوی عبدالحمید امام جمعه مسجد مکی زاهدان را الگو قرار دهند.
برترین ها / تازه نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۸:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
زلمی خلیلزاد نماینده ویژه سابق آمریکا در امور افغانستان در اقدامی هدفمند، از طالبان خواست مولوی عبدالحمید امام جمعه مسجد مکی زاهدان را الگو قرار دهند.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۲۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مولوی عبدالحمید در یکی از خطبه های اخیر خود بر ضرورت بازگشایی مدارس و دانشگاه به روز دختران افغان تاکید کرده است.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۲۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
رویه سخنرانی های جناب مولوی عبدالحمید از سیزدهم آبان امسال کاملا رنگ و بوی غربزدگان را داشته است و رفته رفته از همه پرسی با حضور خارجی ها به حمایت از بهائیت و حالا هم در کمال تعجب به صلح مردم فلسطین با حکومت اسرائیل!! رسیده است!!!
بهار نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۹:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
گروه سیاسی: مولوی عبدالحمید در خطبه های نماز جمعه امروز 7 بهمن 1401 بر مخالفت ملت ایران با اعدام تأکید کرد و خواهان کنارگذاشتن آن شد.
شهدای ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۷:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
شهدای ایران : اخباری از دیدار مسؤولان سازمان تبلیغات با رهبری، تغییر در شورای انقلاب فرهنگی، غصه های گازی، تلاش اصلاحات برای احیای هاشمی، طلبه سالاری در حوزه و خودنمایی مولوی عبدالحمید به سمع مخاطبان می رسد... تعداد بازدید : 321 کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۲۱:۰۳    
حجت الاسلام احمد حیدری در یادداشتی که در اختیار انصاف نیوز قرار داده است، نوشت: با تأسف در آستانه سالگرد انقلاب اسلامی 57 شاهد صدور نامه ای تهدید آمیز از جانب رئیس اسبق کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی خطاب به یک عالم سنی که در سیستان و بلچستان محور و مرکز اعتراضات مردمی شده، می باشیم ...
سراج24   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
مولوی عبدالحمید اسماعیل زهی، امام جمعه اهل سنت زاهدان سال ها پیش اظهاراتی درباره آمریکا داشته که بازنشر آن این روزها جنجالی و خبرساز شده است.
برترین ها / همشهری   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۰۸:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
مولوی عبدالحمید اسماعیل زهی، امام جمعه اهل سنت زاهدان سال ها پیش اظهاراتی درباره آمریکا داشته که بازنشر آن این روزها جنجالی و خبرساز شده است.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۱:۱۳   + ۱۸ سایت دیگر  
سئوال بسیار مهم و امر بسیار عجیب این است که جنابعالی که تریبون مقدس نماز جمعه را در اختیار دارید بجای شکرگزاری از درگاه الهی و تشکر از مسئولین امنیتی و انتظامی که ده ها شهید برای برقراری امنیت تقدیم کردند، در این آتش می دمید و افکار عمومی را تحریک می کنید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۰:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
چند هفته است که عصرهای جمعه تیتر اکثر رسانه های ضدانقلاب به سخنان مولوی عبدالحمید، امام جمعه هفتادوپنج ساله اهل سنت زاهدان اختصاص می یابد.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۰۹:۵۴   + ۴۵ سایت دیگر  
سوال بسیار مهم و امر بسیار عجیب این است که جنابعالی که تریبون مقدس نماز جمعه را در اختیار دارید به جای شکرگزاری از درگاه الهی و تشکر از مسئولین امنیتی و انتظامی که ده ها شهید برای برقراری امنیت تقدیم کردند، در این آتش می دمید و افکار عمومی را تحریک می کنید ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۰۶:۴۸   + ۱۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: کیهان در ستون خبرهای ویژه خود به مولوی عبدالحمید روحانی مشهور اهل سنت حمله کرد.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۸:۱۱   + ۱۳ سایت دیگر  
در ماه های اخیر و پس از اغتشاشات عبدالحمید مسائلی را در خطبه های خود مطرح می کند که با تعالیم اهل سنت به شدت تعارض دارد، از جمله آن ها بیان مطالبی درباره فرقه ضاله بهاییت است که خلاف فقه حنفی است.
پارسینه   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۶:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه ، مولوی عبدالحمید ، امام جماعت زاهدان در سخنان اخیر خود گفته بود که نودساله ها نمی توانند برای جوانان تصمیم بگیرند. این سخنان عبدالحمید با واکنش هایی همراه بود. یکی از کسانی که به این سخنان مولوی عبدالحمید واکنش نشان داد، جلیل محبی ، دبیر سابق ستاد امر به معروف و نهی از منکر بود ...
پارسینه   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۵:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه ، مولوی عبدالحمید در فتوایی که پیشتر توسط خود او در کتاب " محمود الفتاوی" آمده است در مورد امامت جماعتی که نماز را صحیح نمی خواند چنین حکم داده بود : امامت فردی که نماز را صحیح نمی خواند درست نیست. ...
وبگاه خبری قلم   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۸:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : پایگاه اطلاع رسانی دفتر امام جمعه اهل سنت زاهدان، مولوی عبدالحمید در این باره تصریح کرد: ما در عصر ارتباطات زندگی می کنیم. امروز می دانید که همه اخبار دنیا در همین یک لحظه مخابره می شود. در گذشته می گفتند دنیا دهکده شده است اما حالا یک خانه شده است ...
سلام نو / صراط نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۶:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
اظهارات دشمن پسند مولوی عبدالحمید که با ولع از سوی رسانه های امریکایی و سعودی بازنشر شد، از جمله عوامل تحریک و زمینه ساز آشوب ها بود که تاکنون به کشته و زخمی شدن ده ها نفر در زاهدان و ترور تعدادی از نیروهای انتظامی و روحانیون شیعه در دیگر شهرهای استان دامن زده است.
برترین ها / رویداد 24   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۷:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
مولوی عبدالحمید امام جمعه اهل سنت زاهدان گفته شرایط فرق کرده و قانون اساسی هم قدیمی است و باید به روز شود و تغییراتی کند.
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۰۸:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
اخبار به دست آمده از زاهدان نشان می دهد فضای شهر امنیتی است و در نقاط مختلف شهر پست های ایست و بازرسی امنیتی برقرار شده است.
سراج24   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۲۱:۵۷   + ۱۲ سایت دیگر  
اظهارات مولوی عبدالحمید اسماعیل زهی امام جمعه مسجد مکی زاهدان در ماه های اخیر انتقادهای زیادی به دنبال داشته که فصل مشترک همه انتقادات تناقضات متعدد موجود در این اظهارات است.