پنجشنبه ۲۳ اردیبهشتساعت ۰۷:۳۷May 2021 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حمله تروریستی»

بسیج   ۹ ساعت پیش    
ساری- دانش آموزان بسیجی در راستای محکومیت حمله تروریستی به مدرسه دخترانه منطقه شیعه نشین غرب کابل با اجتماع در مقابل دفتر نمایندگی وزرات امورخارجه ایران در مرکز استان، با خانواده شهدا ابراز همدردی کردند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۲۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
جمعی از جوانان شهر شیراز در حمایت از مردم مظلوم افغانستان و کشته شدن تعدادی از دختران این کشور در عملیات تروریستی اخیر کابل با رعایت پروتکل های بهداشتی در مقابل دفتر نمایندگی وزارت امورخارجه در شیراز تجمع کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۹:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
جمعی از دانشجویان ایرانی و افغانی دانشگاه های سیستان و بلوچستان در محکومیت حمله تروریستی به مدرسه سیدالشهدا کابل، در مسجد جامع زاهدان تجمع کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
جمعی از از روحانیون و مردم مهاجر افغانستانی ساکن مشهد در محکومیت حمله تروریستی به مدرسه سیدالشهدا در کابل مقابل کنسولگری جمهوری اسلامی افغانستان در مشهد تجمع کردند و با سر دادن شعار هایی ضدآمریکایی و ضد اسرائیلی انزجار خود را از اقدام جنایتکارانه و تروریستی اعلام و با خانواده های شهدا و مجروحین این ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۸:۳۵    
حجت الاسلام مقامی گفت: مردم ایران با مردم مظلوم افغانستان در شهادت دختران دانش آموز کابل در پی حمله تروریستی همدردی می کنند و مراسم گرامیداشت شهدای این حادثه تروریستی در حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) برگزار می شود.
شیرازه   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۸:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
جمعی از جوانان شهر شیراز در حمایت از مردم مظلوم افغانستان و کشته شدن تعدادی از دختران این کشور در عملیات تروریستی اخیر کابل با رعایت پروتکل های بهداشتی در مقابل دفتر نمایندگی وزارت امورخارجه در شیراز، با در دست داشتن پلاکاردهایی با مردم این کشور احساس همدردی نموده و این جنایات را محکوم نمودند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۷:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
کابل - ایرنا - سفارت جمهوری اسلامی ایران در کابل اظهارات اخیر نماینده مجلس افغانستان را که جمهوری اسلامی ایران متهم به دست داشتن در حمله تروریستی به مدرسه ای در غرب کابل کرده بود، نفاق افکنی و همسویی با تروریست ها دانست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۷:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
اعضای فراکسیون اهل سنت مجلس یازدهم ضمن محکومیت حادثه تروریستی حمله به یک مدرسه در غرب کابل خاطرنشان کردند: کدام وجدان بیدار و کدام منطق هُشیار لحظه ای تواناییِ تصورِ حادثه انفجار در مقابل مدرسه ی دخترانه ی سیدالشهداء کابل را دارد؟
جهت پرس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۶:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
سفارت ایران در کابل، در پی اتهام زنی یک نماینده مجلس افغانستان، نوشت: کسانیکه این اتهامات بی اساس را مطرح می کنند هدفشان جز نفاق و همسویی با اهداف شوم عاملان حمله تروریستی نیست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۵:۵۱    
جمعی از روحانیون و مردم در محکومیت حمله تروریستی به مدرسه سیدالشهدا در کابل مقابل ساختمان کنسولگری افغانستان تجمع کردند.
این همان داعش، بوکوحرام و القاعده است که فجایع می آفریند و شیعه را که راه و رسم علم و معرفت را جایگزین خونریزی می کند هدف خود قرار داده است. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، محمدصادق امینی ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۴:۵۹    
مخاطبان خبرآنلاین، با شرکت در یک نظرسنجی، نظرات خود را درباره حمله تروریستی اخیر در کابل بیان کردند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۴:۴۰    
شاعران کشوران در پی شهادت دانش آموزان افغانستان بر اثر حمله تروریستی شعرهایی برای همدردی سرودند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۴:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
رئیس شورای عالی مجمع جهانی اهل بیت (ع) در پیامی به رئیس محلی اهل بیت افغانستان در پی فاجعه حمله تروریستی مکتب سید الشهداء تسلیت گفت.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۴:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
برترین ها: سیدحسن خمینی به حادثه تروریستی کابلواکنش نشان داد. سیدحسن خمینی در استوری صفحه رسمی خود در اینستاگرام نوشت: کودکان مظلوم افغان قربانیان بی گناه تحجر دینی و حضور نامبارک بیگانگان هستند. به خانواده های آنها تسلیت می گویم و برای آنها آرزوی صبر دارم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
صبح چهارشنبه 22 اردیبهشت 1400 جمعی از مردم همدان با برگزاری تجمع اعتراض آمیز اقدامات اخیر تروریستی در افغانستان و فلسطین اشغالی بدست عوامل داعش و صهیونیست ها را محکوم کردند.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۲۴    
معصومه باقری، نویسنده و کارشناس فرهنگی در یادداشتی ادبی به موضوع دختران قربانی حمله تروریستی کابل پرداخته است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۲۱    
مردم خراسان جنوبی حمله تروریستی به مدرسه دخترانه سید الشهدا(ع) در کابل را محکوم کردند.
شیعه نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۲۱    
شرکت انکشاف ملی کار بازسازی مکتب سیدالشهدا در منطقه غرب کابل را که چهار روز قبل هدف یک حمله تروریستی قرار گرفته بود، آغاز کرد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۰۱    
آئین گرامیداشت یاد شهدای مظلوم شیعه افغانستان و محکومیت حمله تروریستی روزهای اخیر، در مقبره شهدای گمنام شهر آزادی بخش مرکزی شهرستان اندیمشک برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۳۴    
خانه طراحان انقلاب اسلامی به بهانه حمله تروریستی در مقابل مدرسه دخترانه در کابل افغانستان، طرح مکتب رامنتشر کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها از سکوت سلبریتی ها در برابر حمله تروریستی به دبیرستان دخترانه سید الشهدا در غرب کابل انتقاد کرد.
پایگاه خبری نما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۲۹   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش نما، حجت الاسلام حسن روحانی امروز (چهارشنبه) در جلسه هیئت دولت، گفت: مگر یک انتخابات و بالا و پایین شدن قدرت، یک مقام و حقوق و جایگاه و میز چقدر می ارزد که آدم به خاطر آن دروغ بگوید، تهمت بزند و آبرو و حیثیت آدم ها را ببرد. ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
حضرت آیت الله العظمی حاج سید محمد طباطبایی حکیم مرجع عالیقدر جهان تشیع حمله تروریستی به دانش آموزان درکابل را محکوم کرد و به برای خانواده های داغدار طلب صبر نمود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
هسته بین اللملل بسیج دانشجویی دانشگاه های استان تهران در محکومیت حمله به مدرسه سید الشهدا کابل بیانیه ای صادر کرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۴۱    
اشک و غم افغانستانی های مقیم مشهد در حرم مطهر رضوی برای شهدای حمله تروریستی اخیر در کابل.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۰:۵۲    
مدارس علمیه خواهران استان بوشهر جنایت حمله تروریستی به مدرسه سدالشهدا(ع) کابل را محکوم و با مردم افغانستان ابراز همدردی کردند.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۰:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
اجرای نورپردازی سه بعدی (ویدئو مپینگ) در میدان آزادی تهران با موضوع همدردی با مردم مظلوم افغانستان و تجمع افغانی های مقیم تهران در محکومیت حمله تروریستی در این کشور برگزار شد.
رئیس کمیته حقوق بشر مجلس شورای اسلامی گفت: حمله تروریستی ددمنشانه علیه دانش آموزان معصوم افغانستان حکایت از عمق وحشیگری و مخالفت گروه های تروریستی با عقلانیت و آگاهی است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۹:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - استاندار خراسان جنوبی با صدور پیامی حمله تروریستی اخیر در مدرسه سیدالشهدا کابل را محکوم کرد و این واقعه را به ملت افغانستان تسلیت گفت.
سراج24   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۸:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام قریشی ضمن محکومیت حمله به مدرسه سیدالشهداء (ع) در منطقه شیعه نشین هزاره کابل، این اقدام تروریستی را حاصل فقدان قهرمانانی همچون سردار حاج قاسم سلیمانی در میدان مبارزه علیه داعش عنوان کرد.
برترین ها / افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۳:۲۲   + ۱۴ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران: باشگاه پرسپولیس با انتشار پیامی انزجار خود از حادثه تروریستی روز های گذشته و همدردی با مردم افغانستان را اعلام کرد. در این پیام آمده است: باور و تحمل آن چه روی داده، ممکن نیست. گذشت ساعت و روزها هیچ کس را آرام نمی کند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۳:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
در پی حمله تروریستی به مدرسه سیدالشهدا کابل و شهادت بیش از 80 دانش آموز، اجتماع مردمی در محکومیت این اقدام در مقابل مسجد ولیعصر خیابان مطهری شهرستان بابل برگزار شده است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۲:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان کرمانشاه دوشنبه شب در بیانیه ای حمله تروریستی به دانش آموزان دختر مدرسه سیدالشهدا در کابل افغانستان را محکوم کرد.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۵:۴۶   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا: سفارت جمهوری اسلامی ایران در کابل در پی اتهامات بی پایه یک نماینده مجلس این کشور علیه ایران نسبت به حادثه تروریستی دبیرستان سیدالشهدا تاکید کرد: آیا این افراد هدفشان جز همسویی با اهداف شوم عاملان حمله تروریستی است؟ ...
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۷:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان: اجرای نورپردازی سه بعدی (ویدئو مپینگ) در میدان آزادی تهران با موضوع همدردی با مردم مظلوم افغانستان و تجمع افغان های مقیم تهران در محکومیت حمله تروریستی در این کشور برگزار شد.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۰:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - امام جمعه اراک و نایب رئیس مجمع جهانی اهل بیت(ع) روز سه شنبه با صدور پیامی حمله داعش به مدرسه دخترانه سیدالشهدا(ع) در غرب کابل را محکوم کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۳:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
لندن – ایرنا – حجت الاسلام و المسلمین سید هاشم موسوی رئیس مرکز اسلامی انگلیس با صدور بیانیه ای از تمامی اندیشمندان، علمای اسلام و آزاد اندیشان جهان خواست تا حمله تروریستی اخیر در مدرسه سیدالشهدا کابل را محکوم کنند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی با صدور بیانیه ای، حمله تروریستی داعش به مدرسه دخترانه در غرب کابل و شهادت تعدادی چند از دختران بی گناه این مدرسه، را محکوم کرد.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۲:۵۹   + ۲۴ سایت دیگر  
علما و مراجع تقلید با صدور پیام های تسلیت جداگانه، ضمن محکومیت اقدام تروریستی و کشتار دانش آموزان مدرسه سیدالشهداء(ع) در دشت برچی کابل، بر مجازات عاملان و حامیان آن تأکید کردند.
دکتر حسین میرزایی،رئیس موسسه مطالعات فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در پیامی به رئیس آکادمی علوم افغانستان ضمن همدردی با بازماندگان حمله تروریستی به مدرسه دخترانه سیدالشهدای کابل این جنایت تروریستی را محکوم کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۱:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
در پی شهادت بیش از 80 دانش آموز دختر مدرسه سیدالشهدای کابل در حمله تروریستی روز شنبه کابل، مراسم بزرگداشتی در مقابل سفارت جمهوری اسلامی افغانستان در تهران برگزار شد.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۴۴   + ۱۳ سایت دیگر  
فرارو: تجمع اعتراضی جمعی اتباع افغانستانی مقیم تهران در محکومیت حمله تروریستی به مدرسه سیدالشهدا کابل، 21 اردیبهشت ماه در مقابل سفارت افغانستان در تهران برگزار شد. در این تجمع حاضران با شعار مرگ بر طالبان انزجار خود را از این جنایت اعلام کردند.
هنوز مدت زمان زیادی از آه جانسوز "جان پدر کجاستی" برادران افغانستانی مان نگذشته بود که این بار داغی از دفتر مشق های دخترکان مکتب سید الشهدا بر دلمان نشست و ما را با قلبی جریحه دار از داغ خواهران و برادرانمان گرد هم آورد تا با سینه ای مالامال از اندوه و اندیشه ای فریاد بر آوریم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۹:۳۴   + ۱۲ سایت دیگر  
جمعی از دانشجویان ایرانی و خارجی دانشگاه های تهران در محکومیت حمله تروریستی در مدرسه سیدالشهدا کابل مقابل سفارت افغانستان در تهران تجمع کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۹:۲۶    
نماینده مردم خراسان رضوی در مجلس خبرگان رهبری با صدور بیانیه ای حمله تروریستی کابل را محکوم کرد.
برترین ها / خارگ نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۶:۳۵   + ۵۷ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: مجید مجیدی کارگردان سینمای ایران یادداشتی درباره دختران افغانستانی که چندی پیش مورد حمله تروریستی قرار گرفتند، نوشت. مجید مجیدی فیلمساز سینمای ایران در سوگ شهادت دختران افغانی در حمله تروریستی یک مدرسه در افغانستان یادداشتی نوشت که در این یادداشت آمده است: ...
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۸:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان در اروپا با صدور بیانیه ای فاجعه تروریستی در مدرسه سیدالشهدا کابل را محکوم کرد.