شنبه ۰۸ بهمنساعت ۱۳:۰۷Jan 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مسکو»

ایسنا   ۴۳ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
روسیه از تمامی طرفین درگیر در مناقشه پیرامون شبه جزیره کره خواست بر اجتناب از تقابل هسته ای تمرکز کنند و همچنین بر تعهد مسکو به پیمان منع گسترش سلاح های هسته ای تاکید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه می گوید که انگلیس در رزمایش هایی که تحت نظارت ناتو برگزار می شود، حملات سایبری به نهادهای دولتی و زیرساخت انرژی مسکو را شبیه سازی می کند.
مشاور سابق پنتاگون ضمن بیان این که ایالات متحده، روسیه را در درگیری با اوکراین دست کم گرفته بود، افزود واشنگتن در رویاروی با مسکو در حال شکست خوردن است.
خبر خودرو   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی کرملین تاکید کرد، آمریکا دیگر جایی برای سازش در مورد تحریم ها و مذاکرات بالقوه با روسیه باقی نگذاشته است. به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری راشاتودی، این اظهارات دیمیتری پسکوف، سخنگوی کرملین پس از آن مطرح شد که ویکتوریا نولاند ...
ایلنا   ۱ ساعت پیش    
روسیه از تمام طرف های درگیر در شبه جزیره کره خواست تا تمرکز خود را بر جلوگیری از مواجهه هسته ای بگذارند.
ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور فرانسه اعلام کرد، در بحبوحه حمله روسیه به اوکراین، به حفظ گفت وگو با مسکو ادامه خواهد داد.
خبرگزاری مهر   ۲ ساعت پیش    
جنگنده سوخو 35 روسیه با نمونه های غربی آن همچون اف 15 ، یوروفایتر طوفان و داسو رافال فرانسه رقابت می کند؛ اما غیر از ایران کدام کشورها خریدار هیولای مسکو هستند؟
ایسنا   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
اندیشکده رند کورپوریشن مرتبط به پنتاگون در گزارش جدیدی تاکید کرد، در حالی که مسکو و کی یف هر دو گمان می کنند که می توانند از ادامه یافتن جنگ سود ببرند، چنین رویکردهایی در راستای منافع واشنگتن نیست.
ایسنا   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه گفت، حملات سایبر به نهادهای دولتی در منطقه کالینینگراد و زیرساخت انرژی مسکو حین تمرین های ناتو که انگلیس به صورت منظم برگزار می کند، شبیه سازی شده است.
برترین ها   ۵ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
در پایان سال 2022، بسیاری از تجار صاحب نفوذ و مقامات سیاسی مسکو معتقد بودند که پریگوژین یک تهدید واقعی است. یک نظامی روس به من گفت: پتک پیامی برای همه ماست. سال گذشته برای چند ماه این پرسش مطرح شد که چرا پوتین ، پریگوژین را مانند بسیاری دیگر سرجایش نمی نشاند.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه گفت: سیاست تهاجمی آمریکا در تلاش برای تحمیل "شکست استراتژیک" به روسیه در جنگ ترکیبی کنونی، انجام هرگونه کار سازنده را غیرممکن کرده،
آنا / آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۲۰:۱۰   + ۱۹ سایت دیگر  
شورای اتحادیه اروپایی امروز با تمدید 6 ماهه تحریم های اقتصادی علیه روسیه موافقت کرد.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۲۲:۰۱    
شفقنا- ماریا زاخاروا ، سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه از آژانس بین المللی انرژی اتمی خواست تا اطلاعات مسکو درخصوص اقدام نیروهای اوکراینی در انبارسازی تسلیحات در نیروگاه های هسته ای را بررسی کند. ...
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۲۲:۰۰    
واشنگتن با هر ابزاری که می تواند تلاش می کند به متحدین غربی بقبولاند که ایالات متحده با تمام توان در کنار کی یف و مقابل مسکو ایستاده است.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۲۳:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
خواهر رهبر کره شمالی با تمجید از روحیه و توان جنگندگی ارتش روسیه، گفت که مسکو تمام سلاح های ارسالی غرب به اوکراین را به آهن قراضه تبدیل خواهد کرد.
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۲۱:۴۰   + ۱۵ سایت دیگر  
اتحادیه اروپا روز جمعه تصمیم گرفت تا تحریم های خود علیه روسیه را به دلیل جنگ علیه اوکراین، 6 ماه دیگر تمدید کند. این در حالی است که اروپا به دنبال اقدامات بیشتری علیه مسکو بوده و کمیسیون اروپا در حال حاضر بر روی پیشنهادات مطرح شده در خصوص بسته دهم تحریم ها علیه روسیه کار می کند.
تازه نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۲۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
بعد از حمله نظامی روسیه به اوکراین اتحادیه اروپا 9 بسته تحریمی را علیه مسکو اعمال کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۲۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
اتحادیه اروپا روز جمعه تصمیم گرفت تحریم های خود علیه روسیه را به مدت شش ماه به دلیل جنگ در اوکراین تمدید کند و در حال آماده سازی اقدامات جدید علیه مسکو است.
برترین ها / عصر خبر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۲۱:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
کانال تلگرامی ژنرال SVR که ادعا می کند اطلاعات را توسط یکی از افراد خودی کرملین بدست می آورد مدعی شده فردی که در عکس دیده می شود در واقع بدل پوتین است. این کانال ادعا می کند که متوجه برخی "تفاوت های آشکار" شده است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۲۱:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
اتحادیه اروپا به همراه برخی از متحدان ثروتمند خود در طرحی تازه برای تحت فشار قرار دادن مسکو قصد وضع یک سقف قیمتی جدید برای نفت روسیه در دستور کار دارد.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۲۰:۵۵    
بعد از حمله نظامی روسیه به اوکراین اتحادیه اروپا 9 بسته تحریمی را علیه مسکو اعمال کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۲۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور اوکراین اعلام کرد جنگ ما با روسیه در واقع جنگ اروپا با این کشور است و ما منتظر تسلیحات بیشتر و تحریم های سخت تر علیه مسکو هستیم.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۲۰:۴۲    
درحالی که کشور های غربی این روز ها به تکاپو افتاده اند تا با ارسال تانک های جدید به اوکراین، راه پیشروی های روسیه را مسدود کنند، هشدار های مسکو که گفته همه تانک های ارسالی را خواهد سوزاند مقامات غربی را مردد کرده است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۲۰:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
اتحادیه اروپا به همراه برخی از متحدان ثروتمند خود در طرحی تازه برای تحت فشار قرار دادن مسکو قصد وضع یک سقف قیمتی جدید برای نفت روسیه در دستور کار دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۹:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
با گسترش دروغ پراکنی غرب علیه روسیه، مسکو از مقابله با دو پایگاه اطلاع رسانی آمریکا خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۹:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه روسیه روز جمعه اعلام کرد که به سفیر لتونی در این کشور دو هفته مهلت داده شده تا خاک روسیه را ترک کند.
آنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۸:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه آمریکا در امور سیاسی در اظهاراتی مؤید نقش داشتن واشنگتن در خرابکاری و انفجار خطوط لوله نورد استریم روسیه، از اینکه خط لوله انتقال گاز مسکو به اروپا، تخریب شده، ابراز خرسندی کرد!
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۷:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا اظهار امیدواری کرد که آفریقای جنوبی از روابط خوب خود با روسیه جهت متقاعد کردن مسکو برای توقف جنگ در اوکراین استفاده کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۶:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور روسیه هشدار داد که تلاش ها برای تغییر و بازخوانی نقش مسکو در پیروزی در جنگ جهانی دوم، راه را برای احیای ایدئولوژی کشنده نازیسم هموار می کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۵:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
وزیر خارجه روسیه در دومین سفر خود به کشورهای آفریقایی با هدف تقویت حمایت بین المللی از جنگ مسکو در اوکراین، وارد اریتره شد و با رئیس جمهوری این کشور دیدار کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه روسیه ضمن ابراز مراتب تسلیت مسکو گفت از وقوع حمله در سفارتخانه جمهوری آذربایجان در تهران شوکه شده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۱:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه روسیه گفت که اتحادیه اروپا باید تصمیم بگیرد که چه آینده ای برای خود می بیند، مسکو نه می تواند کمک کند و نه مانع آن شود.
آنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه روز جمعه از سفیر آلمان در مسکو خواست تا موضع برلین در مناقشه اوکراین را شفاف سازی کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۰:۵۰   + ۱۵ سایت دیگر  
دولت ژاپن ضمن اعلام ممنوعیت صادرات اقلام دارای کاربرد دوگانه به روسیه، اموال 22 شخص و 3 شرکت روسی را نیز مسدود کرد.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۰۹:۱۷    
سفیر ایران در مسکو بر ضرورت حضور فعال شرکت های خودرور سازی و قطعه سازی خودرو در روسیه تاکید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۰۹:۱۰    
ژاپن به بهانه حملات جدید روسیه به اوکراین، دور جدیدی از تحریم ها را علیه نهادها و مقامات مسکو اعمال کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۰۹:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
سفارت روسیه در واشنگتن اعلام کرد که تحریم های اخیر علیه مسکو توسط ایالات متحده، "ناکارآمدی و پوچ بودن" این رویکرد را به وضوح نشان می دهند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۰۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
دمیتری آلپروویچ، سرمایه دار روسی اذعان کرد روسیه در دور زدن تحریم های غرب موفق عمل کرده، بخصوص آن که این صادرات توسط چینی ها صورت گرفته است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۰۸:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
اتحادیه اروپا این اختیار حقوقی را دارد که دارایی ها مسدود شده بانک مرکزی روسیه را برای کمک به بازسازی اوکراین هزینه کند.
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۰۵:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در حالی که نواک جوکوویچ به پیشروی خود در مسابقات تنیس اوپن استرالیا ادامه می دهد و در راه کسب دهمین قهرمانی خود در این رقابت هاست، اقدام سردان پدر او در خوش وبش با روس ها و عکس گرفتن در کنار آن ها با پرچم روسیه، خبرساز شده است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۰۴:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
عبدالحافظ نوفل، سفیر فلسطین در مسکو اعلام کرد که هیئتی از فلسطین برای گفتگو با مقامات روسی به مسکو سفر خواهد کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۲۱:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
درحالیکه معاون وزیر امور خارجه آمریکا برای کاهش تحریم ها علیه مسکو شرط گذاشت، یک مقام روسیه اعلام کرد: جدیتی در واشنگتن برای مذاکره نمی بینیم.
سلام نو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۲۰:۴۵   + ۱۳ سایت دیگر  
ینس استولتنبرگ، دبیرکل ناتو گفت: تانک های جنگی تغییر بزرگی را ایجاد خواهند کرد و کمک می کنند تا اوکراینی ها جلوی حملات روس ها را بگیرند.
سلام نو / خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۶ - ۱۰:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
وزیر انرژی روسیه طی اظهاراتی برآورد کرد که عرضه برق این کشور به چین و مغولستان تا پایان سال 2022 جهش کلی 20 درصدی را شاهد بوده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۸:۳۹   + ۱۴ سایت دیگر  
دبیرکل ناتو در مصاحبه هایی با تکرار ادعای بی اساس محور غرب درباره درخواست کمک روسیه از ایران در عملیات ویژه نظامی مسکو ادعا کرد: تانک ها تغییر بزرگی را در جنگ اوکراین ایجاد خواهند کرد.
نیپنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۸:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش نیپنا به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، حسن عباس زاده مدیر برنامه ریزی و توسعه شرکت ملی صنایع پتروشیمی در حاشیه برگزاری نمایشگاه بین المللی پلاستیک و لاستیک در مسکو گفت ...
شفاف   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۷:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
ولادیمیر پوتین امروز (پنجشنبه) ضمن تبریک "روز جمهوری هند" به رئیس جمهور و نخست وزیر این کشور، تاکید کرد که مسکو و دهلی نو همکاری های دوجانبه خود را در زمینه های مختلف گسترش خواهند داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۷:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
نخست وزیر پیشین ژاپن شکست مسکو در درگیری با کی یف را تقریباً غیرممکن دانست.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۶:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
نخست وزیر پیشین ژاپن شکست مسکو در درگیری با کی یف را تقریباً غیرممکن دانست.