چهارشنبه ۱۹ مردادساعت ۲۱:۵۸Aug 2022 10
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سرگئی لاوروف»

شفقنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۲۲:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
شفقنا- وزرای خارجه چین و روسیه در دیدار امروز خود پیرامون برنامه هسته ای صلح آمیز ایران و نیز اوضاع در شبه جزیره کره گفتگو کردند. به گزارش شفقنا از مهر به نقل از خبرگزاری شینهوا ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۲۱:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
وانگ یی وزیر امور خارجه چین در دیدار با سرگئی لاوروف وزیر خارجه روسیه درباره مسائل بین الملل از جمله برنامه هسته ای ایران گفت و گو کردند.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۳:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه سیاسی: وزیر امور خارجه روسیه اعلام کرد توافق هسته ای با ایران باید بدون حذفیات و اضافات به شکل اولیه خود بازیابی شود. سرگئی لاوروف گفت: “موضع ما بسیار روشن است و هرگز تغییر نکرده است ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۱:۳۱    
سرگئی لاوروف وزیرخارجه روسیه امروز در اظهاراتی تاکید کرد: طرح آمریکا برای اصلاح برجام و ایجاد یک توافق جدید با ایران غیر قابل قبول است.
ایران آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۰۸:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ایران آنلاین، وزیر خارجه روسیه گفت: کاملا روشن است که پیمان امنیتی اوکوس بین کشورهای آمریکا، انگلیس و استرالیا در راستای پیمان ناتو و برای تقویت آن امضا شده است. ...
ایران آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۰۸:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش ایران آنلاین، وزیر خارجه روسیه ضمن حمایت از موضع ایران درباره رفع تحریم ها و مذاکرات هسته ای، خواستار تجدیدنظر آمریکا در موضع خود و بازگشت به این توافق بین المللی شد. ...
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۰۸:۲۸   + ۱۷ سایت دیگر  
سرگئی لاوروف وزیر خارجه روسیه در سخنرانی خود در نشست آسه آن گفت، آمریکا قصد دارد اصلاحیه برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) را موضوع یک توافق جدید قرار دهد و این غیرقابل قبول است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۲۲:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
نیویورک – ایرنا- سخنگوی شورای امنیت ملی آمریکا اعلام کرد اگر آنتونی بلینکن وزیر خارجه این کشور فرصتی پیدا کند، با سرگئی لاوروف همتای روس خود دیدار و گفتگو خواهد کرد.
سلام نو / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۲۲:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
وزیر خارجه آمریکا در حاشیه نشست اتحادیه کشوهای جنوب شرق آسیا با همتای روس خود دیدار خواهد کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۰۶:۲۶    
تهران- ایرنا- سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه روسیه در دیدار با ژنرال های میانمار از تلاش های حکومت نظامی این کشور برای برقراری ثبات و برگزاری انتخابات در سال آینده حمایت کرد.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه روسیه امروز (چهارشنبه) در جمع خبرنگاران در میانمار گفت، چین خودش تصمیم می گیرد تا به مذاکرات درباره چارچوب کنترل تسلیحات جدید که قرار است جایگزین استارت جدید شود، ملحق شود یا خیر. ...
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
به گفته سرگئی لاوروف وزیر خارجه روسیه، آمریکا با سفر نانسی پلوسی به تایوان می خواهد به جهان نشان دهد که این کشور از مصونیت برخوردار است. وزیر خارجه روسیه سفر نانسی پلوسی به تایوان را محکوم کرد
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۷:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه روسیه روز سه شنبه اعلام کرد که کشورهای عضو گروه بریکس سهم قابل توجهی در جستجوی پاسخ های جمعی به تهدیدها و چالش های متعدد جهان امروز و نقش مهمی در شکل گیری برنامه جهانی مثبت و آینده نگر دارند.
ستاره صبح   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۲۲:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
ستاره صبح/مصطفی فروغی: تنش دیپلماسی میان روس ها و اسرائیلی ها یکی از پر واکنش ترین اخبار هفته گذشته بود. تنشی که رابطه بسیار خوبی که طرفین بارها از آن راهبردی نام می بردند، به یک تنش مستقیم، لفاظی های گوناگون و احضار سفرا کشیده شد ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۸:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
نیویورک- ایرنا- آنتونی بلینکن وزیر امور خارجه آمریکا در تماسی تلفنی با دیمیرو کولبا وزیر خارجه اوکراین درباره گفتگوی تلفنی روز جمعه خود با سرگئی لاوروف همتای روسی اش توضیح داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۴:۲۵    
سرگئی لاوروف در گفتگو با همتای آمریکایی خود گفت: ارسال تسلیحات به اوکراین باعث طولانی شدن زمان جنگ و تشدید رنج می شود.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۳:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
سرگئی لاوروف و وانگ یی، وزیران خارجه دو کشور روسیه و چین در تاشکند تاجیکستان دیدار کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۰۵:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
سرگئی لاوروف در گفتگو با همتای آمریکایی خود گفت: ارسال تسلیحات به اوکراین باعث طولانی شدن زمان جنگ و تشدید رنج می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۵/۰۷ - ۲۲:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
فارس : آنتونی بلینکن وزیر خارجه آمریکا و سرگئی لاوروف وزیر خارجه روسیه روز جمعه برای نخستین بار پس از آغاز جنگ اوکراین، تلفنی گفت وگو کردند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۷ - ۲۲:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
نیویورک- ایرنا- آنتونی بلینکن وزیر امور خارجه آمریکا و سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه روسیه روز جمعه برای نخستین بار پس از جنگ اوکراین با یکدیگر تلفنی گفت وگو کردند.
روز پلاس   ۱۴۰۱/۰۵/۰۷ - ۲۱:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روزپلاس، آنتونی بلینکن وزیر خارجه آمریکا و سرگئی لاوروف وزیر خارجه روسیه روز جمعه برای نخستین بار پس از آغاز جنگ اوکراین، تلفنی گفت وگو کردند. در حال تکمیل...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۰۷ - ۲۱:۴۲    
وزیران امور خارجه آمریکا و روسیه روز جمعه برای نخستین باز از زمان آغاز جنگ اوکراین، تلفنی گفت وگو کردند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۷ - ۱۸:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه روسیه روز جمعه با بیان اینکه موضع کشورش در خصوص موضوع تایوان حمایت از چین واحد است، اعلام کرد که مسکو امیدوار است هیچ اقدام تحریک آمیزی برای تشدید اوضاع پیرامون تایوان انجام نشود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۵/۰۷ - ۱۴:۲۰    
سرگئی لاوروف : حرف آمریکا با اقداماتش تناسبی ندارد. ما هیچ مشکلی در زمینه تعهد به اصول حاکمیت چین نداریم و نمی خواهیم کاری انجام دهیم که این مسئله را بحرانی کند.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۷ - ۱۳:۵۹    
شفقنا- وزیر امور خارجه روسیه امروز(جمعه) گفت که کی یف نمی خواهد گفتگو و مذاکره درباره پرونده اوکراین را مدیریت کند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از اسکای نیوز، سرگئی لاوروف که برای شرکت در اجلاس شانگهای به تاشکند رفته است، اظهار داشت: اوکراین نمی خواهد مذاکرات را مدیریت کند ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۷ - ۱۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس اعلام وزارت امور خارجه آمریکا، آنتونی بلینکن وزیر امور خارجه این کشور و سرگئی لاوروف همتای روس وی ممکن است به زودی یک گفت و گوی تلفنی داشته باشند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۵/۰۷ - ۰۹:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
در حالی که روسای جمهوری آمریکا و چین درباره روند اوضاع در اوکراین و پیامدهای جهانی آن تبادل نظر کردند، وزارت امور خارجه روسیه یادآور شد: سرگئی لاوروف هر زمان که وقت کند به درخواست همتای آمریکایی خود برای انجام مذاکرات تلفنی توجه خواهد کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۷ - ۰۴:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
نیویورک- ایرنا- سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا اعلام کرد واشنگتن به صراحت به مسکو اعلام کرده است که خواهان برقراری گفتگوی تلفنی میان آنتونی بلینکن وزیر امور خارجه آمریکا و سرگئی لاوروف همتای روسی وی است.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۰۵/۰۶ - ۱۲:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
ایران پرس: وزیر امور خارجه آمریکا اعلام کرد: نخستین بار پس از جنگ اوکراین در چند روز آینده با سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه روسیه به صورت تلفنی گفت وگو خواهد کرد.
اینتیتر   ۱۴۰۱/۰۵/۰۶ - ۰۹:۳۲   + ۲۱ سایت دیگر  
ادعای آنتونی بلینکن وزیر خارجه آمریکا درباره تصمیم برای گفتگوی تلفنی با سرگئی لاوروف همتای روسی خود برای اولین بار بعد از شروع جنگ اوکراین، با واکنش مسکو همراه شد.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۰۵/۰۶ - ۰۷:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
آنتونی بلینکن وزیر خارجه آمریکا برای نخستین بار پس از جنگ اوکراین با سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه روسیه گفت وگو می کند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۶ - ۰۳:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزارت خارجه روسیه اعلام کرد، واشنگتن به طور رسمی درباره تماس تلفنی آنتونی بلینکن وزیر امورخارجه آمریکا با سرگئی لاوروف همتای روس خود با مسکو تماس نگرفته است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۰۶ - ۰۰:۵۲   + ۱۳ سایت دیگر  
آنتونی بلینکن وزیر امور خارجه آمریکا اعلام کرد در روزهای آینده با سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه روسیه به صورت تلفنی گفتگو خواهد کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۶ - ۰۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
نیویورک- ایرنا- آنتونی بلینکن وزیر خارجه آمریکا برای نخستین بار پس از جنگ اوکراین با سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه روسیه گفت وگو می کند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۲۳:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
نیویورک- ایرنا- آنتونی بلینکن وزیر خارجه آمریکا برای نخستین بار پس از جنگ اوکراین با سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه روسیه گفت وگو می کند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۷:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه روسیه روز چهارشنبه در سخنانی در آدیس آبابا پایتخت اتیوپی گفت که آمریکا و اتحادیه اروپا می توانند دارایی های هر کشوری که آنها را می آزارد، مسدود کنند همانگونه که با مسکو این کار را کردند.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۶:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه روسیه در آخرین ایستگاه سفر دوره ای خود به کشورهای آفریقایی امروز چهارشنبه به اتیوپی رفت...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۲۲:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: وزیر خارجه روسیه با انتقاد از اروپا گفت: غرب درصدد گسترش پروپاگاندا و تاثیرگذاری بر اذهان عمومی است. آن ها می خواهند جوامع را قانع کنند که روسیه مقصر و مسئول همه چیز از جمله بحران انرژی و غذایی است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۱۸:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- سرگئی لاوروف در کنفرانس خبری بعد از سفر به اوگاندا اظهار امیدواری کرد سازمان ملل بتواند برای لغو تحریم های غرب علیه صادرات محصولات کشاورزی روسیه موفق عمل کند.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
معنای سخنرانی سرگئی لاوروف وزیر خارجه روسیه از تریبون اتحادیه عرب در قاهره چیست؟
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۰۹:۲۷   + ۲۶ سایت دیگر  
شفقنا- وزیر خارجه روسیه گفت که هدف مسکو عزل رئیس جمهوری اوکراین است و روشن ساخت که اهداف کرملین در جنگ اوکراین فراتر از فتح منطقه دونباس است. به گزارش شفقنا از ایسنا، به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۰۱:۴۴   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سرگئی لاوروف وزیر خارجه روسیه در اظهاراتی گفت که مسکو به مردم اوکراین برای تغییر رژیم خود کمک خواهد کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ - ۱۸:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه روسیه گفت که حمله موشکی به زیرساخت های نظامی اوکراین در بندر اودسا مانعی برای صادرات غلات اوکراین نیست.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ - ۱۱:۳۷   + ۲۷ سایت دیگر  
سرگئی لاوروف ، وزیر امور خارجه روسیه در سخنرانی خود در جمع نمایندگان دائم اتحادیه عرب در قاهره افزود که ناتو نگرانی های امنیتی روسیه در مورد پیوستن اوکراین به این ائتلاف را نادیده گرفت و خاطرنشان کرد که مسکو از برنامه های توسعه طلبانه ناتو نگران است. " ...
ایران پرس   ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ - ۱۱:۰۲    
ایران پرس: وزیر خارجه روسیه از روز یکشنبه 24 ژوئیه سفر دوره ای 5 روزه خود به کشورهای آفریقایی را از مصر آغاز کرد.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ - ۱۰:۵۵   + ۱۲ سایت دیگر  
سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه روسیه در گفت وگو با همتای مصری خود گفت: ما تقاضای لغو تحریم ها را نداریم. تحریم ها مشکلاتی هستند که باید جداگانه به آنها پرداخته شود. ما در حال حاضر اقتصاد خود را بر پایه شرکای قابل اعتماد می سازیم نه کسانی که یک بار دیگر بی لیاقتی خود را ثابت کرده اند ...
آقای خبر   ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ - ۲۳:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
سرگئی لاوروف روز یکشنبه طی سخنانی در اتحادیه عرب درباره دلایل عملیات نظامی روسیه در اوکراین افزود: به نگرانی های ما درباره گسترش ناتو و دستیابی اوکراین به بسیاری از سلاح های غربی بی توجهی شد. ...
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ - ۲۰:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه روسیه روز یکشنبه گفت مسکو درباره عملیات روسیه در اوکراین چیزی برای پنهانکاری ندارد و نگرانی های امنیتی مشروعی که روسیه دارد با توجه به اقدام غرب در ارسال تسلیحات به اوکراین، این نگرانی ها تایید شده است.
ایران آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ - ۱۷:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران آنلاین، وزیر خارجه روسیه گفت: باید از حق حاکمیت ملی سوریه بر سرزمین خود حمایت و حق مردم این کشور در تعیین سرنوشت محترم شمرده شود. سرگئی لاوروف روز یکشنبه در نشست خبری مشترک با همتای مصری خود افزود ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ - ۱۶:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
وزیر خارجه روسیه در پی دیدار با همتای مصری خود گفت، تحریم های وضع شده بر مسکو مانع از صادرات غلات روسیه شد و بحران غذا در پی اشتباهات کشورهای غربی رخ داد.