چهارشنبه ۰۲ فروردینساعت ۱۷:۳۴Mar 2023 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اقدام نظامی»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۲۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
یک کهنه سرباز آمریکایی 20 سال پس از حمله کشورش به عراق، این اقدام نظامی را غیرضروری عنوان کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۵:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
بیست سال بعد از حمله واشنگتن به عراق، افکار عمومی در ایالات متحده درباره این اقدام نظامی معکوس شده و بیشتر مردم معتقدند به امنیت آمریکا کمکی نکرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۲:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
شریف گفت: روز قدس پیام مشخصی دارد، اما هر سال با توجه به اینکه شرایط جدیدی در فلسطین و سرزمین های اشغالی ایجاد می شود ضرورت دارد که پیام مجزای دیگری هم انتخاب کنیم.
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۲۲:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
به گفته کانال 13 اسرائیل، عربستان از طریق این توافق به دولت امریکا این پیام را مخابره کرد که در صورت تداوم شیوه روابط کنونی واشنگتن با ریاض، گزینه های دیگری روی میز دارد همچنین این رویکرد عربستان به شکلی غیر قابل تاویل و تفسیر نشان داد که این کشور اعتقادی به اقدام نظامی علیه برنامه هسته ای ایران ...
پارسینه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۸:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی شبکه ایران اینترنشنال در ادامه اقدامات مداخله جویانه و خصمانه خود به سراغ درخواست اقدام نظامی علیه ایران رفت!/ خبرآنلاین
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۰۷:۱۳   + ۲۴ سایت دیگر  
تام نایدز سفیر آمریکا در فلسطین اشغالی روز یک اسفندماه گفته بود که واشنگتن از هر اقدام رژیم صهیونیستی علیه ایران حمایت خواهد کرد.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۸:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا – کره شمالی دربیانیه ای اعلام کرد: هرگونه اقدام برای سرنگونی یکی از موشک های آزمایشی این کشور به منزله اعلان جنگ تلقی می شود و مانور نظامی مشترک بین ایالات متحده و کره جنوبی را عامل تشدید تنش ها دانست. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۵:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
خواهر رهبر کره شمالی هشدار داد اگر آمریکا علیه آزمایش های موشکی کره شمالی اقدام نظامی انجام دهد، پیونگ یانگ آن را اعلان جنگ تلقی خواهد کرد.
روز نو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۱:۲۵    
گروسی در سفر اخیر خود به ایران، با اشاره به حملات دوره اخیر علیه نیروگاه اتمی اوکراین در جریان یورش روسیه، گفت: هرگونه اقدام نظامی علیه نیروگاه های اتمی کاملا محکوم و غیرقانونی و خارج از موازین بین المللی است .
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۰۱:۲۰    
مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی تاکید کرد: توقعات بسیار بالا است و این توقعات در سطح جهان در خصوص کار مشترک ما وجود دارد. باید شفاف سازی کنیم و تضمین های ایران را دریافت کنیم.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۷:۰۲   + ۲۴ سایت دیگر  
گروسی در تهران گفته بود: هرگونه اقدام نظامی علیه نیروگاه های اتمی کاملا محکوم و غیرقانونی است و خارج از نرم های بین المللی است و امیدواریم همه بتوانیم از نیروگاه های اتمی به ویژه در اوکراین محافظت کنیم.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۲:۱۸   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی تاکید کرد: توقعات بسیار بالا است و این توقعات در سطح جهان در خصوص کار مشترک ما وجود دارد. باید شفاف سازی کنیم و تضمین های ایران را دریافت کنیم.
سلام نو / دیار میرزا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۲:۳۱   + ۳۲ سایت دیگر  
رافائل گروسی مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی در نشست خبری امروز به همراه محمد اسلامی رییس سازمان انرژی اتمی گفت: آماده هستیم کار را به پیش ببریم.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۱:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی: هرگونه اقدام نظامی علیه نیروگاه های اتمی محکوم و غیرقانونی است. امیدوار هستیم بتوانیم از هر تاسیساتی اتمی دفاع کنیم.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
رافائل گروسی مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی که به دعوت محمد اسلامی رئیس سازمان انرژی اتمی کشورمان در رأس هیأتی وارد تهران شد، شب گذشته با حضور در محل سازمان انرژی اتمی با رئیس این سازمان دیدار و گفت وگو کرد و امروز نیز با حضور در سازمان انرژی اتمی، دور دوم رایزنی های خود با اسلامی را انجام داد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۱:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
رافائل گروسی مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی که به دعوت محمد اسلامی رئیس سازمان انرژی اتمی کشورمان در رأس هیأتی وارد تهران شد، شب گذشته با حضور در محل سازمان انرژی اتمی با رئیس این سازمان دیدار و گفت وگو کرد و امروز نیز با حضور در سازمان انرژی اتمی، دور دوم رایزنی های خود با اسلامی را انجام داد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۱:۴۱   + ۴۲ سایت دیگر  
مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی تاکید کرد: توقعات بسیار بالا است و این توقعات در سطح جهان در خصوص کار مشترک ما وجود دارد. باید شفاف سازی کنیم و تضمین های ایران را دریافت کنیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۰:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
یک مقام ارشد وزارت دفاع آمریکا با بیان اینکه فرصت دیپلماسی با ایران هنوز از دست نرفته است، گفت که اقدام نظامی آخرین گزینه آمریکا در قبال ایران است و در رأس اولویت های واشنگتن قرار ندارد.
یکتا پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۰۹:۱۱   + ۴۱ سایت دیگر  
همه کسانی که هرگونه اقدام نظامی علیه ایران را برای رژیم صهیونیستی تسهیل، تشویق یا پشتیبانی کنند
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۳:۲۳   + ۱۲ سایت دیگر  
اسرائیل همچنان امیدوار است که ایالات متحده رهبری هرگونه حمله احتمالی به ایران را به عهده بگیرد، از سوی دیگر دولت بایدن احتمال اقدام نظامی را رد نکرده، اما تاکید دارد که دیپلماسی را ترجیح می دهد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۰۵:۲۸    
یک کارشناس مسائل بین الملل روابط آذربایجان با رژیم صهیونیستی را به نوعی بردگی سیاسی تشبیه کرد و گفت: در صورت ادامه این روند جمهوری آذربایجان از درون نیز با مشکلات متعددی روبه رو خواهد شد زیرا از نظر وسعت، جمعیت و توان نظامی در شرایطی نیست که بخواهد اقدام نظامی علیه کشور قدرتمند ایران انجام دهد.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۹:۰۸   + ۱۳ سایت دیگر  
برخلاف گزارش های رژیم صهیونیستی مبنی بر عدم توانایی انجام اقدام نظامی علیه ایران، وزیر خارجه این رژیم در سفر به آلمان مدعی شد که برای مقابله با ایران دو گزینه تحریم و اقدام نظامی مطرح است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۳:۴۸   + ۱۱ سایت دیگر  
شبکه 13 رژیم صهیونیستی در گزارشی ضمن اذعان به اینکه انبار موشک های تل آویو در درگیری اخیرش با مقاومت فلسطین خالی شده، تاکید کرد بنیامین نتانیاهو هیچ گاه توان اقدام نظامی علیه ایران را نداشته و نخواهد داشت.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۰۱:۲۱    
حسن رحمانی؛ کارشناس بین الملل پنجم اسفندماه، سالگرد آغاز عملیات ویژه نظامی روسیه در بخش های شرقی اوکراین است؛ عملیاتی که برداشت روس ها از آن یک اقدام نظامی پیشگیرانه با هدف جلوگیری از رسیدن نیروهای ناتو به یکی از مهم ترین مناطق مرزی این کشور بود ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۰۴:۴۹    
یک کارشناس مسائل قفقاز با تاکید بر اینکه آذربایجان قدرت بالقوه کافی برای اقدام نظامی علیه ایران را ندارد، گفت: همبستگی با صهیونیست شرایطی ایجاد می کند که صهیونیست احساس کند می تواند در مرزها برای ایران خطرآفرین باشد.
روزنامه سیاست روز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۱۸:۴۶   + ۴۸ سایت دیگر  
ساخت ناو پهپادبر شاید یک اقدام نظامی منحصر به فرد باشد، به نظر نمی رسد کشوری از چنین قابلیتی در دریا برخوردار باشد که ناو پهپاد بر داشته باشد. این یک ایده ایرانی است که نیروی دریایی سپاه آهن را عملیاتی کرده و به زودی رونمایی می شود. ...
خبر فوری   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۲۲:۵۰   + ۱۲ سایت دیگر  
نخست وزیر اسرائیل گفت تنها چیزی که باعث موفقیت منع ایران از کسب سلاح هسته ای می شود تهدید نظامی مشروع یا اقدام نظامی مشروع است.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۴:۲۷    
تحلیلگران نظامی رژیم صهیونیستی تاکید کردند که این رژیم بویژه به دلیل بحران داخلی کنونی و چند دستگی در میان کابینه تندروی نتانیاهو، قدرت و جرات اقدام نظامی علیه تاسیسات هسته ای ایران را ندارد.
سلام نو   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۰:۳۶   + ۲۹ سایت دیگر  
بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی، به رجزخوانی جدیدی علیه ایران درباره برنامه هسته ای پرداخت و گفت: باید دست به اقدام نظامی بزنیم.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۰:۱۰   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور آمریکا در سخنانی در ورشو، پایتخت لهستان به مناسبت یک سالگی جنگ اوکراین گفت: روسیه در این جنگ پیروز نخواهد شد و ولادیمیر پوتین اشتباه محاسباتی کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۰۲:۰۶   + ۱۳ سایت دیگر  
نخست وزیر رژیم موقت صهیونیستی با لازم دانستن تهدید یا اقدام نظامی معتبر علیه برنامه هسته ای ایران، مدعی شد که هر کاری برای جلوگیری از دستیابی ایران به سلاح اتمی انجام می دهد.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۵:۵۱    
شفقنا- یک دیپلمات آمریکایی گفت: همه کشورها باید به پکن در مورد درگیری بر سر جزیره تایوان هشدار دهند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از رویترز؛ وندی شرمن معاون وزیر خارجه آمریکا گفت ...
روز پلاس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۲:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: سفر رئیس جمهور به چین می تواند جهش مناسبی را در اجرایی کردن برنامه ها و طرح های پیش بینی شده و مندرج در برنامه جامع همکاری 25 ساله بین دو کشور ایجاد کند.
اسپادانا خبر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
رژیم صهیونیستی ناتوان تر از آن است که اقدام نظامی علیه ایران انجام دهد| تعدادی از کشورهای مؤثر اروپا سیاست نادرستی را علیه ایران در پیش گرفته اند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
کنعانی در نشست خبری گفت: رژیم صهیونیستی ناتوان تر از آن است که اقدام نظامی علیه جمهوری اسلامی ایران انجام بدهد؛ جرات چنین کاری را نخواهد داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۱:۳۲   + ۳۰ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه با بیان اینکه رژیم صهیونیستی جدیت ایران در پاسخ به اقدامات ضدامنیتی و تجاوزکارانه را بارها و بارها دریافت کرده و طعم آن را چشیده است، تصریح کرد: دست متجاوزان را قطع خواهیم کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۹:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
مهر : وزیر دفاع لهستان امروز یکشنبه اعلام کرد که دولت آمریکا قصد دارد 3 هزار نظامی دیگر خود را در مرز مشترک لهستان با اوکراین مستقر کند.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۱۸:۲۲   + ۱۶ سایت دیگر  
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: جوانان و نوجوانان عزیز، مشکل گرانی داریم، مشکل تورم داریم؛ اما فکر کنید علت این مشکلات ما کجاست، علت تحریم های ظالمانه علیه ایران کیست؛ جوان عزیز اعتراض بکن، فریاد بزن؛ اما به عامل اصلی یعنی آمریکای جنایتکار.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۱۱:۲۶   + ۳۷ سایت دیگر  
ستاد کل نیروهای مسلح تاکید کرد: امروز به برکت انقلاب اسلامی و آمادگی های همه جانبه دفاعی نیروهای مسلح، دشمنان قادر به انتخاب گزینه سخت و اقدام نظامی علیه ایران اسلامی نیستند.
پرسش   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۷:۴۸   + ۱۲ سایت دیگر  
بنیامین نتانیاهو در روزهای اخیر در سفری به پاریس پای صحبت های مکرون نشست و تلاش کرد تا فرانسوی ها را قانع کند که تنها راه متوقف کردن ایران در مساله هسته ای، اقدام نظامی است و مذاکره راه به جایی نمی برد. با این حال در غرب تمایل به گفتگو با تهران بالا گرفته است ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۰۹:۲۹    
وزارت خارجه روسیه تاکید کرد که در شرایط فشارهای بی سابقه غرب، عراق موضعی متعادل در قبال اقدام نظامی روسیه در اوکراین گرفته است.
فرارو   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۰:۰۲   + ۱۳ سایت دیگر  
پنتاگون مدعی شد، یک "بالون نظارتی" که گویا متعلق به چین است را بر فراز شمال ایالات متحده آمریکا شناسایی کرده است. به گزارش ایسنا، به نقل از راشا تودی ...
خبر فوری   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۳:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه کره شمالی گفت: پیونگ یانگ قوی ترین واکنش را به هر اقدام نظامی آمریکا پاسخ خواهد داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۰:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
وزارت خارجه کره شمالی هشدار داده که هرگونه اقدام نظامی آمریکا را بر اساس اصل اتم به اتم پاسخ خواهد داد و منطقه را به یک زرادخانه جنگی بزرگ تبدیل می کند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۰:۱۶    
کره شمالی هشدار داد که در مقابل هر گونه اقدام نظامی ایالات متحده شدیدترین واکنش را نشان می دهد و با واشنگتن گفت و گو نخواهد کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۰۵:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه کره شمالی گفت که این کشور به هرگونه اقدام نظامی آمریکا بر اساس اصل بمب هسته ای در مقابل بمب هسته ای و مواجهه همه جانبه در برابر مواجهه همه جانبه، پاسخی قوی خواهد داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۰۳:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
کره شمالی هشدار داد هرگونه اقدام نظامی آمریکا، با شدیدترین واکنش از سوی پیونگ یانگ همراه خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۰۱:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
همزمان با آغاز رزمایش هوایی گسترده آمریکا و کره جنوبی، دولت پیونگ یانگ نیز هشدار داد که هرگونه اقدام نظامی واشنگتن با شدیدترین واکنش مواجه خواهد شد.
سلام نو / تازه نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۶:۲۷   + ۲۳ سایت دیگر  
وزیر خارجه روسیه نسبت به اظهارات اخیر وزیر خارجه آمریکا درباره گزینه نظامی برای توقف برنامه هسته ای ایران ابراز نگرانی کرد.
رسا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۸:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
نشریه آمریکایی نیوزویک اعلام کرد دفتر نمایندگی دائم ایران در سازمان ملل درباره هرگونه اقدام نظامی آمریکا و احتمال وقوع یک جنگ تمام عیار هشدار داده است.