دوشنبه ۱۰ بهمنساعت ۰۸:۳۱Jan 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پوتین»

خبرگزاری تابناک   ۳۰ دقیقه پیش    
نخست وزیر اسبق انگلیس ادعا کرد که ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه پیش از آغاز جنگ اوکراین، او را به حمله موشکی تهدید کرده و گفته که ظرف یک دقیقه کار او ساخته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۸:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ کرملین به خبرگزاری ریانووستی گفت که ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه آماده برقراری ارتباط با اولاف شولتز صدراعظم آلمان است.
سلام نو / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۸:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی دفتر ریاست جمهوری روسیه اعلام کرد مه پوتین برای گفتگو با اولاف شولتز آماده است؛ اگرچه تاکنون هیچ تماس تلفنی با او برنامه ریزی نشده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۶:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی کرملین از آمادگی ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه برای تماس با اولاف شولتز صدراعظم آلمان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۶:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی کرملین امروز (یکشنبه) گفت که ولادیمیر پوتین هیچ برنامه ای برای صحبت با صدراعظم آلمان ندارد، اما برای این گفت وگو آماده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۴:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
صدراعظم آلمان می گوید گفت وگوهای تلفنی اش با رئیس جمهور روسیه مودبانه است و به علت اهمیت این گفت وگوها همچنان به این تماس ها ادامه خواهد داد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۴:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
صدر اعظم آلمان از قصد خود برای ادامه گفت و گوها با رئیس جمهور روسیه خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۳:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی کرملین می گوید که دلیل محدود کردن دسترسی به آمارهای اقتصادی روسیه، جنگ ترکیبی علیه مسکو بوده و ادعاها درباره ارائه اطلاعات تحریف شده به رئیس جمهور روسیه کذب است.
حادثه 24   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۰:۳۷    
حادثه 24 - مرد مسلح که به سفارت جمهوری آذربایجان در تهران حمله کرد و با شلیک گلوله، مدیر تیم امنیتی سفارت را به قتل رساند و 2نفر از کارکنان آنجا را زخمی کرد، دیروز به پزشکی قانونی منتقل شد تا سلامت روانی وی تحت بررسی قرار بگیرد. ...
شانا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۸:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش شانا به نقل از آفتاب یزد، ولادیمیر پوتین در سخنرانی شهریور 1401 خود دلارزدایی (Dedollarisation) از اقتصاد جهان را اجتناب ناپذیر (Inevitable) دانست. این اظهار پوتین در پاسخ به اعمال تحریم های همه جانبه و سخت گیرانه علیه روسیه در واکنش به عملیات نظامی این کشور در اوکراین ایراد شد ...
طلا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۸:۰۲    
ولادیمیر پوتین به دلیل پوشیدن کفش پاشنه بلند در بازدید از دانشگاه دولتی مسکو مورد تمسخر مردم قرار گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۷:۵۰   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور فرانسه بار دیگر موضع خود را در زمینه گفت وگو با رئیس جمهور روسیه تکرار کرد.
سلام نو / شفاف   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۸:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس جمهوری روسیه گفت: تلاش برای معکوس جلوه دادن کمک های روسیه در پیروزی بزرگ علیه هیتلر در واقع مساوی با توجیه جنایات نازیسم و باز کردن راه برای احیای ایدئولوژی مرگبار آن است.
فرارو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۵:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
زلنسکی در گفتگو با شبکه خبری اسکای نیوز با بیان اینکه تاکنون هیچ مذاکراتی با روسیه وجود نداشته، گفت: کی یف نمی داند باید با چه کسی و در مورد چه چیزی مذاکره کند. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۴:۱۰    
گزارش کامل از گزیده خبرهای امروز تابناک با تو را با کلیک بر تیتر آن بخوانید. چرا پوتین کفش های پاشنه بلند پوشید؟ بقایای قدیمی ترین نردبان جهان در شهر خانه های بدون در بسته شدن باند فرودگاه کیش با ترکیدن دوحلقه لاستیک هویت عامل حادثه سفارت آذربایجان ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
آمریکایی ها درصدد هستند تا از نارضایتی فعلی چین از آثار جنگ پوتین در اوکراین، برای نزدیک شدن به پکن استفاده کنند.
آنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۱:۰۰    
رئیس جمهور فرانسه که ادعای میانجیگری برای پایان جنگ اوکراین را دارد، از لزوم ادامه مذاکره با روسیه سخن گفت و همزمان، از چین هم به دلیل عدم اتخاذ موضعی روشن در قبال این بحران انتقاد کرد.
سلام نو / خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۰:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
9 اسرائیلی در پی عملیات قدس در نزدیکی کنیسه یهودی کشته شدند. بنیامین نتانیاهو به عملیات تیراندازی در نزدیکی کنیسه ای در نزدیکی شهرک بیت حنینا واکنش نشان داد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۸:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
– اخبار ورزشی – به گزارش خبرگزاری تسنیم، سرجان جوکوویچ پدر نواک جوکوویچ پس از پیروزی پسرش در مرحله یک چهارم نهایی گرنداسلم استرالیا در کنار پرچم روسیه با پرتره ولادیمیر پوتین (رئیس جمهور روسیه) با هواداران عکس گرفت. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۸:۵۸   + ۱۴ سایت دیگر  
روزنامه سان به نقل از برخی منابع مدعی شد که پوتین سرگرم مذاکره با طالبان برای به رسمیت شناختن این گروه در ازای گرفتن سلاح هایی است که در جریان تخلیه آمریکا از افغانستان توسط طالبان ضبط شده است.
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۷:۵۷   + ۱۲ سایت دیگر  
در پایان سال 2022، بسیاری از تجار صاحب نفوذ و مقامات سیاسی مسکو معتقد بودند که پریگوژین یک تهدید واقعی است. یک نظامی روس به من گفت: پتک پیامی برای همه ماست. سال گذشته برای چند ماه این پرسش مطرح شد که چرا پوتین ، پریگوژین را مانند بسیاری دیگر سرجایش نمی نشاند.
آنا / روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۲۲:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
معاون امور سیاسی دفتر رئیس جمهور در واکنش به برخی شایعات درباره دریای خزر، با تاکید بر اینکه منافع ایران فقط با ترسیم خط مبدا خاص تامین می شود، اعلام کرد: سیاست دولت ایجاد کریدور جامع شمال - جنوب است.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۲۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
جوکوویچ گفت که حامیان پوتین از پدرش سوء استفاده کرده اند.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۲۱:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
کانال تلگرامی ژنرال SVR که ادعا می کند اطلاعات را توسط یکی از افراد خودی کرملین بدست می آورد مدعی شده فردی که در عکس دیده می شود در واقع بدل پوتین است. این کانال ادعا می کند که متوجه برخی "تفاوت های آشکار" شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۷:۰۰    
رئیس جمهور روسیه روز جمعه نئونازی ها در اوکراین را به ارتکاب جنایت علیه غیرنظامیان متهم کرد.
جهت پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۵:۲۷    
معاون سیاسی رئیس جمهوری به برخی شایعات درباره دریای خزر پاسخ داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۴:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه دستور داده است که روش تعیین قیمت نفت و فرآورده های نفتی در مالیات شرکت های نفتی تا اول مارس مشخص شود.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۱:۰۰   + ۱۶ سایت دیگر  
سی.ان.بی.سی گزارش داد، وزارت خزانه داری آمریکا اعلام کرد که گروه واگنر تحت رهبری یوگنی پریگوژین، دوست نزدیک ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه یک سازمان جنایی فراملیتی مهم است. ...
آنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۰:۰۶    
اروپا نگران است که مبادا پیروزی در جنگ اوکراین، دایره نفوذ پوتین را بیشتر کرده و به سایر کشورها جسارت الگوبرداری از او را بدهد، اما دشمنان رئیس جمهور روسیه باید به همان اندازه از شکست او هم بیمناک باشند چراکه پیروزی برای مردی که به افسانه شکست ناپذیری خو گرفته، جنبه حیثیتی دارد.
پارسینه   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۲۳:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
اولاف شولتز، صدر اعظم آلمان بر این عقیده است که آلمان حتی با تحویل تانک های جنگی لئوپارد به اوکراین نیز به یک طرف جنگ تبدیل نشده است. وی شب گذشته در پاسخ به سوالی در این باره در گفتگویی با زد دی اف گفت: "نه، مطلقاً این طور نخواهد بود ...
پول نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۲۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور اوکراین که اخیراً مدعی شده بود پوتین ممکن است اصلاً زنده نباشد، در ادعایی جدید همتای روس خود را هیچ کس خواند که ارزش گفتگو ندارد.
روز پلاس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۹:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور اوکراین که اخیراً مدعی شده بود پوتین ممکن است اصلاً زنده نباشد، در ادعایی جدید همتای روس خود را هیچ کس خواند که ارزش گفت وگو ندارد.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۸:۳۱   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور اوکراین در مصاحبه اخیرش، ولادیمیر پوتین را "آدم بی اهمیت" خطاب کرد و گفت که برای گفت وگوهای حضوری با او "بسیار دیر" شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۶:۳۲    
رئیس جمهور اوکراین با اشاره به اینکه علاقه ای به مذاکره با ولادیمیر پوتین ندارد، گفت که از نظر او پوتین هیچ کس است.
سلام نو / فرارو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۷:۲۶   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس جمهور اوکراین که اخیراً مدعی شده بود پوتین ممکن است اصلاً زنده نباشد، در ادعایی جدید همتای روس خود را هیچ کس خواند که ارزش گفت وگو ندارد.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۵:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
در جنگ عجیب میان روسیه و اوکراین، مدتها بود که در انتظار استقرار ناو گورشکف از سوی ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه در آب های اروپا بودیم. البته این قضیه هنوز در منابع رسمی وزارت دفاع روسیه مورد تأیید قرار نگرفته است اگرچه از چند هفته پیش تکمیل مقدمات برای جنگ اعلام شده بود ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۴:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
ولادیمیر پوتین امروز (پنجشنبه) ضمن تبریک "روز جمهوری هند" به رئیس جمهور و نخست وزیر این کشور، تاکید کرد که مسکو و دهلی نو همکاری های دوجانبه خود را در زمینه های مختلف گسترش خواهند داد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۹:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
یک رسانه اسرائیلی مدعی شد که الکساندر دوگین گفته است پوتین باید دستور ارسال تسلیحات به ونزوئلا و کوبا را صادر کند و به ایران بمب اتم بدهد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۷:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: رئیس جمهور روسیه درباره تجاورز این کشور به خاک اوکراین مدعی شد که دفاع از خاک روسیه و شهروندان برابر تهدیدات، هدف نخست عملیات نظامی ویژه در اوکراین بوده است!
خبر فوری   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۷:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
گروهی از رسانه های آمریکایی به شدت به دنبال جذب بیشتر آمریکا به جنگ هستند. این در حالی است که بایدن و دولتش، علیرغم ادعا و تلاش رسانه ها هنوز احتیاط می کند و تلاش دارد آمریکا وارد جنگ مستقیم نشود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۲:۳۶   + ۱۴ سایت دیگر  
جو بایدن در آخرین اظهاراتش از کمک های جدید و مهمی به اوکراین خبر داد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۰:۵۰    
گزارش کامل از گزیده خبرهای امروز تابناک با تو را با کلیک بر تیتر آن بخوانید. محافظت شدید از مخفی ترین کاخ پوتین تصاویری جذاب از حیوانات بیمارِ بامزه در بیمارستان چه وسایلی برای اتاق خواب دخترانه لازم است؟ انواع دلمه ها و کوفته های مجلسی ایرانی ...
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۰:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور روسیه عملکرد پدافند هوایی این کشور را ستود و سامانه های دفاع موشکی روسیه را پیشرفته خواند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۹:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا : نائب رئیس حزب وطن ترکیه اعلام کرد که کشورش ظرف پنج إلی شش ماه از ناتو خارج خواهد شد، وی گفت که در دوره اخیر نیز مردم ترکیه احساس همسویی گسترده ای با روسیه و پوتین داشته اند.
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۷:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور روسیه گفت که نیروهای آمریکایی در آلمان، بر اساس قانون نیروهای اشغالگر به حساب می آیند. خبرگزاری میزان – ولادیمیر پوتین ، رئیس جمهور روسیه، می گوید که نیروهای آمریکایی در آلمان، بر اساس قانون، نیروهای اشغالگر به حساب می آیند. ...
خرداد نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۵:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
یکی از منابع آگاه کرملین مدعی است که پوتین در حال توطئه برای گرفتن سلاح های آمریکایی به جا مانده در جریان تخلیه افغانستان و ضبط شده توسط طالبان است. به گزارش خبرآنلاین به نقل از سان، گزارش ها حاکی از آن است که پوتین در حال مذاکرات برای به رسمیت شناختن دولت طالبان است. ...