جمعه ۰۷ بهمنساعت ۱۷:۰۱Jan 2023 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حوزه های علمیه»

آیین گشایش پایگاه مقاومت بسیج شهید آرمان علی وردی با حضور پدر این شهید بزرگوار و جمعی از بسیجیان و طلاب حوزه های علمیه حضرت بقیة الله(عج) در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۳ ساعت پیش    
اولین جشنواره ورزشی طلاب حوزه های علمیه خراسان در مجموعه ورزشی امام رضا (ع ) مشهد برگزار شد.
حوزه   ۳ ساعت پیش    
حوزه/ عضو شورای عالی حوزه های علمیه بیان داشت: واژه ای که برای نخبگان، اما نه فقط منحصر به نخبگان در قرآن پیدا کردم واژه اولوا الباب است.
حوزه   ۶ ساعت پیش    
حوزه/ عضو شورای سیاست گذاری حوزه های علمیه خواهران گفت: معرفی زنان شاخص و الگو در جامعه راهبرد خوبی است زیرا سرعت پیشرفت زنان از همه جهات بعد از انقلاب فوق العاده بوده و راه صد ساله در چهل سال طی شده است.
حوزه   ۶ ساعت پیش    
حوزه/عضو شورای عالی حوزه های علمیه گفت: اگر افرادی برای اقتصاد جامعه اسلامی می خواهند طرحی تدوین کنند باید با فقه اقتصادی آشنا باشند.
پایگاه خبری خاورستان   ۷ ساعت پیش    
مدیر حوزه های علمیه خراسان جنوبی با اشاره به اقدام پارلمان اروپا در تروریست خواندن سپاه، گفت: غربی ها در طول چند سال گذشته شکست های سنگینی در عرصه نظامی و امنیتی از سپاه متحمل شده اند و همین سرگشتگی و حیرانی آنها باعث شده بخواهند با این تصمیم مقداری از بار روانیِ منفیِ حاصل از شکست های پی درپی را ...
حوزه   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
حوزه / مسئول دفتر حفظ و نشر آثار رهبر معظم انقلاب اسلامی در قم گفت: طرح خوانش دقیق بیانیه گام دوم از 12 بهمن به مدت هفت روز با محتوای اهمیت هم افق شدن با ولی، چیستی و چرایی صدور بیانیه ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۰۰:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
قم- مدیر دفتر امور اجتماعی و سیاسی حوزه های علمیه گفت:حوزه در بین وزارتخانه ها با وزارت ارشاد اسلامی بیشترین ارتباط را دارد، چرا که رسالت وزارت فرهنگ و حوزه های علمیه مشترک است.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۰۰:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ مسئول دبیرخانه شورای عالی حوزه های علمیه از یک روحانی که چندی پیش مورد سو قصد فردی ناشناس قرار گرفته بود، عیادت کرد.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۲۳:۱۱    
حوزه /دبیر ستاد پیگیری تحقق بیانیه گام دوم در حوزه های علمیه گفت: این مردم بودند که به میدان آمدند و با حرکتِ عمومی، رژیم طاغوت از بین رفت، بنابراین مردم باید در تمامی مراحل مختلف در کنار حاکمیّت باشند و اصل مردم هستند.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۷:۵۰    
حوزه/ حجت الاسلام موسوی زاده از مدیران موفق خوزستانی، مدیر اداره تبلیغ بین الملل مرکز ارتباطات و بین الملل حوزه های علمیه کشور شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۷:۳۰    
اولین دوره بین المللی مطالعات اسلامی به زبان انگلیسی با شرکت 60 طلبه حوزه های علمیه فارس در شیراز برگزار شد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۶:۵۶   + ۳۰ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی حوزه های علمیه اعتماد میان مردم و دولت را بالاترین سرمایه عنوان کرد و افزود: باید در عرصه های مختلف، در جامعه اعتماد سازی صورت پذیرد و دولت در تمامی امور با مردم تعامل مناسب داشته باشد و به وعده های خود با مردم پایبند باشد؛ چراکه هیچ سرمایه ای بالاتر از اعتماد بین مردم و دولت نیست.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۶:۴۵    
معاون تبلیغ حوزه علمیه استان مرکزی با اشاره به فعالیت بیش از 600 مبلغ از بانوان و آقایان دارای حکم رسمی از معاونت تبلیغ حوزه های علمیه استان، از فعالیت تخصصی مبلغین در اماکن عمومی و خصوصی سطح استان خبر داد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۶:۱۷   + ۱۲ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: این شیوه آموزشی که در حوزه های علمیه شروع کرده ایم، شبیه به سبک دانشگاه های نسل اول و دوم است، و می گوییم یک نفر صرفا متخصص تفسیر، کلام و اخلاق و یا حدیث باشد، با این ساختار نمی توانیم در حکمرانی نظریه پردازی کنیم.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ نخستین جشنواره آثار پژوهشی کارمندان مرکز مدیریت حوزه های علمیه که فراخوان جمع آوری آثار آن در هفته پژوهش صورت گرفته بود،امروز برگزار شد.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۴:۰۶    
حوزه/ جمهوری اسلامی امروز حرم و مرکز تشیع است. این علم اگر زمین بخورد در سراسر جهان، چراغ دینداری خاموش می شود. لابد می دانی که فضای سایبر و جریان اطلاعات برآمده از آن، خط مقدم نفوذ و دشمنی شیطان است. بپاخیز ! نسیم قیام لله وزیدن گرفته است. تکلیف سنگینی بر دوش داری. آفتاب زده است، برخیز...
حوزه   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۳:۴۵    
آیت الله اعرافی در پیامی به افتتاح دفتر نمایندگی خبرگزاری حوزه در استان البرز تصریح کرد: نهاد مقدس حوزه علمیه به عنوان تبلور امروزین مکتب اهل بیت(ع) و مرجع معرفتی انقلاب اسلامی، نهادی عمیقاً مردمی است که ریشه در اصالت ها و باورهای ایمانی و میراث کهن تمدنی دارد و همه ارکان آن با مجاهده، صداقت ...
قم فردا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۳:۴۲    
دبیر ستاد راهبری ورزش حوزه های علمیه با اشاره به اینکه باید ورزش همگانی، در جامعه حرف اول را بزند گفت:ورزش همگانی به گفته کارشناسان تأثیر مؤثری در افزایش روحیه اقشار مختلف جامعه دارد. ورزش همگانی نقش مهمی در توسعه و پیشرفت درسی یک دانش آموز و دانشجو و طلبه خواهد داشت.
رسا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۲:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل امور نخبگان و استعدادهای برتر حوزه های علمیه خواهران، هم افزایی طلاب استعداد برتر جهت رصد، احصاء وضعیت موجود و ترسیم دقیق افق پیش رو را ضروری دانست.
حوزه علمیه خراسان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۲:۱۴    
مدیر فرهنگی حوزه علمیه خراسان با اشاره به مراسم اختتامیه اولین جشنواره ورزشی طلاب این حوزه در 6 بهمن، اعلام کرد: پیراهنی برای بازیکنان راه یافته به المپیاد کشوری حوزه های علمیه توسط حوزه علمیه خراسان طراحی و دوخته شده است که در این مراسم رونمایی خواهد شد.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۱:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین حمید ملکی قائم مقام مدیر حوزه های علمیه سراسر کشور در نشست مجازی تبیین ضرورت های دوره مبانی اندیشه طرح ولایت ویژه مدیران و معاونان تهذیب استان ها که صبح امروز به صورت مجازی برگزار شد.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ عضو شورای عالی حوزه های علمیه در نشست مجازی تبیین ضرورت های دوره مبانی اندیشه طرح ولایت ویژه مدیران و معاونان تهذیب استان ها که صبح امروز به صورت مجازی برگزار شد، با اشاره به اینکه هر انسانی در زندگی خود مسیری را که انتخاب می کند، بر اساس دو عامل مهم تصمیم گرفته و عمل می کند.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۱:۵۱    
حوزه/ مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران و جامعه الزهرا(س) در محکومیت اهانت به ساحت مقدس قرآن کریم بیانیه مشترکی صادر کردند.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۱:۳۳    
حوزه/ نشست شورای علمی، کنگره بین المللی امناء الرسل ویژه پاسداشت مقام علمی علمای معاصر با هدف توسعه گفتمان حوزه های علمیه جهان تشیع به ویژه تبادل ره آوردهای علمی حوزه علمیه نجف اشرف و قم مقدس برگزار شد.
مسئول روابط عمومی مرکز خدمات حوزه های علمیه تعامل و تعاون روابط عمومی ها به عنوان ید واحده در پیشبرد برنامه های نهادی را مؤثر توصیف کرد و گفت: تشکیل جلسات مجمع روابط عمومی ها می تواند زمینه تقویت و پشتوانه تلاشگران جنگ نرم باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
صبح امروز خبرگزاری حوزه علمیه با حضور مسئول فضای مجازی حوزه های علمیه در البرز به بهره برداری رسید.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۹:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران و جامعه الزهرا(س) در بیانیه مشترکی اقدام پارلمان اروپا در تروریستی اعلام کردن سپاه پاسدان را محکوم کردند.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۸:۰۰    
حوزه/ دومین نشست هم اندیشی مسئولین مراکز تخصصی حوزوی قم و مرکز مطالعات و پاسخ گویی به شبهات حوزه های علمیه با موضوع بررسی ظرفیت ها و راهکارهای کارآمد در پاسخ به شبهات برگزار شد.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۷:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ با همکاری عتبه حسینی و مرکز ارتباطات و بین الملل حوزه های علمیه هفتمین کنگره علمی بین المللی زیارت اربعین فراخوان مقاله داد.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۲:۱۰    
حجت الاسلام والمسلمین اصغر عرفانی، مدیر حوزه علمیه قزوین به همراه معاونان خود با حضور در مرکز رسانه و فضای مجازی حوزه های علمیه از بخش های مختلف این مرکز بازدید کردند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۸:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی امام جمعه ماکو گفت: به توافقات ستاد همکاری های آموزش و پرورش با حوزه های علمیه بصورت ملی توجه بیشتری شود تا شاهد تاثیرگذاری در تلفیق تربیتی دانش آموزان شود .
قم پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۷:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه در قزوین، دوره آموزشی تبیین و خوانش دقیق بیانیۀ گام دوم انقلاب اسلامی از سوی ستاد بیانیه گام دوم مرکز مدیریت حوزه های علمیه کشور با همکاری مدیریت حوزه علمیه قزوین در سالن جلسات این مرکز در حال برگزاری است. ...
منطقه آزاد ماکو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۷:۲۳    
امام جمعه ماکو در جلسه شورای آموزش و پرورش منطقه آزاد ماکو که باحضور معاون وزیر آموزش و پرورش برگزار شد، با اشاره به الزام گسترش و افزایش همکاری های حوزه علمیه و آموزش و پرورش گفت: ...
پانا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۶:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
تهران (پانا) - دبیر ستاد همکاری حوزه های علمیه و آموزش و پرورش گفت اعتکاف بهترین زمان برای یک مانور معنوی در سطح مدارس است که نهادینه شده و باید مورد استفاده قرار گیرد. ...
حوزه   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۶:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مسابقه کتابخوانی شرح قصیده تائیه دعبل خزاعی ویژه عموم طلاب و فضلای حوزه های علمیه از پنجم الی سی ام بهمن ماه 1401 خواهد بود و ثبت نام و شرکت در مسابقه از طریق مراجعه به پایگاه اینترنتی جشنواره هنر آسمانی می باشد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۵:۴۱    
سومین سری از نشست های صد سالگی حوزه به میزبانی مرکز مدیریت حوزه های علمیه کشور با حضور حجت الاسلام محمد حسین زمانی و حجت الاسلام اسماعیلی برگزار شد.
آنا / حوزه   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۰:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس دبیرخانه همکاری های مشترک حوزه های علمیه و دانشگاه آزاد با محکومیت هتک حرمت به قرآن کریم تأکید کرد: خفاشان خفته در تاریکی های جهل و ضلالت هیچ گاه درخشش نور مبین و تبیین کننده حق را برنمی تابند.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۹:۰۸    
حوزه/ هفتمین شماره از نشریه شبهات ماهنامه ویژه پویش مطالعاتی دانشجویان و طلاب جوان از سوی مرکز مطالعات و پاسخگویی به شبهات حوزه های علمیه با موضوع شبهه شناسی، گفتمان سازی و پاسخ گویی به شبهات و سوالات دینی منتشر شد.
آنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۸:۱۶    
مدیرگروه تاریخ و سیره مرکز مطالعات و پاسخگویی به شبهات حوزه های علمیه گفت: امام هادی (ع) با وجود حصر و زندگی در محدودیت و منع ارتباط با مردم از سوی خلفای عباسی دست به ابداع و ابتکار زد تا به وظیفه خطیر امامت و دفاع از دین تلاش کند.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۰:۱۴    
آیت الله اعرافی، مدیر حوزه های علمیه کشور به منظور بازدید از مدارس علمیه شهرستان نجف آباد و طرح های دینی آخر دیماه به شهرستان نجف آباد سفر کرده بود.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۲۳:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
رییس سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به اینکه قم می تواند پایگاه محیط زیستی جهان اسلام باشد، گفت: کنگره بین المللی حکمرانی و اخلاق در حوزه محیط زیست از منظر اسلام را به صورت ملی و بین المللی برگزار خواهیم کرد و در این زمینه از استادان و پژوهشگران حوزه های علمیه قم درخواست همراهی داریم تا جایگاه ...
حوزه   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۲۳:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/به منظور تبیین اهداف متعالی بنیاد خیرین حوزه های علمیه و گزارشی از عملکرد این مجموعه، جلسه هم اندیشی مدیران ستاد مرکز مدیریت حوزه های علمیه با مدیرعامل بنیاد برگزار شد.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۲۲:۵۶   + ۱۲ سایت دیگر  
حوزه/ حوزه های علمیه ضمن محکومیت قاطع اهانت به قرآن کریم، نهادهای بین المللی را به انجام وظیفه و همه احرار عالم و مؤمنان و مسلمانان را به استفاده از همه ظرفیت های قانونی برای محکومیت این گونه نفرت پراکنی ها فرا می خواند و از متولیان امر در وزارت خارجه انتظار دارد تا قاطعانه و از مجاری قانونی نسبت ...
حوزه   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۲۱:۰۸    
حوزه/ حجت الاسلام حسن پور از برگزاری دوره های یک روزه آموزشی با هدف ارتقا و جذب 500 امام پایگاه فرهنگی اجتماعی جدید در مناطق حاشیه شهرها خبر داد.
قم فردا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۹:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه های علمیه برای ایام دهه فجر و مراسم اعتکاف، مبلغ دینی به سراسر کشور اعزام می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۶:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
آئین گشایش پایگاه مقاومت بسیج شهید آرمان علی وردی با حضور پدر شهید و جمعی از بسیجیان و طلاب حوزه های علمیه در سالن شهید آوینی مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار شد.
رسا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۶:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
نمایندگان آیت الله اعرافی به دیدار یکی از اساتید سطوح عالی و ممتحن حوزه رفته و ضمن ابلاغ سلام مدیر حوزه های علمیه از وی عیادت کردند.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۵:۵۹    
حوزه/ هفتصد و سی و نهمین(739) شماره هفته نامه افق حوزه، فراگیرترین نشریه رسمی حوزه های علمیه به ضمیمه یازدهمین پیش شماره نشریه عربی حوزه های علمیه باعنوان"الآفاق" منتشر شد.