شنبه ۰۱ اردیبهشتساعت ۱۲:۵۵Apr 2024 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حوزه های علمیه»

پانا   ۱ ساعت پیش    
قزوین ( پانا ) - رضا کاظم لو مدیر حوزه های علمیه خواهران استان قزوین در گفتگوی اختصاصی با پانا ضمن اشاره به آغاز ثبت نام طلبه های خواهر از اردیبهشت ماه گفت ...
ایکنا   ۱ ساعت پیش    
معاون آموزشی مدیریت حوزه علمیه خواهران همدان از آغاز ثبت نام حوزه های علمیه استان خبر داد و گفت: ثبت نام از امروز آغاز شده و تا 20 اردیبهشت ادامه دارد، این پذیرش در سطوح 2، 3 و 4 انجام می شود.
حوزه   ۱ ساعت پیش    
مدیر حوزه های علمیه کشور درگذشت حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ عبدالله توحیدیان داماد آیت الله العظمی بهاءالدینی(ره) را تسلیت گفت.
مرکز مدیریت حوزه های علمیه با حمایت کامل از نیروهای فراجا، اعلام کرد: یکی از مهمترین راهبردهای کنونی دشمن ذیل کلان پروژه ی حیازدایی، ترویج و عادی سازی بی حجابی و بدپوششی است که متأسفانه به دلیل انفعال و ترک فعل ها گسترش یافته است. ...
شبستان   ۳ ساعت پیش    
طلبه جهرمی موفق به کسب مقام نخست آزمون بنیاد نخبگان حوزه های علمیه سراسر کشور در مقطع سطوح عالی شد.
حوزه   ۳ ساعت پیش    
حوزه/ نشست علمی "روایت دینی از عملیات وعده صادق" با حضور تعدادی از اعضای مجمع خطبا اصحاب الصاحب(ع) در مرکز رسانه و فضای مجازی حوزه های علمیه برگزار شد.
حوزه   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مدیر حوزه های علمیه کشور از دکتر مجید طرقی عضو هیئت علمی جامعه المصطفی العالمیه عیادت کرد.
ایسنا   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رژیم پهلوی که از دوره پهلویِ پدر اعزام طلاب و روحانیون جوان به سربازی را دستمایه فشار به حوزه های علمیه کرده بود در اردیبهشت 1342 نقاب از چهره انداخت و تهدیداتش را عملی کرد اما با تدبیر و هوشیاری امام خمینی و همراهی طلاب ...
حوزه   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۲۳:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیر حوزه های علمیه در پی درگذشت حجت الاسلام مصطفی حاجی حسینلو از روحانیون جهادی شهرستان خوی پیام تسلیتی صادر کرد.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۲۲:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیر حوزه های علمیه کشور ددرگذشت ام الزوجه دکتر منوچهر متکی را تسلیت گفت.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۲۰:۰۳    
معاون ارتباطات و امور بین الملل گفت: روند بین المللی تر شدن انقلاب و نظام آموزشی حوزه های علمیه رشد بسیار فزاینده و شتاب و جهش زائد الوصفی پیدا کرده است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۶:۴۵    
جلسه کمیته همکاری آموزش و پرورش با حوزه های علمیه استان با حضور نماینده ولی فقیه در استان، مدیرکل آموزش و پرورش و مدیر حوزه های علمیه استان و 150 نفر از معاونان و مربیان پرورشی مدارس شهرستان تبریز، برگزار شد.
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۴:۵۴   + ۱۴ سایت دیگر  
لائینی، نماینده، ولی فقیه در مازندران با بیان که در زمان جذب فرزندان در حوزه های علمیه قرار داریم، تصریح کرد: امانت دین را باید طلبه و روحانی حفظ کند و باید فرزندان خود را برای جذب در حوزه های علمیه ترغیب کنیم.
رسا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۴:۵۱    
مجتمع آموزشی پژوهشی تبلیغ حوزه های علمیه از طرح عفاف و حجاب نیروی انتظامی با صدور بیانیه ای اعلام حمایت کرد.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۰:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیر حوزه های علمیه سراسر کشور با تاکید بر این که عدالت مالیاتی، همراهی مردم را به دنبال دارد، گفت: اگر مصارف مالیات به خوبی برای شهروندان تبیین شود جامعه با آمادگی بیشتری مالیات پرداخت خواهد کرد.
انصاف نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۰۳:۰۵   + ۲۱ سایت دیگر  
روزنامه جمهوری اسلامی نوشت: یکی از کارهای غلط که بسیار مخرب و واکنش منفی در جامعه دارد، ساخت حوزه های علمیه لاکچری است، گویی هتل پنج ستاره هستند، آن هم با چه سرمایه ای و منشا این پول ها کجا بوده است که محل حرف است! اعتمادآنلاین | ...
حوزه   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۰۰:۳۴    
پادکست "گرگ های درنده" برشی از سخنان آیت الله علیرضا اعرافی، مدیر حوزه های علمیه است.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۰۰:۰۷    
مسئول مرکز ارتباطات و امور بین الملل حوزه های علمیه گسترش ایران هراسی و شکل دهی به تهدیدهای منطقه ای و بین المللی در بستر رسانه را برجسته ترین راهبرد تهاجمی استکبار جهانی برشمرد و گفت: مقابله با دسیسه های دشمنان اسلام ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۲۰:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیر حوزه های علمیه سراسر کشور گفت: اخذ مالیات باید با عمران آبادانی شهر ها همراه باشد و آبادانی شهر ها جلوی چشم شهروندان رخ دهد.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۲۰:۳۶    
حوزه / مدیر حوزه علمیه استان قزوین گفت: پژوهش سراها نقش بسیار مهمی در روند پژوهش داشته و در حوزه های علمیه فرصتی برای یادگیری علمی و عملی اساتید و طلاب هستند.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۸:۲۱    
مسئول مرکز ارتباطات و امور بین الملل حوزه های علمیه گسترش ایران هراسی و شکل دهی به تهدیدهای منطقه ای و بین المللی در بستر رسانه را برجسته ترین راهبرد تهاجمی استکبار جهانی برشمرد و گفت: مقابله با دسیسه های دشمنان اسلام ...
حوزه   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۸:۰۷    
حوزه/ نمایندگان مدیر حوزه های علمیه با حضور در منزل حجت الاسلام والمسلمین ناصر بهرامی از این روحانی جانباز عیادت کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۷:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیر حوزه های علمیه گیلان گفت: برای جذب نیرو های کیفی به حوزه های علمیه، باید شورا های فرهنگی در شهر ها تشکیل شود.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۶:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
نخستین همایش تجلیل از فرهنگ سازان حضور با تقدیر از 180 نفر از فعالان عرصه مشارکت حداکثری در انتخابات 1402 در قم برگزار شد.
رسا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۵:۱۵    
قائم مقام مدیر حوزه های علمیه با بیان اینکه یاران شهید سلیمانی سیلی محکمی به رژیم صهیونیستی زدند، حوزویان را از پرچم داران مبارزه با این رژیم دانست و بیان داشت: دنیا فهمید که می توان به رژیم صهیونیستی حمله کرد.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۴:۵۶   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیر حوزه های علمیه کشور توجه به مباحث فقهی و شرعی در بانک ها را بسیار مهم دانست و تاکید کرد: لازم است کار بانکداری به صورت پاکیزه، درست، با انضباط و مطابق فرایند فقهی که در نظام اسلامی تعریف شده است انجام شود و حتماً به دغدغه های مراجع عظام تقلید در مباحث بانکداری توجه جدی شود.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر با یادآوری فرارسیدن فصل پذیرش و ثبت نام حوزه علمیه خواهران استان بوشهر، گفت: اقبال خوبی را از سمت جامعه بانوان استان به حوزه های علمیه خواهران استان شاهد هستیم.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۴:۱۷    
مدیر حوزه های علمیه تصریح کرد: حجت الاسلام و المسلمین حاج شیخ هادی قدس(ره) رسالت حوزوی و ماموریت الهی خویش را به شایسته ترین وجه ایفا کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۴:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
دانش آموزانی که پایه هشتم متوسطه اول خود را به پایان رسانده باشند می توانند در حوزه های علمیه استان نام نویسی کنند.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۴:۰۳    
مدیر کل و معاونین مرکز خدمات حوزه های علمیه استان بوشهر با استاندار و معاونین ایشان دیدار و گفتگو کردند.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر حوزه های علمیه کشور در پیامی درگذشت دکتر پرویز داودی(ره) را تسلیت گفت.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۳:۳۳    
به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه های علمیه استان بوشهر، حجت الاسلام خضری مدیر کل مرکز خدمات استان بوشهر و آقای شهیدی رئیس بیمه ما در استان بوشهر، با هدف گسترش همکاری ها در خصوص ارائه خدمات بهتر به جامعه هدف و فعال شدن مراکز آنلاین در سطح استان دیدار و گفتگو کردند.
میلاد لارستان   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۲:۲۷    
طلاب و اساتید خواهر حوزه علمیه زهرای اطهر (س) و علی بن ابی طالب(ع) لارستان در حمایت از حملات سپاه به اسرائیل تجمع کردند. به گزارش میلاد لارستان، تجمع طلاب...
رسا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
معاونت تهذیب و تربیت حوزه های علمیه در پی ارتحال حجت الاسلام هادی قدس امام جمعه سابق کلاچای و از اساتید اخلاق حوزه های علمیه پیام تسلیت صادر کرد.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۲:۰۶    
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان ایلام گفت: حوزه های علمیه برادران و خواهران و جامعه روحانیت استان ایلام حمایت قاطع خود از نیروی انتظامی جمهوری اسلامی در اجرای طرح عفاف و حجاب را اعلام می نمایند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۱:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
تفاوت های میان دو مکتب نجف و قم، امروزه نیز به قوت خود پابرجاست. مکتب قم در سال 1357 شمسی به آرزوی خود مبنی بر داشتن حکومت اسلامی و اجرا کردن تئوری ولایت فقیه رسید و مراجع و روحانیت حوزه های علمیه در این شهر در طول 40 سال پس از پیروزی انقلاب اسلامی تمام سعی و تلاششان در جهت تعامل حداکثری با حاکمیت ...
رسا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۰:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام قدس از اساتید پیشکسوت حوزه پس از عمری مجاهدت علمی و تبلیغی دارفانی را وداع گفت و به دیار باقی شتافت.
شبکه اجتهاد   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۲۳:۰۳    
حدیث خوانی یا مطالعات حدیثی از مهمترین ضرورت های یک کارشناس علوم اسلامی است که در گذشته های دور همواره در حوزه های علمیه به صورت رسمی وجود داشته است. اکنون این مطالعات، بیشتر به صورت فردی دنبال می شود ...
حوزه   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۵:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ رئیس شورای علمای شیعه پاکستان در پیامی به مدیر حوزه های علمیه کشور نوشت: ما نیز همچون دیگران برای ضدیت با استکبار و تحریم کالاهای اسرائیلی بیش از پیش تلاش می کنیم.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۵:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر حوزه خواهران استان قزوین گفت: حوزه علمیه خواهران استان قزوین همزمان با حوزه های علمیه خواهران کشور از اول اردیبهشت ماه پذیرش طلاب جدید خود را آغاز خواهد کرد.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۵:۴۰    
گزارش ویدئویی از سفر آیت الله اعرافی، مدیر حوزه های علمیه به همراه جمعی از معاونین به استان البرز
رسا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۵:۱۵    
نائب رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان این که تحول ساختاری و تحول محتوایی، امری ضروری در تحول تعلیم و تربیت در آموزش و پرورش است بر لزوم تعامل بیشتر آموزش و پرورش و حوزه های علمیه تاکید کرد.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۴:۳۳    
تبریز/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه های علمیه و رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد استان آذربایجان شرقی به منظور گسترش همکاری های مشترک، دیدار و گفت و گو کردند.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۳:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
تجمع مجددمردم، مسئولان و طلاب حوزه های علمیه خوزستان در حمایت از تحقق وعده صادق سپاه پاسداران به صورت زنده از شبکه های خبر و استانی خوزستان پخش شد. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، مردم، مسئولان و طلاب حوزه های علمیه با برگزاری تجمع های گسترده ...
حوزه   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ با بررسی تعدادی از مسائل و موضوعات اولویت دار حوزه های علمیه و روحانیت در شورای قرارگاه کنشگری حوزه های علمیه و روحانیت، تصمیماتی اتخاذ شد.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ اولین نشست قرارگاه حوزوی عفاف و حجاب مرکز مدیریت حوزه های علمیه همت ستاد راهبری عفاف و حجاب حوزه های علمیه برگزار شد.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۱:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
معاونت پژوهش حوزه های علمیه کشور با انتشار فراخوان بیست وششمین همایش کتاب سال و هشتمین جشنواره مقالات علمی حوزه، پایان اردیبهشت 1403 را آخرین مهلت ارسال آثار اعلام کرد.
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۱:۱۷    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز مازندران، حجت الاسلام عباسعلی ابراهیمی مدیر ستاد اقامه نماز استان به عنوان سخنران ویژه در تجمع شکرانه اولین عملیات پهبادی و موشکی نیروی مقتدر هوا فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ...