چهارشنبه ۰۸ تیرساعت ۲۰:۰۵Jun 2022 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حوزه امتحانی»

وزارت آموزش و پرورش   ۶ دقیقه پیش    
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی؛ نقی سیاهکالی مرادی مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین گفت: برگزاری آزمون برای سه هزار و 591 داوطلب کنکور سراسری 1401 به اداره سنجش و ارزشیابی تحصیلی اداره کل آموزش و پرورش استان سپرده شده است. ...
موج   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام گفت: ابن اداره در 75 حوزه امتحانی از 9038 داوطلب کنکور سراسری سال 1401 میزبانی می کند.
خبرگزاری فارس   ۶ ساعت پیش    
مدیر آموزش و پرورش پلدختر گفت: یک هزار و 872 داوطلب در 9 حوزه امتحانی در شهرستان پل دختر در آزمون سراسری سال 1401 شرکت می کنند.
خبرگزاری مهر   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
وزیر علوم از روند برگزاری اولین روز آزمون سراسری سال 1401 در دانشگاه صنعتی امیرکبیر بازدید کرد که با حاشیه هایی نیز همراه بود.
ایسکانیوز   ۷ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
نخستین روز پنجاه و دومین آزمون سراسری با رقابت بیش از 161 هزار نفر از داوطلبان گروه آزمایشی هنر از صبح امروز چهارشنبه هشتم تیر ماه در بیش از 417 حوزه امتحانی برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ساری- مسئول برگزاری کنکور سراسری در مازندران با اشاره به رقابت بیش 50 هزار دانش آموز در کنکور امسال گفت: این آزمون در 17 حوزه امتحانی در استان درحال برگزاری است.
ماراتن کنکور سراسری 1401 صبح امروز همزمان با سراسر کشور با حضور 153 داوطلب گروه هنر در حوزه امتحانی کیش نیز برگزار شد.
دولت   ۹ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در اولین روز برگزاری آزمون سراسری سال 1401، با حضور در حوزه امتحانی دانشگاه صنعتی امیر کبیر، از روند برگزاری این آزمون بازدید کرد.
نماینده وزارت علوم در هرمزگان از آغاز رقابت 27 هزار و 773 داوطلب کنکور در 15 حوزه امتحانی این استان خبر داد.
ایسنا   ۹ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر نماینده تام الاختیار سازمان سنجش آموزش در استان بوشهر گفت: تعداد کل ثبت نام ها در استان بوشهر 19 هزار 736 نفر است و در ده شهرستان بوشهر حوزه امتحانی مشخص شده است.
خبر خودرو   ۹ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
طبق اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، نتایج اولیه آزمون سراسری سال 1401 اواسط مرداد ماه جاری بر روی سایت این سازمان قرار می گیرد. به گزارش ایسنا، رقابت داوطلبان کنکور سال 1401 با حضور شرکت کنندگان گروه آزمایشی هنر از ساعت 8 صبح امروز چهارشنبه هشتم تیر ماه جاری در 417 شهرستان و 17 حوزه امتحانی خارج ...
خبر خودرو   ۹ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
وزیر علوم با تاکید بر اینکه آماده اجرای سیاست های جدید کنکور 1402 هستیم، گفت: اگرچه بر اساس قانون باید یک سال زودتر شیوه برگزاری آزمون سراسری را ابلاغ و اعلام کنیم اما با کمی انعطاف پذیری و آمادگی سعی می کنیم سیاست ها را اجرایی کنیم. ...
ایسکانیوز   ۱۰ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
نخستین روز پنجاه و دومین آزمون سراسری با رقابت بیش از 161 هزار نفر از داوطلبان گروه آزمایشی هنر از صبح امروز چهارشنبه هشتم تیر ماه در بیش از 417 حوزه امتحانی برگزار شد.
فرارو   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
در اولین روز کنکور سراسری 1401 که از ساعت 8 صبح امروز آغاز شد، 161 هزار و 343 داوطلب در گروه آزمایشی هنر به رقابت می پردازند. 110 هزار و 800 نفر از داوطلبان این گروه، زن و بقیه مرد هستند. ...
سینا   ۱۰ ساعت پیش   + ۲۳ سایت دیگر  
وزیر علوم با تاکید بر اینکه آماده اجرای سیاست های جدید کنکور 1402 هستیم، گفت: اگرچه بر اساس قانون باید یک سال زودتر شیوه برگزاری آزمون سراسری را ابلاغ و اعلام کنیم اما با کمی انعطاف پذیری و آمادگی سعی می کنیم سیاست ها را اجرایی کنیم. ...
جامعه الزهرا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۰۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
امتحانات پایان ترم طلاب مرکز آموزش مجازی و غیرحضوری جامعه الزهرا(س) علاوه بر استان قم در 118 حوزه امتحانی سراسر کشور در دو مقطع عمومی و تکمیلی در 8 رشته مجزا در حال برگزاری است.
سلام نو / رادیو پیام   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۰۸:۱۵   + ۲۶ سایت دیگر  
با توجه به اینکه داوطلبان می توانند علاوه بر گروه اصلی در گروه های هنر و زبان های خارجی هم شرکت کنند، در کل تعداد 120 هزار شرکت کننده آزمون سال 1401 بیشتر از سال قبل و میزان قابل توجه این افزایش در گروه علوم انسانی (42 هزار و 18 نفر) است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۰۸:۱۷    
سمنان- ایرنا- نخستین روز برگزاری کنکور سراسری ورود به دانشگاه ها با رقابت یکهزار و 679 داوطلب گروه آزمایشی هنر در چهار حوزه امتحانی در استان سمنان آغاز شد.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۰۸:۱۴   + ۳۹ سایت دیگر  
اولین روز برگزاری کنکور 1401 به عنوان پنجاه و دومین کنکور کشور و چهل و یکمین آزمون سراسری پس از پیروزی انقلاب اسلامی از ساعت 8 صبح امروز چهارشنبه هشتم تیر ماه جاری در 417 شهرستان و بخش مختلف آغاز شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۰۸:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
رشت- نماینده تام الاختیار دانشگاه گیلان در برگزاری آزمون های سراسری با اشاره به مشارکت 3 هزار نفر برای برگزاری این آزمون، گفت: 15 حوزه امتحانی برای برگزاری این آزمون پیش بینی شده است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۰۴:۲۴    
رئیس اداره سنجش و پایش کیفیت آموزشی آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: 67 درصد از شرکت کنندگان کنکور سراسری در استان کهگیلویه و بویراحمد تحت پوشش آموزش وپرورش قرار دارند. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۲۲:۳۷    
ایسنا/آذربایجان شرقی معاون آموزشی دانشگاه تبریز از برگزاری پنجاه و دومین آزمون سراسری کشور در 30 حوزه امتحانی و 19 شهر آذربایجان شرقی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۲۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پردیس بین الملل کیش دانشگاه صنعتی شریف گفت: سازمان سنجش آموزش کشور علیرغم مجوز اولیه خود امروز بعدازظهر در نامه ای رسمی این مجوز را لغو کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۲۰:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/قم حوزه امتحانی دانشگاه قم در کنکور سال جاری میزبان 11789 داوطلب است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۹:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- مدیرکل آموزش وپرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: بیش از 104 حوزه امتحانی در شهرهای مختلف این استان برای برگزاری کنکور سراسری امسال پیش بینی شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۲:۴۸   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا/فارس نماینده تام الاختیار سازمان سنجش آموزش کشور در استان فارس اعلام کرد که کنکور همزمان با سراسر کشور از روز چهارشنبه 8 تیر و با حضور قریب به 64 هزار داوطلب در 47 حوزه امتحانی این استان برگزار می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۲:۳۸    
گنبدکاووس- ایرنا- نماینده سازمان سنجش آموزش در گنبدکاووس گفت: آزمون سراسری دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی برای هفت هزار و 161 داوطلب این شهرستان در 13 حوزه امتحانی برگزار می شود.
رهیاب   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۲:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
مسعود حمیدی نژاد گفت: در آزمون سراسری امسال 61 هزار و 367 نفر در 21 شهرستان و 195 حوزه امتحانی در استان به رقابت می پردازند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۹:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد گفت: 104 حوزه امتحانی در شهرستانها ومناطق برای برگزاری آزمون کنکور سراسری پیش بینی شده است. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۶:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا-معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه شهرستان جهرم گفت: چهار هزار و 135 داوطلب جهرمی در کنکور سراسری سال 1401 در حوزه امتحانی شهر جهرم با هم به رقابت می پردازند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۴:۱۸    
بنا است که در اواخر تیر ماه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی برگزار شود اما به دلیل عدم وجود حوزه امتحانی برگزاری آزمون در شهرستان دهلران و جاده های نامناسب موجی از ناامیدی در میان داوطلبان شکل گرفته است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۳:۲۶    
سید امیر شوشتری مدیرکل آموزش وپرورش خراسان رضوی ضمن اعلام این خبر گفت:برگزاری آزمون تعداد بیست و نه هزار و 875 نفر داوطلب در 194 حوزه امتحانی توسط ادارات آموزش و پرورش پوشش داده می شود. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۱:۰۹    
مدیرکل آموزش وپرورش چهارمحال و بختیاری از آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی بازدید کرد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان چهارمحال وبختیاری، مدیرکل آموزش وپرورش استان صبح روز جمعه 3 تیر از فرایند برگزاری آزمون ورودی مدارس نمونه بازدید کرد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
دهدشت _ رئیس آموزش و پرورش کهگیلویه گفت: تعداد رقابت کنندگان کهگیلویه ای درکنکور پنج هزار دانش آموز است که در 5 گروه آزمایشی در 23 حوزه امتحانی و در چهار روز متوالی برگزار می شود.
صدای نایین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۰۹:۵۲    
فرماندار نایین در بازدید از حوزه امتحانی کنکور سراسری این شهرستان گفت: عوامل برگزاری کنکور در این شهرستان به گونه ای عمل می کنند که نگرانی و استرس خانواده ها و داوطلبان برای شرکت فرزندان خود در این آزمون و حضور درحوزه امتحانی وجود نداشته باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۲۱:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس ستاد مدیریت بحران کیش از امکان تغییر حوزه امتحانی جزیره کیش در آزمون سراسری برای داوطلبان غیر ساکن کیش خبرداد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۶:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
نماینده دانشگاه سمنان در برگزاری آزمونهای سراسری گفت: آزمون سراسری 1401 با رقابت چهار هزار و 500 داوطلب در حوزه امتحانی دانشگاه سمنان برگزار می شود .
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۲:۴۰    
قصرشیرین- ایرنا- رئیس آموزش و پرورش گیلانغرب گفت: 15 حوزه امتحانی برای برگزاری آزمون سراسری سال 1401 ورود به دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی در این شهرستان آماده شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۰۹:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
رئیس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی به تشریح برگزاری آزمون ها و امتحانات با استفاده از سامانه یکپارچه طراحی، ارسال سؤالات و تصحیح الکترونیکی پاسخ برگ ها پرداخت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۰۸:۲۰    
مدیر آموزش و پرورش شادگان گفت: آموزش و پرورش این شهرستان 17 حوزه امتحانی برای کنکور 1401 در نظر گرفته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۲۲:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
شادگان- سرپرست فرمانداری شادگان گفت: در کنکور سراسری سال جاری 19 هزار و 97 نفر دانش آموز شادگانی در 17 حوزه امتحانی با هم رقابت می کنند.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۵:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
بالو گفت: آزمون کنکور سراسری سال 1401 با شرکت 1581 داوطلب در 15 حوزه امتحانی برگزار می شود.
مهرصبا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۱:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
یک میلیون و 489 هزار و 220 داوطلب در کنکور سراسری 1401 شرکت خواهند کرد که از هشتم تا یازدهم تیر برگزار می شود و نسبت به سال گذشته 121 هزار و 166 نفر افزایش داوطلب داشته ایم. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۰۶:۲۴    
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: همزمان با سراسر کشور، آزمون ورودی پایه دهم مدارس نمونه دولتی استان خراسان جنوبی برگزار شد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی ...
پانا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۲۱:۲۴    
شیراز (پانا) - کارشناس مسئول سنجش و ارزشیابی تحصیلی ناحیه یک شیراز از برگزاری آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی در این ناحیه خبر داد. رستم شفیعی در گفت وگو با پانا عنوان کرد: آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی در روز جمعه 3 تیرماه همزمان با سراسر استان فارس در ناحیه یک شیراز برگزار شد. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۵:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام از روند برگزاری آزمون ورودی دبیرستان های دوره دوم نمونه ی دولتی استان ایلام بازدید و ضمن ابراز رضایت از روند برگزاری این آزمون ها بر رعایت تمامی دستورالعمل های مربوطه برای برگزاری آن ها تاکید کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری گفت: آزمون مدارس نمونه دولتی متوسطه دوم از صبح امروز در 40 حوزه امتحانی در حال برگزاری است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش وپرورش کهگیلویه وبویراحمد از برگزاری آزمون ورودی پایه دهم مدارس نمونه دولتی متوسطه دوم راس ساعت 9 صبح روز جمعه تاریخ 3/4/1401 خبر داد. ...
کبنا نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۲:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
آزمون ورودی پایه دهم مدارس نمونه دولتی در 25 حوزه امتحانی کهگیلویه و بویراحمد برگزار می شود.