دوشنبه ۰۷ خردادساعت ۲۰:۲۸May 2024 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شورای اطلاع رسانی دولت»

ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
رئیس شورای اطلاع رسانی دولت شهید آت الله رئیسی را نشانه ای خواند از این واقعیت که با تکیه بر فقاهت و برخورداری از اخلاق می شود در نظام اجرایی نقش آفرینی کرد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۰۷:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
سپهر خلجی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار سیاسی ایران اکونومیست گفت: رییس جمهور شهید، ترازی از مدیریت در شاخص های مختلف ایجاد کردند که از جمله آنها پیگیری، تکمیل کنندگی، صداقت، فساد ستیزی، مردم داری، کار جهادی، نگاه ملی، ولایت مداری و ایستادگی و شجاعت است. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۰۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
سپهر خلجی رییس شورای اطلاع رسانی دولت طی یادداشتی در روزنامه ایران به تشریح دلایل اینکه شهید 《آیت الله》رئیسی یکی از آیات الهی در دوره حاضر بودند پرداخت.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۲:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
احسان صالحی، دبیر شورای اطلاع رسانی دولت و سرپرست روزنامه ایران می گوید که ابراهیم رییسی در حوادث آبان سال 98، برخی احکام اعدام را بدون سروصدا لغو کرد. روایت صالحی را می بینید و می شنوید.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۱۷:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس شورای اطلاع رسانی دولت با بیان اینکه آیت الله رئیسی به صورت کامل مشی رهبر انقلاب را اجرایی می کرد، گفت: ایشان به مانند یک سرباز برای اقتدار نظام نقش آفرینی کرد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۱۴:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس شورای اطلاع رسانی دولت گفت: مدفن شهید آیت الله سیدابراهیم رئیسی قرارگاه عاشقانی است که دل در گرو مکتب خدمت و عزم برای ادامه راه پرافتخار او دارند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۰۰:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس شورای اطلاع رسانی دولت گفت: شهید آیت الله رئیسی شخصیت مخلص و تراز انقلاب اسلامی بود که با فداکاری و مجاهدت زندگی راحت را بر خود حرام و وجودش را وقف اعتلای انقلاب و کشور کرد.
پانا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۲۳:۴۱    
تهران (پانا) - سپهر خلجی، رئیس شورای اطلاع رسانی دولت در گفت وگویی تلویزیونی گفت شهید آیت الله رئیسی اجماع ساز و وحدت بخش بودند؛ ویژگی که ما در تشییع پیکر شهدا هم دیدیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۲۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اطلاع رسانی دولت با بیان اینکه آیت الله رئیسی هم آمدنشان در انتخابات وحدت آفرین بود و هم امروز رفتنشان وحدت ساز شده است گفت: مردم عزیزمان در انتخابات آینده دقت کنند و به کمتر از ترازی که شهید رئیسی ایجاد کردند راضی نشوند تا مسیر ایشان امتداد پیدا کند.
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۰۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
دبیر شورای اطلاع رسانی دولت گفت: در آبان 98، چندین حکم اعدامِ جوانانی که فریب خورده بودند، با تدبیر شهید رئیسی ملغی شد./روزنامه ایران
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۰۸:۳۲   + ۱۵ سایت دیگر  
دبیر شورای اطلاع رسانی دولت گفت: خادم الرضا در قامت رئیس جمهوری تا لحظه آخر خادم بود و جانش را پای خدمت داد.
معاونت امور استان ها   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۴:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، در عملیات های رسانه ای صداوسیمای قم در سفر رییس جمهور به همراه هیات دولت به این استان در 20 اردیبهشت 1403 علاوه بر استفاده کامل از 2 استودیوی HD تلویزیونی، استودیوی HD حرم مطهر حضرت معصومه(س) و 2 واحد سیار تلویزیونی ...
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۲:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
شورای اطلاع رسانی دولت از برنامه ریزی و تدابیر اتخاذ شده توسط مدیر کل و صداوسیمای استان قم در پوشش و انعکاس رسانه ای دور دوم سفر استانی آیت الله رییسی ریاست جمهوری اسلامی ایران و هیات دولت به استان قم تقدیر و تشکر کرد. ...
بسیج   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۲۱:۲۹    
همدان- علی بهادری جهرمی سخنگو و رئیس شورای اطلاع رسانی دولت سیزدهم در میز رسانه ای تیم همدان در جام رسانه ای امید حضور یافت.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۷:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی دولت از اصلاح آئین نامه شورای اطلاع رسانی دولت با رویکرد بهره برداری از ظرفیت رسانه ها در بیان دستاوردهای کشور خبر داد.
استانداری مازندران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۶:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
سپهر خلجی، رئیس شورای اطلاع رسانی دولت با بیان این که، دولت سیزدهم برای تکمیل سد گلورد 10 هزار میلیارد ریال هزینه کرد، گفت: این سد که در سال 1398 نمایشی افتتاح شد با سرمایه گذاری جدید دولت به پیشرفت فیزیکی 98 درصدی رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۰۷:۳۹   + ۱۱ سایت دیگر  
ساری- رییس شورای اطلاع رسانی دولت گفت: شاخص های اقتصادی در مازندران با تلاش های صورت گرفته توسط دولت مثبت شده و رشد یافته است.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۰۲:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اطلاع رسانی دولت با اشاره به اینکه افتتاح سد گلورد در سال 98 کاملاً نمایشی بوده است، گفت: در دولت سیزدهم هزار میلیارد تومان برای این سد گلورد هزینه شده و تازه در مرحله افتتاح قرار گرفته است.
معاونت امور استان ها   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۲۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، ابراهیمی مدیرکل صدا و سیمای مازندران میزبان دکتر سید جواد جعفری زوجی رییس امور هماهنگی و برنامه ریزی شورای اطلاع رسانی دولت بود. ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۲:۲۶    
مجید منادی، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان و دبیر شورای اطلاع رسانی دولت به مناسبت 27 اردیبهشت ماه روز ارتباطات و روابط عمومی پیامی صادر کرد. در این پیام آمده است: ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۱:۰۳   + ۲۷ سایت دیگر  
رئیس شورای اطلاع رسانی دولت گفت: در دولت سیزدهم صبح جمعه تعطیل نیست، کسی خواب نمی ماند و رئیس جمهور از مشکلات کشور بی خبر نیست.
آنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۰:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس شورای اطلاع رسانی دولت گفت: در دولت سیزدهم صبح جمعه تعطیل نیست، کسی خواب نمی ماند و رئیس جمهور از مشکلات کشور بی خبر نیست.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۰:۳۱   + ۲۶ سایت دیگر  
رئیس شورای اطلاع رسانی دولت گفت: گشت ارشاد مدیران بنا به خواست مردم و وعده دولت، مصمم است و در سفر مازندران نیز حداقل 10 مدیر را تاکنون در دستور برکناری قرار داده است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۸:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از پایگاه اطلاع رسانی دولت، نشست هم اندیشی انجمن ها و تشکل های روابط عمومی با رییس شورای اطلاع رسانی دولت برگزار شد. سپهر خلجی در نشست هم اندیشی انجمن ها و تشکل های روابط عمومی با تبریک روز روابط عمومی ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۷:۲۱    
نشست هم اندیشی انجمن ها و تشکل های روابط عمومی با رییس شورای اطلاع رسانی دولت برگزار شد.
پایگاه خبری دیوان نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۶:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس شورای اطلاع رسانی دولت فعالیت در عرصه روابط عمومی و اطلاع رسانی را مجاهدتی بزرگ توصیف کرد و گفت: اهمیت و کارکرد این حوزه روز به روز نمایان تر می شود.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۱:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
رئیس شورای اطلاع رسانی دولت جزئیاتی از روند احیای کارخانه چوب و کاغذ مازندران از سال 1401 ارائه کرد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۰:۱۲    
به گزارش ایران اکونومیست ، احسان صالحی دبیر شورای اطلاع رسانی دولت با حضور در نمایشگاه دائمی ساترا ضمن بازدید از دستاوردهای این سازمان در زمینه تنظیم گری، حمایت و تسهیل فعالیت های این سازمان از خدمات ارائه شده این مجموعه تشکر کرد. ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۲۱:۰۲   + ۱۲ سایت دیگر  
دبیر شورای اطلاع رسانی دولت با حضور در نمایشگاه دائمی ساترا ضمن بازدید از دستاوردهای این سازمان در زمینه تنظیم گری، حمایت و تسهیل فعالیت های این سازمان بر ضرورت تقویت ساترا توسط دولت و مجلس تاکید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۲:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
قم- خانه مطبوعات استان قم به دلیل عدم همراهی لازم مسوولان با خبرنگاران در سفر رییس جمهور به رییس شورای اطلاع رسانی دولت نامه گلایه آمیزی نوشت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۰۹:۰۲   + ۱۶ سایت دیگر  
رییس شورای اطلاع رسانی دولت گفت: شاهد پادگانی کردن دانشگاه ها و برخوردهای خشن در آمریکا هستیم، آن هم برای جمعی که تروریست نبوده و آشوبی به پا نمی کنند بلکه دانشجو و فرهیخته هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۲۲:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای اطلاع رسانی دولت بیان کرد: رای گیری الکترونیکی انتخابات، سلامت، صحت و دقت انتخابات را بالا می برد.
موج   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۷:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اطلاع رسانی دولت گفت: دولت سیزدهم پایه گذار انتخابات الکترونیک است که از جمله اقدامات مهم این دولت است.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۷:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اطلاع رسانی دولت گفت: امیدواریم روشن شدن نتیجه انتخابات دور دوم منجر به تشکیل مجلس قوی برای رفع مشکلات کشور و توجه به اولویت اصلی کشور و به ویژه مسائل اقتصادی و بحث تولید که شعار رهبر انقلاب بود، شود. امیدواریم بتوانیم با همفکری و همدلی گره هایی که وجود دارد را باز کنیم.
پانا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۷:۲۱    
تهران (پانا) - رئیس شورای اطلاع رسانی دولت با بیان اینکه پایه گذار انتخابات الکترونیک، دولت سیزدهم است، گفت تجربه برگزاری الکترونیک انتخابات یک تجربه موفق است؛ ان شالله زمینه ای برای انتخابات آتی می شود که با سرعت و سهولت انتخابات بعد برگزار شود.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۷:۰۸   + ۱۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس شورای اطلاع رسانی دولت با بیان اینکه برگزاری انتخابات الکترونیک در این دوره از انتخابات٬ کاری بسیار سنگین با حساسیت بالا بود، گفت: خیلی خوشحال و خرسند هستیم که دولت سیزدهم پایه گذار برگزاری انتخابات الکترونیک شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۷:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
رییس شورای اطلاع رسانی دولت گفت: ان شاء الله با کامل شدن مجلس، زمینه برای خدمت بیشتر به مردم فراهم شود زیرا کشور نیازمند خدمت است و اولویتی بالاتر از خدمت به مردم نیست.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۱:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
قم - ایرنا - رییس شورای اطلاع رسانی دولت روز جمعه همزمان با دومین سفر استانی رییس جمهور به قم از خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز این استان بازدید کرد و در جریان فعالیت های این رسانه قرار گرفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۱۳:۲۲    
رئیس شورای اطلاع رسانی دولت درباره انتخابات روز آینده نکاتی را مطرح کرد.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۲۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
رییس شورای اطلاع رسانی دولت خطاب به دولت پیش اظهار کرد شما دولتی را تحویل دادید که تا بالاترین سطوح آن بوی نفوذ می آمد. این اولین بار نیست که چنین اتهامی به مسئولین سابق وارد شده است و البته نه شخص اتهام زننده بازخواست شده است و نه به اتهام مطرح شده رسیدگی شده است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۸:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مرکز آموزش مدیریت دولتی و دبیرخانه شورای اطلاع رسانی دولت از استادان، متخصصان و صاحبنظران علوم ارتباطات و روابط عمومی در سراسر کشور، برای برگزاری دوره های آموزشی برنامه رشد و تعالی حرفه ای مشاغل روابط عمومی دعوت به همکاری می کنند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۷:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای اطلاع رسانی دولت در نشست شورای اداری استان با موضوع "تبیین الزامات اطلاع رسانی دولت" با بیان این که روایت هنرمندانه و دقیق، محقق کننده جهاد تبیین است، گفت: بخشی از اعتبارات پروژه ها و طرح های کلان برای بحث تبیین گری و روایت هنرمندانه، باید اختصاص یابد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۶:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - رئیس شورای اطلاع رسانی دولت خطاب به دولتیان گذشته و مدعیان مهار تورم گفت: دولتی که شما تحویل دادید یک زمین سوخته بود که آواربرداری از آن سال ها طول می کشد، در دوره شما تورم 60 درصد بود و اکنون بانی اصلی تورم 60 درصدی می گوید با تورم رو به رو هستیم.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۵:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - رئیس شورای اطلاع رسانی دولت با بیان اینکه راه اندازی قرارگاه رسانه ای اربعین ایلام به عنوان یکی از ضرورت ها در حوزه اطلاع رسانی در مرکز پیگیری می شود، گفت: هر کس دوست دار ایلام است باید یک گام در جهت توسعه و پیشرفت این استان بردارد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۵:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - رئیس شورای اطلاع رسانی دولت با بیان اینکه راه اندازی قرارگاه رسانه ای اربعین ایلام به عنوان یکی از ضرورت ها در حوزه اطلاع رسانی در مرکز پیگیری می شود، گفت: هر کس دوست دار ایلام است باید یک گام در جهت توسعه و پیشرفت این استان بردارد.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۴:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآینده نیوز حسن بهرام نیا استاندار ظهر روز پنجشنبه در نشست شورای اداری استان با موضوع تبیین الزامات اطلاع رسانی دولت با حضور خلجی رئیس شورای اطلاع رسانی دولت ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدا و روز معلم، گفت: استان ایلام در دوران دفاع مقدس خوش درخشید و بعد از دوران دفاع مقدس ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۲:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام رئیس شورای اطلاع رسانی دولت گفت: آرایش رسانه ای دشمنان به گونه ای است که هم به نقاط ضعف و هم به نقاط قوت ما حمله می کنند و امروز در جنگ نفس گیری در روایت سازی و مدیریت پیام هستیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۰:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
ایلام- رییس شورای اطلاع رسانی دولت با اشاره به اینکه تورم امروز کشور محصول دولت گذشته است، گفت: فرصت سوزی و خستگی ممنوع است.
تابناک ایلام   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۰:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
خلجی رئیس شورای اطلاع رسانی دولت صبح امروز از طریق فرودگاه شهدای ایلام وارد استان شد.