سه شنبه ۰۸ فروردینساعت ۲۰:۳۸Mar 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شورای اطلاع رسانی دولت»

ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۰:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
رییس شورای اطلاع رسانی دولت پس از روز درخشان فوتبال ساحلی و واترپلو از ورزش ایران تمجید کرد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۸:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
سپهر خلجی رئیس شورای اطلاع رسانی دولت به گوشه هایی از فعالیت های دولت سیزدهم در یکسال اخیر گریزی زد و گفت: بنای فعالیت این دولت بازگشت ریل اساسی کشور به ریل انقلاب بوده وتمام جهت گیری هایی که دولت سیزدهم در یکسال و نیم اخیر داشته در همین راستا بوده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۶:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای اطلاع رسانی دولت با بیان این جمله که رویکرد دولت اخلاق مداری است خاطر نشان کرد: دولت در مقابل تخریب هایی که می شود صبوری می کند و مسیر تبیین را در پیش میگیرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۲۲:۰۳   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس شورای اطلاع رسانی دولت گفت: تحکیم مناسبات همسایگان و بسط همکاریهای راهبردی با همکاری و درک تهدیدها و منافع مشترک تحقق می یابد.
فرهیختگان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۲۳:۵۸    
سیدشایان ابهری، خبرنگار: طی روزهای اخیر شاهد توافق ایران و عربستان برای از سرگیری دوباره روابط بعد از حدود 7 سال قطع رابطه بودیم. توافقی که می توان وقوع آن را بیشتر نماد باز شدن یک گره بزرگ در روابط خارجی ایران و کشورهای منطقه دانست ...
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۴:۲۷    
پیام دیدار وزیرخارجه گیس بریده بلژیک با امیرعبداللهیان! ... زمینه سازی های غرب برای بازگشت به مذاکرات پس از شکست اغتشاشات و ترکیدن توهمات است. احسان صالحی، دبیر شورای اطلاع رسانی دولت در توییتی جنجال برانگیز نوشت: ...
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۰:۵۱   + ۱۷ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس شورای اطلاع رسانی دولت و سخنگوی وزارت امور خارجه نسبت به برخورد پلیس با معترضان فرانسوی واکنش نشان دادند. سپهر خلجی، رئیس شورای اطلاع رسانی دولت در توئیتی نوشت: دو واحد درس عملی با عنوان رعایت حقوق بشر و احترام به حقوق شهروندی به زبان فرانسوی ...
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۰:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اطلاع رسانی دولت در توئیتی تصریح کرد، بیش از 50 مقام بین المللی از ابتدای دهه فجر تا کنون پیروزی انقلاب اسلامی را به رئیس جمور تبریک گفته اند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۹:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
رییس شورای اطلاع رسانی دولت در یادداشتی به اعتزاضات مردم فرانسه و واکنش پلیس فرانسه به آن واکنش نشان داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۲۱:۱۳   + ۳۷ سایت دیگر  
رییس شورای اطلاع رسانی دولت نوشت: گشت ارشاد مدیران که گزارشهای مردمی از نارساییهای مدیریتی را در دستور بازرسی قرار میدهد مدتهاست مأموریت خود را با دستور ویژه رییس جمهوری آغاز کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۶:۵۳   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس شورای اطلاع رسانی دولت گفت: بن بست هفت ساله در روابط ایران و عربستان با توافق صورت گرفته با تدبیر آیت الله رئیسی و نشست سه جانبه ایران، چین و عربستان در پکن گشوده شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۶:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
دبیر شورای اطلاع رسانی دولت با ارایه تحلیلی از متضرران اصلی احیاء روابط ایران و عربستان، بازسازی روابط تهران -ریاض را از جمله دستاوردهای سفر رییس جمهور ایران به چین برشمرد..
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۱:۲۷   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس شورای اطلاع رسانی دولت از آمادگی بهره برداری پروژه های گازرسانی به سیستان و بلوچستان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۵:۳۳   + ۱۴ سایت دیگر  
رییس شورای اطلاع رسانی دولت گفت: فردا بیمارستان بزرگ حضرت مهدی(عج) در تهران توسط رییس جمهوری افتتاح خواهد شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۰۹:۱۳    
شهاب اسفندیاری، عضو شورای اطلاع رسانی دولت اعتقاد دارد که ساترا بایستی زمینه را برای مشارکت همه بازیگران این صنعت برای سال دوم نمایشگاه رصتا فراهم کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۸:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
رییس شورای اطلاع رسانی دولت گفت: پیشرفت های محیط زیست جایگاه مهمی در ایجاد امید و نشاط در جامعه دارند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۲:۱۱   + ۱۶ سایت دیگر  
دبیر شورای اطلاع رسانی دولت گفت: گروسی برای عبور از نشست شورای حکام و تأمین نیاز غرب به عادی سازی و بازگشت آبرومندانه به مذاکرات، سخنانی گفته که از لحاظ فنی بی ارزش اما از نظر سیاسی قابل فهم است.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۲۱:۱۱    
تهران- ایران پرس: سخنگو و رئیس شورای اطلاع رسانی دولت پس از بازدید از خبرگزاری ایران پرس در ارتباط با مسائل مختلف از جمله زنان، فضاسازی غرب درباره مسائل حقوق بشری، برنامه های دولت در استفاده از ظرفیت جوانان، اغتشاشات اخیر در کشور و مسمومیت دانش آموزان دختر با خبرنگار این خبرگزاری به گفتگو نشست.
کبنا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۲۰:۰۴   + ۲۱ سایت دیگر  
رییس شورای اطلاع رسانی دولت گفت: در آستانه سفر رییس جمهور به استان بوشهر براساس ارزیابی های بعمل آمده، چند مدیر برکنار شدند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۹:۰۳   + ۲۷ سایت دیگر  
رییس شورای اطلاع رسانی دولت گفت: در آستانه سفر رییس جمهور به استان بوشهر براساس ارزیابی های بعمل آمده، چند مدیر برکنار شدند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۳:۴۴   + ۱۵ سایت دیگر  
رییس شورای اطلاع رسانی دولت گفت: تقاضای جمعی از جوانان بوشهری نامگذاری یکی از خیابان های مقابل سفارت انگلیس به نام شهید رئیسعلی دلواری است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۴:۳۹   + ۱۷ سایت دیگر  
رییس شورای اطلاع رسانی دولت گفت: پروژه راهبردی تولید گاز مایع LNG با بیش از دو میلیارد دلار سرمایه گذاری، به مدت هشت سال تعطیل بود که در دولت کنونی از رکود خارج شد و در حال تکمیل است.
جهان نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۰۹:۲۳    
احسان صالحی دبیر شورای اطلاع رسانی دولت در صفحه شخصی خود به جنگ ارزی اشاره کرده است.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۲۲:۴۱   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس شورای اطلاع رسانی دولت از تأکید رییس جمهوری به جلوگیری از پرداخت پاداش های بی رویه که بعضاً در دوره های قبل در شرکت های دولتی برای هیئت مدیره ها در نظر گرفته می شد، خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۲۱:۵۳   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس شورای اطلاع رسانی دولت از تأکید رییس جمهوری به جلوگیری از پرداخت پاداش های بی رویه که بعضاً در دوره های قبل در شرکت های دولتی برای هیئت مدیره ها در نظر گرفته می شد، خبر داد.
سراج24   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۸:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
دبیر شورای اطلاع رسانی دولت ضمن مقایسه نرخ ارز قبل و بعد اغتشاشات در قالب نمودار، تاکید کرد: اتاق فرمان آشوب و جنگ ارزی یک جا است و هدف آن، انتقام از زندگی مردمی است که هیزم آتش ویرانی طلبی و سوریه سازی از ایران نشدند.
قم پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۲۲:۳۱    
به گزارش قم پرس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، سپهر خلجی رئیس شورای اطلاع رسانی دولت در حکمی هادی قبادی را به عنوان رئیس امور اطلاع رسانی شورای اطلاع رسانی دولت منصوب کرد. دبیرسرویس: #ساراپشوتن_فرد قم پرس منتظر دریافت اخبار و پیام های هموطنان عزیز می باشد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۲۰:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، سپهر خلجی در حساب کاربری خود در توییتر نوشت: حکم رئیس جمهور برای دبیر جدید شورای عالی فضای مجازی نشان دهنده رویکرد فرصت محور به فضای مجازی و پیوند زندگی و فناوری است: ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۲۰:۱۲   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس شورای اطلاع رسانی دولت گفت: حکم رئیس جمهوری برای دبیر جدید شورای عالی فضای مجازی نشان دهنده رویکرد فرصت محور به فضای مجازی و پیوند زندگی و فناوری است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۶:۳۸   + ۱۸ سایت دیگر  
خلجی، رئیس شورای اطلاع رسانی دولت در حکمی هادی قبادی را به عنوان رئیس امور اطلاع رسانی شورای اطلاع رسانی دولت منصوب کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۵:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای اطلاع رسانی دولت گفت: متوسط تولید بنزین از ابتدای امسال 103 میلیون لیتر بوده و به همین میزان مصرف داشته ایم و اگر مصرف بیش از این شود، ممکن است به واردکننده ی بنزین تبدیل شویم و تدابیر وزارت نفت برای مدیریت مصرف به اطلاع مردم خواهد رسید.
نواندیش   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۱:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
عماد صدر؛ خبرنگار هم میهن با مراجعه به بازار گوشت ادعای عضو شورای اطلاع رسانی دولت را بررسی می کند. چند روز پیش عبدالله گنجی، عضو شورای اطلاع رسانی دولت و از تحلیلگران اصولگرا، در حساب توئیتری خود پیشنهاد کرد که به جای توقیف روزنامه سازندگی ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۲۲:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
علی ربیعی از وزرای کابینه قبل و رئیس اسبق شورای اطلاع رسانی دولت در یادداشتی که به عنوان سرمقاله روزنامه هم میهن چاپ شد، با انتقاد از توقیف روزنامه سازندگی، دو نکته را متذکر شدند؛ نخست آنکه باید سعه صدر دولت در برابر انتقادات بیشتر شود کمااینکه رسانه ها به دولت های یازدهم و دوازدهم هم می تاخته اند ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۷:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
عصر ایران نوشت: نصراللهی عضو شورای عالی اطلاع رسانی دولت و رییس دانشکده ارتباطات دانشگاه آزاد تاکید کرد: به تصمیمات هیات نظارت بر مطبوعات احترام می گذاریم؛ اگرچه انتقادات جدی به روزنامه سازندگی دارم اما توقیف آن را غیرسازنده می دانم که هزینه آن بیش از سود آن است . ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۰۱:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
روزنامه اصولگرای صبح نو نزدیک به قالیباف با این که در گزارش خود در باره گوشت در روی جلد از گوشت 500 هزار تومانی خبر داده چون خودی است تذکر هم نگرفته است سردبیر سازندگی : آقایان از تیتر طغیان گوشت عصبانی شدند، روزنامه را بستند ...
دیار آفتاب   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۴:۲۶   + ۱۲ سایت دیگر  
دبیر شورای اطلاع رسانی دولت نوشت: سفر رئیس جمهور به چین این پیام را به همه دنیا ارسال کرد که بر خلاف محاسبات غلط غربی ها، قدرت دوم اقتصادی دنیا که کاملا محاسبه گر و آینده نگر با تحولات برخورد می کند، آماده گسترش همکاری های همه جانبه با ایران است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۰۱:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
دبیر شورای اطلاع رسانی دولت در صفحه شخصی خود در توییتر نسبت به اظهارات سردبیر روزنامه سازندگی واکنش نشان داد و انتساب توقیف این روزنامه به رئیس جمهور را از اساس کذب خواند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۱۲:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
عضو شورای اطلاع رسانی دولت تاکید کرد : خروجی اجرای راهبرد جهاد تبیین باید احیای مرجعیت رسانه ای و بازگرداندن امید، نشاط ،پویایی و افزایش مشارکت مردم باشد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۵:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
رییس شورای اطلاع رسانی دولت از برگزاری جلسه رییس جمهوری با مدیران شرکت های بزرگ تجاری در پکن در راستای توافقات اقتصادی برای تجارت با ایران خبر داد.
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۲۱:۲۱   + ۲۰ سایت دیگر  
رییس شورای اطلاع رسانی دولت با انتشار پیامی در فضای مجازی با اشاره به سفر رئیس جمهور به چین گفت: این سفر سرآغاز فصل جدیدی از روابط راهبردی ایران و چین خواهد بود. خبرگزاری میزان_ سپهر خلجی، رییس شورای اطلاع رسانی دولت با انتشار پیامی در صفحه توئیتری خود نوشت: ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۴:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
رئیس شورای اطلاع رسانی دولت گفت: برای اولین بار، معیار اطلاع رسانی و تبیین به شاخص های عمومی ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی کشور اضافه شد
برترین ها / خرداد نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۱:۳۰   + ۱۶ سایت دیگر  
یک روز قبل از برگزاری مراسم 22 بهمن سعی شد توجه افکار عمومی بیش از پیش به سخنان سید ابراهیم رئیسی در این مراسم جلب شود.
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۱۳:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
سپهر خلجی رئیس شورای اطلاع رسانی دولت چند ساعت قبل از شروع سخنرانی ابراهیمم رئیسی در 22 بهمن در توئیتی خبر از بیان "مطالب قابل توجه در سخنرانی رئیسی در امتداد تدابیر حکیمانه و رافت پدرانه رهبر انقلاب" داده بود در حالی که در صحبت های رئیسی هیچ نکته مهم و تازه ای نبود
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۱۱:۱۷    
رییس شورای اطلاع رسانی دولت تاکید کرد که در سخنرانی خود در میدان آزادی مطالب قابل توجهی را اعلام خواهند کرد.
جهت پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۱۱:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس شورای اطلاع رسانی دولت تاکید کرد که در سخنرانی خود در میدان آزادی مطالب قابل توجهی را اعلام خواهند کرد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۰۹:۲۰   + ۲۰ سایت دیگر  
رییس شورای اطلاع رسانی دولت تاکید کرد که در سخنرانی خود در میدان آزادی مطالب قابل توجهی را اعلام خواهند کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۰۷:۳۸   + ۵۲ سایت دیگر  
رییس شورای اطلاع رسانی دولت تاکید کرد که در سخنرانی خود در میدان آزادی مطالب قابل توجهی را اعلام خواهند کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۲۳:۵۶   + ۳۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اطلاع رسانی دولت با اشاره به انجام شش پرتاب موفقیت آمیز فضایی در یک سال گذشته از انجام یک پرتاب فضایی دیگر تا پایان سال خبر داد.
رجا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۱:۱۷   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اطلاع رسانی دولت گفت: عفو رهبری امتداد قضایی رویکردی تفکیکی است و امتداد سیاسی و اجتماعی آن رویکرد نیز وظیفه متولیان بخش های یادشده است.