جمعه ۲۶ شهریورساعت ۲۰:۱۸Sep 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رییسی»

اقتصاد آنلاین   ۱۶ دقیقه پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
آیت الله سید ابراهیم رییسی رییس جمهور بعد از ظهر امروز جمعه در ادامه برنامه های سفر به تاجیکستان با حضور در دانشگاه ملی این کشور از نمایشگاه دستاوردهای علمی این دانشگاه بازدید کرد.
پارسینه   ۵۲ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی و دبیر کل پیشین اتاق ایران و عراق با این موضوع که آیا دولت رییسی یارانه 4 هزار و 500 تومانی را زیاد خواهد کرد؟ گفت: برای عبور از وضعیت خطرناک امروز گزینه های محدودی را در پیش رو داریم که یکی از آن ها تکیه بر برجام و آشتی با دنیاست ...
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
تهران- ایرنا- غلامحسین اسلامی فرد در یادداشتی نوشت: عنوان سیاست خارجی دولت جدید ایران، سیاست خارجی متوازن، فعال، پویا و هوشمند است بر این اساس، دولت مردمی رییسی با تداوم مذاکرات موافق است اما صرفاً بخاطر مذاکره، مذاکره نمی کند و تنها از مذاکراتی که "منافع ملی را تضمین می کند" حمایت خواهد کرد.
نفت آنلاین   ۳ ساعت پیش    
آیت الله سید ابراهیم رییسی در دیدار با رئیس جمهور ترکمنستان خبر داد : ایران و ترکمنستان درباره حل مساله گاز توافق کردند.
عصر ایران   ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رییس شورای فرهنگ عمومی استان البرز در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به ملغی شدن سند 2030 را که سندی تحمیلی و استعماری فرهنگی از سوی غرب علیه جمهوری اسلامی ایران بود را از دستاوردهای دولت آیت الله رییسی برشمرد.
افکار نیوز   ۵ ساعت پیش    
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس این آمادگی را دارد که در تدوین برنامه هفتم توسعه به دولت کمک کند.
نصیر نیوز   ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، خبرگزاری تاس روز جمعه در خبری فوری اعلام کرد که شرکت کنندگان در اجلاس سران سازمان همکاری شانگهای، بیانیه پایانی این اجلاس را امضا کردند که در آن به آغاز مراحل پذیرفتن ایران در سازمان شانگهای اشاره شده است ...
رئیس جمهور در اجلاس شانگهای گفت: تقویت همکاری های دوجانبه به ویژه در عرصه اقتصادی، عامل مهمی در ارتقای نقش راهبردی سازمان همکاری شانگهای در اقتصاد جهانی است.
موج   ۶ ساعت پیش   + ۴۳ سایت دیگر  
رییس جمهوری با بیان اینکه روابط تاریخی ایران و ارمنستان همواره دوستانه و سازنده بوده است، گفت: با اراده موجود بین رهبران سیاسی، تهران و ایروان می توان دوره جدیدی از همکاری های گسترده اقتصادی را رقم زد.
نصیر نیوز   ۶ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، جمهوری اسلامی ایران تا کنون به عنوان عضو ناظر در سازمان همکاری شانگهای حضور داشت و از امروز(جمعه)و در بیست ویکمین اجلاس سران سازمان همکاری شانگهای به عضویت کامل این سازمان درآمد ...
اقتصاد آنلاین   ۶ ساعت پیش    
ابراهیم رییسی، رییس جمهور گفت: امروز حل چالش های نظام بین الملل با یک جانبه گرایی امکان پذیر نیست.
سلام نو   ۸ ساعت پیش   + ۹۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام رییسی رییس جمهور گفت: چنانکه پیش تر نیز اعلام شده است، مذاکره را برای مذاکره نمی خواهیم و به دنبال مذاکراتی هستیم که به حل مسئله و رسیدن به نتیجه منجر شود.
رییس جمهور جهت سخنرانی در اجلاس سران سازمان همکاری های شانگهای وارد محل برگزاری این اجلاس در دوشنبه پایتخت تاجیکستان شد.
رییس جمهور کشورمان در دومین روز از سفر به تاجیکستان، در محل اقامت خود میزبان همتای قزاقستانی اش بود.
عصر ایران   ۹ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
رییسی همچنین پس از اجلاس شانگهای به دعوت رسمی رییس جمهوری تاجیکستان، دیدار دو جانبه ای با همتای تاجیک خود خواهد داشت.
پانا   ۱۰ ساعت پیش   + ۳۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - معاون بهداشت وزارت بهداشت با تاکید بر اینکه واکسن ستیزی در ایران سیستماتیک و برنامه ریزی شده نیست، گفت: هرچند از نظر ما در صف ایستادن برای تزریق واکسن خوب نیست، اما نکته مثبت این است که مردم مشتاق تزریق واکسن بوده و حتی حاضرند چند ساعت در صف بمانند تا واکسن تزریق کنند. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۰ ساعت پیش   + ۸۲ سایت دیگر  
سفیر و نماینده دائم ایران در سازمان ملل متحد اعلام کرد: رییس جمهوری سه شنبه آینده 21سپتامبر(30شهریور) به وقت محلی در اجلاس سران هفتاد و ششمین مجمع عمومی سازمان ملل متحد بصورت مجازی سخنرانی خواهند کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۰ ساعت پیش   + ۹۹ سایت دیگر  
آیت الله سید ابراهیم رییسی رییس جمهور، شامگاه پنجشنبه در پایان اولین روز سفر به تاجیکستان با حضور در اجتماع ایرانیان مقیم در سفارت ایران، با بیان اینکه ایرانیان در هر جای دنیا سفیران ایران و نماد عظمت کشور هستند، گفت: اگر چه دشمن سعی کرده در مسیر پیشرفت ملت ایران مانع ایجاد کند ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۰۵:۱۸   + ۲۱ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران با اشاره به دیدار های رییس جمهوری اسلامی ایران در تاجیکستان در حاشیه نشست سران شانگهای، یادآور شد: ثبات افغانستان مهمترین مسئله مورد تاکید است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۰۴:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
یک نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی با اشاره به حضور ابراهیم رییسی در اجلاس شانگهای گفت: ایران باید یک روح همکاری جویی و تنش زدایی را در سیاست خارجی اش حاکم کند تا با استقبال در چنین اتحادیه هایی مواجه شود.
وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران با اشاره به سفر اخیر رییس جمهور به تاجیکستان برای شرکت در نشست سران اجلاس شانگهای و دیدارهای دو جانبه او در حاشیه این اجلاس گفت: دیدارهای کاری آقای رییسی با سران عضو شانگهای در تاجیکستان تداوم دارد.
برترین ها / پارسینه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۲۲:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
خبرآنلاین: جمال رزاقی در یادداشتی درباره نوسان بازار سهام نوشت: نوسان دلار در روزهای اخیر عامل تعیین کننده در تقاضای سهام صادرات محور بوده و این نوسانات تردید معامله گران را برای ورود و تقاضا افزایش می دهد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۲۰:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- آیت الله سید ابراهیم رئیسی،رییس جمهوری بعد از ظهر امروز پنجشنبه با عمران خان نخست وزیر پاکستان دیدار و گفت وگو کرد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۲۰:۰۰   + ۸۱ سایت دیگر  
شفقنا- رئیس جمهور با بیان اینکه ظرفیت های دست نخورده و ارزشمندی در ایران و پاکستان برای گسترش مناسبات وجود دارد گفت: عزم جمهوری اسلامی ایران ارتقای روابط و همکاری های منطقه ای به ویژه با کشورهای همسایه است و در این میان پاکستان جایگاه خاصی دارد. ...
تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۹:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
میثم هاشم خانی گفت: ارزش برابری یارانه های نقدی در سال های اخیر حفظ نشده است و ضرورت دارد اصلاحاتی در این حوزه مد نظر قرار گیرد . این کارشناس اقتصادی در کلاب هاوس خبرآنلاین با موضوع آیا رییسی یارانه 45 هزار و 500 تومانی را افزایش می دهد؟ گفت ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۷:۵۸    
تهران- ایرنا- بیست و یکمین نشست سالانه شورای سران کشورهای عضو سازمان همکاری شانگهای امروز و فردا 25 و 26 شهریورماه در شهر دوشنبه پایتخت تاجیکستان با هدف تقویت همکاری میان اعضای این سازمان برگزار می شود و سران کشورهای عضو از جمله دکتر سیدابراهیم رییسی رییس جمهوری ایران در این اجلاس حضور خواهند داشت.
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۶:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
گزارش های رسمی نشان می دهد که شیب ابتلا و آمار بستری ها در مراکز درمانی در بیشتر استان های کشور سیر نزولی پیدا کرده است و بر این اساس، شهرهای قرمز کرونایی به آرامی از از نرم افزار ماسک پاک می شوند ...
هفته نامه کلید ملی   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۵:۵۸    
در 8 سال فعالیت دولت حسن روحانی دستکم پویش های متعددی برای مطالبه گری از او در قبال زنان مطرح شد. یکی از آن پویش ها نه به کابینه مردانه اعتدال بود. به نظر می رسد برخی از مطالبات ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۴:۳۵   + ۲۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس جمهوری به منظور حضور در سازمان همکاری های شانگهای وارد دوشنبه پایتخت تاجیکستان شد. به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، آیت الله سید ابراهیم رییسی که به دعوت رسمی رییس جمهور تاجیکستان به عنوان رییس دوره ای سازمان همکاری شانگهای و به منظور حضور در اجلاس سران این سازمان به این کشور سفر ...
انتخاب: رئیس قوه قضاییه گفت: قرار های بازداشت موقت تا حد امکان صادر نشود. رئیس دستگاه قضا به بیان اعلام دستوراتی خطاب به دادیاران و بازپرس ها و قضات پرداخت و از آن ها خواست که در گام اول در مواجهه با مراجعان خود قرار متناسب صادر کنند و تا آنجا که مقدور است و لازم نیست از صدور قرار بازداشت موقت ...
خبر دیشموک   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۲:۱۰   + ۲۸ سایت دیگر  
آیت الله سید ابراهیم رییسی روز پنجشنبه در مراسم بدرقه در فرودگاه مهرآباد گفت: سفر به تاجیکستان به دعوت رییس جمهور این کشور برای شرکت در اجلاس شانگهای انجام می شود. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۲:۰۵   + ۲۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس جمهوری پس از مراسم بدرقه رسمی و برای حضور در نشست سازمان همکاری های شانگهای، تهران را به مقصد دوشنبه پایتخت تاجیکستان ترک کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- آیت الله سید ابراهیم رییسی امروز پنجشنبه قبل از عزیمت به تاجیکستان ، اولویت نخست جمهوری اسلامی ایران را ارتباط با کشورهای منطقه به ویژه کشورهای همسایه عنوان کرد و گفت: با سفر به تاجیکستان فصل جدیدی از ارتباط با این کشور در زمینه های فرهنگی، اقتصادی و سیاسی رقم می خورد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۲:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
رییسی دقایقی پیش در راس یک هیات بلند پایه سیاسی و اقتصادی به منظور شرکت در اجلاس سران سازمان همکاری شانگهای، تهران را به مقصد دوشنبه پایتخت تاجیکستان ترک کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۱:۵۰   + ۲۷ سایت دیگر  
ابراهیم رییسی گفت: ما برای همکاری های منطقه ای اهمیت زیادی قائل هستیم. ما با تاجیکستان ارتباطات سیاسی و اقتصادی داشته و داریم اما این روند دچار وقفه ای شد که ما در این سفر فصل جدیدی را رقم خواهیم زد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۰:۵۸   + ۱۶ سایت دیگر  
یک کارشناس مسائل بین الملل با اشاره به اهمیت حضور رییس جمهور دراجلاس شانگهای گفت: جامعه بین المللی انتظار دارد واکنش دولت جدید ایران را نسبت به تحولات بین المللی ببیند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۸:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- یک کارشناس مسائل راهبردی گفت: ایران همواره الگوهای مختلفی را برای شکل دادن به منطقه گرایی در سیاست خارجی دنبال کرده است. شرکت رییس جمهوری در اجلاس همکاری شانگهای، نوعی تحرک در عرصه منطقه گرایی نوین است.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۷:۰۱    
سید ابراهیم رییسی اگرچه از نخستین روزهای پس از پیروزی انقلاب تا همین خردادماه 1400 که با پیروزی در یک انتخاباتی که به رغم طرح حاشیه هایی درپی ردصلاحیت چند چهره شاخص اصلاح طلب و غیراصلاح طلب و ثبت مشارکتی کمتر از تمامی ادوار پیشین به ریاست جمهوری رسید ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۹:۲۰   + ۷۷ سایت دیگر  
سیدابراهیم رییسی رییس جمهوری اسلامی ایران روز پنج شنبه به دعوت رسمی رییس جمهور تاجیکستان و برای شرکت در اجلاس سران سازمان همکاری شانگهای به دوشنبه سفر می کند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۷:۴۸   + ۴۳ سایت دیگر  
جلسه هیات وزیران روز چهارشنبه به ریاست سید ابراهیم رییسی رییس جمهور برگزار شد و در این جلسه رفع موانع واگذاری سهام دولت در شرکت پالایش نفت امام خمینی (ره) شازند مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
روز نو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۵:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست وزارت آموزش و پرورش درباره همسان سازی حقوق اعضای هیأت علمی، گفت: این موضوع را به آیت الله رئیسی منعکس کردم و ایشان کاملا در جریان آن هستند.
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۵:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
رییسی گفت: ما آمادگی داریم حتی برای والدین دانش آموزان هم که طبق برآورد ما بیش بر 20 میلیون نفر هستند، واکسن تزریق کنیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۳:۱۷    
تهران- ایرنا- جلسه هیات دولت امروز چهارشنبه به ریاست آیت الله سید ابراهیم رییسی رییس جمهوری برگزار شد. رییس جمهوری در جلسه هیات دولت اصول دوازدهگانه حاکم بر نقشه ملی پیشگیری و مقابله با فساد اداری و اقتصادی در دولت سیزدهم را به اعضای دولت و دستگاه های اداری و اجرایی ابلاغ کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۲۸   + ۱۱۹ سایت دیگر  
سیدابراهیم رییسی رییس جمهور در جلسه روز چهارشنبه هیات وزیران، اصول 12 گانه پیشگیری و مقابله با فساد اداری و اقتصادی در دولت سیزدهم را برای اعلام نظر به اعضای دولت ابلاغ کرد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۵۸   + ۴۴ سایت دیگر  
شفقنا – رییس جمهوری اصول دوازده گانه حاکم بر نقشه ملی پیشگیری و مقابله با فساد اداری و اقتصادی در دولت سیزدهم را به اعضای دولت و دستگاه های اداری و اجرایی ابلاغ کرد. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۰:۵۷    
کلاب هاوس خبرآنلاین با موضوع آیا یارانه 45 هزار و 500 تومانی را دولت رییسی زیاد می کند؟ امشب برگزار می شود.
اقتصاد آنلاین / شعار سال   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۸:۲۰   + ۷۲ سایت دیگر  
معاون بهداشت وزارت بهداشت ضمن اشاره به صدور مجوز واکسن های فخرا، نورا، اسپایکوژن و پاستور و اضافه شدن این چهار واکسن به سبد واکسیناسیون کشور تا یک ماه آینده، در عین حال از برنامه ریزی 48 روزه برای اتمام واکسیناسیون در کشور خبر داد.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۹:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
رییس جمهوری جدید ایران، پنج شنبۀ این هفته 25 شهریور 1400 خورشیدی در اولین سفر خارجی خود در این جایگاه، رهسپار شهر دوشنبه پایتخت تاجیکستان می شود تا در اجلاس سازمان همکاری شانگهای شرکت کند ...