جمعه ۰۸ اسفندساعت ۲۰:۰۲Feb 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مواصلاتی»

مهرصبا   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری مهرصبا مرجع اخبار شهرستان میانه ، سرهنگ توحید فارسی فرمانده انتظامی میانه گفت: ماموران ایستگاه بازرسی شهید فرجی میانه در راستای مقابله با قاچاق کالا و ارز در یکی از محور های مواصلاتی این شهرستان به دو دستگاه وانت نیسان مشکوک شده و آنها را متوقف کردند. ...
فرمانداری خوانسار   ۸ ساعت پیش    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خوانسار،حسابی سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان خوانسار از عملیات برف روبی و نمک پاشی در محورهای خوانسار- دامنه ...
ایلنا   ۱۰ ساعت پیش    
مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از بارش باران در برخی از محورهای استان های سیستان و بلوچستان و کرمان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۹:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه شمال استان کرمان گفت: هم اکنون تمام محور های مواصلاتی شمال استان کرمان باز است و تردد جریان دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۲۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست معاونت راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان کرمان گفت: در حال حاضر 170 نفر نیروی راهدار در 12 راهدارخانه و 145 دستگاه راهداری سبک و سنگین به صورت آماده باش فعال هستند تا در صورت نیاز به مردم و رانندگان در جاده های مواصلاتی خدمات راهداری را ارائه کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۹:۴۱    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای چهارمحال و بختیاری با اشاره به بارش سنگین برف در سه محور مواصلاتی استان و آماده باش پرسنل راهداری، از قطع بارش و تردد روان در کلیه محورها خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۸:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
همدان- بارش برف که از بامداد پنج شنبه در برخی محورهای مواصلاتی استان همدان شکل گرفته موجب سختی تردد در جاده ها شده و از همین رو راهداران برف روبی و نمک پاشی در محورهای استان همدان از جمله نهاوند را آغاز کرده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۷:۲۰    
علیرغم بارش های پراکنده برف، تمامی محور های مواصلاتی استان اردبیل باز است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۵:۴۱    
بارش برف امروز موجب لغزندگی محور های مواصلاتی استان اصفهان و کاهش دید افقی شد.
پایگاه خبری تحلیلی گرو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۵:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
محورهای مواصلاتی شهرستان نهاوند لغزنده و با تلاش راهداران همه جاده ها باز و تردد در جریان است.
اهل کاشانم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۵:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
محمد فرجی در گفتگو با پایگاه خبری اهل کاشانم با اشاره به بارش برف از نخستین ساعات امروز اظهار داشت: ماموران اداره راهداری هم از ساعت چهار صبح درحال فعالیت برای بازگشایی معابر و جاده های سطح شهرستان کاشان به خصوص در مناطق کوهستانی هستند. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۵:۱۵    
همزمان با ریزش برف در شهرستان نهاوند تلاش راهداران نهاوند برای جلوگیری از انسداد محور های ارتباطی و برف روبی و نمک پاشی آغاز و همچنان نیز ادامه دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان کاشان از حضور 20 پرسنل در محورهای مواصلاتی شهرستان کاشان و بازگشایی 100 کیلومتر از محورهای مواصلاتی این شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون راهداری شمال استان کرمان با اشاره بارش ها در استان کرمان گفت: تمام جاده های شمال استان باز و تردد در آنها جریان دارد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۲:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
سیدمحسن حمزه لو روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: از این مقدار 11 کیلومتر مربوط به سه راهی ایواوغلی به سمت خوی، سه و نیم کیلومتر در مسیر خوی به سلماس، حدود 34 کیلومتر نیز در جنوب استان و بیش از 97 کیلومتر در محورهای مواصلاتی شمال استان بوده است. وی بیان کرد: همچنین [...]
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۲:۱۷    
رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان زیرکوه از باز بودن همه محور های مواصلاتی این شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۱:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه استان همدان گفت: محور های مواصلاتی همدان باز وتنها مه گرفتگی متناوب درجاده های کوهستانی مشاهده می شود.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۰:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
پلیس راه فرماندهی انتظامی استان اعلام کرد: کلیه محورهای مواصلاتی اراک _ قم، اراک _ توره ، خمین _ دلیجان و دلیجان _ اصفهان با بارش برف همراه است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۷:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رئیس مرکز مدیریت راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان گفت: با وجود بارش برف در 14 محور مواصلاتی استان اصفهان، تمام راه های استان باز و تردد برقرار است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
رشت- ایرنا – فرماندار رضوانشهر گفت: بارش برف تمامی محور های مواصلاتی این شهرستان را فراگرفته است و تعداد 10 اکیپ راهداری، امدادی و پلیس راه در حالت آماده باش و مشغول برف روبی هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۲۳:۲۶    
به گفته مدیرکل مدیریت بحران استانداری گیلان اکیپ های راهداری در قالب 60 پایگاه همچنان در تمامی محورهای اصلی و کوهستانی استان حضور و فعالیت داشته و تمامی راه های مواصلاتی استان باز است.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۲۲:۴۸   + ۱۰ سایت دیگر  
کیامرث حاجی زاده با اشاره به ساماندهی ورودی شهر یاسوج از محور فرودگاه شهدای دولت گفت: آب شرب روستاها، جاده ها روستایی و محورهای مواصلاتی و ساماندهی ورودی شهرها سه اولویت مهم استان است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۵:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه استان مازندران با اشاره به لغزنده بودن سطح جاده ها و محورهای مواصلاتی استان به علت بارش برف و کولاک بر خودداری از سفرهای غیر ضروری به استان تاکید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۲۲    
محور ارتباطی سرابله به آسمان آباد یکی از پرتردد ترین محور های مواصلاتی شهرستان چرداول به مرکز استان است.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۱۳    
عملیات ایمن سازی محورهای مواصلاتی بخش ارجمند با پیگیری های بخشدار ارجمند و همکاری اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان فیروزکوه آغاز شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۱۹    
با گذشت کمتر از یک روز از بارش برف در اقصی نقاط استان، محورهای مواصلاتی استان از نزولات آسمانی برف روبی و سایر دستگاه های امدادی و خدماتی نیز به خط شدند.
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان سیستان و بلوچستان از اجرای عملیات روکش آسفالت 188 کیلومتر از محورهای مواصلاتی تحت پوشش این اداره کل همزمان با سال جهش تولید خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۱:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
زنجان- علی اکبری، مدیرکل راهداری زنجان گفت: طی 11 ماه امسال 212 مورد ساخت و ساز غیرمجاز و تجاوز به حریم راه ها و 560 تابلوی تبلیغاتی غیرمجاز در محورهای مواصلاتی استان شناسایی شده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۱:۴۲    
مرادی با بیان اینکه در محورهای کوهستانی گیلان پنج تا 10 سانت برف به زمین نشسته است گفت: همه محورهای مواصلاتی و کوهستانی گیلان باز است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها- معاون راهداری اداره کل راهداری وحمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت: با تلاش راهداران کلیه محورهای مواصلاتی استان باز است و تردد در آنها جریان دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۵۱    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان از بارش برف در محورهای مواصلاتی استان خبر داد و گفت: در اغلب محورهای مواصلاتی گیلان بین پنج الی 10 سانتی متر برف باریده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون راهداری استان اردبیل گفت: با تلاش راهداران کلیه محور های مواصلاتی استان باز است و تردد در آن ها جریان دارد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۸:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
سرهنگ احمد شیرانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا در گفت وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس در خصوص آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور اظهار داشت: در حال حاضر دربرخی از محورهای استان های اردبیل، گیلان و ارتفاعات محور چالوس بارش برف جریان دارد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
تا کنون 148 نقطه پرحادثه در محور های مواصلاتی استان کرمانشاه شناسایی شده که در سال جاری 24 مورد آن ایمن سازی شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
آستارا - ایرنا - مدیرکل ستاد مدیریت بحران استانداری گیلان با اشاره به پیش بینی سازمان هواشناسی مبنی بر بارش باران و برف، از استقرار و خدمات رسانی 60 تیم راهداری با 545 راهدار و 350 دستگاه ماشین آلات سنگین و سبک در محورهای مواصلاتی و برفگیر استان خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
مرادی از آماده باش 60 اکیپ راهداری در جاده های مواصلاتی گیلان در بارش برف پیش رو خبر داد.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۰۰   + ۳۵ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه جامعه:آخرین اطلاعات دریافتی از 2307 ترددشمار فعال در محور های برون شهری، نسبت به روز قبل 2 درصد افزایش تردد را نشان می دهد.براساس تصاویر دریافتی از دوربین های نظارتی، سامانه های ترددشمار وگشت های شعب راهداری سراسر کشور ...
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۵۴   + ۱۳ سایت دیگر  
اسلامی تأکید کرد: دشمن با وضع تحریم ها در دوران دفاع مقدس، کلیه خطوط مواصلاتی ما، اعم از دریایی و هوایی را دچار توقف کرد و در سال های اخیر نیز با وضع تحریم ها، ورود کشتی ها را به بنادر ایران ممنوع کرد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۲:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی اردبیل گفت: طی دو روز آینده یخبندان و محدودیت دید از مهمترین مخاطرات جوی در جاده های مواصلاتی استان خواهد بود.
هه وال موکریان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۳:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
سرهنگ کیومرث پاکدل روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار هه وال موکریان گفت: در راستای اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و مبارزه بی امان با سوداگران مرگ، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان موفق شدند با همکاری عوامل انتظامی یک دستگاه خودروی سواری را در حین حمل مواد مخدر در محور های مواصلاتی ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۰:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان گفت: این جمعیت با پوشش امدادی در بیش از 530 حادثه محورهای مواصلاتی استان، در رتبه نخست ارائه خدمات امدادی در سوانح جاده ای کشور قرار گرفت.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۷:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
نصف جهان: رییس اداره نگهداری راه های استان اصفهان گفت: 230 کیلومتر از جاده ها و محورهای مواصلاتی این استان امسال با روکش آسفالت گرم مرمت شد. آرمین حمیدی اظهار داشت: برای حفظ کیفیت روکش آسفالت و همچنین جلوگیری از آسیب بیشتر به برخی از محورها ...
رکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۶:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
رکنا : علی ابوالحسنی رئیس اداره راه وحمل ونقل جاده ای هشترود از باز گشایی راههای مواصلاتی روستایی شهرستان هشترود خبر داد .
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها برودت نسبی هوای این روزها در مازندران سبب وقوع بارش برف در محورهای مواصلاتی استان شده و آخر هفته ای سرد را در انتظار مردم مازندران به دنبال خواهد داشت.
تاریخ انتشار: 1399/12/05 مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه اظهار داشت: از شروع بارندگی ها، در بسیاری از محور ها بارندگی داشتیم حضور فعال پرسنل راهداری هم اکنون هیچ محورهای مواصلاتی در استان مسدودی نداریم. ...
تاریخ انتشار: 1399/12/05 مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه با اشاره به شناسایی 148 نقطه پرتصادف در محورهای کرمانشاه، گفت: از ابتدای امسال تاکنون 24 نقطه پرتصادف محورهای استان ایمن سازی شده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
ایرنا - یاسوج - تیپ 48 فتح کهگیلویه و بویراحمد با تامین زیرساخت های لازم تاکنون خدمات مختلفی از جمله کمک های امدادی، تامین نیازهای ضروری و بازگشایی محورهای مواصلاتی منطقه زلزله زده سی سخت انجام داده است.
خبرهای فوری   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
خبرمهم: مرکز مدیریت راه ها محدودیت های ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور در تعطیلات هفته جاری و آتی را تشریح کرد.
کیهان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۲۰:۱۰   + ۲۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان خوزستان از دستگیری 9 نفر قاچاقچی سلاح و مهمات با 31 قبضه سلاح توسط پلیس امنیت عمومی خبر داد. سید محمد صالحی ، افزود: ماموران پلیس امنیت عمومی استان اعضای یک باند چهار نفره قاچاقچیان را با خودروی وانت در محور مواصلاتی شهرستان اهواز شناسایی و دستگیر کردند ...
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۲۰:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
کرمانشاه - قلمنا - رئیس پلیس راه استان کرمانشاه گفت: با آغاز بارش ها که در عمده محورهای مواصلاتی به شکل برف بوده جاده های استان لغزنده شده و از همین رو لازم است رانندگان احتیاط لازم را داشته باشند.