دوشنبه ۱۴ آذرساعت ۲۱:۲۱Dec 2022 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کالای قاچاق»

سرپرست فرمانده انتظامی شهرستان بندر لنگه از توقیف یک دستگاه وانت پیکان حامل موتور قایق قاچاق به ارزش 5 میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد. به گزارش صبح ساحل، سرهنگ محمد امین نوروزی ، سرپرست فرمانده انتظامی شهرستان بندر لنگه گفت: در راستای طرح تشدید کنترل محور های مواصلاتی ...
خبرگزاری مهر   ۴ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
یاسوج- فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: محموله کالای قاچاق به ارزش هفت میلیارد و 814 میلیون ریال در محور یاسوج-اصفهان کشف و ضبط شد.
ایمنا   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
جانشین فرمانده نیروی انتظامی استان همدان گفت: یک دستگاه اتوبوس حامل کالای قاچاق و سه هزار کیلو گرم مواد خوراکی قاچاق کشف شد.
فرمانده مرزبانی استان بوشهر از شناسایی 5 فروند حامل کالای قاچاق در ساحل و مرز دریایی خلیج فارس استان خبر داد و گفت: در این راستا انواع کالا قاچاق خارجی به ارزش 2.2 میلیارد تومان کشف شد.
خبرگزاری مهر   ۹ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
بوشهر- فرمانده انتظامی استان بوشهر از توقیف 22 دستگاه خودروی سواری شوتی حامل 37 میلیارد و 300 میلیون ریال کالای قاچاق در این استان خبر داد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۰:۱۱    
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار گنبدکاووس روز یکشنبه در جلسه کمیسیون هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز برضرورت مدیریت توزیع صحیح سوخت مورد نیاز ماشین آلات و ادوات کشاورزی برای جلوگیری از ازدحام مقابل جایگاه های سوخت ...
کیهان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۲۲:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
توقیف 22 دستگاه خودروی شوتی خبرگزاری صدا و سیما: فرمانده انتظامی استان بوشهر از توقیف 22 دستگاه خودروی سواری شوتی حامل 37 میلیارد و 300 میلیون ریال کالای قاچاق در این استان خبر داد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۲۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر امنیتی انتظامی استانداری سمنان از کشف 129 میلیارد تومان کالای قاچاق در استان سمنان خبرداد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۶:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان اردستان گفت: مقادیر قالب توجه ای کالای قاچاق از انواع مختلف البسه، کیف و کفش، تجهیزات رایانه ای به ارزش تقریبی 40 میلیارد ریال در اردستان کشف شد.
موج   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۳:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی استان خوزستان از توقیف یک فروند شناور حامل بیش از 500 قطعه لوازم یدکی شناورهای سبک و سنگین قاچاق در اروند رود خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۱:۳۸    
مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان شمالی از رسیدگی به 468 پرونده قاچاق کالا در 7 ماهه نخست سال جاری در استان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۷:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
بوشهر- فرمانده انتظامی استان بوشهر از کشف کالای قاچاق به ارزش بیش از 15 میلیارد ریال با همکاری گمرک بندر دیر خبر داد.
بازتاب ایلام   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۲۱:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
بازتاب/ جانشین فرماندهی انتظامی استان از کشف کالای قاچاق لوازم خانگی به ارزش یک میلیارد ریال در شهرستان دهلران خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل پست خراسان جنوبی گفت: با رأی قاضی تعزیرات حکومتی بیرجند، 23 مرسوله پستی که به ظن کالای قاچاق توقیف شده بود، آزاد سازی شد.
هانا خبر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۰۰:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان آذربایجان غربی از توقیف یک دستگاه خودروی وانت نیسان حامل کالای قاچاق در نقده خبر داد و گفت: از این خودرو 10 میلیارد ریال پاوربانک خارجی قاچاق کشف شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۷:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
ناظر گمرکات خوزستان گفت: 453 پرونده کالای قاچاق در ارز در گمرکات خوزستان در هفت ماه نخست امسال تشکیل و به مراجع قضایی ارسال شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۷:۱۰    
فرمانده انتظامی اندیمشک از توقیف 2 محموله کالای قاچاق به ارزش یک میلیارد و 900 میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۶:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان از کشف کالای قاچاق به ارزش بیش از 15 میلیارد ریال با همکاری گمرک بندر دیر خبر داد.
سلام نو / دیار جنوب   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۲۳:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
سردار حیدر سوسنی فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: با تلاش صورت گرفته، هفت خودرو حامل قاچاق در شمال استان بوشهر توقیف شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۴:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
شازند- فرمانده انتظامی استان مرکزی از توقیف یک دستگاه کامیون حامل انواع لوازم التحریر و لوازم آشپزخانه قاچاق به ارزش تقریبی 23 میلیارد ریال در شهرستان شازند خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۲:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران گفت که چون در قانون مبارزه با قوانین جاری در موضوع ارائه خدمات به کالای قاچاق، سهمی برای خریدار در نظر گرفته نشده بود ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۱:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی استان بوشهر از توقیف 2 فروند شناور در بندر دلوار تنگستان حامل کالا قاچاق خبر داد و گفت: از این 2 شناور 13.6 میلیارد تومان کالای قاچاق کشف شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۰۹:۴۸    
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل با اشاره به لزوم به روزرسانی فرایند های مبارزه با قاچاق کالا و ارز، بر فرهنگ سازی برای عدم استقبال از کالای قاچاق تأکید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۲۱:۲۳    
مهم ترین حوادث 7 آذر ماه 1401 را می توانید در این بسته خبری بخوانید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۷:۱۵    
دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان قزوین گفت: استان قزوین جزو 7 استان با بیشترین میزان قاچاق فرآورده های نفتی است و فرآورده های نفتی بیش از یک چهارم کالای قاچاق مکشوفه در استان را تشکیل می دهند.
مرصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۷:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: فرمانده انتظامی استان از کشف یک محموله بزرگ لوازم التحریر و لوازم آشپزخانه قاچاق به ارزش 23 میلیارد و 400 میلیون ریال در شهر شازند اراک و با کار اطلاعاتی ماموران پلیس امنیت اقتصادی کرمانشاه خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۶:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان قزوین گفت: طی 8 ماه نخست سال جاری حدود 66 میلیارد تومان کالای قاچاق در استان قزوین کشف شده که در مقایسه با سال گذشته حدود 9 درصد بیشتر شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۴:۴۶    
ایسنا/اصفهان فرمانده انتظامی شهرستان نطنز گفت: 3 میلیارد ریال کالای قاچاق در یک خودرو باری سبک کشف شد.
تابناک ایلام   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۱:۱۶    
مدیرکل گمرک استان ایلام گفت: 251 میلیارد ریال انواع کالای قاچاق و ارز از ابتدای امسال تا پایان آبان ماه در گمرک مهران کشف و توقیف شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۷:۲۴    
فرمانده انتظامی پلدخترگفت: محموله کالای قاچاق یک میلیارد ریالی در پلدختر توقیف شد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۶:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
سرهنگ هدایت بهرامی در گفت وگو با ایران اکونومیست، ب ه تشریح دو ماموریت ماموران پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ در روزهای اخیر پرداخت و گفت: اولین پرونده مربوط به کشف بیش از 120 هزار لیتر گلسیرین قاچاق است که ماموران پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ با انجام اقدامات فنی و پلیسی موفق به کشف آن از یک محل ...
پانا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۵:۴۱   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف بیش از 120 هزار لیتر گلیسیرین قاچاق خبر داد و گفت کارشناسان ارزش کالاهای کشف شده را بیش از 100 میلیارد ریال برآورد کرده اند. ...
سفیر لرستان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۴:۴۶    
سرهنگ شاپور گراوند روز یک شنبه در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری سفیر لرستان اظهار کرد:در اجرای طرح برخورد با کالای قاچاق و حمایت از کالای داخلی ، ماموران شهرستان پلدختر در محورهای مواصلاتی به یک دستگاه سواری سمند مظنون و آن را متوقف کردند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف انواع دارو و کالای قاچاق به ارزش ریالی 50 میلیارد ریال خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۷:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/فارس یک فعال عرصه تولید تجهیزات پزشکی یکی از مشکلات فعالیت در این عرصه را افزایش قاچاق در بازار عنوان و اضافه کرد: متاسفانه در بازار، کالای قاچاق و تقلبی بسیار زیاد شده و طبق قانون دولت باید با کالای قاچاق برخورد کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۴:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر- فرمانده انتظامی شهرستان کنگان از توقیف 2 دستگاه خودرو سواری شوتی و کشف بیش از چهار میلیارد ریال کالای قاچاق خبر داد.
دیار آفتاب   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۲:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان از کشف یک هزار و 399 فقره سرقت، 743 کیلوگرم انواع موادمخدر و بیش از187 میلیارد ریال انواع کالای قاچاق،طی یک ماه گذشته دراستان خبرداد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۲:۰۸    
فرمانده انتظامی خانمیرزا، از کشف کالای قاچاق در این شهرستان خبر داد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه، دکترشاهرخ یارویسی معاون سلامت اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه گفت: جلسه کارگروه مبارزه با قاچاق دام زنده استان در روز چهارشنبه 2 آذر ماه سال جاری راس ساعت 11 صبح در محل سالن جلسات اداره کل دامپزشکی استان با حضور نمایندگانی از ادارات ...
روزنامه سراسری سایه   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۸:۰۳    
اوایل آبان ماه مجید افتخاری، عضو هیئت مدیره اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان پوشاک و نساجی درگفت وگوبا رسانه ها اعلام کرد؛ 99 درصد پوشاک خارجی در کشور ازطریق قاچاق وارد کشور شده. این عضو اتحادیه پیش ازاین نیز خبر از فعالیت گسترده بلاگرهای قاچاق پوشاک نیز خبر داده بود ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۲۳:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
جانشین فرمانده مرزبانی استان کرمانشاه از کشف بیش از 12 میلیارد و 700 میلیون ریال کالای قاچاق توسط مرزبانان غیور هنگ مرزی "پاوه" خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۲:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز با بیان اینکه تاثیر منفی قاچاق کالا بر اقتصاد کشور بر کسی پوشیده نیست و این معضل هم تولید و هم اشتغال را هدف قرار می دهد، گفت: بنا به گزارش ارایه شده بیشترین کشفیات کالای قاچاق این استان در حوزه دارو ، ماینر و دخانیات است.
قم پرس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۰:۵۰   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش روز دوشنبه خبرنگار ایرنا، سرهنگ کارآگاه هدایت بهرامی روز دوشنبه افزود: ماموران پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ با انجام اقدامات فنی و پلیسی، موفق به کشف محل انبار کالای قاچاق در محدوده شهرری شدند. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا-یک فعال حوزه سلامت، عرضه کالاهای قاچاق و تقلبی در بازار را از موانع اصلی تولید و اشتغال دانست و گفت: کالای قاچاق و تقلبی در بازار بسیار زیاد شده و ضروری است طبق قانون دولت با عوامل اصلی قاچاق کالا برخورد کند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۰۷:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
قم - ایرنا - معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم گفت: لوازم یدکی خودرو در جریان بازرسی های انجام شده برای مقابله با قاچاق در سطح استان، رتبه نخست کشفیات را به خود اختصاص داد.
خارگ نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۸:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان بوشهر از توقیف دو دستگاه کامیون حامل کالای قاچاق به ارزش 16 میلیارد ریال در عملیات مشترک پلیس عسلویه و کنگان خبر داد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۷:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: گرگان- دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز گلستان از یک مورد امحاء به ارزش یک میلیارد و 800 میلیون تومان در استان خبر داد و گفت: این امحاء شامل مواد آرایشی، غذایی و سیگار بوده است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۷:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: مدیرکل گمرک گلستان از امحای یک کالای قاچاق به ارزش یک میلیارد و 800 میلیون تومان در بخش لوازم آرایشی، دخانیات و مواد غذایی خبر داد.