سه شنبه ۲۴ فروردینساعت ۰۵:۴۱Apr 2021 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کالای قاچاق»

ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۶:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- اجرای پروژه اتصال بلوار ساحلی به تقاطع سنجرخان، تجهیزگرم خانه های شهرداری به کتابخانه،کشف کالای قاچاق در دهگلان و ضبط 790 کیلوگرم فرآورده خام دامی غیرقابل مصرف چند خبر کوتاه استان کردستان است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۵:۲۹   + ۹ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - فرمانده انتظامی البرز از کشف یک انبار کالای قاچاق با بیش از 190 دستگاه انواع لوازم خانگی در شهرستان کرج خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۵:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - فرمانده انتظامی لرستان گفت: 43 دستگاه لوازم خانگی قاچاق به ارزش بیش از 10 میلیارد ریال در شهرستان خرم آباد کشف و توقیف شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۳:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
نوشهر - ایرنا - فرمانده انتظامی چالوس از کشف انواع کالای قاچاق به ارزش پنج میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۳:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان بوشهر گفت: قاچاقچی پارچه در شهرستان دشتستان، علاوه بر ضبط کالای قاچاق به پرداخت 14 میلیارد ریال در حق دولت محکوم شد.
خبرگزاری پلیس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
گروه ناجا –فرمانده مرزبانی استان خوزستان از توقیف 4 فروند شناور تجاری در آبراه اروند و کشف 54 میلیارد ریال کالای قاچاق خبر داد.
خبرگزاری پلیس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۹:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- فارس- فرمانده انتظامی "لارستان" از توقیف یک دستگاه اتوبوس و کشف انواع کالای قاچاق به ارزش 5 میلیارد و 500 میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۹:۰۵    
با اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا در شهرستان چالوس، 5 میلیاردریال انواع کالای قاچاق کشف شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۲۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا- کشف بیش از 15 میلیارد ریال کالای قاچاق و کشف چهار میلیارد ارزاق عمومی احتکار شده در سقز، کشف هشت تن سبوس گندم قاچاق در مریوان و کشف بیش از 32 تن کود شیمیایی قاچاق در بیجار خبرهای کوتاه انتظامی کردستان است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۸:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی شهرستان عجب شیر از کشف کالای قاچاق به ارزش 2 میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد.
دیار آفتاب   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۲:۳۸    
جانشین انتظامی استان از توقیف 5 دستگاه خودروی حامل 2 میلیارد و 180 میلیون ریال کالای قاچاق در عملیات های روز گذشته پلیس در شهرستان های اراک، شازند و دلیجان خبر داد.rn
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۳:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: فرمانده مرزبانی استان کردستان از کشف محموله های احشام و طیور قاچاق به ارزش بیش از پنج میلیارد ریال در مرزهای استان خبر داد. سردار "علیرضا مرزبانی" در تشریح این خبر گفت: در راستای کنترل مرزها و به منظور جلوگیری از ورود و خروج کالای قاچاق ...
خبرگزاری پلیس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۰:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - کردستان - فرمانده انتظامی استان از توقیف کامیون حامل بیش از 15 میلیارد ریال کالای قاچاق طی یک عملیات هدفمند پلیسی در محور "سقز" به "بانه" خبرداد.
حامیان ولایت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۲۱:۵۴    
رئیس پلیس امنیت اقتصادی از کشف کالای قاچاق به ارزش 2 میلیارد و 500 میلیون ریال در "جنوب تهران" خبر داد.
کرج رسا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۸:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ علی سلیمانی در تشریح این خبر بیان داشت: در راستای اجرای طرح مبارزه و برخورد قاطع با پدیده شوم قاچاق، ماموران پلیس آگاهی ساوجبلاغ حین کنترل وسایل نقلیه عبوری در مسیر اتوبان قزوین – کرج رو به روی تالار المهدی یک دستگاه کامیونت خاور که مشکوک به حمل کالای قاچاق ...
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۸:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
حدود 50 تن کالاهای قاچاق و متروکه به ارزش 13 میلیارد ریال توسط اموال تملیکی استان خوزستان امحاء شد.
خبرگزاری پلیس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۶:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
گروه استان ها - کرمانشاه - فرمانده انتظامی استان از کشف 30 دستگاه کولرگازی قاچاق به ارزش 6 میلیارد ریال در شهرستان "پاوه" خبر داد.
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۱:۳۰    
مرصاد نیوز: ماموران پلیس آگاهی جوانرود در عملیاتی موفق به کشف 139 عدد لوازم آشپزخانه شاملقابلمه و توستر به ارزش 500 میلیون ریال وشند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۱:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان قزوین از کشف محموله کالای قاچاق به ارزش یک میلیارد ریال از یک دستگاه خودروی سواری و دستگیری یک نفر در این خصوص در قزوین خبر داد.
تابناک ایلام   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۱:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل گمرک استان ایلام با اشاره به کشفیات قاچاق کالا سال گذشته در گمرک شهرستان مرزی مهران افزود: در این مدت ارزش مجموع پرونده های کشف شده 155 میلیارد و 500 میلیون ریال برآورد شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شازند از افزایش 50 درصدی کشفیات کالای قاچاق در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۲۰:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
سمنان- رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان سمنان، گفت: در یک عملیات پلیسی چهار میلیارد ریال کالای قاچاق از یک دستگاه کامیون در سمنان کشف و فرد متخلف دستگیر شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۵:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان سمنان گفت: یک دستگاه کامیون حامل انواع کالاهای قاچاق به ارزش چهار میلیارد ریال از سوی ماموران پلیس استان توقیف شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۰:۲۹    
گروه استان ها - فرمانده نیروی انتظامی نطنز از کشف بیش از 10 میلیارد ریال کالای قاچاق در این شهرستان خبر داد.
برترین ها / تهران پرس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۱:۰۶   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: رئیس پلیس امنیت اقتصادی پایتخت از کشف 3 میلیارد ریال کالای قاچاق در شرق تهران خبر داد. سرهنگ "علی ولی پور گودرزی" بیان داشت: شانزدهم فرودین ماه در پی دریافت گزارشی کارآگاهان از دپو و جمع آوری مقادیر فراوانی کالای قاچاق در ساختمان مسکونی در شرق تهران قرار گرفتند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۱:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
بازرسان سازمان صمت پارسال 224 پرونده در حوزه کشف کالای قاچاق در مازندران تشکیل دادند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۰:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
حسین سلامی، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان جیرفت در گفت وگو با میزان از کشف کالای قاچاق در انبار یک منزل مسکونی به ارزش یک میلیارد ریال خبر داد و اظهار کرد: پلیس آگاهی شهرستان جیرفت پس از شناسایی محل دپوی کالا های قاچاق ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۰:۰۱    
کالای قاچاق خودرویی به ارزش بیش از 10 میلیارد ریال در نطنز کشف و جمع آوری شد.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۲۱:۲۳    
فکرشهر: فرمانده دریابانی استان بوشهر گفت: با همت نیروهای دریابانی 30 میلیارد ریال کالای قاچاق در اسکله عامری بوشهر کشف شد. به گزارش فکرشهر، سردار ولی الله رضایی نژاد اعلام کرد: مرزبانان پایگاه دریابانی بوشهر در راستای مبارزه با قاچاق کالا و ارز و حمایت از تولید داخلی ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۸:۴۰    
سرهنگ علی ولی پور گودرزی از کشف 3 میلیارد ریال مواد غذایی قاچاق توسط معاونت مبارزه با قاچاق کالا و ارزخبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۴:۲۵    
فرمانده انتظامی بم از توقیف 2 دستگاه کامیون و کشف 37 تن ذرت قاچاق در عملیات ماموران مبارزه با کالای قاچاق خبر داد.
تهران پرس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۴:۲۳   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران از کشف بیش از 41 هزار و 400 کالای قاچاق و تاریخ مصرف گذشته خبر داد و گفت: متهم با تغییر تاریخ، این کالاها را در بازار مصرف توزیع می کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
ماموران پلیس امنیت اقتصادی خراسان جنوبی در بازرسی از یک اتوبوس مسافربری و یک کامیونت در شهرستان بیرجند انواع کالای قاچاق به ارزش 250 میلیون ریال کشف کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۲:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی سرپرست پلیس امنیت اقتصادی خراسان جنوبی گفت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی خراسان جنوبی در بازرسی از یک اتوبوس مسافربری و یک کامیونت در شهرستان بیرجند انواع کالای قاچاق به ارزش 250 میلیون ریال کشف کردند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۰:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
سرهنگ ایرج حسن خانی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ماموران انتظامی شهرستان ماکو در کمربندی ماکو به بازرگان به یک دستگاه خودرو باری مشکوک به حمل کالای قاچاق شده و آن را توقیف کردند. وی اضافه کرد: در بازرسی ماموران انتظامی از این خودرو 450 حلب روغن زیتون قاچاق کشف و ضبط شد. [...]
تابناک خوزستان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۹:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
سردار سید محمد صالحی فرمانده انتظامی خوزستان گفت: به منظور مبارزه جدی و همه جانبه با پدیده شوم قاچاق کالا و ارز، ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان با انجام اقدامات اطلاعاتی یک باب انبار محل نگهداری کالای قاچاق را در یکی از روستا های اهواز شناسایی کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۷:۰۶    
رئیس پلیس امنیت اقتصادی سیستان و بلوچستان ازکشف کالای قاچاق به ارزش 2 میلیارد ریال در بازرسی از یک دستگاه خودرو لندکروز خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۵:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
شاهرود - ایرنا - فرمانده انتظامی شاهرود گفت : 2500 کیلوگرم مرغ زنده خارج از شبکه توزیع در طرح مقابله با کالای قاچاق دراین شهرستان کشف شد.
خبرگزاری پلیس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۴:۴۵    
گروه ناجا - فرمانده مرزبانی استان بوشهر از توقیف یک فروند شناورتجاری و کشف 30میلیارد ریال کالای قاچاق در بندر بوشهر خبر داد.
صبح خرد   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۴:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir) فرمانده انتظامی گچساران : بیش از 5 میلیارد ریال کالای قاچاق در گچساران کشف شد . به گزارش “صبح خرد”، سرهنگ سید محمد موسوی در گفتگو با خبرنگاران افزود ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۱:۵۱   + ۱۷ سایت دیگر  
گروه استان ها فرمانده مرزبانی استان بوشهراز کشف کالای قاچاق در مرزهای دریایی استان خبر داد و گفت: در عملیات مقابله با کالای قاچاق با توقیف یک فروند شناور باری در بندر عامری 30 میلیارد ریال کالای قاچاق کشف شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۲۱:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
متهم پرونده قاچاق لوازم یدکی خودرو در شهر شیراز به جریمه یک میلیارد و 500 میلیون ریالی و ضبط کالا محکوم شد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۵:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی کاشان از کشف 221هزار کالای قاچاق در کاشان خبر داد و گفت: در این زمینه 15 خودرو توقیف و 15 نفر نیز دستگیر شدند.
سازمان تعزیرات حکومتی   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۳:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان چهار محال و بختیاری از جریمه 2 میلیارد ریالی متهم پرونده کالای قاچاق خبر داد.
خبرگزاری پلیس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۰:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها - چهارمحال و بختیاری - فرمانده انتظامی استان از کشف 8 میلیارد ریال انواع کالای قاچاق از یک دستگاه کامیون در یک عملیات موفق پلیسی در "بروجن" خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۰۱:۲۱    
خودرو حامل انواع کالای کالای قاچاق در قیروکارزین توقیف شد
استانداری اردبیل   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۹:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل دفتر امنیتی و انتظامی استانداری اردبیل از تدوین و اجرای برنامه های فرهنگی در راستای مقابله با قاچاق کالا با همکاری دستگاههای فرهنگی خبر داد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۶:۵۷    
پلیس استان مرکزی در عملیاتی 23 سارق را دستگیر و 5 میلیارد و 642 میلیون ریال کالای قاچاق کشف کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۶:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
پلیس استان مرکزی در عملیاتی 23 سارق را دستگیر و 5 میلیارد و 642 میلیون ریال کالای قاچاق کشف کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۵:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس امنیت اقتصادی کشف 2 میلیارد ریال کالای قاچاق توسط معاونت مبارزه با قاچاق کالا و ارز این پلیس خبر داد.