یکشنبه ۰۴ آبانساعت ۲۰:۳۳Oct 2020 25

جدیدترین‌های «کالای قاچاق»

خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۸:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه – فرمانده انتظامی آذربایجان غربی از کشف 115 میلیارد تومان کالای قاچاق در 7 ماهه گذشته امسال توسط پلیس امنیت اقتصادی خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۵:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران گفت که کالای قاچاق به ارزش 2 میلیارد تومان از انباری در جنوب تهران کشف شد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - علی اصفهانی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اصفهان از کشف مقادیر قابل توجهی کالای قاچاق خبر داد. گفت: با توجه به مشکلات اقتصادی و نوسانات نرخ ارز ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- فرمانده انتظامی ملایر گفت: تعداد دستگیرشدگان مربوط به کالای قاچاق در 6 ماهه امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل 42 درصد رشد داشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۸:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی میامی گفت: کشف کالای قاچاق در شهرستان میامی 45 درصد افزایش یافت که در راستای تحقق شعار سال در اولویت قرار دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۲:۱۹    
رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی قشم گفت: کشف کالای قاچاق و سوخت شهرستان قشم در بازه یک ساله نسبت به مدت مشابه سال قبل 262 درصد رشد داشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۰:۳۰    
وجود257 خانه ی ورزش روستایی در آذربایجان غربی،کشف 250 میلیون ریال کالای قاچاق در ارومیه، بازگشت تراز آب دریاچه به 25 سال گذشته،لغو 2 مراسم عروسی در حین برگزاری در اشنویه و افزایش 12 درصدی تولید سیب درختی در پیرانشهر اخبار کوتاه خبرگزاری فارس آذربایجان غربی در 24 ساعت گذشته بود.
ندای استان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۰:۲۳    
ندای استان:فرمانده مرزبانی کشور در بوشهر گفت: در هفت ماه گذشته با تلاش نیرو های مرزبانی 70 تن مواد مخدر و چندین تریلیون ریال کالای قاچاق در مرز های کشور کشف و ضبط شده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۵:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
شجاع با بیان اینک ورود موادمخدر را از مرزهای خراسان رضوی نداشته ایم و موارد وارد شده ای که کشف شده از استانهای دیگر وارد کشور شده که عدد آن در 6 ماهه نخست امسال به میزان 3 تن بوده، گفت:میزان کشفیات کالای قاچاق در مرزهای استان رشد 100 درصدی داشته است.
رسا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
جانشین فرمانده انتظامی استان قم از راه اندازی پلیس امنیت اقتصادی در استان خبر داد و گفت: این مهم به منظور مبارزه با کالای قاچاق و جرائم اقتصادی انجام شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۳:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان در جمع خبرنگاران از انهدام 24 باند تهیه و توزیع موادمخدر، کشف 12 تن انواع موادمخدر و افزایش 44 درصدی کشفیات کالای قاچاق در هفت ماه گذشته خبر داد.
پلیس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۲۹    
گروه استان ها-غرب استان تهران–فرمانده انتظامی استان از کشف لوازم ساختمانی قاچاق به ارزش 6 میلیارد ریال خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۱:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی با اشاره به کشف 70 تن مواد مخدر در 7 ماه امسال گفت: در راستای مبارزه با قاچاق کالا چندین تریلیون ریال کالای قاچاق کالا در مرزهای کشور کشف و ضبط شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۰:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی گفت: در هفت ماه گذشته با تلاش نیروهای مرزبانی 70 تن مواد مخدر و چندین تریلیون ریال کالای قاچاق در مرزهای کشور کشف و ضبط شده است.
پلیس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۰:۴۴   + ۱۲ سایت دیگر  
گروه استان ها – تهران بزرگ- رئیس مرکز فرماندهی وکنترل پلیس امنیت اقتصادی تهران از کشف 15 میلیارد ریال پارچه های قاچاق در جنوب تهران خبر داد.
پلیس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۰:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها- فارس- فرمانده انتظامی استان از توقیف 2 دستگاه سواری و کشف انواع کالای قاچاق به ارزش 20 میلیارد ریال در یک عملیات ضربتی در شهرستان "لامرد" خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- فرمانده انتظامی ارومیه گفت: 250 میلیارد ریال کالای قاچاق در این شهرستان کشف و یک نفر متهم در این زمینه دستگیر شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۰:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی فامنین گفت: در سال جاری 140 میلیارد ریال کالای قاچاق در سطح شهرستان فامنین کشف شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۹:۰۶    
یک محموله کالای قاچاق در امیدیه کشف و توقیف شد.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۷:۲۲    
کرمانشاه/قلم: فرمانده مرزبانی استان کرمانشاه از کشف مقادیری کالا و مهار احشام قاچاق در نوار مرزی این استان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۷:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
استاندار زنجان با اشاره به نقش پلیس در تامین نظم و امنیت جامعه و تاثیر امنیت در سرمایه گذاری های اقتصادی گفت: امنیت بالای استان زمینه ساز رشد سرمایه گذاری اقتصادی و رونق تولید در زنجان شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۶:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
18 تن کالای قاچاق غیر قابل مصرف امروز در بیرجند منهدم شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۶:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- فرمانده انتظامی سردشت گفت: ماموران انتظامی این شهرستان از ابتدای سال جاری انواع کالای قاچاق به ارزش 170 میلیارد ریال کشف و ضبط کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۲۶    
گروه استان ها-فرمانده انتظامی کردستان از اتمام طرح هوشمندسازی پلیس تا پایان سال 1400 خبر داد و گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون بالغ بر 136 میلیارد تومان انواع کالای قاچاق در استان کشف شده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
علی جدی با بیان اینکه لوازم یدکی، پوشاک و لوازم خانگی، عمده ترین کالای قاچاقی در کشور محسوب می شوند، گفت: نباید گذاشت که برخی مناطق آزاد کشورمان که معاف از مالیات هستند، به مناطقی برای ورود کالای قاچاق تبدیل شوند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- فرمانده انتظامی ارومیه گفت: چهار میلیارد ریال کالای قاچاق در این شهرستان کشف و 2 متهم در این رابطه دستگیر شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۰:۱۲    
فرمانده انتظامی شهرستان سرخه از توقیف دو دستگاه کامیون حامل بار کالای قاچاق به ارزش 2 میلیارد و 500 میلیون ریال خبر داد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۸:۱۰    
بهارستان (پانا)- مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان از کشف اقلام قاچاق به ارزش صد و شصت میلیون ریال خبر داد. دانوش دمیریان مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان گفت: در یک ماه گذشته به صورت مستمر از داروخانه ها، عطاری ها ...
مرور نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۵:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
حمید القاصی مهر مدیرکل تعزیرات حکومتی استان لرستان از کشف کالای قاچاق از یک دستگاه کامیون در شهرستان دورود خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۵:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران از کشف کالای قاچاق در یک دستگاه خودروی وانت نیسان به ارزش 2 میلیارد ریال خبر داد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
یک عضو شورای عالی بورس گفت: مداخله در قیمت فولاد و پترشیمی در بورس کالا، ارزان فروشی خودرو، اجبار تخصیص ارزان ارز پتروشیمی ها به کالاهای غیرضروری، افزایش کالای قاچاق به دلیل کنترل واردات و جدیداً زمزمه افزایش نرخ سود بانکی وضعیت را بدتر می کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - سرپرست پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان کرمان گفت: از هفته ناجا سال 98 تاکنون بیش از 2 هزار میلیارد ریال کالای قاچاق در این استان کشف شده است.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
برترین ها: نجلا مجموعه ای شانزده قسمتی است که روایت عشق عبد به نجلا حول محور پیاده روی اربعین سال 58 است. عبد که تعمیرکار موتوسیکلت است و برای تامین هزینه های زندگی از عراق کالای قاچاق وارد کشور می کرد، عاشق نجلا دختر شیخ ابراهیم می شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۳:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شرق استان تهران محوریت برنامه های هفته ناجا را استفاده از ظرفیت فضای مجازی دانست و گفت: رسانه ها حلقه اتصال پلیس و مردم در هفته ناجا هستند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۳:۴۰    
ایسنا/کرمان فرمانده انتظامی استان کرمان با اشاره به اینکه یکی از اولویت های ما برخورد با قاچاقجیان کالا است، گفت: بیش از 200 میلیارد تومان ارزش کالاهای قاچاق مکشوفه در یک سال گذشته در استان بوده و برخورد با دارندگان سلاح غیرمجاز را با جدیت دنبال می کنیم.
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۹:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان اعلام کرد ارزش ریالی پرونده های تخلف مرتبط با کالاهای قاچاق مکشوفه، بالغ بر 76 میلیارد تومان برآورد شد که به طور میانگین ارزش هر پرونده حدود 94 میلیون تومان است. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۵۴   + ۳۷ سایت دیگر  
سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان اعلام کرد: در شهریورماه 99 و در قالب اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا در سطح عرضه، 40 هزار و 643 مورد بازرسی انجام و 807 پرونده تخلف تشکیل شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان شازند از کشف بیش از 126 میلیارد ریال کالای قاچاق در این شهرستان خبر داد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۳۳    
فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه گفت: از ابتدای سال تاکنون با افزایش 98 درصدی کشفیات قاچاق روبرو بوده ایم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۳۳    
شهرکرد- فرمانده انتظامی شهرستان بروجن گفت: یک محموله کالای قاچاق در بروجن شناسایی و توقیف شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
سردار حسن مفخمی شهرستانی گفت: رویکرد پلیس استان در اجرای این برنامه ها؛ افزایش سرمایه اجتماعی پلیس، افزایش احساس امنیت در جامعه، افزایش جایگاه منزلت اجتماعی پلیس و ارائه تصویری مقتدر از پلیس است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۵۸    
شاهرود - ایرنا - فرمانده انتظامی میامی گفت: کشف انواع کالای قاچاق از ابتدای سال تاکنون در این شهرستان 45 درصد نسبت به سال گذشته افزایش یافت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۳۵    
گروه استان ها- سرپرست پلیس امنیت اقتصادی استان کرمان از کشف بالغ بر 200 میلیارد تومان کالای قاچاق و انهدام بیش از 50 باند فعال قاچاق کالا در استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۲۱    
فرمانده انتظامی استان مرکزی از افزایش 81 درصدی کشفیات انواع کالای قاچاق در در نیمه نخست امسال در استان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۹:۱۳    
همدان - فرمانده انتظامی استان همدان از کاهش 35 درصدی وقوع جرایم خشن در استان همدان خبر داد و گفت: امسال در استان همدان 256 عملیات برای کشف کالای قاچاق انجام شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۸:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
70 میلیارد ریال کالای قاچاق از ابتدای امسال تاکنون در شهرستان مراغه کشف شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان گفت: طی 6 ماهه نخست سالجاری قریب 660 میلیارد ریال انواع کالای قاچاق از سوی پلیس این استان کشف و ضبط شد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۶:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
سردار مسعود خرم نیا روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در این مدت یک هزار و 454 عملیات مبارزه با قاچاق کالا و ارز در آذربایجان غربی انجام شده که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته رشد 44 درصدی دارد. وی اضافه کرد: همچنین در راستای مبارزه با قاچاق سوخت 333 هزار و [...]
تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۰:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
ماموران کلانتری 19 خرم آباد در پی اشراف اطلاعاتی در خصوص انتقال کالای قاچاق توسط یک دستگاه خودرو پژو 405 بلافاصله در محور کمربندی این شهرستان مستقر شدند.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
لوازم خانگی از آن دسته اجناسی است که با هر نوسان نرخ ارز به میزان قابل توجهی گران می شود. به گفته ناظران بازار، قیمت لوازم خانگی از ابتدای سال به طور متوسط 40 درصد افزایش داشته است. همچنین به دلیل نرخ های گزاف بازار تقاضا به سمت جنس قاچاق بیشتر شده است ...