پنجشنبه ۱۸ آذرساعت ۰۶:۵۰Dec 2021 9
جستجوی پیشرفته

گام خبر (gamkhabar.ir)

  ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
گام خبر: نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری گفت: شیعه هیچ گاه در طول تاریخ از لحاظ کمیت و قدرت سیاسی و اجتماعی قدرت امروز را نداشته و به برکت انقلاب هیچ وقت نیز به اندازه امروز در دنیا ...
  ۸ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
گام خبر: مدیر حوزه های علمیه خواهران کشور با بیان اینکه مراجعه مجدد به دانش و نگرش علامه بلادی مبتنی بر نیازی است که جامعه به وجود این شخصیت بزرگ احساس می کند گفت ...
  ۸ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
گام خبر: در هفتمین کنگره علمی پژوهشی علامه بلادی بوشهری(ره) از پوستر کتاب جدید آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر با عنوان تصانیف العلما رونمایی شد.
  ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
گام خبر: امام جمعه بوشهر با بیان اینکه این استان دارای جایگاه بزرگ حوزوی در جهان است که متاسفانه فراموش شده و یا تلاش می شده است که به فراموشی سپرده شود گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۲:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
گام خبر: دبیر هفتمین کنگره علمی پژوهشی علامه بلادی بوشهری(ره) گفت: بر اساس برنامه ریزی های به عمل آمده این کنگره در روز چهارشنبه 17 آذر ماه سال به صورت مجازی برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۲:۲۴    
گام خبر: با اینکه بیش از 4 ماه از استقرار دولت سیزدهم می گذرد اما دانشگاه خلیج فارس که اغلب مدیریت های آن در تسخیر نیروهای اصلاح طلب است همچنان در صف تغییرات معطل مانده است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۱:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
گام خبر: اعلام اجرای محدودیت های هوشمند کرونایی در حالی صورت می گیرد که اطلاع رسانی مناسبی از سوی وزارت بهداشت نسبت به این محدودیت ها وجود نداشته است و برخی از کارت های واکسیناسیون نیز دچار مشکل ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۱:۵۴   + ۵۷ سایت دیگر  
گام خبر: معاون پارلمانی رئیس جمهور از نهایی شدن لایحه بودجه در دولت خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۱:۵۴   + ۱۶ سایت دیگر  
گام خبر: فرمانده انتظامی شهرستان جم از به دام افتادن جاعلان اسکناس خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۱:۵۴   + ۱۶ سایت دیگر  
گام خبر: دکتر ملک زاده با دارا بودن تعداد 111 مقاله در حوزه موضوعی و سه هزارو 128 استناد در حوزه موضوعی در سال 2021 به عنوان دانشمند برتر یک درصد جهان معرفی شدند.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۱:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
گام خبر: نماینده جنوب استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی خواستار معرفی خردسال ترین شهید استان بوشهر در سطح ملی شد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۱:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
گام خبر: تیم آرارات برازجان در مسابقات هندبال ساحلی باشگاه ها و دسته جات آزاد بانوان کشور به مقام سوم رسید.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۱:۵۴   + ۵۴ سایت دیگر  
گام خبر: وزیر دفاع گفت: قرارگاه اقتصادی وزارت دفاع با هدف هماهنگی بیشتر بین بخش های اقتصادی و نظارت راهبردی بر فعالیت های مذکور تشکیل شد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۱:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
گام خبر: امام جمعه بوشهر با بیان اینکه کنگره علامه بلادی بوشهری تاریخ روحانیت استان بوشهر را احیا کرد گفت: لازم است این کنگره و رویداد علمی پژهشی در سطح بالایی هر سال برگزار شود و ادامه یابد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۱:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
گام خبر: استاندار بوشهر با اشاره به جایگاه این استان در اجرا طرح های آبزیپروری و خرما خواستار تشکیل قرارگاه تخصصی سیاست گذاری پرورش ماهی، میگو و تولید خرما در استان بوشهر شد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۱:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
گام خبر: نماینده تهران در مجلس گفت:دادستان تهران باید به ترک فعل بانک ها در عدم پرداخت وام ودیعه مسکن ورود کند و به آن رسیدگی کند.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۱:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
گام خبر: درحالی که تیم مذاکره کننده هسته ای کشورمان در وین حاضر شدند برخی با استدلالات ضعیف به تخریب این تیم دست می زنند.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۱:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
گام خبر: جمهوری اسلامی در این دور از مذاکرات نشان داده که ابتکار عمل را در اختیار گرفته و با حسن نیت به دنبال مذاکره جدی و نتیجه محور به وین رفته است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۱:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
گام خبر: در یک تعریف کلی برخی ازدواج سفید را به معنی این می دانند که افراد بدون اینکه ازدواجشان را به شکل رسمی و قانونی ثبت نمایند، صرفاً با توافق یکدیگر اقدام به ازدواج و زندگی کنند.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۱:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
گام خبر: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: طی هشت ماهه امسال صدور جواز تأسیس صنعتی در استان بوشهر 50 درصد افزایش یافته است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۱:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
گام خبر: مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر از ساخت سالانه 13 هزار واحد در استان خبر داد و گفت: تاکنون 16 هزار نفر در طرح جهش تولید مسکن استان بوشهر نام نویسی کرده اند.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۱:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
گام خبر: معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: این هفته وضعیت جوی و دریایی پایدار است و شرایط برای دریانوردی و صیادی خوب است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۰:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
گام خبر: امام جمعه بوشهر با اشاره به ظرفیت های مهم تولیدی و سرمایه گذاری استان گفت: در اقتصاد دریا پایه باید رشته ها و علوم میان رشته شناسایی و ایجاد شود و در این بخش تمرکز به حوزه فناورانه ضروری است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
گام خبر: نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تصویب 360 میلیارد تومان برای تسریع در ساخت سد دالکی دشتستان گفت: با پرداخت این مبلغ ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۰:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
گام خبر: یک مسئول فرانسوی از موافقت عربستان با بازگرداندن سفیرش به لبنان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۰:۵۴   + ۴۵ سایت دیگر  
گام خبر: بر اساس آخرین اطلاعات دریافتی از منطقه، شلیک موشک پدافندی در آسمان منطقه بادرود با هدف آزمایش واکنش سریع نسبت به تهاجم احتمالی شلیک و با هدایت سایت پدافندی منطقه در آسمان منفجر شده است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۰:۵۴   + ۵۶ سایت دیگر  
گام خبر: معاون وزیر راه و شهرسازی از اصلاح 2 شرط ثبت نام در نهضت ملی مسکن خبر داد و گفت: سابقه سکونت در کلانشهرها 5 سال است و تغییر نمی کند.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۰:۵۴   + ۱۹ سایت دیگر  
گام خبر: آموزش حضوری دانش آموزان از نیمه آبان ماه آغاز شده است، اما خانواده ها نسبت به این شیوه بازگشایی گلایه دارند و حضور دانش آموزان آن هم یک روز در هفته و در ساعات محدود را کافی نمی دانند.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۰:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
گام خبر: قابل پیش بینی است که درخواست های ایران از طرف های غربی در مذاکرات وین مواردی را شامل می شوند که هدف آن ضمن حفظ توافق اصلی ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۰:۵۴   + ۶۵ سایت دیگر  
گام خبر: به دعوت رسمی دبیر شورای عالی امنیت ملی کشورمان، مشاور امنیت ملی امارات متحده عربی فردا دوشنبه به تهران می آید.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۰:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
گام خبر: پس از دیدار خانواده شهدای مدافع حرم با رهبر معظم انقلاب، طی تماسی با خانواده یکی از شهدای مدافع حرم، رهبر انقلاب اجازه خواستند که تصویر این شهید در نزد ایشان نگه داشته شود.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۰:۵۴   + ۱۱ سایت دیگر  
گام خبر: فرمانده انتظامی عسلویه از کشف 14 کیلو و 800 گرم شیشه که درون کپسول گاز عقب خودرو جاسازی شده بود، خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۰:۵۴   + ۲۴ سایت دیگر  
گام خبر: رئیس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: لایحه بودجه 1401 یکشنبه هفته آینده ( 21 آذر ) تقدیم مجلس می شود.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۰۹:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
گام خبر: علی احمدی زاده رئیس جهاددانشگاهی استان بوشهر برای 2 سال دیگر ابقا شد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۱:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
گام خبر: استاندار بوشهر با اشاره به ظرفیت های مهم اقتصادی، کشاورزی، آبزی پروری و تولید محصولات پتروشیمی در استان گفت: بوشهر، آمادگی همکاری اقتصادی و تجاری با سرمایه گذاران بنگلادش است
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۱:۵۴   + ۱۳ سایت دیگر  
گام خبر: نماینده دائم روسیه نزد سازمان های بین المللی مستقر در وین اعلام کرد علی رغم اختلافات زیاد میان تهران و واشنگتن همچنان شانس توافق برای احیای برجام وجود دارد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۱:۵۴   + ۲۳ سایت دیگر  
گام خبر: رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: مدرس هیچ مصلحتی را بالاتر از حق قرار نداد و جز در راه خدا و عزت دین و مسلمانان و ملت عزیز ما گام برنداشت ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۱:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
گام خبر: مدیرعامل شاهین شهرداری بوشهر به دلیل مشکلات مدیریتی و جسمی خود به لحاظ حمله قلبی استعفا خود را تقدیم شهردار بوشهر کرد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۱:۵۴   + ۲۱ سایت دیگر  
گام خبر: عصر امروز تردد 15 خودرو لاکچری و شاسی بلند در بوشهر خبرساز شد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۱:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
گام خبر: پس از بیانیه بی سابقه روز گذشته دو مقام دولت مستعفی درباره شکست ائتلاف سعودی در جنگ یمن، یکی از این مقام ها فاش کرد که ریاض و ابوظبی به رئیس دولت مستعفی اجازه بازگشت به یمن و صدور نفت و گاز ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۱:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
گام خبر: وزرای دفاع آمریکا و کره جنوبی از طرح های جدید عملیاتی و جنگی مشترک میان دو کشور برای مقابله با تهدیدات موشکی و اتمی کره شمالی خبر دادند.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۱:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
گام خبر: مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری بوشهر از راه اندازی بازارچه هفتگی مادرانه ویژه زنان کار آفرین در شهرستان گناوه خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۴:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
گام خبر: مدیر کل صدا و سیمای مرکز بوشهر از پخش زنده کنگر علامه بلادی بوشهری از شبکه های رادیویی و تلویزیونی استان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۲:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
گام خبر: سعید کشمیری رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با انتشار مطلبی در شبکه اجتماعی استعفای خود را اعلام کرد ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۲:۲۴    
گام خبر: با حکم استاندار بوشهر حسین محمدی بعنوان شهردار دوراهک منصوب شد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۲:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
گام خبر: دبیر هفتمین کنگره علمی پژوهشی علامه بلادی بوشهری(ره) گفت: بر اساس برنامه ریزی های به عمل آمده این کنگره در روز چهارشنبه 16 آذر ماه سال جاری در مصلی امام خمینی(ره) بوشهر برگزار شود.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۱:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
گام خبر: با پایان یافتن برداشت میگو از اراضی پرورشی ساحلی استان بوشهر، فعالان این عرصه اقتصادی، 28 هزار و 51 تن میگو از 5 هزار استخر پرورشی تولید کردند.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۱:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
گام خبر: مدیرکل گمرک بوشهر از افزایش 68 درصدی صادرات از گمرکات استان بوشهر در 8 ماه امسال خبر داد و گفت: در این مدت 6.3 میلیارد دلار کالا از گمرکات استان بوشهر صادر شده است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۱:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
گام خبر: سد دالکی یکی از پروژه های مهم استان بوشهر است که تصویب 360 میلیارد تومان یکی از مصوبات سفر رئیس جمهور به این استان برای تکمیل این سد ابلاغ شده است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۱:۵۴   + ۱۷ سایت دیگر  
گام خبر: وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: بند الف تبصره 18 قانون بودجه در اختیار استان ها جهت حل مشکلات اشتغال و موانع تولید قرار می گیرد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۱:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
گام خبر: عطوان در مقاله جدید خود با بررسی حواشی مربوط به مذاکرات وین تاکید کرد که ایران از موضع قدرت وارد این مذاکرات شده است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۱:۵۴   + ۷۵ سایت دیگر  
گام خبر: رییس سازمان برنامه و بودجه در دیدار با وزیر امور خارجه گفت: لایحه بودجه 1401 با فرض ادامه تحریم ها بسته شده است ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۱:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
گام خبر: شهردار بندر بوشهر با اشاره به آغاز عملیات اجرایی احداث المان شهدا خلیج فارس تا پیش از پایان سال، گفت: شهرداری بندر بوشهر با سپاه امام صادق (ع) برای پیشبرد اهداف خود در تعامل کامل قرار دارند.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۱:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
گام خبر: معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از مراقبت ملوانان بوشهری برای جلوگیری از ورود نوع جدید کرونا خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۲:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
گام خبر: طرح جوانی جمعیت و حمایت خانواده، طرحی که 21 مانع را در حوزه های ازدواج، ناباروری، تسهیلات، مسائل بهداشت و درمان و .. ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۲:۵۴   + ۱۱ سایت دیگر  
گام خبر: جمع بندی امام این بود که رویه ستیزه گرایانه غرب با محوریت آمریکا در برابر ایران هم شدت پیدا می کند و هم چندلایه می شود و لذا بدون یک سامان انقلابی نمی توان اقدامات عظیم آمریکا و کشورهای ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۲:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
گام خبر: پولاد با اشاره به برگزاری پانزدهمین دوره از مسابقات قرآنی مدهامّتان گفت: برپایی این مسابقات تاثیر فردی و اجتماعی را به دنبال دارد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۲:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
گام خبر: عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با اشاره به اینکه مسئولان دولت اصلاحات عاملان اصلی انعقاد قرارداد مبهم کرسنت هستند ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۲:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
گام خبر: حذف کرباسچی از کارگزاران نشان دهنده دو نکته مهم در جریان اصلاحات است؛ اولا اگر منتقد باشی حذف می شود و ثانیا فضای این جریان سیاسی بیش از اینها ملتهب و بهم ریخته است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۲:۲۴   + ۱۴ سایت دیگر  
گام خبر: جالب است که خانم مولاوردی به این سؤال هم پاسخ نمی دهد که برای ایشان بیکار شدن چند دامپزشک شهرنشین اولویت دارد یا خطر حمله سگ های خانگی به کودکان در خیابان ها و پارک ها!؟
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۱:۵۴    
گام خبر: جناب محمدی زاده! یادتان هست هشت سال چگونه نیروهای انقلابی اعم جوان و مجرب به مسئولیت های پارکینگی منتقل شدند تا دستشان از مدیریت کوتاه شود؟ چگونه تفکری لیبرالی که هشت سال به دنبال انزوای ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۰:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
گام خبر: مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر از اجرا طرح جهش تولید مسکن در استان خبر داد و گفت: در این راستا سهمیه سالانه استان ساخت 13 هزار واحد مسکونی است که تاکنون زمینه ساخت 8 هزار واحد مسکونی آن ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۰:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
گام خبر: نخستین سفر استانی دولت سیزدهم به استان گلستان طی آذرماه جاری انجام می شود و از همین روی نمایندگان مجلس، مدیران استانی و برخی از وزرا برای تمهید مقدمات این سفر دست به کار شده اند.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۰:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
گام خبر: تروئیکای اروپایی (انگلیس، فرانسه و آلمان) طی بیانیه ای در نشست شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۰:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
گام خبر: دانش آموزان یمنی با تجمع اعتراض آمیز مقابل دفتر سازمان ملل متحد در صنعا سکوت سازمان های بین المللی در برابر تجاوزات ائتلاف سعودی-آمریکایی ضد کودکان یمنی را محکوم کردند.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۰:۵۴   + ۵۹ سایت دیگر  
گام خبر: نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی روز یکشنبه به بررسی صلاحیت و برنامه های وزیر پیشنهادی آموزش و پروش جهت تصدی این وزارتخانه خواهند پرداخت.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۰:۵۴   + ۱۸ سایت دیگر  
گام خبر: تا کنون حدود 10 میلیون دز واکسن کووپارس تولید شده که پنج میلیون دز آن مراحل کنترل کیفی را نیز طی کرده است و امروز با حضور وزرای بهداشت و جهاد کشاورزی برای مصرف عمومی، تحویل وزارت بهداشت ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۰:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
گام خبر: رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر بوشهر از به سوی نابودی رفتن بافت قدیم این شهر خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۰:۵۴   + ۱۶ سایت دیگر  
گام خبر: نظرسنجی جدید در آمریکا نشان داد فقط 42 درصد از آمریکایی ها، عملکرد بایدن در سمت ریاست جمهوری را تأیید می کنند که نسبت به نظرسنجی مشابه قبلی، شاهد افت دوازده درصدی است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۰:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
گام خبر: مدیرکل بیمه سلامت استان بوشهر گفت:حدود نیمی از جمعیت استان بوشهر تحت پوشش بیمه سلامت هستند.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۹:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
گام خبر: رزمایش اقتدار گردان های مختلف بسیجیان در شهرستان های 10 گانه استان بوشهر همزمان با سراسر کشور برگزار شد و بسیجیان اقتدار خود را برای اجرا مأموریت ها نشان دادند.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۹:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
گام خبر: مدیرکل هواشناسی استان بوشهر با اشاره به بارش 8.6 میلیمتری باران در 2 ماه فصل پاییز استان بوشهر گفت: این میزان بارش باران نسبت به مدت مشابه سال قبل 10.6 میلیمتر کاهش نشان می دهد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۹:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
گام خبر: آمریکا و عربستان در کمتر از چند ماه مانده به انتخابات پارلمانی لبنان یک هدف مشترک با 2 روش تقریباً متفاوت را در این کشور دنبال می کنند.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۹:۵۴   + ۹۹ سایت دیگر  
گام خبر: رئیس جمهور بر ضرورت تداوم همکاری و هماهنگی مؤثر تیم اقتصادی دولت به منظور آرامش در بازار و تثبیت قیمت ها تأکید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۹:۵۴   + ۱۷ سایت دیگر  
گام خبر: معاون اول رئیس جمهور به وزیر جهاد کشاورزی درباره عرضه مستقیم سه قلم کالای لبنی دستور داد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۹:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
گام خبر: استاندار بوشهر با بیان اینکه مدیران نباید از رسانه ها شکایت کنند گفت: در این راستا مسئولان باید رسانه ها را مانند فرزند خود بدانند رفتار آنان باید پدر و فرزندی باشد و رسانه ها باید همین ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۹:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
گام خبر: فرمانده سپاه امام صادق علیه السلام استان بوشهر با اشاره به نقش اصحاب رسانه در بازنگری افکار جامعه گفت: رسانه ها باید به دنبال افزایش امید در قشرهای مختلف مردم و ناامید کردن دشمن باشند.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۴:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
گام خبر: طی حکمی حسین معینی به عنوان مسئول سازمان بسیج دانش آموزی سپاه امام صادق علیه السلام استان بوشهر منصوب شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۱:۳۲   + ۱۲ سایت دیگر  
گام خبر: یک رسانه آمریکایی گزارش داد متحدان اروپایی واشنگتن ایده توافق هسته ای موقت با ایران را مطرح کرده اند و آمریکا نیز رژیم صهیونیستی را در جریان این ایده قرار داده است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۱:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
گام خبر: آمریکا و اعضای شورای همکاری خلیج فارس در بیانیه ای مشترک، اتهاماتی بی اساس علیه جمهوری اسلامی ایران مطرح کردند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۱:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
گام خبر: اروپا بار دیگر به مرکز جهانی شیوع ویروس کرونا تبدیل شده است و افزایش شمار مبتلایان در اتریش این کشور را به تعطیلی سراسری برای واکسینه نشده ها کشانده است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۱:۳۲   + ۱۴۲ سایت دیگر  
گام خبر: رهبر معظم انقلاب اسلامی با صدور پیامی درگذشت عالم مجاهد حجت الاسلام و المسلمین حاج شیخ محسن مجتهد شبستری را تسلیت گفتند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۱:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
گام خبر: مدیرکل حفاظت محیط زیست بوشهر از امکان ورود مردم به کوه نمک فقط با مجوز خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۱:۳۲   + ۱۴ سایت دیگر  
گام خبر: فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: با اقدام به موقع و درایت ماموران انتظامی حریم نیروگاه بوشهر مادر 34 ساله که اقدام به خودکشی کرده بود از مرگ نجات پیدا کرد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
گام خبر: هفته پنجم لیگ دسته اول کشور امروز با شکست سنگین شاهین در اهواز و برد یک گله پارس جنوبی در خانه پیگیری شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۱:۳۲   + ۲۰ سایت دیگر  
گام خبر: معاون سیاسی وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد: موفقیت مذاکرات هشت آذر در گرو اراده جدی و آمادگی عملی طرف مقابل برای لغو تحریم ها است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۱:۳۲   + ۱۴ سایت دیگر  
گام خبر: رئیس جمهور سابق آمریکا ضمن بیان این که کشورش مایه خنده در جهان شده، گفت که در حال حاضر به پیروزی در انتخابات 2024 فکر نمی کند زیرا تا سه سال دیگر آمریکایی وجود نخواهد داشت.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۱:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
گام خبر: وزارت دفاع ارمنستان اعلام کرد که نیروهای مسلح جمهوری آذربایجان به سمت مرز ارمنستان-جمهوری آذربایجان در استان تاووش تیراندازی کرده اند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۱:۳۲   + ۲۰ سایت دیگر  
گام خبر: مدیر باشگاه لیون فرانسه به صورت رسمی علاقه خود را برای جذب ستاره تیم ملی ایران تایید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۱:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
گام خبر: کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر از افزایش پوشش ابر در استان خبر داد و گفت: وقوع رگبار پراکنده باران دور از انتظار نیست.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۱:۳۲   + ۱۵ سایت دیگر  
گام خبر: رییس جمهور در دهمین سفر استانی صبح امروز (پنجشنبه) 27 آبان ماه 1400، وارد زنجان شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۱:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
گام خبر: در مطلب زیر به شما آموزش می دهیم که چگونه حالت وب گردی ایمن ارتقا یافته را در گوگل کروم خود فعال کنید.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۱:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
گام خبر: محمدهادی اینانلو کارگردان تراریخته؛ بذرهای نابودی بیان کرد که این مستند روایتگر برخی دستکاری ها در بذرهاست که سلامت انسان ها را به خطر می اندازد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۱:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
گام خبر: در دنیای امروز دوری از انجام آنچه واقعا برای شما مهم است و باعث پرت شدن حواستان می شود، بسیار آسان است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۱:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
گام خبر: نماینده مردم تهران در مجلس گفت: کدخدا محوران و شخص رئیس دولت سابق، باید پاسخ گوی هزینه هایی که بابت پیامدهای بی صداقتی شان با مردم در آبان 98 وارد کردند، باشند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۱:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
گام خبر: صفحات مجازی اکثر ما، پر است از تصاویری که کتابی در دست گرفته ایم و در کنجی آرام مشغول مطالعه ایم؛ اما هم خودمان و هم مخاطبان ما می دانند که بسیاری از این تصاویر ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۱:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
گام خبر: امام جمعه بوشهر بسیج و فرهنگ جهادی را راهگشا تمام مشکلات جامعه دانست و گفت: مشکلات حوزه اقتصادی با نگاه بسیجی همراه با دانش اقتصاد و تفکر جهادی قابل حل است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۱:۳۲   + ۱۳ سایت دیگر  
گام خبر: اقدام عملی وی در عدم استفاده از تشریفات فرودگاهی، گام عملی در راستای کاهش تشریفات مسئولین و به تبع آن صرفه جویی در هزینه های جاری کشور است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۱:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
گام خبر: عضو ارشد شورای عالی سیاسی یمن وابسته به انصارالله اقدام انگلیس در تروریستی خواندن حماس را به شدت محکوم کرد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۱:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
گام خبر: امام جمعه برازجان گفت: از استاندار بوشهر درخواست داریم هر چه زودتر به این وضعیت پایان دهند و مدیران انقلابی، مردمی و کارآمد را جایگزین مدیران خنثی و بی خاصیت و ناکارآمد نمایند.
مشاهده نتایج بیشتر...