پنجشنبه ۲۳ اردیبهشتساعت ۱۵:۵۵May 2021 13
جستجوی پیشرفته

گام خبر (gamkhabar.ir)

گام خبر 29 اسفند 1398 گام خبر 29 اسفند 1399 گام خبر 1 فروردین 1400 گام خبر 1 اردیبهشت 1400 گام خبر 2 اردیبهشت 1400 گام خبر 3 اردیبهشت 1400 گام خبر 4 اردیبهشت 1400 گام خبر 5 اردیبهشت 1400 گام خبر 6 اردیبهشت 1400 گام خبر 7 اردیبهشت 1400 گام خبر 8 اردیبهشت 1400 گام خبر 10 اردیبهشت 1400 گام خبر 11 اردیبهشت 1400 گام خبر 12 اردیبهشت 1400 گام خبر 13 اردیبهشت 1400 گام خبر 14 اردیبهشت 1400 گام خبر 15 اردیبهشت 1400 گام خبر 16 اردیبهشت 1400 گام خبر 17 اردیبهشت 1400 گام خبر 18 اردیبهشت 1400 گام خبر 20 اردیبهشت 1400 گام خبر 21 اردیبهشت 1400 گام خبر 22 اردیبهشت 1400 
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۳۲   + ۲۷ سایت دیگر  
گام خبر: رهبر معظم انقلاب روز گذشته در دیدار نمایندگان تشکل های دانشجویی بیانات مهمی در خصوص انتخابات و دولت جوان انقلابی داشتند؛ در این گزارش 8 نکته از این بخش از بیانات ایشان را می خوانید.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۳۲   + ۲۳ سایت دیگر  
گام خبر: دبیر شورای عالی امنیت ملی کشورمان با اشاره به فروپاشی تارهای عنکبوتی به اصطلاح آهنین صهیونیست ها، خاطر نشان کرد: جوانان انقلابی فلسطین با تغییر معادلات امنیتی ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۳۲   + ۲۴ سایت دیگر  
گام خبر: جمعی از مراجع و علما بیانیه ای در محکومیت جنایت علیه فرزندان بی گناه و شیعه در افغانستان صادر و انزجار خود را از این فاجعه تروریستی بیان کردند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
گام خبر: رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس طی تماسی با رئیس جمهوری لبنان تحولات اخیر در فلسطین اشغالی را با او در میان گذاشت.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
گام خبر: وزیر خارجه ترکیه گفت: انشاء الله در اجلاس وزیران خارجه کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامی که قرار است پس از عید فطر برگزار شود و همچنین در نشست اضطراری مجمع عمومی سازمان ملل ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
گام خبر: در پی اظهارات مداخله جویان سفیر انگلیس در بغداد درباره انتخابات پارلمانی عراق و اینکه شرایط برای برگزاری آن مهیا نیست ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۳۲   + ۲۰ سایت دیگر  
گام خبر: رئیس شورای اجرایی حزب الله لبنان گفت، راکت هایی که امروز از فلسطین پرتاب شدند، امید و آرزوهای فرمانده شهید قاسم سلیمانی، حاج عماد مغنیه و سید مصطفی بدرالدین را در خود داشتند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
گام خبر: رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس با تأکید بر پیروزی مقاومت در نبرد قدس گفت که مقاومت اکنون وارد مرحله جدیدی از نبرد با دشمن صهیونیست شده است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
گام خبر: مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر گفت: به دلیل آغاز گرمای زود هنگام از ابتدای سال جاری در این استان، مصرف برق بیش از 20 درصد افزایش یافته است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
گام خبر: رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: در آستانه عید سعید فطر نگرانی در زمینه شیوع این اپیدمی مجدداً برای مسئولان بهداشتی و درمانی ایجاد شده است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
گام خبر: رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر گفت: تصور نشود موفقیت دیپلماسی با چهره خندان برخی ها محقق شده بلکه این موفقیت ها نتیجه دیپلماسی اثرگذار و کارساز شهید قاسم سلیمانی و همرزمانش است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
گام خبر: بخشدار ویژه جزیره خارگ گفت: طبق مذاکرات صورت گرفته با نیروی دریایی سپاه استان و موافقت آنها مقرر شده یک کشتی مسافربری با ظرفیت مناسب در مسیر دریایی بوشهر به خارگ مستقر گردد که همه مجوزهای آن ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۳۲   + ۵۹ سایت دیگر  
گام خبر: رئیس مجلس با تاکید براین که الان وقت نقد همدیگر نیست بلکه وقت آن است که کنار هم بایستیم و همه برای پیروزی جریان انقلابی در انتخابات تلاش کنیم گفت: برای تحقق این هدف مهم نیاز به وحدت ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
گام خبر: وزیر سابق نفت، پیش از ظهر امروز با حضور در ستاد انتخابات کشور، برای انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری نام نویسی کرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۳۲   + ۱۷ سایت دیگر  
گام خبر: ارتش رژیم صهیونیستی با صدور بیانیه ای اعلام کرد طی دو روز درگیری با گروه های مقاومت در نوار غزه ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۰۲   + ۲۲ سایت دیگر  
گام خبر: مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر از رونق بنادر تجاری این استان خبر داد و گفت: در ماه گذشته 401 هزار تن کالا در بندر بوشهر تخلیه و بارگیری شد که نسبت به مدت مشابه سال قبل 97 درصد افزایش ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
گام خبر: امام جمعه بوشهر، با اشاره به اینکه ماه مبارک رمضان رمضان یک فرصت برای اصلاح انسان است گفت: باید اندوخته های ماه مبارک رمضان حفظ و مدام تمرین شود تا انسان از گناهان و معصیت ها دور بماند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
گام خبر: در این یادداشت می خواهیم اشاره ای صریح و بدون تعارف به صلاحیتِ ورود جناح اصلاح طلب به ریاست جمهوری و معرفی کاندیدا داشته باشم ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
گام خبر: مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر گفت: بدلیل آغاز گرمای زود هنگام از ابتدای سال جاری در این استان، مصرف برق بیش از 20 درصد افزایش یافته است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۰:۳۲    
گام خبر: جمعی از روحانیون و تشکل های مذهبی استان بوشهر با نوشتن بیانیه ای، رسما از آیت الله رییسی جهت حضور در صحنه انتخابات دعوت کردند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۰:۰۲    
گام خبر: به مناسبت هفته هلال احمر خانه هلال شهر چغادک افتتاح شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۰:۰۲    
گام خبر: امروز وندالیسم در جوامع امروزی مانند داعش بیداد می کند اگر وندال های دیروز در حملات وحشیانه خود چیزی را ویران می کردند که خود آن را نساخته بودند اما وندال های عصر جدید چیزی را تخریب می کنند ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
گام خبر: حافظ کل قرآن کریم گفت: ماه مبارک رمضان بهترین فرصت برای تدبر در قرآن است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
گام خبر: سخنگوی وزارت امور خارجه با بیان اینکه هدف از گفتگوهای ایران و عربستان امور دوجانبه و منطقه ای بوده است گفت: بیان جزئیات این مذاکرات زود است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
گام خبر: تفاهم نامه همکاری بین جهاد دانشگاهی و اداره کل تبلیغات اسلامی بوشهر در زمینه های آموزشی، پژوهشی و فرهنگی به امضا رسید.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۰۰   + ۶۰ سایت دیگر  
گام خبر: ثبت نام اولین طرح پیش فروش محصولات گروه خودروسازی سایپا در سال 1400 آغاز شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
گام خبر: عجله دولت روحانی در رسیدن به توافق و عدم توجه به توصیه ها و هشدارهای کارشناسان، نقش مهمی در ایجاد ضعف های ساختاری در برجام داشت و در آستانه انتخابات ریاست جمهوری 1400 ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
گام خبر: بررسی نوع رفتار و کردار آقای دیپلمات در صدر وزارت امور خارجه نشان می دهد که او اصلا نسبتی با جایگاه نامزدی ریاست جمهوری ندارد و جایگاه ریاست جمهوری را با تهدیدات فزاینده ای روبرو خواهد کرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
گام خبر: اختیارات دولت کم است این جمله که در ماه های اخیر بار ها شنیده شده، یادآور جمله اعتراضی محمد خاتمی است که گفته بود من یک تدارکاتچی بودم ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
گام خبر: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر از توزیع برنج وارداتی هندی با قیمت مصوب خبر داد و گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
گام خبر: رئیس جهاد کشاورزی استان بوشهر با بیان اینکه "از اوایل هفته آینده وضعیت عرضه مرغ در استان به روال عادی برمی گردد" گفت: در اردیبهشت امسال تاکنون 1 ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
گام خبر: رئیس ستاد انتخابات استان بوشهر از تصویب اطلس امنیت انتخابات استان بوشهر خبر داد و گفت: این اطلس که به ستاد امنیت انتخابات وزارت کشور ارسال شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۰۰   + ۵۶ سایت دیگر  
گام خبر: ایران در ماه میلادی گذشته 2.35میلیون بشکه در روز نفت تولید کرده است که این بالاترین تولید نفت ایران از ماه مه 2019 تاکنون است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
گام خبر: سخنگوی وزارت خارجه آمریکا با اشاره به اینکه تحریم جدید علیه ایران مغایر برجام نیست، اظهار داشت: این توافق مانع از اعمال تحریم های غیرهسته ای علیه تهران نمی شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
گام خبر: رهبران مقاومت فلسطین در غزه برای پایان دادن رژیم صهیونیستی به جنایات و تجاوزاتش علیه فلسطینیان ضرب الاجل تعیین کرده اند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۰۰   + ۲۸ سایت دیگر  
گام خبر: رهبر جریان حکمت ملی عراق در واکنش به حمله معترضان عراقی به کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در کربلا در پیامی، این حمله را محکوم و بر ضرورت تأمین امنیت هیئت های دیپلماتیک تأکید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۰۰   + ۵۳ سایت دیگر  
گام خبر: رحمانی فضلی وزیر کشور خطاب به فرمانداران سراسر کشور، دستور شروع انتخابات ریاست جمهوری از روز سه شنبه مورخ 21-2-1400 را صادر کرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
گام خبر: فرمانده دوران دفاع مقدس گفت: اگر شهید حاج قاسم صاحب مکتب نبود نمی توانست انسجام و وحدت بی بدیلی در جبهه مقاومت به پهنای جهان به وجود آورد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۰۰   + ۱۹ سایت دیگر  
گام خبر: رئیس ستاد انتخابات کشور گفت: پنجاه و نه میلیون و سیصد و ده هزار و سیصد و هفت نفر، کل واجدین شرایط شرکت در انتخابات ریاست جمهوری در 1400 هستند و آمار رأی اولی ها یک میلیون و سیصد و نود و دو ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
گام خبر: تیم فوتبال شاهین بندرعامری در هفته هجدهم لیگ دسته دو در دیداری خانگی موفق شد حریف همدانی خود را شکست دهد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
گام خبر: استاندار بوشهر از ممنوعیت خروج مرغ زنده از این استان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
گام خبر: رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بوشهر گفت: هفته اخیر هفته خوب بود چون کاهش در میزان ابتلا و بستری در استان را شاهد بودیم که در فروردین ماه روزانه در استان 600 تا 700 نفر به ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۰۰   + ۱۵ سایت دیگر  
گام خبر: سخنگوی قوه قضاییه از 3800 گزارش کشف تخلف از دستگاه های اجرایی توسط سازمان بازرسی کل کشور خبر داد و اضافه کرد: در نتیجه این گزارشات بیش از 500 نفر در مراجع قضایی محکوم شدند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
گام خبر: سعید محمد با حضور در وزارت کشور در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری نام نویسی کرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۰۰   + ۲۲ سایت دیگر  
گام خبر: مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با توجه به پیشینه نامطلوب دیدارهای سپاهان و سرخپوشان قبل از برگزاری این دیدار در هفته بیست و دوم در نامه ای به سازمان لیگ خواستار رسیدگی به برخی موارد شده بود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۰۰   + ۱۲ سایت دیگر  
گام خبر: رئیس ستاد استهلال استان بوشهر گفت: 6 گروه برای رصد هلال ماه شوال فردا در سه نقطه استان بوشهر مستقر می شوند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
گام خبر: استاندار بوشهر از آغاز محدودیت های تردد در استان خبر داد و گفت: از امروز همه ورودی های استان بوشهر به مدت چهار روز بسته خواهد بود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۰۰   + ۳۵ سایت دیگر  
گام خبر: معاون بهداشت وزارت بهداشت با اشاره به پایان واکسیناسیون افراد 80 سال به بالا تا فردا، خواستار تسریع در راه اندازی مراکز تجمیعی واکسیناسیون در سراسر کشور شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
گام خبر: نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز با تحقیق و تفحص از مرکز بررسی های استراتژیک ریاست جمهوری موافقت کردند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۰۰   + ۱۷ سایت دیگر  
گام خبر: نخستین محصول تولید انبوه واکسن ایرانی کرونا به نام کوو ایران برکت در فاز یک کارخانه تولید واکسن ستاد اجرایی فرمان امام امروز در البرز رونمایی شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
گام خبر: برخی از رشته های ورزشی قدمتی چند هزار ساله دارند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۳:۱۴    
گام خبر: طی حکمی از سوی حجت الاسلام یوسف جمالی رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان بوشهر، سید حسین موسوی به عنوان مسئول کمیته رسانه و فضای مجازی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۳:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
گام خبر: یک کارشناس اقتصادی با بیان اینکه دولت با نرخ ارز بازی می کند و به دلیل اهداف سیاسی نرخ دلار را پایین می آورد، گفت: آقایان بعد از پیروزی بایدن در انتخابات آمریکا ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۳:۱۴   + ۱۴ سایت دیگر  
گام خبر: برخلاف تصوری که سالهاست روحانی و مقامات ارشد دولتش تلاش کرده اند در جامعه ایجاد کنند، نه تنها ایران قبل از برجام ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۳:۱۴   + ۱۱ سایت دیگر  
گام خبر: دبیرکل حزب ندای ایرانیان گفت: من معتقدم اگر آقای روحانی در این دوسال گذشته فقط کار و سکوت می کرد و حرف ها را سخنگوی دولت می زد کشور بهتر اداره شده بود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۳:۱۴   + ۱۳ سایت دیگر  
گام خبر: مذاکره با آمریکا آن هم با دیپلمات های خوش باور ، عدم آشنا به حقوق بین الملل ، دیپلمات هایی که با لبخندهای دشمن روبه رو شدند و آن ها را دوست چندساله خود می دانند ممنوع است و قطعا خسارت محض به ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۳:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
گام خبر: تقابل ساختار نظام بین الملل با ایران را می توان سرچشمه همه چالش ها نامید که هزینه های مادی بسیاری بر ایران وارد کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۲:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
گام خبر: رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان گفت: افرادی که مشکوک به بیماری کرونا هستند هیچ گونه واکسنی دریافت نخواهند کرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۲:۴۴   + ۲۸ سایت دیگر  
گام خبر: رئیس جمهور با اشاره به خرید واکسن خارجی کرونا ادامه دارد: بهترین واکسن همان اولین واکسن است. هر واکسن مورد تاییدی که رسید آن واکسن را باید فوری بهره برداری کرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۲:۴۴   + ۳۲ سایت دیگر  
گام خبر: کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت: پدیده آقازاده ها، برادرها، فامیل ها و... همه این مسائل مردم را ناراحت می کند و مردم از انقلاب گلایه ندارند بلکه از کارگزاران گلایه دارند ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۲:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
گام خبر: شناخت اصلح در یک چرخه انتخاباتی معمولا متفاوت از زمانی است که ما اصلح را بدون در نظر گرفتن شرایط انتخاباتی تعیین می کنیم ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۲:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
گام خبر: مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر گفت: شرایط برای تخم گذاری لاکپشت های دریایی منقار عقابی در پارک ملی دریایی نایبند بهبود یافته است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۲:۴۴   + ۲۴ سایت دیگر  
گام خبر: قیمت هر دلار آمریکا(اسکناس) امروز شنبه 18 اردیبهشت 1400 همچنان در کانال 20 هزار تومانی باقی ماند و نرخ آن برای خرید 20 هزار و 234 تومان و برای فروش 20 هزار و 643 تومان است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۲:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
گام خبر: کاهش قیمت گوجه فرنگی باز هم دامن کشاورزان استان بوشهر را گرفت؛ اتفاقی که آنان را مجبور کرده محصول درجه یک خود را با کمترین قیمت روانه کارخانه های تولید رب کنند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۲:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
گام خبر: دو تیم هم استانی شاهین شهرداری بوشهر و پارس جنوبی جم امشب در بوشهر به مصاف هم می روند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۲:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
گام خبر: آتش سوزی گسترده ورودی بندر بوشهر در نیزارهای اطراف میدان شهید مطهری را در برگرفته است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۲:۱۴   + ۲۸ سایت دیگر  
گام خبر: رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: اگر تا سوم خرداد مذاکرات برجامی به نتیجه نرسد طبق قانون لغو تحریم ها دوربین های آژانس در مراکز هسته ای خاموش می شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۲:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
گام خبر: درحالی یکی از اعضای دفتر سیاسی انصارالله یمن به سه شرط دولت نجات ملی یمن برای توقف عملیات اشاره کرد که استاندار مأرب جنایت هولناک ائتلاف سعودی علیه شرکت کنندگان در راهپیمایی روز قدس در مأرب ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۲:۱۴   + ۷۴ سایت دیگر  
گام خبر: وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران به اقدامات ددمنشانه رژیم صهیونیستی در مسجد الاقصی واکنش نشان داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۲:۱۴   + ۲۲ سایت دیگر  
گام خبر: یکی از چهره های نزدیک به علی لاریجانی درباره احتمال کاندیداتوری وی در انتخابات آتی گفت: من از دل ایشان خبر ندارم ولی معتقدم که به سادگی نمی توان از کنار نام لاریجانی عبور کرد و ایشان ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۲:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
گام خبر: جنبش جهاد اسلامی در بیانیه ای مطبوعاتی ضمن تمجید از بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران به مناسبت روز جهانی قدس اعلام کرد که سخنرانی روز جمعه حضرت آیت الله خامنه ای انعکاسی گسترده و تأثیری ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۲:۱۴   + ۱۲ سایت دیگر  
گام خبر: معاون وزیر خارجه آمریکا می گوید در مذاکرات وین درباره برجام مقداری پیشرفت به دست آمده است اما هنوز راه طولانی در پیش است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۲:۱۴   + ۱۶ سایت دیگر  
گام خبر: مروری بر اتفاقات دو سال اخیر و پس از واگذاری ساختمان فدراسیون فوتبال و سه دانگ از باشگاه پرسپولیس به شرکت شستا نشان می دهد چه افرادی در به وجود آمدن این شرایط نقش داشته اند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۲:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
گام خبر: تیم فوتبال ایران جوان بوشهر در هفته هفدهم در دیداری خانگی مقابل حریف شمالی خود متحمل شکست شد تا کار این تیم در ادامه مسابقات سخت شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۰:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
گام خبر: نشست اعضای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان بوشهر با مجمع نمایندگان استان با موضوع بررسی انتخابات ریاست جمهوری سال 1400 و تحکیم وحدت بین نیروهای انقلابی برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۹:۴۴   + ۱۱ سایت دیگر  
گام خبر: رضایی با بیان اینکه احداث منطقه آزاد برای توسعه اشتغال فریبی بیش نیست، تصریح کرد: با هر شغلی که در این مناطق ایجاد شود، 10 شغل از بین خواهد رفت.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۳:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
گام خبر: تحقیقات سازمان ملل حاکی از آن است که گروه تروریستی داعش یک سلاح بیولوژیک را بر روی زندانیان در عراق آزمایش کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۳:۱۴   + ۱۴ سایت دیگر  
گام خبر: وزارت خارجه چین با محکوم کردن بیانیه وزرای خارجه گروه 7 ، تاکید کرد این اظهارات دخالتی بی شرمانه در امور داخلی پکن بود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۳:۱۴   + ۵۴ سایت دیگر  
گام خبر: پیشنهاد رسمی دو باشگاه قطری به بازیکنان پرسپولیس باعث نگرانی هواداران این تیم شده است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۳:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
گام خبر: مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر گفت: تولید آب از آب شیرین کن بوشهر از 10 هزار متر مکعب به 22 هزار و 500 متر مکعب افزایش یافته است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۳:۱۴   + ۳۱ سایت دیگر  
گام خبر: نرخ دلار در صرافی های رسمی با قیمت 20 هزار و 643 تومان معامله می شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۳:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
گام خبر: ظاهرا دولت بی کارنامه برای تضمین پیروزی شرکای خود، هیچ امیدی جز به انعطاف دولت بایدن و تیم مذاکره کننده او ندارد تا با همدستی در یک نمایش توافق ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۳:۱۴   + ۱۲ سایت دیگر  
گام خبر: در گزارش زیر 10 نکته مهم و کمتر شنیده شده از مثلث برمودا که خیلی ها نمی دانند را می خوانید.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۳:۱۴   + ۲۷ سایت دیگر  
گام خبر: رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با اشاره به شناسایی هندی های مبتلا به کرونا در بوشهر گفت: وزارت بهداشت ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۳:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
گام خبر: معاون جهاد کشاورزی استان بوشهر خسارت به محصول اراضی گندم زار استان را مورد اشاره قرار داد و گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۳:۱۴   + ۶۱ سایت دیگر  
گام خبر: دبیرکل کانون عالی انجمن های صنفی کارگران درباره مصوبه حق مسکن کارگران گفت: مطابق آخرین اخبار مصوبه حق مسکن در کمیسیون اقتصادی دولت تصویب شده است و امیدواریم برای تأیید نهایی به هیئت دولت ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۳:۱۴   + ۱۱ سایت دیگر  
گام خبر: سخنگوی وزارت خارجه آمریکا گزارش شبکه سی ان ان درباره آزادسازی یک میلیارد دلار از دارایی های ایران را تکذیب کرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۳:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
گام خبر: رهبر معظم انقلاب بعدازظهر امروز به مناسبت روز قدس سخنرانی خواهند داشت.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۳:۱۴   + ۶۴ سایت دیگر  
گام خبر: بخشنامه جدید الزام به دورکاری و مرخصی اضطراری کارکنان دولت در شرایط هشدار کرونا از سوی سازمان اداری و استخدامی ابلاغ شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۳:۱۴   + ۱۴ سایت دیگر  
گام خبر: رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از تشکیل کمیته ای متشکل از برخی از اعضای این کمیسیون و کمیسیون انرژی برای نظارت بر قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۳:۱۴   + ۱۶۳ سایت دیگر  
گام خبر: فرمانده قرارگاه عملیاتی مبارزه با کرونا ضمن ابلاغ رسمی ممنوعیت کلیه سفرها در ایام عید فطر در سراسر کشور، خواستار اتخاذ همه تمهیدات لازم برای تحقق ممنوعیت سفرها شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۳:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
گام خبر: مهاجم تیم فوتبال استقلال با پیشنهادهایی از لیگ تیم قطری مواجه شده است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۳:۱۴   + ۱۱ سایت دیگر  
گام خبر: وزیر خارجه قطر با بیان اینکه کشورهای حاشیه خلیج فارس تمایل به انجام گفت وگوی مستقیم با ایران برای حل مشکلات مربوطه دارند ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۳:۱۴   + ۱۲ سایت دیگر  
گام خبر: اصرار فیفا به تغییر ماده یک اساسنامه فدراسیون فوتبال که ماهیت قانونی این فدراسیون را شرح می دهد، به ارائه لایحه از سوی دولت به مجلس ختم شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۳:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
گام خبر: پویش سفره ای به وسعت ایران اسلامی آستان قدس رضوی توسط کانون خادمیاران رضوی شهرستان گناوه اجرا شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۳:۱۴   + ۱۲ سایت دیگر  
گام خبر: نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: تیم مذاکره کننده در موضوع گرفتن تضمین های لازم برای لغو تحریم ها ضعف داشت و همین ضعف موجب خروج راحت آمریکا از برجام شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۳:۱۴   + ۱۴ سایت دیگر  
گام خبر: پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به بازی های لیگ برتر گفت: به نظرم مثلث قهرمانی تشکیل شده است و هر بازی حساسیت ویژه ای دارد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۳:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
گام خبر: وزیر امور خارجه فرانسه در اظهاراتی بدون اشاره به بدعهدی های طرف های غربی برجام، از عدم همراهی ایران با مواضع مورد نظر غرب در مذاکرات وین انتقاد کرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۳:۱۴   + ۳۶ سایت دیگر  
گام خبر: دبیرکل دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین با بیان اینکه معامله قرن همان تکمیل کننده طرح سازش فلسطین بود، گفت: اکنون دیگر چیزی به عنوان معامله قرن وجود ندارد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۳:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
گام خبر: همزمان با روز جهانی قدس پرچم رژیم صهیونیستی در میدان قدس بوشهر به آتش کشیده شد.
مشاهده نتایج بیشتر...