سه شنبه ۱۲ مردادساعت ۰۷:۴۵Aug 2021 3
جستجوی پیشرفته

گام خبر (gamkhabar.ir)

  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۱:۴۶   + ۱۱ سایت دیگر  
گام خبر: معاون استاندار بوشهر با اشاره به اجرا طرح های سدسازی در استان گفت: این نوید را به مردم استان می دهم که سد باغان به عنوان هفتمین سد هم اکنون دارای 55 درصد پیشرفت فیزیکی است که امسال قطعا ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۱:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
گام خبر: با توجه به نقش مهم هیئت های مذهبی در عرصه های مختلف فرهنگی، اجتماعی، مذهبی و هنری حمایت و تقویت این نهادهای مردمی امری مهم و ضروری است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۱:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
گام خبر: رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر با اشاره به تدوین سند چشم انداز 1404 این نهاد بر اساس بیانیه گام دوم انقلاب گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۱:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
گام خبر: 121 نفر در شورای پنجم شهرهای استان بوشهر شرکت داشتند که 16 نفر از آنان با صدور دستور قضایی از ادامه فعالیت در شوراها بازماندند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۱:۴۶   + ۱۵ سایت دیگر  
گام خبر: حسن روحانی رئیس جمهور گفت: اگر این دوران جنگ تحمیلی اقتصادی نبود، شاخص ها به ما می گوید که همان روند را ادامه می دادیم و این که مردم از نظر معیشت ناراحت هستند، حق دارند ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۱:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
گام خبر: استفاده از ظرفیت فناوران بومی و ایرانی در تولید واکسن کوو ایران برکت نقطه عطفی برای رشد و توسعه حوزه پزشکی بود که خوشبختانه با نتایج مطلوبی روبه رو شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۱:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
گام خبر: جانشین فرمانده کل سپاه گفت: برخی از گرفتاری هایی که سال 58 در منطقه بشاگرد وجود داشت امروز در سال چهل و دوم پیروزی انقلاب نباید وجود داشته باشد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۱:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
گام خبر: یک روزنامه آمریکایی نوشت، علی رغم وعده های جو بایدن برای بازگشت به توافق هسته ای ایران، امید و آرزوها برای احیای برجام به سرعت در حال کمرنگ شدن است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۱:۴۶   + ۱۷ سایت دیگر  
گام خبر: رئیس جمهوری سوریه طی حکمی مهندس حسین عرنوس نخست وزیر کنونی این کشور را بار دیگر مامور تشکیل کابینه جدید سوریه کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۰۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
گام خبر: رییس ورزشهای همگانی استان بوشهر از برگزاری پویش نذر خون در این استان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۲:۴۱   + ۱۵ سایت دیگر  
گام خبر: جودوکار الجزایری که حاضر به مسابقه با ورزشکار اسرائیلی نشد، گفت به این تصمیم خود، افتخار می کند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۲:۴۱   + ۹۱ سایت دیگر  
گام خبر: وزیر امور خارجه کشورمان طی نامه ای به دبیرکل این سازمان، جمع بندی از مجموع بدعهدی های طرف های غربی را به عنوان سند در دبیرخانه ملل متحد ثبت کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۲:۴۱   + ۵۰ سایت دیگر  
گام خبر: رئیس کمیته بین المللی المپیک پس از پایان کار نازنین ملایی ضمن ابراز خرسندی از حضور او به عنوان یک آسیایی در فینال قایقرانی، یک ساعت به او هدیه داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۲:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
گام خبر: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی بوشهر گفت: هنرمندانِ این استان که از دریافت تسهیلات کرونا جامانده اند می توانند با مراجعه به سامانه کارا، اطلاعات خود را ثبت کنند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۲:۴۱   + ۸۱ سایت دیگر  
گام خبر: معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در یادداشتی به مسدود شدن صفحه اینستاگرام رییس دستگاه قضا واکنش نشان داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۲:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
گام خبر: اینترنت تعطیل می شود؟ سال بعد این موقع بجای تلگرام باید از پیامک استفاده کنیم؟ همه چی فیلتر؟
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۲:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
گام خبر: دولت تدبیر و امید در نگاه مردم، صاحبنظران و رهبر معظم انقلاب ضعیف ترین و ناکارآمدترین دولت است ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۲:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
گام خبر: عباس سلیمی نمین تحلیلگر مسائل سیاسی گفت: برای اولین بار در این دولت با آمریکا و غرب وارد گفتگوی مستقیم و در سطح وزرای خارجه شدیم، این مذاکرات تجربیاتی برای ما رقم زد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۲:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
گام خبر: نتایج تازه ترین نظرسنجی نشان می دهد اکثر آمریکایی ها از جمله بیش از نیمی از جوانان، از عملکرد جو بایدن برای مدیریت بحران اخیر در نوار غزه ناراضی هستند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۲:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
گام خبر: هفتمین روز از بازی های المپیک 2020 توکیو با ثبت بهترین نتیجه تاریخ قایقرانی ایران در المپیک توسط نازنین ملایی ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۲:۱۱   + ۲۵ سایت دیگر  
گام خبر: سفیر و معاون نمایندگی روسیه در سازمان ملل متحد درباره توقف مذاکرات هسته ای وین و آغاز نشدن هفتمین دور این گفتگوها، اظهار کرد: در قبال برجام مسئولیت خاصی داریم.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۲:۱۱   + ۱۴ سایت دیگر  
گام خبر: مرکز پژوهش های مجلس اعلام کرد که طرح حمایت از حقوق کاربران در فضای مجازی نه تنها مشکلی را برای کسب و کارها ایجاد نکرده، بلکه حمایت هایی نیز درنظر گرفته است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۲:۱۱   + ۶۳ سایت دیگر  
گام خبر: گمرک ایران اعلام کرد: دومین محموله از محموله واکسن آسترازنکا اهدایی از طرف کشور ژاپن به ایران ، ساعت 4 صبح امروز ( 8 مرداد 1400) وارد کشور شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۲:۱۱   + ۱۳ سایت دیگر  
گام خبر: رئیس جمعیت هلال احمر تنگستان از پیدا شدن جسد کوهنورد تنگستانی پس از 11 روز جستجو خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۲:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
گام خبر: رئیس ستاد مقابله با بیماری کرونا در شهرستان دیلم از اعمال محدودیت های جدید کرونایی در این شهرستان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۲:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
گام خبر: رعایت اصول و قوانین و در کنار آن آموزش صحیح در هر کاری می تواند افقی برای یک آینده روش باشد و فوتبالیست شدن نیز برای مبنای این اصل می تواند آینده ای درخشان را رقم بزند که مدارس فوتبال اساسی ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
گام خبر: فرماندار شهرستان گناوه با اشاره به ثبت زلزله به بزرگی 4.3 ریشتر در گناوه گفت: این زمین لرزه که سبب وحشت مردم شد ولی خسارت و تلفات نداشته است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
گام خبر: این روزها فصل برداشت محصول رطب و خارک از نخلستان های استان بوشهر است که نخل داران استان خواستار زمینه فروش محصول به صورت مستقیم و حذف دلالان در این عرصه شدند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
گام خبر: به مناسبت عید سعید غدیر با همیاری و همکاری مردم نیکوکار و گروه های جهادی در قالب پویش احسان غدیر 120 هزار پرس غذا، طبخ و میان نیازمندان استان توزیع شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۱:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
گام خبر: به سبب وضعیت قرمز و روند صعودی ابتلا به بیماری کرونا اقامه نماز جمعه فردا 8 مردادماه در همه شهرهای استان بوشهر لغو شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
گام خبر: با گذشت سالهای زیادی از فروش عمارت ملک توسط وارثین آن به دولت، اما چند وقتی هست افرادی که خود را از وارثین سابق این ملک و از نوادگان محمد مهدی ملک التجار می نامند با ارائه سندهایی تفکیک شده ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۲:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
گام خبر: رئیس اداره دامپزشکی شهرستان بوشهر از توقیف محموله غیر مجاز یک تنی آبزیان از بوشهر به مقصد تهران خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۲:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
گام خبر: مدافع تیم ملی فوتبال ایران دچار پارگی رباط صلیبی شد تا ادامه بازی های سوپرلیگ چین را از دست دهد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۲:۱۲   + ۱۷ سایت دیگر  
گام خبر: دادستان بوشهر از دستگیری دومین عضو شورای شهر کنگان به همراه دو کارمند خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
گام خبر: در اغلب موارد شوراها شهردارانی را انتخاب می کنند که در چنگ آن ها باشد برای وقتی که توصیه نامه ای یا طرحی که دارند شهردار هم سو با آن ها عمل کند ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۲:۱۲   + ۱۴ سایت دیگر  
گام خبر: فرماندار شهرستان گناوه از تعطیلی مشاغل این شهرستان به جز گروه یک خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۲:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
گام خبر: رئیس جمهور و اعضای دولت، صبح امروز با حضور در حسینیه امام خمینی (ره) با رهبر معظّم انقلاب دیدار کردند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۲:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
گام خبر: سخنگوی کمیسیون تدوین آئین نامه داخلی مجلس از مصوبه امروز این کمیسیون برای انتشار فایل صوتی و همچنین تصاویر مربوط به جلسات هیأت رئیسه مجلس برای نمایندگان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۱:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
گام خبر: در راستای تأمین کادر درمانی بخش کرونایی بیمارستان ها همه پزشکان بخش خصوصی در مطب ها برای درمان و رسیدگی به بیماران کرونایی به بیمارستان های استان بوشهر اعزام می شوند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۱:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
گام خبر: دبیر کانون های خدمت رضوی استان بوشهر از تدوین و اجرا طرح های محرومیت زدایی در استان خبر داد و گفت: کانون خادمیاران رضوی با رویکرد اجرا طرح های محرومیت زدایی در استان بوشهر فعال هستند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۱:۴۲   + ۱۸ سایت دیگر  
گام خبر: جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران با بیان اینکه دشمنان جرأت اجرای هیچ نقشه نظامی علیه ایران عزیز را ندارند، گفت: نیروهای مسلح ایران اسلامی امروز بسیار قوی تر شده اند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۱:۴۲   + ۱۷ سایت دیگر  
گام خبر: مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خوزستان از پهلوگیری 2 فروند کشتی اقیانوس پیمای حامل کالای اساسی در بندر امام خمینی(ره) خبر داد و گفت: واردات "گندم، شکر، روغن خام خوراکی و برنج" در حال انجام است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۱:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
گام خبر: عضو کمیسیون انرژی مجلس از به صدا درآمدن زنگ خطر برای کمبود سوخت در نیروگاه ها خبر داد و گفت: زمستان نیز با خاموشی های برق مواجه می شویم.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۱:۴۲   + ۱۹ سایت دیگر  
گام خبر: رئیس مجلس شورای اسلامی در نخستین نشست رسمی خود، پای حرف ها، پیشنهادات و نکات مورد نظر حدود 50 نفر از بازرگانان، تجار و فعالان اقتصادی، صنایع و کشاورزی بخش های خصوصی ایران و سوریه نشست.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۴:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
گام خبر: روابط عمومی شرکت سیمان مند دشتی از عرضه محصول این شرکت در بورس کالا خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
گام خبر: امام جمعه آبدان گفت: اگر خطبه ها قطع شود ادراک و فهم مردم دستکاری می شود زیرا جایگاه نماز جمعه به گونه ای است که مخاطب و خطیب در کنار هم رشد می کند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
گام خبر: مدیر کارخانه سیمان دشتستان گفت: سیمان دشتستان از بابت هر روز توقف اجباری از قطعی برق حداقل در حدود 900 میلیون تومان در روز دچار ضرر و زیان شد ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۳:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
گام خبر: منابع خبری از سرنگونی یک فروند کوادکوپتر رژیم صهیونیستی توسط مقاومت فلسطین خبر دادند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۳:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
گام خبر: عضو کمیسیون اجتماعی مجلس انعقاد تفاهم نامه مجلس با مدیران بانک ها خبر داد و گفت: فرآیند پرداخت تسهیلات ازدواج به زوج های جوان آسان تر شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۳:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
گام خبر: نماینده مردم دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی گفت: در خصوص مشکلات اساسی بیمارستان امام خمینی کنگان ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۳:۱۲    
گام خبر: نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم بخش بوشکان طی روزهای گذشته مراجعات حضوری و تلفنی و مجازی فراوانی به ما داشتند که نباید پروژه سد ارغون به صورت ناقص افتتاح شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۳:۱۲   + ۵۰ سایت دیگر  
گام خبر: رابرت مالی نماینده ویژه آمریکا در امور ایران ضمن تکرار ادعای آمادگی دولت جو بایدن برای بازگشت به برجام گفت، کارزار فشار حداکثری واشنگتن علیه تهران به طرز وحشتناکی شکست خورده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۳:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
گام خبر: کارشناس مسائل بین الملل با بیان اینکه منافع ملی در دولت روحانی ذیل منافع جناحی دیده شد گفت: هدف آمریکا از مذاکره مهار مولفه های قدرت ایران است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۳:۱۲   + ۱۷ سایت دیگر  
گام خبر: رئیس پلیس راهور پایتخت درباره برخورد با سگ گردانی در خودرو گفت: این موضوع در دستورکار پلیس است و روزانه با آن برخورد می شود چرا که باعث پرت شدن حواس راننده می شود ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۳:۱۲   + ۱۸ سایت دیگر  
گام خبر: رئیس جمهور تونس در اقدامی غیرمنتظره و به پشتیبانی ارتش، نخست وزیر و رئیس پارلمان این کشور را برکنار کرد و فعالیت پارلمان را نیز به حالت تعلیق درآورد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۳:۱۲   + ۱۶ سایت دیگر  
گام خبر: تیم ملی والیبال کشورمان در دومین مسابقه خود در رقابت های المپیک توکیو به مصاف ونزوئلا رفت و توانست حریف خود را شکست دهد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۳:۱۲   + ۴۴ سایت دیگر  
گام خبر: دبیر کمیته علمی کشوری کووید 19 با بیان اینکه ویروس دلتا در سنین کمتر دیده می شود و به نظر می رسد درگیری در بچه ها در این نوع بیشتر است ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۳:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
گام خبر: دیدارهای هفته بیست و نهم لیگ برتر در شرایطی برگزار شد که اتفاقاتی عجیب در آن رخ داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۳:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
گام خبر: سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان بوشهر گفت: در دهه امامت و ولایت 185 برنامه فرهنگی توسط کتابخانه های استان بوشهر برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۱:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
گام خبر: استاندار بوشهر گفت: اجرای سد خائیز مهمترین و بی سابقه ترین اقدام دولت در قبل و بعد از انقلاب در شهرستان تنگستان و راهکاری مهم برای نجات نخیلات این شهرستان به شمار می رود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۱:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
گام خبر: اگرچه شرکت صهیونیستی ان اس او گروپ استفاده از جاسوس افزار پگاسوس را برای جاسوسی از گوشی های همراه سیاستمداران تکذیب کرده، اما افشاگری واتس اپ در این زمینه چیز دیگری را نشان می دهد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۱:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
گام خبر: رئیس جمعیت هلال احمر از ورود نهمین محموله واکسن به تعداد یک میلیون و 95 هزار و 200 دز توسط این جمعیت خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۱:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
گام خبر: سیدجواد هاشمی بازیگر سینما و تلویزیون معتقد است: مشکل خوزستانی ها باید به صورت زیربنایی حل شود و اگر این کار را نکنیم، ظلم به مردم خوزستان است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۱:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
گام خبر: نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: در سریع ترین زمان برای احداث خط انتقال آب از سد ارغون به شهر کلمه اقدام شود تا مردم از مزایای این سد بهره مند شوند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۱:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
گام خبر: مدیرکل هواشناسی استان بوشهر از افزایش محسوس دمای هوا در برخی نقاط استان تا آستانه 50 درجه سلسیوس و یا بیشتر خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۱:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
گام خبر: یکی از فرماندهان گروه مقاومتی حشد شعبی عراق اعلام کرد: ایالات متحده آمریکا برای خارج ساختن نظامیان خود از خاک عراق جدیت ندارد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۱:۴۲   + ۱۴ سایت دیگر  
گام خبر: رئیس کمیته روابط خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها و صیانت از حقوق ملت ایران هیچ مانعی برای مذاکره نگذاشته است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۱:۴۲   + ۱۴ سایت دیگر  
گام خبر: ملی پوشان بسکتبال ایران نخستین دیدار خود در بازیهای المپیک را به تیم ملی جمهوری چک واگذار کردند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۱:۴۲   + ۱۹ سایت دیگر  
گام خبر: سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: نتایج اولیه آزمون سراسری 1400 تا دوشنبه آینده اعلام خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۱:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
گام خبر: کتاب مظلومیت تاریخی: بررسی و نقد آیات ولایت از دیدگاه آلوسی نوشته فاطمه پرهیزگار توسط نشر هاجر منتشر شد. این کتاب اشکالات آلوسی عالم قرن سیزدهمی بر برخی ااصول عقاید امامیه را پاسخ می گوید.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
گام خبر: مدیر آموزش کل فنی و حرفه ای استان بوشهر گفت: سالانه 20هزار بوشهری مهارت های فنی و حرفه ای را یاد می گیرند و 78درصد از مهارت آموزان شاغل شده اند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۱:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
گام خبر: فراخوان مسابقه عکس، پوستر، نماهنگ با موضوع عفاف و حجاب و با محور های جوانان، خانواده، سبک زندگی ایرانی اسلامی ویژه هنرمندان بوشهری منتشر شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۱:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
گام خبر: فیلم های ورزشی زیادی در سینما ساخته شده اند، اما تعداد فیلم ها با موضوع المپیک بسیار کم است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۱:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
گام خبر: دنیای خواب و رویا دارای رمز و راز های فراوانی است و بسیاری از ما می خواهیم از آن ها سر در بیاوریم.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۱:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
گام خبر: صنعت دامپروری و طیور کشور در یک سال گذشته با مشکلات بسیاری مواجه بوده؛، به طوری که کمبود نهاده و افزایش چند برابری قیمت آن در بازار باعث افزایش هزینه ها تولید شده و خشکسالی هم این صنعت را ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۱:۴۲   + ۱۲ سایت دیگر  
گام خبر: دولت روحانی در افزایش شکاف طبقاتی در کشور، عملکرد ضعیف تری از دولت رفسنجانی داشته است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۱:۴۲   + ۱۳ سایت دیگر  
گام خبر: وزارت امور خارجه در آخرین گزارش روند اجرای برجام تلاش کرده است که با ارائه اطلاعات و تحلیل های غلط ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۱:۴۲   + ۳۰ سایت دیگر  
گام خبر: مدیر مسئول روزنامه کیهان در مطلبی تحت عنوان گزارشی که ارائه آن ضروری است، نوشت: جناب روحانی دولت را با چه خصوصیاتی به آقای رئیسی تحویل می دهد و طی 8 سالی که بر کرسی ریاست قوه مجریه نشسته ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
گام خبر:
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۱:۴۲   + ۲۶ سایت دیگر  
گام خبر: رئیس پلیس استان بوشهر از دستگیری اخلالگران گوشت مرغ در اقدام به خرید گسترده این ماده پروتئینی از مرغداران با قیمت بالاتر از نرخ مصوب که سبب اخلال 135 میلیارد ریال در بازار مرغ شده بودند خبر ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۱:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
گام خبر: همزمان با دهه امامت و ولایت بسیج سازندگی سپاه استان بوشهر، توزیع بیش از 4 هزار بسته معیشتی میان نیازمندان، محرومان و آسیب دیدگان از کرونا را آغاز کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
گام خبر: یکی از مطالبات مهم مردم در حل مشکلات اقتصادی، سرمایه گذاری، ازدواج و دیگر موارد ارائه تسهیلات بانکی است که سنگ اندازی بانک ها در پرداخت وام برای مردم کمرشکن شده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۱:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
گام خبر: استاندار بوشهر باتأکید بر حمایت از ورزشکاران قهرمان در عرصه های ملی، بین المللی و آسیایی گفت: حمایت از ورزش قهرمانی در اولویت استان بوشهر قرار دارد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۱:۴۲   + ۱۸ سایت دیگر  
گام خبر: فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: یقیناً مردم فریب جنجال ها و دروغ ها را نخواهند خورد و نظام در کنار مردم با فائق آمدن بر مشکلات، پاسخ یاوه گویی های دشمنان را خواهند داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۱:۴۲   + ۲۰ سایت دیگر  
گام خبر: رئیس کل دادگستری استان هرمزگان از دستور رئیس قوه قضائیه برای کنترل قیمت ها خبر داد و گفت: دادستان ها موظف به رصد بازار برای جلوگیری از تحمیل فشار های مضاعف به مردم شدند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۱:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
گام خبر: رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: آخرین جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی لغو شد. به نظر می رسد ادامه بررسی طرح کنکوری در دولت جدید و با حضور وزرای جدید انجام خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۱:۴۲   + ۱۳ سایت دیگر  
گام خبر: رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی در توئیتی از تشکیل پرونده ای برای مشکلات خوزستان در این کمیسیون خبرداد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۱:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
گام خبر: رئیس سازمان زندان ها از آغاز واکسیناسیون مددجویان در زندان های سراسر کشور خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۱:۴۲   + ۱۷ سایت دیگر  
گام خبر: در چهل و چهارمین اجلاس کمیته میراث جهانی یونسکو، راه آهن سراسری ایران به عنوان بیست و پنجمین اثر میراث فرهنگی ملموس ایران در فهرست جهانی یونسکو ثبت شد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۳:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
گام خبر: سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: دولتمردانی که از دفاتر نرم و خنک خود در تهران تکان نمی خوردند، مشکلات و احساس کشاورز و دامدار خوزستانی را درک نخواهند کرد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۳:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
گام خبر: کاهش بارش ها در کشور یک هشدار جدی است که مردم را با بحران روبه روکرده و متاسفانه این بحران به پرآب ترین استان های کشور نیز رسیده است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۲:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
گام خبر: بر اساس وعده دیوان محاسبات مبنی بر ارائه گزارش های 2 ماهه از نظارت مستمر بر اجرای بودجه سال 1400، نخستین گزارش آن در استان بوشهر منتشر شد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۲:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
گام خبر: با قرمز شدن شرایط کرونایی در دیلم، اکنون به جز دیر، بقیه شهرستان های استان بوشهر قرمز کرونایی هستند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۲:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
گام خبر: رئیس رصدخانه مهر بوشهر گفت: این رصدخانه برای آشنایی دانش آموزان با پدیده های نجومی طرحی برخط(آنلاین) تهیه کرده که قرار است در شبکه شاد در دسترس قرار گیرد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۲:۴۲   + ۳۱ سایت دیگر  
گام خبر: رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی گفت: پرونده ای از ترک فعل مسئولان دولتی تشکیل خواهیم داد و آنان باید مسئولیت ناکارآمدی شان را بپذیرند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۲:۴۲   + ۴۷ سایت دیگر  
گام خبر: متخصصان تغذیه معتقدند مخلوط شیر و خرما به پیشگیری از کم خونی و گردش بهتر خون کمک می کند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۲:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
گام خبر: در این گزارش به عجیب و غریب ترین پدیده های طبیعی در دنیا اشاره خواهیم کرد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۲:۱۲   + ۵۳ سایت دیگر  
گام خبر: رهبر معظم انقلاب اسلامی می فرمایند: مسئولان وظیفه دارند به مشکلات خوزستان رسیدگی کنند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۲:۱۲   + ۴۹ سایت دیگر  
گام خبر: رئیس هیات مدیره دیده بان شفافیت از آیت الله رئیسی رئیس جمهور منتخب خواست به داد مردم خوزستان برسد و برای حل مشکلات مردم این استان منتظر دولت روحانی نماند.
مشاهده نتایج بیشتر...