چهارشنبه ۳۰ مهرساعت ۲۱:۴۷Oct 2020 21

گام خبر (gamkhabar.ir)

  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
گام خبر: اتحادیه اروپا در واکنش به ادعای آمریکا برای بازگرداندن تحریم های بین المللی علیه ایران بیانیه ای صادر کرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۲:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
گام خبر: عادی سازی رابطه چند دولت عربی با رژیم صهیونیستی اگر برای برخی صلح باشد، برای منطقه صلح نیست، هر چند در آستانه انتخابات آمریکا، هدیه خوبی برای لابی صهیونیسم است ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۲:۳۶   + ۴۵ سایت دیگر  
گام خبر: بر اساس قانون مصوب سال 1386، ساعت رسمی کشور در ساعت 24 امشب (30 شهریور) یک ساعت به عقب کشیده می شود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۲:۳۶   + ۱۳ سایت دیگر  
گام خبر: حجت الاسلام محمدتقی نقدعلی نماینده مردم خمینی شهر در مجلس از وعده رئیس جمهور برای شنبه و یکشنبه انتقاد کرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۲:۱۸   + ۱۵ سایت دیگر  
گام خبر: مدیر کل صدا و سیمای مرکز بوشهر عنوان کرد: از آغاز جنگ تحمیلی و بنا به درخواست های مکرر مردم بوشهر برای پخش آژیر قرمز و اطلاعیه های مربوط به جنگ تحمیلی ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۲:۱۸   + ۴۴ سایت دیگر  
گام خبر: سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان تاکید کرد: پیام تهران به واشنگتن روشن است، به جامعه جهانی برگرد، به تعهدات خود عمل کن، دست از یاغی گری بردارد که در این صورت جامعه جهانی تو را خواهد پذیرفت.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۲:۱۸   + ۲۰ سایت دیگر  
گام خبر: یک کارشناس بازار سرمایه گفت: در وضعیت فعلی شرکت ها به لحاظ ارزندگی، ارزنده هستند و سرمایه گذاران اگر دست از نوسان گیری بکشند بازار وضعیت بهتری را پیدا می کند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۲:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
گام خبر: استاندار بوشهر با اشاره به بهره برداری از سه سد در استان بوشهر گفت: سه سد دیگر نیز تا پایان این دولت افتتاح خواهیم کرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۲:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
گام خبر: روزهای 29 و 30 شهریور صحنه جدال دیپلماتیک آمریکا با کشورهای باقی مانده در برجام بود و شاید بتوان گفت صحبت های گوترش همانند آب سردی بود که در تابستانی جهنمی بر پیکر ترامپ ریخته شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۲:۰۳   + ۱۷ سایت دیگر  
گام خبر: رئیس مجلس با اشاره به شکست حقوقی آمریکا در شورای امنیت به دلیل اقتدار و ایستادگی مردم ایران و با تاکید بر این که نباید به این شکست های حقوقی و سیاسی آمریکا دلخوش باشیم گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۲:۰۳   + ۷۴ سایت دیگر  
گام خبر: پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس توضیحاتی درباره تاثیر عرضه خودرو در بورس بر قیمت آن ارائه کرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۱:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
گام خبر: دبیرکل سازمان ملل متحد خطاب به شورای امنیت این سازمان از انجام نگرفتن هیچ اقدامی در ارتباط با ادعای آمریکا مبنی بر بازگشت تحریم ها علیه ایران به دلیل نبود قطعیت در خصوص صحت این ادعا خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۱:۰۳   + ۱۱۴ سایت دیگر  
گام خبر: سازمان سنجش اسامی 40 نفر برتر کنکور 99 در گروههای آزمایشی پنجگانه را اعلام کرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۰:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
گام خبر: به همت حوزه دانش اموزی شهید فهمیده شهرستان بوشهر مراسم شبی با شهدا با روایتگری سرهنگ واعظی در جوار شهدای گمنام پارک شغاب شهر بوشهر برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۰:۴۸   + ۱۲۸ سایت دیگر  
گام خبر: همتی درباره گشایش های ارزی گفت: در حوزه بین المللی رایزنی های ما در بعضی کشورها در آستانه ثمردهی است و از طرف دیگر میزان صادرات نفت و فرآورده های آن بهتر و روند بازگشت ارز صادرکنندگان سرعت ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۲۲:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
گام خبر: نماینده تهران اظهار داشت: اعضای اصلی تیم مذاکره کننده هسته ای یکبار هم سند برجام را نخوانده اند، زیرا اگر خوانده بودند، متوجه کلمه دسترسی نظامی هم می شدند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۲۲:۱۸   + ۹۲ سایت دیگر  
گام خبر: رئیس سازمان انرژی اتمی با بیان اینکه تقارن زمانی در توافق ایران و آژانس با شکست طرح مکانیسم ماشه لطف خدا بود، گفت: آژانس اعلام کرده است درخواست دیگری برای بازرسی ندارد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۲۲:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
گام خبر: اگر زمانی دچار دندان درد شدید تا قبل مراجعه به دندان پزشکی، این درمان های خانگی می توانند باعث تسکین درد دندان شوند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۲۲:۰۳   + ۲۵ سایت دیگر  
گام خبر: رانندگی با چراغ روشن بنزین به ماشین آسیب وارد می کند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۲۱:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
گام خبر: نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: اگر ستاد ملی مقابله با کرونا، آموزش و پرورش و وزارت بهداشت با یک مدیریت واحد عمل کرده و تصمیم می گرفتند امروز شاهد اوج گیری کرونا آن هم قبل ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۲۱:۴۸   + ۱۲۵ سایت دیگر  
گام خبر: فرمانده نیروی هوافضای سپاه با بیان اینکه نیروهای مسلح امروز وظیفه خود را کمک و حمایت ازتوسعه صنایع داخلی می دانند ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۲۱:۳۳   + ۱۸ سایت دیگر  
گام خبر: مدیر اکتشاف شرکت ملی نفت ایران گفت: از 20 اکتشاف در جهان، اکتشاف اول و سوم متعلق به جمهوری اسلامی ایران است که یکی از آنها میدان گازی ارم معادل 2 ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۲۱:۳۳   + ۱۵ سایت دیگر  
گام خبر: مقامات شرکت بیت دنس طی شکایت از دولت ترامپ از دادگاه خواستند تا جلوی ممنوع شدن نرم افزار تیک تاک در آمریکا را بگیرند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۲۱:۳۳   + ۵۱ سایت دیگر  
گام خبر: بر اساس ابلاغیه ای که در آینده نزدیک منتشر می شود، مدت خدمت وظیفه عمومی در مناطق محروم کشور یک ماه کم می شود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۲۱:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
گام خبر: پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: بازیکنان پرسپولیس روز به روز هماهنگ تر می شوند و اگر مغرور نشوند، می توانند به قهرمانی آسیا نیز برسند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۲۱:۱۸   + ۶۲ سایت دیگر  
گام خبر: وزیر آموزش و پرورش گفت: برگزاری کلاس حضوری مشروط به اجرای دستورالعمل بهداشتی شد و برای اینکه خانواده و معلمان دغدغه سلامت نداشته باشند به مدرسه تفویض اختیار شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۲۱:۱۸   + ۱۹ سایت دیگر  
گام خبر: جانشین فرمانده نیروی انتظامی در بازدید از مرز شلمچه گفت: مرز شلمچه و سایر مرزها متصل به کشور عراق بنا به صلاحدید ستاد ملی مبارزه با کرونا و عدم موافقت کشور همسایه برای تردد اربعین حسینی ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۶:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
گام خبر: مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان بوشهر از برگزاری 1400 برنامه در هفته دفاع مقدس در استان بوشهر خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۶:۳۳   + ۲۹ سایت دیگر  
گام خبر: دادستان بوشهر از دستگیری سومین و چهارمین عضو شورای شهر بوشهر به اتهام تخلفات مالی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۶:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
گام خبر: فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر درباره احداث باغ موزه دفاع مقدس در بوشهر گفت: مصوبه زمین باغ موزه دفاع مقدس توسط استانداری ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۱:۱۹   + ۴۲ سایت دیگر  
گام خبر: رییس جمهور گفت: برخی دوگانه انگاری ها در جامعه ما مطرح می شود مثل سلامت و معیشت، سلامت و دیانت، سلامت و آموزش؛ این دوگانه ها نادرست است ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۱:۰۴   + ۱۴۳ سایت دیگر  
گام خبر: فرمانده کل سپاه خطاب به رئیس جمهور آمریکا گفت: وعده انتقام ما از شهادت سردار سلیمانی قطعی، جدی و کاملا واقعی است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۰:۴۹   + ۲۳ سایت دیگر  
گام خبر: از مدت ها قبل این موضوع مطرح است که چرا تا به حال در ایران زنان رئیس جمهور نشده اند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۰:۴۹   + ۳۱ سایت دیگر  
گام خبر: تحقیقات اخیر محققان نشان می دهد احتمال ابتلا به آلرژی در متولدین برخی از فصول سال نسبت به دیگران بیشتر است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۰:۳۴   + ۱۵ سایت دیگر  
گام خبر: آرتروز به دلیل شرایط شغلی یا وضعیت نامناسب گردن به مهره های گردن آسیب می رساند و درمان پیچیده ای دارد. در این مطلب به راهکار های پیشگیری از آرتروز گردن اشاره می کنیم.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۰:۱۹   + ۱۳ سایت دیگر  
گام خبر: این روزها گویی دولت از وعده هایی که در انتخابات داده بود پشیمان است و به کاندیداهای انتخابات 1400 توصیه می کند در انتخابات انتظارات مردم را بی جهت بالا نبرید !
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۰:۱۹   + ۳۹ سایت دیگر  
گام خبر: پایگاه اطلاع رسانی پلیس در ارتباط با فیلم منتشر شده در فضای مجازی از صحنه دستگیری راننده خودرو متخلف توضیحی ارسال کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۰:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
گام خبر: دونالد ترامپ پس از دیدارش با هیات کویتی مدعی شد که این هیات برای پیوستن به توافق های صلح با اسرائیل مشتاق بودند و به زودی کویت هم به کشورهایی که با اسرائیل عادی سازی روابط کردند ملحق می شود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۰:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
گام خبر: سلیمی در واکنش به سخنان اخیر رئیس جمهور مبنی بر اینکه مشکل گرانی ها به نبود وزیر بازرگانی برمی گردد گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۰:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
گام خبر: در حالی که میزان صید میگو در آب های استان بوشهر حدود 65 درصد افزایش یافته است، پیش بینی می شود میزان تولید میگوی پرورشی استان نیز بیش از 30 درصد افزایش یابد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۹:۱۹   + ۱۸ سایت دیگر  
گام خبر: جانشین فرمانده کل سپاه گفت: جبهه باطل برای شکست ایران اسلامی اتحاد بی سابقه ای شکل داده است که به اذن خداوند با شکست روبه رو می شود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۹:۱۹   + ۲۳ سایت دیگر  
گام خبر: زنگنه در حالی مدعی است که امضای قرارداد با توتال، تصمیم نظام و حذف سهمیه بندی بنزین که منجر به حذف کارت سوخت شخصی شد، تصمیم دولت بوده است که وزارت نفت در هر دو موضوع نقش کلیدی داشته است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۹:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
گام خبر: وزارت بازرگانی آمریکا اعلام کرد از فردا بیستم سپتامبر بارگذاری دو نرم افزار چینی وی چت و تیک تاک در ایالات متحده ممنوع خواهد بود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۹:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
گام خبر: امام جمعه بوشهر با تاکید بر تلاش جهادی مسئولان برای برطرف کردن مشکلات گرانی گفت: بی برنامه گی و بی تدبیری راهبردی اقتصادی ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۹:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
گام خبر: رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر با اشاره به برداشت 164 هزار تن محصول 5.5 میلیون اصله نخل استان بوشهر تا پایان آبان ماه گفت: تاکنون 116 هزار تن محصول نخیلات استان بوشهر شامل خارک ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۲۳:۰۴    
گام خبر: چندیست که وزارتخانه صنعت، معدن و تجارت به عنوان بزرگترین وزارتخانه بدون وزیر و با سرپرست اداره می شود و در این بین برخی از نام ها این روزها بیش از دیگر نام ها در بورس سکان داری آن لق لقه ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۸:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
گام خبر: گروه های فلسطینی با صدور فراخوانی خواستار حضور گسترده مردم در روز جمعه خشم در محکومیت عادی سازی روابط برخی کشورهای عربی با رژیم صهیونیستی شدند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۸:۰۴   + ۴۴ سایت دیگر  
گام خبر: وزیر خارجه کشورمان در پاسخ به ادعای وزیر خارجه آمریکا مبنی بر اینکه تحریم های شورای امنیت علیه ایران از روز 20 سپتامبر [30 شهریور] بازمی گردند ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۸:۰۴   + ۳۹ سایت دیگر  
گام خبر: یک دیپلمات سازمان ملل در گفت وگو با خبرگزاری رویترز گفته که بازگشت تحریم ها علیه ایران در کار نخواهد بود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۸:۰۴   + ۳۱ سایت دیگر  
گام خبر: صفحه رسمی لیگ قهرمانان آسیا در اقدامی عجیب صحبت های مربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره خلیج فارس را تغییر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۸:۰۴   + ۱۴ سایت دیگر  
گام خبر: معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه ارزش خرید گندم تضمینی را 207 هزار میلیارد ریال است گفت: تاکنون 196 هزار میلیارد ریال بابت مطالبات گندمکاران پرداخت شده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۸:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
گام خبر: وزیر خارجه آفریقای جنوبی ادعاهای یک رسانه آمریکایی مبنی بر قصد ایران برای ترور سفیر آمریکا در این کشور را رد کرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۸:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
گام خبر: به دنبال عدم حضور رئیس شعبه فیس بوک در هند در نشستی در دهلی نو برای بررسی نقش این شبکه اجتماعی در نفرت پراکنی، مقامات هندی فیس بوک را به غرض ورزی بر علیه مسلمانان متهم کردند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۸:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
گام خبر: رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: با گذشت 2 هفته از آغاز سال تحصیلی و بازگشایی مدرسه ها تاکنون از ابتلای دانش آموزان و معلمان این استان به ویروس کووید 19 هیچ گزارشی دریافت نشده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۸:۰۴   + ۲۸ سایت دیگر  
گام خبر: در کنار یک رژیم غذایی سالم و مقوی، مکمل ها نقش زیادی در سلامت شما دارند. در این مطلب چند مکمل مهم را به شما معرفی می کنیم که حتما باید با غذا مصرف شوند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۸:۰۴   + ۴۹ سایت دیگر  
گام خبر: آخرین هفته شهریور 99 با افزایش قیمت ارز و سکه همراه بود که البته شاخص کل بازار سرمایه نیز بعد از مدت ها رشد کرد و سبز پوش شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۸:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
گام خبر: مهران رجبی به علت ابتلا به بیماری کرونا در بیمارستان بستری شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۸:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
گام خبر: وینگر ایرانی تیم برایتون امشب برای نخستین بار توانست در تیم جدیدش پاس گل به ثبت برساند و یکبار هم به زیبایی توپ را به تور دروازه حریف چسباند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۸:۰۴   + ۲۹ سایت دیگر  
گام خبر: جدول زمانی پخش برنامه های درسی دانش آموزان ابتدایی و متوسطه برای روز جمعه 28 شهریور که از شبکه های 7،4 و معارف پخش می شود، منتشر شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۸:۰۴   + ۱۹ سایت دیگر  
گام خبر: وزارت خزانه داری آمریکا چندین فرد را به بهانه ارتباط با وزارت اطلاعات ایران تحت تحریم قرار داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۸:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
گام خبر: عضوهیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی بر لزوم اهتمام برای استاندارد سازی رفتارهای مدیریتی در کشور تاکید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۸:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
گام خبر: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر با بیان اینکه قیمت میوه و سبزیجات در بوشهر نسبت به دیگر استان ها گران تر است گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۸:۰۴   + ۵۲ سایت دیگر  
گام خبر: دادستان کل کشور در مکاتبه ای با وزیر اقتصاد، تاکیدکرد، اگر برخی مودیان در مقام توضیح یا گلایه از نحوه برخورد ممیزان برآیند با تشخیص غیرواقعی ارقامی نجومی که با نحوی درآمد تناسبی ندارد ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۸:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
گام خبر: یک کارشناس مسائل سیاسی گفت: اینکه نباید به هیچ وجه انتظارات را بالا برد درست است اما این حرف را آقای روحانی باید در دولت اول و قبل از برجام می گفت اما وی دقیقا خلاف این عمل کرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۸:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
گام خبر: زلزله ای به بزرگی 3.6 ریشتر، جزیره خارگ در استان بوشهر را لرزاند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۸:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
گام خبر: سخنگوی وزارت بهداشت ضمن تشریح آخرین آمار بیماران و بهبودیافتگان کرونا در کشور گفت: در طول 24 ساعت گذشته 144 نفر بر اثر کرونا جان باختند و مجموع جانباختگان به عدد 23 هزار و 952 رسید!
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۸:۰۴   + ۶۱ سایت دیگر  
گام خبر: فروشندگان خودرو معتقدند فعلا مردم باید دست از خرید خودرو در بازار بردارند تا شاید با کاهش تب خرید روند افزایش قیمت ها متوقف شود ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۸:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
گام خبر: رهبر جریان صدر به نخست وزیر رژیم صهیونیستی نسبت به هرگونه اقدامی در قبال عراق هشدار داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۸:۰۴   + ۸۴ سایت دیگر  
گام خبر: رئیس سازمان برنامه و بودجه با بیان اینکه بخشی از منابع تحقق بودجه 1400 از مالیات ها خواهد بود، گفت: بخش دیگری از منابع، از واگذاری سهام های دولت از طریق بورس تامین خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۸:۰۴   + ۴۲ سایت دیگر  
گام خبر: معاون کل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه دیگر رنگ بندی کرونایی معنایی ندارد، گفت: نارنجی و زرد نداریم ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۸:۰۴   + ۱۲ سایت دیگر  
گام خبر: مصاحبه رئیس جمهور سابق کشورمان با یکی از شبکه های نشان دار ضدانقلاب که مستقیما از کنگره آمریکا برای مبارزه با جمهوری اسلامی ایران، بودجه دریافت می کند، سوالات فراوانی را ایجاد کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۸:۰۴   + ۲۰ سایت دیگر  
گام خبر: رئیس کمیته تربیت بدنی کمیسیون فرهنگی مجلس از کلید خوردن طرح تحقیق و تفحص از قرارداد مارک ویلموتس سرمربی سابق تیم ملی فوتبال خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۸:۰۴   + ۱۱ سایت دیگر  
گام خبر: شاید خیلی ها تصور می کردند که حضور یک بازیگر ترکیه ای که در اکثر سریال های غیراخلاقی و هنجارشکنانه ترکیه ای به ایفای نقش پرداخته، موجب فروش بالای این فیلم ایرانی می شود اما ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۸:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
گام خبر: از همان ابتدای تصویب برجام استراتژی دولت این شد که مبادا بهانه ای به دست آمریکا بدهیم و هر اتفاقی در سطح بین المللی و مرتبط با برجام می افتاد، دولت را در خوابی ناز می دیدیم.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۸:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
گام خبر: دولت در ایران به دلیل مبسوط الیدی و اختیارات فراوانی که دارد، می تواند اینچنین تبدیل به یک حاکم مطلق العنان شود که بازار معیشت مردم را تبدیل به بازار شام کند و به کسی هم پاسخگو نباشد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۰:۰۵   + ۳۰ سایت دیگر  
گام خبر: نماینده دائم ایران در سازمان ملل متحد با ارسال نامه ای به دبیرکل سازمان ملل متحد و شورای امنیت، مراتب اعتراض خود را به تهدیدهای اخیر رئیس جمهوری آمریکا علیه ایران ابراز داشت.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۰:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
گام خبر: دولت سعودی بر ایستادگی ریاض در کنار ملت فلسطین تاکید کرد و مدعی شد که همه تلاش خود را برای دستیابی به صلح عادلانه و جامع مربوط به پرونده فلسطین به کار خواهد گرفت.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
گام خبر: رئیس هیات فوتبال اسان بوشهر سو مدیریت را علت سقوط شاهین شهرداری بوشهر و پارس جنوبی جم به لیگ دسته یک فوتبال کشور عنوان کرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۰:۰۵   + ۲۵ سایت دیگر  
گام خبر: مدیرعامل سازمان صنایع هوایی کشور گفت: در حال تولید 8 مدل هواپیما هستیم و تلاش می کنیم در این صنعت به ارائه خدمات پایدار برسیم.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۰:۰۵   + ۱۴ سایت دیگر  
گام خبر: حجت الاسلام حمید پارسانیا با اشاره به سند 2030 گفت: وقتی این سند مطرح می شود، معاون اول رییس جمهور نامه ای صادر می کند و کارگروه های مختلفی از جمله در سازمان برنامه و بودجه مأمور می شوند تا ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۰:۰۵   + ۲۲ سایت دیگر  
گام خبر: نامزد دموکرات انتخابات آمریکا روز سه شنبه در سخنرانی تبلیغاتی خود در ایالت فلوریدا به اشتباه نام ایران را بکار برد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۲۲:۳۶   + ۱۷ سایت دیگر  
گام خبر: اگر با راه رفتن و ایستادن کمردرد می گیرید، ممکن است این درد خبر از تنگی کانال نخاع کمری بدهد که شما از آن بی اطلاع هستید.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۲۲:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
گام خبر: منتقدان دولت معتقدند دولت آقای روحانی در دوره دوم خویش توسط آقای واعظی و نوبخت مصادره شد و با بررسی انتصابات و عزل های صورت گرفته ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۲۲:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
گام خبر: سخنگوی وزارت خارجه قطر اعلام کرد که این کشور سوار قطار عادی سازی روابط با دشمن صهیونیستی نمی شود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۲۲:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
گام خبر: رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به شرایط کنونی و اعمال تحریم ها و فشار بر کشور وزارت نفت نمی تواند با هدف گذاری و برنامه ریزی های قبلی پیش رود، همه باید در مجلس، دولت ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۲۲:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
گام خبر: در حالی که صید میگو در آب های بوشهر از 28 شهریور ممنوع می شود، قیمت این آبزی به هر کیلوگرم 125 هزار تومان رسیده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۲۲:۰۶   + ۱۵ سایت دیگر  
گام خبر: رئیس جمهور آمریکا بار دیگر مدعی شد که بعد از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به یک توافق فوق العاده با ایران دست خواهد یافت.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۲۲:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
گام خبر: امام جمعه کنگان گفت: گرانی افسار گسیخته و وضعیت بازار رضایت بخش نیست و باید نظارت ها بر قیمت اجناس افزایش یابد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۲۲:۰۶   + ۲۹ سایت دیگر  
گام خبر: نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: در جمع بندی طرح تأمین کالای اساسی به این نتیجه رسیده ایم که اعتبار خرید کالا یا یارانه غیر نقدی در کارت یارانه ای افرادی که مشمول طرح معیشت می شوند ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۲۲:۰۶   + ۱۹ سایت دیگر  
گام خبر: وزیر سابق آموزش و پرورش با انتقاد از کاهش کیفیت نیروی آموزشی در آموزش و پرورش گفت: با جرات می گویم کیفیت نیروی آموزشی در دهه 60 به مراتب از کیفیت نیروی آموزشی در دهه 90 که در اواخر آن قرار ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۲۲:۰۶   + ۴۲ سایت دیگر  
گام خبر: فیفا با ارسال نامه ای به وکیل برانکو ایوانکوویچ تاکید کرد مدارک مربوط به پرونده شکایت این مربی از پرسپولیس را دریافت و آنها را تایید کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۲۲:۰۶   + ۴۷ سایت دیگر  
گام خبر: وزیر بهداشت، گفت: تقسیم بندی مناطق قرمز، زرد و سفید و نارنجی غلط است. زیرا این مناطق با سرعت زیادی می توانند از نظر وضعیت ویروس تغییر کنند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۲۱:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
گام خبر: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر با اشاره به قدمت بالای چاپ، مطبوعات و نشر در این استان گفت: در این راستا اقدامات مهمی برای راه اندازی موزه مطبوعات ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۲۱:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
گام خبر: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر از گسترش و افزایش جمعیت سالمندان خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۳:۲۱   + ۱۶ سایت دیگر  
گام خبر: دادستان بوشهر با اشاره به ادامه بازداشت متهمان پرونده مشکلات مالی شهرداری بوشهر گفت: در این راستا پس از بازداشت رئیس شورا، دومین عضو شورای شهر بوشهر نیز بازداشت شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۰:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
گام خبر: عضو کمیسیون شوراهای مجلس گفت: محاکمه اکبر طبری گام بلندی از سوی قوه قضاییه در جهت مبارزه با فساد است و جای تقدیر دارد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۰:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
گام خبر: شهرستان گناوه با داشتن ساحل و دریاو زیرساخت مناسب برای سرمایه گذاری، فرصت های مطلوبی را برای توسعه آبزی پروری خصوصا پرورش میگو دارد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۰:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
گام خبر: رئیس هیئت فوتبال استان بوشهر گفت: هیئت های فوتبال شهرستانی در استان بوشهر تقویت می شوند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۰:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
گام خبر: رئیس سازمان توسعه روابط ایران و عراق با برشمردن مشقت های بازسازی و توسعه عتبات در سال های اخیر می گوید: ستاد بازسازی عتبات یادگار حاج قاسم است، باقی می ماند و منحل نخواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۰:۰۶   + ۲۱ سایت دیگر  
گام خبر: عضو کمیسیون قضایی مجلس گفت: اعدام نوید افکاری به خاطر وجود شاکی خصوصی بوده و هیچ ربطی به حاکمیت ندارد و سیاسی قلمداد کردن آن با هدف خدشه به نظام انجام می شود.
مشاهده نتایج بیشتر...