چهارشنبه ۱۳ مردادساعت ۰۴:۲۹Aug 2021 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نوار ساحلی»

جام جم   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۵:۲۲    
شهرک های ویلایی ساخته شده در نوار ساحلی شمال کشور را دیده اید؟ این مجتمع های مسکونی که اغلب به شکل مجموعه ای از باغ ویلاها طراحی می شوند، معمولا چند حلقه چاه آب دارند که از طریق آنها آب مورد نیاز واحدها را تأمین می کنند؛ اما متأسفانه در سال های اخیر ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۳:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان رییس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان هرمزگان از بررسی دقیق و کارشناسانه زوایایی فوت مشکوک یک خانم در نوار ساحلی توسط کارشناسان انتظامی استان خبرداد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۷:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
سایت دیده بان ایران: روز گذشته شش نفر از معترضان به پرو ژه های انتقال آب در خوزستان بازداشت شده اند. کانال امتداد نوشته است: ابراهیم الحایی، سالم انواری، ولید بدوی، سعید هلیچی و دو خانم از جمله کسانی هستند که در تجمع روز گذشته در نوار ساحلی شهر اهواز بازداشت شده اند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۰۹:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی از ادامه بارندگی ها در نوار ساحلی خزر و جنوب کشور طی امروز و فردا خبر داد و گفت: این هفته دمای هوا در نوار شمالی 6 تا 12 درجه افزایش خواهد یافت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۰۹:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کارشناس سازمان هواشناسی از ادامه بارندگی ها در نوار ساحلی خزر و جنوب کشور طی امروز و فردا خبر داد و گفت: این هفته دمای هوا در نوار شمالی 6 تا 12 درجه افزایش خواهد یافت.
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۴:۲۶   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد کیش، اجرای طرح ساماندهی نوار ساحلی کیش با رویکرد علمی و تخصصی را از اقدامات ماندگار در سطح جزیره کیش عنوان کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۷:۱۳    
کرونایی که تا چند ماه پیش در هرمزگان وضعیتش همچون سواحل نیلگون خلیج فارس، آبی بود در سه ماه اخیر با امواج سرکش خود، نوار ساحلی هرمزگان را قرمز کرده است.
عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه باید ایجاد کارخانجات تولیدی و صنعتی در پسکرانه بنادر به عنوان یک قانون مدنظر قرار گیرد، گفت: دولت باید در زمینه انتقال صنایع به نوار ساحلی مکلف شود و بودجه لازم در این خصوص را تخصیص دهد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۹:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کارشناس سازمان هواشناسی از آغاز بارندگی ها در استان های شمالی و البرز مرکزی در استان های تهران، زنجان، قزوین و سمنان از فردا خبر داد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۲۱:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا: رئیس ذخیره گاه زیست کره میانکاله از آتش سوزی مجدد در زیست کره میانکاله خبر داد و گفت: علت آتش سوزی عمدی به نظر می رسد. علی کلانه با اشاره به اینکه در دو روز گذشته آتش سوزی در میانکاله رخ داده است، اظهار کرد: آتش سوزی 2 روز گذشته نوار ساحلی میانکاله اطفای حریق شد ...
رییس کمیته بنادر و دریانوردی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه حوزه دریایی و بندری از مزایای فوق العاده ای برای انتقال صنایع آب بر به نوار ساحلی برخوردار است، گفت: کاهش هزینه حمل و نقل، اشتغال آفرینی و کاهش تنش آبی، از مهم ترین مزایای بندری و دریایی کشور است.
روزنامه خبر شمال   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس با اشاره به وجود 480 کیلومتر نوار ساحلی، نبود متولی را از جمله دغدغه ها به شمار آورد. منصورعلی زارعی با اشاره به تشکیل فراکسیون نمایندگان استان های شمالی، کشاورزی، آب، محیط زیست، زهکشی اراضی را از جمله نیازهای مشترک سه استان شمالی بیان کرد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۴:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
آستارا - ایرنا - ستاد ساماندهی سواحل آستارا با توجه به وضعیت قرمز این شهرستان از لحاظ شیوع ویروس کرونا و در آستانه تعطیلات عید قربان، همه طرح ها و شناگاه های نوار ساحلی خزر را تعطیل اعلام و بر مسدود شدن ورودی آنها تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۹:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس هیات نجات غریق و غواصی مازندران گفت: با توجه به شرایط کرونایی و بسته بودن طرح های دریا شاهد حضور مسافران در طول نوار ساحلی مازندران هستیم و ساحل مازندران پر از مسافرانی است که وارد آب می شوند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۷:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
هجوم میهمان ناخوانده و خطرناک سنبل آبی به تالاب ها، آبگیرها و رودخانه های استان گیلان از سال 1390 آغاز شده است. آبگیر شیلات آستارا از بازماندگان آبگیرهای آب شیرین نوار ساحلی دریای کاسپین خزر است که از سال 1397 برای بقا، با این گیاه سمی دست و پنجه نرم می کند ...
مدیرکل راه و شهرسازی جنوب استان سیستان و بلوچستان(ایرانشهر) از افتتاح 39 کیلومتر از کریدور نوار ساحلی کشور در حوزه این اداره کل به صورت ویدئو کنفراسی توسط رئیس جمهوری و وزیر راه و شهرسازی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۲۰:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت: از اوایل هفته آینده در سواحل دریای خزر دما به طور محسوسی روند افزایشی خواهد داشت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی وضعیت آبرسانی به نوار ساحلی تنگستان را نامناسب دانست و گفت: پروژه آب شیرین کن تنگستان که سال ها پیش اجرا شد باید تعیین تکلیف شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۲۲:۵۶    
حیدری از ایجاد 35 طرح سالم سازی و حدود 65 شناگاه در طول سواحل استان گیلان خبر داد و گفت: بیش از 300 نقطه خطرآفرین در طول نوار ساحلی گیلان شناسایی شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۰:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کارشناس سازمان هواشناسی از ادامه بارش پراکنده باران در نوار ساحلی دریای خزر، شمال شرق و جنوب شرق کشور تا فردا خبر داد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
حمیدرضا نصیری گفت: در آب های ساحلی کنارک، چابهار و دشتیاری در گام اول ظرفیت تولید بیش از 50 هزار تن ماهیان دریایی شناسایی شده که تعدادی از متقاضیان جهت اخذ مجوزهای مربوطه به سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی و نظام دامپزشکی سیستان و بلوچستان معرفی شده اند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ - ۰۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
ساخته استیون اسپیلبرگ، روایتی اغراق آمیز از حمله کوسه ها به شناگران در نوار ساحلی است؛ روایتی تکان دهنده که مورد اقبال تماشاگران قرار گرفت و در عین حال، اسباب هراس بیشتر از کوسه ها نزد عموم را فراهم ساخت و البته سکوی پرش اسپیلبرگ در نظام استودیویی شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۱۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مدبری از عدم وجود زیرساخت های لازم برای پروژه های پرورش ماهی در قفس در گیلان خبر داد و گفت: در حال حاضر به هفت سایت پشتیبان در طول نوار ساحلی گیلان از شرق تا غرب استان نیاز داریم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۱۹:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استاندار مازندران با بیان اینکه تمامی شناگاه ها در استان تا اطلاع ثانوی تعطیل شد، گفت: در عین حال منجیان غریق برای جلوگیری از شنای مسافران و پیشگیری از غرق شدن در نوار ساحلی مستقر خواهند بود.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۱۵:۰۸    
مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران با انتقاد از وضعیت رها شده سواحل و مناطق گردشگری استان ، گفت: جولان هنجار شکنی در نوار ساحلی ،توریستی و گردشگری استان به قیمت توجه به مسائل اقتصادی صورت می گیرد و این غفلت غیر قابل جبران است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۱۴:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
حجت الاسلام شکریان امیری با انتقاد از وضعیت رها شده سواحل و مناطق گردشگری استان ، گفت: جولان هنجار شکنی در نوار ساحلی ،توریستی و گردشگری استان به قیمت توجه به مسائل اقتصادی صورت می گیرد و این غفلت غیر قابل جبران است .
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۱۱ - ۲۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی هرمزگان از کشف بیش از 600 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک در نوارساحلی غرب استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۱۱ - ۱۷:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی هرمزگان از کشف بیش از 600 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک در نوارساحلی غرب استان خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۱۷:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
دژ خاکی مرزی که تمام نوار ساحلی منطقه آزاد اروند (شهرهای آبادان و خرمشهر) را در بر گرفته به هیچ وجه با رونق و توسعه ی تجارت، اشتغال و گردشگری در منطقه همخوانی ندارد ضمن اینکه مانع بهره مندی اروندنشینان از این نعمت خدادادی به جهت تفریح و پر کردن اوقات فراغت شان شده است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ - ۱۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
حسن زاده گفت: در کنار قرارگاه پلیس و انتظامی در نوار ساحلی بابلسر قرار شد یک قرارگاه فرهنگی در شهرستان شکل بگیرد تا در مواقع نیاز بتوانند پیوست فرهنگی را به موازات هم ثبت و درج کنند که نیازمند حمایت همه دستگاه های اجرایی است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ - ۱۸:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام شکریان با اشاره به فرا رسیدن فصل تابستان و حضور مسافران و گردشگران در نوار ساحلی مازندران بر ضرورت تقویت فعالیت های فرهنگی و تبلیغی در این مناطق تأکید کرد وگفت:30 گروه تبلیغی آموزش دیده برای انجام فعالیت فرهنگی در سواحل داریم.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ - ۱۷:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
سردار میرزایی با اشاره به این که چنین اقدامات متنوع و جذاب فرهنگی و تبلیغی که طلاب جهادی در بابلسر انجام می دهند کمتر در سواحل دریا برگزار شده است، گفت:اقدامات جهادی امام جمعه بابلسر در نوارساحلی بابلسر باید الگوگیری شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ - ۱۷:۳۵    
حجت الاسلام موسوی با بیان اینکه توجه به بعد فرهنگی طرح دریا باید مورد توجه مسئولین امر باشد، گفت: فضاسازی فرهنگی در سواحل به طور رسمی در دستور کار قرار بگیرد عرضه محصولات فرهنگی برای جلوگیری از تبعات عرضه محصولات حرام در اولویت باشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ - ۱۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
6 کیلومتر از نوار ساحلی نوشهر در یکسال گذشته آزادسازی شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۵ - ۱۹:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
بندرعباس-ایرنا استاندار هرمزگان گفت: به دلیل بسته شدن مرزهای زمینی، قاچاقچیان مواد مخدر مسیرهای دریایی را جایگزین کرده اند و هرمزگان با یکهزارو400کیلومتر نوار ساحلی خط مقدم مبارزه با مواد مخدر است.
دانا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۵ - ۰۹:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
علی رجبی از حضور 800 ناجی غریق در طول نوار ساحلی مازندران خبر داد و گفت: امیدواریم طی هفته آینده همه شرایط برای حضور شهروندان براساس پروتکل های بهداشتی در طرح های دریای فراهم شوند.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۴/۰۵ - ۰۸:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری مازندران به حضور 800 ناجی غریق در طول نوار ساحلی مازندران، گفت: امیدواریم طی هفته آینده همه شرایط برای حضور شهروندان براساس پروتکل های بهداشتی در طرح های دریای فراهم شوند.
پول نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۲:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
در جاده جنوبی تنگ ارم شهرستان دشتستان استان بوشهر جاده ای فرعی وجود دارد که بعد از طی این مسیر سخت و صعب العبور به دشتی وسیع در میان کوه می رسد .مقصد اصلی ما همین جاست ،روستای خوش آب و هوای پشت پر که نخستین واحد تولید تخم مرغ نطفه دار در نوار ساحلی جنوب کشور در آن مکان قرار دارد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۵:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
فاز نخست سایت گردشگری کَندالو با200 میلیارد ریال سرمایه توسط سازمان منطقه آزاد قشم باهدف افزایش ظرفیت گردشگری در نوار ساحلی جزیره به دست حسن روحانی افتتاح شد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۲:۳۲   + ۲۳ سایت دیگر  
به گزارش تسنیم ، نادر پسنده در آستانه روز جهانی هیدروگرافی با اشاره به اینکه حمل و نقل دریایی موثرترین شیوه برای جابجایی کالا در سطح بین الملل است و سالانه بیشترین میزان حمل و نقل کالا در جهان را به خود اختصاص می دهد ...
روزنامه شهروند   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
تابستان که می شود آب تنی و شناکردن به یکی از تفریحات پرطرفدار مردم تبدیل می شود؛ هر کسی دوست دارد در این هوای داغ خودش را به دریا، استخر یا رودخانه ای برساند و به اصطلاح تنی به آب بزند و داغی تابستان را در بدنش کمتر کند ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۴:۲۶    
شاید بتوان استان سرسبز و زیبای مازندران در شمال کشور و در نوار ساحلی دریای خزر را از توریستی ترین استان های ایران نام برد. نوار ساحلی 338 کیلومتری خزر، جنگل های سرسبز، آبشارها و رودخانه های پرآب، غارها و دریاچه ها سبب محبوبیت هرچه بیشتر این استان در میان گردشگران و طبیعت گردان است.
آوای رشت   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۳:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی با همت مدیریت محیط زیست و مدیریت امور شهری این سازمان به مناسبت گرامیداشت هفته محیط زیست و به منظور پاکسازی مشارکتی محیط و ارتقا فرهنگ حفظ محیط زیست ...
خمام نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۱:۰۷    
سجاد هدایتی، داوطلب ششمین دوره از انتخابات شورای اسلامی شهر خمام، دارای مدرک کارشناسی عمران، مدیر اجرایی شرکت مهندسی عمران تهران آرا در پروژه 400 واحدی مسکن مهر رشت و مدیر اجرایی شرکت پردیسان سازه کاسپین در پروژه نوار ساحلی و زمین فوتبال ساحلی منطقه آزاد انزلی می باشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۰:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
شهردار بوشهر گفت: آمادگی داریم تا چنانچه زمینی با مساحت 2 هکتار در نوار ساحلی این شهر تامین شود در آن بوستان قرآنی بسازیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۶:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی مازندران از موافقت سازمان بنادر و دریانوردی با ساخت بندر تفریحی در نوار ساحلی شهرستان نوشهر خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۰۹:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
ساری- رئیس هیئت نجات غریق و غواصی مازندران با اشاره به این که طرح های سالمسازی دریا تعطیل است، از استقرار 400 ناجی غریق در نوار ساحلی استان خبر داد.
خارگ نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۵ - ۱۵:۳۸    
خارگ نیوز: طبق پیش بینی سازمان هواشناسی طی 2 روز آینده در برخی مناطق استان های واقع در نوار ساحلی دریای خزر و ارتفاعات البرز بارش خفیف باران پیش بینی می شود.
خارگ نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۵ - ۱۵:۳۸   + ۱۸ سایت دیگر  
خارگ نیوز: یکشنبه در ارتفاعات گیلان و مازندران و دوشنبه در برخی نقاط استان های ساحلی خزر، اردبیل، شمال آذربایجان شرقی و شرق هرمزگان و جنوب سیستان و بلوچستان در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب بارش پراکنده و گاهی وزش باد پیش بینی می شود.