یکشنبه ۲۵ مهرساعت ۱۳:۰۸Oct 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نوار ساحلی»

ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان معاون هماهنگی امور اقتصادی و فنی توسعه مناطق وزارت کشور گفت: اراضی ساحلی اراضی مردمی هستند و هیچ دستگاه دولتی یا خصوصی به جز برخی دستگاه های خاص که قانون برای آنها تعیین کرده حق ندارند این اراضی را در تصرف خود قرار دهند و حصارکشی کنند و باید حداکثر تا هفته آینده آنها نسبت به ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۹:۲۲   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کارشناس سازمان هواشناسی گفت: این هفته هوا در اکثر نقاط کشور صاف است، اما بارش های پاییزی در شمال غرب و نوار ساحلی خزر ادامه دارد.
وزارت کشور   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۸:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور که عصر پنجشنبه وارد شهرستان زرآباد در استان استان سیستان و بلوچستان شده است، در ادامه روند بازدیدهای خود از پروژه های مصوب شورای توسعه سواحل مکران ...
جهان اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۹:۱۰    
عضو انجمن آمایش سرزمین ایران در گفت وگو با جهان اقتصاد مطرح کرد درحال حاضرمتاسفانه ماسه های 500 نقطه از حدود 470 کیلومتر ازسواحل استان مازندران به طورشبانه روزی درحال سرقت است. ...
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مظفری با اشاره به اینکه سطح مدیریتی همه ما به سطح زباله رسیده است، گفت: ببخشید که چنین ادبیاتی مناسب نیست اما چند نفر با بی توجهی به وظایف خود سطح همه ما را به این سطحی که خودشان خواسته اند، رساندند.
لنگه نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۵:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده پایگاه دریابانی بندرلنگه و حوزه غرب هرمزگان با اشاره به صید های غیر مجاز و تور های محاصره ای تصریح کرد: بیشترین معضل ما در حوزه دریا صید ترال و تورهای محاصره ای که از طریق لنج های صیادی غیر مجاز در دریا حضور دارند است به نحوه ی که مشکلات عمده ای را برای صیادان در نوار مرزی ایجاده کرده اند و ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۱:۰۹    
ایسنا/خراسان رضوی مسئول vis کمیته ساحلی فدراسیون والیبال گفت: کشورهایی در والیبال ساحلی موفق هستند که علاوه بر نوار ساحلی خود در سایر شهرها که نوار ساحلی ندارند هم والیبال ساحلی را به راه انداخته اند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۸:۲۰    
انزلی- فصل صید ماهیان استخوانی با حضور حدود چهار هزار صیاد و 51 شرکت پره صیادی در نوار ساحلی گیلان آغاز شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۴:۰۳    
گروه استان ها - فرمانده مرزبانی استان بوشهر با اشاره به اینکه رصد و پایش نوار ساحلی و مرزی خلیج فارس به صورت شبانه روزی انجام می شود، گفت: مرزبانان بوشهر در یک سال گذشته 1000 میلیارد تومان کالای قاچاق در نوار مرزی خلیج فارس کشف کردند.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۰:۳۸    
در نخستین روز از هفته ملی کودک مراسم شادپیمایی کودکان در نوار ساحلی شهر بندرعباس با در کنار خانواده هایشان و سوار بر خودرو به شادی پرداختند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۰۹:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کارشناس سازمان هواشناسی گفت: بارش باران امروز نیز در نوار شمالی دریای خزر از جمله، گیلان، مازندران و گلستان ادامه خواهد داشت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۰۸:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
هجوم میهمان ناخوانده و خطرناک سنبل آبی به تالاب ها، آبگیرها و رودخانه های استان گیلان از سال 1390 آغاز شده است. آبگیر شیلات آستارا از بازماندگان آبگیرهای آب شیرین نوار ساحلی دریای کاسپین خزر است که از سال 1397 برای بقا، با این گیاه سمی دست و پنجه نرم می کند ...
تفییر نقشه ترانزیتی کریدور قفقاز به زودی، رفع مشکلات پروژه های راهسازی استان بوشهر، چهارخطه شدن کریدور نوار ساحلی جنوب تا پایان دولت سیزدهم بخشی از مهمترین اخبار حوزه حمل ونقل جاده ای در هفته گذشته بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۴:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها - وزیر راه و شهرسازی از ساخت 4 میلیون مسکن در 4 سال خبر داد و گفت: ساخت شهرهای جدید در نوار ساحلی استان ها از چابهار تا شمال کشور در برنامه وزارت راه و شهرسازی قرار دارد.
مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل ونقل از چهارخطه شدن کریدور نوار ساحلی جنوب تا پایان دولت سیزدهم خبر داد و گفت: کریدور نوارساحلی جنوب در استان بوشهر تا 1401 به پایان می رسد.
وزیر راه و شهرسازی در جریان سفر به استان بوشهر بر رفع مشکلات احتمالی بر سر راه تکمیل پروژه های راهسازی ومسکن استان تاکید کرد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۳:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
محمد شهلی بر گفت: مسائلی نظیر فرآیند های مجوزها و تعارضات با اراضی مستعد شناسایی شده آبزی پروری و نبود زیرساخت های لازم از جمله چالش های اصلی در توسعه آبزی پروری نوار ساحلی جنوب استان سیستان و بلوچستان است.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان گفت: در پی وقوع بارندگی و طوفان حاره ای شاهین در نوار ساحلی استان 10 روستا در شهرستان های چابهار و کنارک و سرباز دچار آسیب شدند که توسط 318 نفر نجاتگر و پرسنل در قالب 58 تیم عملیاتی خدمات امدادی جهت آنان انجام گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۰۹:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کارشناس سازمان هواشناسی از تداوم بارندگی در نوار ساحلی شمال کشور خبر داد و گفت: دما نیز به تدریج در نوار ساحلی و همچنین تهران کاهش خواهد داشت.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۵:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
هشدار فاجعه زیست محیطی در پی نشت نفت به نوار ساحلی ایالت کالیفرنیا آمریکا در اقیانوس آرام صادر شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۰:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کارشناس سازمان هواشناسی با هشدار نسب به وقوع سیلاب های موقت، از بارندگی شدید در نوار ساحلی و جنوبی کشور خبر داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۱:۴۸    
هرگونه فعالیت دریایی و تردد در نوار ساحلی چابهار ممنوع اعلام شده است.
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۱:۰۰    
برچسب ها اسکان اضطراری روستاهای در معرض خطر صدور دستور تخلیه طوفان حاره ای شاهین برچسب ها
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۰:۳۰   + ۱۹ سایت دیگر  
طوفان حاره ای شاهین ساعت 18 دیروز وارد چابهار شد و به دنبال آن بارش شدید باران در نوار ساحلی جنوب استان سیستان و بلوچستان به ویژه بنادر چابهار و کنارک اتفاق افتاد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۰:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کارشناس سازمان هواشناسی از کاهش سه تا هفت درجه ای دما در اردبیل و استان های ساحلی خزر خبر داد و گفت: توفان و سیلاب های شدید نیز برای بلوچستان و هرمزگان پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۲۱:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی سیستان و بلوچستان: هم اکنون بارش شدید باران در نوار ساحلی جنوب استان به ویژه بندر چابهار در حال باریدن است و دریا به شدت مواج شده است.
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - حسین مدرس خیابانی در گفت وگویی تلویزیونی درباره آخرین وضعیت طوفان در سواحل مکران و چابهار اظهار کرد: به محض دریافت هشدار هواشناسی از صبح روز گذشته ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
بندرعباس- در پی وقوع طوفان حاره ای شاهین ، در جنوب شرقی کشور و اعلام وضعیت قرمز بسیاری از روستاها در نوار ساحلی سیستان و بلوچستان و هرمزگان آماده تخلیه شدند.
روزنامه خبر شمال   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
گلستان به سبب برخورداری از حدود 100 کیلومتر نوار ساحلی از گذشته های دور در بخش دریانوردی و تبادلات دریایی نقش بسزایی در کشور داشته است. زمان قاجار را می توان یکی از دوران شکوفایی صنعت دریانوردی استان برشمرد اما به دلایل مختلف از جمله پسروی آب دریای خزر و برخی وقایع تاریخی حدود 100 سال است که از ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۰:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کارشناس سازمان هواشناسی ضمن هشدار نسبت به طغیان رودخانه ها و سیلاب در استان های ساحلی خزر، هم چنین اردبیل و آذربایجان های شرقی و غربی، گفت: سیستان و بلوچستان نیز امروز تحت تاثیر توفان حاره ای شاهین، با سیلاب های شدید مواجه است.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۰/۰۷/۰۹ - ۲۳:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
مرضیه موسوی| آخرین باری که وضعیت قرمز در مناطق جنوب و جنوب شرقی کشور برای طوفان های حاره ای اعلام شد سال 98 بود؛ همان سالی که سیل، استان های کرمان و سیستان وبلوچستان را درنوردید و خسارت های مالی و جانی بر جای گذاشت. تخریب برخی از جاده ها و خسارت هایی که به خانه ها و زمین های کشاورزی و .. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۹ - ۲۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست فرمانداری زرآباد گفت: پیرو صدور اخطاریه هواشناسی در مورد فعالیت طوفان حاره ای در نوار ساحلی جنوب سیستان و بلوچستان در صورت بروز بحران ضرورت دارد گروه های مردمی و جهادی امدادرسانی پای کار باشند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۰۹ - ۲۰:۴۹    
گروه استان ها مدیرکل مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان از تعطیلی مدارس سه شهرستان چابهار، دشتیاری و کنارک در پی پیش بینی شرایط نامطلوب جوی خبر داد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۷/۰۹ - ۱۹:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
مهرداد حسن زاده در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اطلاعیه هواشناسی در خصوص وضعیت قرمز بروز طوفان در نوار ساحلی جنوب کشور و شرق هرمزگان، اظهار کرد: هماهنگی های کامل با فرمانداران شهرستان های شرق استان هرمزگان برای مدیریت هرگونه بحران احتمالی انجام شده است ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۱۶:۲۱    
امیر سرتیپ آذریان گفت: حضور ناوگروه 75 نیروی دریایی راهبردی ارتش در آب های بین المللی و پیمودن مسیری 45 هزار کیلومتری در مسیر نوار ساحلی 50 کشور دنیا، نماد فرهنگ دفاعی جمهوری اسلامی ایران و به منزله ایجاد بازدارندگی فرامرزی است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۱۵:۱۵   + ۱۸ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشداری نسبت به بارش باران شدید در برخی استان های شمال و شمال شرق کشور و نزدیک شدن طوفان حاره ای به نوار ساحلی و جنوب استان سیستان و بلوچستان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۱۴:۱۱    
بندرعباس- ایرنا- مدیرکل شیلات هرمزگان گفت: احداث حداقل سه مرکز بازسازی و حفاظت از ذخایر ژنتیکی آبزیان خلیج فارس و دریای عمان در نوار ساحلی هرمزگان یک ضرورت اجتناب ناپذیر است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۱۳:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل شیلات هرمزگان به همراه مدیر کل بازسازی و حفاظت از ذخائر ژنتیکی آبزیان سازمان شیلات ایران در بازدید از مرکز بازسازی و حفاظت از ذخایر ژنتیکی ماهیان خاویاری شهید دکتر بهشتی گیلان گفت ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۰:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کارشناس سازمان هواشناسی از چند روز بارندگی با شدت و ضعف در نوار ساحلی خزر خبر داد و گفت: هم زمان کاهش دما در نوار ساحلی کشور پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۰۹:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کارشناس سازمان هواشناسی گفت: در پی ورود سامانه بارشی جدید به کشور، پایان هفته بارانی در استان های گیلان، مازندران، گلستان، همچنین اردبیل و آذربایجان های شرقی و غربی پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۱۰:۰۸   + ۳۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سازمان هواشناسی از ادامه باران های رگباری موقت در نوار ساحلی کشور خبر داد و اعلام کرد: از بعدازظهر امروز (دوشنبه) با نفوذ جریانات مرطوب به سواحل غربی دریای خزر، در شرق اردبیل و گیلان افزایش ابر و بارش باران آغاز می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۲۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- ایرنا - وزش تندباد 90 کیلومتری عصر روز یکشنبه در نوار ساحلی خلیج گرگان و ایجاد کولاب ناشی از این تندباد به سبب فعالیت سامانه ناپایدار جوی توام با بارش باران موجب افزایش موقتی حدود 500 هکتاری پهنه آبی خلیج گرگان در حوزه استحفاظی استان گلستان شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۰۷:۳۸    
آستارا - ایرنا - گیلان با جاذبه های طبیعی، اقتصادی، تاریخی و بنادر مهم در ساحل دریای خزر از مقاصد مهم گردشگران داخلی و خارجی است اما زیرساخت های ساحلی آن بیشتر برای تجارت دریایی استفاده می شود در حالی که همواره گردشگری و مسافرت های آبی حلقه مغفول صنعت توریسم و اقتصاد استان محسوب می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۰۸:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- تفاهم نامه سرعت بخشی در تصویب محرک های توسعه تولید مسکن در هرمزگان با پیشنهاد استاندار این استان جهت سرعت در اجرای سیاست های رهبر معظم انقلاب در نوار ساحلی به امضای وزیر کشور و راه و شهرسازی رسید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۹:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کارشناس سازمان هواشناسی از ادامه باران های رگباری موقت در نوار ساحلی کشور خبر داد و گفت: مناطقی از شرق کشور همچنان درگیر پدیده خیزش گرد و خاک است.
موسسه تحقیقاتی علوم شیلاتی کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۷:۱۹    
سخنرانی علمی با عنوان "بررسی تغییرات غلظت ترکیبات حلقوی آروماتیک نفتی در آبهای نوار ساحلی دریای خزر (استان گیلان)" توسط مهندس هادی بابایی در پژوهشکده آبزی پروری آبهای داخلی برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۱:۵۰   + ۱۲ سایت دیگر  
بارش های پراکنده در استان های ساحلی خزر تا اولین روز پاییز ادامه دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۱:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها - فرمانده مرزبانی استان بوشهر از توقیف 6 فروند شناور حامل کالای قاچاق خبر داد و گفت: از این شناورها در نوار ساحلی استان بوشهر افزون بر 33.3 میلیارد تومان کالای قاچاق کشف شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۹:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کارشناس سازمان هواشناسی از ادامه بارش های تندِ موقتی در نوارساحلی و جنوب کشور خبر داد و گفت: آب های جنوب کشور تا روز چهارشنبه مواج است.
جهانی پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۳:۲۳   + ۱۹ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با پیش بینی بارش 5 روزه باران و کاهش دما طی 5 روز آینده در برخی استان ها از جمله نوار ساحلی دریای خزر از خیزش گردوخاک در شرق کشور خبر داد.