یکشنبه ۲۹ فروردینساعت ۱۶:۱۰Apr 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نوار ساحلی»

شعار سال   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۷:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی مازندران در نخستین نشست بررسی روند ساخت جزیره مصنوعی در نوار ساحلی نوشهر با حضور نماینده مجلس، فرماندار، اعضای شورای شهر و شهردار نوشهر بر لزوم جامع نگری و اخذ مجوز های قانونی و همچنین رعایت مسائل زیست محیطی مانند دفع پسماند، گردش جریان رسوب و... در این پروژه تاکید کرد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
31 هزار و 150 متر از نوار ساحلی مازندران در سه سال گذشته آزادسازی شد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
سیدحسن سلیلی لاریمی گفت: 380 تن ماهی دریایی از مهرماه 99 تا فروردین 1400 در نوار ساحلی شهرستان جویبار صید شده است.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۰۳    
رئیس شیلات شهرستان جویبار و سیمرغ گفت: 380 تن ماهی دریایی از مهرماه 99 تا فروردین 1400 در نوار ساحلی شهرستان جویبار صید شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۷:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
آستارا - ایرنا - مدیر شبکه بهداشت و درمان تالش از تامین دومین دستگاه اکسیژن ساز برای بیمارستان خبر داد و بخشدار اسالم این شهرستان پیدا شدن جسد ماهیگیر گمشده در نوار ساحلی را اعلام کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۲۰:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
حدود 10 درصد از 3668 کیلومتر نوارساحلی کشور در تصرف اشخاص حقیقی و حقوقی است که نام بسیاری از ادارات و سازمان های دولتی و نظامی هم بین آن ها دیده می شود؛ سازمان هایی که با بستن مسیرهای ورودی به سواحل کشور، برای کارکنان خود ساحل اختصاصی ایجاد می کنند!
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۱:۲۶    
رییس کل دادگستری استان مازندران گفت: 90کیلومتر از کل نوار ساحلی پارسال از چنگال متصرفان آزادسازی شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها 30 سال است که بنادر استان لایروبی نشدند و مسئولان می گویند بنادر "گز و ترکمن" کارایی تجاری خود را از دست داده اند. بندر خواجه نفس هم بعد از گذشت حدود 15 سال فقط روی کاغذ وجود دارد و در این شرایط برخی ها به دنبال احداث بندر جدید هستند.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری مازندران از آزادسازی 90 کیلومتر از کل نوار ساحلی متصرفه و قرار گرفتن 408 کیلومتر از نوار ساحلی استان در اختیار عموم خبر داد.
برترین ها / میزان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۵:۵۲   + ۴۴ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: رئیس کل دادگستری استان مازندران از آزادسازی 90 کیلومتر از کل نوار ساحلی متصرفه و قرار گرفتن 408 کیلومتر از نوار ساحلی استان در اختیار عموم خبر داد. ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۴:۰۱    
رشد 104 درصدی حمل ریلی و تحقق 400 درصدی جذب سرمایه گذاری در بندر امیرآباد از مهمترین اخبار حوزه حمل و نقل دریایی در هفته گذشته بود.
کاشف اسرار   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۹:۳۷    
کاشف اسرار-در فصل صید 1400-1399 تعداد 49 شرکت تعاونی پره با دریافت مجوز صید از شیلات گیلان با 4 هزار صیاد در 300 کیلومتر نوار ساحلی به فعالیت صیادی و صید ماهیان استخوانی پرداختند. ...
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۷:۲۲    
نصف جهان: تصرف نوار ساحلی توسط اشخاص حقیقی و حقوقی، به معضلی جدی و بزرگ برای بندرنشینان هرمزگان تبدیل شده به طوری که خشکاندن غیرقانونی حاشیه های خلیج فارس و دریای عمان، فضای آرامش بخش و بکر سواحل را بر هم زده و مخدوش کرده است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۵:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
صیادان که هیچ خط قرمزی برای خود در صید ماهیان استخوانی به صورت غیر مجاز و بی رویه قائل نیستند، با پهن کردن تورهای غیر مجاز ماهیگیری در آب های ساحلی دریای خزر و در نوار ساحلی آستارا بویژه طرح صدف و در شمال غربی استان گیلان به راحتی و بدون هیچ گونه نظارتی از سوی دستگاه های ذیربط از جمله شیلات ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل شیلات استان گیلان گفت: مهلت صید انواع ماهیان استخوانی در نوار ساحلی گیلان تا 20 فروردین ماه تمدید شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۸:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
تصرف نوار ساحلی توسط اشخاص حقیقی و حقوقی، به معضلی جدی و بزرگ برای بندرنشینان هرمزگان تبدیل شده به طوری که خشکاندن غیرقانونی حاشیه های خلیج فارس و دریای عمان، فضای آرامش بخش و بکر سواحل را بر هم زده و مخدوش کرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۱:۲۸    
گروه استان ها با وجود 100 کیلومتر نوار ساحلی در استان گلستان اما سرمایه گذاری چندانی برای استفاده از این ظرفیت انجام نشده است در حالیکه بنادر گز و ترکمن هرکدام 20 و 50 سال به برخی دستگاه ها واگذار شده اند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۳:۵۲    
ساری- رازجویان، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران با اشاره به آزادسازی 87 درصدی نوار ساحلی دریا گفت: این نوار در دسترس مردم قرار گرفته است.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۳:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
فکرشهر: کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر از تداوم وزش بادهای شدید در استان خبر داد و گفت: خلیج فارس در اغلب ساعات مواج و متلاطم خواهد بود و ارتفاع موج به سه متر می رسد. ...
مدیرکل بنادر و دریانوردی مازندران با اشاره به تخلیه و بارگیری حدود 935 هزار تنی کالا در سال 99، گفت: 293 هزار متر مکعب به منظور تعمیق حوضچه و کانال دسترسی بنادر نوشهر و فریدونکنار عملیات لایروبی انجام شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۱۸:۱۵    
به گزارش گروه عکس خبرگزاری صدا و سیما ؛ هزاران نفر از گردشگران و ساکنان کیش در روز طبیعت را در کنار سواحل زیبای کیش گذراندند. جمعه 13 فروردین ماه، دامان طبیعت کیش و سواحل خلیج فارس میزبان گردشگران و ساکنان این جزیره زیبا بود ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۸:۰۳    
گروه استان ها- فرمانده انتظامی استان بوشهر با اشاره به محدودیت تردد در روز 13 فروردین گفت: تمامی مسیرهای منتهی به نوار ساحلی از ساعت 5:30 صبح روز 13 فروردین تا 23:30 دقیقه همان روز مسدود و ورود خودروها به این مکان ها ممنوع است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۱۹:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
چابهار- ایرنا - رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر گفت: جوانی 27ساله در تالاب صورتی لیپار چابهار در 20 کیلومتری نوار ساحلی این شهرستان غرق شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۱۰:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
امام جمعه شهرستان بابلسر با بیان اینکه دریا جز اموال عمومی محسوب می شود و ما نمی توانیم تنها با اتکا یک طرح آن را به ملک خصوصی تبدیل کنیم، گفت: ادامه روند بلندمرتبه سازی، دریا را به استخری برای ساکنان برج های سواحل تبدیل خواهد کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۰۹:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
ایرنا- آستارا - گردشگران نوروزی در نوار ساحلی و اطراف تالاب استیل شهرستان آستارا بدون توجه به پروتکل های بهداشتی به گذران تعطیلات مشغول هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۱۶:۴۱    
بیش از100 هزار اصله نهال های مختلف پارسال در جویبار غرس شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۰۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
موافقت اولیه با جانمایی ساخت مجموعه تفریحی مارینا در نوار ساحلی تنکابن انجام شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ - ۱۱:۲۲    
مراسم سین هشتم (ساحل پاک) صبح امروز با حضور جمعی از مسئولان استانی در نوار ساحلی بوستان غدیر بندرعباس برگزار شد.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۱۱:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره حفاظت محیط زیست بهشهر گفت: آتش سوزی شب گذشته در کیلومتر14 نوار ساحلی آغاز شد که با حضور به موقع مامورین یگان حفاظت محیط زیست بهشهر و میانکاله، پس از 6 ساعت تلاش مهار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۵:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
آستارا - ایرنا - معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار آستارا گفت: استقرار چادر مسافرتی در تعطیلات نوروز در کمپینگ های شهرداری، پارک ها، نوار ساحلی و نقاط گردشگری این شهرستان به منظور جلوگیری از دورهمی و شیوع کرونا ممنوع است.
سازمان بنادر و دریانوردی   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۵:۳۷    
یک سازه غیرمجاز دریایی در نوار ساحلی نوشهر با همکاری مراجع قضایی تخریب شد .
تین نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۱:۴۰    
بزرگ ترین، بهترین و پیشرفته ترین بندر صرفا گردشگری در ساحل چمخاله در دست احداث است که 50 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و با روندی که دارد تا پایان 1400 به بهره برداری رسیده و می تواند به یکی از نقاط جذاب نوار ساحلی استان گیلان تبدیل شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۳:۵۴    
پلیس راهور فرماندهی انتظامی ویژه کیش از ممنوعیت تردد خودرو در نوار ساحلی جزیره کیش خبر داد.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۴:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
حمیدرضا نصیری گفت: در سال 1400 افزایش 2 تا 3 برابری سطح زیر کشت و تولید میگوی پرورشی در سیستان و بلوچستان پیش بینی می شود.
جام جم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۴:۱۷    
عبدالحمید حمزه پور با بیان اینکه استاندار بوشهر توجه ویژه ای به طرح های آبرسانی و تامین اعتبارات آن دارد گفت: اجرای طرح های آبرسانی در اولویت تامین اعتبار در استان بوشهر قرار دارد.
آوای رشت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۲:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی مهندس سید مهدی نقوی به همراه اعضای هیئت مدیره، معاونین و مدیران از زیرساخت های گردشگری و پارک نوار ساحلی فاز تجارت و گردشگری منطقه در آستانه عید نوروز بازدید بعمل آورد. ...
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۰۹:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس آمار منتشرشده حدود 90درصد از آب مصرفی استان بوشهر با همکاری سایر استان های همجوار تامین می شود، اما به دلیل فرسودگی در شبکه انتقال و فاصله بسیار زیاد حجمی حدود 25 تا 30 درصد آب مصرفی از بین می رود.
مدیرکل بنادر و دریانوردی مازندران اعلام کرد: از آغاز سال جاری تاکنون 12 سازه غیر مجاز دریایی در سواحل نوشهر تخریب و جمع آوری شد.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۰:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
رضا علی رحیمی گفت: درسال جاری 100 هزار اصله نهال اکالیپتوس، صنوبر، افراو بلوط در نوار ساحلی جویبار کاشته شده است.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۰۹:۰۳    
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری جویبار گفت: درسال جاری 100 هزار اصله نهال اکالیپتوس ،صنوبر ،افراو بلوط در نوار ساحلی جویبار کاشته شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۳:۴۹   + ۱۱ سایت دیگر  
بوشهر - معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: با برنامه ریزی صورت گرفته، زیرساخت های بندری در نوار ساحلی جنوب و شمال کشور تقویت می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۱:۱۹    
گلستانی ها با وجود داشتن 118 کیلومتر نوار ساحلی از بندر محروم هستند و ایجاد بندرچوب خواجه نفس هم در تلاطم جزر و مد تصمیمات مسئولان قرار دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۰:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها- نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس با بیان اینکه نوار ساحلی این شهرستان ها دچار مشکلات آبرسانی هستند گفت: با توجه به اجرای طرح های آبرسانی در تنگستان و دشتی این پروژه ها قبل از فصل گرما تکمیل و وارد مدار بهره برداری شود.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۰:۲۴    
نوشهر- سنگاری، مدیرکل منابع طبیعی مازندران- نوشهر از آزادسازی 106 کیلومتر حریم قانونی دریا درغرب استان خبر داد وگفت: برای 137 کیلومتر نقشه کاداستر تهیه شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۴:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با اشاره به ظرفیت ها و امکانات نوار ساحلی کشور در حوزه گردشگری و مسافری، گفت: ظرفیت مسافری دریایی در بنادر شمالی و جنوبی در حال حاضر 24.8 میلیون نفر در سال است که تا پایان سال به 25 میلیون نفر خواهد رسید.
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: داشتن حدود 5800 کیلومتر نوار ساحلی در شمال و جنوب کشور و جاذبه هایی که وجود دارد، نشان دهنده این است که کشور ما از نظر جاذبه های طبیعی گردشگری دریایی کمبودی ندارد.
هرمز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
استان هرمزگان پایتخت ساحلی کشور است و 2 هزار نوار ساحلی و بنادر مختلف دارد اما مسئولین استانی جایگاهی برای ورزش های ساحلی در نظر نگرفته اند و فعالیت را برای ورزشکاران سخت کرده است.
کاوش خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۲:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
در بازه زمانی 2 ماهه، بیش از 5 هزار جام قلیان که به صورت سیار در فضا های سبز نوار ساحلی شرقی و غربی رودخانه کراون مستقر شده بودند، جمع آوری شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۸:۲۱    
استاندار مازندران : زمینه سرمایه گذاری تفریحی با صدور مجوز گردشگری در سواحل استان فراهم می شود.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۶:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: ساری- استاندار مازندران از صدور مجوز برای ایجاد اسکله های دریایی وتفریحی در نوار ساحلی استان خبر داد و آن را در رونق گردشگری موثر برشمرد.