یکشنبه ۰۳ بهمنساعت ۱۵:۳۷Jan 2022 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شهر بوشهر»

خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۲۲:۳۱    
حسینی از برگزاری نهمین جشنواره اسوه های صبر و مقاومت در بوشهر خبر داد و گفت: این جشنواره با حضور مادران و همسران شهدای دفاع مقدس و مدافعان سلامت در مصلی نماز شهر بوشهر برگزار می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۹:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر بوشهر گفت: کارکنان زحمتکش گشت و کنترل نظارت شهرداری چند ماه است که حق و حقوق شان پرداخت نشده است.
برترین ها / فکر شهر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۱:۵۰   + ۳۱ سایت دیگر  
ایسنا: فرمانده انتظامی استان بوشهر از دستگیری قاتل دختر عکاس تنگستانی در کمتر از 4 روز پس از وقوع قتل خبر داد. سردار حیدر سوسنی اظهار کرد: در پی وقوع قتل دختر جوان عکاس تنگستانی در 26 دی ماه 1400 در شهر بوشهر و با توجه به اهمیت موضوع ...
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۳:۲۵    
به گزارش خلیج فارس به نقل از روابط عمومی شورای شهر، جعفر پورکبگانی در نطق پیش از دستور خود در نشست علنی شورای شهر بوشهر افزود: با توجه به تشکیل یگان حفاظت در شهرداری های کشور و تجربیات خوب آنها در جهت برخورد با تخلف های شهری که مهمترین آن ساخت و سازهای غیر مجاز است انتظار می رود این مهم در بوشهر ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۰:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر گفت: تشکیل یگان حفاظت شهرداری این شهر در جهت برخورد با تخلف ها در حوزه شهری به ویژه ساخت و سازهای غیر مجاز ضروری است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۰:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
نایب رییس شورای شهر بوشهر گفت: بعد از فروکش کردن بحران کرونا کادر درمان از عدم پرداخت اضافه کار و مطالبات معوق بعد از یکسال گلایه مند هستند.
فوت وفن   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۲:۳۵    
بندر گناوه یکی از محل های است که برای خرید تلویزیون در مورد استقبال کاربران بسیار زیادی قرار گرفته است. بندر گناوه در شهر بوشهر است که هر ساله گردشگران و خریداران بسیار زیادی را نیز به خود جلب می کند. در این مقاله قصد داریم در مورد قیمت تلویزیون ال جی در بندر گناوه با شما گفتگو کنیم ...
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۰۹:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خلیج فارس؛ غلامرضا مرادی در گفت وگو با ایرنا افزود: ازاین میزان 38 هکتار بافت تاریخی شهر بوشهر شامل چهار محله کوتی، شنبدی، بهبهانی و دهدشتی، 770 هکتار سکونتگاه غیر رسمی در شهرهای بوشهر و برازجان و 877 هکتار بافت فرسوده میانی در شهرهای بوشهر و برازجان و مراکز شهرستان ها به غیر از جم و ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۰۹:۳۰   + ۱۶ سایت دیگر  
بوشهر- رئیس کمیسیون بهداشت و سلامت شورای اسلامی شهر بوشهر از جمع آوری عرضه قلیان در پارک های شهر به ویژه در نوار ساحلی خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۲۰:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- مدیر پایگاه بافت تاریخی شهر بوشهر گفت: پهنه محدوده شرقی و جنوبی بافت تاریخی بوشهر در فهرست آثار واجد ارزش تاریخی ثبت شد.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۷:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خلیج فارس؛ جعفر پورکبگانی گفت: پایگاه دریایی ارتش در بوشهر در حال دریافت مجوز از تهران هستند تا در زمین های در اختیار این نهاد نظامی، 2 مسیر جدید برای بوشهر ایجاد شود؛ یکی از موزه دریانوردی تا تنگک و یکی از پشت کارخانه وزیری در صلح آباد تا برگزاره امام علی ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۲:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
بوشهر- رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر از تعریف سه پروژه شاخص در بودجه سال آینده شهرداری بوشهر خبر داد و گفت: این پروژه ها نقش مهمی در توسعه شهر بوشهر خواهد داشت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۰:۳۳   + ۱۶ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر معاون میراث فرهنگی استان بوشهر از پاک سازی کلیسای گریگوری شهر بوشهر خبر داد و گفت: سنگ قبرهای مربوط به این کلیسا پس از مرمت در سامانه اشیا تاریخی ثبت می شوند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۰۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر– ایرنا- علیرضا خانه قدیمی پدری اش در بافت تاریخی شهر بوشهر را به کافه گل ها تبدیل کرده و فضای آن را با وسایلی که در زندگی روزمره دهه های گذشته مردم این شهر مورد استفاده بوده تزئین کرده است بطوریکه در این خانه خاطرات نوستالژی به سراغ مراجعه کنندگان می آید. ...
فکر شهر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۱۳:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
فکرشهر: امام جمعه موقت بوشهر گفت: امیدآفرینی و رضایت مردم به عنوان دو کلید واژه راه نجات انقلاب اسلامی باید مورد توجه همه مسئولان باشد. به گزارش فکرشهر از ایرنا ...
خارگ نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۰۰:۳۵    
خارگ نیوز: ویژه برنامه ملاقات مردمی مردمی فرماندار بوشهر با شماری از شهروندان پنجشنبه شب در مسجد شهدای محله امامزاده شهر بوشهر برگزار شد.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۲۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
فکرشهر: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری بوشهر گفت: با هدف رونق کسب و کار بانوان کارآفرین بازارچه و نمایشگاه ویژه این قشر راه اندازی می شود. به گزارش فکرشهر از روابط عمومی فرمانداری بوشهر ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر گفت: قرار است فیلم یونس پیامبر در بوشهر ساخته شود و مدیریت شهری از فیلم های فاخر حمایت می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۸:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
رییس کمیسیون بهداشت و سلامت شورای شهر بوشهر خواستار اختصاص اعتبار ملی جهت ایجاد شبکه فاضلاب شهری محلات جنوبی و انتقال سایت پسماند شهر بوشهر به خارج از شهر شد.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۲۲:۵۷    
به گزارش خلیج فارس؛ جلسات علنی شورای شهر بوشهر عصر سه شنبه ها برگزار می شود که در جلسه امروز، لایحه شهرداری برای واگذاری فرهنگسرای عالی آباد در محله جبری به موسسه ای از قم با عنوان آسمان مطرح شد.
خارگ نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۲۰:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
خارگ نیوز: جلسه ستاد ساماندهی سواحل شهرستان بوشهر به ریاست صالح رحیمی فرماندار بوشهر ، مهدی عابدی معاون سیاسی امنیتی واجتماعی فرمانداری بوشهر و رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر و سایر اعضای ستاد برگزار شد.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۹:۳۹    
فکرشهر: سخنگوی شورای شهر بوشهر گفت: لایحه شورای فرهنگی اجتماعی محلات و طرح مدیریت تعارض منافع در شهرداری در دستور کار این شورا قرار دارد. به گزارش فکرشهر از مهر ...
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۲:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خلیج فارس، حسین حیدری در بازدید از پروژه پارک شهر بوشهر اظهار کرد: در تست استاندارد پروژه چرخ و فلک هشت واحد از کابین های به صورت پشت سرهم و هر کدام به وزن 450 کیلوگرم بارگذاری شدند.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۲۲:۵۸   + ۱۲ سایت دیگر  
خلیج فارس: پارس جنوبی جم در هفته چهاردهم لیگ دسته اول در شهر بوشهر به مصاف ویستا توربین می رود.
هیئت ورزش های جانبازان و معلولین بوشهر مسابقات بوچیای این استان را برگزار می کند. به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، هیئت بوشهر به منظور استعدادیابی رشته بوچیا ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۱۰:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
سی و سومین کرسی تلاوت قرآن کریم به مناسبت سالگرد سپهبد شهید قاسم سلیمانی در هیئت مذهبی منتظران حضرت مهدی(عج) مسجد خاتم الانبیا(ص) شهر بوشهر برگزار می شود.
حوزه   ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۱۳:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین غلامعلی صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر در ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) با حضور در ساحل خلیج فارس شهر بوشهر از موکب های فاطمی بازدید کرد.
بوشهر/ مدیرکل مرکز خدمات استان بوشهر و مسئول منابع پایدار و خیرین مرکز خدمات کشور با رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر دیدار و گفتگو کردند.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۱۲:۲۸    
اولین یادواره به مناسبت دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی در رده پیشکسوتان با حضور چهار تیم نظامی ملوان نیروی دریایی ، عقاب پایگاه هوایی ، مقاومت بسیج و ندسانیروی دریایی سپاه پاسداران توسط هیات فوتبال استان با نظارت علی برقندان و میزبانی نیروی دریایی ارتش و دواران هیات فوتبال برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۰۹:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
بوشهر- عضو شورای شهر بوشهر خواستار افزایش مراکز تزریق واکسن مقابله با کرونا و همچنین تجهیز بیمارستان شهدای خلیج فارس به دستگاه ام. آر. آی شد.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۱۶ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خلیج فارس به نقل از باشگاه خبرنگاران؛ همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) مردم شهر بوشهر پیکر پاک 4 شهید گمنام را از بسیج مرکزی در خیابان امام خمینی تا بهشت صادق (ع) این شهر بدرقه کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۹:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- رئیس حوزه هنری استان بوشهر گفت: ویژه برنامه های کاروان فرهنگی و هنری "روایت قهرمان" با محوریت شهید سلیمانی با اجرا در میدان انقلاب شهر بوشهر آغاز شد.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۵:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
فکرشهر: نماینده مردم بوشهر در مجلس خبرگان رهبری گفت: مسئولین باید در تمامی کارها شهید سلیمانی را الگوی خود قرار دهند و زندگی فاطمی داشته باشند. به گزارش فکرشهر از مهر، آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری ظهر چهار شنبه در جمع رؤسا ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۳:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر - ایرنا - همایش راهیان رهایی، اولین یادواره شهدای تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر با سخنرانی آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری و تجلیل از خانواده معظم شهیدان آموزش و پرورش روز چهارشنبه در سالن لیان شهر بوشهر برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
طی آیینی در بزرگداشت سالگرد شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) در مصلای نماز جمعه شهر بوشهر از شناسنامه شهدای محله جَبری با حضور سرتیپ پاسدار علیرضا تنگسیری، فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، رونمایی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۰:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس شورای شهر بوشهر با انتقاد از اداره کل ورزش و جوانان گفت: در حالی آنها متولی ورزش هستند اما در خواب زمستانی به سر می برند و همه بار بر دوش شهرداری افتاده است در حالی که شهرداری با مسائل و مشکلات زیادی مواجه است و وظیفه اصلی شهرداری تیمداری نیست.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۱۰/۱۴ - ۱۲:۱۵    
شناسنامه شهدای محله جبری 14 دی (امشب) در یادواره شهدای این محله رونمایی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ - ۲۰:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر - ایرنا - فعالیت سامانه بارشی اخیردراستان بوشهرهوا را لطیف و بهاری کرده است،تصاویر هوای پس از باران شهر بوشهر را نشان می دهد .
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ - ۱۲:۴۰    
آئین سوگواره فاطمی و بزرگداشت یاد سردار دلها از سوی هیئت مذهبی منتظران حضرت مهدی(عج) مسجد خاتم الانبیا(ص) با نوای میثم مطیعی، مداح اهل بیت(ع) و با حضور پیکر مطهر یک شهید گمنام، 12 دی ماه در حسینیه اباعبدالله الحسین(ع) گلزار شهدای بهشت صادق(ع) شهر بوشهر برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۱۷:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
سرمربی شاهین شهرداری بوشهر گفت که اعضای شورای شهر بوشهر صراحتاً اعلام کرده اند که می خواهند تیم شاهین نابود شود.
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۱۴:۱۶    
مراسم بزرگداشت دومین سالگرد شهادت سپهبد قاسم سلیمانی با عنوان ما مدیون ملتیم به همت هیئت مذهبی منتظران حضرت مهدی(عج) مسجد خاتم الانبیا(ص)، 11 دی ماه در حسینیه حضرت اباعبدالله الحسین(ع) گلزار شهدای بهشت صادق(ع) شهر بوشهر برگزار شد.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۱۰:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
فکرشهر: 50 دستگاه ویلچر به صورت رایگان به ارزش 1/5 میلیارد ریال در اختیار کودکان و نوجوانان زیر 14 سال تحت پوشش بهزیستی استان بوشهر قرار گرفت. به گزارش فکرشهر از تسنیم ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۰۸:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: به منظور جلوگیری ازآلودگی های زیست محیطی، طرح فیلتر گذاری دفع آب های سطحی به خلیج فارس انجام شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۱۱:۱۵    
مه صبحگاهی شهر بوشهر و برخی از نقاط استان را فرا گرفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۱۰ - ۱۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر گفت: شهرداری می تواند صنایع تولیدی را برای تامین نیازهای خود در منطقه ویژه اقتصادی بوشهر راه اندازی کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۱۰ - ۰۸:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
بررسی میزان بارش ایستگاه های هواشناسی استان بوشهر تا ساعت 6:30 امروز نشان می دهد که بیشترین بارش با 96.8 میلیمتر در ایستگاه دریایی شهر بوشهر به ثبت رسیده است.
گام خبر   ۱۴۰۰/۱۰/۰۹ - ۱۳:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
گام خبر: در روز بصیرت و میثاق امت با ولایت، مراسم گرامیداشت حماسه 9 دی در شهر بوشهر با سخنرانی سردار سنایی راد معاون سیاسی ستاد کل نیروهای مسلح و با حضور آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، استاندار بوشهر ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۰۹ - ۱۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
در روز بصیرت و میثاق امت با ولایت، مراسم گرامیداشت حماسه 9 دی در شهر بوشهر با سخنرانی سردار سنایی راد معاون سیاسی ستاد کل نیروهای مسلح و با حضور آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، مسئولین و اقشار مختلف مردم با رعایت دستورالعمل های بهداشتی در مصلای این شهر برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۰۹ - ۱۱:۵۳    
صبح امروز در روز بصیرت و میثاق امت با ولایت، مراسم گرامیداشت حماسه 9 دی در شهر بوشهر با سخنرانی سردار سنایی راد معاون سیاسی ستاد کل نیروهای مسلح و با حضور آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر ...
خارگ نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۰۷ - ۱۷:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
خارگ نیوز: رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر بوشهر گفت: تعرفه درآمدی سال 1401 شهر بوشهر با نگاه عدالت محور تدوین می شود.