یکشنبه ۰۴ مهرساعت ۱۱:۰۸Sep 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رطوبت هوا»

پژوهشگران معتقدند برخی از بیماری های روانی مانند افسردگی در یک فصل خاص خود را نشان می دهند.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۰:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
خبرورزشی – لئوناردو ژاردیم پس از پیروزی 2 بر صفر الهلال عربستان مقابل استقلال ایران و صعود شاگردانش به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: خوشحالم و به تیمم افتخار می کنم. مقابل تیمی که صدرنشین گروه خود شده و تیمی قدرتمند بود، پیروزی مهمی کسب کردیم ...
جهت پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۸:۴۸    
نخبگان ایرانی دستگاهی ساختن که از رطوبت هوا آب شرب میگیرد
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۹:۵۷    
از میزان رطوبت هوا در آبادان و خرمشهر کاسته شد.
خارگ نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۲۲:۱۲   + ۱۲ سایت دیگر  
خارگ نیوز: کارشناس هواشناسی بوشهر گفت: از امروز تا آخر هفته با افزایش سرعت وزش باد های شمال غربی، ضمن افزایش تلاطم دریا، احتمال نفوذ گردوخاک نیز در این مناطق وجود دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۹:۵۱    
معاون پیش بینی اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: با ادامه وزش باد های جنوبی، شرجی و رطوبت هوا در روز های آینده همچنان روند افزایشی خواهد داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۲:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
توسعه فناوری های تولید آب از رطوبت هوا می تواند بخش زیادی از نیاز آب شرب ساکنین مناطق ساحلی کشور را رفع کند .
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۱:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
محققان دانشگاه تگزاس واقع در آستین آمریکا دستگاه جدیدی ساختند که می تواند با استفاده از انرژی خورشیدی، رطوبت هوا را جذب و آن را به شکل آب آشامیدنی جمع آوری کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۷:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: در چند روز باقیمانده تا پایان هفته با توجه به جنوبی شدن جهت وزش باد، پیش بینی می شود رطوبت هوا افزایش یابد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۳:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
اهواز- مدیرکل هواشناسی استان خوزستان به وقوع وزش باد متوسط در این استان اشاره کرد و گفت: به دلیل جریانات جنوبی میزان رطوبت هوا در خوزستان افزایش می یابد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۰۸:۵۱    
هوای گرم و شرجی تا پایان هفته میهمان گیلانی ها است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۹:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی خوزستان، نسبت به افزایش رطوبت و گرد و غبار محلی هشدار سطح زرد صادر کرد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۷:۴۵    
خرید یک دستگاه بخور سرد برای کمک به تولید رطوبت هوا تا میزان بسیار بالایی مصرف انرژی را برای شما کاهش میدهد و در نهایت از ارائه هوای سرد و خشک کولر گازی جلوگیری میکند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۰:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
هوای گرم و شرجی تا پایان هفته میهمان گیلانی ها است.
تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۱۱:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش تابا ؛ محمد سبزه زاری سه شنبه افزود: همچنین میزان رطوبت در شادگان 89، کشاورزی اهواز 79، بندرماهشهر 78، بستان 73، اهواز 69، صفی آباد دزفول 66، شوش و گتوند 62 و هندیجان 61 درصد گزارش شده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۴:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان با بیان اینکه در پی افزایش رطوبت هوا شاهد افزایش ابرناکی هوا خواهیم بود گفت: دمای هوای اکثر نقاط استان تا اواسط هفته تغییر محسوسی نخواهد داشت اگرچه از روز سه شنبه شاهد افزایش دو درجه ای دمای هوا خواهیم بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۲۷ - ۱۴:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
تا روز یکشنبه هفته آینده افزایش رطوبت هوا در خوزستان پیش بینی شده است .
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۲۷ - ۱۱:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
بوشهر - کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر از وزش ملایم باد و در برخی از نقاط استان خبر داد و گفت: شرجی و رطوبت هوا در استان بوشهر افزایش می یابد.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۵/۲۵ - ۱۱:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
فکرشهر: کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: از امروز تا پایان هفته با وزش بادهای جنوبی، شرجی و رطوبت هوا در سطح استان به طور نسبی افزایش خواهد یافت. ...
روزنامه وارش   ۱۴۰۰/۰۵/۲۳ - ۱۶:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
محمد دادرس آسمان گیلان را صاف تا قسمتی ابری همراه با وزش باد دانست و اظهار کرد: در حال حاضر سیاهکل با 36 درجه سلسیوس و جیرنده و دیلمان با 25 درجه سلسیوس به ترتیب گرم ترین و خنک ترین نقاط استان هستند. ...
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۵/۲۱ - ۱۴:۳۷    
کشاورزان برای صرفه جویی در مصرف آب، بخشی از آبیاری درختان سیب را با نوعی توری انجام می دهند. درختان سیب برای تثبیت و رشد، به آبیاری مناسبی نیاز دارند؛ از این رو می توان از توری، برای جمع آوری رطوبت هوا استفاده کرده و به درختان آب داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۱۹ - ۱۸:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
به دنبال نفوذ رطوبت هوا از سمت جنوب شرق، رگبار پراکنده باران و همچنین وزش باد، بیشتر نقاط استان همدان را فرا می گیرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۷ - ۱۲:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان گفت: در پی نفوذ رطوبت هوا از سمت جنوب شرق، رگبار پراکنده باران و همچنین وزش باد، بیشتر نقاط استان همدان را فرا می گیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۱۶ - ۱۳:۱۳    
رطوبت هوا در شهر های آبادان و خرمشهر افزایش یافت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۶ - ۱۱:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: تا فردا جریانات جنوبی سبب افزایش رطوبت به ویژه در مناطق جنوبی، مرکزی و غربی خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۰:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
امارات متحده عربی در حال برنامه ریزی برای نصب ژنراتورهای آب است که رطوبت هوا را به آب آشامیدنی برای مصارف عمومی تبدیل می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۶:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها رئیس جهاد دانشگاهی استان هرمزگان گفت: شیرین سازی آب دریا بسیار پر هزینه است اما جهاد دانشگاهی هرمزگان موفق شده به تکنولوژی استحصال آب از رطوبت 30 درصدی هوا دست پیدا کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیر کل هواشناسی خوزستان گفت: بیشترین میزان رطوبت در استان خوزستان صبح روز دوشنبه در هندیجان با 89 درصد ثبت شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۱:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا - مدیر کل هواشناسی خوزستان گفت: بیشترین میزان رطوبت درروز یکشنبه در بندر ماهشهر به میزان 84 درصد گزارش شد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۰۹:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا – روزنامه رسالت درمطلبی با عنوان حریق بی تدبیری بر خرمن جنگل ها این گونه آورده است: کاهش بارش ها و شیوع خشکسالی پیامدهای نامطلوبی دارد و یکی از مهم ترین موضوعات بحران ساز در حوزه محیط زیست کشور، بالارفتن میزان آتش سوزی ها در مناطق جنگلی است که ازجمله پارامترهای مؤثر در مرگ عرصه های طبیعی ...
ورزش 3   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۲:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
گرما و رطوبت هوا در توکیو کار ورزشکاران و به خصوص تنیسورها را سخت کرده است و اعتراضات در این زمینه ادامه دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۳:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
رطوبت هوا در شهر های آبادان و خرمشهر به 59 درصد رسید.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار اعزامی ایرنا، آب و هوای ژاپن در تابستان گرم و سوزان است و دما و رطوبت هوا به بیشترین حد خود می رسد اما طی چند روز از برگزاری بازی ها توکیو که گرمترین روزهای خود را سپری می کرد امروز در پنجمین روز توکیو بارانی شد ...
نیروگاهیان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۲۳:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
دستگاه تولید آب از رطوبت هوا یک منبع جایگزین مناسبی است جهت تامین آب شرب برای مناطقی که با خشکسالی و کمبود اب مواجه هستند این دستگاه خانگی تا 30 لیتر در روز اب اشامیدنی تولید می کند . انتهای پیام/
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۶:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: روزهای ابتدایی مرداد ماه انتظار داریم تا روز یک شنبه از شدت گرما در آسمان مازندران کاسته شود که با توجه به وجود رطوبت هوا و شرجی شدن دمای بالاتری را احساس می کنیم.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۲۰:۴۰    
فکرشهر: کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: از امروز رطوبت و از شنبه هفته آینده تب دما در این استان شدت می گیرد. به گزارش فکرشهر، محمدرضا انصاری روز چهارشنبه درگفت و گو با ایرنا افزود: بررسی نقشه های هواشناسی نشان می دهد طی امروز و فردا با وزش جریان های به طور غالب جنوبی ...
ایرنا: مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: وقوع دماهای 50 درجه و بالاتر از روز جمعه تا اواسط هفته آینده در برخی نقاط خوزستان پیش بینی می شود. به گزارش اداره کل هواشناسی خوزستان محمد سبزه زاری بیان کرد: در 24 ساعت گذشته شوش با 48.9 و دهدز با 24 ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۰۱:۴۶    
مربی تیم فوتبال مس رفسنجان درباره بازی تیمش مقابل صنعت نفت آبادان توضیحاتی را بیان کرد.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۲۱:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
فکرشهر: کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر با اشاره به وزش باد با سرعت 50 کیلومتر در ساعت گفت: ارتفاع موج دریا به 1.5 متر می رسد. به گزارش فکرشهر، پیام مساعدی در گفت وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: بررسی نقشه های هواشناسی نشان می دهد طی این هفته با وزش جریانات غالباً جنوبی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۴:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
هواشناسی بوشهر پیش بینی کرده است که تا آخر هفته سمت وزش باد، جنوبی و شرجی هوا بالا باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۴:۵۲    
با تلاش محققان سازمان انرژی اتمی دستگاه تولید آب از رطوبت هوا طراحی و ساخته شد. این دستگاه در مناطق شمالی، جنوبی و غربی کشور که رطوبت بالای 30 درصد دارند قابل استفاده است و هوای مرطوب را طی فرایندی به آب شرب تبدیل می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
با تلاش محققان سازمان انرژی اتمی دستگاه تولید آب از رطوبت هوا طراحی و ساخته شد. این دستگاه در مناطق شمالی، جنوبی و غربی کشور که رطوبت بالای 30 درصد دارند قابل استفاده است و هوای مرطوب را طی فرایندی به آب شرب تبدیل می کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۳:۰۸    
بوشهر-ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: از امروز تا پایان هفته با جنوبی شدن جهت وزش بد رطوبت هوا و شرجی در این استان افزایش می یابد.
لحظه آخر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۲۲:۱۹    
زمان مطالعه : 4 دقیقه 21 تیر 00 دوشنبه 28 تیر 1400 26.99 C آسمان صاف 26.99 C 26.99 C رطوبت هوا 89% سرعت باد 0 m/s طلوع 6:25 غروب 21:13 ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۷:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل نظارت بر کالا های فلزی و معدنی گفت: متاسفانه سیمان انبار پذیر نیست به سرعت با جذب رطوبت هوا به سنگ تبدیل می شود؛ این محصول باید در کمتر از یک ماه به مصرف برسد.
لحظه آخر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۰:۰۴    
21 تیر 00 دوشنبه 28 تیر 1400 26.3 C ابرهای پارچه پارچه شده 26.7 C 25.09 C رطوبت هوا 83% سرعت باد 2.06 m/s طلوع 7:17 غروب 22:2 ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۹:۱۱    
شرجی و رطوبت هوا برای دومین روز متوالی شهر های آبادان و خرمشهر را نمناک کرد.