جمعه ۱۷ اردیبهشتساعت ۱۲:۴۶May 2021 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تاکستان»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۲۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
بنا بر اعلام روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام، با ایجاد منطقه ویژه اقتصادی تاکستان در استان قزوین، موافقت شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۸:۳۶    
از بخشش محکوم به اعدام تا تخریب سازه های غیرمجاز در تاکستان را در این بسته خبری ببینید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۳:۳۶    
گروه استان ها- با وجود اینکه دیروز برخی رسانه ها تصویب طرح منطقه آزاد اقتصادی تاکستان را به نقل از استاندار قزوین نقل کرده بودند، اما نحوه اعلام این خبر مورد اعتراض نماینده مردم تاکستان در مجلس قرار گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۲:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
قزوین-ایرنا- فرماندار تاکستان گفت: این شهرستان ظرفیت ها و پتانسیل های بالایی در حوزه اقتصادی و صنعتی دارد و طی روزهای گذشته بعنوان پایلوت منطقه ویژه اقتصادی در مجمع تشخیص مصلحت تصویب شد.
سومین شب از لیالی قدر با رعایت موارد بهداشتی در شهرستان تاکستان برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- نماینده تاکستان در مجلس شورای اسلامی گفت: 91 درصد کاندیداهای انتخابات شوراهای اسلامی شهر که پرونده آنها از سوی هیئت های اجرایی به دست ما رسیده بود، تا امروز تأیید صلاحیت شدند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۱:۰۸    
نماینده مردم تاکستان در مجلس گفت: طبق قانون برای مناطق ویژه اقتصادی امتیازات ویژه ای از طرف مجلس و دولت درنظر گرفته شده و از این رو تصویب منطقه ویژه اقتصادی برای تاکستان ر رونق اقتصادی استان قزوین و استان های همجوار تغییر و تحول اساسی به همراه خواهد داشت.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۱:۰۰    
نماینده مردم تاکستان در مجلس گفت: رد صلاحیت تعداد قلیلی که در چارچوب قانون صورت گرفته به این معنا نیست که این افراد جزو پیکره کشور، نظام و انقلاب نیستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۹:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان خلیل آباد گفت: با فرا رسیدن فصل بهار، کار برداشت برگ انگور از تاکستان های شهرستان خلیل آباد آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۹:۴۱    
به دلیل سرمای بهاره که طی سال های اخیر اتفاق افتاده، درختان زیادی دچار سرمازدگی شدند که گردو یکی از آنهاست. سرشاخه کاری یکی از راه های مقابله با سرمازدگی ست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۸:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
استاندار قزوین گفت: منطقهٔ ویژهٔ اقتصادی استان قزوین که در شهرستان تاکستان پیش بینی شده است، به تصویب مجمع تشخیص مصلحت نظام رسید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۶:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
قزوین – ایرنا – معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین گفت: با تلاش های فراوان استاندار قزوین و پیگیری نماینده مردم تاکستان، طرح منطقه ویژه اقتصادی این شهرستان در جلسه امروز شورای مجمع تشخیص مصلحت نظام به تصویب رسید.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۴:۵۵    
حوزه / مدیر مدرسه علمیه شهرستان تاکستان گفت: حضرت علی (ع) شخصیتی فراتاریخی است، زیرا درس پاک زیستن و خوب زندگی کردن سیره آن حضرت بود که برای همه مردم جهان قابل آموختن است.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۴:۳۱    
حوزه / استاد حوزه علمیه شهرستان تاکستان گفت:متاسفانه شیوع ویروس کرونا اجازه کسب و کار به عده ای از افراد جامعه را نداد و این موضوع موجب شد تا اشتغال برخی افراد در معرض خطر قرار گیرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۲:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - فرماندار تاکستان گفت: این شهرستان به رغم ظرفیت ها و توانمندی های بالا در زمینه کشاورزی با چالش بزرگ کم آبی درگیر است.
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۹:۲۰    
حسین رجبی، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان تاکستان در گفت وگو با میزان از صدور دستور قضایی برای بیش از 700 پیام در سامانه پیامکی مستقیم با دادستانی این شهرستان خبر داد و اظهار کرد: این اقدام با هدف تسریع در امور و رسیدگی سریع تر صورت گرفته است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۲۳:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
شهرستان های آبیک، البرز، بوئین زهرا و تاکستان به وضعیت نارنجی تغییر رنگ دادند و شهرستان قزوین کماکان در وضعیت قرمز می باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۳:۰۳    
بر اساس آخرین رنگ بندی اعلامی کرونایی، شهرستان قزوین در وضعیت قرمز، شهرستان های البرز، آبیک، بوئین زهرا و تاکستان در وضعیت نارنجی و شهرستان آوج در وضعیت زرد کرونایی قرار دارند.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۳:۵۸    
همزمان با هفته گرامیداشت مقام معلم، روسای بنیاد شهید و امور ایثارگران و آموزش و پرورش شهرستان تاکستان به یاد شهدای فرهنگی، نهال غرس کردند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۴:۳۳    
شرکت رزیتان جهت تکمیل کادر خود در استان قزوین، شهر تاکستان از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
پلیس فتا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۳:۳۹    
رئیس پلیس فتا استان قزوین گفت: شهروند قزوینی که قصد خرید صفحه اینستاگرامی داشت مورد کلاهبرداری 300 میلیون ریالی قرار گرفته بود که با تلاش کارشناسان پلیس فتا شهرستان تاکستان کلاهبردار شناسایی و پول شاکی به حساب وی برگردانده داده شد. ...
ایثار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۲:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
خانواده های شهدا و ایثارگران شهرستان تاکستان طی دیدار چهره به چهره با مدیرکل بنیاد استان قزوین، مشکلات شان را با ایشان در میان گذاشتند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۰:۴۰    
حسین رجبی در گفتگو با میزان با بیان اینکه اولین جلسه قرارگاه مبارزه و پیشگیری از وقوع جرم سرقت در سال جدید با حضور برخی مقامات این شهرستان برگزار شد گفت: هدف از تشکیل این قرارگاه کاهش و پیشگیری از وقوع سرقت است که خوشبختانه شاهد مصوبات خوبی در این جلسه بودیم. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۲۰:۵۱    
تاکستان یکی از شهرستان هایی ست که در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارد و برای کنترل بیماری مردم باید بیشتر همراهی کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۶:۰۶    
گروه استان ها- استاندار قزوین گفت: فرمانداران و مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرهایی مانند تاکستان که در حوزه مدیریت بحران کرونا ضعیف عمل کردند، تنبیه انضباطی می شوند و در صورت تکرار تخلف شغل خود را از دست می دهند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۵:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/قزوین دادستان عمومی و انقلاب تاکستان گفت: در راستای آزادسازی 15 هکتار از اراضی زراعی که به صورت غیرمجاز تغییر کاربری داده شده بودند، پس از بازدید میدانی و بررسی صحت و سقم گزارشات واصله، دستور قضایی مبنی بر اعمال تبصره 2 ماده 10 قانون مقابله با تغییر کاربری اراضی زراعی و باغی صادر شد.
خبرگزاری پلیس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۲:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
گروه استان ها- قزوین - فرمانده انتظامی استان از تخریب 20 واحد ویلایی غیر مجاز و آزادسازی بیش از 20 هکتار از اراضی کشاورزی شهرستان "تاکستان " خبر داد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۰۸:۱۵    
حسین رجبی در گفتگو با میزان از رفع تصرف 15 هکتار از اراضی کشاورزی این شهرستان به ارزش تقریبی 75 میلیارد تومان خبر داد و گفت: با افرادی که به صورت غیر قانونی و بدون هرگونه دلیل مالکیت نسبت به تصرفات غیرمجاز اقدام کنند وفق مقررات با آن ها برخورد و از تصرفات غیر قانونی ان ها جلوگیری می شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۱۷:۱۶    
دادگستری تاکستان پنج مجرم را به خرید تبلت برای دانش آموزان نیازمند محکوم کرد.
استانداری قزوین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۰۰:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان تاکستان با صدور پیامی نهم اردیبهشت روز ملی شوراها را تبریک گفت. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تاکستان فرماندار شهرستان تاکستان با صدور پیامی نهم اردیبهشت روز ملی شوراها را تبریک گفت. متن پیام تبریک رضا طاهری بشرح ذیل است: "بسم الله الرحمن الرحیم" ...
استانداری قزوین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۰۰:۲۲    
در راستای تحقق شعار سال تولید ، پشتیبانی ها ، مانع زدایی ها صورت گرفت به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تاکستان در راستای تحقق شعار سال تولید ، پشتیبانی ها ، مانع زدایی ها صورت گرفت ...
استانداری قزوین   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۲۳:۵۲    
جلسه هماهنگی رهاسازی آب و بررسی مسائل مربوط به سد نهب در محل شرکت آب منطقه ای استان برگزار شد به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تاکستان جلسه هماهنگی رهاسازی آب و بررسی مسائل مربوط به سد نهب در محل شرکت آب منطقه ای استان برگزار شد ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۴:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل انتقال خون استان قزوین ساعات کاری مراکز انتقال خون قزوین و شهرستان تاکستان در شب های قدر را اعلام کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۶:۲۶    
35 نفر از دانشجویان ترم های بالای گروه پرستاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد تاکستان و شاغل در مراکز درمانی، واکسن کووید-19 در نوبت نخست را دریافت کردند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۵:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - حسین رجبی، دادستان عمومی و انقلاب تاکستان از ارتباط تصویری 10 تولیدکننده تاکستانی با رئیس کل دادگستری استان قزوین خبر داد و گفت: با توجه به نامگذاری سال جاری توسط مقام معظم رهبری به نام تولید ...
ایانا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۲:۲۴    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان تاکستان گفت: به منظور بررسی میزان سازگاری و مقایسه کیفیت، طرح سرشاخه کاری (پیوند) یک هزار و 200 درخت انگور در تاکستان با 30 رقم خارجی انجام شد.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۲:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان تاکستان از اجرای حکم تخریب و قلع و قمع 87 بنای غیرمجاز در اراضی کشاورزی این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۹:۲۰    
در ادامه مقابله با سازه های غیر مجاز، اینبار چندین هکتار از اراضی کشاورزی تاکستان به وضع سابق بازگشت.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۵:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان تاکستان گفت: باغ های انگور این شهرستان به منظور برآورد خسارت سرمازدگی مورد بازدید کارشناسی قرار گرفت و هشت هزار و 430 هکتار تعیین خسارت شدند.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۰۹:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
منوچهر حبیبی در گفت و گو با مهر با اشاره به اعلام آخرین رنگ بندی وضعیت شهرستان ها در کشور اظهار کرد: بر اساس آخرین ارزیابی وزارت بهداشت، درمان و علوم پزشکی شهرستان های البرز و آوج استان قزوین در وضعیت نارنجی کرونایی قرار گرفتند. ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۴:۲۷    
حوزه / مدیر مدرسه علمیه شهرستان تاکستان گفت: اگر ما حضور گسترده در انتخابات نداشته باشیم این کوتاهی و قصور، به دشمنان کمک می کند تا بتوانند فشار بیشتری بر کشور و مردم وارد کنند تا به خیال خود از مسیر اهداف انقلاب فاصله بگیریم.
تین نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۱:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
دادستان تاکستان در گفتگو با روابط عمومی دادگستری کل استان قزوین، از راه اندازی سامانه دادرسی الکترونیک در این دادسرا خبر داد و گفت: با توجه به اینکه یکی از سیاستهای دستگاه قضا بهره مندی حداکثری از ظرفیت های اینترنتی و الکترونیکی جهت کاهش اطاله دادرسی و کاهش میانگین زمان رسیدگی از طریق ارتقا سرعت در ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۴:۵۵    
رکنا : نماینده مردم تاکستان در مجلس گفت: کشور و انقلاب آسان به دست نیامده، از این رو نباید به دلیل مشکلات موجود با صندوق رای قهر کنیم، بلکه لازم است با حضورو مشرکت حداکثری دگرگونی ایجاد کنیم.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۲:۳۵    
معاون بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان تاکستان از غبارروبی و گلباران مزار شهدای معلم به مناسبت هفته بزرگداشت مقام معلم خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۰۹:۵۱    
نماینده مردم تاکستان در مجلس گفت: کشور و انقلاب آسان به دست نیامده، از این رو نباید به دلیل مشکلات موجود با صندوق رای قهر کنیم، بلکه لازم است با حضور خود تغییر و دگرگونی ایجاد کنیم.
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۰۹:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
حسین رجبی در گفت وگو با میزان با بیان اینکه در سال گذشته 985 هکتار از اراضی ملی تاکستان رفع تصرف شده است، گفت: در همین بازه زمانی بیش از 7 هکتار از بستر و حریم رودخانه آزاد سازی شده است. ...
استانداری قزوین   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۰۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
جلسه اضطراری ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا شهرستان تاکستان به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تاکستان ساده انگاری باعث ایجاد موج چهارم کرونا شد/ استان قزوین وارد مرحله پرخطری شده است و نیازمند کنترل و مدیریت جدی تر هستیم ...
استانداری قزوین   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۰۰:۴۷    
بازدید استاندار قزوین از مرکز درمان اولیه بیماران کرونایی در تاکستان به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تاکستان بازدید استاندار قزوین از مرکز درمان اولیه بیماران کرونایی در تاکستان ...