شنبه ۲۷ شهریورساعت ۰۳:۵۸Sep 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تاکستان»

استانداری قزوین   ۴ ساعت پیش    
فرمانداری شهرستان تاکستان موفق به کسب رتبه فرمانداری برتر در جشنواره شهید رجایی قزوین شد. جشنواره استانی شهید رجایی با حضور جمالی پور استاندار قزوین، حجت الاسلام و المسلمین ابوترابی فرد امام جمعه موقت شهر تهران، معاونان استاندار،عباسپور رئیس مجمع نمایندگان استان، فرمانداران ...
مدیر جهاد کشاورزی سپیدان گفت: بیش از دو هزار باغدار سپیدانی برداشت انگور از تاکستان های دیم در این شهرستان را آغاز کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۶:۴۶    
مدیرجهاد کشاورزی ملایر گفت: پیش بینی می شود امسال بیش از 200 هزارتن انگور از سطح تاکستان های ملایر برداشت شود.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۲۲:۰۰    
بهار-سالانه 300 تن انگور ارگانیک از باغات صالح آباد شهرستان بهار برداشت می شود که وجود دلال و نبود شرایط عرضه مستقیم محصولات فرآوری از عمده مشکلات تاکستان دارهای صالح آبادی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۹:۳۱    
پیش بینی می شود از 5 هزار هکتار باغ انگور در شهرستان دنا بیش از 36 هزار تن محصول برداشت شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۹:۳۸    
دادستان عمومی و انقلاب تاکستان گفت: واحدهای تولیدی مستقر در این شهرستان برای بیان مشکلات و موانع تولید می توانند روزهای سه شنبه با استفاده از اسکای روم به طور مستقیم و تصویری با دادستان تاکستان ارتباط برقرار کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۹:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
سبزوار - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی جغتای گفت: با پایان فصل برداشت 10 هزار تن انواع انگور در تاکستان های این شهرستان خراسان رضوی تولید شد که بخشی از این محصول پس از فرآوری روانه بازار شده است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۶:۵۱    
اقتصاد بسیاری از خانواده ها در شهرستان فاروج به تاکستان ها وابسته است اما در سالهای اخیر، تاکستان ها زیر بار سنگین خرید ارزان این محصول از کشاورزان و هزینه های بالای تولید، سنتی بودن برداشت و فرآوری له شدند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۲:۵۴    
دادستان تاکستان گفت: در راستای شناسایی و کمک به حل مشکلات چرخه تولید، امکان برقراری ارتباط برخط تولیدکنندگان با دادستان شهرستان تاکستان برقرار می شود.
استانداری قزوین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۰:۰۹    
فرماندار تاکستان : بانک ها با اخذ حداقلی ضامن نسبت به پرداخت تسهیلات اقدام نمایند.
استانداری قزوین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۰:۰۹    
برگزاری کارگاه آموزشی اعضای کمیسیون های ماده 100 شهرداری های تابعه شهرستان تاکستان با حضور حسین رحمانی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ، مدرسین و کارشناسان اداره کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری ...
استانداری قزوین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۹:۳۹    
جلسه شورای شهرستان تاکستان تشکیل شد. اولین جلسه شورای شهرستان تاکستان در دوره ششم شورا با حضور جعفرزادگان معاون سیاسی فرماندار و اعضای شورا در فرمانداری تشکیل گردید. این جلسه با موضوع برگزاری مراسم تحلیف ، انتخاب هیئت رئیسه شورا و همچنین انتخاب یک نفر از اعضا برای حضور در شورای استان برگزار گردید.
استانداری قزوین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۹:۳۹    
سومین مرکز اقامتی میان مدت (کمپ ترک اعتیاد) در تاکستان راه اندازی شد. شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان تاکستان تشکیل شد.
استانداری قزوین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۹:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
بازدید فرماندار از روند واکسیناسیون دانشجویان دانشگاه آزاد تاکستان به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تاکستان بازدید فرماندار از روند واکسیناسیون دانشجویان دانشگاه آزاد تاکستان ...
استانداری قزوین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۹:۳۹    
جلسه شورای اداری شهرستان تاکستان تشکیل شد. به ریاست طاهری فرماندار تاکستان و با حضور معاونین فرماندار ، بخشداران ، سرهنگ امیری مقدم جانشین سپاه ، سرهنگ عبدی جانشین فرماندهی انتظامی ، دکتر ستوده مدیر شبکه بهداشت و درمان ، تقی پور سرپرست شهرداری ...
استانداری قزوین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۹:۳۹    
نشست هم اندیشی و بررسی مسائل و مشکلات روستاهای بخش ضیاءآباد جلسه بررسی مسائل و مشکلات روستاهای بخش ضیاءآباد با حضور نمایندگان مجلس مهندس رجب رحمانی و فاطمه محمد بیگی ، طاهری فرماندار تاکستان ، آرش رحمانی بخشدار ، مدیران کل و معاونین مدیران کل ...
ایانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۹:۱۳    
مدیر جهادکشاورزی خوسف گفت: پیش بینی می شود امسال حدود 2هزار و 500 تن انگور از باغات انگور این شهرستان برداشت شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
دومین مرکز تجمیعی واکسیناسیون تاکستان امروز در سالن ورزشی میهن این شهر شروع به کار کرد.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۷:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
سالانه بیش از 40 هزار تن انگور از تاکستان های شهرستان دنا برداشت می شود. انگور تولیدی شهر سی سخت مرکز این شهرستان قابلیت صادرات به دیگر کشورها را دارد. در روستای کریک از توابع شهرستان دنا نیز یکی از با کیفیت ترین محصولات کشاورزی یعنی انگور تولید می شود ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۵:۲۱    
دکتر ستوده گفت: مطابق رایزنی با اداره تربیت بدنی شهرستان تاکستان، سالن ورزشی این شهرستان جهت ایجاد مرکز واکسیناسیون مورد استفاده کادر بهداشت و درمان و همشهریان تاکستانی قرار گرفت.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۵۱    
سرهنگ حسینی گفت: در صورت نیاز شبکه بهداشت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و سازمان بسیج شهرستان تاکستان آمادگی کامل جهت خدمت رسانی به مردم این شهرستان را خواهند داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر باغبانی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان با بیان اینکه پیش بینی می شود امسال تولید انگور در این استان بیش از 20 درصد افزایش یابد، گفت: طرح فراز برای باغ های انگور استان سمنان اجرا می شود.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۲۱    
بسیجیان شهرستان تاکستان در کنار کادر درمان، در واکسیناسیون مردم شریف شهرستان تاکستان خدمت رسانی کردند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۰:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
یکی از مهمترین و کم آب برترین محصولات کشاورزی استان تخمه آفتابگردان است که کشت آن در شهرستان های تاکستان و بویین زهرا از رونق فراوانی برخوردار است.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۰:۴۰    
رئیس بانک دی استان قزوین از راه اندازی باجه بانک دی در بنیاد شهید و امور ایثارگران تاکستان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- کار برداشت انگور سیاه ( هه نگوره ره شه) در سطح 2 هزار و 470 هکتار از تاکستان های شهرستان سروآباد آغاز شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۹:۱۱    
مهاباد- ایرنا- با آغاز برداشت انگور از تاکستان های میاندوآب ، کشاورزان این شهرستان علاوه بر تامین مصرف بازار، نسبت به فرآوری این محصول و تبدیل آن به کشمش، انگوره، سبزه و دوشاب نیز اقدام می کنند. عکس از: زین العابدین شیخی.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۹:۲۹    
مشگین شهر به شهر انگورهای ناب و شیرین معروف است اما با وجود کیفیت ممتاز، باغداری سنتی باعث کاهش باردهی تاکستان های این شهرستان شده است.
پانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۶:۳۷    
بن ( پانا) - پاییز فصل رسیدن عقیق های سرخ و دانه های زرین انگور است که در تاکستان های زیبا، چون جواهر می درخشند. پس از وزیدن باد سویل و نزدیک شدن پاییز برداشت این محصول در شهرستان بن آغاز می شود. ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۴:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
همه ساله با آغاز فصل پاییز برداشت انگور در تاکستان های همدان آغاز می شود.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۴:۱۱    
حوزه / مدیر مدرسه علمیه شهرستان تاکستان گفت: سردار شهید سلیمانی اگر سردار دل ها شد، برای این بود که خود را سرباز ولایت می دانست و آن را در عمل هم نشان داد.
برترین ها / 598   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۴:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران: اینجا ملایر است، شهری کهن و با قدمتی دیرینه. شهری که کشاورزی هنرمندانه مردمانش، شهره آفاق گشته و ملایر را به ثبت جهانی رسانده است. آذرماه سال 97 با ثبت نظام تولید انگور ملایر در سازمان جهانی خواروبار و کشاورزی ملل متحد (فائو) ...
ایثار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۳:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
تماس تلفنی با 283 خانواده شاهد و ایثارگر شهرستان تاکستان به منظور خدمات رسانی و رفع مشکلات آنها برقرار شد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۲:۰۸    
مدیر امور باغبانی جهاد کشاورزی استان زنجان گفت: پیش بینی می شود امسال از تاکستان های این استان بیش از 240 هزار تن انواع انگور برداشت شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۰:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
باغداران بهمن این روز ها در حال برداشت انگور از تاکستان های خود هستند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۰:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
مراغه- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی عجب شیر گفت: برداشت انگور در 792 هکتار از تاکستان های این شهرستان آغاز شد و پیش بینی می شود امسال 6 هزار و 650 تن از این محصول تولید شود که علاوه بر بازار مصرف شهرستان در بازار شهرهای همجوار نیز عرضه خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۹:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان درگز پیش بینی کرد امسال 8500تُن انگور در این شهرستان برداشت شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۸:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
با آغاز برداشت انگور از تاکستان های استان مرکزی پیش بینی می شود 160 هزار تن محصول برداشت شود.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۹:۳۰    
نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی و رئیس بنیاد شهرستان تاکستان به همراه جمعی از مسئولان به مقام والای شهید گمنام در شهر شال ادای احترام کردند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۹:۲۰    
حسین رجبی، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان تاکستان در گفتگو با میزان از بخشودگی 550 میلیارد ریالی برخی شرکت های تولیدی در تاکستان از ابتدای سال جاری تا به امروز خبر داد و گفت: این بخشودگی ها درراستای اجرای تبصره ماده 38 قانون مالیات بر ارزش افزوده صورت گرفته است. ...
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۲۲:۰۶   + ۱۷ سایت دیگر  
با هدف گسترش خدمات بانکی، افزایش رفاه حال مشتریان و خدمات رسانی هر چه مطلوب تر به هموطنان، باجه بانک مهر ایران در شهرستان تاکستان استان قزوین راه اندازی شد. با حضور طاهری فرماندار، جمعی از مسئولان، خیرین و کسبه شهرستان تاکستان، باجه این بانک افتتاح شد. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۴:۰۷    
جانشین ستاد کرونای استان قزوین گفت: طبق آخرین وضعیت با خروج دو شهرستان قزوین و تاکستان از وضعیت قرمز کرونایی تعداد شهرستان های نارنجی استان به چهار مورد رسید.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۳:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
همشهری در پرونده ای ویژه وضعیت کشت انگور در 10 استان کشور در فصل برداشت را بررسی کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۳:۴۷    
مهاباد- ایرنا- مسوول واحد باغبانی جهاد کشاورزی مهاباد گفت: تولید انگور در تاکستان های بارور این شهرستان نسبت به سال گذشته 25 درصد کاهش یافته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۲:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیر تعاون روستایی خراسان شمالی گفت: این سازمان با راه اندازی 2 مرکز برای نخستین بار در راستای حمایت از تولیدکنندگان اقدام به خرید محصولات تاکستان ها کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۲:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
برداشت انگور ازتاکستان های شهرستان فریدن آغاز شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - جانشین ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا استان قزوین گفت: با کاهش شمار مبتلایان و بیماران بستری، شهرستان های قزوین و تاکستان از وضعیت قرمز (خیلی پرخطر) کرونایی خارج شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۲۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
سالانه بیش از 40 هزار تن انگور از تاکستان های شهرستان دنا برداشت می شود. انگور تولیدی شهر سی سخت مرکز این شهرستان قابلیت صادرات به دیگر کشور ها را دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۷:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان فاروج گفت: اشتغالزایی محصول انگور برای شهرستان به صورت مستقیم هزار و 32نفر و به صورت فصلی 40هزار نفر روز است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۳:۳۵    
گروه استان ها- نماینده مردم تاکستان در مجلس گفت: کارگروه ویژه ای باید برای پرونده تعاون روستایی تاکستان تشکیل شود تا حقوق از دست رفته مردم هر چه زودتر احیا شود.