یکشنبه ۰۶ فروردینساعت ۰۴:۰۱Mar 2023 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آب منطقه ای قزوین»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۰۹:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
قزوین- مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین با بیان اینکه جزیره ای عمل کردن منابع استان را هدر داده است، گفت: مدیریت مشترک آب و کشاورزی به افزایش بهره وری در دشت قزوین منجر می شود.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۰۹:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین گفت: با تلاش و پیگیری های شبانه روزی سند بستر رودخانه بهجت آباد در شهرستان آبیک اخذ شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۶:۵۱    
پنجمین جلسه کارگروه ستادی مدیریت کیفیت منابع آب حوضه آبریز فلات مرکزی و شرقی با حضور معاون حفاظت، بهره برداری و امور اجتماعی این حوضه، معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای قزوین و مدیران حوزه کیفیت منابع آب استان های قزوین، همدان، تهران، البرز، خراسان جنوبی، خراسان رضوی ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۳:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین گفت: طی یک ماه گذشته با تلاش و پیگیری های شبانه روزی همکاران گروه گشت و بازرسی این شرکت با همکاری دستگاه قضا و نیروی انتظامی 8 دستگاه حفاری غیرمجاز در سطح استان توقیف و به پارکینگ شرکت آب منطقه ای منتقل شده است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۵:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
روابط عمومی شرکت آب منطقه ای قزوین در جشنواره ارزیابی روابط عمومی های صنعت آب و برق کشور حائز رتبه برتر در شاخص نوآوری و خلاقیت و شایسته تقدیر در شاخص ارتباط با رادیو و تلویزیون گردید.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۹ - ۱۰:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
شرکت آب منطقه ای استان قزوین اعلام کرد: از سال آینده تعرفه برق چاه های کشاورزی برای مصرف مازاد بر قدرت مجاز بر اساس تعرفه تولید برق محاسبه و دریافت می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۳:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین مهمترین اقدامات انجام شده در دولت سیزدهم در بخش آب استان را تشریح کرد و گفت: اجرای طرح های مهم آبی موجب آبادانی و عمران منطقه شده است.
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین گفت: در سال جاری در شهرستان آبیک تعداد 39 حلقه چاه غیرمجاز پر و مسلوب المنفعه و 50 حلقه چاه دیگر نیز بدلیل تخلف در اضافه برداشت پلمب شده که با این کار زمینه صرفه جویی حدود نیم میلیون مترمکعب آب فراهم شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۲۲:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
قزوین- شرکت آب منطقه ای قزوین از احتمال آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن رودخانه ها در استان قزوین خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین گفت استفاده از تکنولوژی و فناوری های جدید جهت مدیریت هوشمند منابع آبی می تواند راهکاری موثر در زمینه کاهش تخلفات در حوزه منابع آبی باشد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر محیط زیست و کیفیت منابع آب، آب منطقه ای قزوین گفت: باوجود اینکه پژوهش ها و پایش ها تاکنون آلودگی منابع آبی در محدوده سایت محمدآباد را نشان نداده اما پتانسیل آلودگی در این منطقه وجود دارد و باید توجه داشت که نگاه به سایت محمدآباد نباید سیاه یا سفید باشد و باید جنبه های مثبت و منفی را در کنار هم ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۱:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 223 رای له شرکت صادر شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۰۲:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین گفت: 76 نقطه سیل خیز و فاقد آب گذری ایمن در مسیر رودخانه های استان شناسایی شده که باید با همکاری دستگاه های عمرانی این نقاط هر چه زودتر ساماندهی شوند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۴ - ۱۰:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین از اخذ سند رودخانه آراسنج به مساحت 205 هکتار خبر داد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۱/۰۹/۲۳ - ۱۳:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
طی مراسمی با حضور معاون تلفیق و امور تنظیم گری شرکت مدیریت منابع آب ایران و معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قزوین، "منصور ستوده" به عنوان مدیرعامل جدید شرکت آب منطقه ای استان قزوین معرفی شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۱ - ۱۴:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
با حضور شرکت مدیریت منابع آب ایران، منصور ستوده بعنوان رئیس جدید هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان قزوین معرفی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۶:۰۳    
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین گفت: پروژه بازار آب با آماده سازی زیرساخت های لازم و سامانه های مربوطه در قزوین آماده راه اندازی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای قزوین گفت: برای استفاده از ایده های نو در حل مشکلات آب قزوین قرداد هایی با چند شرکت دانش بنیان امضا می شود.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۰۹:۵۲    
مدیرعامل آب منطقه ای قزوین گفت: در کمیته پژوهش آب منطقه ای استان 68 مورد از نیازها و چالش های بخش آب استان احصاء شده و دانش بنیان ها و دانشجویان می توانند رای هر کدام از آن ها ایده های خود را ارائه دهند تا مورد بررسی قرار گیرد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۷ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان قزوین گفت: در دو سال گذشته با خشکسالی مداوم، تغییر اقلیم و محدود شدن منابع با کمبود شدید منابع آبی مواجه شده ایم که با مدیریت آبی و نصب 4 هزار و 514 دستگاه کنتور هوشمند تا حدود زیادی این آسیب کنترل شده است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۰:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل آب منطقه ای قزوین گفت: با همه محدودیت های اعتباری در راستای تحول در منطقه الموت و کمک به معیشت روستاییان درصد هستیم با کمک مشاوران و استفاده از ظرفیت های مردم منطقه طرح ساماندهی رودخانه های شاهرود و الموت رود را در دستور کار قرار دهیم.
وزارت نیرو   ۱۴۰۱/۰۶/۲۰ - ۰۹:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان قزوین گفت: پایین بودن ارزش اقتصادی آب یکی از مهمترین دلایل پایین بودن میزان بهره وری در بخش آب و کشاورزی است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۲۵ - ۱۷:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون منابع انسانی، مالی و پشتیبانی شرکت آب منطقه ای استان قزوین گفت: هدف از برگزاری این مانور شناسایی نقاط ضعف و قوت مجموعه و حرکت در مسیر بهبود نقاط قوت و کاهش میزان آسیب پذیری های ناشی از نقاط ضعف است.
صبح قزوین   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۰۹:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
یدالله ملکی گفت: باوجود اینکه برای پروژه آبرسانی 23 میلیارد تومان ردیف ملی بودجه داشتیم اما 230 میلیارد تومان اعتبار دریافت کردیم و این پروژه با تمام پیچیدگی هایی که داشت به سرانجام رسید.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۴۴    
معاون حفاظت و بهره برداری منابع آبی آب منطقه ای قزوین گفت: بازار آب مکانیزمی را در اختیار ما قرار می دهد که بین منابع و مصارف تعادل ایجاد شده و به تولید و اشتغال پایدار هم و همچنین در رسیدن به دشت هوشمند کمک می کند.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۰۸:۱۱    
منصوری از راه اندازی بازار آب در قزوین خبر داد و گفت: این امر می تواند هم اشتغال ایجاد کند و هم باعث تعادل بین منابع و مصارف شود.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۱۲:۳۲    
مدیرعامل آب منطقه ای قزوین گفت: بارش های رگباری اخیر در استان قزوین به میزانی نبود که منابع آبی استان را تقویت کند و میزان بارش ها برای اضافه شدن منابع آبی جزئی بود، البته امیدواریم در سال جاری بارش های خوبی را پیش رو داشته باشیم.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۰۹:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
آب منطقه ای قزوین با توجه به شرایط جوی استان نسبت به سیلابی شددن رودخانه های استان هشدار داده و از هم استانی ها خواست از حضور در حریم رودها و تاسیسات آبی خودداری کنند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۶ - ۱۱:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان قزوین گفت: ما از شرکت های دانش بنیان که بتوانند نسخه عملیاتی برای حل مشکلات موجود در حوزه منابع آبی استان ارائه دهند، حمایت همه جانبه می کنیم.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۵ - ۰۹:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان قزوین گفت: به منظور افزایش سطح آمادگی برای مقابله با تهدیدات سایبری، مانور دفاع سایبری در شرکت آب منطقه ای استان قزوین برگزار می شود.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۳ - ۰۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان قزوین گفت: احداث شبکه های آبیاری مدرن برای سد نهب سبب بالا رفتن راندمان و بهره وری تولید محصولات کشاورزی در منطقه می شود.
صبح قزوین   ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ - ۱۴:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
یدالله ملکی گفت: بستن چاه های غیر مجاز و کنترل برداشت از چاه های مجاز باید در دستور برنامه های ما قرار بگیرد، همانطور که طی سه سال گذشته بیش از 900 حلقه چاه غیرمجاز پر شده است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۰۹:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین گفت: کانال های آبیاری، تأسیسات آبی و دریاچه سدهای زیاران و نهب محل مناسبی برای شنا نیستند و در صورت استفاده از این اماکن جهت شنا و تفریح احتمال وقوع حوادث تلخ و ناگوار حتمی است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۶:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان قزوین گفت: در سال گذشته 10مانور پدافند غیرعامل در حوزه منابع آبی این استان انجام شده است.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۰۸:۵۲    
ملکی گفت: با اقدامات در حال انجام تا پایان این ماه آب سالم به دست مردم شریف شهرستان آبیک می رسد و طرح انتقال آب از سد طالقان به این شهرستان به بهره برداری خواهد رسید.
صبح قزوین   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۳:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
یدالله ملکی با اشاره به اینکه پیمانکاران شهرداری در حال ایمن سازی کانال آب شهرک مهرگان هستند، افزود: بیش از یکهزار و 200 کیلومتر کانال آبرسانی اصلی و فرعی در استان وجود دارد که طبق برآوردهای چند سال پیش ایمن سازی آن ها به اعتباری بیش از 40 میلیارد تومان نیاز دارد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۰۹:۳۲    
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین گفت: تمام کنتورهای هوشمند در رصد خانه آب استان که در ماه های گذشته آغاز به فعالیت کرد رصد می شوند و از این طریق می توان میزان دقیق برداشت ها و تخلفات را شناسایی کرد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۱۶:۳۲    
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان قزوین گفت: سرمایه گذار پروژه آبرسانی از سد طالقان به شهرها و روستاهای استان برای بهره مندی و استفاده از امتیازات و مشوق های این طرح نیازمند سرمایه گذاری در استان است که موضوع می تواند سبب توسعه و اشتغالزایی بیشتر در استان شود.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۹ - ۱۳:۳۶    
رکنا: با ارسال حکمی از سوی سرپرست حوضه آبریز رودخانه سفیدرود بزرگ، سرپرست معاونت برنامه ریزی شرکت آب منطقه ای استان قزوین به عضویت کارگروه کارشناسی مطالعات تخصیص آب این حوضه تعیین گردید.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۱۹ - ۱۳:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای قزوین گفت: با تلاش و پیگیری های شبانه روزی همکاران شرکت آب منطقه ای قزوین و با همکاری اداره ثبت اسناد و املاک استان سند مالکیت حدود 28هکتار از املاک این شرکت در محدوده روستای خوزنان اخذ شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۱۸ - ۱۶:۴۴    
معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای استان قزوین گفت: کمیسیون رسیدگی به پروانه های شرکت آب منطقه ای استان قزوین طی سال1400 تعداد یک هزار و 762پرونده در زمینه صدور مجوزها و تصویب پروانه های بهره برداری را بررسی کرد.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۰ - ۱۴:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
رکنا: مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان قزوین گفت: بالندگی و بلوغ فنی همکاران سبب شده تا امروز شاهد رشد و توسعه فعالیت ها و اقدامات شرکت بخصوص در زمینه پروژه های اجرایی باشیم.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۹:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: مدیرکل اطلاعات استان قزوین با ارسال لوح تقدیری از تلاش ها و زحمات مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین در راستای ارائه مشاوره و همکاری در اجرای پروژه های اداره کل اطلاعات تقدیر و تشکر بعمل آورد.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۲:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
رکنا: کتاب اطلس رودخانه های قزوین با هدف شناخت رودخانه های جاری در استان قزوین به تفکیک دو حوضه آبریز اصلی سفید رود و فلات مرکزی با حمایت شرکت آب منطقه ای قزوین منتشر گردید.
خبر روز   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۲۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
یداله ملکی مدیر عامل این شرکت ضمن تقدیر از تلاش ها و عملکرد محمدحسن اله وردیان در زمان تصدی مسئولیت سرپرستی منابع انسانی، مالی و پشتیبانی اظهار داشت: طی دو سال اخیر موفقیت های زیادی در همه حوزه های کاری نصیب شرکت شده بطوریکه عملکرد شرکت در بین شرکت های آب منطقه ای کشور و دستگاههای اجرایی استان ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۱/۲۳ - ۱۰:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان قزوین گفت: برای گذر از شرایط بحرانی سال جاری و کمک به کشاورزان برای تامین آب مورد نیاز جهت کشت های انجام شده در قالب برنامه های کشت سازمان جهاد کشاورزی استان، 62 حلقه چاه تلفیقی با اولویت انتهای شبکه آبیاری راه اندازی شده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۱/۱۷ - ۰۸:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
قزوین-ایرنا- مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین گفت: پیش بینی می شود طرح آبرسانی از سد طالقان به آبیک با تخصیص اعتبارات در نیمه اول سال 1401 به بهره برداری برسد.
روزنامه سراج   ۱۴۰۱/۰۱/۱۵ - ۱۷:۰۲    
حفر چاه آبی که با بررسی فنی و قانونی کارشناسان شرکت آب منطقه ای قزوین 100 متر جابه جا شده بود، دارای مجوز قانونی است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۱۲/۲۹ - ۱۲:۰۳    
آب منطقه ای قزوین در اطلاعیه ای نسبت به احتمال سیلاب هدار داده و خواستار اجتناب از نزدیک شدن به رودخانه ها و سازه های آبی شده است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۱۲/۲۶ - ۰۹:۱۰    
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای قزوین گفت: با اخذ مجوز ماده 23 قانون الحاق تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت برای طرح آبرسانی از سد بالاخانلو به 5 شهر و 30 روستای جنوب استان اعتبار جدید برای عملیات اجرایی آبرسانی تعلق می گیرد.