دوشنبه ۲۸ خردادساعت ۲۳:۲۷Jun 2024 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آب منطقه ای قزوین»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۲۱:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
قزوین- مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین گفت: برای مدیریت و حفظ و حراست از منابع آب با تغییر نگرش باید از مشارکت مردمی به سمت مدیریت مشارکتی حرکت کنیم.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین گفت: برای مدیریت و صیانت از منابع آب بایستی ضمن تغییر نگرش از مشارکت مردمی به سمت مدیریت مشارکتی حرکت کنیم.
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین گفت: میزان بارندگی در استان نشان دهنده 27 درصد افزایش نسبت به سال گذشته و 15 درصد کاهش نسبت به بلند مدت است. مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین گفت: میزان بارندگی در استان نشان دهنده 27 درصد افزایش نسبت به سال گذشته و 15 درصد کاهش نسبت به بلند مدت است.
صبح قزوین   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۰۸:۳۲    
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین گفت: گرچه میزان بارش ها در استان نسبت به سال گذشته شرایط بهتری داشته اما نسبت به دوره بلندمدت با 15 درصد کاهش بارندگی همراه بودیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
قزوین- مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین گفت: میزان تخلیه منابع آب سطحی و زیرزمینی استان سالیانه حدود دو میلیارد متر مکعب بوده که 73 درصد از آن در بخش آب زیرزمینی است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۰۷:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین گفت: فاز نخست طرح انتقال آب آشامیدنی از سد طالقان با همت دولت سیزدهم آغاز شد و به کام مردم استان رسید.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۰۹:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین گفت: سطح آب های زیر زمینی دشت قزوین از سال 90 تاکنون به میزان سه میلیارد متر مکعب کاهش یافته است.
پایگاه خبری و تحلیلی تیتر قزوین   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۰۹:۱۸    
شرکت آب منطقه ای قزوین در نظر دارد بر اساس قانون برگزاری مناقصات و آئین نامه های مربوطه انجام عملیات لایروبی رودخانه های استان قزوین (محدوده فلات مرکزی و شرقی) را به پیمانکاران واجد شرایط واگذار کند. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۶:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین گفت: سد بالاخانلو در حال حاضر 84.3 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و با تلاش شبانه روزی عوامل اجرایی در نیمه اول سال جاری آبگیری می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۰۹:۰۱    
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین گفت: سد بالاخانلو با هدف تامین بخشی از نیاز آب شرب جنوب استان بزودی با توان و تجربه نیروهای متخصص داخلی به مرحله آبگیری می رسد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۰۷:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین گفت: طرح های توسعه منابع آبی استان شامل سدهای بالاخانلو و نهب و همچنین طرح انتقال آب از سد طالقان با کمک اعتبارات مصوب سفر رییس جمهور درحال اتمام است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۰۷:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین گفت: هزار و 16 حلقه چاه غیر مجاز در سال گذشته در استان قزوین مسدود شد.
معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای قزوین گفت: بر اساس مطالعات انجام شده تاکنون بر روی سه هزار و 700 حلقه چاه آب در استان قزوین کنتور هوشمند نصب شده و لازم است که بر روی 2 هزار و 700 حلقه چاه نیز کنتور هوشمند نصب شود. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۰۹:۱۶    
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین گفت: در راستای مدیریت منابع و کمک به تولید و اشتغال و تحقق شعار سال تعداد 1016 حلقه چاه غیر مجاز مسلوب المنفعه و پر شده و بیش از 13.4 میلیون مترمکعب آب در سفره های آب زیرزمینی ذخیره شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۰۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا با اهداء لوح تقدیری از تلاش ها و زحمات مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه ای قزوین در راستای اجرای فعالیت های اطلاع رسانی، آموزش و فرهنگ سازی و کسب رتبه برتر در بین شرکت های آب منطقه ای کشور تقدیر و تشکر بعمل آورد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۵:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
قزوین- معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای قزوین گفت: تلاش ما بر این است که تا پایان سال با کمک دستگاه قضایی بر روی همه چاه های مجاز کنتور هوشمند نصب شود.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۰۷:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین گفت: سهم حقابه کشاورزان استان تا 15 خردادماه سال جاری در شبکه آبیاری دشت قزوین جریان دارد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۶:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
شرکت آب منطقه ای استان قزوین با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: با احتمال بارش های رگباری و سیلابی شدن رودخانه ها از شهروندان درخواست می شود از نزدیک شدن به رودخانه ها خودداری کنند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۰۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
پروژه استقرار مدیریت دانش در شرکت آب منطقه ای قزوین با محوریت نظام نامه مدیریت دانش دستگاه های اجرایی سازمان اداری و استخدامی کشور و راهنمای مستندسازی تجارب در صنعت آب و برق، توسط معاونت برنامه ریزی و با همکاری سایر معاونت ها و کلیه مدیریت های در این شرکت آغاز شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۰۹:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای قزوین از انسداد پنج حلقه چاه غیر مجاز در استان با دبی 38 لیتر بر ثانیه خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۰۸:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین از افزایش دبی آب در شبکه آبیاری دشت قزوین تا هشت متر مکعب بر ثانیه خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۱۵:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
ستوده گفت: با پیگیری های شرکت آب منطقه ای قزوین و با همکاری اداره ثبت اسناد و املاک استان، سند بستر رودخانه حاجی عرب در محدوده شهرستان بوئین زهرا استان قزوین اخذ گردید.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۱۲:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین گفت: تامین آب شرب و کشاورزی برای شمال و جنوب این استان تا افق 30 ساله ترسیم شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین گفت: تجهیز چاه های مجاز استان به کنتور هوشمند و ابزار اندازه گیری اقدامی مهم در جهت شفاف ساز ی میزان مصارف آب در استان و جلوگیری از اضافه برداشت است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۱:۲۸    
رییس گروه احیا و تعادل بخشی شرکت آب منطقه ای قزوین گفت: یک دستگاه حفاری غیرمجاز آب با گزارش محلی و دستور قضایی در محدوده اراضی شهرستان تاکستان توقیف شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - رییس گروه احیا و تعادل بخشی آب های زیرزمینی شرکت آب منطقه ای قزوین گفت: دانش آموزان در طرح داناب (طرح دانش آموزی نجات آب) می توانند با ترویج فرهنگ مصرف آب به موضوع پیشگیری از پدیده فرونشست کمک کنند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۲:۵۹   + ۱۳ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین گفت: 12 میلیون متر مکعب آب سد نهب با هدف آبیاری زمین های پایین دست کشاورزی در شهرستان های تاکستان و بویین زهرا در کانال و رودخانه خررود رهاسازی شد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۳/۰۱/۰۱ - ۱۱:۴۲    
شعار روز جهانی آب در سال 2024 از سوی سازمان ملل آب برای صلح تعیین و اعلام شد. مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد گفت: با تخصیص 58 میلیارد ریال اعتبار طی دو سال اخیر، 39 کیلومتر از شبکه فرسوده شهر یاسوج نوسازی شد. ...
باتوجه به هشدار هواشناسی و احتمال وقوع بارش در استان، آب منطقه ای قزوین نسبت به نزدیک شدن به رودخانه ها و سازه های آبی هشدار داد. باتوجه به هشدار هواشناسی و احتمال وقوع بارش در استان، آب منطقه ای قزوین نسبت به نزدیک شدن به رودخانه ها و سازه های آبی هشدار داد.
معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای قزوین گفت: در سال جاری بررسی پرونده ها در کمیسیون رسیدگی به صدور پروانه های شرکت آب منطقه ای استان قزوین در سال جاری 46 درصد افزایش پیدا کرد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۳ - ۰۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مراسم اختتامیه مسابقات ورزشی- فرهنگی همکاران و فرزندان همکار شرکت آب منطقه ای قزوین برگزار شد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۱۳:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان قزین گفت: باتوجه به اهمیت منابع آبی، شرکت آب منطقه ای در تلاش است تا با اجرای طرح های بهینه سازی و مدیریت منابع آب، از هدر رفت آب جلوگیری کرده و با آگاهی بخشی و آموزش به مردم، فرهنگ مصرف پایدار آب را در جامعه ترویج کند.
پایگاه خبری و تحلیلی تیتر قزوین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۸:۲۲    
شرکت آب منطقه ای قزوین در نظر دارد برای اجرای سه پروژه با توجه به اطلاعات درج شده در زیر مشاور جهت ارزیابی کیفی جذب کند. شرکت آب منطقه ای قزوین در نظر دارد برای اجرای سه پروژه با توجه به اطلاعات درج شده در زیر مشاور جهت ارزیابی کیفی جذب کند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۰۸:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین گفت: سطح آب های زیرزمینی دشت قزوین براساس آمارهای موجود در 24 سال گذشته 30 متر پایین تر رفته است.
در نمایشگاه سرآمدان فناوری و صنعت کشور که در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد، طرح استان قزوین به عنوان پنج طرح برتر حوزه آب وزارت نیرو ارائه شد. ...
پایگاه خبری و تحلیلی تیتر قزوین   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۳:۰۳    
شرکت آب منطقه ای قزوین در نظر دارد عملیات اجرایی مرمت و بازسازی نقاط حادثه خیز کانال اصلی شبکه آبیاری دشت قزوین را باتوجه به اطلاعات درج شده در زیر از طریق مناقصه عمومی واگذار کند. ...
وزارت نیرو   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۳:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین با بیان اینکه عمده مصرف آب های سطحی و زیرزمینی استان قزوین در بخش کشاورزی صورت می گیرد، گفت: برداشت بی رویه از سفره آب های زیرزمینی با افت 30 متری سطح آب های زیرزمینی این استان همراه شده است.
با توجه به هشدار هواشناسی مبنی بر بارش ها باحجم به نسبت بالا در استان، آب منطقه ای قزوین نسبت به نزدیک شدن به رودخانه ها و سازه های آبی هشدار داد. با توجه به هشدار هواشناسی مبنی بر بارش ها باحجم به نسبت بالا در استان، آب منطقه ای قزوین نسبت به نزدیک شدن به رودخانه ها و سازه های آبی هشدار داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۴:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/قزوین مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین گفت: 83 درصد از مصارف آبی استان در بخش کشاورزی، 11 درصد مصرف شرب و سهم صنعت از مصارف 6 درصد است، برداشت آب از مخازن دشت قزوین در سال های مختلف متفاوت بوده است ...
رکنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۱۷:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
رکنا: مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان قزوین گفت: عملیات اجرایی سد نهب به عنوان اولین و بزرگترین سد استان به ظرفیت 120 میلیون مترمکعب به پایان رسیده و این سد آماده افتتاح و بهره برداری می باشد.
پایگاه خبری و تحلیلی تیتر قزوین   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۰۸:۳۳    
شرکت آب منطقه ای قزوین درنظر دارد برای خرید لوازم و تجهیزات چاه های تلفیقی شبکه آبیاری دشت قزوین را باتوجه به اطلاعات درج شده در زیر مناقصه عمومی برگزار کند. ...
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین گفت: میزان مصارف منابع آب زیرزمینی استان قزوین حدود 1461 میلیون مترمکعب است که از این میزان 83 درصد به بخش کشاورزی اختصاص یافته و این موضوع اهمیت صرفه جویی و مدیریت مصرف آب در بخش کشاورزی را دوچندان می کند. ...
پایگاه خبری و تحلیلی تیتر قزوین   ۱۴۰۲/۱۱/۰۸ - ۰۸:۴۳    
شرکت آب منطقه ای قزوین در نظر دارد برای انجام خدمات پشتیبانی خودرویی و حمل و نقل در ستاد و ادارات تابعه مناقصه عمومی برگزار کند. شرکت آب منطقه ای قزوین در نظر دارد برای انجام خدمات پشتیبانی خودرویی و حمل و نقل در ستاد و ادارات تابعه مناقصه عمومی برگزار کند.
باتوجه به هشدار هواشناسی مبنی بر بارش ها باحجم به نسبت بالا در استان، آب منطقه ای قزوین نسبت به نزدیک شدن به رودخانه ها و سازه های آبی هشدار داد. باتوجه به هشدار هواشناسی مبنی بر بارش ها باحجم به نسبت بالا در استان، آب منطقه ای قزوین نسبت به نزدیک شدن به رودخانه ها و سازه های آبی هشدار داد.
شرکت آب منطقه ای قزوین در نظر دارد اجرای دو پروژه مطابق اطللاعات درج شده در زیر را از طریق برگزار یمناقصه عمومی به پیمانکاران واجد شرایط واگذار نماید. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۰/۲۳ - ۰۹:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
قزوین- مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون با اخذ دستورات قضایی و با همکاری نیروی انتظامی 752 حلقه چاه غیرمجاز در قزوین مسدود شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۳ - ۱۶:۰۲    
قزوین ایرنا معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای قزوین از رفع تصرف 6 هزار متر مربع از اراضی حریم رودخانه شهرستان تاکستان در این استان خبر داد و گفت: متاسفانه افزایش خسارت های ناشی از سیلاب سال های اخیر به خاطر تصرفات صورت گرفته در حریم و بستر رودخانه های بوده است.
پایگاه خبری و تحلیلی تیتر قزوین   ۱۴۰۲/۱۰/۱۱ - ۰۹:۰۲    
شرکت آب منطقه ای قزوین در نظر دارد برای اجرای پروژه گردشگری در محدوده سد مخزنی نهب مطابق شرایط مندرج در زیر، مزایده عمومی دومرحله ای برگزار کند. شرکت آب منطقه ای قزوین در نظر دارد برای اجرای پروژه گردشگری در محدوده سد مخزنی نهب مطابق شرایط مندرج در زیر، مزایده عمومی دومرحله ای برگزار کند.
پایگاه خبری و تحلیلی تیتر قزوین   ۱۴۰۲/۱۰/۱۰ - ۰۹:۰۲    
شرکت آب منطقه ای قزوین در نظر دارد جهت شرکت در ارزیابی کیفی از مشاوران واجد شرایط مطابق با مشخصات ذیل بر اساس اسناد و مدارک بارگذاری شده در سامانه تدارکات الکترونیکی دولت دعوت بعمل می آورد. ...
رکنا   ۱۴۰۲/۱۰/۰۶ - ۱۴:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
رکنا: معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای قزوین از رفع تصرف 6 هزار متر مربع از اراضی بستر رودخانه آبیک علیا در محدوده شهرستان آبیک طی یک ماه گذشته خبر داد.