دوشنبه ۱۸ اسفندساعت ۱۶:۰۲Mar 2021 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آب سد»

هاژه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۲۱:۵۴    
به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، از آلودگی تنها منبع آب شرب مهاباد بیش یک دهه می گذرد و هر ازگاهی منابع آلوده کننده این سد در جلسات شهرستان مورد بررسی قرار می گیرد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۴:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
معاون بهره برداری شرکت آب و فاضلاب همدان از کاهش 5 میلیون متر مکعبی ذخیر آب سد اکباتان نسبت به سال قبل خبر داد.
میرملاس نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۳:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
داریوش حسن نژاد در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به آخرین وضعیت سد معشوره اظهار داشت: این سد در سال 88، حدود 273 میلیون متر مکعب تخصیص آب مشروط بر انجام مطالعات زیست محیطی گرفت. معشوره در انتظار تخصیص آب وی با بیان اینکه این مطالعات متأسفانه به دلیل عدم اختصاص اعتبار [...]
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۲:۰۳    
همدان-عضو هیأت رئیسه کمیسیون انرژی مجلس از افتتاح تصفیه خانه آب شرب شهرستان ملایر خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۱:۴۴   + ۱۴ سایت دیگر  
ایرنا- همدان- مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: تعداد تصفیه خانه های فعال کشور با احتساب تصفیه خانه آب سد کلان ملایر که امروز به بهره برداری رسید، به 160 مورد افزایش یافت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۹:۰۹   + ۱۱ سایت دیگر  
گروه استان ها-مدیر امورآب منطقه شرق خوزستان با اشاره به رهاسازی آب از سد کوثر در ساعت 8 صبح چهارشنبه، از ساکنان روستاهای پایین دست این سد درخواست کرد که در مدت رهاسازی آب از بستر و حریم رودخانه خیرآباد فاصله بگیرند.
ساوالان خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۹:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار مشگین شهر در جریان بازدید از این سازه گفت: بارندگی های مناسب چند ماه اخیر حجم آب سد را دوبرابر کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۱:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون بهره برداری شرکت آب و فاضلاب همدان از کاهش 12 درصدی ذخیره آب سد اکباتان همدان نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۹:۳۲    
گروه استان ها - تصفیه خانه ملایر افتتاح می شود؛ وعده ای مکرر که این بار رنگ تحقق به خود گرفته تا اهالی "پایتخت جهانی مبل و منبت" به جای منابع زیرزمینی از آب سد کلان استفاده کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۳:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
گچساران- ایرنا- مدیر اداره بهره برداری و نگهداری سد کوثر گچساران گفت: 20 میلیون متر مکعب آب این سد در اسفند امسال با هدف مدیریت آب و پیشگیری از وقوع سیلاب رهاسازی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۸:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
آب سد میجران رامسر امروز سرریز شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۳۵    
اصفهان- معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای اصفهان گفت: حجم آب موجود در سد زاینده رود به 205 میلیون متر مکعب رسید.
کیهان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۹:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
ساری- خبرنگار کیهان: شرق مازندران با شاخص بیکاری 18 درصد و 600 کیلومتر راه نامناسب روستایی، تنش آبی زیاد و فقدان صنایع تبدیلی در حوزه کشاورزی رنج می برد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۱:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
خرم آباد- مدیرعامل شرکت آب منطقه ای لرستان گفت: متاسفانه حجم ذخیره آب سد بختیاری در این استان کاهش یافته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۹:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- معاون برنامه ریزی و عمرانی فرمانداری چادگان گفت: بهره برداری هرچه زودتر شبکه فاضلاب این شهرستان از آلودگی آب سد زاینده رود جلوگیری خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۸:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- معاون فنی اداره کل حفاظت محیط زیست خراسان شمالی گفت: با توجه به شناختی که از ماهیان داریم این آبزیان نمی توانند عامل کاهش کیفیت آب سد شیرین دره خراسان شمالی باشند و اگر شرکت آب منطقه ای استان بر برداشت ماهیان زردپر از این سد اصرار دارد باید دلایل علمی خود را ارائه کند.
شیرازه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل آب منطقه ای فارس گفت: به منظور کنترل کمی و کیفی آب سد درودزن و نیز تولید برق، رهاسازی آب سد ملاصدرا آغاز شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۷:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
رهاسازی هر چند وقت یک بار آب سد سیمره که باعث خسارت های میلیاردی به تولید کنندگان پایین دست سد می شود بارها مورد بررسی قرار گرفته و اکنون دادستانی استان نیز برای پیگیری مشکل وارد میدان شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
جنایات رژیم صهیونیستی در حق مردم فلسطین پایانی ندارد گاهی با سرازیر کردن آب سد ها به زمین های کشاورزی محصولات آن ها را نابود می کند و حالا هم با جلوگیری از ورود انبوه واکسن کرونا مردم غزه را آزار می دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۳:۳۴    
مدیر اداره بهره برداری و نگهداری سد کوثر گچساران با اشاره به بارندگی های اخیر گفت: طی بارندگی های چند روز اخیر 94 سانتی متر سطح آب سد کوثر بالا آمده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۰:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان همدان با بیان اینکه 39 درصد سد اکباتان پر است گفت: حجم فعلی آب سد اکباتان 13 میلیون متر مکعب است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۰:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
سید موسی خادمی گفت:در اجرای طرح تعادل بخشی، تاکنون تعداد 313 حلقه چاه غیرمجاز شناسایی شده در استان پلمپ شده است .
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۱:۳۶    
شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران در یک حرکت نمایشی و با دعوت گزینشی از چند رسانه همسو با دولت و افراد غیر مرتبط اقدام به راه اندازی توری خبری برای کم اهمیت جلوه دادن وضعیت آلودگی آب سد ژاوه سنندج کرد.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۲:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه خبر: مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه گفت: مشکل آب شرب شهر کرمانشاه با تأمین آب از سد گاوشان و در مدار بهره برداری قرار گرفتن آن به صورت بلندمدت حل خواهد شد که قول های مساعدی برای به مدار آوردن آب این سد تا پایان خرداد ماه به ما داده شده است. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۰:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیر امور منابع آب شیروان گفت: اینک حجم آب سد بارزو این شهرستان حدود 36.7 میلیون مترمکعب است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۳:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گیلان گفت: ذخیره آب سد سفیدرود مطلوب است و کشاورزان بر اساس تقویم زراعی پیش روند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۰۸:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل از افزایش حجم ورودی آب سد یامچی به میزان 30 درصد خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
رومشکان- فرماندار رومشکان، تاکید کرد: یکی از مطالبات اصلی مردم این شهرستان تامین منابع آبی از سد سیمره برای حوزه کشاورزی است.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۰۰:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
مدیر دفتر بهره برداری از تاسیسات آبی و برقابی شرکت آب منطقه ای تهران گفت: با وقوع بارش های اخیر، اکنون حجم ذخیره آب سد های امیرکبیر، لتیان، طالقان، لار و ماملو به 553 میلیون متر مکعب رسیده است.
روزنامه راه مردم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۶:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر و با حضور مهندس ولدخانی، عملیات اجرایی و افتتاح سه پرژه در ناحیه یوتیلیتی شرکت پتروشیمی شازند آغاز شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۰۸:۲۰    
شهرکرد-ایرنا- پرورش ماهی در قفس شیوه جدید آبزی پروری است و استان چهارمحال و بختیاری با داشتن مخزن آب سد کارون 4، ظرفیت پرورش سالانه 4هزار تن ماهی در قفس را دارد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۱:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
با حضور معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه عملیات اجرایی سامانه انتقال آب از سد آزاد به تصفیه خانه آب سنندج و فعالیت واحد ازن زنی تصفیه خانه آب شماره یک این شهر آغاز شد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۰۹:۴۱    
ششمین سفر محمدباقر نوبخت معاون رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور به همراهی جمعی از مقامات استانی و کشوری همزمان با چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از پروژه های مختلف استان کردستان بازدید کرد و آغاز عملیات انتقال آب سد آزاد به تصفیه خانه سنندج و سه هزار و 400 واحد مسکونی محرومان ...
ساوه نار   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ساوه نار ، سید علی آقازاده صبح امروز و در آیین آغاز عملیات قطعه دوم این طرح با تبریک چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و ولادت حضرت زهرا گفت ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۹:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
ایرنا: معاون رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه با بیان اینکه دشمن خیال می کرد که با تحریم ما را زمین گیر می کند،گفت :طرح های عمرانی دولت با وجود مشکلات مالی متوقف نشده است. ...
استانداری کردستان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۹:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
عملیات اجرایی انتقال آب سد آزاد به تصفیه خانه سنندج با حضور رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور و استاندار کردستان آغاز شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۸:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
عملیات اجرایی سامانه انتقال مستقیم آب سد آزاد به تصفیه خانه شهر سنندج باحضور معاون رئیس جمهور آغاز شد
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۸:۱۶    
گروه استان ها- استاندار کردستان گفت: در لایحه بودجه سال 1400 یکصد میلیارد تومان برای انتقال آب سد آزاد به تصفیه خانه شهر سنندج در نظر گرفته شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
ساوه - ایرنا - همزمان با ایام دهه فجر انقلاب اسلامی، عملیات اجرائی قطعه دوم خط انتقال آب از سد کوچری گلپایگان به شهر ساوه به طول 20 کیلومتر با حضور استاندار مرکزی و جعی از مسئولان آغاز شد تا با فعالیت در چند بخش امیدواری به تکمیل این طرح در آینده نزدیک و بهره مندی ساوجی ها از آب شیرین افزایش یابد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۶:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیرکل دفتر حفاظت و احیای تالاب ها سازمان حفاظت محیط زیست گفت: اگر دو برابر آب سد زاینده رود هم وارد تالاب گاوخونی شود باز هم جوابگوی نیاز امروز این تالاب نیست چون بارگذاری های بیش از حد در چند سال گذشته شرایط را برای آن بسیار دشوار کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۱:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
نماینده مردم شهرستان های سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی گفت: با پیگیری های صورت گرفته از طریق وزارت نیرو و همراهی مدیران استانی، مطالبه به حق مردم سنندج برای تامین آب شرب سالم تحقق می یابد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۳:۲۳    
گروه استان ها- استاندار کردستان گفت: در هفته جاری پروژه انتقال آب سد آزاد به تصفیه خانه سنندج برای استفاده مردم از آب شرب سالم را افتتاح خواهیم کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۲:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
سنندج- معاون آب و آبفای وزیر نیرو گفت: طرح انتقال آب سد آزاد به تصفیه خانه سنندج تا پایان سال 1400 انجام خواهد شد و دغدغه تأمین آب شرب مناسب مردم این شهر رفع می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۰:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
شیراز - ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شیراز با اعلام اتصال خط انتقال و جریان آب سد درودزن از مخزن دوکوهک به شهرک های غرب و جنوب شیراز گفت: این خط انتقال آب 16 و نیم کیلومتر طول دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۰:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون آب و آبفای وزارت نیرو گفت: آب سد آزاد به تصفیه خانه سنندج منتقل خواهد شد.
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۰۹:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل آب منطقه ای مرکزی از آغاز عملیات اجرایی پروژه آبرسانی رینگ جنوبی خط انتقال آب سد کمال صالح به شهر اراک و آغاز عملیات اجرایی قطعه دوم آبرسانی به شهر ساوه از خط انتقال سد کوچری در دهه فجر امسال خبر داد.
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۲۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
سعید جغتایی رئیس امور پایش، ارزیابی و اطلاعات مدیریت سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: مراحل ساخت تصفیه خانه و ایجاد خط انتقال آب سد عباس آباد به شهر بانه با اعتباری بالغ بر 300 میلیارد ریال انجام می شود.
اقتصادگردان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۲۰:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی گفت: در صورتی که وقفه ای در تامین منابع مالی تخصیص سهم آب ساوه از سدکوچری بوجود نیاید این پروژه ملی تا دو سال آینده به بهره برداری خواهد رسید.