یکشنبه ۰۶ خردادساعت ۰۴:۰۲May 2024 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آب منطقه ای»

اقتصاد آینده   ۳ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآینده نیوز در این مراسم که شامگاه شنبه در سالن اجتماعات آب منطقه ای اردبیل برگزار شد، مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان اردبیل اظهار کرد: این انجمن موسسه ای خیریه و عام المنفعه است که با کمک های مردمی و خیرین اداره می شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۶ ساعت پیش    
شرکت آب منطقه ای گیلان اعلام کرد: حجم آب ذخیره شده در پشت سد سفیدرود در حال حاضر 736 میلیون مترمکعب است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۶:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای سیستان و بلوچستان با اشاره به آبگیری سد شهری کور در روز های آینده گفت: این سد از نوع بتنی غلطکی و با حجم مخزن 103 میلیون مترمکعب است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۵:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیر دفتر حفاظت و بهره برداری آب منطقه ای خراسان رضوی گفت: پروانه بهره برداری 2 حلقه چاه کشاورزی در خراسان رضوی به دلیل دست کاری کنتور هوشمند، لغو شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۵:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
اصفهان - معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای اصفهان از کاهش خروجی سد زاینده رود با پایان تخصیص آب برای نوبت سوم آبیاری مزارع این استان و بدنبال آن خشک شدن تدریجی این رودخانه از فردا(یکشنبه) خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۵:۰۶    
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای سیستان و بلوچستان از آبگیری سد شهری کور طی چند روز آینده با حضور مقامات کشوری خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۴:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - مدیرعامل آب منطقه ای گیلان گفت: 730 میلیون متر مکعب آب هم اینک در سدسفیدرود ذخیره شده است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۴:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه ای استان کرمان گفت: مهلت ارسال آثار مسابقات طرح داناب در استان کرمان تا 31 خرداد تمدید شده و دانش آموزان می توانند آثار خود را از طریق سایت طرح داناب به آدرس kerman.danab.ir ارسال کنند.
نسیم اردبیل   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۳:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
نسیم اردبیل_ علیرغم اینکه در زمستان و بهار سال جاری شاهد بارش های خوبی در اکثر مناطق استان بودیم و تا حدودی کم بارشی فصل پاییز سال گذشته را جبران نمود، ولی کماکان در شهرستان نیر و حوزه سد یامچی که تامین کننده بیش از 70 درصد آب شهر اردبیل می باشد، با *کاهش بیش از 20 درصدی بارش ها* مواجه می باشیم ...
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۱:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای مازندران با اشاره به هزینه 11 هزار میلیارد ریالی برای مجموعه سد و پل گلورد از تزریق چهار هزار میلیارد ریالی اعتبار این پروژه در دور دوم سفر دولت سیزدهم به مازندران خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۱:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل آب منطقه ای گیلان از آغاز دومین مرحله نوبت بندی آب کشاورزی و آبگذاری کانال راست و چپ سنگر از امروز به مدت 8 روز خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۱:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیر عامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی گفت: سد دوستی به عنوان اصلی ترین سد مشهد، هم اینک 17 درصد از حجم ذخیره آن، آب دارد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۰:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام مدیرعامل آب منطقه ای استان ایلام گفت: ما تنها استانی در کشور هستیم که چاه آب غیرمجاز نداریم.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی گفت: در حال حاضر حجم مخازن سدهای استان به یک هزار و 383 میلیون مترمکعب رسید.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۰۸:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
ساری- ایرنا- پل زیرقوسی فلزی سد گلورد که پس از پل کارون 4 دومین پل بزرگ کشور از این نوع سازه فلزی به شمار می آید و 30 مهر 1402 عملیات نصب قطعات آن آغاز شد به گفته مدیرعامل شرکت آب منطقه ای مازندران به پیشرفت فیزیکی 23 درصدی رسیده و تا پایان شهریور امسال تکمیل می شود ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۱۶:۱۵    
با توجه به هشدارهای هواشناسی مبنی بر ادامه بارش های تندری تا روز یکشنبه و هشدارهای آب منطقه ای در خصوص طغیان رودخانه ها مردم و گردشگران به حریم رودخانه ها نزدیک نشوند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۱۵:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی در خصوص میزان بارش، ذخایر سدها و بحران آب در مشهد توضیحاتی ارائه کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۱۴:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
شرکت آب منطقه ای گیلان در خصوص سیلابی شدن رودخانه ها هشدار صادر کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۱۳:۰۲    
معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای اردبیل گفت: 32 درصد حجم ذخایر سد های استان پر شده که امیدواریم با بارش های اخیر افزایش یابد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۳:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای اردبیل گفت: در اثر بارش های اخیر حجم ذخایر سدهای این استان به بیش از 195 میلیون متر مکعب رسیده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۳:۲۳    
ستاد مدیریت شرایط اضطراری شرکت آب منطقه ای مازندران نسبت به افزایش حجم آب و سیلابی شدن رودخانه ها هشدار داد.
کرج رسا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۳:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
عباسعلی کیخایی گفت: بارش های اخیر موجب افزایش ورودی آب به رودخانه های استان شده که با خطراتی برای گردشگران همراه است. وی ادامه داد: از سوی دیگر ادامه بارش های سیلابی احتمال طغیان رودخانه های دائمی و فصلی را درپی دارد که حضور گردشگران در محدوده این منابع می تواند حادثه ساز باشد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۲:۳۴    
معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای اردبیل گفت: در اثر بارش های اخیر حجم ذخایر سد های این استان به بیش از 195 میلیون متر مکعب رسیده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۲:۰۲    
معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای اردبیل گفت: در اثر بارش های اخیر حجم ذخایر سد های این استان به بیش از 195 میلیون متر مکعب رسیده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۰:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت سهامی آب منطقه ای یزد از طرح های مهم غیرسازه ای آبی استان یزد در دولت سیزدهم خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۷:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای مازندران گفت: بارش های مناسب روزهای اخیر در سراسر استان تاثیر خوبی روی منابع آبی گذاشت و علاوه بر سرریز سد البرز در سوادکوه شمالی باعث پر شدن مخزن سد میجران رامسر و سرریز این سد نیز شد.
بازتاب   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۷:۱۰   + ۱۵ سایت دیگر  
حیدر داوودیان مدیرعامل شرکت آب منطقه ای مازندران گفت: در روز های گذشته شاهد بارش های خوبی بودیم که در غرب مازندران منجر به سرریز سد هشت میلیون مترمکعبی میجران شد. ...
نیروگاهیان   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۴:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از خبر گزاری تسنیم، مدیرعامل شرکت آب منطقه ای مازندران از پایان عملیات اجرایی ساخت نیروگاه خورشیدی 160 کیلوواتی در محوطه اداری این شرکت و در آستانه بهره برداری قرار گرفتن این زیرساخت به عنوان بزرگترین نیروگاه خورشیدی شمال کشور خبر داد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۴:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت سهامی آب منطقه ای یزد به تشریح اقدمات سازه ای بزرگ در زمینه زیرساخت آبی استان در دولت سیزدهم پرداخت.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۰:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی از افزایش حجم آب در مخازن سدهای استان طی سال جاری خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۰۷:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین گفت: هزار و 16 حلقه چاه غیر مجاز در سال گذشته در استان قزوین مسدود شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۰۶:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
شرکت آب منطقه ای قزوین در اطلاعیه ای نسبت به افزایش بارش ها و احتمال وقوع سیلاب در رودخانه و مسیل های استان هشدار داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۰۰:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای استان قزوین گفت: یک هزار و 36 هکتار از بستر رودخانه های استان سنددار شده اند و صدور سند برای یک هزار هکتار دیگر در دستور کار قرار دارد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۲۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان قزوین از نصب کنتور هوشمند بر روی 3794 حلقه چاه از ابتدای اجرای طرح احیا و تعادل بخشی به منابع آب زیرزمینی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۸:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت سهامی آب منطقه ای یزد، از 365 مورد اقدام حفاظتی راستای تعادل بخشی منابع آبی مهریز از سال گذشته تاکنون خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۸:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت سهامی آب منطقه ای یزد از اجرای دو طرح مهم در راستای تامین آب شرب پایدار شهرستان مهریز خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۵:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل آب منطقه ای آذربایجان غربی گفت: حجم آب پشت سد های استان 1383 میلیون مترمکعب رسیده که 9 درصد نسبت به زمان مشابه سال گذشته بیشتر است .
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۵:۰۲    
با حضور دکتر دارابی قائم مقام وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و معاون میراث فرهنگی کشور، محیط طبابائی رییس ایکوم ایران، هادی میرزایی سرپرست موزه های کشور، فرنوش نظری مسئول موزه آب شرکت آب منطقه ای استان گلستان در بخش ارزیابی موزه های غیر وابسته در سطح کشور به عنوان مدیر برتر موزه ...
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۵:۰۲    
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان در خصوص پروژه های شرکت آب منطقه ای استان که تامین مالی آن توسط بانک توسعه اسلامی صورت می گیرد، گفت: یکی از بزرگترین پروژه های بانک توسعه اسلامی در کشور ما پروژه قره سو – زرین گل است که بسته یک پروژه قره سو – زرین گل در حال حاضر پیشرفت 65 درصدی دارد....
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۳:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای زنجان گفت: سد بلوبین واقع در ایجرود هم اکنون با بیش از 84 درصد پیشرفت آماده آبگیری است.
شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۱:۴۲    
عملیات لوله گذاری انتقال پساب خروجی تصفیه خانه فاضلاب شهربویین میاندشت به طول 400 متر و به قطر 400میلیمتر لوله فاضلابی به اتمام رسید. این پروژه براساس مصوبه شورای تامین شهرستان جهت جلوگیری از استفاده پساب برای کشت محصولات کشاورزی اجرا گردید. ...
معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای قزوین گفت: بر اساس مطالعات انجام شده تاکنون بر روی سه هزار و 700 حلقه چاه آب در استان قزوین کنتور هوشمند نصب شده و لازم است که بر روی 2 هزار و 700 حلقه چاه نیز کنتور هوشمند نصب شود. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۰۹:۱۶    
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین گفت: در راستای مدیریت منابع و کمک به تولید و اشتغال و تحقق شعار سال تعداد 1016 حلقه چاه غیر مجاز مسلوب المنفعه و پر شده و بیش از 13.4 میلیون مترمکعب آب در سفره های آب زیرزمینی ذخیره شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۰۹:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی گفت: 9 میلیون متر مکعب سیلاب از ناحیه بارش باران اخیر وارد سد های استان شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع برق استان اصفهان، روز یکشنبه 30 اردیبهشت ماه گردهمایی روابط عمومی های توزیع برق استان اصفهان به اتفاق مشاور مدیر عامل در امور اجرایی، امام جمعه شهرستان، مدیر روابط عمومی، مدیر امور برق ...
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۴:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
به گفته معاون برنامه ریزی و اقتصادی وزارت نیرو، براساس مصوبه هیئت وزیران، کشاورزان می توانند بخشی از آب صرفه جویی شده خود را به صنعت بفروشند یا معادل آن پساب دریافت کنند و در اختیار صنعت قرار دهند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۳:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون حفاظت و بهره برداری آب منطقه ای اردبیل گفت: 84 درصد شبکه سد انحرافی قیز قلعه سی متعلق به استان اردبیل است که از طریق خداآفرین امکان کشت و زرع در این استان فراهم شده است.