پنجشنبه ۰۶ اردیبهشتساعت ۰۲:۴۱Apr 2024 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کنتور هوشمند»

قدس آنلاین   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی گفت: هزار و 645 حلقه چاه آب مجاز صنایع در استان واجد شرایط هوشمندسازی هستند که تاکنون 882 فقره از این تعداد به کنتور هوشمند مجهز شده است.
شرکت توانیر   ۶ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری توانیر، مصطفی رجبی مشهدی با بیان این مطلب گفت: بیش از 60 درصد مصرف برق شبکه به وسیله کنتورهای هوشمند مدیریت می شود و از مجموع 3 میلیون و 600 هزار کنتور هوشمند نصب شده ، بیش از 2 میلیون و 400 هزار کنتور برای مشترکان خانگی نصب شده است. ...
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۵:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون حفاظت و بهره برداری آب منطقه ای استان کرمانشاه گفت: تاکنون 3200 دستگاه کنتور هوشمند روی چاه های آب در مناطق مختلف استان نصب شده است.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۹:۵۷    
امان پور گفت: تجهیز چاه های مجاز استان به کنتور هوشمند و ابزار اندازه گیری اقدامی مهم در جهت شفاف ساز ی میزان مصارف آب در استان و جلوگیری از اضافه برداشت می باشد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین گفت: تجهیز چاه های مجاز استان به کنتور هوشمند و ابزار اندازه گیری اقدامی مهم در جهت شفاف ساز ی میزان مصارف آب در استان و جلوگیری از اضافه برداشت است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۶:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت سهامی آب منطقه ای یزد، از نصب 2400 کنتور هوشمند آب و برق بر روی چاه های آب در سراسر استان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۵:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل مدیرعامل شرکت توزیع برق استان اردبیل گفت: تا پایان اردیبهشت ماه سال جاری تمامی مولدها، دارای کنتور هوشمند خواهند بود.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۰۷:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
ذبیح الله اعظمی در گفت وگو با ایران اکونومیست با اشاره به مدیریت برق حدود 280 هزار چاه آب کشاورزی در مرکز دیسپاچینگ وزارت نیرو، اظهار کرد: این نوع مدیریت اتفاق خوبی است اما به این شرط که این کار عادلانه باشد. ...
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۲:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، ایران پیشتاز تولید نفت در اوپک، بارش های بالای 200 میلی متر سبب سیلاب در 2 استان شد و تعرفه برق مشترکان خانگی تغییر نمی کند، از مهمترین اخبار آب و انرژی در هفته جاری بودند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
نصب 13 هزار کنتور هوشمند و تبدیل 2 هزار و 800 کیلومتر سیم مسی به کابل خودنگهدار، از مهم ترین طرح های شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی در سال 1403 است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۲۰:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
مشهد - ایرنا - مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی گفت: تاکنون 44 هزار و 383 کنتور برق در این استان هوشمند شده که برنامه امسال شرکت نصب 13 هزار کنتور هوشمند دیگر است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۲۰:۳۰    
معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد ، از نصب و راه اندازی 52 دستگاه کنتور هوشمندحجمی بر روی چاه های کشاورزی توسط این شرکت خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۳:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل آب منطقه ای استان مرکزی تجهیز چاه ها به نصب کنتورهای هوشمند را یکی از اقدامات لازم برای جلوگیری از اضافه برداشت چاه ها دانست.
بشار نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۴:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای کهگیلویه وبویراحمد، از نصب و راه اندازی 52 دستگاه کنتور هوشمند حجمی توسط شرکت آب منطقه ای استان و تحقق اهداف ترسیمی آن در سال 1402 خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۴:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
اسلامشهر - ایرنا - مدیر امور منابع آب اسلامشهر از نصب دستگاه کنتور حجمی و هوشمند بر روی 2 حلقه چاه آب مجاز در محدوده عملکرد این شرکت خبر داد.
نیروگاهیان   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از وزارت نیرو(پاون)،مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل گفت : جهت کنترل بار مصرفی مشترکان بیش از 16هزار کنتور هوشمند فهام در استان اردبیل نصب شده است. ...
شرکت توانیر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۱:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری توانیر به نقل از روابط عمومی توزیع نیروی برق استان اردبیل، حسین قدیمی با اشاره به 180 برنامه عملیاتی برای عبور موفق از تابستان 1403 عنوان کرد در بخش هوشمندسازی و کنترل پذیری بارهای مصرفی در استان اردبیل پیشرفت قابل توجهی داشته ایم. ...
افکار نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۰:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مدیریت تولید، انتقال و توزیع نیروی برق (توانیر) گفت: 800 هزار مشترک بد مصرف، 900 هزار کیلووات ساعت و حتی بالاتر برق مصرف می کنند که به همین دلیل این مشترکان مجهز به کنتور هوشمند می شوند.
شرکت توانیر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۰۹:۳۲   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری توانیر، احمدی با اشاره به بهره گیری دولت سیزدهم از ظرفیت قانونی بودجه سالهای 1400 و 1401 (بند د تبصره 15 قانون بودجه) و قانون بودجه سال 1402 (جزء 2 بند ز تبصره 15) ...
صدای بورس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۸:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مدیریت تولید، انتقال و توزیع نیروی برق (توانیر) گفت: 800 هزار مشترک بد مصرف، 900 هزار کیلووات ساعت و حتی بالاتر برق مصرف می کنند که به همین دلیل این مشترکان مجهز به کنتور هوشمند می شوند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۶:۰۰    
مدیرعامل شرکت مدیریت تولید، انتقال و توزیع نیروی برق (توانیر) گفت: 800 هزار مشترک بد مصرف، 900 هزار کیلووات ساعت و حتی بالاتر برق مصرف می کنند که به همین دلیل این مشترکان مجهز به کنتور هوشمند می شوند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۱:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
محمد امینی روز یکشنبه درگفت وگو با خبرنگار ایران اکونومیست ، بابیان عملکرد یک ساله جهاد کشاورزی اردستان افزود: از این تعداد بهره بردار 75 درصد در بخش کشاورزی و 25درصد در بخش دامداری فعالیت می کنند. ...
رکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۰:۵۳   + ۷۶ سایت دیگر  
رکنا اقتصادی: مدیرعامل توانیر در گفت وگو با رادیو اقتصاد به پرسشهای شهروندان در خصوص چرایی انتخاب 15 خرداد به عنوان شروع زمان تغییر ساعات کار ادارات و همچنین نصب کنتورهای هوشمند پاسخ داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۰۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
پارسال 88 کنتور هوشمند آب و برق بر روی چاه های آب در خراسان جنوبی نصب شده است.
نیروگاهیان   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۳:۱۳    
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از خبر گزاری ایرنا، مدیرکل دفتر هوشمندسازی و فن آوری های نوین شرکت مدیریت تولید، انتقال و توزیع نیروی برق (توانیر) گفت: امسال یک میلیون دستگاه کنتور هوشمند برای مشترکان پر توانیرمصرف برق نصب خواهد شد. ...
اقتصاد آنلاین / برق نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۲:۲۵   + ۳۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توانیر گفت:ساعات کارت ادارات در فاصله 15 خرداد تا 15 شهریور از ساعت 6 صبح تا 13 خواهد بود.
شرکت توانیر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۰۹:۲۲   + ۵۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری توانیر، حامد احمدی با اعلام این خبر اظهار داشت: امسال نصب کنتورهای هوشمند برای مشترکان پرمصرف در تمامی تعرفه ها از جمله مشترکان خانگی و تجاری در دستور کار قرار گرفته و مطابق برنامه ریزی انجام شده، بالغ بر یک میلیون مشترک برق پرمصرف امسال به کنتورهای هوشمند مجهز می شوند. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۸:۴۶    
مدیرعامل شرکت توانیر اعلام کرد: تاکنون حدود 80 درصد از ادارات به کنتور هوشمند مجهز شده اند و سازمان های باقیمانده نیز تا شروع فصل پیک مصرف برق به این نوع کنتور ها مجهز می شوند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۱:۳۹   + ۶۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیرعامل شرکت توانیر اعلام کرد: تاکنون حدود 80 درصد از ادارات به کنتور هوشمند مجهز شده اند و سازمان های باقیمانده نیز تا شروع فصل پیک مصرف برق به این نوع کنتورها مجهز می شوند.
کرج رسا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۲۰:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
محمدرضا اسماعیلی خرسند روز سه شنبه به خبرنگار ایرنا گفت : اکنون شهرستان طالقان دارای 140 حلقه چاه مجاز و 300 حلقه چاه غیر مجاز است که انسداد 200 حلقه چاه غیر مجاز در دستور کار سال جاری قرار دارد. ...
وارش   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۲:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمالی در نخستین نشست مدیران این شرکت از نصب بیش از 10 هزار دستگاه کنتور برق هوشمند استان در سال گذشته خبر داد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای گلستان از انسداد 450 حلقه چاه آب کشاورزی در سال گذشته خبر داد و اظهار کرد: مسدود شدن این تعداد چاه که هفت حلقه بیشتر از سال 1401 بود با دستور مراجع قضایی در این استان انجام شده است. ...
نیروگاهیان   ۱۴۰۳/۰۱/۱۱ - ۱۴:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از وزارت نیرو، وزیر نیرو: در دو سال گذشته بیش از 2 میلیون دستگاه کنتور هوشمند در سراسر کشور برای مشترکان خانگی نصب شده است. انتهای پیام/
تحلیل بازار   ۱۴۰۳/۰۱/۱۰ - ۱۸:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
وزیر نیرو از نصب بیش از 2 میلیون دستگاه کنتور هوشمند برق در سراسر کشور برای مشترکان خانگی در دو سال گذشته خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۱۰ - ۱۳:۴۷   + ۲۴ سایت دیگر  
وزیر نیرو از نصب بیش از 2 میلیون دستگاه کنتور هوشمند برق در سراسر کشور برای مشترکان خانگی در دو سال گذشته خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۲۴ - ۱۴:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
زنجان-معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای زنجان گفت: 380 دستگاه کنتور هوشمند بر روی چاه های مجاز در استان نصب شد و مانع از اضافه برداشت منابع آب زیر زمینی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۱۹ - ۱۳:۵۱    
رئیس اداره منابع آب شهرستان های مینودشت و گالیکش، از نصب 45 دستگاه کنتور هوشمند حجمی از ابتدای امسال خبر داد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۲/۱۲/۱۹ - ۱۲:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای یزد از راه اندازی تشکل آب بران با هدف واگذاری مدیریت چاه های کشاورزی به کشاورزان خبر داد و گفت: 96 درصد از چاه های کشاورزی و بیش از 80 درصد از چاه های صنعتی این استان به کنتور هوشمند مجهز شدند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۶ - ۱۱:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی گفت: 30 هزار کنتور هوشمند برق تاکنون در این استان نصب شده است.
وزارت نیرو   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۴:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
مدیر امور منابع آب تهران و پردیس از نصب 472 دستگاه کنتور حجمی و هوشمند بر روی چاه های پروانه دار از ابتدای سال جاری تاکنون در تهران و پردیس خبر داد.
استانداری تهران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر امور منابع آب اسلامشهر از نصب 2 دستگاه کنتور حجمی و هوشمند بر روی چاه های پروانه دار در محدوده عملکرد این امور خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۰۹:۳۱    
رییس اداره منابع آب علی آباد کتول از نصب 214 دستگاه کنتور هوشمند حجمی بر روی چاه های مجاز این شهرستان از ابتدای سال خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۹:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
یزد- منصوری، معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای یزد گفت: تاکنون بیش از 90 درصد از چاه های کشاورزی و 75 درصد از چاه های صنعتی به کنتور هوشمند مجهز شده اند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۳:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مدیر امور منابع آب منطقه ای زنجان گفت: با تلاش واحد بازرسی امور منابع آب زنجان از ابتدای سال تا کنون 200 کنتور هوشمند روی چاه های مجاز شهرستان زنجان نصب شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۰:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون حفاظت و بهره برداری شرکت سهامی آب منطقه ای یزد بیان کرد: بیش از 90 درصد از چاه های کشاورزی و 75 درصد از چاه های صنعتی مجهز به کنتور هوشمند شده اند.
موج   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۴:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی از نصب 69 هزار کنتور هوشمند در استان مرکزی خبر داد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۳:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیر منابع آب شهرستان ملایر با بیان اینکه از ابتدای امسال 52 حلقه چاه مجاز به کنتور هوشمند مجهز شده است، گفت: چاه های فاقد کنتور برق مصرفی جهت استحصال آب از منابع آب زیرزمینی رصد و در صورت برداشت آب بیش از پروانه بهره برداری، جریمه و برق چاه نیز قطع خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۴:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی از نصب 69 هزار کنتور هوشمند در استان مرکزی خبر داد.
جام جم   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۶:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین از گرگان ، ایرج حیدریان اظهار کرد: اولویت نصب کنتور برای چاه هایی است که در حریم اضطراری چاه های شرب قرار دارند، تا در فصل پیک مصرف ، مشکل تقلیل آبدهی را کمتر داشته باشیم و اثر پذیری این اقدام از انسداد چاه های غیر مجاز به مراتب بیشتر است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۳:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
زنجان- مدیرعامل شرکت آب منطقه ای زنجان با تأکید بر ضرورت تغییر الگوی کشت گفت: کشاورزان و بهره برداران باید با تغییرات جدی و اساسی نصب کنتور هوشمند را در اولویت قرار دهند.