جمعه ۱۱ فروردینساعت ۱۵:۱۹Mar 2023 31
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کنتور هوشمند»

روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۱۵:۳۳    
آسیانیوز / یزد ؛ "مهدی حیدری" با اعلام این خبرافزود: از 530 حلقه چاه کشاورزی فعال دارای قابلیت نصب کنتورهوشمند آب و برق در این دوشهرستان، 529 چاه مجهز به کنتورشده است ...
دیار میرزا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۷:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
محمدتقی مهدیزاده مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان، طی این دیدار به گفتگو و تبادل نظر با ابراهیم نجفی نماینده مردم شهرستان آستانه اشرفیه پرداخت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۵:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/فارس استاندار فارس گفت: تمام چاه های کشاورزی استان ظرف 2 سال آینده به کنتورهای هوشمند مجهز می شوند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۳:۳۹    
گرگان- تیموری، معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای گلستان گفت:چاه های با عمق 25 متر باید به کنتور هوشمند مجهز شوند.
وزارت نیرو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۰۸:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان قزوین گفت: در راستای اجرای طرح تعادل بخشی منابع آب زیرزمینی، از ابتدای سال جاری تاکنون با انسداد 20 حلقه چاه غیرمجاز در شهرستان تاکستان در مصرف حدود 1.2 میلیون مترمکعب منابع آب زیرزمینی صرفه جویی شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۰۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای گلستان گفت: از مجموع هشت هزار چاه عمیق در گلستان، چهار هزار و 500 حلقه چاه دارای کنتور هوشمند هستند.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۲۱:۳۱   + ۱۷ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای کنتور دار شدن چاه های کشاورزی شرکت های آب منطقه ای را مکلف کردند تا از مصرف کنندگان آب کشاورزی از چاه های مجاز فاقد کنتور هوشمند معادل دو برابر ظرفیت پروانه بهره برداری آن ها و از چاه های دارای کنتور هوشمند مبالغ معینی را دریافت کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۱:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/همدان فرماندار شهرستان اسدآباد گفت: اسدآباد دارای 1423 حلقه چاه کشاورزی است که 842 حلقه معادل 60 درصد دارای کنتور هوشمند هستند.
وزارت نیرو   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۶:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون، 10 هزار و 146 دستگاه کنتور هوشمند در این منطقه نصب شده که نسبت به دوره مشابه سال گذشته، 31 درصد رشد داشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۱۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع آب کردکوی، بندرگز و ترکمن گفت: 168 دستگاه کنتور هوشمند بر روی چاه های کشاورزی این شهرستان ها نصب شده است.
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۱:۵۰    
رئیس اداره منابع آب علی آباد کتول از نصب 112 دستگاه کنتور هوشمند حجمی برروی چاههای این شهرستان خبر داد. به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای گلستان، مهدی سوخته سرایی اظهار کرد: در جهت کنترل بهره برداری چاه های کشاورزی و در راستای حفاظت از منابع آب با پیگیری بعمل آمده ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۱۹:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون شرکت آب منطقه ای گلستان گفت: از مجموع 8 هزارحلقه چاه عمیق با عمق بیش از 25 متر در استان تاکنون 4500 حلقه مجهز به کنتور هوشمند شده اند .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۲۰:۴۵    
سخنگوی صنعت برق گفت : بخش های تجاری ،اداری و کشاورزی تا تابستان سال آینده با کنتور هوشمند تجهیز می شوند .
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۹:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
مصطفی رجبی مشهدی گفت: تا قبل از تابستان 3 میلیون و 600 کنتور هوشمند در سراسر کشور از جمله در بخش خانگی متصل می شود که مشترکان پر مصرف در اولویت هستند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۷:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق گفت: 7887 مگاوات برق جدید در سال 1402 به ظرفیت برق اضافه می شود که 6 هزار مگاوات مربوط به نیروگاه های جدید، 850 مگاوات مربوط به نیروگاه های تجدید پذیر و 188 مگاوات مربوط به نیروگاه های مقیاس کوچک است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۰:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل آب منطقه ای یزد بر لزوم نصب کنتور هوشمند بر روی چاه های واحد های دولتی تاکید کرد.
ربیع   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۰۸:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ربیع، معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع برق اصفهان گفت: مطالبات ما در بخش دستگاه های دولتی ،ادارات و نیرو های مسلح به صورت تهاتری با وزارت نیروپرداخت می شود و در بخش خانگی نیز 90 درصد مشترکین خانگی اقدام به پرداخت به موقع قبوض می کنند . ...
ربیع   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۰۸:۱۴    
به گزارش خبرنگار ربیع،معاون بهره برداری شرکت توزیع برق اصفهان به اقدامات صورت گرفته در شرکت توزیع برق اصفهان اشاره کرد و گفت:بیش از 23 هزار کنتور هوشمند میزان مصرف مشترکان را به طور کامل رصد می کنند و مشترک از میزان مصرف برق خود، آگاهی پیدا می کنند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۰:۱۲    
رئیس اداره منابع آب کردکوی، بندرگز و ترکمن از نصب 422 دستگاه کنتور هوشمند حجمی بر روی چاه های کشاورزی شهرستان کردکوی خبر داد.
پاون   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۶:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان سمنان با اشاره به اقدامات صورت گرفته برای کاهش برداشت های غیرمجاز از سفره های آب زیرزمینی این استان گفت: هیچ چاه آب غیرمجاز فعالی در حال بهره برداری استان سمنان وجود ندارد.
شرکت توانیر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۴:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
مسئول اجرایی تعویض کنتورهای مشترکین پرمصرف شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی گفت: در راستای عمل به تکالیف ابلاغی بند د تبصره 15 قانون بودجه، از سال 1400 تاکنون از 10 هزار سهمیه نصب کنتورهای هوشمند سه فاز برای استان تاکنون هشت هزار دستگاه در تعرفه های مختلف برای مشترکین مشمول نصب شده است. ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۲:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان قزوین گفت: در سال جاری تاکنون 51 دستگاه کنتور هوشمند برروی چاه های آب کشاورزی، صنعتی و خدمات در شهرستان آبیک نصب و 166 معرفی نامه نیز جهت نصب کنتور هوشمند صادر شده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- احسانی معاون حفاظت و بهره برداری آب منطقه ای سمنان، با بیان اینکه 70 درصد چاه های مجاز استان دارای کنتور هوشمند هستند، گفت: هدف این کنتورها کنترل برداشت و مصرف آب است.
وزارت نیرو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۰۷:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست امور منابع آب تهران و پردیس از نصب تعداد 460 دستگاه کنتور حجمی هوشمند روی چاه های دارای پروانه بهره برداری از ابتدای سال جاری تا پایان دی ماه در محدوده عملکرد این امور خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۳:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
اصفهان- رئیس اداره منابع آب شهرستان اردستان از تجهیز 306 حلقه از چاه های کشاورزی شهرستان اردستان به کنتور حجمی هوشمند خبرداد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۶:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای لرستان با اشاره به اینکه امسال، 75 حلقه چاه غیر مجاز در استان پر شده است، گفت: 1530 حلقه چاه غیر مجاز در استان وجود دارد که تعدادی از آنها قابلیت تبدیل به چاه مجاز را دارد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۱۱:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
بر اساس تبصره 15 لایحه بودجه سال 1402 ستاد ملی گاز ایران و شرکت توانیر موظفند از بخش غیردولتی (با اولویت شرکت های اپراتور مجازی) نسبت به هوشمند سازی مصرف ...
وزارت نیرو   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۲:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس موسسه تحقیقات آب وزارت نیرو با اشاره به رویکردهای جدید دانش بنیان در صنعت آب کشور گفت: شرایط زمانی و نیاز به فناوری در صنعت آب کشور سبب شده است موسسه تحقیقات آب فعالیت های دانش بنیانی خود را با سرعت بیشتری ادامه دهد.
مرصاد   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۲۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز:مدیر امور منابع آب اسلام آبادغرب با تأکید بر مدیریت منابع آبی شهرستان از مجهز شدن 700 چاه آب شهرستان به کنتور هوشمند خبر داد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۱۵:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع آب شهرستان شهرضا گفت: در سال جاری 97 چاه های فعال دارای پروانه بهره برداری آب در شهرستان شهرضا مجهز به کنتورهای هوشمند حجمی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۰۹:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
80 درصد از چاه های آب کشاورزی سروآباد با هدف نظارت و کنترل مصرف به کنتور هوشمند تجهیز شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۰۹:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
مدیر توزیع برق شهرستان بانه از تجهیز 92 دستگاه اجرایی سطح این شهرستان به کنتورهای هوشمند خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۱۱:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت برق استان ایلام گفت: جهت پایش مصرف برق، ادارات دولتی و خصوصی با نصب کنتور هوشمند، 30 درصد کاهش مصرف را در پیک بار امسال رقم زده اند.
وزارت نیرو   ۱۴۰۱/۱۰/۱۰ - ۱۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
رییس اداره منابع آب شهرستان های یزد و اشکذر از مجهز شدن تمام چاه های کشاورزی یزد به کنتور هوشمند خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۰/۰۷ - ۱۸:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز مدیریت بحران شهرستان کاشان ضمن اشاره به نصب 345 کنتور هوشمند در منطقه گفت: 392 چاه غیرمجاز در کاشان پلمب شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۰۷ - ۱۰:۰۳    
رئیس اداره منابع آب کردکوی، بندرگز و ترکمن از از نصب 405 دستگاه کنتور هوشمند حجمی بر روی چاه های کشاورزی این شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۰۴ - ۰۰:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق فارس گفت: از ابتدای اجرای طرح هوشمندسازی چاه های آب کشاورزی در سال 93 تاکنون 22 هزار و 432 دستگاه انواع کنتور هوشمند فهام بر روی چاه های استان نصب شده است.
عصر همدان   ۱۴۰۱/۱۰/۰۳ - ۱۶:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش عصرهمدان؛ محمدرضا شکوهی با اشاره به اینکه عواقب هرگونه سرمایه گذاری بر روی چاه ها بر عهده مالکان است اظهار کرد: امسال و سال آینده به شدت پیگیر نصب کنتور برای چاه های مجاز هستیم و میزان برداشت این چاه ها متناسب با پروانه بهره برداری، مدیریت می شود. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۰/۰۳ - ۱۳:۰۵    
نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: تا کنون برای حدود 50 درصد از برداشت ها کنتور هوشمند نصب شده و کنترل و قطع برداشت های غیرمجاز از طریق مرکز پایش وزارت نیرو صورت می گیرد.
اقتصاد تهران   ۱۴۰۱/۱۰/۰۲ - ۱۲:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
اقتصادتهران: مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی گفت: 845 حلقه چاه غیرمجاز از ابتدای سال تا کنون در استان مسدود شده است. به گزارش مهر، علیرضا طاهری اظهار کرد ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۹/۲۹ - ۱۴:۵۷    
رجبی مشهدی سخنگوی صنعت برق با بیان اینکه تا قبل از پیک سال آینده تعداد کنتورهای هوشمند به حدود 4 میلیون افزایش خواهد یافت، گفت: طبق قانون هزینه اجرای این طرح از صنایع و مشترکان پر مصرف گرفته خواهد شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۹ - ۱۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
کشاورزان هرمزگانی جهت ثبت نام و تهیه کنتور هوشمند به ادارت منابع آب شهرستان های خود مراجعه و پس از طی مراحلی اداری نسبت به نصب اقدام نمایند.
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۷ - ۲۱:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
کوچکی نژاد اظهار داشت: صنعت برق کشور طی سالیان اخیر با چالش جدی مواجه شده است که نیاز به اقدامات اساسی و زیربنایی در این حوزه کاملا محسوس و ضروری می باشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۲۳ - ۲۲:۳۰    
استاندار سمنان دستور نصب کنتور هوشمند بر چاه های آب دستگاه های دولتی را صادر کرد.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۳ - ۱۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: در حال حاضر مهم ترین ماموریت ما مدیریت مصرف گاز است، چرا که نیروگاه ها مصرف کنندگان عمده این انرژی هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۲۳ - ۱۶:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
سمنان- استاندار سمنان با بیان اینکه چاه های دستگاه های اجرایی استان سمنان مجهز به کنتور هوشمند می شوند، گفت: مدیریت مصرف از جمله راهبردهای ما برای مقابله با کم آبی است.
نیروگاهیان   ۱۴۰۱/۰۹/۲۳ - ۰۰:۱۷   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، “ذبیح الله اعظمی ساردویی” با اشاره به کاهش 9 درصدی میزان بارش های جوی کشور در مقایسه با سال های گذشته، گفت: در 50 سال اخیر خشکسالی ایران بی سابقه بوده و میزان بارش های جوی 9 درصد کاهش یافته است. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۲ - ۱۷:۴۸    
ایسنا/همدان فرماندار نهاوند گفت: 50 درصد چاه های آب کشاورزی شهرستان نهاوند به کنتور هوشمند مجهز نشده اند که باید این تعداد هم به کنتور هوشمند مجهز شوند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۲۲ - ۱۴:۳۱    
استاندار سمنان از مدیران دستگاه های اجرایی خواست تا در راستای استفاده بهینه از منابع آبی هر چه سریع تر چاه های آب مورداستفاده در دستگاه خود را کنتور هوشمند مجهز کنند.