سه شنبه ۲۹ مهرساعت ۲۰:۴۹Oct 2020 20

جدیدترین‌های «کم مصرف»

کاماپرس   ۶ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
مشترکان کم مصرف برق از اول آبان ماه دیگر بهایی برای برق نمی پردازند و قبض آنها رایگان می شود. به گزارش کاماپرس، بعد از تصویب پیشنهاد وزارت نیرو درباره طرح برق امید در هیئت دولت، حالا قرار است از اول آبان ماه این طرح اجرایی شود ...
پانا   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
تهران(پانا) - معاون خدمات مشترکان شرکت توزیع نیروی برق استان تهران با اشاره به اجرایی شدن طرح برق امید از ابتدای ابان ماه می گوید اجرای این طرح موجب می شود که مشترکان کم مصرف از تخفیف صد در صدی بهای برق مصرفی بهره مند می شوند و مشترکان خوش مصرف هم می توانند با رعایت نکاتی ساده ...
تیتر برتر   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تخفیفات برق امید متعلق به مشترکین دائمی کم مصرف است.
موسوی زاده گفت: در طرح برق امید، مشترکان کم مصرف خانگی از تخفیف 100 درصدی در بهای برق مصرفی بهره مند می شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع برق استان البرز با بیان اینکه بیش از یک میلیون مشترک برق داریم، گفت: هزینه مشترکین کم مصرف رایگان خواهد بود، مشترکین خوش مصرف مشمول تخفیف خواهند شد و مشترکین پر مصرف از دوره های آموزشی بهره مند خواهند شد.
بانکداری الکترونیک   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۳۵   + ۲۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، طرح برق امید یا همان برق رایگان در تابستان امسال مطرح و در نهایت در شهریور ماه به تصویب هیأت دولت رسید. در واقع هدف از انجام این طرح در نگاه نخست، تخصیص برق رایگان برای کم مصرف ها و تشویق مشترکان به اصلاح الگوی مصرف است ...
موج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۶:۵۲   + ۴۶ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق کشور گفت: تخفیف 100 درصدی بهای برق درطرح برق امید برای مشترکان کم مصرف از ابتدای آبان ماه به صورت رسمی اجرا می شود.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۲۵    
مصطفی رجبی مشهدی در گفت وگو با میزان، با اشاره به طرح برق امید اظهار کرد: طرح برق امید در شهریور ماه با پیشنهاد وزارت نیرو به تصویب هیئت دولت رسید و دستورالعمل های این طرح تدوین شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت برق خراسان شمالی با اشاره به اجرای طرح امید برق برای مشترکین کم مصرف استان، گفت: اجرای این طرح علاوه بر بهره مندی مشترکین کم مصرف خانگی از تخفیف بهای قبض مصرفی، برای شرکت توزیع برق نیز منفعت دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۱:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
21درصد از مشترکین برق خانگی فارس با قرارگرفتن در دسته کم مصرف تعرفه بندی برق امید از تخفیف100 درصدی بهای برق در این طرح بهره مند می شوند.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۸:۰۵   + ۳۲ سایت دیگر  
طرح برق امید برای مشترکان کم مصرف است و از اول آبان ماه 99 این طرح اجرا می شود. مشترکان کم مصرف از اول آبان ماه سال جاری قبض برق دریافت نمی کنند. جزئیات محاسبه مشترکان برق رایگان از اول آبان 99 را در ادامه بخوانید.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
به گفته سخنگوی صنعت برق کشور از پنجشنبه 1 آبان امسال برق مشترکان کم مصرف رایگان خواهد شد.
پیام فوری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۰۴   + ۴۲ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق کشور در خصوص رایگان شدن برق برخی از مشترکان از اول آبان توضیحاتی را ارائه داد. به گزارش پیام فوری،مصطفی رجبی مشهدی سخنگوی صنعت برق کشور در گفت وگو با باشگاه خبرنگاران جوان ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۱۹    
تنها نکته منفی خرید E350 مرسدس بنز دست دوم در مقایسه با هیوندای جنسیس و تویوتا پریوس هزینه بالای نگهداری آن است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
زنجان- مدیر عامل شرکت توزیع برق زنجان با بیان اینکه استان زنجان 343 هزار مشترک خانگی دارد، گفت: از این تعداد حدود 110 هزار مشترک کم مصرف در مناطق شهری و روستایی هستند و از ابتدای آبان ماه سالجاری کل قبض برق آنان رایگان می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۱:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
با اجرای طرح برق امید مشترکان خود را با الگوی های تعیین شده مصرف مطابقت داده و از تخفیف 100 درصدی بهای برق بهره مند شوند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۹:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کردستان به اجرای طرح برق امید در کشور از ابتدای آبان امسال اشاره کرد و گفت: در قالب این طرح، برق حدود 22 درصد مشترکان خانگی (147 هزار مشترک) کم مصرف این استان مشمول طرح شده و رایگان محاسبه می شود.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۹:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
رجبی مشهدی، سخنگوی صنعت برق کشور گفت: از ابتدای آبان ماه سال جاری مشترکان کم مصرف مشمول 100 درصد تخفیف صورت حساب برق مصرفی خود خواهند شد.
پیک هشت رود   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۹:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
اکبر فرج نیا گفت: در طرح برق امید مشترکینی که در فصل تابستان زیر 100 کیلو وات و در سایر فصول زیر 80 کیلو وات مصرف داشته باشند پاداش خواهند گرفت و برق مصرفی آنها رایگان خواهد بود.
نی نی بان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۲۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
ایزوفلاون یک نوع معمولی از عناصر کم مصرف گیاهی و یا فیتواستروژن است.
بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۶:۱۲    
گروه اقتصادی: شرکت شیلر در سال 1398 به عنوان یکی از نمایندگی های فروش و خدمات پس از فروش خودروهای نیمه سنگین شیلر در ایران فعالیت خود را آغاز نموده است ...
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۵:۲۸   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر نیرو گفت: هدف اصلی طرح برق امید، اصلاح مصرف است؛ یعنی وزارت نیرو درصدد است که در ابعاد مختلف وضعیت مصرف انرژی را به سمت بهتر شدن سوق دهد.
مدیرکل روابط عمومی شرکت توانیر گفت: از اول آبان ماه سال جاری هزینه برق مشترکان کم مصرف، مطابق الگوهای مصوب طرح برق امید شامل تحفیف 100 درصدی می شود.
بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۱:۴۴   + ۲۱ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: مدیرکل دفتر حمل و نقل عمومی و ترافیک شهری سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از واریز هفتمین مرحله سهمیه اعتباری مابه التفاوت قیمت بنزین برای وانت بارها خبر داد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۹:۴۹    
بوشهر- ایرنا- 2 واحد تولید لامپ در استان بوشهر فعال است که برای 120 نفر اشتغال مستقیم ایجاد کرده است، سرمایه گذارانی که سال های گذشته در زمینه واردات کالا فعالیت می کردند با ایجاد واحدهای تولید و مونتاژ سرمایه های خود را به حوزه تولید و اشتغال منتقل کردند.
معاون هماهنگی و نظارت اقتصادی و زیربنایی معاون اول رییس جمهوری با هدف بررسی وضعیت تولید و اجرای طرح های نیمه تمام صنعتی به قزوین سفر و از شرکت توسعه قوای محرکه تیوان در شهرک صنعتی کاسپین قزوین بازدید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی شرکت توزیع برق مشهد گفت: فقط 20 درصد از مشترکان در مشهد کم مصرف هستند که تعداد آن ها به 256 هزار خانوار می رسد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۶:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
مدنی، مدیرعامل اسبق سایپا گفت: زمانی که تیبا را تولید و به عراق برای نمایشگاه بردیم، همه تمایل به خرید داشتند اما چون دنده اتوماتیک نداشت، فروخته نشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۷:۴۱    
با اجرای طرح برق امید از آبان ماه؛ بهای برق مشترکان کم مصرف رایگان می شود.
اقتصاد آنلاین / برق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۸:۱۲   + ۳۰ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق گفت: حدود یک تا 1.5میلیون مشترک از مجموع 8.5میلیون مشترک کم مصرف، مشمول طرح تخفیف 100درصدی بهای برق نخواهند شد؛ در واقع برق رایگان شامل خانه های خالی و اقامت گاه های غیردائم نخواهد شد.
دیدشهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۲۳:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل گفت: طرح ملی “برق امید” با هدف مدیریت مصرف در مناطق مختلف این استان اجرایی و عملیاتی می شود. حسین قدیمی افزود: درراستای اجرای این طرح ملی در استان اردبیل مشترکان خانگی به سه دسته پرمصرف ...
روزانه نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۸:۴۱   + ۱۶ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق گفت: نیمی از جمعیت روستایی کشور مشمول تخفیف های طرح برق امید خواهند شد. به گزارش روزانه نیوز مصطفی رجبی مشهدی روز چهارشنبه افزود: 50 درصد جمعیت روستایی کشور جزو مشترکان کم مصرف هستند بنابراین آنها نیز مشمول تخفیف های در نظرگرفته شده در طرح برق امید خواهند شد. ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۲:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
مصطفی طاهری نمایندۀ مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار اقتصادی تازه ترین ها ضمن بیان معیارهای مصرف تعیین شده برای مشترکین کم مصرف در طرح برق امید گفت: آستانه کم مصرفی در ماه های غیر گرم، 80 و در ماه های گرم مناطق عادی 100 کیلووات ساعت تعیین شده است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۱:۳۷   + ۱۰ سایت دیگر  
پیشرانه های دارای سیستم توربوشارژ یا پرخوران در سال های اخیر محبوب شدند، اما این سیستم جدید نیز معایبی دارد. این پیشرانه ها نمی توانند همزمان هم قدرتمند و هم کم مصرف باشند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۰:۱۷   + ۱۴ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان، از رایگان شدن برق مشترکین کم مصرف از اول آبان ماه خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۲۰:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
نماینده مردم بندرعباس در مجلس گفت: وزارت نیرو در گام اول نسبت به ارتقای ترانس های شبکه توزیع برق اقدام نماید و در گام بعد از محل اعتبارات وزارت نیرو، کولرهای پنجره ای پرمصرف مردم با کولر اسپلیت کم مصرف تعویض می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۳:۵۵    
کرولا Apex ادیشن؛ سدان کم مصرف تویوتا 2021تا وضعیت کشتی های تفریحی در ترکیه از دیدنی های اقتصادی امروز 13 مهر 99 که در اقتصاد به روایت تصاویر می بینید.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
شقایق عرفی نژاد علی شاکری شمیرانی تحصیلات خود را در رشته معماری و ممیزی ساختمان های سبز و کم مصرف در ایتالیا می گذراند و بعد از 9 سال تحصیل در سال 1390 به ایران باز می گردد و کار خود را با طراحی و ساخت نخستین و تنها ساختمان Class A اروپا از نظر مصرف انرژی در دشت مشا آغاز می کند ...
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۰:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
ارزان، زیبا و پرقدرت؛ اینها ویژگی هایی است که در نقدهای خودرویی برای نسخه Apex ادیشن به کار می رود. تویوتا در نظر دارد 6 هزار دستگاه از این محصول را با مدل 2021 روانه بازار کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۸:۵۹    
اخبار هفت عصر 12مهر 1399 زالی خواستار تعطیلی و اعمال محدودیت های یک هفته ای در تهران شد، نوار شمالی کشور تا 10 درجه خنک می شود ، تولید 65 میلیون عدد لامپ کم مصرف درکردستان ، اردبیل سومین استان برتر تولید کننده عسل در کشور ، تعمیر سد وشمگیر ؛ قدیمی ترین سد گلستان ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۶:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
همدان - مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان بااشاره به وجود 244 هزار و 18 مشترک برق خانگی در همدان گفت: از این تعداد 70 هزار و 572 مشترک معادل 29 درصد کم مصرف هستند.
اقتصاد آنلاین / تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۰:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
نیروگاه دولتی بعثت در قلب پایتخت روزانه معادل آب مصرفی 70 هزار شهروند تهرانی و همچنین 45 برابر مصرف آب نیروگاه حرارتی دماوند آب مصرف می کند و انتظار می رود وزارت نیرو در ادامه فعالیت این نیروگاه تجدید نظر کند.
شرکت توانیر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
اردکانیان تصریح کرد: براساس این طرح مشترکان به 3دسته کم مصرف، خوش مصرف و پرمصرف تقسیم شده و مشترکان کم مصرف از تخفیف صد درصدی برخوردار می شوند. به گزارش پایگاه خبری توانیر به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی اردکانیان وزیر نیرو در حاشیه آئین افتتاح 6پروژه تامین برق ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
دبیر ستاد توسعه فناوری های حوزه فضایی و حمل و نقل پیشرفته کشور با ارائه گزارشی از عملکرد این ستاد، طرح و برنامه های تازه کشور در حوزه حمل و نقل هوشمند را تشریح کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۸:۴۷    
سنندج - ایرنا - کارآفرینی با سرمایه شخصی اقدام به ایجاد کارخانه تولید لامپ های کم مصرف در شهر مرزی بانه کرده تا با روشن کردن چراغ اشتغال در خانه 90 مرزنشین با کمک آنان صادرات تولید داخلی به دیگر کشورها را در مرکز هدف فعالیت های خود قرار بدهد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۸:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان با اشاره به اشتغالزایی بیش از 600 نفر در واحدهای تولیدی لامپ کم مصرف استان اظهار داشت: سالانه در این واحدها، 65 میلیون عدد انواع لامپ کم مصرف تولید می شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۴:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد آنلاین - سمانه باقری : آنچه در زیر می آید جدول قیمت روز پرفروش ترین لامپ های کم مصرف در سطح بازار تهران است؛
هانا خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۷:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
وزیر نیرو گفت: طرح "برق امید" حداکثر از آبان ماه امسال و بین مشترکان خانگی در سطح کشور اجرا و مشترکان کم مصرف خانگی از تخفیف 100 درصدی بهره مند می شوند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۵:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
وزیر نیرو گفت: بر اساس شاخص های دوازده گانه اعلامی رئیس جمهور، وزارت نیرو برای دومین سال متوالی به عنوان دستگاه ممتاز معرفی و برای سومین سال متوالی نیز به عنوان دستگاه برگزیده جشنواره شهید رجایی انتخاب شده است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۵:۲۹   + ۱۵ سایت دیگر  
وزیر نیرو با اشاره به اجرایی شدن طرح برق امید از ماه آینده گفت: به موجب این طرح در استان آذربایجان غربی که بیش از یک میلیون مشترک خانگی دارد، حدود 300 هزار مشترک کم مصرف از ماه آینده قبض برقی که دریافت می کنند از تخفیف صد درصدی برخوردار است.