شنبه ۲۶ خردادساعت ۱۴:۳۹Jun 2024 15
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان زندان ها»

چند ثانیه   ۷ ساعت پیش    
ویدا ربانی ماه هاست از سردردهای فلج کننده در رنج است. وظیفه سازمان زندان ها انتقال او به یک مرکز معتبر پزشکی جهت کنار گذاشتن علل سوماتیک به وسیله همکار نورولوژیست است ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۲:۱۶    
مراسم بزرگداشت چهلمین روز خاکسپاری شهید گمنام در سازمان زندان ها با حضور رئیس این سازمان برگزار شد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۶:۰۱   + ۴۷ سایت دیگر  
بر اساس اعلام قوه قضائیه، سازمان زندان ها برای تمام زندانیان در سراسر کشور متعهد به فراهم آوردن امکانات پزشکی است.
قم پرس   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۱:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر موضوع پرداخت وام ازدواج برای اولین بار در قانون بودجه سال 1394 به تصویب رسید و براساس بند ب تبصره 16 این قانون، بانک مرکزی مکلف شد از طریق بانک های دولتی نسبت به تأمین و پرداخت تسهیلات به مبلغ 14.4 همت از محل پس اندازهای قرض الحسنه اقدام کند که 60 درصد آن معادل 8 ...
شبکه اطلاع رسانی دانا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۲:۴۹   + ۷۰ سایت دیگر  
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ در راستای کاهش آسیب های اجتماعی و حمایت از خانواده زندانیان، با پرداخت مبلغ 53 میلیارد تومان به ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند، زمینه آزادی تمامی زندانیان نیازمند جرایم مالی غیر عمد زیر 100 میلیون تومان در سراسر کشور فراهم شد. ...
حیات   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۲:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
رئیس زندان مراغه گفت: در جلسه اخیر شورای طبقه بندی این زندان که با حضور معاون دادستان برگزار شد، با بهره مندی 53 زندانی از امتیاز نظارت الکترونیکی یا پابند الکترونیک موافقت شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۴ - ۰۷:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
رییس سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور گفت: از سجایای اخلاقی آیت الله رییسی، صبوری و خوش اخلاقی بود.
میزان   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۲۱:۰۷    
رئیس سازمان زندان ها با هدف بررسی روند خدمت دهی به زندانیان و پیشبرد اهداف اصلاحی و تربیتی از ندامتگاه مرکزی کرج بازدید کرد.
رکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۰ - ۰۹:۴۸   + ۷۳ سایت دیگر  
حوادث رکنا: روزگذشته فیلمی از داخل زندان قزلحصار در فضای مجازی منتشر شد که در همین رابطه اداره کل زندان های استان تهران اطلاعیه ای صادر کرد.
رکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۷:۰۳    
رکنا: مدیرکل سازمان زندان ها و معاونین با فرماندار دلفان جهت ساخت زندان در این شهرستان دیدار کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۶:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
کمیته امداد امام خمینی (ره) فارس و اداره کل زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی این استان با هدف تقویت حمایت از خانواده های زندانیان نیازمند، تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
هانا خبر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۹:۳۱    
معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان مرکزی از بهره مندی 670 خانوار زندانیان جرایم غیر عمد خبر داد و گفت: بر اساس تفاهمنامه با سازمان زندان ها خدمات ارائه شده تا سه ماه پس از آزادی تداوم دارد.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۴:۳۶    
به گزارش زیرنویس، رئیس قوه قضاییه به پژوهشگاه قوه قضاییه و سازمان زندان ها دستور داد سازوکار و بسته مطالعاتی – پژوهشی جامعی را در باب علل و عوامل زندان رفتن افراد و راهکارهای بازاجتماعی شدن و اصلاح زندانیان تدوین کنند ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۱:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
به گفته رئیس سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی بیشترین میزان زندانیان غیربومی در زندان های بیرجند و کرمان حضور دارند.
میزان   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۰:۵۲   + ۸۱ سایت دیگر  
رئیس قوه قضاییه به پژوهشگاه قوه قضاییه و سازمان زندان ها دستور داد سازوکار و بسته مطالعاتی - پژوهشی جامعی را در باب علل و عوامل زندان رفتن افراد و راهکار های بازاجتماعی شدن و اصلاح زندانیان تدوین کنند.
میزان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۰۸:۰۲    
مدیر کل امور بانوان شهرداری تهران با بیان اینکه سال گذشته تفاهم نامه بسیار خوبی با سازمان زندان های استان تهران برای اشتغال بانوان زندانی داشتیم گفت: در حال حاضر بیش از 50 بانوی زندانی دارای شرایط لازم در مجموعه های کوثر مشغول به کار هستند.
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۱:۵۵   + ۱۰۹ سایت دیگر  
دسترسی توماج صالحی به تلفن و برقراری تماس دائمی به بیرون نیز مطابق با آئین نامه سازمان زندان ها برقرار است کمااینکه درج شرح حال وکلای زندانی و حتی روایت های شخص در فضای مجازی (ولو به شکل دروغ) بدلیل ارتباطی است که وی بصورت همیشگی با وابستگان و یا آشنایان خویش دارد.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۰:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین "مصطفوی نیا" رئیس کل دادگستری استان قزوین بهمراه "رجبی" دادستان قزوین، " اقبالی" بازرس قضایی و بازرس کل استان، "رستمی" مدیر کل صمت، "صفاری" مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین، "بهرامی" مدیر کل سازمان زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی ...
صبح خرد   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۲۰:۱۲    
رئیس سازمان زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، همزمان با سفر رئیس دستگاه قضا به استان کهگیلویه و بویراحمد به شهرستان گچساران سفر کرد.
میزان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۸:۰۲    
رئیس سازمان زندان ها با حضور در زندان شهرستان گچساران از بخش های مختلف بازدید و به بررسی مشکلات مطروحه پرداخت.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۷:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
گچساران- ایرنا - رئیس سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور گفت: از مراجع قضایی انتظار می رود در آراء خود توجه بیشتری به ظرفیت قانونی پابند الکترو نیکی داشته باشند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۷:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور در بازدید از زندان گچساران گفت: انتقال زندان ها به خارج از شهر از سیاست های راهبردی قوه قضائیه است.
کبنا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۴:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور به شهرستان گچساران سفر و با مسئولان این شهرستان دیدار کرد.
کبنا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۴:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
غلام علی محمدی رئیس سازمان زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور از دادسرا و دادگستری به شهرستان باشت سفر کرد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۳:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
گچساران- ایرنا- رئیس سازمان زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور به وضعیت معیشتی کارکنان قوه قضائیه اشاره کرد و گفت: ارتقای وضعیت معیشتی کارکنان قضایی از مهم ترین اولویت های دستگاه قضا است.
میزان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان زندان ها در ادامه سفر به باشت در حاشیه بازدید از دادگستری این شهرستان گفت: فلسفه حضور مسئولین در شهر ها پیگیری بی واسطه مشکلات مردم است.
میزان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
سفر سازمان زندان ها به شهرستان بافت با حضور این مقام قضایی در دو اداره ثبت اسناد و املاک و همچنین پزشکی قانونی شهرستان ادامه دارد.
باشت نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۱:۳۱    
رئیس سازمان زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور به شهرستان باشت سفر کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۰۹:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور گفت: دادسرا و دادگستری شهرستان باشت کمبود فضای فیزیکی دارد و باید برای رفع این مشکل تدبیری کرد.
هرمزگان امروز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۲۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان هرمزگان، ابراهیمی با همراهی سرهنگ ضیابخش فرمانده یگان حفاظت زندان های کشور و مدیرکل زندان های هرمزگان در زندان شهرستان بندرلنگه حضور یافتند. ...
میزان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۵:۴۳   + ۳۴ سایت دیگر  
ضیا نبوی، زندانی امنیتی ادعایی عجیب درباره شیوع ساس در بند خود، مطرح کرده است. نامبرده با هدف تحت فشار قرار دادن سازمان زندان ها برای موافقت با انتقال او از بند محکومین به بند متهمین این ادعای کذب را مطرح کرده است.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۶:۱۲    
سازمان زندان ها شرایط و تاریخ مصاحبه تخصصی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی این سازمان را اعلام کرد. به گزارش سپهرغرب و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور ...
میزان   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۶:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
مراسم تشییع و خاکسپاری شهید گمنام دوران هشت سال دفاع مقدس باحضور جمعی از مردم و مقامات نظامی و انتظامی در سازمان زندان ها برگزار شد.
میزان   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۵:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مراسم تشییع پیکر شهید گمنام 19 ساله دوران دفاع مقدس روز یکشنبه (16 اردیبهشت 1403) در سازمان زندان ها با استقبال مردم شهیدپرور و کارکنان این سازمان در ستاد مرکزی تشییع و در یادمان شهدای سازمان به خاک سپرده شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۰۹:۱۷   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس دیوان عالی کشور با اشاره به همکاری قوه قضائیه با دولت برای تحقق مطالبه رهبری انقلاب و مردم در خصوص رشد تولید گفت: املاک معرفی شده از سوی سازمان زندان ها در هیأت عالی مولدسازی پذیرفته شده اند.
میزان   ۱۴۰۳/۰۲/۱۴ - ۰۹:۵۴   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس قوه قضاییه گفت:بالغ بر 419 میلیارد تومان برای رفع مسائل و مشکلات مراکز و واحد های قضایی استان هرمزگان از جمله سازمان زندان ها و پزشکی قانونی، تخصیص اعتبار صورت گرفت.
میزان   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۲۲:۲۶    
رئیس سازمان زندان ها از مرکز ماده 16 ویژه نگهداری معتادان متجاهر شهرستان بندرعباس بازدید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۶:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - 155 نفر از زندانیان مشمول جرائم غیرعمد زندان های هرمزگان روز پنجشنبه همزمان با سفر رییس دستگاه قضا و در مراسمی با حضور رییس سازمان زندان ها و معاون امور بین الملل و حقوق بشر قوه قضائیه آزاد شدند.
میزان   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۶:۰۴    
مراسم آزادی جمعی از زندانیان واجد شرایط استان هرمزگان باحضور رئیس سازمان زندان ها برگزار شد و در این مراسم 50 زندانی نیز آزاد شدند.
میزان   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۴:۰۴    
رئیس سازمان زندان ها در ادامه برنامه های خود در سفر به استان هرمزگان ظهر امروز، پنجشنبه از زندان بندرعباس بازدید کرد.
میزان   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۲:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
با حضور رئیس سازمان زندان ها دوازده پروژه صنعتی، عمرانی، ورزشی، کشاورزی و خدماتی در زندان های استان هرمزگان باحضور رئیس سازمان زندان ها افتتاح شد.
میزان   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۰۸:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان زندان ها در سفر به استان هرمزگان از زندان میناب بازدید کرد.
میزان   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۱۶:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان زندان ها امروز، چهارشنبه در نشست مسئولین شهرستان بشاگرد در محل دادگستری حضور یافت.
هرمزگان امروز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۱۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، همزمان با سفر رئیس دستگاه قضا به استان هرمزگان، دکتر غلامعلی محمدی رئیس سازمان زندان ها به عنوان نماینده رئیس قوه قضائیه جهت ارزیابی اقدامات تحول و تعالی قضایی و زندانبانی درشهر بشاگرد حضور می یابد. ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۵:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون سلامت، اصلاح و تربیت سازمان زندان ها ترویج نماز در میان زندانیان و مراکز اصلاحی وتربیتی را اولویت جدی برنامه های فرهنگی دانست و گفت: معتقدم بسیاری از مشکلات روحی، روانی و رفتاری با نماز حل می شود برهمین اساس هم در ترویج نماز و مفاهیم آن در زندان ها همواره فعال خواهیم بود.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۴:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/البرز معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز از آغاز فعالیت کمیته تخصصی فنی- اجرایی اراضی زندان رجایی شهر خبر داد و گفت: تشکیل این کمیته با حضور اعضای دستگاه هایی از جمله دفتر فنی استانداری، راه و شهرسازی ...
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۰۹:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان زندان ها گفت: 518 دارالقرآن در زندان های سراسر کشور راه اندازی کرده ایم که طی آن 72 حافظ کل قرآن تربیت شده اند و عاملی شد تا تعدادی از زندانی های با حکم اعدام از پای چوبه دار نجات پیدا کنند.
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۰۸:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
در راستای تحقق شعار سال و اجرای الویت های چهارگانه سازمان زندانها در سال جدید و به همت اداره اشتغال و حرفه آموزی اداره کل زندان های استان، قرارگاه مهارت آموزی سربازان وظیفه با هدف برگزاری دوره های آموزشی مهارت های فنی و حرفه ای در حین خدمت تشکیل شد. ...