یکشنبه ۱۷ اسفندساعت ۲۱:۴۶Mar 2021 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان زندان ها»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۵:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل جدید زندان های استان گفت: دستگاه قضا از همه توان خود برای اشتغال زندانیان استفاده می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۰۷:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها رئیس سازمان زندان های کشور گفت:رسانه های بیگانه تلاش دارند به گونه ای القا کنند که جمهوری اسلامی به حقوق زندانیان بی توجه است که مطلقا اینگونه نیست.
میزان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۲۳:۱۰    
خبرگزاری میزان- طبق گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور؛ حاج محمدی در ادامه سفر یک روزه به استان آذربایجان شرقی با حًور 5 ساعته در زندان تبریز از این مرکز بازدید کرد. ...
میزان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۲۳:۰۵    
خبرگزاری میزان- طبق گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور؛حاج محمدی در حاشیه سفر به استان آذربایجان شرقی با غرس نهال و حضور در مراسم درختکاری، این روز را گرامی داشت. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۲۱:۲۴    
در جریان سفر رئیس سازمان زندان ها به آذربایجان شرقی تفاهم نامه همکاری مشترک سازمان زندان ها و استانداری آذربایجان شرقی امضاء شد.
استانداری آذربایجان شرقی و سازمان زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور در راستای توانمندسازی و بازاجتماعی کردن زندانیان و کاهش آسیب های اجتماعی خانواده آنان تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۷:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
تبریز- امام جمعه تبریز گفت: اشتغال و مهارت آموزی زندانیان در کنار باسواد کردن آنها باید مورد توجه سازمان زندان های کشور باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۷:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان زندان ها گفت: ورود مجرم به زندان پایان کار قوه قضائیه نیست بلکه اعتقاد داریم ارتباط قاضی با مجرم تا پایان حبس قطع نباید شود و به طور مرتب وضعیت زندانی را کنترل کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۷:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور از پیشنهاد استاندار آذربایجان شرقی مبنی بر تغییرکاربری و تهاتر زندان فعلی برای سرعت دادن به کار احداث زندان جدید استقبال کرد و گفت: قانون نیز این اجازه را داده است و آماده همکاری در این زمینه هستیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۴:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - رییس سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور گفت: بر اساس تعبیر مشاور فنی و عمرانی این سازمان، انتقال زندان تبریز به خارج از شهر با روند کنونی، یک قرن طول می کشد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۴:۱۶    
رئیس سازمان زندان ها صبح امروز با ورود به شهر تبریز از زندان مرکزی این شهر بازدید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۳:۱۰   + ۲۴ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - رییس سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور گفت: زندان، زندانیان و اتفاقات مربوط به آن ها مورد طمع رسانه های بیگانه برای زیر سوال بردن عملکرد نظام جمهوری اسلامی هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۱:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
معاون منابع سازمان زندان ها ی کشور گفت: زندان های کشور عاری از ویروس جهش یافته کووید 19 است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۰:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان زندان ها صبح امروز وارد تبریز شد تا ضمن دیدار با مقامات ارشد استان آذربایجان شرقی، وضعیت عملکرد زندان های استان را بررسی کند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۲۱:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان زندان ها در ادامه سفر به استان آذربایجان غربی در منزل تعدادی از زندانیان از جمله یک زندانی امنیتی حضور یافت.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۲۱:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان زندان ها از زندان مهاباد بازدید کرد.
هاژه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۹:۵۳    
به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، همزمان با سفر رییس قوه قضائیه به ارومیه، محمدمهدی حاج محمدی رئیس سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور، علی باقری کنی معاون امور بین الملل قوه قضاییه و دبیر ستاد حقوق بشر و مدیرکل زندان های آذربایجان غربی به مهاباد سفر کردند . ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۸:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- "محمدمهدی حاج محمدی" رییس سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور در سفری یکروزه به مهاباد ضمن آزادسازی 10 نفر از زندانیان این شهرستان، دیداری با خانواده زندانیان و مسوولان داشت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۶:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
همزمان با سفر رئیس قوه قضائیه و رئیس سازمان زندان ها به آذربایجان غربی، یکصد نفر از زندانیان نیازمند استان آزاد می شوند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۶:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- رییس سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور گفت: امسال پنج زندان در سطح کشور از محدوده شهری خارج و به بیرون از مناطق مسکونی منتقل شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۶:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- رییس سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور گفت: شمار خانواده زندانیان تحت پوشش اقدامات حمایتی این سازمان تا پایان امسال به 2 برابر افزایش خواهد یافت.
میزان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۶:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - همزمان با سفر رئیس قوه قضائیه و رئیس سازمان زندان ها به استان آذربایجان غربی، یکصد نفر از زندانیان واجد شرایط این استان با تامین رضایت شکات از زندان آزاد می شوند. ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۵:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل زندان های آذربایجان غربی روز پنجشنبه در این مراسم که با حضور محمدمهدی حاج محمدی رئیس سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور و علی باقری کنی معاون امور بین الملل قوه قضاییه و دبیر ستاد حقوق بشر در مهاباد برگزار شد، اظهار داشت: این تعداد زندانی با کمک خیران و ستاد دیه استان و [...]
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۵:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان زندان ها گفت: در حاکمیت اسلامی حفظ کرامت انسان ها یک اصل است و زندانیان نیز دارای حقوق شهروندی و کرامت انسانی هستند .
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۲:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
یکی از تیم های استارت آپی با همکاری سازمان زندان ها با راه اندازی پلتفرمی راهکاری برای ایجاد ارزش افزوده برای زندانیان فراهم کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۱:۱۴    
تعدادی از پرسنل شهرداری خرم آباد کماکان موفق به دریافت حقوق معوقه خود نشده اند.در همین حال شهرداری در یک تفاهم نامه با سازمان زندان ها بنا دارد تعدادی از کارگران فضای سبز را کنار گذاشته و امور مربوطه را به زندانیان واگذار کند ...
میزان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۳:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - علی اصغر رنجبر به عنوان مدیرکل زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان قم منصوب شد. در حکم انتصاب رنجبر آمده است: برادر گرامی جناب آقای علی اصغر رنجبر با سلام و تحیت ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۶:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
سازمان زندان ها اعلام کرد: همزمان با ولادت امام علی (ع)، طرحی تحت عنوان پویش به عشق علی برای پدر برگزار شد که طی آن یک میلیارد و 150 هزار تومان برای آزادی پدران زندانی با جرایم مالی جمع آوری شد.
نافع   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با فرارسیدن میلاد با سعادت مولای متقیان امام علی (ع) و در راستای کمک به آزادسازی زندانیان جرائم غیر عمد و محکومین مالی همسو با اولویت سازمان زندان ها در رسیدگی و پیگیری جرائم مالی و غیرعمد با مشارکت ستاد دیه استان همدان و کمک های خیرین و پیگیری های مسئولین قضایی، مدیرکل ...
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۱:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری حامیان ولایت یک کاربر فضای مجازی در توییتر نوشت: یه کار قشنگی در چند ماه اخیر توسط رییس سازمان زندان ها و با پیگیری و تاکید رییس دستگاه قضا براه افتاده که خیلی کار قشنگی هست. به نیت امام رضا روز هشتم هر ماه با کمک خیرین 8 نفر از از زندانیان مالی در هر استان آزاد میشن. ...
جهان نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۰:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
یکی از کاربران توییتر در صفحه شخصی خود به یک کار قشنگ توسط رئیس سازمان زندان ها با پیگیری رئیس دستگاه قضا اشاره کرده است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۸:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: دادستان کل کشور، معاون اول قوه قضاییه، سخنگوی قوه قضاییه و رییس سازمان زندان ها در پیام هایی درگذشت پدر خدائیان؛ رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور را تسلیت گفتند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۳:۰۴   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان زندان ها در پیامی روز مددکار اجتماعی را به جامعه مددکاری بویژه مددکاران شاغل در زندان ها تبریک گفت.
سازمان صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۶:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش رادیو ورزش؛ حمید درخشان پیشکسوت فوتبال در گفتگو با برنامه عصرانه رادیو ورزش گفت: من خودم هرچند اندک در پویش آزادسازی پدران زندانی شرکت می کنم و به عنوان یک عضو کوچک جامعه از مردم خواهش می کنم که کمک کنند تا پدران به خانواده ها بازگردند. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۰:۲۰    
در شرایطی که به گفته رئیس سازمان زندان ها حدود 40 هزار زندانی در سال گذشته تنها برای یک روز در زندان بودند، برنامه ریزی و مدیریت زندانیان با مشکلات زیادی روبه رو می شود که غربالگری سنی و جرمی مجرمان به عنوان یک راه حل می تواند مورد توجه قرار گیرد
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۲:۱۴    
اقتصاد ایران: نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مصوبه ای دولت را مکلف به فروش اموال در اختیار سازمان امور زندان ها به میزان 4 هزار و 400 میلیارد ریال کرد.
اقتصاد آنلاین / خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۱:۰۲   + ۲۴ سایت دیگر  
نمایندگان، دولت را مکلف به فروش اموال در اختیار سازمان امور زندان ها برای تأمین غذا و پوشاک زندانیان کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
مسئولان سازمان زندان ها و بسیج حقوقدانان استان کرمانشاه با حضور در منزل خانواده زندانیان به صورت چهره به چهره با خانواده زندانی ها دیدار کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری کمیته امداد و سازمان زندان ها و اقدامات تأمینی تربیتی استان یزد در نه ماده تنظیم و به امضای طرفین رسید.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۰:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
حوزه/ سازمان زندان ها می تواند با آسیب شناسی و بررسی مجموعه عواملی که منجر به وقوع جرم و باز شدن پای متهم به زندان می شود، در زمینه پیشگیری از وقوع جرم کمک کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۹:۴۵    
با حضور رئیس سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور 22نفر از زندانیان در کهگیلویه و بویراحمد آزاد شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۴:۵۰   + ۲۵ سایت دیگر  
رییس بانک اطلاعات هویت ژنتیک ایران گفت: نمونه های بیولوژیک مجرمین مشمول ورود به بانک ژنتیک از سال 1394 تاکنون به 92000 مورد می رسد که با همکاری سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور در 31 استان کشور در حال گسترش است.
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۲۱:۳۶   + ۱۰۸ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان: اداره کل زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان تهران، اطلاعیه ای در مورد درگذشت محکوم بهنام محجوبی در یکی از بیمارستان های تهران صادر کرد. ...
کیهان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۲۰:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیر ندامتگاه قزلحصار کرج اعلام کرد که 143 مددجو در این ندامتگاه آزاد شدند. اشکان کمالی اظهار داشت که این آزادی ها در اجرای بخشنامه اخیر رئیس قوه قضائیه مبنی بر اجرای طرح پایش و غربالگری زندانیان با استفاده از مرخصی 24 ماهه پایان حبس انجام گرفت . ...
برترین ها / پارسینه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۸:۱۰   + ۱۳ سایت دیگر  
روزنامه همشهری: زنی که 3سال قبل شوهرش را به ضرب گلوله به قتل رسانده بود پس از تأیید حکم قصاص، انجام مقدمات قانونی و با اصرار ولی دم در زندان رجایی شهر به دار مجازات آویخته شد. اما اجرای این حکم حواشی زیادی را هم به همراه داشت ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۹:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
گروه استان ها رئیس قوه قضاییه با اعلام موافقت قوه برای انتقال زندان یاسوج گفت: با همکاری مسئولان و سازمان زندان ها این اقدام می تواند صورت گیرد و در راستای سیاست های قوه قضاییه است.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۶:۵۰   + ۴۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور در مراسم آزادی 22 نفر از زندانیان استان کهگیلویه و بویر احمد گفت: تا پایان هفته، تمام زندانیان فقیر کشور که به علت مبالغ پایین در زندان هستند شناسایی و از محل اعتبارات اهدایی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) آزاد خواهند شد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۱:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
بر اساس قانون تسری فوق العاده خاص کارمندان سازمان های پزشکی قانونی کشور و انتقال خون ایران به کارمندان سازمان دامپزشکی کشور و سازمان زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور تدابیر لازم برای ارتقای وضعیت کارکنان سازمان زندان ها و زندانبان های کشور و رفع دغدغه های مالی و رفاهی نصیرن اندیشیده شده است ...