پنجشنبه ۰۶ آذرساعت ۰۵:۳۶Nov 2020 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دلفان»

سفیر افلاک   ۱۰ ساعت پیش    
سرهنگ دالوند، فرمانده سپاه ناحیه دلفان از اعزام اکیپ های پزشکی به مناطق صعب العبور شهرستان دلفان خبر داد.
بسیج   ۱۰ ساعت پیش    
امام جمعه دلفان گفت: باید فرهنگ و تفکر بسیجی به نسل امروز به ویژه نوجوانان انتقال یابد که این امر بسیار مهم است.
بسیج   ۱۰ ساعت پیش    
مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه دلفان گفت:بسیجی منفعت طلب نیست بلکه دیگران را بر خود ترجیح می دهد و رمز ماندگاری تفکر بسیجی مقاومت،مبارزه در مقابل طاغوتهای زمان است.
بسیج   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت هفته بسیج فرمانده سپاه ناحیه دلفان و امام جمعه شهرستان با خانواده شهدا دیدار کرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۴:۱۲    
شهرک صنعتی علی میرزایی شهرستان دلفان در سایه مشکلات و محرومیت در روکود به سر می برد و قطعی آب این شهرک صنعتی 10 ساله شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۳:۴۰    
خرم آباد - ایرنا - فرمانده سپاه ناحیه دلفان گفت: یک هزار و 300 بسته کمک معیشتی همزمان با هفته بسیج بین خانواده های بی بضاعت و اقشار آسیب دیده از ویروس کرونا در این شهرستان توزیع شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۸:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی گفت: کمبود انسولین برای بیماران معضلی است که باید برطرف شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۷:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - فرماندار دلفان گفت: ایجاد کمیته تخصصی برای بررسی و تعیین تکلیف ساخت و سازهای غیرمجاز در این شهرستان برای تصمیم گیری در این حوزه ضروری است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۶:۵۱    
خرم آباد - ایرنا - فرماندار دلفان گفت: 400 کارت هدیه به ارزش 180 میلیون تومان بین مددجویان تحت پوشش این نهاد در شهرستان توزیع شد.
روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۲:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش سپید، یحیی ابراهیمی در گفت وگو با ایسنا اظهار کرد: تعطیلی دو هفته ای برای کنترل بیماری کروناویروس بی تاثیر نیست اما برای قطع زنجیره انتقال باید همه جاها تعطیل می شد و باید ساعات فعالیت تردد در روز را کاهش می دادند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۴:۵۶   + ۱۷ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی لرستان از مرگ زن و مرد جوان بر اثر گاز گرفتگی در شهرستان دلفان خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
حشمت الله امان الهی از اختصاص 4 زمین چمن مصنوعی جدید به شهرستانهای سلسله و دلفان خبرداد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۰:۰۵    
مدیر مسیل ها و قنوات شهرداری منطقه 7 از لایروبی و پاکسازی کانال ها و مسیل های منطقه خبر داد. نجم الدین دلفان آذری افزود: با توجه به اینکه منطقه ما چندین مسیل روباز و کانال دارد که روزانه حجم قابل توجهی از آب های سطحی از آن عبور می کند، این مسیل ها و کانال ها در فصل بارش مرتب لایروبی می شود ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۴:۴۴    
خرم آباد - ایرنا - فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دلفان گفت: 50 طرح اقتصاد مقاومتی در این شهرستان تکمیل شده است که همزمان با هفته بسیج به بهره برداری می رسد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - فرماندار دلفان گفت: امکانات و تجهیزات دستگاه های عضو ستاد بحران این شهرستان کافی نیست که این کمبود در سیل سال گذشته بیش از پیش نمایان شد.
سفیر افلاک   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۲۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
سرهنگ دالوند، فرمانده سپاه ناحیه دلفان با اشاره به اجرای بیش از 200 عنوان برنامه هفته بسیج در دلفان گفت: بسیج یک ایدئولوژی اصیل در جهان بشریت است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۲:۵۴    
خرم آباد - ایرنا - 25 واحد صنفی و هفت باشگاه متخلف از شیوه نامه های ستاد مدیریت کرونا طی هفته جاری در شهرستان دلفان شناسایی و پلمب شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۶:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
5 انبار احتکار کالا در دلفان توسط پاسداران گمنام امام زمان(عج) در سپاه دلفان کشف و با حضور قاضی تعزیرات و مسوول اتاق اصناف ضبط شد.
جماران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۱:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش جماران، ایرنا نوشت: با شور خاصی از کارش حرف می زند و می گوید بعد از یک ورشکستگی در خصوص کسب و کار فرآوری گوشت و بدهکاری به بانک، در مورد صادرات پای مرغ تحقیق کرده است و امروز این محصول ارز آور را به چین صادر می کند. ...
پلیس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - لرستان - فرمانده انتظامی استان از کشف یک انبار قند احتکار شده به ارزش 9 میلیارد ریال در شهرستان دلفان خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۴:۳۹   + ۱۲ سایت دیگر  
نماینده سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی رییس مجمع نمایندگان لرستان شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۳:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - فرماندار دلفان گفت: توسعه و ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی، همراهی تمامی نهادها و دستگاه های اجرایی و همچنین مشارکت افراد جامعه را می طلبد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۳:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا -رییس اداره صنعت، معدن و تجارت دلفان گفت: 15 واحد صنفی متخلف در این شهرستان به دلیل عدم رعایت محدودیت های جدید کرونایی پلمب شدند.
فرتاک نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۱:۵۰    
با رأی مجمع نمایندگان استان در مجلس، دکتر یحیی ابراهیمی به مدت شش ماه به عنوان رئیس مجمع نمایندگان لرستان انتخاب شد. پیش از این حمید کاظمی نماینده پلدختر رئیس مجمع نمایندگان استان بود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۱:۴۴    
ایسنا/لرستان نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی به عنوان رئیس مجمع نمایندگان لرستان انتخاب شد.
یافته   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۲۰:۱۸    
چاپ ایمیل استان لرستان یکی از معدود استان هایی است که به واسطه قرار گرفتن در سلسله جبال زاگرس از آب و هوایی متنوع برخوردار است. در بیشتر اوقات فصول سال اختلاف دما در این استان بین شمالی ترین و جنوبی ترین قسمت آن (شهرستان دلفان و شهرستان پل دختر) به 30 درجه سانتی گراد می رسد ...
برترین ها / میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۰۹:۰۳   + ۶۰ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: دادستان مرکز استان لرستان درباره مرگ یک نفر در زندان خرم آباد توضیحاتی ارائه کرد. داریوش شاهون وند دادستان مرکز استان لرستان، ضمن رد ادعایی مبنی بر فوت یک زندانی در زندان خرم آباد به دلیل شکنجه ...
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۰۰:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: فرماندار دلفان از لغو دو مراسم عروسی در شهرستان خبر داد. حشمت بهمنی امروز 23 آبان ماه، اظهار کرد: متعاقب تاکید رئیس ستاد مقابله با کرونا در خصوص اجرای مصوبات ستاد ملی و استانی مقابله با بیماری کرونا و ضرورت برخورد با متخلفان ...
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۶:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: فرمانداری دلفان در استان لرستان گفت: برگزارکنندگان یک عروسی در این شهرستان با هماهنگی دادستان و همکاری نیروی انتظامی بازداشت شدند. حشمت بهمنی اظهار داشت ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۵:۴۳    
خرم آباد - ایرنا - فرماندار دلفان گفت: ورودی تمامی آرامستان های این شهرستان بر اساس مصوبات ستاد مدیریت کرونا و به منظور پیشگیری از تجمعات، بسته شد.
در نشست مشترک حاتم شاکرمی،معاون روابط کار و نماینده ویژه وزیر در لرستان و مصطفی سالاری، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با سید موسی خادمی، استاندار، یحیی ابراهیمی نماینده مردم شهرستان دلفان در مجلس شورای اسلامی، موضوع تقویت مراکز درمانی تامین اجتماعی استان بررسی و پیگیری شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۵:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان 30 واحد تجاری در شهرستان دلفان پلمب شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۵:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - رییس اداره ورزش و جوانان دلفان گفت: 9 باشگاه ورزشی متخلف این شهرستان به دلیل رعایت نکردن شیوه نامه های ستاد پیشگیری از ویروس کرونا پلمب شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۵:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - رییس اداره صنعت، معدن و تجارت دلفان گفت: 9 تن قند احتکار شده به ارزش یک میلیارد ریال در این شهرستان کشف و ضبط شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۴:۱۲    
رضایی گفت: بزرگترین عملیات محوطه سازی و ساماندهی بقاع متبرکه استان لرستان در بقعه متبرکه امامزادگان احمد و محمود (ع) شهرستان دلفان انجام می شود.
روزان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۰۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
سبزوار و نیشابور؛ کانون دائمی آلودگی دبیر قرارگاه مرکزی دانشگاهی مبارزه با کرونا در خراسان رضوی با بیان اینکه سبزوار، نیشابور، تربت حیدریه، کاشمر، درگز، خواف و گناباد در وضعیت سیاه ابتلا به کرونا قرار دارند ...
برترین ها / بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۰:۴۶   + ۲۸ سایت دیگر  
همشهری آنلاین: کرونا در آستانه سومین ماه پاییز هشدار ها را به واقعیت بدل کرد و وضعیت قرمز به سیاه رسید. شمار قربانیان کرونا دیروز 458 هموطن بود. روند ابتلا و جان باختن بر اثر کرونا در 23 استان صعودی است و به گفته دکتر ایرج حریرچی، معاون کل وزارت بهداشت هر سه دقیقه یک ایرانی فوت می کند. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۲۳:۱۶    
ایسنا/لرستان فرماندار دلفان می گوید: برق اصنافی که پروتکل های بهداشتی را رعایت نمی کنند با حکم قضایی قطع می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۰۹:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - فرماندار دلفان گفت: 35 واحد صنفی این شهرستان به دلیل نقض محدودیت های اعلام شده و رعایت نکردن پروتکل های بهداشتی مقابله با کرونا شناسایی و پلمب شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۲:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
ثمینی با اشاره به اهمیت جدیت در مصوبات ستاد مدیریت مقابله با کرونا، گفت: پنج شهرستان الیگودرز، دورود، پلدختر، کوهدشت و دلفان در وضعیت فوق حاد ناشی از ویروس کرونا قرار دارند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۰۹:۲۹    
خرم آباد - ایرنا - رییس اداره صنعت، معدن و تجارت دلفان گفت: 90 درصد واحدهای صنفی این شهرستان محدودیت های کرونایی را رعایت و ستاد مدیریت شهرستان را برای تعطیلی بازار همراهی کرده اند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۰۸:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان بهمن 91 پروژه سد تاج امیر در شهرستان دلفان کلنگ زنی شد اما بعد از آن و به سبب نبود ردیف اعتبار، پیشرفت فیزیکی آن چنانی نداشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۱۹:۵۷    
بیمارستان ابن سینا ظرفیت پذیرش بیماران کرونایی را ندارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۱۹:۲۸    
خرم آباد - ایرنا - فرماندار دلفان گفت: محدودیت های عمومی مقابله با شیوع کرونا تا اطلاع ثانوی در این شهرستان تمدید شده است و تیم های نظارتی نیز بر روند اجرای این محدودیت ها نظارت دارند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۱۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - فرمانده انتظامی دلفان گفت: وورد خودرو با پلاک غیربومی به این شهر بر اساس مصوبه ستاد مقابله با کرونا تا اطلاع ثانوی ممنوع است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۱۱:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - فرمانده سپاه ناحیه دلفان گفت: 10 هزار بسته کمک معیشتی طی هشت ماه گذشته بین خانواده های بی بضاعت و اقشار آسیب دیده از ویروس کرونا در این شهرستان توزیع شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۰۷:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - فرماندار دلفان گفت: با حل مشکل اعتباری سد "تاج امیر" در این شهرستان و اختصاص 350 میلیاردریال اعتبار، ادامه عملیات اجرایی این سد بزودی آغاز می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۱:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مرکز بهداشت دامپزشکی بخش کاکاوند شهرستان دلفان روز پنجشنبه با هدف ارایه خدمات به دامداران 235 روستای منطقه راه اندازی شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۱:۴۰    
خرم آباد - ایرنا - فرماندار دلفان گفت: 63 واحد صنفی این شهرستان به دلیل نقض محدودیت های اعلام شده و رعایت نکردن پروتکل های بهداشتی مقابله با کرونا طی هفته گذشته شناسایی و پلمب شد.
صراط نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۰۰:۱۱   + ۱۵ سایت دیگر  
نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی گفت: پس از رایزنی های صورت گرفته با وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، هزینه های سنگین درمان توسط خانواده های متوفیان کرونا نیز تحت پوشش بیمه قرار گرفته و به این اجحاف پایان داده شد.