شنبه ۰۸ بهمنساعت ۰۹:۳۵Jan 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «انهدام باند»

ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۲۱:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/قزوین فرمانده انتظامی استان قزوین از دستگیری سرکرده باند سارقان منازل در قزوین با اعتراف به 50 فقره سرقت در این استان و استان های هم جوار خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۲۱:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شرق استان تهران با اشاره به کشف 118 کیلوگرم هروئین و انهدام باند 5 نفره سوداگر مرگ، از شناسایی یک انبار و کشف 480 طاقه پارچه قاچاق به ارزش 25 میلیارد ریال در پاکدشت خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۵:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت: اعضای باند چهار نفره سارقان سیم برق در عملیات کارآگاهان این پلیس دستگیر شده و متهمان به 15 فقره سرقت اعتراف کردند.
قم فردا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۵:۱۲    
رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان قم از دستگیری اعضای 3 نفره باند سرقت از منازل و کشف 19 فقره سرقت از آنان در عملیات مشترک با فرماندهی انتظامی استان مرکزی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان قم از دستگیری اعضای 3 نفره باند سرقت از منازل و کشف 19 فقره سرقت از آنان در عملیات مشترک با فرماندهی انتظامی استان مرکزی خبر داد.
قم پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۰:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس ; سرهنگ "جعفر عباسعلی پور " در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی وقوع سرقت های متعدد از منازل سطح شهر مقدس قم با شیوه و شگرد تخریب توپی درب های ضد سرقت ، بررسی موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان قم قرار گرفت ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۹:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
پلیس تهران در شبانه روز گذشته موفق شد نسبت به دستگیری عاملان وحشت در محله مهرآباد و دستگیری سارق موبایل اقدام کند که در بسته خبری پلیس، آنها را مرور می کنیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی آبادان از انهدام باند سارقان منازل مسکونی و سیم برق در اروندکنار خبرداد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۲:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
ارومیه - فرمانده انتظامی آذربایجان غربی از انهدام باند سارقان حرفه ای با کشف 3 تن انواع سیم کابل و ظروف مسی به ارزش تقریبی 35 میلیارد ریال و با اعتراف به 42 فقره سرقت در ارومیه، خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۵:۲۵   + ۱۲ سایت دیگر  
جانشین فرمانده انتظامی خراسان جنوبی از انهدام باند بزرگ سارقان اماکن دولتی و کشف اموال مسروقه خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۳:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
امیر سرتیپ بیدادی گفت: نیرو های قرارگاه منطقه ای جنوب غرب کشور در پی ساعت ها کار اطلاعاتی، عملیاتی و میدانی این محموله سلاح قاچاق شامل 9 قبضه سلاح جنگی از نوع شاتگان پنج ستاره را کشف کردند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۲۰:۵۹   + ۲۴ سایت دیگر  
9 قبضه سلاح جنگی از نوع "شاتگان پنج ستاره" در یک عملیات اطلاعاتی توسط نیروهای ارتش در قرارگاه منطقه ای جنوب غرب "نزاجا" کشف و جمع آوری شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۶:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی تالش از دستگیری اعضای باند 11 نفره کلاهبرداری که با چک های بلامحل اقدام به خرید لوازم خانگی می کردند، خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۵:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
با انهدام باند سرقت به عنف و سیم و کابل در شهرستان های رفسنجان، کرمان و زرند،سارقان دستگیر واموال سرقتی کشف شدند.
میبد خبر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۰۸:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان میبد از انهدام باند 6 نفره سارقان سیم برق در این شهرستان خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۶:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از دستگیری اعضای یک باند سه نفره که با ضرب و شتم و بستن دست و پای یک پیرمرد چوپان 36 رأس دام وی را سرقت کرده بودند در عملیات کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان نایین خبر داد.
حادثه 24   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۶:۲۴   + ۲۱ سایت دیگر  
حادثه 24 - فرمانده انتظامی استان از دستگیری اعضای 5 نفره باند سرقت از منازل آپارتمانی و کشف 41 فقره سرقت از آنان با تلاش مأموران پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان قم و تهران خبر داد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۵:۰۴   + ۳۱ سایت دیگر  
دادستان تهران از انهدام باند خانوادگی تولید زیرزمینی داروهای تقلبی ترک اعتیاد و قرص های روان گردان در استان تهران خبر داد.
دیده بان البرز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۴:۴۲    
رئیس پلیس آگاهی استان البرز از انهدام باند سرقت از منازل و دستگیری اعضای آن توسط پلیس آگاهی شهرستان نظرآباد خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۳:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
حوادث رکنا: رئیس پلیس استان خوزستان از انهدام باند مواد مخدر همراه با کشف محموله 51 کیلوگرمی مواد در این شهرستان خبر داد .
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۳:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان سمنان از دستگیری سارقان حرفه ای ECUخودرو در شهرستان دامغان و اعتراف آن ها به 47 فقره سرقت در سطح استان خبر داد
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۲۰:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی غرب استان تهران، از انهدام باند کلاهبرداری 110 میلیارد ریالی از شهروندان از طریق جعل عنوان کارمندان جهاد کشاورزی خبر داد.
فرمانده انتظامی شهرستان ارومیه از انهدام باند سارقان حرفه ای ویلا باغ ها در این شهرستان به تعداد 17 فقره سرقت خبر داد.
اول فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۸:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی استان فارس هم از انهدام باند جاعلان اسناد ملکی و دستگیری سه متهم در این خصوص خبر داد. سرهنگ کاووس حبیبی در این باره اظهار داشت: در پی دریافت خبری مبنی بر اینکه فردی با تشکیل باند و شناسایی املاک با ارزش بالا در سطح شهر شیراز با دیوار نویسی و نصب پوستر تبلیغاتی و درج شماره تلفن ...
صاحب نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۰:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان اصفهان از دستگیری چهار عضو یک خانواده که 27 قبضه اسلحه جنگی را به وسیله یک دستگاه سواری پژو 405 به اصفهان منتقل کرده بودند، خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۲۱:۳۸   + ۱۷ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان اصفهان از انهدام باند خانوادگی قاچاق سلاح به اصفهان خبر داد و گفت: از این سلاح ها در تجمعات و اغتشاشات اخیر هم به منظور پیشبُرد سیاست کشته سازی علیه مردم استفاده شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۲۰:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
جانشین فرمانده استان خوزستان از دستگیری پنج سارق مسلح و کشف پنج فقره سرقت مسلحانه و 25 فقره سرقت عادی منزل در شهرستان اهواز خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۶:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
رکنا: رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از انهدام یک باند 4 نفره که اقدام به سرقت 11 دستگاه خودرو و 2 دستگاه موتورسیکلت به ارزش 40 میلیارد ریال کرده بودند در عملیات کارآگاهان این پلیس خبرداد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۵:۰۷   + ۱۶ سایت دیگر  
جانشین فرمانده انتظامی استان سمنان از انهدام باند قاچاق سلاح در این استان پس از یک عملیات پیچیده خبر داد و گفت: در جریان این عملیات 2 نفر دستگیر شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۳:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شرق استان تهران از دستگیری اعضای باند 4 نفره سوداگران مرگ و کشف بیش از 58 کیلوگرم مواد مخدراز نوع هروئین در دماوند خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی البرز از دستگیری و انهدام باند سارقان اماکن خصوصی و کشف 50 فقره سرقت در شهر فردیس خبر داد.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۰:۴۶   + ۲۲ سایت دیگر  
اهواز- فرمانده انتظامی خوزستان با اشاره به کشف 98 قبضه سلاح غیرمجاز در استان گفت: در این ارتباط 76 نفر دستگیر و یک باند قاچاق اسلحه در خوزستان منهدم شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۰۸:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری 3 سارق موتورسیکلت با اعتراف به 20 فقره سرقت در استان های البرز و تهران خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۲۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان رودبارجنوب از انهدام باند سرقت مسلحانه در این شهرستان خبر داد.
مرصاد   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۷:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
مرصاد نیوز:فرمانده انتظامی استان از انهدام باند قاچاق سلاح و مهمات در کرمانشاه، کشف 14 قبضه کلت کمری و 28 تیغه خشاب و دستگیری دو قاچاقچی خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۶:۴۷    
فرمانده انتظامی استان آذربایجان غربی از شناسایی کارگاه و انهدام باند تهیه و توزیع مواد محترقه غیر مجاز در شهرستان بوکان طی عملیات ضربتی پلیس امنیت عمومی انتظامی استان، خبر داد
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۶:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از انهدام باند قاچاق سلاح و مهمات در کرمانشاه، کشف 14 قبضه کلت کمری و دستگیری دو قاچاقچی خبر داد.
برترین ها / صدای ایران   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۲۰:۳۴   + ۲۱ سایت دیگر  
فرمانده هنگ مرزی شهرستان مهران از متلاشی شدن باند قاچاق انسان در مرز مهران خبر داد و گفت: 2 نفر بومی منطقه که به عنوان راهنما فعالیت داشتند،در این راستا دستگیر شدند.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۵:۱۱   + ۱۷ سایت دیگر  
سردار "علی اکبر جاویدان" اظهار داشت: پس از اطلاع ماموران پلیس امنیت عمومی مبنی بر انتقال تعدادی سلاح جنگی از مرزهای غربی به شهر کرمانشاه و اینکه قاچاقچیان قصد انتقال آن با یک دستگاه خودرو سواری به محلی مشخص را دارند، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۴:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
کرج-‬ جانشین فرمانده انتظامی البرز‬ از دستگیری و انهدام باند سارقان مغازه و انبارهای صنعتی با 15 فقره سرقت در شهرستان فردیس خبر داد.
اتحاد خبر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۰:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
اتحادخبر: رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر گفت: با شناسایی و انهدام باند سه نفره سارقین غیربومی احشام در شهرستان های جنوبی این استان، تعداد 31 فقره سرقت احشام کشف شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۰۸:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان زنجان از کشف انبار غیرمجاز در امر تولید و فروش روغن موتور تقلبی در زنجان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۰۰:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
جانشین فرمانده انتظامی آذربایجان غربی از انهدام باند قاچاق سلاح و کشف 7 قبضه سلاح جنگی و شکاری غیرمجاز در شهرستان سردشت، خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۰۰:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی زهک از دستگیری 6 سارق و کشف 12 فقره سرقت منزل و اماکن دولتی در این شهرستان خبر داد.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۲۲:۰۹   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار "علی اکبر جاویدان" اظهار داشت: پس از اطلاع ماموران پلیس امنیت عمومی "سرپل ذهاب" مبنی بر اینکه اعضای یک باند تعداد قابل توجهی سلاح و مهمات وارد شهرستان کرده اند، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۲۱:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
بوشهر- رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر از شناسایی و انهدام باند سه نفره سارقین احشام غیر بومی در شهرستان های جنوبی استان و کشف تعداد 31 فقره سرقت احشام خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۲۰:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
حوادث رکنا: فرمانده انتظامی شهرستان مراغه از شناسایی و دستگیری باند سارقان منازل و کشف 19 فقره سرقت منزل خبر داد.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۷:۵۶   + ۸۹ سایت دیگر  
سردار وحید مجید، رئیس پلیس سایبری کشور گفت: بر اساس رصدهای صورت گرفته در فضای مجازی و با استناد به تجارب ادوار گذشته برگزاری کنکور در کشور، مشخص است تعدادی از مجرمان سایبری با انجام تبلیغات دروغین و فریبنده عمدتاً در شبکه های اجتماعی و پیام رسان های غیربومی و استفاده از ترفندهای خاص مدعی دسترسی به ...