چهارشنبه ۱۷ خردادساعت ۲۲:۰۲Jun 2023 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اسکناس»

خبرگزاری اقتصادی ایران   ۲ ساعت پیش    
اقتصاد ایران: در تابلوی معاملاتی مرکز مبادله ارز و طلای ایران، امروز چهارشنبه 17 خرداد ماه، قیمت هر اسکناس دلار 42هزار و 124 تومان اعلام شد.
اقتصاد ایران: در تابلوی معاملاتی مرکز مبادله ارز و طلای ایران، امروز چهارشنبه 17 خرداد ماه، قیمت دلار به صورت اسکناس 42 هزار و 124 تومان و نرخ حواله دلار 38 هزار و 295 تومان اعلام شد.
طلا   ۳ ساعت پیش    
نرخ اسکناس و حواله دلار و درهم در معاملات امروز مرکز مبادله ارز و طلای ایران ثابت ماند در حالی که قیمت یورو افزایش یافت.
افکار نیوز   ۴ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
در تابلوی معاملاتی مرکز مبادله ارز و طلای ایران، امروز چهارشنبه 17 خرداد ماه، قیمت هر اسکناس دلار 42هزار و 124 تومان و نرخ حواله دلار 38هزار و 295 تومان اعلام شد.
طلا   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
نرخ اسکناس و حواله دلار ، درهم و یورو در معاملات امروز مرکز مبادله ارز و طلای ایران کاهشی شد.
طلا   ۶ ساعت پیش    
نرخ اسکناس و حواله دلار ، درهم و یورو در معاملات امروز مرکز مبادله ارز و طلای ایران کاهشی شد.
نقدینه   ۸ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، در معاملات امروز (چهارشنبه 17 خرداد ماه 1402) مرکز مبادله ارز و طلای ایران، هر اسکناس دلار آمریکا به 42 هزار و 124 تومان و نرخ حواله دلار نیز به 38 هزار و 295 تومان رسیده است که نسبت به روز کاری قبل، کاهش یافته است. ...
به گزارش ایران اکونومیست ، معاملات بازار مبادله ارز و طلای ایران، قیمت هر اسکناس دلار امروز (چهارشنبه 17 خرداد ماه) با کاهش نسبت به روز کاری قبل معادل 42 هزار و 124 تومان و قیمت حواله دلار 38 هزار و 295 تومان اعلام شد. ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۰۹:۲۸    
در تابلوی معاملاتی مرکز مبادله ارز و طلای ایران، امروز چهارشنبه 17 خرداد ماه، قیمت هر اسکناس دلار 42هزار و 124 تومان و نرخ حواله دلار 38هزار و 295 تومان اعلام شد.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۰۷:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
تجارت نیوز نوشت: در هفته های گذشته قیمت دلار روزهای پرخبری را پشت سر گذاشت. طی این مدت این اسکناس منطقه های حمایتی را از دست داد و به کانال 50 هزار تومانی برگشت. دیروز دلار با قیمت 50 هزار و 800 تومان معامله شد و نوسان محدود افزایشی داشت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۶:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی قائم شهر از دستگیری فردی که با جعل اسکناس 100 هزار تومانی اقدام به کلاهبرداری از شهروندان می کرد، خبر داد.
نقدینه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، در معاملات امروز (سه شنبه 16 خرداد ماه 1402) مرکز مبادله ارز و طلای ایران، هر اسکناس دلار آمریکا به 42 هزار و 135 تومان و نرخ حواله دلار نیز به 38 هزار و 304 تومان رسیده است که نسبت به روز کاری قبل، بدون تغییر است. ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۱:۵۸    
در تابلوی معاملاتی مرکز مبادله ارز و طلای ایران، امروز سه شنبه 16 خرداد ماه، قیمت هر اسکناس دلار 42هزار و 135 تومان و نرخ حواله دلار 38هزار و 304 تومان اعلام شد.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۱:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
کانون صرافان نیز نرخ امروز دلار را 41 هزار و 715 تومان برای خرید و 42 هزار و 135 تومان برای فروش قیمت گذاری کرده است. در تابلوی معاملاتی مرکز مبادله ارز و طلای ایران نیز قیمت هر اسکناس دلار 42 هزار و 135 تومان و قیمت حواله دلار 38 هزار و 306 تومان اعلام شد.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۰۷:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
تجارت نیوز نوشت: قیمت دلار در بازار نیمه تعطیل روز شنبه با روند کاهشی روبرو و در کانال 50 هزار تومانی معامله شد. اسکناس دلار در آخرین معامله بازار آزاد با قیمت 50 هزار و 640 تومان مبادله شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۰:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
پیامدهای دلارزدایی بیش از هر حوزه ای خود را در عرصه تجارت نشان خواهد داد اما این پیامدها تنها محدود به بازرگانی و اقتصاد نیست.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۰۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
معمولا تا اتفاقی برای ما نیفتد دنبال راه چاره برایش نمی گردیم؛ یعنی اصلا به فکر پیشگیری نیستیم تا وقتی که یک بلایی سرمان بیاید. یکی از بدترین اتفاق هایی که ممکن است برای هر آدمی بیفتد، گرفتن پول تقلبی است.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۲۰:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
اولین پیامد وضع تحریم ها علیه بانک های ایرانی، قطع کامل دسترسی به ذخایر ارزی در بانک های خارجی بود. این فاکتور خود نقش مهمی را در سریال شوک های ارزی پیاپی و جهش های اسکناس آمریکایی بازی کرده است ...
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۰:۳۶    
در تابلوی معاملاتی مرکز مبادله ارز و طلای ایران، امروز قیمت هر اسکناس دلار 42 هزار و 135 تومان و قیمت حواله دلار 38 هزار و 306 تومان اعلام شد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۷:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
بازار ارز امروز نیمه تعطیل بود و علاوه بر سیگنال های مساعد سیاسی در حوزه برجام، معامله گران نیز تمایلی به مبادله در این بازار نداشتند. قیمت دلار امروز یک کانال کاهش داشت و فعالان بازار در انتظار ثبات قیمت اسکناس آمریکایی بعد از تعطیلات هستند.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۶:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس دلار اسکناس در بازار مبادله به قیمت 42,135 تومان رسیده و دلار حواله 38,304 تومان قیمت گذاری شد، یورو اسکناس 45,181 تومان شده و یورو حواله نیز 41,074 تومان مبادله شد. درهم اسکناس نیز در بازار مبادله به 11,470 تومان رسیده و درهم حواله 10,430 تومان مبادله شد. ...
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۳:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
در تابلوی معاملاتی مرکز مبادله ارز و طلای ایران، امروز قیمت هر اسکناس دلار 42 هزار و 145 تومان و قیمت حواله دلار 38 هزار و 304 تومان اعلام شد.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۲:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
اسکناس یورو روز گذشته در بازار آزاد با قیمت 54 هزار و 980 تومان معامله شد و 100 تومان کاهش قیمت داشت. در سایت بازار متشکل نیز اسکناس یورو به قیمت 44 هزار و 887 تومان رسید و کاهش 250 تومانی داشت. یوروی حواله نیز با قیمت 40 هزار و 807 تومان عرضه شد و با کاهش 200 تومانی یک کانال پایین تر آمد.
صدای بورس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۲:۴۳    
در تابلوی معاملاتی مرکز مبادله ارز و طلای ایران، امروز قیمت هر اسکناس دلار 42 هزار و 135 تومان و نرخ حواله دلار 38 هزار و 304 تومان اعلام شد.
نقدینه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۲:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، در معاملات امروز (شنبه 13 خرداد ماه 1402) مرکز مبادله ارز و طلای ایران، هر اسکناس دلار آمریکا به 42 هزار و 135 تومان و نرخ حواله دلار نیز به 38 هزار و 304 تومان رسیده است. ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۲:۴۱    
قیمت دلار امروز نوسان در کانال 51 هزار تومانی را تجربه می کند. در حالی که دلار معاملات روز پنجشنبه را در قیمت 51 هزار و 89 تومان پایان داده بود، امروز در حال رفت و برگشت به سطح 51 هزار و 200 تومان است ...
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۲:۰۰    
کانون صرافان نرخ امروز دلار را 41 هزار و 737 تومان برای خرید و 42 هزار و 123 تومان برای فروش قیمت گذاری کرده است. در تابلوی معاملاتی مرکز مبادله ارز و طلای ایران نیز امروز قیمت هر اسکناس دلار 42 هزار و 145 تومان و قیمت حواله دلار 38 هزار و 304 تومان اعلام شد.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۱:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
در تابلوی معاملاتی مرکز مبادله ارز و طلای ایران، امروز شنبه 13 خرداد ماه، قیمت هر اسکناس دلار 42هزار و 145 تومان و نرخ حواله دلار 38هزار و 304 تومان اعلام شد. ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
در تابلوی معاملاتی مرکز مبادله ارز و طلای ایران، امروز شنبه 13 خرداد ماه، قیمت هر اسکناس دلار 42هزار و 145 تومان و نرخ حواله دلار 38هزار و 304 تومان اعلام شد.
سلام نو / ایبنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۵:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
در جدول زیر قیمت دلار، یورو در بازار امروز 9 خرداد 1402 آمده است که طبق آن قیمت دلار به 42 هزار و 351 تومان رسید.
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
امروز جمعه 12 خرداد 1402 بر اساس معاملات بازار مبادله ارز و طلای ایران، قیمت هر اسکناس دلار امروز، 51 هزار و 89 تومان و قیمت هر اسکناس یورو 54 هزار و 980 تومان اعلام شد.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۸:۰۱    
قیمت دلار از چهارم تا روز پنجشنبه 11 خردادماه نشان می دهد که اسکناس آمریکایی 340 تومان کاهش قیمت داشته است.
شفا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۲:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
دلار در مرکز مبادله ارز و طلا در بخش اسکناس بدون تغییر، 42 هزار و 135 تومان و در بخش حواله 38 هزار و 304 تومان کشف قیمت شد.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۰:۳۶    
قیمت دلار طی هفته های گذشته در کانال 51 هزار تومانی جا خوش کرده است. این قیمت، منطقه تعادلی برای اسکناس آمریکایی محسوب می شود و سیگنال های قوی سیاسی نیز نتوانسته مانع ماندن دلار در این محدوده شود. ترفند جدید بازارساز برای حفظ این کانال قیمتی در هفته نیمه تعطیل پیش رو چیست؟
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۰۹:۱۴    
دانلود فیلم اصلی کد ویدیو
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۰۷:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
قیمت دلار طی هفته های گذشته در کانال 51 هزار تومانی جا خوش کرده است. این قیمت، منطقه تعادلی برای اسکناس آمریکایی محسوب می شود و سیگنال های قوی سیاسی نیز نتوانسته مانع ماندن دلار در این محدوده شود. ترفند جدید بازارساز برای حفظ این کانال قیمتی در هفته نیمه تعطیل پیش رو چیست؟
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۷:۳۵    
نصر: نرخ انواع ارز شامل دلار، یورو و درهم و قیمت هر گرم طلای 18 عیار امروز و در مرکز مبادله ایران اعلام شد. در این میان نرخ دلار، یورو و درهم به صورت اسکناس و حواله کاهش یافت و قیمت اعلامی برای هر گرم طلای 18 عیار ثابت ماند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۶:۵۶   + ۴۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، بر اساس قیمت انواع ارز که در مرکز مبادله ایران اعلام شده، امروز (پنجشنبه یازدهم خرداد ماه) آخرین نرخ ثبت شده، هر دلار آمریکا به صورت اسکناس و حواله به ترتیب 42 هزار و 135 تومان و 38 هزار و 304 تومان است. ...
طلا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۶:۰۲    
نرخ اسکناس و حواله دلار ، درهم و یورو در معاملات امروز مرکز مبادله ارز و طلای ایران کاهش یاقت.
سلام نو / اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۳:۳۱   + ۲۶ سایت دیگر  
در تابلوی معاملاتی مرکز مبادله ارز و طلای ایران، امروز قیمت هر اسکناس دلار 42 هزار و 135 تومان و قیمت حواله دلار 38 هزار و 306 تومان اعلام شد.
طلا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۰:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
نرخ اسکناس و حواله دلار ، درهم و یورو در معاملات امروز مرکز مبادله ارز و طلای ایران کاهش یاقت.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۰:۰۴    
امروز روند کاهشی قیمت دلار، این اسکناس را به کانال 50 هزار تومانی رساند. معامله گران بازار ارز وزنه اخبار مثبت سیاسی را عامل اصلی کاهش قیمت اسکناس آمریکایی می دانند و معتقدند بازارساز با انتشار شایعه، مانع ورود دلار به کانال های قیمتی بالاتر می شود.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۰:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
در جریان معاملات امروزبازار ارز و طلا، قیمت انواع سکه و ارز در بازار کاهش داشت. دلار امروز در مرکز مبادله ارز و طلا در بخش اسکناس بدون تغییر، 42 هزار و 144 تومان و در بخش حواله 38 هزار و 312 تومان کشف قیمت شد . ...
سلام نو / تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۹:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
امروز قیمت دلار محدوده حمایتی 51 هزار تومانی را شکست و با قیمت 50 هزار و 950 تومان معامله شد.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۷:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
در تابلوی معاملاتی مرکز مبادلات ارزی در روز جاری، نرخ اسکناس یورو با افزایش نسبت به روز کاری قبل معادل 45 هزار و 187 تومان، و نرخ حواله یورو 41 هزار و 79 تومان اعلام شده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۴:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
قیمت هر اسکناس دلار امروز (چهارشنبه 10 خردادماه) بدون تغییر نسبت به روز کاری قبل معادل 42 هزار و 144 تومان و قیمت حواله دلار 38 هزار و 312 تومان اعلام شد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۳:۱۴   + ۳۰ سایت دیگر  
در تابلوی معاملاتی مرکز مبادله ارز و طلای ایران، امروز 10 خرداد 1402، قیمت هر اسکناس دلار 42هزار و 144 تومان و نرخ حواله دلار 38هزار و 312 تومان اعلام شد.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۱:۴۴   + ۲۲ سایت دیگر  
تسنیم نوشت: بر اساس معاملات بازار مبادله ارز و طلای ایران، قیمت هر اسکناس دلار امروز (چهارشنبه 10 خردادماه) بدون تغییر نسبت به روز کاری قبل معادل 42 هزار و 144 تومان و قیمت حواله دلار 38 هزار و 312 تومان اعلام شد. ...
روند بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۱:۰۷   + ۲۹ سایت دیگر  
در تابلوی معاملاتی مرکز مبادله ارز و طلای ایران، امروز چهارشنبه 10 خردادماه، قیمت هر اسکناس دلار 42 هزار و 144 تومان و نرخ حواله دلار 38 هزار و 312 تومان اعلام شد. ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۰:۵۴   + ۷۲ سایت دیگر  
در تابلوی معاملاتی مرکز مبادله ارز و طلای ایران، امروز چهارشنبه 10 خرداد ماه، قیمت هر اسکناس دلار 42هزار و 144 تومان و نرخ حواله دلار 38هزار و 312 تومان اعلام شد.