جمعه ۲۶ شهریورساعت ۲۰:۰۴Sep 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تکنیکال»

خبرگزاری تابناک   ۴۹ دقیقه پیش    
امروز مطالبی همچون توصیه تحلیل گران به معامله گران | سیگنال دلار فردایی چیست؟، تحلیل تکنیکال چهار نماد بورسی، آنچه باید درباره پذیره نویسی داریوش بدانید، پیش بینی بورس در هفته چهارم شهریور | فروش ها به پایان خواهد رسید؟، پنج توصیه به سهامداران ...
نبض بورس   ۶ ساعت پیش    
امروز به درخواست کاربران سایت نبض بورس چهار نماد خساپا، وهنر، شصدف و سکارون به لحاظ تکنیکالی مورد بررسی قرار گرفتند. این چهار نماد چه روندی را طی خواهند کرد؟
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۸:۴۶    
به درخواست کاربران سایت نبض بورس امروز به تحلیل چهار نماد فملی، خکار، غچین و دی خواهیم پرداخت. این چهار نماد چه روندی را طی خواهند کرد؟
مدیر اینفو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۰:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
بازار سرمایه یکی از بازارهایی است که پتانسیل خوبی برای بدست آوردن سود دارد. این بازار میان تامین کنندگان سرمایه مانند سرمایه گذاران حقیقی و حقوقی و متقاضیان سرمایه مانند شرکت ها، دولت یا اشخاص ارتباط برقرار می کند و خرید و فروش اوراق مالکیت و اوراق بدهی را ممکن می سازد. ...
وانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
اهداف تکنیکال ارز دیجیتال دوج کوین مورد بررسی قرار گرفت.
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۶:۳۳    
تحلیل تکنیکال سهام شرکت پتروشیمی بوعلی را بخوانید.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۲۳    
در حال حاضر بیت کوین در نزدیکی منطقه 47,500 دلار با مقاومت قدرتمندی روبرو است.
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۲:۲۸    
تحلیل تکنیکال سهام شرکت فرآوری مواد معدنی ایران را بخوانید.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۲:۲۲    
به درخواست کاربران سایت نبض بورس امروز چهار نماد خودکفا، شتران، حکشتی و فولاد مورد بررسی قرار گرفت. این چهار نماد چه روندی را در روزهای آینده بورس طی خواهند کرد؟
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۱:۱۸    
تحلیل تکنیکال سهام بانک ملت را بخوانید.
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۰:۵۸    
تحلیل تکنیکال نماد غزر منتشر شد.
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۷:۵۸    
تحلیل تکنیکال شاخص دارو به شاخص کل را بخوانید.
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۶:۵۸    
تحلیل تکنیکال سهام دیران را بخوانید.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۶:۴۵    
امروز مطالبی همچون تحلیل تکنیکال چهار نماد بورسی، صف نشینی برای خرید این نمادها!، در فرابورس چه خبر است؟، خبر بد برای بیت کوین و دیگر ارز های دیجیتالی، فسبزوار را بخریم؟، ارزش سهام عدالت افزایش یافت، دلار دوباره صعودی شد /عبور درهم از مرز 7400 تومان؛ در سایت نبض بورس قرار گرفته است.
موج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۴:۲۷    
بعد از اینکه شاخص کل بورس حمایت یک میلیون و 530 هزار واحد را به سمت پایین شکسته بود بسیاری از تحلیلی گران تکنیکال با در نظر گرفتن جو بازار و شرایط اقتصادی کشور منتظر بازگشت شاخص کل از حمایت یک میلیون و 470 هزار واحدی بودند که امروز این اتفاق رخ داد و احتمالا ابتدای فردا هم بازار مثبت خواهد بود.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۳:۵۰    
اگر بیت کوین نتواند از منطقه مقاومت 46,000 دلاری عبور کند، می تواند روند نزولی خود را از سر بگیرد. اولین حمایت در این روند نزولی نزدیک به سطح 44,600 دلار است.
طلا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۹:۳۰    
هفته گذشته برای طلا به هیچ عنوان هفته خوبی نبود و سرمایه گذاران شاهد سقوط شدید قیمت طلا بودند اما در روز گذشته این فلز گرانبها تلاش کرد تا برخی از سطوح بالایی که در هفته گذشته از دست داده بود را بازپس گیرد.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۸:۳۴    
اگرچه بازار سرمایه در همین مدت کوتاه نشان داده است که نسبت به سیاستهای حمایتی دولت از بازار سرمایه خوش بین است؛ اما همچنان نسبت به مذاکرات برجامی وین در شرایط انتظار به سر می برد.
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۰:۳۳    
تحلیل تکنیکال سهام شرکت تامین سرمایه امین را بخوانید.
روند بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۲۳:۲۳    
بیت کوین در محدوده میانگین متحرک 200 روزه خود با عرضه زیاد همراه شده و محدوده 43 تا 45 هزار دلار سرنوشت روند صعودی یا نزولی بیت کوین را مشخص می کند. ...
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۲۲:۰۳    
تحلیل تکنیکال غگل (22 شهریور 1400) را بخوانید.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۲۱:۴۷    
به درخواست کاربران سایت نبض بورس امروز 22 شهریور 1400 چهار نماد قصفها، شپنا، فایرا و خصدرا مورد تحلیل قرار گرفتند. این چهار نماد چه روندی را در روز های آینده بورس احتمالا طی خواهند کرد؟
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۲۰:۴۸    
تحلیل تکنیکال شرکت بین المللی محصولات پارس را بخوانید.
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۸:۴۳    
تحلیل تکنیکال نماد شرکت بین المللی ساروج بوشهر منتشر شد.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۵:۲۳    
بیت کوین در حال حاضر بسیار پایین تر از سطح 46,000 دلار (44,690 دلار در این لحظه) و میانگین متحرک ساده ساعتی 100 معامله می شود. در صورت افزایش قیمت، اولین مقاومت نزدیک به سطح 45,750 دلار پیش روی این ارز قرار می گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۰:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
بازار سرمایه این روزها وارد یک فاز اصلاحی شده و در صورتی که نتواند طی روزهای آینده از این روند نزولی خارج شود، می توان گفت عوامل رشد دهنده بازار توان خود را از دست داده اند و بازار در هفته های اینده با کاهش قیمت سهم ها روبرو خواهد شد.
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
تحلیل تکنیکال نماد چدن را بخوانید.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۸:۵۰    
امروز مطالبی همچون وضعیت سبد سهام عدالت 21 شهریور 1400، ضرر 20 درصدی خریداران پالایش یکم بعد از گذشت یکسال، تحلیل تکنیکال چهار نماد بورسی، فرش قرمز بازار سرمایه زیر پای گروسی!، پیش بینی قیمت رمزارز ها تا پایان سال، سهامداران گروه سیمانی بخوانند، پیش بینی بورس فردا دوشنبه 22 شهریور ...
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۸:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
تحلیل تکنیکال نماد بسویچ منتشر شد.
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۸:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
تحلیل تکنیکال نماد تابا را بخوانید.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۷:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
با وجود اینکه بیت کوین اخیرا افت قابل توجهی تجربه کرده، برخی از تحلیلگران با استناد به روند حرکتی نمودارهای تکنیکال پیش بینی می کنند که این رمزارز احتمالا تا ماه آینده روند صعودی در پیش بگیرد.
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۵:۱۸    
تحلیل تکنیکال نماد توریل را بخوانید.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۷:۵۸    
یک کارشناس بازار سرمایه با اشاره به اینکه بازار سرمایه متعادل به کار خود ادامه می دهد، گفت: شاخص کل از لحاظ تکنیکال به محدوده مقاومت رسیده است و طول می کشد تا آن را رد کند.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۲۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
بسیاری از سهامداران از تحلیلگران سایت نبض بورس درخواست کرده بودند که چهار سهم ذوب، وتجارت، وخارزم و بکام مورد تحلیل قرار بگیرند. این چهار سهم در روزهای آینده بورس چه روندی را طی خواهد کرد؟
وانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۲۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
تکنیکال نماد شسپا (نفت سپاهان) بررسی شد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۴:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
کاربرد آفت کشهای شیمیایی در مدیریت تلفیقی عوامل خسارتزای گیاهی به عنوان یک نیاز حیاتی در دفاع از امنیت غذایی کشور می باشد. قدرت دفاعی کشور در این زمینه وابسته به دستاوردهای علمی و میزان سرمایه گذاری در بخش شیمی کشاورزی و تولید مواد تکنیکال لازم برای تولید آفت کشهای شیمیایی مورد نیاز کشور است ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۲۳:۲۰    
امروز مطالبی همچون پیش بینی روند بازار ارز در هفته آینده؛ دلار فردایی چند؟، تحلیل تکنیکال چهار نماد بورسی، چرا سود شرکت ها مطابق برنامه زمان بندی شده پرداخت نمی شود؟، چینی ها کندل سازی کردند کارشناس ایرانی پاسخ داد!، اینفلوئنسر ها بخوانند ...
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۳:۳۶    
به درخواست کاربران سایت چهار نماد غگل، سرود، بوعلی و وبانک توسط تحلیلگران سایت نبض بورس مورد تحلیل قرار گرفت. این چهار نماد چه اهدافی را دارند؟
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۹:۵۶    
روز گذشته کلیپی در فضای مجازی دست به دست شد که در آن کلیپ چینی ها با یک شمارش معکوس دسته جمعی در حجم بالا فروش می زدند و حمایت بیت کوین را با فشار فروش می شکستند! این کلیپ را بسیاری دستاویز قرار دادند تا تحلیل تکنیکال را یک بار دیگر زیر سئوال ببرند ...
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۸:۵۶    
معاملات این هفته نیز به پایان رسید و بازار نتوانست بیشتر سهامداران را راضی نگه دارد. برخی از سهامداران خواستار تحلیل روند قیمتی چهار نماد دتولید، شاوان، پارس و لکما بودند. این چهار نماد بورسی در روزهای آینده چه روندی را طی خواهند کرد؟
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۰۹:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
اگر بیت کوین نتواند منطقه مقاومت 47,500 دلاری را تثبیت کند، می تواند افت جدیدی را آغاز کند. حمایت فوری در روند نزولی نزدیک به سطح 45,500 دلار است.
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۲۲:۰۲    
تحلیل تکنیکال نماد قادر منتشر شد.
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۲۰:۴۷    
تحلیل تکنیکال ماشین سازی اراک را بخوانید.
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۹:۱۷    
تحلیل تکنیکال صعود و نزول دلار را بخوانید.
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
تحلیل تکنیکال نماد حکشتی را در این خبر بخوانید.
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۵:۰۷    
تحلیل تکنیکال نسبت شاخص شیمیایی به شاخص کل 17 شهریور 1400 را بخوانید.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۴:۲۶    
قبل از آغاز موج بهبودی، کف قیمت نزدیک تراز 42,000 دلار شکل گرفت. سپس قیمت از مقاومت 45,000 دلاری عبور کرد و سطح فیبوناچی اصلاحی 23.6 درصدی حرکت نزولی سقف نوسانی 52,800 دلار به کف قیمت 42,000 دلار را شکست.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۰:۱۰    
امروز مطالبی همچون آخرین سیگنال های مهم برای معامله گران بورس، بزرگترین عرضه اولیه امسال در راه است، آخرین خبر ها از عرضه اولیه کیمیا تک، قیمت لحظه ای دلار و یورو در بازار، عرضه اولیه حآفرین دوشنبه به بازار می آید، تحلیل تکنیکال چهار نماد بورسی، حجم مشکوک چیست؟ ...
طلا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۰۹:۳۲    
قیمت طلا در روز گذشته کاهش قابل توجهی را از خود نشان داد اما با این حال همچنان روندی صعودی دارد. بسیاری از فعالین بازار انتظار دارند که در ادامه این هفته قیمت طلا افزایش پیدا کند.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۲۱:۴۲    
به درخواست بسیاری از کاربران سایت چهار نماد حفاری، وآیند، سیتا و وزمین انتخاب شد تا امروز توسط تحلیلگران سایت نبض بورس مورد بررسی قرار گیرند. این چهار نماد در روزهای آینده چه روندی را طی خواهند کرد؟