دوشنبه ۰۳ مهرساعت ۰۶:۰۱Sep 2023 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تکنیکال»

بورس نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۰۵:۳۲    
اگر سهم بتواند خود را بالای آن تثبیت کند و در بال بالایی به حرکت خود ادامه دهد، احتمال رشد بیشتر است.
بورس نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۰۴:۴۵    
از طرفی دیگر شپنا در یک کانال صعودی بلندمدت قرار گرفته است و کف این کانال و حمایت فلت ابر کومو محدوده 650 تا 700 تومان را نشان می دهد.
بورس نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۰۴:۴۵    
از زاویه دید اندیکاتور ها هم هنوز تأیید لازم برای حرکات صعودی نداریم و همان طور که در بالا گفته شد تأیید های پرایسی تا بعد از پایان تراکم قیمتی صعود را به ما نشان نخواهد داد.
بورس نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۰۴:۴۵    
در حمایت و یا مقاومت تا قبل از شکست می توان با تأییدیه کندلی وارد پوزیشن خرید یا فروش شد.
بورس نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۰۴:۴۵    
اگر قدرت خریداران روی تابلو بالا رود و برتری پیدا کنند اهداف سهم به ترتیب 600 و 750 تومان است.
بورس نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۰۴:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
باتوجه به فرسایشی بودنِ حرکتِ نزولی، نسبت به حرکتِ صعودی و سهمی وارِ قبلی و همچنین باتوجه به شناسایی دو سیگنالِ خرید توسطِ خطوطِ AL 1 و AL 2 (سیگنال های مشخص شده با شماره های 1 و 2 در تصویر شمارۀ 4) احتمالِ رشد قیمت و تستِ اوجِ قبلی بیش از 50% افزایش یافته است.
بورس نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۰۴:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
انتظار می رود که با ادامه روند صعودی، قیمت تا محدوده 28.500$ رشد داشته باشد.
بورس نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۰۴:۴۵    
قیمت رندر پس از خروج از این کانال، همچنان به رشد خود ادامه داده و توانست از دو شاخص EMA 20 و SMA 50 نیز باقدرت عبور کند.
بورس نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۰۴:۴۵    
بورس نیوز: رمزارز آوه (AAVE) پس از آن که به محدوده حمایتی خود (باکس بنفش رنگ) برخورد کرد، برای بار ششم مجدداً حمایت شد و به سمت خط روند نزولی که زیر آن در حال نوسان است حرکت کرده ...
بورس نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۰۴:۴۵    
دراین بین فضای حمایتی پیش روی سهم طی چند روز معاملاتی آینده ناحیه قیمت 390 تا 400 تومان است که در صورت حمایت دوباره از سهم در این محدوده می توانیم انتظار توانایی شکست مقاومت 440 تومان را به سمت بالا داشته باشیم.
بورس نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۰۴:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
در صورت ادامه دار بودن میزان تقاضا در این سهم تارگت کوتاه مدت آن 8540 و تارگت میان مدتی آن 12450 تومان خواهند بود.
بورس نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۰۴:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
بورس نیوز : شرکت سرمایه گذاری توسعه و عمران اردبیل با نماد ثتوسا در تایم فریم هفتگی بعد از رشد اخیر خود در اردیبهشت ماه با برخورد به سطح 38 صدم فیبوناچی وارد اصلاح شد. در حال حاضر محدوده 3200 محدوده حمایت داینامیکی سهم می باشد که هم طراز با سطح 5 دهم فیبوناچی نیز است. ...
نبض بورس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۰:۰۱    
روز چهارشنبه نماد وغدیر در میان تاثیرگذارترین نماد ها بر شاخص کل بورس بود. به همین دلیل این نماد برای تحلیل تکنیکال امروز انتخاب شده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۱:۵۴    
سحر اکبری / پژوهشگر اقتصاد دو رویکرد تحلیلی بنیادی و تکنیکال که به صورت گسترده برای یافتن فرصت های سرمایه گذاری در انواع دارایی ها مورد استفاده قرار می گیرند، می توانند تحلیلگران را در تحلیل روند کلی بازار سهام نیز یاری کنند .
شهر بورس   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۲۰:۱۴    
تحلیل تکنیکال وسینا در آخرین بروزرسانی 31 شهریور 1402، در ادامه تحلیل روزانه نمادهای بورسی مورد بررسی قرار گرفت.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۳:۱۰    
همان طور که می دانید سئو از سه بخش اصلی سئوی خارجی ، داخلی و تکنیکال تشکیل شده است. سئو داخلی یا on-pageیکی از مهم ترین بخش هایی است که یک متخصص سئو باید به آن توجه ویژه داشته باشد. در ادامه به این مبحث کلیدی خواهیم پرداخت: ...
پول نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۴:۲۴    
انجام تحلیل های تکنیکال و استفاده از ابزارهای مخصوص این کار در بین معامله گران بورسی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. یکی از مهم ترین ابزارهای تحلیل تکنیکال در بازارهای ارزدیجیتال، اندیکاتور ایچیموکو است ...
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۲:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: بازار سهام در آخرین روز های شهریورماه وضعیت آرامی دارد.از طرفی با وجود شرایط مساعد بنیادی و تکنیکال قیمت سهام کف های قوی ساختند و فروشنده ای هم در بازار نیست ...
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۰:۵۹    
سیگنال ارز دیجیتال فیوچرز، پیشنهادی برای خرید یا فروش یک ارز دیجیتال در آینده است. این سیگنال ها معمولاً توسط تحلیلگران تکنیکال یا بنیادی ارائه می شوند و بر اساس عوامل مختلفی مانند روند قیمت، اخبار و وقایع، و تحلیل تکنیکال صورت می گیرند.
نبض بورس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۸:۳۵    
روز گذشته نماد شتران به همراه هم گروهی خود شپنا از تاثیرگذارترین نمادها بر شاخص کل بورس بودند. به همین دلیل این نماد برای تحلیل تکنیکال امروز انتخاب شده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۰:۳۴   + ۱۵ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد- عاطفه چوپان : بازار سهام در آخرین روزهای شهریورماه وضعیت آرامی دارد. از طرفی با وجود شرایط مساعد بنیادی و تکنیکال قیمت سهام کف های قوی ساختند و فروشنده ای هم در بازار نیست اما از طرف دیگر با وجود ابهاماتی که همچنان درخصوص نرخ خوراک و افزایش قیمت خودروها وجود دارد و مقاومت نرخ دلار در ...
نبض بورس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۹:۵۱    
نماد وامید دارای یکی از بیشترین ارزشهای بازار در بورس تهران می باشد. به همین دلیل این نماد برای تحلیل تکنیکال امروز انتخاب شده است.
صدای بورس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۲:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
گزارش تحلیل تکنیکال از روند فعالیت بمیلا را در تایم فریم روزانه مطالعه می کنید.
نبض بورس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۹:۵۰    
امروز یکشنبه 26 شهریور 1402 قصد داریم تا به تحلیل تکنیکال نماد مارون بپردازیم. مقاومت و حمایت مهم مارون کجاست؟
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
امروز مطالبی همچون قیمت لحظه ای دلار و یورو پس از سه روز تعطیلی بازار، کدام گروه امروز لیدر بورس خواهد شد؟، قیمت انواع پژو و پراید در بازار امروز، اعتراض سهامداران به رفت و آمد مدیرعاملان در دو نماد داروئی، قیمت بنزین در آمریکا پس از مدت ها رکورد زد!، تقریبا نیمی از سهام بسویچ در پرتفوی این فرد! ...
شهر بورس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
تحلیل تکنیکال کوثر در آخرین بروزرسانی 25 شهریور 1402، در ادامه تحلیل روزانه نماد های بورسی مورد بررسی قرار گرفت.
شهر بورس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۳:۰۸    
خلیل قلی پور نائب رئیس هیئت مدیره غاذر گفت: بازار سرمایه با تحلیل تکنیکال حرکت نمی کند بلکه با تصمیم خریداران و فروشندگان حرکت می کند.
بورس نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۷:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
حمایت معتبر برای این نماد را محدوده ی 530 و تارگت بلند مدتی برای این نماد را 770 در نظر می گیریم.
بورس نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۵:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
در صورت تشکیل کف بالاتر (HL) می توان انتظار داشت سهم تا باکس زردرنگ که سقف تاریخی است رشد کند.
نبض بورس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۸:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
سهم کچاد دارای یکی از بیشترین ارزشهای بازار در بورس تهران می باشد. به همین دلیل این نماد برای تحلیل تکنیکال امروز انتخاب شده است.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۷:۱۵   + ۱۳ سایت دیگر  
در بالا و شرایطی که تکنیکال شاخص کل بورس دارد، پیش بینی می شود که بورس فردا روزی مثبت اما متعادل را طی کند و اندک تقاضای بهتری را نسبت به روز جاری شاهد باشیم.
بورس نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۳:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
طبیعتاً برای اهداف بالاتر نیاز به افزایش ارزش معاملات و تقاضا داریم. محدوده های قیمتی 2843، 2976 و 3149 ریال محدودة حمایتی و مقاومتی در این دوره از این نمودار هستند.
بورس نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۱:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
نقطه بازگشتی مهم ما 7352 ریال است که بعد آن بخواهد حرکت کند و طبق الگو ترسیم شده پیش برود.
بورس نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۰۹:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
بورس نیوز: در نمودار روزانه سهم شاهد عبور از و رسیدن به بالای ابرکومو هستیم؛ ولی شاهد برخورد دومرتبه نمودار سهم به خط روند شکسته شده سعودی است که اولین قدم برای رسیدن به سقف های بالاتر حرکت به سمت بالای این خط روند است. ...
نبض بورس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۰۸:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
سهم کگل دارای یکی از بیشترین ارزشهای بازار در بورس تهران می باشد. به همین دلیل این نماد برای تحلیل تکنیکال امروز انتخاب شده است.
بورس نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
بسته شدن کلوز کندل در زیر ناحیه سوم نوید شروع روند نزولی طلا پس از هفته ها رنج زدن است. در تایم روزانه بیشتر منتظر شکست ناحیه اول از پایین هستیم؛ چون در سطح ترند لاین شادو از بالا داریم و این نشان دهنده قدرت فروشندگان است.
برترین ها / حیات   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۰:۰۲   + ۱۵ سایت دیگر  
بررسی تکنیکالی دلار نشان می دهد که اسکناس آمریکایی روز قبل محدوده مقاومتی 49 هزار و 600 تومان را شکسته و در مرز مقاومت 50 هزار تومان قرار گرفته است.
بورس نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۰۹:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
بورس نیوز: پارسیان (بیمه پارسیان) از مردادماه 1399 همان ریزش تاریخی، اصلاح خود را آغاز کرده و در تاریخ 7 فروردین 1402 امسال موفق به شکست خط روند نزولی خود شده بود و صعود خود را آغاز کرد که در 17 اردیبهشت امسال دوباره اصلاح خود را با بازار شروع کرد و مجدداً خط روند نزولی بزرگ را که موفق به شکستش ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۶:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
حذف دلار 28 هزار و 500 تومانی از نرخ تسعیر ارز، برخی از صنایع پایین دستی را دچار کاهش حاشیه سود خواهد کرد. سهام شجم از این دست شرکت هاست. با این وجود آنالیز تکنیکال نمودار شجم چه چشم اندازی را پیش روی سهامداران ترسیم می کند؟
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۴:۳۰    
اگر شما هم به تازگی وارد بازار فارکس و ارز دیجیتال شده اید، حتما این سوال برایتان پیش آمده که تحلیل تکنیکال چیست و چه کاربردهایی دارد. تحلیل بازار فارکس یا تکنیکال در واقع ابزاری است که با استفاده از نمودارهای تاریخی، قیمت، نوسانات قیمت را در بازارهای مالی را بررسی و پیش بینی می کند ...
بورس نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
برای تشکیل ترند صعودی و افزایش بیشتر قیمت در سهم در آینده، شکست این محدوده مهم قیمتی بسیار حائز اهمیت است.
تیتر20   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۰:۵۱    
بررسی وضعیت بنیادی و تکنیکال نماد سمگا نشان می دهد که این شرکت توانسته در یک روند مثبت بازدهی خود را بالاتر از تورم حفظ کند، زیرا استراتژی سمگا افزایش سرمایه در مسیر رشد سودآوری بوده است.
بورس نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۰:۲۹    
روند سهم صعودی شده و در مسیر صعود قرار دارد با شکست ابر کوموی قرمز تارگت 10759 را در پیش دارد.
نبض بورس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۰:۱۱    
سهم میدکو دارای یکی از بیشترین ارزشهای بازار در بورس تهران می باشد. به همین دلیل این نماد برای تحلیل تکنیکال امروز انتخاب شده است.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۱۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
تحولات اخیر در بازار ارزهای دیجیتال، و تاثیر آن بر پولکادات (DOT) نگرانی هایی را در میان معامله گران و سرمایه گذاران ایجاد کرده است. عبور قیمت از یک سطح حمایتی افقی 250 روزه، قیمت پولکادات را به پایین ترین حد خود از نوامبر 2020 رسانده است ...
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۰۹:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
به مناسبت هفته دولت ، 8 پروژه با 15 هزار و 250 میلیارد ریال توسط منطقه آزاد قشم افتتاح شد. به گزارش صبح ساحل، طرح توسعه و لایروبی اسکله بهمن با 7 هزار و 700، بهره برداری از واحد تولید پمپ سانتریفیوژ صنعتی با 4 هزار و 20، تکمیل ساختمان تکنیکال بلاک و برج مراقبت فرودگاه با اعتبار هزار و 350 ...
بورس نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۹:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
باخبر فرموله شدن نرخ گاز و همچنین رفع مشکل مطالبات اوره ساز ها از دولت بابت کود اوره مجدداً به مدار صعود بازگشت.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۶:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
بررسی رفتار قیمت سهام شدوص نشان از آن دارد که پس از رالی صعودی سال 99، اصلاح سهم در قالب یک فشردگی به شکل مثلث رخ داده است. دیدگاه تکنیکال کلاسیک در این چارت، انتظار تکرار رالی صعودی دیگری در فریم زمانی موج مشابه قبلی را پیش بینی می کند.
جهان نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۲:۵۱    
تحلیل تکنیکال در بازارهای مالی، به وسیله بررسی الگوها، نمودارها و داده های تاریخی به تشخیص الگوهای قیمتی و تغییرات قیمت می پردازد. اما عوامل روانشناختی و احساساتی نیز نقشی حیاتی در تحلیل تکنیکال و رفتار سرمایه گذاران ایفا می کنند. ...
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
در این مقاله، تفاوت های کلیدی بین تحلیل تکنیکال و تحلیل بنیادی را بررسی می کنیم و در مورد نحوه استفاده از آنها در بازار ارز های دیجیتال به خصوص تحلیل بیت کوین و تحلیل اتریوم به شما توضیح خواهیم داد.