جمعه ۰۸ بهمنساعت ۰۲:۲۵Jan 2022 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تکنیکال»

ایمنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۵:۵۹    
پیش بینی رشد اندک تا محدوده 410 دلار برای رمز ارز بی ان بی می شود، همچنان احتمال اصلاح وجود دارد.
صدای بورس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۵:۵۱    
تحلیل تکنیکال سرمایه گذاری خوارزمی منتشر شد.
صدای بورس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۵:۴۲    
تحلیل تکنیکال صنایع مادیران را بخوانید.
موج   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۵:۲۰    
برای ورود به بازار سرمایه تنها تحلیل تکنیکال کافی نیست. همانطور که می دانید مهمترین موضوع این می باشد که بتوانید از دارایی خود پول بسازید. اگر دانش کافی در این زمینه را نداشته باشید، همه سرمایه تان را از دست می دهید.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۱:۰۶    
اقتصادنیوز : در این تصویر که خبرآنلاین منتشر کرده،تحلیل تکنیکال بیت کوین ؛ چهارشنبه 6 بهمن آمده است.
طلا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۰:۰۸    
قیمت طلا که از روز چهارشنبه هفته گذشته یک روند صعودی قدرتمند را آغاز کرده است همچنان در حال رشد بوده و در نزدیکی بالاترین سطح دو ماه اخیر خود قرار گرفته است.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۰۰:۴۴    
شپنا یکی از مهمترین نماد های گروه پالایشی محسوب می شود. این نماد دارای سهامداران بسیاری است و به تازگی صورت های مالی 9 ماهه آن منتشر شده است. در این مطلب به تحلیل بنیادی و تکنیکال شپنا پرداخته ایم.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۸:۲۱    
شاخص کل بورس سطح یک میلیون و 225 هزار واحدی را شکست و این مساله نشان داد که از نظر تکنیکال سطوح حمایتی اهمیتی ندارد و تنها اراده بازارساز است که جهت بورس را تعیین می کند.
صدای بورس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۷:۳۰    
تحلیل تکنیکال نماد مداران منتشر شد.
صدای بورس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۷:۱۸    
تحلیل تکنیکال نماد میدکو را بخوانید.
ایمنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۶:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
از لحاظ تکنیکال بازار یک حمایت مهم را از دست داد؛ اما نزدیک به سطح یک میلیون و 200 هزار واحد قرار گرفت. پیش بینی رشد 5 تا 10 هزار واحدی را برای شاخص کل بازار داریم و احتمال تداوم روند نزولی در سهم های کوچک بازار وجود دارد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۵:۰۰    
این رمزارز بر اساس حجم بازار در رتبه های بالای بازار است و بر همین اساس از رفتار بیت کوین نیز تقلید می کند. پیش بینی می شود به دلیل رفتار اصلاحی بیت کوین این رمزارز نیز همچنان در روند نزولی قرار بگیرد.
برترین ها / رویداد ایران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۴:۱۲   + ۲۵ سایت دیگر  
ایسنا به نقل از کریپتونیوز نوشت: کاهش ثابت در ارزش بیت کوین نشان دهنده یک فصل فروش جدی است که ارز دیجیتال را در معرض خطر قرار می دهد و اگر بیت کوین به الگوی نزولی خود ادامه دهد، احتمال اینکه زودتر از ژانویه به 25هزار دلار آمریکا سقوط کند، بسیار زیاد است. ...
طلا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۲:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
قیمت طلا در روز گذشته افزایش شدیدی نداشت اما با این وجود توانست افزایشی باقی مانده و هم اکنون در سطوح بالایی قرار دارد.
صدای بورس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۷:۴۹    
تحلیل تکنیکال سهم کالا (4 بهمن 1400) منتشر شد.
صدای بورس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۵:۴۹    
تحلیل تکنیکال فولاد را بخوانید.
ایمنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۵:۳۵    
رمزارز مانا از دنیای بزرگ حوزه متاورس است که خرید و فروش زمین های مجازی آن در دیسنترالند انجام می شود. هر توکن غیرقابل تعویض (NFT) در واقع نشان گر مالکیت کاربر بر بخشی از دیسنترالند است. توکن مانا، یک توکن دیجیتالی بر بستر بلاکچین ERC20 است.
طلا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۱:۰۹    
پس از حرکت صعودی چشمگیر طلا در هفته گذشته، قیمت طلا این هفته را نیز با یک حرکت صعودی آغاز کرد و در حال حرکت به سمت سطوح بالاتر می باشد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۰۹:۵۵    
اقتصادنیوز : در این تصویر که خبرآنلاین منتشر کرده،تحلیل تکنیکال بیت کوین ؛ دوشنبه 4 بهمن آمده است.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۰۸:۴۰    
به درخواست کاربران سایت نبض بورس امروز 4 بهمن 1400 دو نماد فولاد و شتران به لحاظ تکنیکالی مورد بررسی قرار گرفتند تا روند احتمالی این دو نماد در روز های آینده بورس مورد بررسی قرار گیرد. فولاد و شتران صعودی خواهند شد؟
صدای بورس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۹:۵۸    
تحلیل تکنیکال روی را بخوانید.
صدای بورس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۹:۴۰    
تحلیل تکنیکال نماد فملی را بخوانید.
صدای بورس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۸:۵۸    
تحلیل تکنیکال نماد بورس (3 بهمن 1400) منتشر شد.
صدای بورس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۷:۱۰    
تحلیل تکنیکال نماد وپاسار منتشر شد.
صدای بورس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۶:۲۸    
تحلیل تکنیکال نماد شاوان را بخوانید.
ایمنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۴:۴۳    
رمزارز چین لینک رتبه 22 را در بازار به خود اختصاص داده است. میزان سکه های در گردش معادل 467 میلیون و کل عرضه ها برابر با یک میلیارد خواهد بود. حجم بازار چین لینک برابر با 7.5 میلیارد دلار است.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۰:۱۰    
به درخواست کاربران سایت نبض بورس امروز 3 بهمن 1400 به تحلیل دو نماد وزمین و خساپا خواهیم پرداخت تا روند احتمالی این دو نماد در روز های آینده بورس مشخص شود. این دو نماد چه خواهند شد؟
صدای بورس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۷:۳۸    
تحلیل تکنیکال نماد شپنا را بخوانید.
صدای بورس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۷:۲۹    
تحلیل تکنیکال نماد شراز منتشر شد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۵:۲۸    
اتریوم با از دست دادن سطح حمایتی 2800 دلار همگام با بازار سقوط کرد و یک کاهش 14 درصدی را در 24 ساعت اخیر تجربه کرد، این رمز ارز دومین رمز ارز بزرگ بازار است و حجم 295 میلیارد دلاری را به خود اختصاص می دهد، پیش بینی می کنیم تا محدوده 2300 دلار افت کند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۳:۰۷    
تقریبا مهمترین بخش از تحلیل تکنیکال در بازارهای مالی از جمله بورس، شناخت الگوها و شکل هایی است که در روی چارت قیمتی ایجاد می شود.
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۲:۱۰   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش رویداد ایران به نقل از ایسنا به نقل از کریپتونیوز، یکی از تحلیلگران دنیای ارزهای دیجیتال، 12 ماه سیاه را برای بیت کوین در سال 2022 پیش بینی می کند. ...
صدای بورس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۰:۵۰    
تحلیل تکنیکال پالایش را بخوانید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۰:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
تحلیلگر تکنیکال بورس گفت: مادامی که شاخص کل توان عبور از سد مستحکم 1.4 میلیون واحد را نداشته باشد نمی توان انتظار صعود مناسب از کلیت بازار داشت.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۸:۵۰    
به درخواست کاربران سایت نبض بورس چهار نماد وبملت، شبندر، فارس و نوری به لحاظ تکنیکالی مورد بررسی قرار گرفتند تا روند احتمالی آن ها در روزهای آینده پیش بینی شود. این چهار نماد چه روندی را طی خواهند کرد؟
نبض بازار   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۲۱:۱۴    
قیمت رمزارز کاردانو که با نماد ADA نمایش داده می شود از 10 الی 18 ژانویه تقریباً 45 درصد افزایش یافت که طی آن سقف نوسانات...
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۲۰:۵۳    
چالش هر سرمایه گذار در بورس، انتخاب سهام مناسب و زمان مناسب برای خرید و فروش است. برای تصمیم گیری در این زمینه ابزارهای مختلفی وجود دارد. برخی به شنیده ها اکتفا می کنند و به اصطلاح سیگنال می گیرند، برخی از روش های تحلیل تکنیکال یا بنیادی استفاده می کنند و برخی دیگر ...
عصر ایران   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۴:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
هرکس که قصد دارد در این بازار دوام بیاورد و سود کسب کند بایستی دائم در حال یادگیری باشد. یکی از روش های تحلیل، تحلیل تکنیکال می باشد. تحلیل تکنیکال تحلیلی مبتنی بر رفتارهای بازار از طریق مطالعه نمودار قیمت، میانگین متحرک قیمت ها، حجم معاملات، شکل گیری الگوها و سایر شاخص های تکنیکال می باشد.
طلا   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
روز گذشته قیمت طلا صعود بسیار شدیدی را از خود نشان داد و به بالاترین سطح دو ماه اخیر خود رسید. با این حال از صبح امروز قیمت ان اندکی کاهش یافت.
نبض بازار   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۱:۰۹    
اتریوم رمز ارز دوم بازار ارز های دیجیتال، پس از تشکیل پایین ترین سطح قیمتی نزدیک به سطح 3050 دلار، وارد مرحله اصلاح شد و پس از تشکیل موجی از بهبود جزئی...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۷:۵۴    
امروز مطالبی همچون در چند قدمی پایان ریزش بورس؟، ریزش یورو به کانال 28 هزار تومان، اگر قرار بود در جلسه مجلس یک خواسته را مطرح کنید، چه بود؟، سود فخوز چقدر رشد داشت؟، تحلیل تکنیکال شاخص کل | روز سرنوشت ساز شاخص کل!، تحلیل تکنیکال دو نماد بورسی | شسینا و خگستر چه خواهند شد؟ ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۴:۵۸    
پیش بینی می شود با یک کاهش قیمت مختصر به محدوده 69 دلار مجدد به سمت 100 دلار حرکت کند.
طلا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۴:۰۲    
قیمت طلا در روز گذشته ابتدا به شکل قابل توجهی افزایش یافت اما در ادامه روز وارد یک روند نزولی شده و یک کاهش نسبتا شدید را تجربه کرد.
تیتر20   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
در حال حاضر شاخص کل بورس از نظر تکنیکال سطوح حمایتی است به همین دلیل پیش بینی می شود با سبز شدن بازار بازگشایی تجلی با تقاضا همراه شود.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۰۹:۵۹    
به درخواست کاربران سایت نبض بورس دو نماد خگستر و شسینا امروز 29 دی 1400 به لحاظ تکنیکالی مورد بررسی قرار گرفتند تا روند احتمالی آن ها در روز های آینده بورس مورد بررسی قرار گیرد. این دو نماد چه روندی را طی خواهند کرد؟
نبض بورس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۰۸:۵۹    
شاخص کل همواره به عنوان دماسنج بازار سرمایه شناخته می شود و هر چند که معیار خوبی برای سنجش نیست اما به هر حال تحلیل آن می تواند تا حدودی نگرشی راجع به آینده بازار بدهد. از این رو این شاخص به لحاظ تکنیکالی مورد بررسی قرار گرفته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۶:۳۴    
درک مبانی سئو تنها آغاز کار می باشد. اگر واقعاً می خواهید رقبا را شکست دهید، باید از اصول اولیه بالاتر بروید.
ایمنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۶:۳۰    
با شرایط فعلی محتمل ترین سناریو تداوم اصلاح زمانی ریپل است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۵:۰۱    
اقتصادنیوز : در این تصویر که خبرآنلاین منتشر کرده،تحلیل تکنیکال اتریوم؛ سه شنبه 28 دی آمده است.
طلا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۳:۵۱    
از ساعت های پایانی روز گذشته قیمت طلا یک روند نزولی را آغاز کرد تا همین لحظه نیز ادامه پیدا کرده است.