جمعه ۲۸ خردادساعت ۰۱:۱۰Jun 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «طلای جهانی»

تجارت نیوز   ۷ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
قیمت سکه در بازار داخلی با وجود کاهش قیمت طلای جهانی در دقایقی افزایشی شد، این موضوع می تواند تحت تاثیر رشد قیمت دلار اتفاق افتاده باشد. نوسانات قیمت سکه به گونه ای بود که از مرز 10 میلیون و 800 هزار تومان نیز گذشت، اما دوباره روند کاهشی پیدا کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۳:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : طلای جهانی معاملات روز پنج شنبه را با قیمت حوالی 1823 دلار آغاز کرد و در همان ساعات ابتدایی تا 1806 دلار پایین آمد.
طلا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۱:۳۴    
طی روز های گذشته قیمت اونس طلای جهانی ریزش بسیار شدیدی را از خود نشان داده و قیمت ان به شکل قابل توجهی کاهش یافته است. حال با توجه به این افت شدید قیمت، سکه و طلای ایران به کدام سو حرکت خواهند کرد؟
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۰۹:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: قیمت سکه زمانی که به محدوده های تغییر فاز می رسد افت می کند زیرا فشار فروش در بازار اجازه نمی دهد سکه از این مرز عبور کند. سکه دیروز به کمک قیمت دلار در بخشی از روز صعودی بود اما فشار قیمت طلا مسیر صعودی را مسدود کرد. ...
فرادید   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۰۶:۳۴    
امروز 27 خردادماه، هر اونس طلای جهانی در بازار با کاهش 1.08 درصد به قیمت 1819 دلار و 91 معامله شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۰۰:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : طلای جهانی از مرز 1900 دلاری فاصله بیشتری گرفته است. رفتن طلا به سطح 1850 دلار زمینه ساز تغییر انتظارات بخشی از معامله گران بازار جهانی شده و انتظارات افزایشی را پایین تر آورده است ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۵:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: طلای جهانی صبح امروز نیز رشد قیمتی معناداری برای پس گرفتن مرز 1900 دلار را ثبت نکرد، تحلیل گران معتقدند تورم این روزها موقتی است و در سال 2022 کاهش می یابد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۲:۳۰   + ۲۰ سایت دیگر  
قیمت طلا در معاملات روز چهارشنبه بازار جهانی تحت تاثیر قوی شدن ارزش دلار و در آستانه اعلام نتیجه نشست بانک مرکزی آمریکا برای چهارمین روز متوالی کاهش یافت.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۱:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
با انتظار بازار برای جلسه چهارشنبه فدرال رزرو ایالات متحده، قیمت طلا با تغییر کمی ثابت ماند.
جهان اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۰:۲۶   + ۱۴ سایت دیگر  
قیمت هر اونس طلا که روز دوشنبه به پایین ترین رقم از 17 یعنی 1843 دلار و 99 سنت رسیده بود، امروز با 0.2 درصد افت به 1861 دلار و 96 سنت رسید. به گزارش جهان اقتصاد به نقل از تسنیم ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۲۳:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
امروز 24 خرداد 1400 در حالی که قیمت دلار در معاملات پشت خطی دیروز افزایش یافته بود، تغییراتی منفی را به ثبت رساند، به نظر می رسدعلت این حرکت خلاف انتظار تغییر برخی دیدگاه ها در بازار باشد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۴:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : افت قیمت طلای جهانی در حالی که انتظار می رفت مرز 1900 دلار را پس بگیرد در کنار کاهش قیمت دلار در بازار داخلی، افت قیمت سکه را رقم زد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۱:۰۴   + ۲۰ سایت دیگر  
قیمت طلا در معاملات روز دوشنبه بازار جهانی تحت تاثیر دلار قوی به پایینترین حد در یک هفته و نیم گذشته نزول کرد.
پول نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۰۹:۲۰   + ۱۳ سایت دیگر  
قیمت هر اونس طلا امروز با 0.71 درصد کاهش به 1864 دلار و 11 سنت رسید.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۲۳:۰۵    
اقتصادنیوز: امروز 22 خرداد1400 سکه امامی تحت تاثیر افت قیمت طلای جهانی و دلار قیمت هایی زیر مرز 10 میلیون 500 هزار تومان را به ثبت رساند، عده ای کاهش طبیعی تقاضا در آستانه انتخابات را نیز در افت قیمت سکه موثر می دانند.
جهان اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۱:۱۰   + ۱۴ سایت دیگر  
قیمت هر اونس طلا در پایان معاملات روز جمعه با 1.11 درصد کاهش به 1877 دلار و 53 سنت رسید. به گزارش جهان اقتصاد به نقل از تسنیم، به دنبال تقویت دلار و در حالی که برخی سرمایه گذاران انتظار دارند افزایش اخیر قیمت های مصرف کننده در آمریکا موقتی باشد، قیمت طلا روز جمعه شاهد کاهش بود. ...
فرادید   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۰۶:۲۹   + ۱۲ سایت دیگر  
هر اونس طلای جهانی امروز 22 خردادماه تا لحظه تنظیم گزارش با 0.06 درصد افزایش با قیمت 1877 دلار و 72 سنت معامله شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۷:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : طلای جهانی معاملات را با قیمت حوالی 1887 دلار آغاز کرد و در ساعات ابتدایی حول مرز 1885 دلار بالا و پایین می رفت، قیمت طلا در ادامه تا 1878 دلار کاهش یافت.
فرادید   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۰۷:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
امروز 20 خردادماه 1400، قیمت هر اونس طلای جهانی در بازار با 0.23 درصد کاهش به 1885 دلار و 16 سنت رسید.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۶:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: طلای جهانی به رغم کاهش شدید بازدهی اوراق قرضه ده ساله خزانه داری نتوانست مرز 1900 دلار را پس بگیرد و حتی تغییرات منفی را ثبت کرد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۳:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : دلار آمریکا حول 24 هزار تومان نوسان می کند و از دوشنبه هفته گذشته محدوده نوسان خود را تغییر نداده است، قیمت سکه با وجود افت طلای جهانی رشد کرد.
پول نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۳:۳۱   + ۱۸ سایت دیگر  
قیمت هر اونس طلا امروز با 0.01 درصد کاهش به 1892 دلار و 68 سنت رسید.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۲:۴۶   + ۲۷ سایت دیگر  
بهای هر اونس طلا برای تحویل فوری با 0.1 درصد افزایش، به 1893 دلار و 89 سنت رسید. در بازار معاملات آتی آمریکا، هر اونس طلا با 0.1 درصد افزایش، به 1896 دلار و 60 سنت رسید. بهای معاملات این بازار روز سه شنبه با 0.2 درصد کاهش، در 1894 دلار و 40 سنت بسته شد. ...
ایستا نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۰:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
ایستانیوز:با وجود مشاغل ضعیف ایالات متحده، کاهش دلار و سود اوراق خزانه داری، قیمت طلا به بالای 1900 دلار برگشت.
پول نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۰۸:۴۲   + ۲۲ سایت دیگر  
قیمت هر اونس طلا امروز با 0.13 درصد کاهش به 1896 دلار و 80 سنت رسید.
فرادید   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۰۶:۳۴    
امروز 18 خرداد ماه قیمت هر اونس طلای جهانی در بازار با ثبت افزایش 0.02 درصد به 1900 دلار و 11 سنت رسید.
برترین ها / اینتیتر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۱۰:۲۹   + ۴۰ سایت دیگر  
ایسنا: قیمت اونس طلا هفته گذشته نوسان زیادی را تجربه کرد و ابتدا بیش از 40 دلار سقوط کرد و سپس به سمت 1900 دلار برگشت با این حال تحلیلگران بر این باورند که روند صعودی این فلز ارزشمند فعلا ادامه دارد. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۰۰:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : آخرین نتایج نظرسنجی طلای هفتگی کیتکو نیوز نشان می دهد که سرمایه گذاران خرده فروشی و تحلیل گران وال استریت همچنان پیش بینی می کنند قیمت طلا در هفته جاری صعودی باشد.
تیتر برتر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۵ - ۱۷:۱۴    
تیم اعزامی مخترعین ایران با یک اختراع خیلی پیشرفته مدال طلای جهانی مسابقات جهانی اختراعات رومانی در سال 2021 و مدال طلای جهانی مسابقات جهانی جایزه بزرگ اختراعات اروپا در سال 2021 را کسب کرد.
فرادید   ۱۴۰۰/۰۳/۱۵ - ۰۶:۱۴    
امروز 15 خردادماه قیمت هر اونس طلای جهانی در بازار با 0.02 درصد کاهش به 1891 دلار و 12 سنت رسید.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۱۹:۳۵    
امروز مطالبی همچون قیمت لحظه ای دلار و یورو در بازار + قیمت انواع سکه، محسن رضایی برای احیای بورس چه برنامه ای دارد؟، شوک جدید ایلان ماسک به بیت کوین، متقاضیان ثبت نام مسکن ملی بخوانند، چرخش قیمت ها در بازار طلا، بورس کف یک میلیون واحد خود را نشکست، طلای جهانی ارزان تر شد ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۱۶:۵۸   + ۳۷ سایت دیگر  
خبر آنلاین : ابراهیم محمدولی ضمن اشاره به افت و اخیز قیمت جهانی طلا، اظهار کرد: طی یک هفته اخیر هر اونس طلای جهانی در مرز 1900 دلار در نوسان بود و تا 1909 دلار هم افزایش پیدا کرد، اما در مجموع 35 دلار کاهش یافت ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۱۳:۵۶   + ۲۰ سایت دیگر  
مهر به نقل از سی ان بی سی نوشت: قیمت جهانی طلا در معاملات امروز، جمعه، تحت تاثیر گزارش اشتغال قدرتمند آمریکا افت کرد و به پایین ترین سطح در 2 هفته اخیر رسید.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۰۹:۳۹   + ۵۰ سایت دیگر  
قیمت طلا در معاملات روز جمعه به دنبال قوی شدن ارزش دلار و اوج گیری بازده اوراق قرضه، تحت تاثیر آمار اقتصادی مثبت آمریکا به پایین ترین حد بیش از دو هفته اخیر نزول کرد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۲۲:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : طلای جهانی به زیر 1900 دلار کشیده شد و پیمودن روند قانونی سازی ارزهای دیجیتال نوظهور در هندوستان با سیر صعودی در بازار رمزارزها همراه بود.
اعتبار نوین   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۷:۲۴   + ۱۷ سایت دیگر  
قیمت جهانی طلا در معاملات امروز پنجشنبه، تحت تاثیر تقویت ارزش دلار در بازارهای مالی افت کرد و از بالاترین سطح چند ماه اخیر پایین آمد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۳:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : اخبار مثبت از روند مذاکرات و عدم قطعیت نسبت به زمان نهایی شدن آن دامنه نوسان نرخ ارز را محدود کرد و سکه با وجود افت طلای جهانی و دلار مرز حساس را از دست نداد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۰۹:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز: هیجان به بازار سکه بازگشته به طوریکه بی توجه به قیمت دلار بازار رشد قیمت داشته است. سکه بازان تصور می کنند افزایش قیمت طلای جهانی جریان بازار را به سمت نوسان صعودی سوق می دهد. البته تکانه منفی در بازار دلار می تواند این جریان را معکوس کند.
فرادید   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۰۸:۰۹   + ۲۲ سایت دیگر  
امروز 13 خردادماه 1400، قیمت هر اونس طلای جهانی در بازار با 0.12 درصد کاهش به 1905 دلار و 49 سنت رسید.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۰۱:۵۹    
اقتصاد نیوز : دامنه نوسان قیمت دلار محدود شد و بازار آزاد و متشکل همگرا شدند. سکه با افت قیمت طلای جهانی و دلار کار دشواری برای حفظ مرز حساس 10 میلیون و 800 هزار تومانی پیش رو دارد.
نقدینه   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۷:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
نقدینه - تحلیل گران معتقدند دموکرات ها بدون داشتن رای جمهوری خواهان نیز برنامه های فراساختاری را جلو می برند، در نتیجه دلار بیش از این تضعیف می شود و طلا به این مسئله واکنش مثبت نشان خواهد داد. ...
فرادید   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۰۷:۰۹    
امروز 12 خردادماه قیمت هر اونس طلای جهانی در بازار به 1898 دلار و 78 سنت رسید که این نشان از کاهش 0.06 درصدی نرخ طلا دارد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۸:۲۳    
امروز بازار سرمایه در حالی به کار خود پایان داد که شاخص کل با حدود 5 هزار واحد ریزش به 1 میلیون و 140 هزار واحد رسید.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۱:۰۸   + ۲۸ سایت دیگر  
این پیمانه تیتر هایی همچون شاخص بورس قرمز شد، افت مقطعی شاخص بورس به معنی پایان روند صعودی بازار سرمایه نیست، ارزش سهام عدالت چقدر شد؟ نرخ دلار در برابر یوآن چین به پایین ترین سطح سه ساله رسید ...
جهان اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۰:۳۴   + ۲۰ سایت دیگر  
قیمت هر اونس طلا در معاملات امروز با 0.31 درصد افزایش به 1912 دلار و 79 سنت رسید. به گزارش جهان اقتصاد به نقل از تسنیم، به دنبال تضعیف دلار و افزایش فشارهای تورمی قیمت طلا روز سه شنبه افزایش داشت و به بالاترین رقم 5 ماه گذشته رسید ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۰:۲۳   + ۳۴ سایت دیگر  
قیمت طلا در معاملات روز سه شنبه بازار جهانی تحت تاثیر ارزش ضعیفتر دلار و رشد فشارهای تورمی افزایش یافت و نزدیک به بالاترین حد پنج ماه گذشته ایستاد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۰۰:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : در حالی که طلای جهانی سال 2021 را با بازدهی منفی آغاز کرد و در سه ماه نخست روند قیمتی فلز زرد نزولی بود، اما در پنجمین ماه سال جاری میلادی طلا با ثبت بازدهی 7درصدی توجه ها را در بازار جهانی به خود جلب کرد ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۷:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : پیش بینی OECD از تسریع رشد اقتصادی جهان در سال جاری و آینده حکایت دارد و تحلیل گران زمان باقیمانده تا تحقق کامل بازسازی اقتصادی را فرصت مناسبی برای رشد قیمت طلای جهانی می دانند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۴:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
قیمت طلا روز دوشنبه پس از افزایش بیش از حد انتظار قیمت های مصرف کننده در ایالات متحده در ماه آوریل و حمایت از این فلز گرانبها به عنوان حفاظ تورمی، بالاتر از سطح کلیدی 1900 دلار ثابت ماند.