سه شنبه ۰۶ آبانساعت ۱۹:۲۳Oct 2020 27

جدیدترین‌های «طلای جهانی»

معدن نیوز   ۶ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز -پس از آنکه موج جدید شیوع کرونا نگرانی ها از روند کند ترمیم اقتصاد جهانی را شدت بخشیده و موجب افزایش تقاضا برای خرید طلا شده است، قیمت فلز زرد روز سه شنبه شاهد افزایش بود.
قیمت طلا در معاملات روز سه شنبه بازار جهانی تحت تاثیر موج جدید افزایش ابتلا به ویروس کرونا و نگرانیها نسبت به وضعیت احیای اقتصادی افزایش پیدا کرد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۰:۰۲    
قیمت طلا و سکه در بازار تهران دیروز هم کاهشی بود. درحالی که طلای جهانی روند افت قیمت را طی می کند و قیمت هر اونس طلا در بازار جهان دیروز با 0.1درصد کاهش به 1898دلار و 28سنت رسید ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۸:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
این پیمانه تیتر هایی همچون بورس همچنان قرمز، عوامل تعیین کننده مسیر اقتصاد کشور در ماه های آینده، سقوط نرخ برابری لیر ترکیه با دلار آمریکا، نفت ساز کاهشی زد، طلای جهانی کشش صعود ندارد، افزایش قیمت مواد شوینده مورد تایید سازمان حمایت است و افت 700 هزار تومانی نرخ سکه را در بر دارد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۴:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
امروز مطالبی همچون ریزش قیمت دلار در بازار امروز، ارزش سهام عدالت و دارایکم در 5 آبان 99، بانک ایران زمین چه اقداماتی برای خروج از بنگاه داری انجام داد؟، طلای جهانی کشش صعود ندارد، از سهام پالایشی یکم چه خبر؟، نوسان شاخص های آسیا اقیانوسیه، قیمت نفت سقوط کرد؛ در سایت نبض بورس قرار گرفته است.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۲:۵۲   + ۲۱ سایت دیگر  
قیمت طلا در معاملات روز دوشنبه بازار جهانی تحت تاثیر بهبود ارزش دلار و عدم پیشرفت مذاکرات درباره بسته کمک مالی جدید کرونایی به پایینترین قیمت یک هفته اخیر نزول کرد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۶:۵۱   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری آنا ، در آستانه انتخابات آمریکا نوسانات بازار ارز و سکه افزایش یافته است. روز شنبه سکه نسبت به دلار در مسیر کاهشی مقاومت بیش تری داشت و با افت 2 درصدی به چهارده میلیون و پانصد هزار تومان رسید ...
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۰:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
بازار طلای جهانی در ماه نوامبر بیشتر تحت تاثیر بسته محرک مالی و انتخابات آمریکا است.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۹:۰۵   + ۵۰ سایت دیگر  
قیمت طلا و سکه امروز، بر خلاف رشد بهای طلای جهانی و با پیروی از افت نرخ ارز، کاهش یافت که بر این اساس قیمت سکه تمام طرح قدیم 503 هزار تومان ارزان شد و به سیزده میلیون و 497 هزار تومان رسید.
جهان اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۲۶   + ۱۷ سایت دیگر  
قیمت پیش خرید هر اونس طلای آمریکا هم 0.3 درصد پایین آمد و به 1,898.40 دلار رسید. به گزارش خبرنگار مهر به نقل از سی ان بی سی، در پایان معاملات جمعه آمریکا در قیمت جهانی طلا در حالی افت کرد که دلار توانست بخشی از افت های خود را جبران کند. ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
قیمت طلا و سکه روز پنج شنبه، بر خلاف افت بهای طلای جهانی و با پیروی از رشد نرخ ارز، افزایش یافت.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۷:۵۰   + ۱۵ سایت دیگر  
قیمت طلا و سکه روز پنج شنبه، بر خلاف افت بهای طلای جهانی و با پیروی از رشد نرخ ارز، افزایش یافت. اما آخرین قیمت طلا و سکه تا پیش از امروز 3 آبان چقدر بود؟
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۲۱:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
افزایش ناچیز قیمت طلای جهانی و پیش بینی روند نزولی احتمالی قیمت دلار در آینده نزدیک، باعث شده تا فعالان بازار طلا ثبات قیمت را محتمل ترین گزینه برای بازار روز شنبه بدانند.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۸:۰۲    
قیمت طلا و سکه امروز، بر خلاف افت بهای طلای جهانی و با پیروی از رشد نرخ ارز، افزایش یافت که بر این اساس قیمت سکه طرح جدید به چهارده میلیون و 999 هزار تومان رسید.
در حالی که پس از تردیدها در مورد نهایی شدن بسته محرک مالی جدید دولت آمریکا تا قبل از انتخابات ریاست جمهوری این کشور ارزش دلار تا حدی ترمیم شده است، قیمت طلا پس از رسیدن به بالاترین رقم بیش از یک هفته اخیر در جلسه قبل، امروز شاهد کاهش بود.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۸:۰۱    
این پیمانه تیتر هایی همچون شاخص کل بورس منفی ماند، سهام عدالت چند میلیون تومان فروخته شد؟ قیمت دلار در صرافی های مجاز چقدر شد؟ قیمت گذاری دستوری فولاد لغو شد، منابع طرح تامین کالا های اساسی چیست؟ ممنوعیت واردات برنج برداشته شد، قیمت جدید مرغ برای مصرف کنندگان تعیین شد ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۰۴   + ۲۵ سایت دیگر  
در حالی که خوش بینی نسبت به احتمال دستیابی به توافقی بر سر بسته محرک مالی جدید قبل از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا موجب تحت فشار قرار گرفتن ارزش دلار شده و اشتها برای خرید طلا را بالا برده است، قیمت فلز زرد امروز شاهد افزایش بود.
ایران اکونومیست   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
به نقل از سی ان بی سی، هر اونس طلای اسپات 0.3 درصد افزایش یافت و به 1912.11 دلار رسید. معاملات آتی طلای ایالات متحده با قیمت 1916.40 دلار ثابت بود و شاخص دلار نیز در برابر رقبا 0.1 درصد افت داشت. ...
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۲۵   + ۲۳ سایت دیگر  
قیمت طلا در معاملات روز چهارشنبه بازار جهانی با خوش بینی به توافق مقامات آمریکایی برای تصویب بسته کمک مالی پیش از انتخابات، افزایش یافت.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۵۸   + ۲۴ سایت دیگر  
قیمت طلا در معاملات روز سه شنبه بازار جهانی در آستانه ضرب الاجل برای توافق در خصوص بسته کمک مالی جدید کرونا در آمریکا و انتخابات ریاست جمهوری این کشور کاهش پیدا کرد.
جهان اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۲۶   + ۱۷ سایت دیگر  
قیمت هر اونس طلا امروز با 0.06 درصد افت به 1902 دلار و 86 سنت رسید. به گزارش جهان اقتصاد به نقل از تسنیم، در حالی که در آستانه پایان ضرب الاجل تعیین شده برای توافق بر سر بسته محرک مالی جدید دولت آمریکا سرمایه گذاران بازار طلا محتاط تر شده اند و این مسئله سبب کاهش جذابیت خرید فلز زرد شده است ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۹:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
این پیمانه تیتر هایی همچون عقبگرد بورس به اول تابستان، انجام عملیات ریپو برای اولین بار در ایران، دلار راه صعود طلای جهانی را بست، رشد اقتصادی چین نفت را کاهشی کرد، گفت وگوی اوپک پلاس درباره تضعیف چشم انداز تقاضای نفت ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۹:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
فارس به نقل از رویترز نوشت: وعده تصویب کمک مالی کرونایی از سوی هر دو حزب آمریکا پیش از انتخابات ریاست جمهوری، همچنان مرکز تمرکز سرمایه گذاران طلا است و سبب شده تا اونس جهانی 11 دلار گران شود.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۸:۰۸    
این پیمانه تیتر هایی همچون عقبگرد بورس به اول تابستان، انجام عملیات ریپو برای اولین بار در ایران، دلار راه صعود طلای جهانی را بست، رشد اقتصادی چین نفت را کاهشی کرد، گفت وگوی اوپک پلاس درباره تضعیف چشم انداز تقاضای نفت ...
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
شیراز (پانا) - معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش فارس خبر داد 37 دانش آموز فارس موفق به راهیابی به مرحله پایانی المپیادهای علمی کشوری شدند که این تعداد بیانگر افزایش 100 درصدی تعداد راه یافتگان به مرحله کشوری این المپیادهاست ...
در هفته ای که گذشت بازارهای جهانی از جمله سهام و کامودیتی ها در دامنه محدودی با نوسان همراه بودند. در این میان طلای جهانی با افت 1.6 درصدی مواجه شد و در نهایت به زیر مرز روانی 1900 دلار در هر اونس عقب نشست.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۲۹   + ۲۵ سایت دیگر  
قیمت طلا در معاملات روز دوشنبه بازار جهانی تحت تاثیر دلار قویتر با مانع برای صعود روبرو شد.
جهان اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۹:۳۸   + ۲۱ سایت دیگر  
قیمت هر اونس طلا امروز با 0.19 درصد افزایش به 1902 دلار و 97 سنت رسید به گزارش جهان اقتصاد به نقل از تسنیم، در حالی که نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان آمریکا سرمایه گذاران را نسبت به تصویب بسته محرک مالی جدید مقابله با کرونا قبل از انتخابات ریاست جمهوری امیدوار کرده است ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۲۰:۰۹   + ۳۱ سایت دیگر  
با کم رنگ شدن امکان تصویب بسته کمک مالی کرونایی آمریکا پیش از انتخابات ریاست جمهوری که از جذابیت طلا به عنوان مانعی در برابر تورم کاست، قیمت این فلز گران بها کاهش یافت و نخستین هفته کاهشی در سه هفته گذشته را رقم زد.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۳:۴۱   + ۶۷ سایت دیگر  
محمد کشتی آرای اظهار کرد: در هفته ای که گذشت قیمت هر اونس طلای جهانی به متوسط حدود 30 دلار کاهش داشته است و از 1931 دلار به 1901 دلار رسیده است. انتظار می رود که با کاهش 30 دلاری قیمت طلا در بازارهای جهانی، قیمت سکه و طلا در داخل نیز کاهش پیدا کند؛ اما برخلاف انتظار ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۰۹:۱۰   + ۳۶ سایت دیگر  
فدراسیون شنای ژاپن یک ورزشکار این کشور را به دلیل زیرپا گذاشتن مسائل اخلاقی با محرومیت روبرو کرد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۴:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
امروز مطالبی همچون قیمت دلار و یورو چهارشنبه 23 مهرماه 99، ارزش سهام عدالت و دارایکم در 23 مهر 99، وتجارت چرا بسته شد؟ / وتجارت کی بازگشایی می شود؟، ورود 20 شرکت تامین اجتماعی به بورس، طلای جهانی 34 دلار ارزان شد، ریزش بورس ها در اروپا و آمریکا؛ در سایت نبض بورس قرار گرفته است.
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
مهدی تقوی و مربیگری تیم ملی در 33 سالگی مردم نیوز : مهدی تقوی که با داشتن دو طلای مسابقات جهانی کشتی آزاد در سال های 2009 و 2011 در دوره جوانی خود به عنوان یکی از پدیده های کشتی ایران شناخته می شد، بعد از دوری طولانی مدت از تشک، دو سال قبل توسط غلامرضا محمدی به تیم ملی دعوت شد. ...
رویداد 24   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۵۵    
قیمت طلا در معاملات روز چهارشنبه بازار جهانی تحت تاثیر بهبود ارزش دلار آمریکا که تقاضا برای خرید این فلز ارزشمند را محدود کرد، کاهش پیدا کرد.
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
قیمت طلای جهانی از بالاترین رقم ماهانه افت می کند.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۴۳   + ۲۷ سایت دیگر  
قیمت طلا در معاملات روز چهارشنبه بازار جهانی در فقدان عوامل مثبت تاثیرگذار بر صعود این فلز ارزشمند، پایین مرز روانی مهم 1900 دلار ماند.
جهان اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۰۳   + ۳۱ سایت دیگر  
قیمت هر اونس طلا امروز با 0.26 درصد رشد به 1896 دلار و 35 سنت رسید. به گزارش جهان اقتصاد به نقل از تسنیم، سقوط مجدد طلا به کانال 1800 دلار در حالی که عدم توافق بر سر یک بسته محرک مالی جدید در آمریکا سبب شده تا ارزش دلار تثبیت شود ...
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۸:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
شایعه تزریق نشدن اسکناس از سوی بانک مرکزی دیروز باعث شد تا سکه جهش بزرگ تری داشته باشد و در روزی که طلای جهانی رمقی برای رشد نداشت به لطف یک شایعه موج سواری کند. اما آخرین قیمت طلا و سکه تا پیش از امروز چقدر بود؟
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۷:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
امروز مطالبی همچون افزایش معنادار یورو در صرافی ملی/ نیم سکه 9 میلیون تومان! ارزش سهام عدالت و دارایکم در 22 مهر 99، 5 سهمی که به دنبال افزایش سرمایه هستند، سود هر سهم وخارزم چقدر بود؟ شاخص های بورس در آمریکا و اروپا سبز شدند، قیمت طلای جهانی کاهشی شد؛ در سایت نبض بورس قرار گرفته است.
اقتصادگردان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۴:۰۳    
در بازار ارز صبح سه شنبه 22 مهر 99 قیمت دلار 31 هزار و 500 تومان، یورو 37 هزار و 100 تومان و درهم امارات 8 هزار و 700 تومان اعلام شد اما در ساعات عصر دلار تا 31800 تومان نیز معامله شده است ...
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۱:۳۴   + ۱۸ سایت دیگر  
قیمت طلا در معاملات روز سه شنبه بازار جهانی در پی بهبود اندک ارزش دلار کاهش پیدا کرد.
بانکداری الکترونیک   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۰:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، اتفاق غیرممکن برای معامله گران سکه ممکن شد آن ها در اوج ناامیدی با این شایعه روبرو شدند که تزریق نقدی اسکناس از سوی بانک مرکزی انجام نشده است ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۰:۱۴    
دارنده مدال طلای مسابقات سال 2019 کاراته کارگران جهان معتقد است اگر حمایت مدیرکارخانه ای که در آن مشغول است نبود امکان کسب مدال طلای جهانی وجود نداشت.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۱:۴۴   + ۲۱ سایت دیگر  
قیمت طلا در معاملات روز دوشنبه بازار جهانی تحت تاثیر رشد ارزش دلار، از رکورد بالای اخیرش عقب نشینی کرد.
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۰:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
سکه طرح جدید 15 میلیون و 700 هزار تومان، نیم سکه 8میلیون و 600 هزار تومان، ربع سکه 5 میلیون و 700 هزار تومان و سکه گرمی نیز به 2 میلیون و 800 هزار تومان رسیده است. ...
ایران اکونومیست   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۰:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
به نقل از رویترز، روز دوشنبه با ثبات دلار، با وجود امیدها برای بسته جدید کمکی ویروس کرونا در ایالات متحده، طلا از بالاترین سطح سه هفته گذشته سقوط کرد. هر اونس طلای اسپات، پس از رسیدن به بالاترین سطح از 21 سپتامبر در 1932.96 دلار در اوایل این دوره، با 0.1 درصد کاهش به 1928.06 دلار در هر اونس رسید ...
جهان اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۹:۲۱   + ۲۷ سایت دیگر  
قیمت هر اونس طلا امروز با 0.18 درصد کاهش به 1926 دلار و 94 سنت رسید به گزارش جهان اقتصاد به نقل از تسنیم، در حالی که ارزش دلار اندکی تقویت شده و مذاکرات بر سر بسته محرک مالی جدید دولت آمریکا با اختلاف مواجه شده است، قیمت طلا روز دوشنبه شاهد کاهش بود ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۳:۳۲    
در بازار طلا و سکه نیز افزایش قیمت ها با توجه به رشد تقاضا، قیمت طلای جهانی و همچنین افزایش قیمت ارز ادامه دارد. هر گرم طلای 18 عیار با حدود 20 هزار تومان افزایش نسبت به روز قبل یک میلیون و 457 هزار و 586 تومان معامله شد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۰:۱۴    
بازار طلا و سکه دیروز تحت تأثیر 2 رویداد مهم بین المللی و داخلی با افزایش قیمت روبه رو شد. دیروز قیمت انس جهانی به 1931دلار رسید و این افزایش طبیعتا بر نرخ طلا در بازار کشور نیز اثرگذار بود، اما مهم تر از آن ...