دوشنبه ۱۱ اسفندساعت ۰۱:۴۰Mar 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «طلای جهانی»

تجارت نیوز   ۶ ساعت پیش    
قیمت طلا و سکه امروز، بر خلاف ثبات بهای طلای جهانی و با پیروی از افت نرخ ارز، کاهش یافت که بر این اساس قیمت سکه تمام طرح جدید به یازده میلیون تومان رسید.
بانکداری الکترونیک   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۸:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، علت رفت و برگشت قیمتی دلار، کشمکش خبری بود که فضای بازار را تحت تاثیر خود قرار می داد. به عنوان مثال در ابتدای روز شنبه معامله گران بازار ارز بیشتر تحت تاثیر اخبار مربوط به حمله آمریکا به سوریه قرار داشتند؛ در کنار این ...
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۹:۰۴    
قیمت طلا و سکه امروز، بر خلاف رشد بهای طلای جهانی و رشد نرخ ارز، کاهش یافت که بر این اساس قیمت سکه تمام طرح جدید به یازده میلیون و 133 هزار تومان رسید.
سلام نو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۶:۳۱   + ۱۳ سایت دیگر  
قیمت طلا در بازارهای جهانی با تقویت ارزش دلار و بالا رفت ارزش اوراق قرضه خزانه داری آمریکا 3 درصد افت کرد.
ایبنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۰:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
با افزایش بازدهی خزانه داری آمریکا و وضعیت راکد دلار، قیمت طلا افت کرد.
فرادید   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۷:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
امروز 9 اسفندماه 1399، قیمت هر اونس طلای جهانی با 5.36 درصد افزایش به 1734 دلار و 40 سنت رسید.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۶:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
فارس: امروز در بازارهای جهانی قیمت طلا با یک درصد کاهش 23.2 دلار در هر اونس کاهش قیمت داشت. خبرگزاری رویترز، درباره دلایل کاهش قیمت طلای جهانی نوشته است ذخایر دارایی های آمریکا در سطح بالاتری باقی مانده و باعث شده که میزان تقاضا برای فلز زرد به شدت کاهش یابد ...
برترین ها / فرادید   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۱:۴۴   + ۳۵ سایت دیگر  
ایسنا: بهای معاملات طلا روز چهارشنبه برای دومین روز متوالی با کاهش بسته شد و برای نخستین بار در هفته جاری، در پایین مرز مهم 1800 دلار ایستاد. اونس طلا برای تحویل در آوریل در معاملات بازار نیوورک با هشت دلار معادل 0.4 درصد کاهش، در 1797 دلار و 90 سنت بسته شد. طلا روز سه شنبه 0 ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۱:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان پرتابگر کم بینا که چندین طلای جهانی و آسیایی را در کارنامه دارد، می گوید: هدفش کسب طلای پارالمپیک توکیو است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۲۹   + ۲۲ سایت دیگر  
قیمت طلا در معاملات روز چهارشنبه بازار جهانی تحت تاثیر افت ارزش دلار و اظهارات رییس بانک مرکزی آمریکا افزایش یافت و نزدیک به بالاترین حد خود در یک هفته اخیر ایستاد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : یکی از عوامل مهمی که در آینده قیمت سکه امامی اثرگذار است، روند بهای طلای جهانی است. دیشب طلای جهانی در مسیر صعودی حرکت نمی کرد.
برترین ها / ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۳۲   + ۴۴ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: مشاهدات میدانی حاکی از آن است که بازار میوه و صیفی هفته های پرنوسانی را پشت سر می گذارد و همچنان قیمت برخی اقلام برای مصرف کنندگان بالا است. ...
سلام نو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۹:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
در پی تقویت ارزش دلار، قیمت هر اونس طلا در بازارهای جهانی با 8.29 دلار کاهش به 1801.38 دلار رسید.
بازار نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۰۵    
طلای جهانی در بهمن ماه سال جاری با حداقل بهای 1784 دلار و حداکثر بهای 1868 دلار در بازار های جهانی معامله شد که میانگینی معادل 1835 دلار را ثبت کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۳۸   + ۴۳ سایت دیگر  
قیمت طلا در معاملات روز سه شنبه بازار جهانی تحت تاثیر افت ارزش دلار و عقب نشینی بازده اوراق خزانه، به بالاترین حد یک هفته اخیر صعود کرد.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۹:۲۲   + ۱۸ سایت دیگر  
قیمت طلا و سکه امروز، بر خلاف رشد بهای طلای جهانی و با پیروی از افت نرخ ارز، کاهش یافت که بر این اساس قیمت سکه تمام طرح جدید به ده میلیون و 952 هزار تومان رسید.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۹:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
قیمت سکه امروز به دنبال حفظ مرز 11 میلیون تومان است اما اگر قیمت دلار به ابتدای کانال 24 هزار تومان عقب نشینی کند با توجه به افت قیمت طلای جهانی کار سکه سخت می شود.
وانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۲۰:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
قیمت طلا و سکه امروز، بر خلاف ثبات بهای طلای جهانی و با پیروی از افت نرخ ارز، کاهش یافت که بر این اساس قیمت سکه تمام طرح جدید به یازده میلیون و 158 هزار تومان رسید.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۹:۰۲    
قیمت طلا و سکه امروز، بر خلاف ثبات بهای طلای جهانی و با پیروی از افت نرخ ارز، کاهش یافت که بر این اساس قیمت سکه تمام طرح جدید به یازده میلیون و 158 هزار تومان رسید.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۸:۵۰    
برای خیلی از ما این سوال مطرح است که آیا روی بازار طلا سرمایه گذاری کنیم یا خیر؟ برای پاسخ به این سوال، اول باید بدانیم که قیمت طلا چگونه محاسبه می شود ...
ایران اکونومیست   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۵۶   + ۲۰ سایت دیگر  
تحلیلگران می گویند قیمت اونس طلا در 1750 دلار فرصت خرید عالی است. با این حال به معنای آن نیست که طلا هفته جاری به قیمت پایینتری نزول نخواهد کرد. فشارهای کاهشی هفته گذشته عمدتا تحت تاثیر رشد بازده اوراق خزانه آمریکا و دلار قویتر روی داد. ...
رکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۱:۴۳    
اقتصادی رکنا: قیمت طلا و قیمت سکه نسبت به روز گذشته با کاهش همراه شد. دلایل اصلی نوسان در بازار طلا و سکه خبرهای سیاسی چند روز اخیر درخصوص برجام و تغییرات قیمتی در طلای جهانی و دلار است.
قلم نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۱:۱۳   + ۲۰ سایت دیگر  
به باور تحلیلگران و فعالان بازار، جدا از افت قیمتی دلار، کاهش بهای اونس دلار در بازار های جهانی هفته گذشته نیز در نزولی شدن انتظارات معامله گران بازار سکه اثر داشت. طلای جهانی در آخرین روز هفته از محدوده هزار و 760 دلاری بالا آمد و وارد محدوده هزار و 780 دلاری شد.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۹:۰۷    
قیمت طلا و سکه امروز، بر خلاف رشد بهای طلای جهانی در روز جمعه و افت نرخ ارز، کاهش یافت که بر این اساس قیمت سکه تمام طرح جدید به یازده میلیون و 522 هزار تومان رسید.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۸:۲۰   + ۱۴ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: دارنده چهار مدال طلای کشتی جهان گفت: من حاضر بودم 4 طلای جهانی نداشتم، اما برنز المپیکم طلا بود. ابراهیم جوادی که میهمان برنامه دایره طلایی بود، در شروع برنامه به همه تعدادی از قهرمانان بزرگ کشتی که حالا پدران این عرصه هستند، اشاره کرد و اظهار داشت: منصور مهدی زاده ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۳:۵۴   + ۲۴ سایت دیگر  
قیمت جهانی طلا در پایان معاملات روز جمعه تحت تأثیر افت ارزش دلار از سقوط به پایین ترین سطح 7 ماهه بازگشت، اما به علت رشد سود اوراق قرضه آمریکا بدترین هفته آن از ابتدای سال تا کنون به ثبت رسید.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۲:۲۷    
اعتماد داشتن به خود یکی از مواردی است که هر انسانی را در راه رسیدن به هدفی که دارد هموار می کند و این کلیدی است که امروز بیش از پیش به آن نیاز داریم و باید از چنین افرادی یاد بگیریم که به خودمان اعتماد داشته باشیم.
ایبنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۱:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
قیمت طلا به پایین ترین حد خود در هفت ماه گذشته سقوط کرد در حالی که سرمایه گذاران به دارایی های دیگر روی آوردند.
نقدینه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۰:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
نقدینه - امروز قیمت سکه دو سیگنال نزولی گرفته است؛ کاهش ارزش طلا و رسیدن حباب سکه به مرز سکه. با این حال قیمت سکه در بازار پشت خطی تحت تاثیر اخبار سیاسی بالا رفت. پیش بینی بازار امروز سکه بسته به مرز 11 میلیون و 800 هزار تومان است. ...
ایران اکونومیست   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۰:۱۲   + ۳۰ سایت دیگر  
تحلیلگران وال استریت قاطعانه نسبت به روند قیمت طلا در کوتاه مدت بدبین شده اند و خوش بینی سرمایه گذاران غیر حرفه ای به پایین ترین میزان در چند سال اخیر افت کرده است ...
فرادید   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۷:۱۵   + ۱۷ سایت دیگر  
امروز 2 اسفند ماه 1399، قیمت هر اونس طلای جهانی در بازار رشد کمی داشت و با 0.11 درصد افزایش به 1784 دلار و 13 سنت رسید.
برترین ها / سلام نو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۶:۵۷   + ۲۲ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: قیمت نفت در معاملات امروز به کمترین رقم در 7ماه گذشته رسید، زیرا سود اوراق قرضه خزانه داری آمریکا افزایش یافت و سرمایه گذاران را از سرمایه گذاری در طلا دور کرد. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۵:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
طبق اعلام یک عضو هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر تهران، همزمان با سقوط 50 دلاری بهای جهانی طلا در هفته گذشته، قیمت سکه و طلا نیز با کاهش مواجه شد و هر گرم طلای 18 عیار 33 هزار تومان و سکه نیز 300 هزار تومان افت قیمت داشتند. وی همچنین حباب قیمت سکه را در محدوده 500 تا 600 هزار تومان اعلام کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۲:۰۱   + ۳۶ سایت دیگر  
طبق اعلام یک عضو هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر تهران، همزمان با سقوط 50 دلاری بهای جهانی طلا طی هفته ای که گذشت، قیمت سکه و طلا نیز در این مدت با کاهش مواجه شد؛ بطوریکه هر گرم طلای 18 عیار 33 هزار تومان و سکه نیز 300 هزار تومان افت قیمت داشته اند؛ این در حالی است با توجه به نزدیک شدن به سال جدید ...
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۹:۰۴   + ۱۷ سایت دیگر  
قیمت طلا و سکه امروز، با پیروی از رشد بهای طلای جهانی و بر خلاف افت نرخ ارز، افزایش یافت که بر این اساس قیمت سکه تمام طرح جدید به یازده میلیون و 868 هزار تومان رسید.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۶:۳۳   + ۱۱ سایت دیگر  
امروز نرخ طلا از کاهش دو ماه اخیر خود فاصله گرفت و 9 دلار در هر اونس افزایش یافت که مهم ترین دلیل آن کاهش شاخص درآمد خزانه داری امریکا بود.
فرادید   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۸:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
امروز 30 بهمن ماه، قیمت هر اونس طلای جهانی رشد ناچیز 0.53 درصدی را تا لحظه تنظیم گزارش در بازار ثبت کرد و به 1783 دلار و 23 سنت رسید.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۹:۰۷   + ۳۲ سایت دیگر  
قیمت طلا و سکه امروز، با پیروی از افت بهای طلای جهانی و بر خلاف رشد نرخ ارز، کاهش یافت که بر این اساس قیمت سکه تمام طرح جدید به یازده میلیون و 754 هزار تومان رسید.
اقتصادگردان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۸:۵۴    
عصر چهارشنبه نرخ آزاد و معاملات نقدی دلار به 25830 تومان و سکه به 11 میلیون و 850 هزار تومان رسید. همچنین اونس طلای جهانی به 1790 دلار کاهش یافت و به دنبال آن قیمت طلا و سکه نیز کاهش داشته است
همشهری   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۱:۱۰   + ۱۵ سایت دیگر  
قیمت هر اونس طلا امروز با 0.21 درصد کاهش به 1790 دلار و 63 سنت رسید.
پارسینه   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۴:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
محمد کشتی آرای، کارشناس بازار سکه و طلا در گفتگو با خبرنگار پارسینه در خصوص وضعیت امروز بازار طلای کشور گفت: در بازار امروز بهای جهانی هر اونس طلا با تغییرات مختصر یک هزار و 824 دلار و قیمت هر اونس نقره هم 27 دلار 84 سنت است. این روز ها بر عکس طلای جهانی بهای نقره در حال افزایش است ...
فرادید   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۷:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
امروز 28 بهمن ماه 1399، قیمت طلای جهانی در بازار رشد 0.38 درصدی را ثبت کرد و به 1824 دلار و 74 سنت رسید.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
طلای جهانی در بین بازارها در آستانه سقوط قرار دارد و از ابتدای سال 2021 عملکرد ضعیفی را از خود نشان داده است.
صبحانه انلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۲۱:۰۴   + ۱۱ سایت دیگر  
قیمت طلا در بازارهای جهانی با 6.53 دلار کاهش به 1817.70 دلار رسید.
نبض بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۵:۱۶    
طبق ارزیابی هفتگی سایت کیتکو اعتماد سرمایه گذاران و فعالین حرفه ای به بازار طلا تضعیف شده است. اونس طلای جهانی بر سر دارایی امن بودن با سایر دارایی ها در حال رقابت است و این مسئله باعث سردرگمی فعالین بازار شده است.
رکنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۳:۰۵    
اقتصادی رکنا: قیمت طلا و سکه طرح جدید امروز نسبت به روز گذشته با کاهش همراه شد. قیمت سکه امروز از کانال 12 میلیون تومانی عقب نشینی کرده و به کانال 11 میلیونی بازگشته است.
فرادید   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۷:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
امروز 27 بهمن ماه 1399، قیمت هر اونس طلای جهانی 0.7 درصد افزایش قیمت داشت و به 1826 دلار و 87 سنت رسید.